WAALWIJK Opening van Maashaven in Waalwijk KAATSHEUVEL 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 17 JUNI 1968 3 is afwezig - M V.V.V. Waalwijk voert aktie voor pensions Véjf-jarig meisje in Waalwijk dood gereden Klankbeeld over medisch missiewerk in Sf. Antoniushof Verbetering Langstraatweg aanbesteed Voorspeelavond Waalwijkse IVfuzïekschool Bedrijfs- en zomer avondvoetbal in Waalwijk VERVOLG VAN VOORPAGINA Cadeau voor Prins RWB organiseerde geslaagde sportdag Stahl Chemical Industries N.V- en Polyvinyl Chemie Holland N.V. op reis District Waalwijk KNBB H. de Ruyter wint titel in hoofdklasse driebanden K. en V. Waalwijk hield zaterdag onderlinge aspiranfendag Dodelijke aanrijding nabij „De Plakke" in Loon op Zand Twee tournooien Chris v. Herwijnen- beker verspeeld GESLAAGD Aan het Nederlands Liturgisch Centrum in Nijmegen slaagde de heer F. Mol uit Waalwijk voor het kostersdiploma. GESLAAGD VOOR HET DIPLOMA 5-JARIGE HANDELS. AVONDSCHOOL De dames Nelly Bogers, Kaats heuvel; Maria de Bont, Nieuwkuijk; Corry Elshout, Drunen; Flora Kout- hoofd, Waalwijk; Adri Kuysten, Sprang-Capelle; Gerardina Verhoe ven, Drunen. De heren H. Blonk, Waalwijk; P. v. d. Broek, Waalwijk; C. v. d. Ho ven, Sprang-Capelle; W. v. Krug- ten, Drunen; W. Portier, Waalwijk; J. Pullens, Waalwijk; A. Timmer mans, Waalwijk. Dr. D. R. OERLEMANS van 15 juni tot en met 5 juli. Plaatselijke collegae nemen waar. UITSLAG EINDEXAMENS DR. MOLLERCOLLEGE Afdeling HBS-A Victor Couwenbergh, Connie van Doornmalen, Louis Dumoulin, An no Govers, Chris de Graauw, Bart van Heesch. Kees Pullens, Willem Jan Vos, Jo Swinkels, Jan Bert Weijers, Noortje van Woerden al len uit Waalwijk. Tini v. d. Berg, Martin Elshout, Ad van Rooy, al len uit Drunen. Willy Hoyer, Jan Kuys, Jac. van Wanrooy, Bernard van Wezel en Wilbert Wijtenburg allen uit Kaatsheuvel. Martin van Luxemburg uit Loon op Zand. Tonny, Dirven, Herman Koodijk, Paul Schweitzer allen uit Vlijmen. Kees van Dongen uit Waspik. Af gewezen: vier. AFSCHEID ZUSTERS J.M.J. UIT ST. JAN-PAROCHIE Zondagmorgen neemt de paro chie St. Jan tijdens de hoogmis van 10 uur afscheid van de Zusters van J.M.J. die zich in Besoyen geves tigd hebben bij het nieuwe Zieken huis, na 125 jaar in de parochie ge woond te hebben. De preek in de hoogmis zal hier aan gewijd worden en het gemengd koor zal de Spatzen Messe van Mo zart zingen. PRIESTERFEEST Kapelaan A. L. van Dijk van de parochie H. Clemens in Baardwijk, hoopt a.s. woensdag 19 juni zijn 25- jarig priesterfeest te vieren. KERKMEESTERS Mgr. J. Bluyssen heeft tot lid van het kerkbestuur van de St. Cle- mens-parochie (Baardwijk) be noemd: P. J. Sluis, C. A. Mossel veld, mevr. H. A. Terlouw, C. W. Döll, W. Kemps, W. v. Barendrecht, P. Klerx en W. Mol. JEUGDTOTO A.C. WAALWIJK „66" Opbrengst 2e week 242,90 le prijs C. Brok, Antoniusstr. 21a, Waalwijk 35,43; geraden ƒ242,99; 2e prijs B. Cornelissen, Oranjestr. 42, Gilze ƒ24,29; geraden 242,80; 3e prijs H. v. Overdijk, Oranjeplein 11, Vlijmen 6,07; geraden 243,20; 3e prijs M. v. Hees, Antoniusstr. 60, Waalwijk 6,07; geraden 243,20. