WAALWIJK Speculaas Plan nieuwbouw Levensschool Kaatsheuvel neemt vaste vormen aan Accordeola gaat 1e lustrum met groot concert vieren Zaterdag concert Waalwiiks Symfonie orkest en Musikverein der Stad Unna heeft altijd iets voor U! iedereen weet dat! VERWIEL 1868 1968 m IN HERVORMDE KERK AAN DE HAVEN 19 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAGAVOND 7 NOV. 1968 19 „DE BIEKORF" recept 1 868 LUXE BAKKERIJ Nieuw bestuur Verbond voor Veilig Verkeer - Waalwijk Slijterij De Roemer' opent vrijdag gemoderniseerde zaak aan de Stationsstraat Wachten op goedkeuringen Bijeenkomsten voor ouders Werkgevers Verf Van VeUewinkel NIEUW voor Waalwijk etc. Fa. W. Hens Zn OPTREDEN VAN EINSCHERLAND AKKORDEON-ORCHESTER Dirigent Jan Plin- singa 2e violist bj het Brab. Orkest Zaterdag 16 novem ber in zaal De Lindeboom Kerkkoor St. Jan gaat 26 november twee gouden jubila rissen huldigen Schutters St. Am- brosius-gilde schoten met de kruisboog GROOT CARNAVALSBAL IN HET GEMEENSCHAPSHUIS TE BAARDWIJK y3n zaterdagmiddag 12 uur tot zon- ZONDAGDIENST ARTSEN dagavond 24 uur; uitsluitend voor spoedgevallen Arts: Dr. Langemeijer, tel. 3050 Apotheek: Pollmann, tel. 2012 TANDARTSEND IENST (Zaterdag) Uitsluitend voor spoedgevallen van 17 00 tot 17.30 uur: Tandarts: F. J. Smits, Waalwijk ZONDAGDIENSt voor WIT-GELE- en groene kruis yan zaterdagmiddag 12 uur tot en met zaterdagmorgen 8 uur Zr. J. de Brouwer, Med. Centrum, Vredesplein 6, tel 2104 ZONDAGDIENST PASTORIëN van 13.00 tot 24.00 uur pastorie: St. Clemens, Loeffstr 52, tel. 2494. S.M. KERK WAALWIJK «0 on uur v.m.: Ds. Ph. Kroes 6 30 uur n.m.: Ds. Ph. Kroes N 11. KERK BESOVEN ja 6.30 uur: Cand. B. Westland, Huizen n.h. KERK BAARDWIJK 11.00 uur: Ds. J. J. Kooman. Isojaarszendingskollektie. GEREFORMEERDE kerk WAALWIJK 10 en 5 uur: Ds. A. C. Kersten, Den Haag. PINKSTERGEMEENTE Kloosterweg 62, Waalwijk Evangelist Johan de Ronde Raadhuisplein Waalwijk Telefoon 04160 - 2351 MEER DAN 8000 ARTIKELEN Reeds 100 jaar Grotestraat 309 Waalwijk Tel. 2Ó17 In het bestuur van de afd. Waal wijk van het Verbond voo*" Veilig Verkeer, zijn enkele mutaties ont staan. Het bestuur bestaat thans uit de heren P. Pot, J. Hoog Antink, H. v. d. Veen, J. Smits, L. van Hooff, J. Kobben en H. Vesters, waarvan de eerste drie resp. de functie ver vullen van voorzitter, secretaris en penningmeester. Omdat men van mening is dat er nog veel te weinig Waalwijkers lid van de vereniging zijn, is men bezig met een ledenwerfactie. Als nieu wigheid zijn aan het lidmaatschap een abonnement op het verkeers- blad „Wegwijs" gekoppeld zijn. Dit Geboorten: Geertruida E dv P Biekens-van Ham; Markus C F zv C J C Trim- bach-Schmit; Aldo zv c A Fuijk- j schot-Tamminga; Jeroen L C zv W j C Pijnenburg-van Gerven; Petrus W F zv P J Timmermans-de Laat; i Petrus C A zv P J Claassen-Maas; j Catharina J C dv H J A Staken- 1 burg-van der Steen; Adriana J P dv J H van Bavel-Molenschot; Franciscus W G zv W H P van Hel- v o ir t-V erhoe ven Overlijden: Hendrikus H van de Wiel, 45 j.; Cornelis Bakkeren, 49 j. echtg. H M Dubbelman; Aldegonda H Snij ders, 61 j. echtg. J. de Haan. Huwelijken: D van der