De tcho van het Zuiden WAALWIJK Garage Schoondermark toont de nieuwste Datsun-modellen Raad Loon op Zand werkte agenda bijzonder snel af KAATSHEUVEL Neem Uw Zwemabonnement "*r woe"s'la915 mei HET HOEFSVEN" PROFITEER VAN DE REDUKTIE timtur medewerkster OVERLEDEN [&ap@Baara Van der Schoot Leiders gevraagd voor vierdaagse in Waalwijk Firma Van Heijst heropende zaak aan Grotestraat Bliksemactie Boekje" m Waalwijk succesvol verlopen Onderlinge wedstrij den te Waalwijk Riolering WaterBeidang Nieuw instrumen tarium Harmonie „St. Jan" Bejaardenreis Ned. Herv. Gemeente GEMEENTELIJKE ZWEMINRICHTING WAALWIJK MAANDAG 6 MEI 1968 89e JAARGANG No. 37 KNMTP Ter afsluiting van het verenigings jaar houdt de KNMTP op dinsdag avond om 8 uur in Hotel Verwiel haar jaarvergadering. Ter opluiste ring van het 4-jarig bestaan is er voor iedere aanwezige een aardige attentie. Voor liefhebbers wordt er op zaterdag 25 mei een tocht langs de Vecht georganiseerd. Kosten f 6,- p.p. Vertrek 9 uur bij Garage Mul- eers-Sars. Op donderdag 13 juni a.s. wordt er te Hengelo een "Vriend schappelijke bijeenkomst" gehouden. Deelnemers kunnen zich opgeven bij het secretariaat. GESPREKKEN in de verkering In het kader van gesprekken voor verloofden vond vrijdagavond in de St. Teresiaschool de laatste bijeen komst plaats. Van tevoren zijn reeds twee avonden georganiseerd en dit was de afsluiting. Gezien het succes zal men in de toekomst zeker derge lijke cursussen propageren. Deze avond werd voorgezeten door een forum onder leiding van Pater de Leeuw. De forumleden verder wa ren: dr. van Lennep, de heer Jans sen en mevr. Barendregt. Pater de Leeuw hield een nogal lange inlei ding, waarin diverse zaken aan de orde werden gesteld. N'a de inlei ding kregen de aanwezigen de ge legenheid tot vragenstellen, waar dan ook een bijzonder gretig gebruik van werd gemaakt. Vele vragen zijn aan de orde gekomen en werden door 't forum op deskundige wijze toegelicht. LANTAARNPAAL GERAMD EN DAARNA DOORGEREDEN M. uit Drunen is door de Waal- wijkse politie aangehouden, omdat hij in de Floris V-laan te Waalwijk een lantaarnpaal zou hebben ge ramd èp daarna zou zijn doorgere den. Een van de omwonende had het kenteken van de auto genoteerd. Vrijdagmorgen werd onder grote belangstelling van de Timtur-direk- tie en personeel, mej. Helena Kuys- ten begraven. Mej. Kuysten was 52 jaar in dienst bij Timtur Waalwijk. Vorig jaar ging zij na een groots af scheid met pensioen. PINKSTERGEMEENTE Op donderdag 9 mei heeft de Pink stergemeente een speciale bijeen komst in het Willem van Oranje College in Waalwijk. Als spreker treedt dan op de heer Dijkman, ex- pastoor te Groningen. Deze zal een nadere toelichting geven over wat de reden van zijn uittreding was en zijn aansluiting bij de Pinksterge meente. GOEDE START VAN JUKRATA Inzet eerste week f 590,60. Ie prijs f 88,59. Geraden f 590,61 door A. Dupont, Grotestraat 150 a, Waalwijk. 2e prijs f 59,06. Geraden f 590,50 en f 590,70 door C. Sweens, Regge- straat 63, Dongen, M. Verhoeven, v. Lovenlaan 8, Waalwijk en mej. A. Vogel, Ganzerikstraat 7, Waalwijk. Zij ontvangen ieder f 19,69. 