De Echo van het Zuiden PROGNOSES VAN DE CLUBS StasKor c© Bij Hollandia hebt U beter werk El Torreno Uitgaan in het weekend 1 NeUS Lido w.s.c. Roestelberg De Ster Romantica iusis Sacrum DAMPO ïaxandria-Bar Bar Hertog Jan JUWELIER V. oendervangers erenmodeadviseur i certinaQ/ horloge, met datum verkouden l janssen-struyeken 1 DONDERDAGAVOND 7 NOVEMBER 1968 89e JAARGANG No. 90 R.K.C. R.W.B. Vlijmense Boys Nieuwkutjk H.N.C. Wit D.E.S.K. VAN MIL BONBONS S.S.Ce Biljarten Van Bracht en Soeterboek strijden om plaats ere-klas driebanden Hockey Bk, een minnaar Moord om goud OhWat een belofte Tarzan contra de Barcuna-krijgers Duivelin van Wyoming Mode- onderdelen zijn heel belangrijk Spionnen vechten in riolen Django Winnetou, het grote Opperhoofd j herènkleding Verslag studiereis naar Londen van Willem van Oranje College Voor Baby' De eerder vanwege de weersom standigheden uitgestelde wedstrijd TSCRKC zal nu zondag plaats vinden in dien de gesteldheid van het terrein dit toelaat. RKC ver- Leert nog steeds in de onderste re gionen en het zal zaak zijn, wil men deze verlaten, dat er uit Oosterhout minstens één punt mee naar Waal wijk gebracht wordt. Men zal zich steeds voor ogen moeten houden, dat niet alleen RKC onderaan staat, maar ook RKVVU, een debutant, weliswaar niet sterk begonnen, voor verrassingen kan zorgen. TSC heeft momenteel een goede klasse ring en zal deze willen houden. Dit, en de in het verleden reeds tussen beide clubs gespeelde wedstrijden, zijn punten, waarmee de jonge RKC nloeg rekening zal moeten houden. De leiding berust bij de heer J. Jonker Als het weer, weer geen spelbre ker wordt krijgen wij a.s. zondag Internos op bezoek. Internos is de competitie ook niet sterk begonnen, maar zij hebben kans gezien om zich middels door een overwinning in Wagenberg afgelopen zondag zich bij de middenmoot te doen aan sluiten. Zover zijn we bij RWB nog niet, al hopen we dan iedere week op een ommekeer ten goede. Zeer waarschijnlijk zal er weer met in vallers moeten worden aangetreden, zodat we wat meer steun van de supporters mogen verwachten, om de jongens wat me^r morele steun te geven. Bij andere verenigingen zien en horen we de jeugd hun fa vorieten aanmoedigen. Juist nu de resultaten niet zo best zijn is het nog veel meer op zijn plaats om op een sportieve manier het eerste elf tal aan te moedigen. We zullen moe ten zien om thuis zeer zeker geen punten meer te verliezen. Verder wordt gespeeld: VOAB 3—RWB 2 Berkdijk 2RWB. 3 RWB 4—RKC 5 RWB 5—Be Ready 3 Herptse BoysRWB 6 Na de royale overwinning van jl. zondag op TAC krijgen de WSC-ers in verband met de inhaalzondag nu weer een thuiswedstrijd, tegen een elftal dat 3 punten onder de Waal wij kers staat. Oisterwijk, dat op be zoek komt, mag zeker niet worden onderschat. Het is een ploeg die niet zonder meer tik-tak spel toestaat en fanatiek de tegenspelers bestrijd. Het is voor WSC dan ook raadzaam na de les van Ons Vios de tegen standers geen kans te geven op du els, want anders geloven wij dat WSC aan het kortste eind zal trek ken en met 3 punten achterstand op de leiders kunnen de Waalwij- kers zich geen punt verlies veroor loven om mee te blijven tellen. Dus WSC, zondag met snel en re soluut spel tegen de Oisterwijkers. De leiding heeft de heer M. Brood. Volder