Schans, 26 j. en J E M Verdonk, 22 j. beiden te Waalwijk; A de Graaf 31 i. te Almkerk en J A van Heijst, 29 j. te Waalwijk; J L Sars, 24 j. en M L van den Heu vel, 21 j. beiden te Waalwijk; G van den Hout, 20 j. te Rotterdam en J A M van den Hoek, 2l j. te Waal wijk. Huwelijks-aangiften: A L J van Delft, 22 j. te Drunen en J C M van Tuijl, 21 j. te Waalwijk; J A van Bijnen, 24 j. te Drunen en M J A Hessejberth, 23 j. te Waal wijk; P M T van Bracht, 29 j. en M J P H Giesbers, 24 j. beiden te Waalwijk; c Langbroek, 25 j. en H Broeks, /25 j. beiden te Waalwijk; H A H Klijsen, 25 j. te Loon op Zand en H W Klerx, 23 j te Waal- nuttige blaadje houdt de lezer voort- I wijk; P A A Louer, 26 j. te Tilburg STICHTING BESTUUR ST. NICILAAS-ZIEKENHUIS Als nieuwe leden van het Bestuip van het St. Nicolaas-ziekenhuis zijn benoemd de heren W. Knoop, nota ris Sprang-Capelle en J. A. de Waal bankdirecteur, Waalwijk. Het bestuur is nu als volgt sa mengesteld: J. L. P. M. Teijssen, Waalwijk, voorzitter; A. J. W. Wen- nekes, Kaatsheuvel, secretaris; C. P. van den Hoven, Waalwijk, penning meester; W. Knoop, Sprang-Capelle; M. M. H. Lips, Drunen; P. A. C. T. Maessen, Waalwijk; Drs. W. G. A. Smits, Waalwijk; J. A. de Waal, Waalwijk. OUD-PAPIER AKTIE Zaterdag wordt er weer oud-papier opgehaald ten bate van het Her vormd Verenigingsgebouw in Be- soyen. Men rekent op ieders mede werking. JUBILEUM C. WACHTELS VAN DEN BERG De heer C. Wachtels van den Berg, die 40 jaar onderwijzer is, zal zater dagmiddag worden gehuldigd. Dat gebeurt om half drie in de aula van bet Willem van Oranje College. Na deze huldiging volgt een receptie. 11/11-BAL IN BESOYEN De 11de van de 11de staat weer voor de deur. Dit begin van de car navalsfeesten zet de carnavalsver eniging „De Vrolijke Hoef" zater dagavond om 8 uur in met een groot elf-elf bal in café 't Hoefijzer, Jan Hoevenaar aan de Grotestraat in Waalwijk" De muziek wordt ver- zcigd door De Leutmaker. Er zijn ook nog enkele leuke verrassingen verbonden aan deze avond. SOCIËTEIT „DE GEZELLIGHEID" In ons artikel over de Sociëteit De Gezelligheid, die in december haar 50-jarig bestaan hoopt te vie ren, zijn een tweetal storende fou ten geslopen. Niet de heer Broeders, maar de heer B. C. Holtzer, die mede-oprichter was en tevens de functie van secretaris vervulde, is nog in leven en zal aan de viering deelnemen. Als eerste voorzitter van de vereniging trad op de inmiddels overleden heer J. Broeders. RIKCONCOURS B V. OOG De drie ronden van het rikcon- cours van de BV OOG in café Jan Hoevenaar is een stand verkregen die nog alle mogelijkheden open laat voor de laatste ronde. Van de eerie van 4 avonden worden er slechts 3 berekend. De slechtste ronde vervalt namelijk. Er zijn dan ook nog veel kandidaten voor de hoofdprijs. Uiteraard kan er vrij dagavond ook nog voor de dagprijs worden gespeeld. De stand is: I. Jac. Hoevenaar; 2 Veldhoven- Bergmans; 3. A. Smolders; 4. P. van Geenen sr; 5. B. Treffers; 6. A. van Veldhoven; 7. VeldhovenHoevenaar; 3. J. Wagenmakers; 9. Hoevenaar- v. d. Wouw; 10 P. van Geenen jr.; II. mevr. Brekelmans; 12. Fr. van de Gouw; 13. G. van Veldhoven; 14 