Middelburg op alle fronten te sterk voor RKC3-0 Vlijm. Boys mist met penalty gelijkmaker tegen Alliance Drukkerij Tielen huldigde zilveren jubilaris Th. v. Rijswijk NEO wint verrassend van koploper D0V0: 1-0 Zege voor Waspik na sensa tionele strijd tegen VOAB: 1-2 Ds J. Vink nam afscheid Hervormde gemeente Besoijen Steeds eerlijk DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 30 SEPT. 1968 Waalwijk - heren bedwingt sterk Zwart-Wit 1—1 ><Éi Uitbundig gehuldigd door direktie en personeel Personeel Herdenking Onwennig Parochiële contact avonden in Loon op Zand Loon op Zand Het is voor RKC weer een neder ige geworden en nu tegen 't sterke Middelburg, dat geen pardon kende met de RKC-ers en hen met lege anden naar huis stuurde Het be gint er nu toch somber uit te zien foor RKC met slechts 2 punten uit vier wedstrijden. Vanaf het begm van de competitie zit men nu in de hedreigde hoek en het zal moeilijk zijn om daar binnen een redelijke tijd uit te komen. Al meteen na het eerste fluitsig naal neemt Middelburg het initia tief hetgeen leidt to»t een schot, dat over gaat. De kansen blijven voor Middelburg komen, maar de voor- Waartsen der Middelburgers schie ten vooralsnog tekort in het scoren. Verschillende hoekschoppen krijgen ze ook te nemen, maar Hendrikse en Livense weten de goede richting niet te vinden. Op rechts is het ook Pentury die probeert voor Middel burg verandering in de stand te brengen, maar ook hem lukt 't nog niet. Dit steeds blijvend in de aan val zijn, kan niet zonder gevolgen blijven en in de 33e minuut is het dan ook Lievense die scoort. RKC probeert de bakens te verzetten, maar veel haalt het niet uit. Mid delburg blijft de sterkere ploeg. RKC komt tot sporadische uitval len die geen resultaat afwerpen. Na de rust vergroot Middelburg door Vogel de stand tot 20. RKC wordt nu toch wel wat agressiever en door goed opgezette combinaties trachten zij de verdediging van Middelburg, met aan 't hoofd doel man But, voor problemen te stel len. Veel haalt het niet uit. Süoss dient echter wegens een blessure vervangen te worden en wel door H. Bruurmijn. Bij Middelburg is 't B. Pentury die veld moet ruimen. Middelburg scoort nog voor de der de keer, hetgeen slechts van belang kan zijn voor de statistiek. Een slechte wedstrijd van RKC, die ho pelijk door betere gevolgd gaat wor den. Het tweede elftal deed het beter en speelde tegen de reserves van In ternos in een goede wedstrijd met 22 gelijk, zodat zij ook in deze wedstrijd ongeslagen bleven. Het jeugdelftal bewees weer eens haar krote kracht en nu was het RAC dat met liefst 71 het onder spit moest delven. Alliance verbrak het ongeslagen re cord van de Vlijmense Boys bij de thuiswedstrijden ongeslagen te blij ven; de Boys verloren met 0-1. Zelfs een strafschop werd gemist. Door het slechte weer was goed voetbal onmo gelijk. Toch paste Alliance zich hier het beste bij aan 'en wonnen verdiend, omdat bij de Boys een afwerker in de voorhoede ontbrak. Vanwege het slechte weer was de belangstelling niet groot. De Boys waren het eerst in de aanval en na 10 minuten spelen kreeg van de Burg een mooie kans maar schoot over. Even later was het Joos- ten die tegen de lat schoot. Ekels schoot voor open doel naast. Toen kwam Alliance goed opzetten. Met mooie combinaties werden goede aan vallen opgebouwd, maar