3e prijs f 29,53. Geraden f 590,45 en f 590,75 door A. van Gorcum, Antoniushof, kamer 253, Verhoeven, Burg. Smeelelaan 63, J. Schalken, J. Catsstraat, en Passier, St. Antho- niusstraat 5, allen te Waalwijk. Zij ontvangen ieder f 7,38. LENTE-TOTO INVALIDENBOND Inzet f 876,10. Deelnemers: 998. Ie prijs J. v. d. Westen, Baard- wijksestraat 13, Waalwijk. Hij heeft geraden f 876,10 en ontvangt f 131,42 2e prijs P. Hens, Jan de Rooy- straat 4, F. Hensen, Valeriaanstraat 23, beiden te Waalwijk en J. Brou wers, Vondelstraat 1, Kaatsheuvel. Zij hebben geraden f 876,11 en ont vangen ieder f 29,20. 3e prijs mevr. Timmermans, Orte- iiuslaan 3, Waalwijk Zij heeft ge raden f 876,12 en ontvangt f 43,80. De prijzen kunnen worden afge haald woensdagavond a.s. tussen 6 en 8 uur bij de penningmeester, de heer J. Timmermans, Mgr. Prinsen straat 16, Waalwijk. Mgr. J. Bluyssen, bisschop van 's-Hertogenbosch, heeft op verzoek van zijn provinciaal benoemd tot kapelaan te Waalwijk J. J. C. M. van der Schoot (Witte Paters) Pa ter van der Schoot van de Witte Pa- Iers van Lavigerie (Boxtel) is onge veer 35 jaar werkzaam geweest als missionaris in Zambia (Afrika). Hij is voor Waalwijk geen onbekende, want bij vroegere vakanties, die hij veelal hier doorbracht, verleende hij reeds verschillende parochies zijn hulpdiensten. Vorig jaar kwam hij met ziekteverlof in het vaderland terug, maar medische adviezen acht ten terugkeer naar de tropen niet meer gewenst. En zo kwam Pater van der Schoot weer geheel hersteld naar Waalwijk, waar hij zijn diensten als assistent in de parochie St. Jan met grote ijver vervulde en in onze samenle ving een meelevende, geziene fi guur werd, wat nu resulteerde in zijn benoeming tot kapelaan. Van harte proficiat en hartelijk welkom als kapelaan. WIT GELE KRUIS Donderdag van 10.06-10.30 uur op het Medisch Centrum spreekuur voor diëtisten. WAALWIJK De avondvierdaagse in Waalwijk gaat een bijzonder suc ces worden. Nu reeds hebben zich een groot aantal deelnemers opge geven voor deze lustrumtocht van 15 tot en met 18 mei a.s.. De organi satie zit echter met een probleem; er is een ontstellend gebrek aan lei ders en leidsters. Men doet dan ook een dringend beroep op iedereen die de wandelsport een goed hart toe draagt en in het bijzonder de jeugd om zich als leider (ster) te melden. Mevrouw Terlouw, Burg. v. Heijst- laan 11, telef. 4079, verstrekt graag alle inlichtingen. Afgelopen weekend hield in zaal De Gecroonde Leersse Garage H. Schoondermark een Datsun-show. Vele modellen werden er getoond. Er bestond voor deze show 'n zeer grote belangstelling. Datsun is een Japanse wagen, die ook in Neder land langzamerhand de markt be gint te veroveren. Over geheel Ne derland verspreid zijn al zo'n 75 dealers. „Er is", zo verteld de heer Schoondermark, „wel eens enige re serve bij de kopers tegen de aan koop van een Japanse wagen, van wege het niet zo snel beschikbaar zijn van onderdelen. Maar hij kon ons verzekeren, dat dit niet het ge val is en dat iedere dealer een zeer ruime voorraad onderdelen heeft, the de cliënt een zeer goede service kunnen bieden. Allereerst was er dan te zien de Datsun 2060 Luxe Stationcar, die bij vergelijking met soortgelijke col lega's ten volle kan weerstaan. Het is een 8 persoonswagen, waarvan de twee achterste banken ook omlaag te klappen zijn en dan dienst kan doen als bestelwagen. Het is een 6-cylinder wagen met 2 liter motor- inhoud en van 109 pk De topsnel heid is 170 km per uur. De wagen is verder, zoals alle Datsun's uit gerust met wisselstroomgeneratoren, die het constante opladen van de accu tot gevolg hebben. De wagen kan verder een