programma: WSc 2—Baardwijk 2 12 uur Eaardwijk 3WSC 3 12 WSC 4—Baardwijk 4 12 RKDVC 7—WSC 6 12 uur V/SC 7—Baardwijk 6 2.30 uur Dus een specifieke WSCBaard wijk dag. Zondag speelt Vlijmense Boys 'n thuiswedstrijd tegen RAC uit Rijen, een ploeg die mede in de kopgroep staat. Zullen de Boys zich zondag herstellen, mogelijk staat Vos weer onder de lat. De Boys blijven bij 'n overwinning meetellen in de kop groep, want de koplopers hebben in cie twee laatste wedstrijden 4 pun ten verspeeld. Supporters allen pre sent om uw favorieten aan te moe digen. Aanvang half drie. Voor het inhaalprogramma gaat Nieuwkuyk a.s. zondag op bezoek bij Linge Boys in Deil, dat in de tot nu toe gespeelde wedstrijden nog geen enkele punt wist te veroveren. Het zal voor Nieuwkuyk echter niet meevallen, om de volle winst mee naar huis te brengen, daar het met niet minder dan 4 invallers de strijd moet aanbinden. We rekenen er ech ter op, dat de vervangers met een volledige inzet zullen spelen, en met een gelukspel zijn we dan ook al tevreden. Ook het. tweede elftal, dat naar Hilvaria gaat, zai met 'n puntenverdeling vrede hebben. Verder wordt n°S gespeeld: Nieuwkuyk 3Vlijmense Boys 4 Berkdijk 3Nieuwkuyk 4 Zaterdagmiddag om 3 uur speelt HNC tegen koploper WHS uit St. Annaland. Om een kansje op één van de bovenste twee plaatsen te behouden, zullen de HNC-ers deze wedstrijd moeten winnen. Scheids rechter is de heer R. v. d Wou uit Tilburg. HNC 2 gaat op bezoek bij Sprang 4 en HNC 3 ontvangt SSC 5. Het eerste elftal van Wit-Zwart behoeft zaterdag niet te spelen. Wel de lagere elftallen. Wit-Zwart 2 gaat op bezoek bij Beatrix 2 in Den Bosch. De Bosschenaren beschikken dit seizoen over een heel sterk re- rerve-team. Vorig jaar won Wit- Zwart 2 thuis met royaal verschil van de oranjewitten en speelde uit legen hen gelijk. Scheidsrechter is de heer H J. M. Fleuren uit Den Bosch. Wit-Zwart 3 treedt aan te ren Good Luck 3 en Wit-Zwart 4 brengt een bezoek aan Good Luck 4 in Raamsdonksveer. uur uur DESK 1Veerse Boys 1 EEN SPANNENDE WEDSTRIJD Na vorige week reeds een sterk stukje uitgehaald te hebben door bij Sparta '25 met 3—3 gelijk te spelen hebben de Veerse Boys zon dag meteen hun candidatuur gesteld v/ant om Middelburg op eigen ter rein met 30 te kloppen moet men van zeer goede huize komen. Veerse Boys beschikt reeds jaren ov een zeer goed elftal en vooral de voorhoede is gevaarlijk met Zijl mans en v. d. Broek als uitblinkers. In de verdediging staan in het cen trum twee figuren, die elke wed- Zag U hei ook bij Dat prachtige, zeer moderne stalen gegarandeerd waterdicht. Het ligt er voor UI Prijs II. 179,— En zonder datum in chroom II. 139,— Ook in doublé voorradig bij Stationsstraat 88, Waalwijk, tel. 3037 (04160) Denk aan het EXTRA-GESCHENK bij STASSAR, bij aankoop van 25 gulden of meer. ElinkwijkVitesse RCHHelm. Sport SpartaSVV NACHeracles lïeerenveenExcelsior LimburgiaVolendam DWS—Go Ahead DFCFeijenoord LeedsTottenham LiverpoolChelsea SunderlandManch. U. Eintr. Br.Boruss. MG Schalke '04Hamb. SV strijd een dominerende rol vervul len. De Dessers zullen zondag alles in het werk moeten stellen om de Veerse jongens te bedwingen, het geen een zeer zware opgaaf zal zijn. Trainer Tausch zal zijn mannep be slist goed op de wedstrijd voorbe