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: Nylonkousen; plastic regenjas en cape; bankbiljet; or dermap; kat; 2 herenportemonnees zonnekap fototoestel; badlaken; damespolshorloge; schildpad; zon nebril. portemonnee; gouden ring; chroom horloge; lederen sigarenkoker; step studieboeken; zwemkaart; lederen knipportemonnee; damespaïapluiie; sleutels, badlaken; bromfietsplaat. BIJZONDER 12K-JARIG JUBILEUM Woensdag 19 juni a.s. zal mevr. Anemaat de dag gedenken waarop ze 12y2 jaar geleden in dienst trad bij Stahl Chemical Industrie N'.V., Zomerdijkweg, Waalwijk, Vrijdag 14 juni j.l. .ijdens de Personeels- reis is dit jubileum reeds gevierd in het bijzijn van alle personeels leden. Mevr. Anemaat kreeg als dank voor alle goede zorgen van de direktie een zeer fraaie gouden broche aangeboden, van het ge zamenlijk personeel een zwarte calfslederen handtas met porte monnee en van de Personeelsver eniging een bloemenhulde. AGENDA Woensdag 7.45 uur repetitie Da meskoor „Oefening en Vermaak"; om 9.30 uur Mannenkoor, beide in zaal Van Helvoirt, Putstraat. A//c benodigdheden vatr STATIONSTRAAT 51* WAALWVK Met ingang van het zomerseizoen heeft de VVV-Waalwijk haar aktivi- teiten uitgebreid. Naast haar infor matieve werkzaamheden omtrent toeristische bezienswaardigheden in Waalwijk en omgeving gaat de VVV zich ook richten op coördinatie van alle culturele- en sportmanifestaties in en om Waalwijk en de admini stratie en toewijding van pension gelegenheden te Waalwijk. Voor dit doel heeft de VVV een aktie op touw gezet waaruit reeds e^n groot aantal pensiongelegenhe den bekend zijn geworden. Daar echter de vraag naar pensions, voor al in het zomerseizoen, het aanbod verre overtreft doet de VVV hierbij een beroep op alle Waalwijkse ge zinnen die gedurende het gehele jaar of een bepaalde periode, een gechikte kamer als pensiongelegen heid ter beschikking willen stellen, dit aan de VVV te melden. Via het VVV-inlichtingen-kantoor zullen de aanvragers dan naar de adressen verwezen worden, waarbij met de opgegeven wensen rekening gehou den zal worden. Aangeven van pen sions kan geschieden dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur op het VVV-kan- toor, Grotestraat 226 te Waalwijk (ook 's zaterdags). Op het Hoogeinde te Waalwijk is de 5-jarige S. A. vanuit een uit rit de rijbaan opgelopen en in aan raking gekomen met een auto, be stuurd door J. A. L. uit Heusden. Het kind bekwam ernstig hoofd letsel. Dr. Bonnier verleende eer ste hulp. Het kind werd aanvan kelijk nog overgebracht naar het het St. Elisabeth-ziekenhuis te Til burg, maar geneeskundige hulp mocht niet meer baten. Hiertoe uitgenodigd door de Evan gelische Leefgroepen, afd. Waal wijk, hield Pater C. Hombergen S.M.A. als afgevaardigde van de „Memisa" een klankbeeld met een interessante lezing in de kapel van Huize St. Antoniushof, over alle as pecten van het Medisch Missiewerk. Pater Hombergen is zelf 20 jaar werkzaam geweest in een melaat senkamp in Afrika. De belangstelling in St. Antonius hof was groot, niet alleen van de zijde der bewoners, doch ook van vele anderen, zodat men in de ka pel een groot aantal stoelen moest bijplaatsen. Pater de Ronde, directeur van de afdeling Waalwijk heette allen welkom en gaf een duidelijke uit leg over wat de Memisa is en wat zij doet. De „Memisa" stelt zich ten doel: 1. belangstelling wekken voor het medisch werk der missie; 2. steun geven voor het medisch werk der