Huishoudwenken Koop niet zomaar kaas VERSBERG RECEPTIONISTE/ FACTURISTE U vindt het toch leuk om echt iets 'leuks' te hebben? Ontwerpers TO van overal tekenden voor u de nieuwe modelijnen. Voor uw mantel en uw mantelcostuum, voor uw regenjas en uw deux-pièces, voor uw japon en uw twinset. Er is zowel het een of het andere als het een mèt het andere voor u ingekocht. Een succescollectie wacht op uw komst. Welkom Johannes Rozenbrand Joh. Rozenbrand Josje Notaris Mr. W. Knoop te Capelle (N.-Br.) gesloten H. L. van Leeuwen N.V 's-Hertogenbosch, Hoge Steenweg 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 14 OKTOBER 1968 Snel een paraplubak plaatsen Leuke boeken steunen Even een beschuit fijn maken Brood bewaren De Echo van het Zuiden Te koop: V.W. Pick up 1965 PAST. KUYPERSSTRAAT 24 - TEL. 2292 - WAALWIJK Met leedwezen geven wij kennis van het nog vrij onverwacht overlijden van onze collega in de leeftijd van 57 jaar. Bedrijfsleider Keiler Keukenfabriek te Sprang-Capelle. Zijn werklust en vriendschap zullen bij ons steeds in herinnering blijven. Personeel van Keiler Kenkenfabriek te Sprang-Capelle. Sprang-Capelle, 12 oktober 1968. Met leedwezen ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van ons zeer geacht bestuurslid en lid, de heer in de leeftijd van bijna 57 jaren. Ruim 30 jaren is hij een trouw en actief lid van onze muziekvereniging geweest. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in herinnering blijven. Het bestuur en de leden van de muziek vereniging „Kunst na Arbeid". Capella, 12 oktober 1968. Voor de ontvangen belang stelling en de attenties vafci de trainer en spelers van Baardwijk 1 tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis, be tuig ik mijn hartelijke dank. Mevr. J. v. Gelder van Wanrooy Waalwijk, oktober 1968 v. Wielesteinstraat 40 Enige en algemene kennisgeving. -j. Heden overleed in het Maria-ziekenhuis te Til burg, nog geheel onver wacht, ons innig geliefd zoontje, broertje, klein zoontje en neefje op de leeftijd van 7 jaar. H. H. M. Haverkort A. M. A. Haverkort- van Ginneken Bertie Rudi en verdere familie. Arkel, 12 oktober 1968 Schotdeuren 50. Er zal een Engelenmis worden opgedragen op woensdag 16 oktober des namidags om 2 uur in de R.K. Kerk te Arkel, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Arkel. neem 'm lekker vérs van 't stuk bij uw kaasvakman. Woensdag op de Waal wij kse markt Wegens verhuizing is het kantoor van genoemde notaris op 17 en 18 oktober aanstaande Gemeld notariskantoor is vanaf 21 oktober a.s. ge vestigd in het gebouw van de Coöperatieve *rff- feisenbank aan de Heistraat 65 te Sprang-Capelle. Nieuw telefoonnummer 04167 - 3667 W.M.F. CASSETTES PLEET CHRO MARGIN HORLOGERIE GOUD ZILVER Grotestraat 2, WAALWIJK Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een vlotte jongedame voor de functie van: Leeftijd: 16 20 jaar, met tenminste Mulo of gelijkwaardige opleiding. Sollicitantes die voor deze leuke baan be langstelling hebben, verzoeken wij direct schriftelijk of persoonlijk te solliciteren. De laatste tijd zijn alle records van natheid wel geslagen. Het komt dan ook regelwnttig voor dat we mensen aan de deur krijgen die zich tegen al die nattigheid beschermen met een paraplu en daar staan ze dan met hun kletsnatte paraplu. Veel moderne gezinnen hebben de oude paraplubak niet meer en wat moeten we nu met die natte para plu's In minder dan geen tijd zijn gang en trap kletsnat en dat willen we toch liever voorkomen. Zet daar om bij dergelijke regenachtig weer 'n simpel plastic emmertje achter de deur in de hal, dan kunnen mensen die bij U komen met egp natte para plu daar hun nuttig regenscherm in zetten. Vooral voor de tienerkamer kan 't volgende leuke idee voor een paar originele boekensteunen dienen. We nemen daarvoor twee mooi gevormde ivijnflessen waarvan eventueel de eti ketten ook nog goed zijn 'en die twee wijnflessen vullen we met kleine stukjes gekleurd geklopt marmer. Hebben we dat niet, dan kunnen de flessen worden gevuld met stuk jes grint die we eventueel in felle kleuren schilderen. Op die manier worden de flessen zwaar genoeg om het gewicht van een rijkje boeken te kunnen weerstaan. Om de gekleurde stenen in de fles beter uit te laten komen kan men indien gewenst de etiketten verwijderen. Wanne* U even snel een beschuit wilt fijnmalen, dan is daar een han dige en zeer correcte manier voor en wel als volgt. U legt een beschuit op een vel papier, of plastic op de aan recht. Met een lege fles rolt U over de beschuit en zie, in minder dan geen tijd is zonder enige moeite de beschuit volkomen fijn verkruimeld. Wanneer we aangesneden brood in de broodtrommel of zo moeten be waren, dan zien we steeds weer, dat bij het volgende gebruik die open, aangesneden kant uitgedroogd en hard is geworden. Dat eerste sneetje moeten we dan weggooien. Om dit nu te voorkomen, behoeven we niet veel meer te doen dan het brood als we het in de broodtrommel wegleggen, met die aangesneden kant tegen de zijkant van de trommel te duwen. Zo ligt het iets afgesloten en het vocht kan niet zo gemakkelijk ver dampen. Het aangesneden deel blijft dan langer vers. Als we het geheel in een plastic zak doen die we dicht knopen bereiken we een nog beter resultaat. De plaatselijke- •n etreekbelangen, bet meest geleeen In De enige en algemene uit- delingslijst in het faill. van J. A. de Brouwer, aannemer kabelwerken, voorheen te Waalwijk, thans Oirschotsë- baan 57, Óisterwijk, werd ter Griffie der Arr. Rechtb. te 's-Hertogenbosch gedepo neerd, alwaar deze met in gang van 15 oktober 1968 gedurende 10 dagen ter kos teloze inzage ligt. Waalwijk, 14 oktober 1968 Burg. Moonenlaan 15 Mr. W. M. Nijs, Curator. 1 bank met twee armstoelen massief eiken 600.- 1 theekastje 25.- 3 huiskamerstoelen 40.- 1 Mobylette E.E.G. 75.- Te bevragen: Kloosterweg 10, Waalwijk na 6 uur. De enige en algemene ui» delmgslijst in het faill X' P. v. d Hammen, naaimad? nemonteur, thans Dr deV; serstraat 28, Waalwijk «-en ter Griffie der Arrrï® te 's-Hertogenbosch gedord neerd, alwaar deze met i«" gang van 15 oktober lou gedurende 10 dagen ter W teloze inzage ligt. Waalwijk, 14 oktober löfift Burg. Moonenlaan 15 Mr. W. M. Nijs, Curator. TE KOOP Te bevragen: Schoep Automobielbedrijf Laageinde 39, Waalwijk tel. 04160 - 2383

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 2