reiden en we rekenen er dan ook op, dat alle spelers met een prima inzet zullen strijden. De voetbal liefhebbers en dat zullen er zon dag zeer velen zijn staat beslist een zeer interessante ontmoeting te wachten. Des-supporters, moedig uw favorieten op de juiste manier aan. Dessers, laat ons genieten van een snelle en vooral sportieve wed- o nv Bloch Stibbe 0. BAINNfcl BANKfcKIJ A m. m. m. GROTESTRAAT 234 WAALWIJK TELEFOON 2312 Je* met room verfijnde vullingen fantastisch om te geven héérlijk om te ontvangen in hun speciale verpakking BANKETBAKKERIJ VAN MIL GROTESTRAAT 234 WAALWIJK TELEFOON 2312 strijd, die onder leiding taat van de heer Kraus uit Oudenbosch. Aanvang half drie. Desk 2—Longa 2 12 uur Hoofdklasse jeugdWillem 2, 12 u. SSC heeft a.s. zaterdag een kort programma af te werken. Het le elftal is vrij i.v.m. de districtswed- strijden waarin van SSC o.m. in het zuidelijk team speelt stopper van Peer en waarschijnlijk ook doelman Treffers een kans maakt. Verder programma: The GunnersSSq 2 3 ,uur SSC 3The Gunners 2 3 uur ONI 3—SSC 4 1 uur HNC 3—SSC 5 1 uur In het biljartcentrum T. Brosens in Breda worden a.s. zaterdag, zon dag en dinsdag de voorwedstrijden gehouden om het Nederlands kam pioenschap ere-klas driebanden. Aan deze voorwedstrijden doen mee Rini van Bracht, Waalwijk, Wim Soeterboek, Kaatsheuvel, J. Dog gen, G. Lorist, B. Teegelaar en J. Broekhuyzen. Deze 6 spelers strij den om 5 finaleplaatsen. Recht- sl reeks voor de finale die van 19 tot 22 december in Alkmaar wordt ge houden zijn reeds geplaatst Henny de Ruyter, Waalwijk, H. Popeyus en T. Brosens. Cees van Oosterhout zal niet meer aan nationale wed strijden deelnemen. De supportersvereniging van SSc houdt vrijdagavond a.s. om 8 uur in de zaak van de heer Pruijssers, een rikavond. Progamma voor zaterdag 9 nov. Jongens APush B 16 uur Meisjes qEtten Leur n 15.30 uur Meisjes sDES s 14.30 uur Rapidity pMeisjes p 16 uur Tilburg rMeisjes r 14.30 uur Programma voor zondag 10 nov.: Dames 2DES 2 14 uur Dames 3Des 3 12 uur Breda 6Heren 2 14 uur Push 7Heren 3 12 uur Tilburg 8Heren 6 14.30 uur Vriendschappelijke wedstrijden: HOD 1—Heren 1 14.30 uur DES 1Dames 1 12 uur Wie er zondagmiddag eens uit wil kan in De Roestelberg terecht, waar dan de groep Popeye speelt. Deze jongens zijn in de streek geen onbe kenden. De liefhebbers van goede beatmu- ziek brengen hun weekeind nogal eens door in dancing De Ster in Nieuwkuijk. Zowel zaterdag- als zon dagavond spelen hier The Flying Rockers. Groot carnavalsfeest, zaterdagavond in Romantica. The Chumps brengen de juiste muziek, terwijl de carnavals vereniging Allee Vooruit" voor de nodige verrassingen zorgt. Ook Prins Jul 1 van Waalwijk brengt een be zoek, natuurlijk met zijn Raad van Elf. Een jong, charmant en pas ge trouwd vrouwtje dat naar liefde snakt, voelt zich - zeer terecht - gegriefd en teleurgesteld als zij naast zich in het echtelijk bed een man ziet die niets anders doet dan slapen. Als deze situatie 'n paar weken zo blijft, wordt zo'n vrouwtje wanhopig, ver liest haar geduld en is in staat dom me dingen te doen. Na haar 14e slapeloze nacht heeft Beatrice er genoeg van. Er is nog maar een conclusie mogelijk, haar man is impotent, en dit is iets waar zij geen genoegen mee kan nemen. Zij stapt het bed uit