gewicht vervoeren van zo'n 650 kg. De prijs bedraagt f 14.875,-. De Datsun personenauto viel ook Vorige week opende de heer Van Ileijst aan de Grotestraat te Waal wijk zijn nieuwe verbouwde con structie- en reparatiebedrijf. Het ge heel heeft een grote uitbreiding on dergaan en is nu gebracht op zo'n 70 m2. In de aluminium pui zijn aan Je voorkant grote ramen ingebracht, die het kooplustige publiek een on belemmerd inzicht geven in hetgeen te koop is. Buiten haarden en kachels kan men er terecht voor koelkasten, gas fornuizen, huishoudelijke artikelen en tuinbouwgereedschappen. Overal heeft men een ruim assortiment van. Achter de winkel heeft men i og een ruime werkplaats waar men nog 4 man personeel heeft. Ook heeft de heert Van Heijst een buta- gasdepöt De verbouw geschiedde door Wil- lemz Bouwbedrijf te Sprang-Capelle terwijl het schilderwerk verricht werd door de Fa. Wijkmans te Waal wijk. Ophorst te Waalwijk verzorg de de elektrische installatie; het ver dere staal-constructiewerk is door de heer Van Heijst zelf verzorgd. KUNST EN KRACHT ZET DE JEUGDCOMPETITIE GOED IN Afgelopen week stonden er voor de Gymnastiekvereniging Kunst en Kracht de eerste twee wedstrijden voor de jeugdcompetitie op het pro gramma. Maandag waren de junio- ïen en aspiranten bij SHJ in Dru nen op bezoek. De meisjes-junioren van Kunst en Kracht wonnen er met 367.8 punten tegenover SHJ 365.4. De meisjes-aspiranten gingen eveneens met de overwinning naar huis n.l. met 372.7 tegen 338.7 pun ten. Ook de jongens-aspiranten van Kunst en Kracht deden het goed en wonnen met 421.1 tegen 406.7 pun ten. De jongens-junioren moesten in die van SHJ de meerdere erkennen n 1. SHJ 234.3 tegen 220.6 punten. Zondag vond in het oefenlokaal van Kunst en Kracht de competitie- ontmoeting tegen KGV uit Kaats heuvel plaats. Ook ditmaal wisten zo wel de meisjes-junioren, de meisjes- aspiranten en de jongens-aspiran ten van Kunst en Kracht de meeste punten te behalen n.l. meisjes-junio ren 376.1 tegen 348 punten, meisjes aspiranten 370.5 tegen 353.7 pun ten en jongens-aspiranten 416.6 te gen 414.3 punten. De jongens-junio ren van KGV bleken echter iets sterker dan die van Kunst en Kracht n.l. 216.4 tegen 214.3 punten. op de show te bewonderen. Dit ty pe, de Datsun 2000, is in een luxe en standaarduitvoering leverbaar. De wagen is zeer goed afgewerkt, terwijl zeer speciaal gelet is op de detailafwerking. Zes personen kun nen in de 4 cylinderwagen 'n plaats vinden. De wagen haalt een snel heid van 160 km per uur. Verdere bijzonderheden zijn de brede achter lichten en de op iedere Datsun aan wezige achteruitrij lampen. In de luxe uitvoering met gescheiden voorbank bedraagt de prijs f 13.475,- terwijl de standaarduitvoering hier van f 10.500,- bedraagt. Bij de on langs gehouden Safari-rallye wa ren onder de zeven eerstaankomen- den 2 Datsun's van dit type. De Datsun 1600 valt op door zijn onafhankelijke vering. Tevens zijn in deze wagen luxe slaapstoelen aangebracht. Een bijzonderheid is bovendien de bovenliggende nokas. Een veiligheidscarrosserie, aange past aan de Amerikaanse eisen, een snelheid van 166 km per uur en 'n 4-cylindermotor maken deze wagen voor zijn prijs in de luxe (f 8844,-) on standaarduitvoering (f 8444,-) tot een zeer aantrekkelijke wagen. Buiten deze modellen waren er nog de Datsun 1000 en 1300, beide voor hun prijs, resp. in luxe uit voering