Vrijdag27september, 'smiddags om 1 uur is Breda een der grootste juwelierszaken van Nederland rijk Op die dag opent Jac. van Haaren een nieuw pand: de juwelier die blijvende luxe betaalbaar maakt OSS - WAALWIJK - VEGHEL Zie eens, i wat 'n originele schouderverwerking Zalig-zacht zuiver scheerwol is het voortreffelijke materiaal, in de hartveroverende kleuren o.a. marine, cognac, olijfgroen. Maxi-mode bij deze pullover in Donegal-tweed dé mode-look voor najaar 1968 Let eens op dat originele effekt van col en ceintuur! In de kleuren cognac, wit en groen. 24.75 Kijk 'ns wat een eclusief en exotisch dessin op deze snoezige pullover met rond halsje Hier blijkt, dat kwaliteit en schoonheid hand-in-hand gaan 100% wol I Let U maar op dé grote trend van najaar '68 in pullovers, is de "spencer-look". Vindt U dit ook geen slank-snit modelletje? Met kabelmotief en steekzakken - in rood en marine. Alwéér zo'n extravagante en sportieve maxi-look pullover! De ceintuur is erg grappig en 't materiaal is sublieme Shetland. Met bijpassende, gerende rok. Dit is 'n héél chique dames- pullover in verrukkelijk modieuze Diolen-loft! Wapen Uzelf op 'n elegante manier tegen 't najaar met ingebreide fantasie - t/m maat 48. Lieftallige fantasie- kombinatiepullover met bijpassende, geheel gevoerde, links/links 9®°reide rok. Het materiaal is i UO /o zuiver scheerwol 2:a- 'n smaakvol oudrose. Da's pas 'n up-to-date kombinatie: ultra-sportieve maxi-pullover met bijpassende gevoerde rok Kwaliteit is 100% Shetland-wol in o.a. steenrood, 9 mosgroen en rafbleu. Q Juweliersbedrijf N.V. Brabantplein 18 Breda DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAGAVOND 26 SEPTEMBER 1968 R|'£)h£)n,l'rilAin "lp Eenglorieuzezaak,met14etalages I I Ui en meteen hypermodern interieur- zó ruim, zó sfeervol, dat alleen het binnenkomen al een genoegen is. Wij pasten niet meer in onze "oude" zaak - al bestaat die pas 7 jaar. Dat wij in die luttele jaren een zo sensationele groei hebben door gemaakt danken wij grotendeels aan het vertrouwen dat ons steeds toenemend aantal cliënten in ons stelt. Wij hebben nu meer ruimte. Wij kunnen nu een nóg betere service geven, (al was die dan ook bijna spreekwoordelijk). Onze uitgebreide kollekties komen in dit prachtige pand beter tot hun recht: de horloges, de colliers, de ringen, de honderden kostelijke artikelen die het "stralende" karakter van onze zaak zo overtuigend bepalen. De opening van onze nieuwe zaak is voor ons een heuglijke gebeurtenis, waarin wij u gaarpe willen laten delen, ledereen die de komende twee weken onze zaak bezoekt, krijgt een waardevolle verrassing. Op 27 september gaan de deuren open. U bent van harte welkom. cunen Modieus Kompas

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 3