en belt Isaac Anderson, een jonge, rijke industri eel die reeds langvurige blikken naar Beatrice wierp. Zij zijn het gauw eens; samen zullen zij naar Parijs gaan en daar hun zij het niet of ficiële - wittebroodsweken door brengen. Twee avonturiers, Kid Rodelo en Joe Harbin, profiteren van de wan ordelijke toestand in het Wilde Wes ten, tot Joe Harbin op een dag een man vermoordt. Zij worden nu alle- bie gearresteerd. Joe Harbin krijgt levenslang en Kid voor een geringer verkrijp een jaar. Zij worden over gebracht naar de gevangenis in Yyma, waar zij in de steengroeve moeten werken. Na een jaar wordt Rodelo vrijgelaten. Hij gaat naar het stadje Sheridan, waar voor 50.000 dollar aan goudstukken is verborgen. Har bin weet hiervan en wil het geld heb ben. Met een medegevangene, Reese, steelt hij daarom explosieven, die in de steengroeve gebruikt worden en weet hiermee een ontploffing te be werkstelligen, die zo'n verwarring ontketent, dat beide mannen weten te ontkomen. Jeff Brooks is een succesvol schrij ver, die alleen maar voor z'n beroep leeft en daardoor weinig oog heeft voor z'n attractieve vrouwtje, Sandy. Wellicht, daj een cruise van enkele weken, samen met zijn vriend en filmacteur King en diens vrouw Claire daar verandering in kan bren gen. Bovendien krijgt Jeff dan de ge legenheid iets te veranderen aan het feit, dat zijn huwelijk al vier jaar kin derloos is gebleven, terwijl de liefste wens van Sandy een baby zou zijn. Een dokter weet de oplossing. Het resultaat, niet Sandy, maar Claire verwacht een kind enwie is de vader? In de ondoordringbare oerwouden van de Amazone voert een wilde krijgszuchtige stam, de Barcuna's, 'n waar schrikbewind onder de bevol king. De Indianendorpen worden platgebrand en de manlijke bevolking in slavernij weggevoerd. Tarzan, de oerwoudmens uit Afrika ontvangt 'n noodkreet van een professor in Rio de Janeiro om hem te helpen iets te gen de terreur van de Barcuma-krij- gers te doen. Tarzan en de professor zijn goede vrienden; op zijn onder zoekingstochten door Afrika schonk Tarzan de professor namelijk 'n grote verzameling wilde dieren voor zijn dierentuin in Rio. Hieronder bevin den zich Tarzans geliefde chimpasee Cheetah en zijn trouwe vriend de leeuw Baron. Als de dronken Whit Minick die dag thuis komt en als gewoonlijk zijn vrouw Josie, met wie hij tien jaar ge streden heeft, lastig wil vallen, slaat Josie hem uit zelfverdediging met 'n biljartkeu. Whit valt van de trap en is dood. Er volgt een rechtzitting, waarbij de jury het moeilijk heeft. Arch Ógden acht Josie schuldig, Ja son Meredith vindt haar onschuldig en de rest van de juryleden „weet 't niet zeker". Terwijl de uitspraak wordt afge wacht neemt Josie's schoonvader, die het gezin onderhouden had tijdens Whit's drinkjaren, zijn kleinzoon Lu ther mee naar Cheyenne. Josie kan haar kind terugkrijgen als ze kan be wijzen dat ze voor Luther kan zorgen. De jury spreekt tenslotte Josie vrij, j maar Luther gaat naar Cheyenne en j Josie heeft nu nog maar één doel: kies een overhemd dat „anders" is, een passende das bij uw kostuum, handschoe nen en shawl voor „mode in de kou" en natuurlijk een hoed. Een speciaalzaak heeft in mode-onderdelen zo veel meer. L L Heuvelstraat 133. Tilburg Grotestraat 155, Waalwijk zoveel geld