f 5875,- en f 7475,-, 'n zeer comfortabele wagen. De Datsun 1000 is dan ook nog leverbaar als combi, welke prijs f 6675,- is. De 1300 is dan nog een wagen, die vooral door rijschoolhouders gebruikt wordt. De KWJ en Grasduiners hebben in geheel Waalwijk het blauwe boek je huis aan huis verkocht Ter on dersteuning trok een geluidswagen met hen mee. De aktie werd ge voerd onder het motto „de culturele revolutie", waarvoor 't blauwe boek je een handboek is. Het wordt daar om ook wel genoemd „Handboek voor de vrede". Het blauwe boekje is verkocht met het doel de mensen tot naden ken te zetten over ontwikkelings hulp en hierdoor een beter inzicht te krijgen over het hoe en waarom van de ontwikkelingshulp. Het boek je werd vlot verkocht, waaraan het goede weer ook heeft meegewerkt. Grasduiners en de KWJ hebben kans gezien om in 4 uur tijd 600 boekjes te verkopen, wat zeker een prestatie genoemd kan worden. Ie dere deelnemer was aan het einde van de middag dan ook voldaan. Wanneer er nog iemand interesse voor het blauwe boekje heeft, dan kan men dit kopen bij: L. v. Vliet, Pater v. d. Elzenstraat 33 en A. Kee tels, Berckenrodelaan 96, Waalwijk of 99 cent storten op giro 51948. Men krijgt het boekje dan franco thuisgestuurd. Omdat nergens in de omgeving atletiekwedstrijden werden gehou den, besloot het bestuur van AC Waalwijk onderlinge wedstrijden te organiseren in de vorm van 'n vijf kamp. Ook om de diverse, die mee doen aan de clubcompetitie, te se lecteren kwamen deze wedstrijden goed van pas. Er werd met veel ani mo gestreden en men kwam tot goede prestaties. De wedstrijden, welke bestonden uit 100 mT hoogspringen, versprin gen, kogelstoten en discuswerpen, vonden plaats op het WSC-terrein. De uitslagen waren: Heren vijfkamp: 1. R. van Oijen, 2350 pnt.; 2. L. Gouda 2223 pnt.; 3. P. v. d. Geld 1674 pnt. Jongens A-B vijf kamp: 1. E. Rookus 1754 pnt.; 2. J. Vloemans 1732 pnt.; 3. H. Stein 1717 pnt. Jongens C-D vijfkamp: 1. J. Dem- mers 838 pnt. Meisjes A-B vijf kamp: 1. N. Dem- mers 2573 pnt.; 2. D. Verhoeven 2391 pnt.; 3. M. Mahieu 2390 pnt. Meisjes C-D vijfkamp: 1. M. Leijtens 2012 pnt. De gemeenteraad van Loon op Zand heeft donderdagavond nauwelijks een half uur nodig gehad om een agenda af te werken, die vrijwel geen gele genheid tot discussie bood. Naar aan leiding van 't voorstel tot onbewoon baarverklaring van een aantal wonin gen, t.w. Marktstraat 17 en 17a, Huygenstraat 57 en 87, Gasthuisstr. 76 en 78, Kegelaar 2 te Kaatsheuvel, alsmede Hoge Steenweg 22 en 24 te Loon op Zand, vroeg de heer J. Beerens om meer toezicht op onbe woonbaar verklaarde woningen nadat deze door de bewoners zijn verlaten. Er deden zich volgens hem gevallen voor, waarbij deze woningen gebruikt werden voor doeleinden, zoals mees tal, die zeer ongewenst waren. De heer Eijkemans informeerde waarom sommige van deze ontruimde panden niet eerder gesloopt werden. Volgens burgemeester L. van Erp waren de door de heer Beerens geconstateerde mistoestanden moeilijk te voorkomen. Wel worden de onbewoonbaar ver klaarde panden zoveel mogelijk met planken dichtgespijkerd om toegang te voorkomen. De gemeente heeft ook geen rechtsmiddelen om direct tot slopen over te gaan. Er viel overigens wel een soepeler beleid te constateren bij het beschikbaar stellen van pre mies voor het opruimen van krotten, als de gemeente de beschikking heeft over een