ook het juis te schot ontbrak. Bij een volgende aanval kwam de rechtsbuiten van Al liance voor een vrij doel, maar de in valler-doelman v. Engelen was op zijn post en greep goed in. Dan de Boys weer in de aanval, de rechtsbuiten komt goed voor doel maar het schot gaat ver naast. Zo golfde het spel op en neer en doelpunten bleven aan beide zijden uit. De rust ging in met 0-0. Na de rust was hetzelfde spelbeeld te zien. Alliance was weer gevaarlijk, maar steeds was het schot te slecht gericht. Ook de Boys kwamen dik wijls goed opzetten, maar de verdedi ging van Alliance was op haar post. Hierna kwam Alliance weer goed voor het Boys-doel, de linksbuiten kwam gevaarlijk opzetten, maar de kans werd niet benut. Men dacht aan een gelijkspel, maar 10 min. voor het einde kwam Alliance goed voor het doel. De Boys-verdediging aarzelde en de midvoor kreeg de bal goed aan gespeeld, omspeelde een achterspeler en kwam vrij voor doel en schoot on houdbaar in, 0 - 1. De Boys ging met man en macht in de aanval, maar steeds ontbrak het juiste schot. Bij 'n aanval werd de bal hoog voor 't doel geplaatst en een achterspeler van Al liance sloeg de bal met de hand weg, dat de scheidsrechter niet ontging en een penalty toekende. Verbunt plaat ste zich achter de bal, maar de Alli- ance-doelman viel in de goede hoek en stompte de bal uit het doel. Bij een volgende aanval nog een kans maar de comer werd achter geplaatst en zo kwam het einde en de Boys verloren dus met 0-1. De toeschouwers die storm en re gen getrotseerd hebben voor het topduel in de derde klasse A, heb ben daarvan ongetwijfeld geen spijt gehad. Zij kregen een uiterst boei end sensationeel duel voorgescho teld, waarin Zwart-Wit, dat enkele jaren geleden nog in de hoogste klasse uitkwam, voortdurend domi neerde, maar ook zagen zij dat KMHC door hard werken een gelijk spel uit het vuur wist te slepen. KMHC zette tegenover de techni sche superioriteit der Bredanaars 'n groot enthousiasme, dat al spoedig vrucht afwierp. Uit een goede com binatie tussen Knepflé, v. Daal en v. Helvoirt werd laastgenoemde in de strafcirkel onderuit gehaald. De strafpuch ging net naast de verkeer de kant van de paal. Dit betekende slechts uitstel van executie, want 5 minuten later gaf Lommerse KMHC de leiding. Even later was het bijna 20, maar De Jongh zag z'n schot, toen de keeper reeds gepasseerd was, door de rechtsback der Breda naars over de lat gewerkt. Allengs werd Zwart-Wit sterker, maar zo wel door goed verdedigen als met behulp van de paal, kon doelman Aarts, vervanger voor de gebles seerde Hoffmans, zijn doel schoon houden. Na de hervatting begon de bele gering van het Waal wij kse doel pas goed, maar vooralsnog konden de Waalwijkse backs Kruyssen en Aarts, goed geassisteerd door de kanthalf v. Daal en de zeer goed spelende Rötgers doelpunten voor komen. Ook Wit-Zwart miste een strafpush toen spil S. Aarts de bal met de buik uit het doel hield. Even later kwam dan toch de verdiende gelijkmaker. Vlak voor tijd dachten we Knepflé nog te zien scoren, doch zijn solo-actie uit goed aangeven van spil Aarts, eindigde tegen de paal. Resumerende: een zeer spannende wedstrijd, waarin het enthousiasme van KMHC de punten deelde met de techniek van Zwart-Wit. Ook de Waalwijkse dames bleven ongeslagen. Zij behaalden door een doelpunt van Nanny