missie; 3. medische hulp geven aan perso nen, behorend tot de missie. Pater De Ronde gaf de aanwezi gen een duidelijk beeld hoe de Me misa dit drie-delig doel tracht te bereiken. Hierna vertoonde pater Homber gen een klankbeeld en door middel van dia's waren de aanwezigen er getuige van hoe groot de nood is die in vele missiegebieden heerst. Het werk der missionarissen ver dient daarom aller steun en mede werking. Hierover waren alle aan wezigen het roerend eens. Op de Provinciale Waterstaat in Den Bosch is aanbesteed de uitvoe ring van drie werken in de zgn. Maasroute (Langstraat). Het betreft het aanbrengen van een cement-betonnen verharding van de Langstraatweg tussen Ca- pelle en Wagenberg. Omdat de brug over het Wilhelminakanaal dit jaar opengesteld zal worden, is deze wegverharding noodzakelijk gewor den. Van de 11 inschrijvers was de hoogste N.V. Koninkl. Maatschap pij Wegenbouw Utrecht voor 11.200.000 gulden en laagste de com binatie N.V. Aannemingsbedrijf NBM-Zaandam te Vught. N.V. De Wijs en Zn. te Made en N.V. Aan- nemings- en Wegenbouwmaatschap pij voorheen firma J. Heijmans te Rosmalen met 10.525.000 gulden. Leerlingen van de heren C. van Bavel, piano en blokfluit, J. Plin- singa, orkest, en H. C. Timm, viool, zullen dinsdag 18 juni a.s. om 1.30 uur een voorspeelavond verzorgen in de aula van de Waalwijkse mu ziekschool aan de Wilhelminastraat. Het accent ligt hierbij op het en- semblespel, het samen musiceren, waarbij zoveel mogelijk leerlingen worden betrokken. Er worden o.m. blokfluit- en viool-ensembles sa mengesteld, terwijl op het eind van de avond een prijzenswaardige sa menwerking tussen de muziekscho len van Waalwijk en Vught zal lei den tot een orkestformatie. Leerlingen die zich het volgend schooljaar willen gaan bekwamen in het bespelen van een instrument, kunnen zich op 't spreekuur van de directeur van de school, 's woens dags van 2 tot 3 uur en van 7 tot 8 uur melden. De aanmeldingsfor mulieren voor de AMV-lessen zul len eind augustus via de scholen in Waalwijk, Waspik, Drunen, Kaats heuvel en Sprang-Capelle worden verspreid. In de afgelopen week zijn er voor de bedrijfs- en zomeravondvoetbal- competitie voor Waalwijk e.o. weer vele wedstrijden gespeeld. De uit slagen waren als volgt: Verolmevan Haren 20 Gemeente WaalwijkLips 1 18 Jonker FrisLips 1 33 Lips 2Holland Heating 13 Jonker FrisVerolme 23 AmstelBlok van Heijst 19 Lips 1van Haren 12 Noord BrabandLips 2 35 Gemeente WaalwijkRex 31 De stand in de twee poules is: Klasse 1: Lips 9 5 3 1 13 21—8 van Haren 7 5 0 2 10 20—11 Verolme 7 2 2 3 6 10—12 Rex 7 2 2 3 6 7—11 Jonker Fris 7 1 2 4 4 13—16 Gem. W'wijk 7 2 1 4 3 10—23 Klasse 2: Holl. Heating 7 7 0 0 14 20—6 Blok v. Heijst 6 4 0 2 8 20—6 Lips 2 7 3 0 4 6 13—15 N.-Braband 5 2 0 3 4 6—8 Amstel 6 1 0 5 2 6—25 Timtur 5 0 0 5 0 4—13 De te spelen wedstrijden van deze week zijn als volgt: Maandag 17 juni: Jonker Frisvan Haren A-terrein. Dinsdag 18 juni: VerolmeLips 1 A-terrein; TimturLips 2 B-terrein; Noord-BrabandHolland Heating RWB-terrein. Donderdag 20 juni: Gemeente Waal wijkJonker Fris B-terrein. Vrijdag 21 juni: RexVerolme A- terrein; AmstelHolland Heating B- terrein; TimturNoord Braband Baardwijk-terrein. A-terrein Baardwijk B-terrein RWB - Besoyen De beslissing