J Brekelmans; 15. mevr. v. Geenen. durende op de hoogte van de voor schriften en gedragingen op ver keersgebied. Voor het komende seizoen staan o.a. enige filmavonden op het pro gramma. Vrijdag zal de heropening plaats vinden van de uitgebreid en gemo derniseerde wijnhandel en slijterij „De Roemer" aan de Stationsstraat te Waalwijk. Voor de verbouwing was de zaak de helft kleiner in oppervlakte dan nu. Door de uitbreiding heeft men de gelegenheid gekregen een wijn kelder in te richten. Het beslaat 'n zijkant en de achterwand en is ge heel opgetrokken van oude hand- gevormde steentjes, hetgeen de zaak een speciaal cachet geeft. Het be staande gedeelte is aan de uitbrei ding aangepast. Hier vindt men buiten de wijnen een ruim assorti ment. Het plafond, dat van hout is vormt een geheel met de verkoop mand, die een kubusvorm heeft en eveneens in hout uitgevoerd is. In de wijnkelder zijn zo'n 2500 fles sen wijnen opgeslagen. Naast Bor deaux-wijnen zijn er ook mise-wij- nen en kasteelbotteling. Van gedis tilleerd is ook een ruim assortiment aanwezig. Zo vindt men hier o.a. de Franse Cognac en de verschillende likeuren. Veel biermerken hebben ook hun plaats gevonden, terwijl wat de frisdranken betreft een gro te sortering aanwezig is. De heer W. van Oosterhout importeert recht streeks o.a. wijnen, sherry, port en Franse Cognac. Deze worden betrok ken rechtstreeks uit het land van herkomst. De heer van Oosterhout, die zijn opleiding genoot bij de be kende wijnhandel Hubert Verhoe ven te Heusden, heeft reeds sinds 1947 en zaak in Drunen en vanaf 1950 is hij onder de naam „de Roe mer" in Waalwijk begonnen met 'n wijnhandel-slijterij. De verlichting in de zaak werd aangelegd door de fa. C. van Don gen. terwijl het schilderwerk ge beurde door de fa. Pas. Als archi tect trad op de heer Oudhof uit Dru- nen. Vrijdag om 3 uur is de officiële heropening, terwijl het publiek om Puur kan kennis maken met de ge heel uitgebreide en gemoderniseer de wijnhandel en slijterij „De Roe mer". en J M G van Loon, 23 j. te Waal wijk; H P M Knippels, 21 j. te Dru nen en A J van Disseldorp, 21 j. te Waalwijk; P van der Wal, 26 j. te Leeuwarden en A M van Daelen, 25 j. te Waalwijk; J A Mulders, 24 j. eft G M A de Rooy, 24 j. beiden te Waalwijk; A H Bakkers, 22 j en P A J M van Herpen, 21 j. beiden te Waalwijk; J W Bergmans, 31 j. te Waalwijk en L J M van den Bosch, 25 j. te 's-Bosch; J A J van Domburg, 23 j. te Tilburg en M P H Leijtens, 24 j. te Waalwijk. Ingekomen: J. N. Gaakeer van Sprang-Capelle; H. Lutoerkey en gezin van Woer den; M. P. J. v. Gils en echtg. van Goirle; A. v. Oers van Vught; J. S. Kuijsten en echtg. van Sprang-Ca pelle; T. I. Oinas van Finland; J. G. Dutmer en gezin van Empel ca.; E. H. Bol van Barendrecht; J. J. Koerts en gezin van Delft; D. Westdijk en gezin van Boskoop; H. C. F. Dore- mans van Drunen; G. P. C. T. Vis ser van Tilburg; A. v. d. Hoeven van Sprang-Capelle; L. v. d. Vegt en echlg. van Haarlem; M. v. Gee nen van Eethen; J. A. de Klerk van Vught; H. I. M. Kant van Ren- kum; A. Post van Delft; M. M. Koe- lemeijer van Tilburg; E. Land van Tilburg; T. M. en M. C. v. Hout