Westerburger de volle zege tegen het sterke Wa rande. Heren 1Wit-Zwart 11 Dames 1Warande 10 Zwart-Wit 2Heren 2 21 Forward 2Dames 2 30 )e heer A. Tielen biedt de zilveren jubilaris de oorkonde van de Mij. van Handel en Nijverheid aan De 2000 toeschouwers zijn zater dag tevreden naar huis gegaan. Zij hadden n.l. waar voor hun geld ge kregen. In een enerverende en spannende wedstrijd hebben zij NEO ook voor de derde achtereen volgende maal een volkomen ver diende overwinning zien behalen. Het talrijke publiek was vooral ook komen kijken naar DOVO, dat tot 4 uur zaterdagmidag ongeslagen was met 8 punten uit vier wedstrij den en 15 doelpunten gescoord had. Dat de Veenendalers niet hebben kunnen doelpunten, kwam omdat de rood-wit-blauwen reeds na 'n kwar tier het speltype van hun tegenstan der door hadden, terwijl DOVO geen vat op het spel kon krijgen. Sprang speelde zaterdag weer 'n ouderwets goede partij. Gesteund door uitstekende conditie en tech niek, heeft zij DOVO 1% uur in haar ban gehouden met snel en mo dern voetbal, waarbij vooral 't goed ingestudeerde uitverdedigen opviel. Scheidsrechter v. Kessel gaf om 4 uur het beginsignaal en het was direct DOVO dat bezit van de bal nam en ten aanval trok. Dit resul teerde na pl.m. 10 minuten al in een keihard schot in de benedenhoek van Nico Diepenveen, dat door doelman Vos ternauwernood tot cor ner kon worden gewerkt. Sprang had de techniek van DOVO echter snel door en werd zelf sterker. Dit lichte veldoverwicht hebben de jon- Twee gelijkwaardige ploegen stre den zondag in Goirle om de heer schappij van de 4e klas E: Voab en Waspik, Het complete eerste team van het Waalwijkse WSC, uiteraard bijzonder in de uitslag van de wed strijd en in de verrichtingen van beide ploegen geïnteresseerd om dat het evenals Waspik en Voab nog slechts één verliespunt heeft, woonde deze ontmoeting bij. Zij hebben kunnen zien hoe beide ploe gen de kelk tot de laatste druppel ledigden. Het werd een sensatio neel duel met een voor Voab wel haast dramatisch verloop. De eerste helft was als kijkspel zeer aantrekkelijk. Goed voetbal aan beide kanten met een 11 ruststand hetgeen de krachtsverhouding heel juist weergaf. Paul Smits schoot Waspik al in de 13e minuut naar de leiding toen een Voab-verdediger op een dieptepass misgreep. 01. De bal was amper weer aan het rollen gebracht toen doelman Theo Gijsman met een bliksemsnelle re actie de gelijkmaker kon voorko men. De 25e minuut had beslissend kunnen zijn ware het niet dat Paul Smits een reële scoringskans liet jhggen. Een dekkingsfout in de ach terhoede van Waspik luidde in de ,35e minuut de gelijkmaker in. Een voorzet van rechts werd door de oud-Willem Il-er Kees Brands on houdbaar voor de voortreffelijk keepende Gijsman ingekopt. 11. Direct na de aftrap noteerden we twee goede schoten van Willy Ver voort en Cor Smits maar daarna was de aanvalslinie van Waspik te zwak bemand om de ondernomen acties af te ronden. De aanvalsspits was zoek. Toch kwam Waspik in de 35e minuut heel dicht bij een vol treffer toen Kees Smits de bal van af de doellijn voortrok. Het uitge stoken been van de afronder prikte de bal echter juist naast Een bot sing tussen twee spelers luidde hier na enig tumult in waarbij het pu bliek een poging deed binnen de lijnen orde op zaken te stellen. Tien minuten voor tijd trad de