erkend aantal onbewoonbaar verklaarde woningen. Besloten werd aan de jachtcombinatie C. J. M. van Esch te Loon op Zand voor een tijd vak van twee jaren gronden te ver huren voor het genot van de jacht. De opbrengst die hierdoor in de ge meentekas vloeit bedraagt f. 82,50. Onder de hamerstukken waren de verkoop van een strook grond aan mevr. M. C. W. Brands-Van Esch te Loon op Zand aan de Venloonstraat, het aangaan van een vaste geldlening, groot f. 1.000.000,- met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten, het verlenen van garantie tot tijdige betaling van rente en aflossing van een lening onder verband van eerste hypotheek aan te gaan door enige adspirant-bouwers van woningen aan het Paulus Potterplein te Kaatsheuvel en het vaststellen van de vergoeding op f. 90, - per leerling voor de open bare school te De Moer. De raad ging ook akkoord met de wijziging van de begroting 1968 in verband met de reconstructie van de Mgr Völkerstraat en Leo Xlll-straat en herstraten van de Julianastraat. Door de verhoging van de entreeprijs van „De Efteling" verwacht het ge meentebestuur f. 25.000, - meer aan vermakelijkheidsbelasting te ontvan gen en dit bedrag werd reeds besteed voor de voorzieningen aan deze stra ten. De heer J. van Nieuwstadt infor meerde woorden, of 't wel zeker was dat dit bedrag er werkelijk zou ko men, met andere woorden, of de huid van de beer niet te vroeg verkocht werd. Burgemeester Van Erp antwoordde hierop, dat er inderdaad een zeer ge ringe kans was dat dit bedrag mis schien niet ontvangen zou worden. Het natuurpark trok echter al enkele jaren meer dan 'n miljoen bezoekers, en het wordt onvoorstelbaar geacht dat men nu ineens weg zou blijven. Op de vraag uit de raad waarom ge noemde straten niet meteen na de vernieuwing van de riolering defini tief in goede staat waren gebracht, antwoordde de voorzitter dat een cre- diet voor herbestrating wegens het ontbreken van dekkingsmiddelen in 't verleden niet goedgekeurd was. Het herstel zal nu op korte termijn plaats vinden. Desgevraagd verklaarde de voorzitter dat het werk zal worden aanbesteed. De heer J. Huijbregts vroeg de aandacht voor het steeds weer weg vallen van de druk op het waterlei dingnet in Loon op Zand tijdens war me dagen, waardoor men soms gerui me tijd zonder water kwam te zitten. Dit ongerief had volgens de voorzit ter reeds eerder zijn aandacht gehad en daarover contact gehad met de waterleidingmaatschappij, die over deze klacht verbaasd was en beweerd had dat er voldoende druk was voor bepaalde pieken. Er zal in elk geval een onderzoek worden ingesteld en indien nodig maatregelen worden ge troffen om aan dit ongerief een ein de te maken. De heer Huijbrechts wees verder nog op een aantal nood zakelijke verkeerstechnische voorzie ningen in Loon op Zand, die vooral tijdens het toeristisch seizoen hard nodig waren. Hij bepleitte het instel len van parkeerverboden, het aanleg gen van beschemde voetgangers- en oversteekplaatsen in de Kerkstraat en een wachtverbod aan één zijde van de Bergstraat. Dit laatste wachtverbod zou volgens de voorzitter vermoede lijk wel spoedig te realiseren zijn, maar ten aanzien va nde andere maat regelen was men volledig afhankelijk van de Provinciale Waterstaat, waar op al meer een beroep is gedaan. Hij beloofde nog eens direct contact op te zullen nemen met de hoofdingeni eur-directeur. In