van Veldhoven; G. de Bruijn van Den Haag. Vertrokken: G. H. Gielen naar Sittard; M. J. A. Olders naar Tegelen; J. A. Merkx en gezin naar Loon op Zand; J. B. Jansen naar Loon op Zand; J. A. v. Heijst naar Dubbeldam; P. D. E. v. Arendonk naar Tilburg; N. G. Gee nen naar Breda; J. Hagenbeek naar Oosterhout; G. L. Alias naar Rotter dam. APPLICATIE-CURSUS ALG MUZIKALE VORMING OP MUZIEKSCHOOL WAALWJK Vrijdag 8 november a.s. gaat in de Waalwijkse muziekschool een ap plicatie-cursus algemene muzikale vorming van start welke gedurende c-en 20-tal opeenvolgende vrijdag avonden zal worden gegeven door mej. M. de Wijs, lerares AMV en Orff. De cursus is bedoeld voor da mes en heren uit het onderwijs van de gehele Langstraat. Er is al vol doende belangstelling maar men kan zicfi vrijdag nog laten inschrij ven. De wijze waarop de muzikale vorming van de jeugd ter hand ge- romen wordt is over het algemeen niet geheel bevredigend. Door de muziekles van de lagere school en de AMV-les van de muziekschool meer op elkaar af te stemmen zou een aanzienlijke verbetering tot stand kunnen komen. KAATSHEUVEL - De plannen voor de nieuwbouw van een Levens school te Kaatsheuvel hebben vaste vorm aangenomen. Architect Hub. Prins te Kaatsheuvel heeft 'n schets- plan ontworpen voor de bouw van 'n school aan het einde van de Vossen- bergselaan, aan de voet van de wa tertoren. Het ontwerp is een prak tisch geheel, waarbij de architect de theorie-lokalen op hoger niveau heeft gelegd dan de handenarbeid-ruimten en de sportzaal, hiermede een sym boliek in de bouw aanduidend. Aan het gemeentebestuur is thans om goedkeuring van het ontwerp ver zocht, waarna de rijksgoedkeuring zal worden gevraagd, aldus blijkt uit het jaarverslag van de Katholieke levens school te Kaatsheuvel 1967-1968. Per 1 maart 1968 bezochten 66 jongens de school, waarvan 34 eer stejaars en 32 tweedejaars. De mees ten van hen, afkomstig uit de ge meente Loon op Zand, zijn werk zaam in de schoenindustrie. Tijdens het schooljaar werden een aantal ex cursies gemaakt, ook tijdens de vor- mingsweken vanuit het kamp te Val- kenswaard. Bijzondere activiteiten waren er tijdens het Sinterklaasfeest en vooral met Kerstmis, toen in sa menwerking met het Jeugd Rode Kruis alle zieken en ouden van dagen bedacht werden met een door de jon gens zelf vervaardigde kerstversie ring, die 'verlucht' was met fruit. i theedrinken en tot slot aan de hand van een filmstrook een praatje over het levensschoolwerk met de jongens. Ook de werkgevers werden via cir culaires en maandblad inofrmatie ver schaft over het vormingswerk. De medewerking van het bedrijfsleven aan het vormingswerk was in het ver slagjaar beslist positief te noemen. Er is enige terughoudendheid waar te nemen ten aanzien van 16-, 17- en 18-jarigen. Over het algemeen gaat men van de gedachte uit, dat het vor mingswerk nu eigenlijk alleen nog maar voor 14- en 15-jarigen bedoeld is, hetgeen door het voorwaardelijk arbeidsverbod gesuggereerd zou kun nen worden. Het contact met oud-deelnemers bleef gehandhaafd. Zo worden voor hen ,die in het vorig verslagjaar de levensschool hadden verlaten, nog 'n drietal