centrale verdediger van Waspik, Cor Smits te zelfverzekerd op. verzuimde tij dig de bal weg te werken en veroor zaakte zo een gevaarlijke situatie voor zijn doel. Op de rand van het strafschopgebied constateerde de scheidsrechter een overtreding en gaf hij tot ieders verbazing een pe nalty. Het kostte vele minuten voor dat het spelersmateriaal dermate ge ordend was dat deze penalty kon genomen worden. Van de aanvoer der van Voab had dit kennelijk te veel van de zenuwen geëist want de bal ging ver naast het doel. De climax was echter nog niet bereikt. Paul Smits kon nl. 5 minuten voor tijd een voorzet van Jan Broeders nog juist langs de benen van een tegenstander het doel in schuiven 1—2. gens van Sprang de gehele eerste helft behouden, maar gedoelpunt werd er nog niet. Met dubbelblan- ke stand werd de thee opgezocht. Na rust zagen we een sterk aan vallend Sprang dat DOVO de ge hele tweede helft in de verdediging heeft gehouden. Na ongeveer 20 mi nuten zou Sprang dan een volko men verdiende 10 voorsprong ne men. Een snel in de vrije ruimte sprintende Piet Paulides kreeg de bal en stond toen oog in oog met de DOVO-doelman, die tegen het schot volkomen kansloos was. De zege van Sprang is nog slechts éénmaal in gevaar geweest, toen een vrije trap via de deklat het veld instuitte. Hoe Sprang ook doorzette, een gro tere en zeker verdiende overwin ning werd niet meer bereikt, v De j.l. zaterdag verlote levens- middelenmand is nog niet afgehaald. Het winnende nummer is 251 rood. De mand is af te halen in de NEO- kantine. DVO '60—Sprang 2 5—1 Sprang 3The Gunners 2 33 (Van onze verslaggever) WAALWIJK Het zilveren druk kersjubileum van de heer Th. van Rijswijk is bij de Waalwijkse Stoom drukkerij An toon Tielen niet onge merkt voorbij gegaan. Vrijdagmid dag was er een huldigingsbijeen komst in café Molenvliet tijdens welke de heer van Rijswijk alle lof kreeg toegezwaaid. Door direkie en personeel werd hij met cadeaus ver rast. Uit de woorden van de heer A. Tielen, sprekend namens de direk tie, bleek vooral de prettige omgang die er tussen de heer van Rijswijk cn het personeel in de afgelopen 25 jaar geweest is. ,,In het bedrijf zijn we niet alleen als werkers maar ook als mensen. Daarbij hoort de kameraadschap die jij steeds toont. Met je werk zijn we gediend." .Opgegroeid en vergroeid in ons be drijf heb je moeilijke en de minder moeilijke jaren meegemaakt. Daar bij was je oog niet altijd op de pers gericht. Vandaag is het namelijk ook 12Vz jaar geleden dat je in het huwelijk trad. met een vrouw die in het grafische bedrijf verre van onbekend was", aldus de heer Tie len, die de jubilaris de oorkonde van de Ned. Maatschappij voor Handel en Nijverheid aanbood. De heer van Rijswijk werd verder met een fraaie kroonluchter verrast, terwijl me vrouw M. Tielen-Majoie een boeket bloemen aanbood. Vrijdagmorgen waren de heer en mevrouw van Rijswijk al ten huize van de oudste firmant, de heer J. Tielen. gehuldigd. Deze roemde de vele kwaliteiten van de jubilaris, die hij een geschenk onder couvert aanbood, terwijl mevrouw van Rijs wijk een doos bonbons kreeg aange boden. Op de huldigingsbijeenkomst liet In een dienst, die gisteravond om half 7 werd gehouden, heeft dominee Vink afscheid genomen als predikant van de Hervormde Gemeente van Besoyen. Na de diverse gezangen en de