verband met de kor telings geleden in het Cultureel Cen trum gehouden „hearing" voor de be woners van het kerkdorp Loon op Zand, beloofde de heer Huijbregts tenslotte hierover binnenkort een ver slag aan B. en W. te zullen doen toe komen. De muzikanten van de harmonie St. Jan hebben de afgelopen week hun eerste repetitie gehad met het nieuwe instrumentarium. Allen wa ren vanzelfsprekend zeer ingenomen met hun fraaie nieuwe instrumenta rium met bijbehorende etui, maar even vanzelfsprekend was het dat men het aanvankelijk nog wat on wennig hanteerde en bespeelde. Dit inspelen vraagt gewoonlijk enkele weken tijd, maar het viel nu reeds te beluisteren dat stemming, volu me en klankkleur, vergeleken bij de oude instrumenten een aanmerkelij ke verbetering zullen ondergaan. De ingebruikneming van dit nieu we instrumentarium, dat geleverd werd door de Instrumentenfabriek Schenkelaars te Eindhoven en in de zgn. „lage" stemming staat, mag 'n belangrijke gebeurtenis in het be staan van St. Jan worden genoemd. Moge het een stimulans zijn voor de muzikanten en bijdragen tot opvoe ring van hun muzikale prestaties. Hopenlijk zullen zij hiervan nog dit voorjaar, als de voorbereiding, met het oog op het inspelen der nieuwe instrumenten niet te kort is, op het Bondsconcours hiervan kunnen doen blijken. Nu St Jan bij Kon. Besluit van 17 april '68 no. 49, de goedkeuring op haar statuten heeft mogen ont vangen mag zij zich voortaan als Kon. Erk. harmonie beschouwen. Voor het nieuwe instrumentarium is aan St. Jan door de gemeenteraad van Waalwijk een lening van f 9600,- toegestaan. Naar we vernamen is dit raadsbesluit inmiddels ook door Ged. Staten goedgekeurd. Dankzij een zeer ruime subsidie van het Anjerfonds en vele milde bijdragen van donateurs en van tal van Waalwijkse bedrijven is de fi- nanciëring van dit nieuwe instru mentarium nog spoediger dan ver wacht werd „rond" gekomen, al zal de rente en aflossing van de ge meentelevering voorlopig als een zware financiële last blijven druk ken. WAALWIJK - De Nederlands Hervormde Gemeente Waalwijk-Cen trum heeft ook voor dit jaar een aan trekkelijke reis georganiseerd. Men vertrekt woensdag 5 juni om 8.45 u. vanaf het Vredesplein, 't Schooltje en Samarja en bij de Baardwijkse Kerk. Door het nieuwe ruilverkavelings- gebied van het Land van Heusden en Altena rijden de bussen via de Gor- kumse- en Brienenoordbrug naar Hil- legersberg. Hier wordt de koffie ge bruikt in de uitspanning Plaswijk. Daarna wordt een korte trip door Rotterdam gemaakt, naar Schiedam. In het restaurant Europoort gebruikt men een maaltijd. In Rotterdam wordt 's-middags nog een tocht met de Me tro gemaakt. De tocht voert de be jaarden verder door het Westland naar Delft, waar in het Wilhelmina- hotel de thee wacht. Via Pinacker, Zoetermeer en Gouda bereikt men Schoonhoven waar de lunchpaketten worden aangesproken. Dan volgt de laatste etappe naar Waalwijk waar men 's-avonds om 8 uur hoopt te ar riveren. De Vietcong heeft nabij Saigon 4 journalisten en de secretaris van de Duitse ambassade doodgescho ten. Nabij Londen is een Engels vlieg tuig neergestort. Er waren geen doden onder de 85 passagiers; een Nederlander was onder de gewon den. De patiënten waarbij in Engeland en Amerika een harttransplantatie heeft plaatsgehad, maken het tot dusverre goed. Dit weekeinde zijn 11 slachtoffers op de weg te betreuren; in