z.g. oud-deelnemersavonden georganiseerd. Het accent viel vooral op het elkaar weer eens ontmoeten in de oude sfeer. Alle ouders werden minstens één maal bezocht en verder werden deze via circulaires en maandblad geïnfor meerd over de gang van zaken, pro gramma, kampen enz. Bij wijze van proef werd de kennismaking-bijeen komst dit jaar eens anders georgani seerd. De moeders werden op een middag, dat hun zoon op de levens school was, uitgenodigd. Een kort praatje van de directeur, gevolgd door een kijkje in handenarbeid en sport. Daarna samen met de jongens Maak nu uw eigen schilderij op voorgetekende panelen: LANDSCHAPPEN STILLEVENS O PORTRETTEN Grotestraat 163 Waalwijk Telefoon 2370 Gratis Zilverzegels Reeds eerder werd melding ge maakt van het concert op zaterdag 9 november a.s. te 20.15 uur in de Hervormde Kerk aan de haven, te verzorgen door het Waalwijks Sym fonie Orkest en Musikverein der Stad Unna onder auspiciën van de Waalwijkse Kunstkring. Werd in 't eerste bericht aandacht besteed aan de persoon van de jonge Duitse koordirigent Reingart Weiss, dit maal iets over dirigent Jan Plinsin. ga. Het concert van zaterdag wordt geopend door het Waalwijks Sym fonie Orkest met de symfonie in Es KV 132 van Mozart en daarmede presenteert de dirigent Plinsinga voor de zoveelste maal zijn visite kaartje. Reeds ongeveer 15 jaren heeft hij het Waalwijk Symfonie Orkest onder zijn hoede. Niettegen staande vele moeilijkheden, zoals orkestbezetting, verloop van leden, geringere animo voor het vereni gingsleven in het algemeen, heeft de heer Plinsinga door zijn deskun digheid en enthousiasme het orkest niet alleen in stand weten te hou den, maar ook heeft hij de presta ties van het orkest geleidelijk aan nog weten op te voeren. Nu de Waalwijkse Muziekschool haar vruchten begint af te werpen en het orkest verzekerd is van toevloei ing van jonge leden, zijn de moei lijke jaren hopelijk achter de rug. Na het muzieklyceum te Amster dam te hebben doorlopen, waar Jan Plinsinga als hoofdvak viool stu deerde onder leiding van professor Oscar Back, de internationaal be kende leermeester van o.a. Herman Krebbers en Theo Olof, volgde hij een aanvullende cursus viool te Cierna in Italië. Zijn vaardigheid als dirigent ver kreeg de heer Plinsinga door een anderhalf jaar durende privé cur sus directie bij Felix Hupka te Am sterdam. In het dagelijks leven is de heer Plinsinga aanvoejtter van de 2e violen in het Brabants Orkest, dat algemeen wordt beschouwd als een van de beste regionale orkesten van ons land. Ook geeft hij nog vi oolles aan de Waalwijkse Muziek school, op welke wijze hijzelf mee werkt om „zijn" orkest, het Waal wijks Symfonie Orkest, de noodza kelijke versterking te geven. Op zaterdag 16 november viert de accordeonvereniging 'Accordeola' uit Dinsdag hield het kerkkoor van de parochie St. Jan Baptist zijn jaar vergadering. In zijn openingswoord dankte Deken Maessen de dames- en herenleden van het koor voor de vele diensten in het afgelopen jaar aan de kerk bewezen. Secretaris J. v. d. Griendt deed voorlezing van de notulen van de laatste vergade ring en gaf daarna het