geloofsbelijdenis volgde een schriftlezing uit Deuteronomium. Voor de prediking had dominee Vink uit 2 Cor. gekozen hoofdstuk 13, vers 13: „De genade van de Here Jezus Christus en de Liefde van God en de gemeenschap van de Heilige Geest zij met U allen, Amen". Na deze prediking volgde weer een gezang, waar na Ds Vink wederom het woord nam. Allereerst ging hij in op de ge houden classisvergaderingen, die door de jaren heen steeds meer inhoud hebben gekregen. Hij stelde verder, dat de classis Heusden met een-derde van het pro vinciale aantal leden nog te weinig invloed heeft in de Prov. Kerkverga dering en pleitte voor meer medezeg genschap. Hierna richtte hij het woord tot Deken Maessen. Te weinig hebben wij gedaan om nader tot elkaar te komen. Wij verheugden ons over menige verandering in Uw kerk, hoewel wij als buitenstaanders niet alles kunnen begrijpen. Hij dankte hem voor de steeds on dervonden hartelijkheid, waarbij hij verder zei nog niet een gemengd hu welijk en oecumenische dienst te kun nen aanvaarden. Burgemeester Teijs- sen, alsmede wethouder Van den Ho ven en gemeentesecretaris Mr Kuij- pers, was hij zeer erkentelijk voor hun komst. Steeds hebben wij contact gehad. Vele initiatieven onderzijds hebben steeds geleid tot medewerking Uwerzijds. Ook hen dankte hij voor de samenwerking. ook het personeel zich niet onbe tuigd. De secretaris van de perso neelsvereniging, B. van Delft, ver raste de jubilaris op een werphen gel-set. Voorzitter C. de Ronde over handigde een tv.-lamp. Hij liep in gedachten even de 25-jarigè periode voorbij, waarbij de mijlpaal 12Va jaar geleden bereikt niet werd ver geten. Mevrouw van Rijswijk deel de mét bloemen in de hulde. Dat de heer van Rijswijk als wer ker en als mens gewaardeerd wordt bleek overduidelijk uit de woorden van de heer E. Bergmans, chef van de technische afdelingen. Hij haal de nog enkele herinneringen uit vroegere tijden op. Niet onbespro ken liet hij de goede samenwerking met de collega's. N'adat een heil dronk op de jubilaris was uitge bracht sprak de heer van Rijswijk een kort dankwoord. Voor de aanvang van de huldi ging van de jubilerende drukker werd een ontvallen personeelslid herdacht. De heer Tielen vroeg een minuut stilte voor de heer M. van Leent, die vrijdag zijn 40-jarig ju bileum als magazijnchef had moe ten vieren, doch enkele maanden geleden onverwacht overleed. „Een man met grote verdiensten, die zijn werk op een meer dan voortreffelij ke wijze heeft verricht", aldus de heer Tielen. de steun des Heren in zijn toekomsti ge gemeente. Ds Kroes voerde 't woord namens de andere Waalwijkse Gemeenten. U heeft naast en in ons midden geleefd en gewerkt. U heeft er veel toe bij gedragen dat het bejaardentehuis 'Samarja' tot stand is gekomen. U bent geen man van compromissen en daarom moet ik het dan ook beslist oneens zijn met Uw opvattingen aan gaande het gemengd huwelijk en de oecumenische dienst. Dit zal ook in Uw Gemeente wel eens tot spannin gen geleid hebben, maar het pleit voor U, dat U steeds eerlijk voor de dingen bent uitgekomen. Dit is een zeer grote eigenschap. De scholen dankte hij voor hun vriendschap en welwillendheid steeds getoond. De leden van de kerkeraad wenste hij de komende periode alle sterkte en standvastigheid toe. Een dankwoord sprak hij tot hen voor de steeds goede samenwerking. De