van de gemeenten Waalwijk, Oss en Cuyk, havens aan de Maas te maken en hierbij grote industrieterreinen aan te leggen, moet als een gelukkige beslissing worden aangemerkt, waarvan een gunstig effect op de Brabantse eco nomie mag worden verwacht", al dus dr. C. Kortmann. „Als exportbewonderaar weet ik hoe belangrijk waterbindingen zijn voor lokale industrieën om de ex portmarkten snel en goedkoop te bereiken. Export is voor Nederland en speciaal voor de industrie in Oost- en Midden-Brabant van es sentiële betekenis. Wij, bij de Cen trale Kamer van Handelsbevorde ring, wensen u van harte geluk met deze dag", zo sprak de heer Sidney J. van den Bergh, voorzitter van de Centrale Kamer van Handelsbevor dering. Hij schetste in het kort de verbondenheid die de familie Van den Bergh met de nieuwe haven stad Oss heeft. De heer Van den Bergh beloofde de volle medewer king van de Centrale Kamer bij de ontwikkeling van de industrie in deze van oudsher zo op industrie ingestelde Maas-streek. De bijeenkomst in Cuyk werd be sloten door burgemeester J. Teijs- sen van Waalwijk, die Prins Bern- hard dankte voor zijn komst naar Brabant. Namens de drie Maasha vens bood hij een bedrag aan, waar aan de Prins een bestemming moest geven. Een verraste Prins Bern- hard, die onder luid applaus het po dium beklom, vroeg het geld in het Anjerfonds te mogen storten, waar het dan ongetwijfeld een goede be stemming zal krijgen. Nadat de Prins zich nog met de colleges van B. en W. van Waal wijk Oss en Cuyk had onderhouden, vertrok het koninklijk gezelschap met de helicopters weer naar Soest- dijk. In een speciaal versierde trein vertrok het gezelschap naar de Schouwburg van Cuyk, waar een diner werd aangeboden. In de drie havensteden werd het weekeinde volop feest gevierd. Met recht, de nieuwe Maashavens, waarover wij vorige week uitvoerig schreven, zijn voor stad en streek van grote be tekenis en kunnen een wezenlijke bijdrage leveren aan de economische ontwikkeling. Zaterdagmiddag werd op Sport park Elzenhoven weer de jaarlijkse RWB-sportdag gehouden. Onder grote belangstelling werd door de jongens gestreden om de prijzen. Hieronder volgen de uitslagen: Groep A: 1015 jaar: 1. Corrie Roegies 2. Marcel Dewaele 3. Christ Laurijssen 4. Ronald Sies 5. Frans v. d. Wiel Groep B: 89 jaar: 1. René de Jong 2. Rob Israël 3. Hans v. d. Schaft Groep C: 58 jaar: J. Sjakie Didden 2. Hans Leenaarts 3. Ad Schalken 171 pnt. 160 pnt. 120 pnt. 105 pnt. 104 pnt. 183 pnt. 144 pnt. 137 pnt. 193 pnt. 146 pnt. 122 pnt. Al met al een sportieve en interes sante sportmiddag voor de jeugd van RWB. Het A-elftal van RWB behaalde zondag j.l. op het sterk bezet tour- nooi, georganiseerd door v.v. Baard wijk een fraaie derde prijs. De RWB-ers hadden in 4 wedstrij den 16 goals voor en drie tegen. Hier volgen de uitslagen: BW—RWB 2—0 RWBZwaluw VFC 70 WaspikRWB 03 Om de 3e en 4e plaats: Vlijmense BoysRWB 1—6 Een mooie prestatie voor het eer ste elftal van de jeugd. Vrijdag 14 juni j.l., een bijzon dere dag voor Waalwijk: de offi ciële opening van de Haven. Het personeel van Stahl en Polyvinyl heeft deze opening helaas niet kunnen meemaken. Op deze dag was er voor het gehele personeel, inclusief echtgenoten en verloof den, weer de jaarlijkse personeels- reis. 