jaarverslag, v.aarin de voornaamste gebeurtenis sen werden gememoreerd. Als nieuw bestuurslid werd ge kozen N. van Bladel Azn., die daar mede de traditie van de familie v. Bladel voortzet. Het Ceciliafeest zal door de herenleden worden gevierd op dinsdag 26 nov. a.s., waarbij in de namiddag een excursie zal wor den gemaakt naar Landis Gyr N.V.. alhier, terwijl die dag 2 gou den jubilarissen zullen worden ge huldigd, n.l. de heren J. van Bladel er P. van Ree. Het dameskoor zal haar Ceciliafeest vieren op dinsdag 10 dec. a.s. Nadat nog een ogenblik stilte I werd verzocht in verband met het plotseling overlijden van de heer H van Oudheusden, die in het af gelopen jaar aan het zangkoor was ontvallen en daarvan meer dan 50 jaar een gewaardeerd lid en een goede vriend was geweest, sloot de voorzitter deze vergadering. Waalwijk het eerste lustrum met een groot concert, dat gegeven wordt in de zaal van J. Timmermans aan de St. Antoniusstraat. Deze jonge ver eniging, opgericht in 1963, heeft in de korte tijd van haar bestaan reeds blijk gegeven van grote muzikaliteit. In 1966 ging het orkest voor het eerst op concours en behaalde zowel met het schoolorkest, als met het gro te orkest in de tweede en derde afde ling een eerste prijs. In 1967 ging men weer op concours en het school orkest behaalde in de eerste afdeling een eerste prijs met lof van de jury en het grote orkest in de tweede af deling eveneens een eerste prijs. Op dit laatste internationale concours te Utrecht maakte Accordeola kennis met het Emscherland Akkordeon-or- chester en kreeg de uitnodiging om medewerking te verlenen aan de 3e lustrum-viering in Duitsland, hetgeen op 12 otkober j.l. plaats vond. Ac cordeola concerteerde in Heme met groot succes. Zij nog vermeldt dat op het provinciaal concours in dit voor jaar te Helmond 5 solisten als hoog ste in hun afdeling werden gekwali ficeerd en een uitnodiging ontvingen deel te nemen aan de landelijke kam pioenschappen te Zeist op 10 novem ber. Aan het lustrumconcert in Waal wijk werken eveneens mede 't boven genoemde orkest uit Herne (Duits land). Beide orkesten staan er borg voor dat goede muziek zal worden geboden en dat de muziekliefhebbers kunnen genieten van de prachtige ac- cordeonmuziek. Zondagmiddag werd op het schiet- terrein van café 't Vosje voor het eerst in de historie door de schut ters van het St. Ambrosius Gilde met de kruisboog geschoten, omdat door omstandigheden (stadsuitbrei ding) niet meer met het geweer mocht worden geschoten. Alvorens aan de schietwedstrijden werd begonnen nam de hoofdman, de heer Henk Pullens, het woord. Op de eerste plaats heette hij de 'Gildeheer, Pastoor Vos, hartelijk welkom. Vervolgens moedigde hij de leden aan om met dit mooie wa pen de successen van het Gilde ook nu weer op het hoogste plan te brengen, zoals het met het geweer altijd is geweest. Ook bracht hij dank aan de heef Heeren voor het beschikbaarstellen van 2 nieuwe kiuisbogen en aan twee leden n.l. Bertus van Daelen en Jan Spapens, ciie zelf ieder een kruisboog hebben gemaakt en voor de vereniging de pijlen hebben gemaakt. Voor er ech ter werd overgegaan tot de wed strijden werd door de Gildeheer, Pastoor Vos, eerst volgens oud ge bruik de kruisbogen gezegend en kon de wedstrijd om het zeer mooie schild, door de heer Heeren in aan vang nemen. Het eerste schot werd gedaan door Pastoor Vos. vervol gens door Koning Bertus Kleijberg en de andere Gildebroeders. De uit slag was als volgt. 