ge meente verzocht hij steeds te blijven bidden. Tijdens mijn ernstige ziekte heb ik U veel vriendschap en liefde mogen ondervinden. Hierna werden door verschillende sprekers woorden gericht aan het adres van de scheidende dominee, die een beroep te Valburg en Homoet, vanwaar ook een deputatie aanwezig was, aanvaard heeft. Als eerste sprak Ds Heyboer namens de classis Heus den. Met vreugde hebben wij steeds samengewerkt voor de bloei en uit breiding van de gemeente en de clas sis. Node zullen wij Uw discussies in de classis en Breed-Moderamenver- gaderingen missen. Hij wenste hem Deken Maessen zei zich wat on wennig te voelen, maar desondanks weten wij ons een met de Gemeente Besoyen. Bewondering jegens U past ons, U een man van eer en tevens zeer plichtsgetrouw. De eerste con tacten waren niet altijd gemakkelijk. Ik hoop voor U, dat U in Uw toe komstige gemeente hetzelfde geluk zult mogen kennen, zoals U dat hier gekend heeft. Burgemeester Teijssen zei dat het moeilijk te denken valt, dat U binnenkort niet meer in ons midden zult zijn, gezien het heilzame werk dat U aldoor verricht heeft. U gaf initiatieven en leiding. Op maat schappelijk terrein heeft U ook Uw steentje bijgedragen. Het is daar, dat wij U steeds ontmoet hebben en in U de stuwende kracht hebben herkend. Wederzijds begrip was er en de hulde komt U dan ook geheel toe. Wij kun nen niets anders doen dan U prijzen voor dit alles en U tevens dankzeg gen voor hetgeen U allemaal gedaan heeft in het belang van Uw gemeente. Diverse sprekers kwamen nog aan 't woord, voordat Ds Vink de zegen gaf. Na afloop van de dienst bestond er gelegenheid om afscheid te nemen van Ds Vink en zijn gezin in de Herv. Kleuterschool aan 't Hollands Steeg je. Heel veel is er al geschreven over de parochiële contactavonden welke binnenkort gaan beginnen. De leek zal na veel geschrijf wel mondig zijn geworden. Het uur der leken heeft geslagen en daarom vinden in het Cultureel Centrum de gespreksavon- den plaats in de maand oktober. Hier zullen de' mensen - het kerkvolk - zich kunnen uiten over de weg die gevonden moet worden voor een ge loofsbeleving die voor de Loonse mensen de beste is. Gepraat moet cr dus worden met pastoor, kapelaan, vaders, moeders en jongelui. De stof van de gespreksgroepen wordt nu uitvoerig en door iedereen besproken; iedereen heeft zijn mede- zeggingsschap bij deze pastorale ge sprekken. De leek is niet langer meer de gehoorzame luisteraar; neen hij is de man of de vrouw die mag praten; de man of de vrouw die iets moet doen. Er wordt van ieder iets ver wacht: de opdracht om samen Kerk te zijn, samen te denken en te praten en te geloven, ledereen mag nu op zijn 'praatstoel' gaan zitten en het zeggen. Laten er veel praatstoelen zijn, dan zijn de avonden zeker goed bezet. Het is de bedoeling van deze avon den dat allen samen proberen van el kaar mogelijkheden te horen om van onze parochie iets moois te maken. De data voor de gespreksavonden zijn: Dinsdag 1 okt. voor 109 gezinnen, Duike Hoef, Kraanven, Thijsmanstr., Van Grevenbroekstraat en Gerlachus- straat. Aanvang 8 uur. Dinsdag 8 okt. voor 111 gezinnen, Hogesteenweg. Woensdag 9 okt. voor 95 gezinnen, Bergstraat en Weteringstraat. Dinsdag 15 okt. voor 117 gezinnen, Rijckevorselstraat, Doelen en Strie- kenlaan. Woensdag 16 okt. voor 152 gezin