's Morgens om 8 uur vertrok ken de 4 Musa-bussen vanaf het Vredesplein en onder een stralend blauwe hemel en volop zonne schijn, ging het richting Schiphol. In het restaurant De Wijde We reld" werd de koffie geserveerd en ieder had nog de nodige tijd om onze nationale luchthaven te bekijken. Om half twaalf precies reden de bussen weer verder om de tocht via de nieuwe Coentunnel naar Volendam te maken, alwaar de lunch wachtte. De boottocht van Volendam naar Marken en te rug naar Monnikendam was een ware zonnetocht. De verfrissende wind op het water was een genot. Na Monnikendam gingen de bus sen weer naar het zuiden. Om 19.15 uur zat het gehele gezelschap, nu nog versterkt door personeelsleden welke overdag niet meekonden, in Hotel Noord-Brabant in Den Bosch aan een verrukkelijk diner. Tijdens dit diner werd door de d;rektie gesproken, bij monde van de heer W. Levenbach, een dank woord aan de beide organisatoren van deze zeer geslaagde reis en er was tevens een korte huldiging van een 12jarig jubileum. De rest van de avond werd muzikaal verzorgd door het kwartet Cas Jam bon en de bekende parodist Jac. de Beer. Het einde van deze avond kwam om plm. 24.00 uur en alle bussen bereikten weer vei- xig de thuishaven Waalwijk. Ook bij deze reis kwam de snelle groei van de beide bedrijven nog eens naar voren n.l. vorig jaar kon vol staan worden met 3 bussen, dit jaar waren het er al 4. Het kampioenschap van het dis trict Waalwijk Hoofdklasse drieban den verdiende echt meer belang stelling, dan vrijdag en zaterdag ge toond werd. In wedstrijden, die bui ten goed en gedurfd spel ook een grote inzet te zien gaven, hebben Waalwijks ere-klassers De Ruyter en Van Bracht de grote moeilijkheid ondervonden van voorgift. Ad Slaats zag daardoor kans tegen beide he ren gelijk te spelen en Hans Dijk stra klopte in een zeer goede partij Rini van Bracht >n slechts 51 beur ten (30—49). Deze laatste zag op zijn beurt kans Henny de Ruyter te verslaan, zij het slechts met 1 enkele carambol. Henny werd toch kampioen dankzij een hoger moyenne, waarvan de ba sis was gelegd in een schitterende wedstrijd tegen Kees Teurlings. Een serie van 7 brak de plichtsmatige score, waarbij beide spelers welis waar een goed moyenne speelden, doch voorlopig zonder inspiratie. Na deze tussensprint toonde Henny zijn grote kracht en routine, om in slechts 45 beurten de 60 vol te ma ken. De einduitslag van dit kam pioenschap was: I. H. de Ruyter 2. R. van Bracht 3. C. Teurlings 4. H. Dijkstra 5. A. Slaats Hoogste gemid.: H. de Ruyter: 1,333. De districtsvoorzitter noemde dit kampioenschap een waardig besluit van het biljartseizoen '67-'68. Hij hoopte op een grotere deelname voor het volgend jaar en na de gebruike lijke dankbetuigingen reikte hij de kampioen het diploma en het vaan tje uit. Henny tenslotte zorgde voor een glaasje en een rokertje. Zaterdag 15 juni j.l. werden, un der grote belangstelling van de ou ders, de onderlinge wedstrijden van K. en V. gehouden. Na een sportieve strijd kwamen de volgende prijzen uit de bus Meisjes: 6-8 jaar: 1. H. Keukens; 2. J. Bouwman; 3. B. v. Balkom. 9-11 jaar: M. Mulders; 2. A. Duister; 3. J. v. Beek. 12- 13 jaar, 2e graad: 1. S. van Gent; 2. L. van Zundert; 3. J. v. d. Hoeven. le graad: J. Heeffer en E. Kuysten; 2. C. de Graaff. 