de loop van de vorige week waren nog 6 doden te betreuren. De belangstelling voor de doden herdenking is dit jaar in ons land zeer groot geweest. VOLKSUNIVERSITEIT Donderdagavond besloot de Volks universiteit te Kaatsheuvel het win terseizoen met een optreden van het poppentheater Abbing, waarvan de spelers ook in levende lijve voor het voetlicht traden om deel te nemen aan het spel en het uitgangspunt van dit theater duidelijk te laten zien. Zij lieten de poppen in hun handen ont staan uit een paar eenvoudige voor werpen. Het tot leven komen van de zo verkregen figuren was zeer verras send en deed soms sterk denken aan goochelen. Voor de liefhebbers van 't poppenspel was het een interessante avond. Voorzitter G. v. d. Berg, die op deze laatste avond ook burgemees ter L. van Erp mocht begroeten, maakte van de gelegenheid gebruik om o.a. een woord van dank te rich ten tot het gemeentebestuur en be stuur en directie van de Levensschool voor hun steun en medewerking aan de Volksuniversiteit en vroeg de le den vooral propaganda te maken tij dens de komende „stille" periode voor hun instelling, waarvoor de con tributie op het lage bedrag van f. 10 voorlopig blijft gehandhaafd. MATERIËLE SCHADE BIJ BOTSING Op de provinciale weg bij café „De Viersprong" had zaterdagmiddag om streeks 5 uur een botsing plaats waar bij 3 auto's waren betrokken. Een dezer, komende uit de v. Haestrecht- straat verzuimde voorrang te verlenen aan een over de provinciale weg na derende wagen, terwijl een derde wa gen op deze weg stilstond. Persoon lijke ongelukken deden zich niet voor, maar de materiële schade was nog al aanzienlijk. WEDVLUCHTEN De C.C. Kaatsheuvel en Kaatsheu vel-West hielden gezamenlijk 'n wed vlucht vanuit St. Quentin met 540 duiven, waarvan de uitslag was als volgt: W. Maton 1; Th. Netten 2; M. Snoe ren 3; A. Couwenberg 4 5 12; J. Monsieurs 6; L. Meijer 7 18; Fr. v. Woensel 8 11; G. Witteveen 9; L. v. d. Velden 10; G. v. d. Linden 13 24; D. Snoeren 15 22; A. Ververs 16; P. v. d. Velden 17; A. van Wanrooij 19 28; J. Muizelaar 20 30; J. Hamers 21; H. van Son 23; W. Laros 25; C. van Dongen 26; C. M. Snoeren 29. Wedvlucht van de KPV Kaatsheu vel op zondag 5 mei vanuit Noyon. Uitslag: L. v. Geel 1 23; M. v. Boxtel 2 3 15 24 26 33; G. Ligtvoet 4 28; Jo Jan sen 5; W. Kemmeren 6; C. Heijs 7 10 18; J. Wellens-Krol 8 32; H. v. Helvoirt 9; Ant. Heijs 11; Jac. Kem meren 12; Fr. v. d. Linden 13; W. Hamers 14; M. Voogd 16; H. Hes- selmans 17; A. de Bie 19; J. van Beers 20; Jan Laros 21; P. Ligtvoet 22; M. de Vries 25; Ant. Peijnenburg 27; H. v. Helvoirt 29; A. v. Gorp 30; W. Snaphaan 31; B. v. Heesch 34. Wedvlucht van de KPV Kaatsheu vel op zondag 5 mei vanuit St. Ghis- lain. Uitslag: H. Robben 1 3 20 25; W. v. d. Ven 2 10 31; J. Molenschot 4 38 40; P. Ligtvoet 5; M. Ververs 6 17 30; H. de Man 7 12; M. Lensveld 8 21; J. P. Brouwers 11; J. v. Beers 13; W. Jansen 15; G. v. d. Linden 16; A. v. Boxtel 18; M. v. Boxtel 19 22 34; A. v. d. Hoven 23; v. Boxtel 24; W. Hamers 26; A. v. Es 28; G. Groot- swagers 29 39; v. d. Wouw 32; J. Cornelissen 35; Jan Vesters 36; J. v. Beers 37; v. d. Linden 39; W. de Man 41. VI Tevens verkrijgbaar stevige plastic-étui's 15 ct, per stuk Abonnementen kunnen worden aangevraagd bij de Centrale Administratie Gemeentebedrijven WaalwijkStationsstraat 45

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 5