nen, Willibrordusstraat, Van Salm- salmstraat, Van Hornelaan en Ven- loonstraat. Dinsdag 22 okt. voor 113 gezinnen, Kloosterstraat, Oranjeplein, Bunga lowpark. Woensdag 23 okt. voor 122 gezin nen, Land van Kleef, Molenstraat, Moleneind, Finantie, Kasteellaan, Udenhoutseweg, Klokkenlaan (einde) Immerseelstraat, Baden Powellaan. Dinsdag 20 okt. voor 150 gezinnen, Kerkstraat, v. Kesselstraat, Tuinstr., Klokkenlaan (begin), v. d. Hummel straat. Hiermede heeft men heel Loon op Zand werkelijk gehad. De organisa toren verwachten een grote deelname aan deze gesprekken en na veel aan sporingen zal dat zeker wel gaan. De mensen zijn in Loon al mondig, maar het zal nog meer moeten worden. Bij het uitdragen van de pastorale mag dat gerust; het gaat om allen. EERSTE EHBO-RIT De eerste EHBO-rit voor autobezitters heeft zondag plaats gehad. Zij werd door de plaatselijke EHBO-vereniging georga niseerd. De start had plaats aan het cul tureel centrum van 13.30 tot 14.30 uur. De klasse A werd verreden volgens het RAC - KNM V-reglement. In de B-klasse kon door iedereen worden deelgenomen. De rit was 52 km lang en moest met een ge middelde snelheid van 24 km per uur ver reden worden door Loon op Zand, Kaats heuvel en De Moer. Zij werd uitgezet door de "heer Weijdingen uit Tilburg. Door het slechte weer was de deelname niet erg groot en bedroeg het aantal équipes circa 80. De prijzen werden na afloop der ritten in het cultureel centrum door de voorzitter van de EHBO-vereniging uitgereikt. Voor de klasse A waren er 12 prijzen en voor de klasse B 17 stuks. Tevens waren er nog extra prijzen, zoals een damesprijs; een prijs voor de beste Loonopzandse deelnemer en een prijs voor de best geklasseerde in hel bezit van een geldig EHBO-diploma. De prijzen waren als volgt: Klasse A: 1. Ververs; 2. de Rooij; 3. B. Moonen; 4. De Vries; 5. Peskens; 6. Ven- rooij; 7. Wijnants; 8. Mevr. v. Berkel; 9. Mevr. Aussems en 10. De Kort. In de B-klasse: 1. A. Brok; 2. J. v. d. Berk; 3. v. d. Pas; 4. P. Baeten; 5. Kra nenburg; 6. A. Brok; 7. R. v. d. Beukei; 8. L. Worm; 9. Mej. van Iersel en 10. C. v. d. Wouw. Alvorens de prijzen werden uitgereikt dankte de voorzitter allen die medegewerkt hebben tot het volbrengen van deze rit. Wanneer volgend jaar de vereniging 30 jaar zal bestaan zal eveneens weer een ster- rit gehouden worden. SLUITING SCHIETSEIZOEN VAN DE HANDBOOG De schutters van de handboog van St. Ambrosius hebben zondag hun seizoen af gesloten. Zij hebben in een onderlinge wed strijd om de prijzen geschoten van de rin gen met elk 10 pijlen. De uitslag was als volgt: 1. A. v. d. Aa met 3x 10; 2. Mart Broe ders met 4x9; 3. Jos Bink met 3x8; 4. B. Berkelmans met 3x7; 5. H. v. Veld hoven met 3x6; 6. J. Toorians met 3x5; 7. H. Berkelmans met 3x4; 8. Jan Ber kelmans met 4x3; 9. A. van Veldhoven met 1 x 2; 10. A. C. Dankers met 1 x 1 en A. Dankers jr. met 8x0. Bij de koning, de heer A. Vermeer, werden de prijzen onder veel plezier uit gereikt door de voorzitter van de schutterij, de heer A. Dankers jr. Op de statiedag, a.s. zaterdag, van het gilde St. Ambrosius zul len de prijzen worden uitgereikt van de wedstrijden over het hele seizoen. Dan zul len de punten bekend gemaakt worden met het algemeen gemiddelde, dat de volgorde zal bepalen van de schutters.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 7