14- 15 jaar: 1. G. Roomer; 2. J. van Esch; 3. H. Treffers. Jongens: 6-8 jaar: 1. P. Sies; 2. K. v. d. Wiel; 3. G. van Esch, B. Bouwman en J. Langermans. 9-11 jaar: 1. J. Timmermans; 2. F. Berkelmans; 3. T. Ophorst en R. Schalken. 12- 14 jaar: 1. P. Rouwmaat; 2. j. Koppelmans; 3. J. van Esch. Bij de meisjes won J. Heeffer na een herkansing met 25,8 punt de wissel beker en bij de jongens won P. Rouw maat. GESLAAGD Aan de opleidingsschool voor Kleu terleidster 'Maria Presentatie' in Til burg slaagden voor de akte van be kwaamheid als kleuterleidster de da mes: A. van Boxtel, F. de Gouw, F. Luypen, R. van de Mortel, G. Schel- lekens en M. Spronk uit Kaatsheuvel en M. van Loon uit Loon op Zand. Voor het diploma gemeente-admi nistratie I, deel II, slaagden te Den Haag mej. Gerry van Wanrooij en de heer Jos Stalpers, beiden werkzaam ter secretarie der gemeente Loon op Zand te Kaatsheuvel. Aan de John F. Kennedy-HBS te Dongen slaagde voor het eindexamen HBS-A: Aloys Kamp, Kaatsheuvel, aan het St. Paulus-college te Tilburg voor HBS-A: Tom Aussems, Kaats heuvel en voor HBS-B: Antoon de Gouw, Kaatsheuvel. DESK 3 PROMOVEERT Zondag speelde DESK 3 thuis haar laatste promotiewedstrijd tegen TSC 6, waarvan in Oosterhout reeds met 4-0 werd gewonnen. Ditmaal ging het niet van zo'n leien dakje, want de TSC-ers boden fel tegen stand zodat de rust met blanke stand inging, waarbij niet onvermeld mag blijven dat de scheidsrechter een glas- zuivere treffer van DESK had afge keurd. In de tweede helft eenzelfde strijd- beeld, waarin Dessers al te noncha lant met enkele open kansen om sprongen. Tenslotte wist v. d. Velden, nadat hij de doelman had omspeelt, 't enige doelpunt van deze ontmoeting te laten aantekenen en daarmee de zege voor DESK veilig te stellen, hoewel een gelijkspel reeds voldoen de zou zijn geweest voor het beoogde doel. Door deze uitslag promoveert DESK 3 thans naar de 2e klas van de B.V.B. In het landelijk schoon op de split sing Spinderspad-Galgeneindsebaan - beter bekend de binnenwegen bij het militaire terrein - bij het ven „De Plakke" heeft zich zondagmiddag een zeer ernstige autobotsing voorgedaan. Tijdens de autorallye van de Te- fado uit Dongen, bij gelegenheid van de Jaarbeurs van het Zuiden, welke georganiseerd werd door de Dongen- se autoclub „Aurora" is de deelneem ster Mevr. J. M. C. Derks-Theunis- sen uit Tilburg om 't leven gekomen. Zij was een inzittende in een van de twee rallye-auto's welke daar ter plaatse de route reden. Bij het onge val, dat te wijten was aan het niet verlenen van voorrang, zijn nog drie zwaargewonden en twee lichtgewon den betrokken geweest. Allen werden naar het Mariaziekenhuis té Tilburg vervoerd. De rallye is normaal uitge reden, omdat deze reeds vergevorderd was, aldus de organisatoren. Zaterdag en zondag werden door de v.v. Baardwijk de eerste twee lournooien verspeeld om de Christ v. Herwijnenwisselbeker. Het tour- r.ooi, begunstigd door mooi weer, kan tot nu toe als geslaagd wor den beschouwd. Er bestond voor de wedstrijden een grote belangstel ling. Zaterdag waren de uitslagen voor de C-junioren als volgt: Poule A: TGG—BW l_o ZwaluwWaspik 2—0 BWWaspik 10 TGGZwaluw 11 TGGWaspik 3o BWZwaluw 20 Poule B: ConcordiaLonga 21 