1. Bertus van Daelen; 2. Henk Pul lens; 3. Marie van Daelen; 4. Jan Spapens; 5. Jan van Leijden; 6. Theo van Loon; 7. Theo van Dae len; 8. Cor van Daelen; 9. Bertus Kleijberg; 10 Josef van Huiten; 11. mevr. van Hulten; 12. Marinus Hee ren; 13 Jan van Daelen; 14. Jan v. a. Wather; 15. Jan Baijens; 16. Frans Kleijn. Ook werd de uitslag van de lote rij bekend. Er is een prijs gevallen cp de nrs. 87, 59, 206, 255 en 352. SOOS l'ECURIE A.s. zondagavond wordt op de Waalwijkse soos l'Ecurie bij De Ge croonde Leersse aan de Grotestraat, het 11/11 bal gehouden. Alhoewel het dan pas 10 november is en het geen gecostumeerd bal wordt, zal deze soosavond toch enigszins in 't teken staan van dit carnavalsbegin. Zondagavond jl. heeft zich bij 1' Ecurie het 200e lid laten inschrij ven De gelukkige, die een platen- bon en enige consumpties kreeg aangeboden, was mej. J. den Teu- ling uit Kaatsheuvel. Ook is de l'Ecuristen-present-pot weer uitgeloot. De gelukkige win naar hiervan was de heer A. Stregel uit Breda. Komende zondag zit er dus weer f 10.- in de pot. Verder worden op die avond de prijzen uitgeloot onder de bezitters van een afwijkende uitnodiging. Volgende week vrijdag, 16 novem ber, wordt er evenals vorig jaar weer een speciale soosavond ge houden voor de ouders van de le den en andere genodigden. Weer volop aktiviteiten dus bij 1' Ecurie. SOOS MEMPHIS GOLD Zaterdag a.s. wordt in sociëteit Memphis Gold een 11/11 bal ge houden. Prins Jules I met zijn ge- \olg zal Memphis Gold met een be zoek vereren om zo de carnavaleske sfeer te verhogen. Leden en intro- ducees worden in boerenkiel ver wacht. De discotheek zal toepasse lijk worden uitgebreid, waaronder vele oude toppers. Tijdens de soosavond van zater dag 16 november volgt de presen tatie van de nieuwste modellen uit de kollektie van Modehuis Scholten- Suisse. De smaakvol ingerichte eta lages van dit Waalwijkse Modehuis wijzen hierop. Zaterdagavond 23 november wor den tijdens de soosavond de finales gehouden van de in Let afgelopen -veekeind gespeelde bowlingwed- «trijden. Hiervoor zijn prijzen in de vorm van platenbonnen te verdie nen. Tenslotte op zaterdag 30 novem ber organiseert de vroedschap van Memphis Gold een groots St. Nico- laasbal, waarover t.z.t. meer. Zaterdag a.s zal in het Gemeen- chapshuis te Baardwijk een groot 11/11 bal worden gehouden. Aan vang 8 uur. Deze avond zal worden verzorgd door de „Flamingo Stars" uit Arnhem, terwijl de Waalwijkse Prins Carnaval, compleet met Raad van Elf en boerenkapel om 11 min. over half negen zijn intrede zal doen. Het bal is georganiseerd door bet jubileumcomité van de y,v. Baardwijk en is gratis toegankelijk voor alle leden en voor al degenen rbè cTe afgelopen weken aan de ju- bileum-jeugdtoto hebben meege daan.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 19