Vlijmense Boys—Baardwijk 0—1 ConcordiaVlijmense Boys C'0 LongaBaardwijk 13 ConcordiaBaardwijk 01 LongaVlijmense Boys 10 In poule A eindigden TGG en Zwaluw gelijk. Strafschoppen be slisten in het voordeel van Zwa luw. Om de derde en vierde plaats Concordia—TGG 1—0 De finale werd door Zwaluw met 20 van Baardwijk gewonnen. Uit handen' van Christ van Herwijnen ont vingen zij de wisselbeker en een definitieve beker. Zondag werd het tournooi voort gezet voor de A-junioren. Hier wa ren de uitslagen: Poule A: RWB—BW ZwaluwWaspik BWWaspik RWBZwaluw RWB—Waspik BWZwaluw 0—2 0—3 2—0 7—0 3—0 3—0 Poule B: Baardwijk—Concordia 40 LongaVlijmense Boys 0—0 Concordia—Vlijmense Boys 0—2 BaardwijkLonga 50 BaardwijkVlijmense Boys 21 ConcordiaLonga 52 Om de derde en vierde plaats speelden RWB en Vlijmense Boys. RWB won verdiend met 61. De finale werd betwist tussen BW en Baatrdwijk. BW trok met 40 aan het langste eind. Uit handen van Christ van Herwijnen ontvin gen zij de wisselbeker en een de finitieve beker. Zaterdag wordt 't tournooi voortgezet voor A-pupil len en zondag vinden de wedstrij den plaats voor de B-juniox-en. STICHTING PROT. CHR. SOCIAAL PEDAGOGISCHE ZORG IN N.B. Soc. Pedagoge: Mej. T. M. Volkers, Odysseuslaan 27, Eindhoven, tel. 040-35275. Spreekuur: le donderdag van de maand in de Ireneschool, Molen straat, Waalwijk n.m. van 19.00 tot 20.00 uur. Boodschappen voor mej. Volkers worden in de Ireneschool aange nomen. STICHTING WAALWIJKSE MUZIEKSCHOOL Spreekuur directeur: 's woensdags van 2-3 en van 7-8 uur. Wilhelminastraat 4, tel. 3890. STEDELIJK SOCIAAL CARITATIEF CENTRUM Par. St. Clemens en H. Bernadette: Maatsch. werkster A. C. M. Hoff- mans. Bureau Loeffstraat 54, tel. 3410. Spreekuur Bernadette in de kleu terschool Hummeloord: maandag 6.30-7.30 uur, tel. 4588. Far St. Jan en O. L. Vrouw- Maatsch. werkster M. A. M. Hoff- mans. Bureau: Grotestraat 244a, tel. 2882. (voorm. Zusterklooster J.M.J.) Spreekuur in Besoyen in de Ber- nadetteschool: maandag van 4-5 uur Burg. Verwielstraat 2a. Par. St. Antonius: Maatsch. werker E. J. v. d. Stoop. Bureau Grotestraat 238, tel. 2882. Dinsdag 2-3 uur Muloschool, Hade- wychstraat, tel. 3412. STICHTING „ST. ANTONIUSHOF" Bejaardencentrum St. Clemenshof Loeffstraat 72. tel. 3445. Bejaardencentrum St. Antoniushof Burg. Smeelelaan 116, tel. 4432 of 4433. Secretariaat: W. Cox, Weth. Smol- dersstraat 22, tel. 4238, Waalwijk. BIBLIOTHEEK GEREF. KERK Ambrosiusw., hoek Mgr. Prinsenstr. Uitleningen: vrijdagavond 8-9 uur ingang: Mgr. Prinsenstraat STICHTING PROTESTANTSE CHR. LEESBIBLIOTHEEK Gevestigd in gebouw Chr. Belaii- "^n. Besoyensestraat 3. geopend c donderdag van 7.15-8 uur. sint CLEMENS BIBLIOTHEEK BAARDWIJK Geopend: vrijdagavond van 7-8 uur. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Grotestraat 196a - tel. 3787 Jeugdbibliotheek: Maandag 16.00-17.30 uur Dinsdag 16.00-17.30 uur Woensdag 15.00-17.30 uur Vrijdag 14.00-17.30 uur Iedere woensdag wordt er voorge lezen van 14.30 tot 15.00 uur. Volwassenen: Maandag 14.00-16.00 19.00-20.30 u. Dinsdag 14.00-16.00 Woensdag 19.00-20.30 u. Vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 u. Zaterdag 10.00-12.30 13.00-15 00 u. Tijdens de openingsuren is de lees-

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 3