te verdienen, dat ze haar jongen terug kan krijgen. De spanningen tussen Oost en West hebben van Berlijn een broei nest van spionage en criminaliteit ge maakt en geheim agent Saint Domi nique is niet verbaasd als hij van zijn vriend en collega Felix, die in Ber lijn werkt, een dringend verzoek krijgt hem daar te komen helpen. Dominique geeft direct aan deze op roep gehoor en ontmoet in Berlijn zijn vriend op de afgesproken plaats, een stille plek aan de oever van een kanaal. Felix vertelt Saint Dominique dat iemand hem wil liquideren. Voor dat Felix meer kan vertellen, valt er plotseling een schot. Felix wordt do delijk getroffen en valt in het kanaal. Kort daarna gaan duikers naar zijn lichaam zoeken, maar zij vinden niets; blijkbaar is het lichaam door de sterke stroming meegevoerd. In het grensgebied tussen de Ver. Staten en Mexico bevechten elkaar 2 groepen bandieten. De ene bende „de mannen met de rode kappen" aange voerd door de rassenhater Majoor Jackson terroriseert de Mexicaanse grensbevolking. De andere bende staat onder het commando van de niet minder wrede, bloeddorstige en op geld beluste, rebellengeneraal Hugo Rodriquez. Brandpunt van de strijd is 'n klei ne, practisch verlaten, nederzetting waar één saloon is. De vier 'dames' van de saloonhouder Nataniele ver kopen hun gunsten aan de leden van beide benden. Op zekere dag komt er een vreemdeling die zich Django neemt. Met zijn komst gaan zich spannende avonturen voordoen. Bancroft, ingenieur van de Great Western Railroad, heeft opdracht 'n spoorweg aan te leggen, waarbij hij de territoria van de Apachen niet mag schenden. Hij wordt door ras-bandiet Sander en de vijandige Kiowa-stam overgehaald zich niet aan deze op dracht te houden en met hen de zo ontstane winst te delen. Het opper hoofd der Apachen, Winnetou, tracht geholpen door Old Shatterhand, dit plan te verijdelen. Bij deze poging wordt Winnetou's leermeester door Sander gedood en Winnetou zelf ge vangen genomen. Old Shatterhand weet hem echter (ongezien) uit han den der Kiowa's te bevrijden. De lie van de lle-vierders kun nen zaterdagavond voor een groot gekostumeerd bal terecht in het Lido, waar dan het Duke City Sextet speelt met zang van Bob Smit. Zondagmid dag spelen er The Rowdies, zondag avond het Silvio Sextet. In de serie van Nederlandse top- bands, die iedere zaterdag in de Kaatsheuvelse dancing El Terreno zijn te vinden, speelt zaterdag de 'un derground groupe' Set Money, die een complete lichtshow brengt. Dat belooft dus wat. Zondagavond is er een disco-bal. Ook in de bar van sporthal Taxan- dria is er zaterdag een 11-11 bal met diverse attracties. Zondagavond wor den de allernieuwste platen gedraaid, waaronder de Top 40. Dit alles wordt verzorgd door Radio Arwimo. Hertog Jan gaat een hippe dancing worden, die de naam draagt van bow ling- en amusementscentrum. Vrijdag is er een gezellige party. Zaterdag 't 11-11 bal van Club Memphis Gold met bezoek van Prins Jul I. Voor de tieners is er zondagmiddag van 3-6 een dansparty, 's Avonds kan men er op de allernieuwste zwarte schijven dansen. willem II straat 59 De eindexamenklassen van het Willem van Oranje College te Waal wijk vertrokken onder leiding van mej. Vos, de heren Berlens, Van Binnendijk en Smit voor een werk week naar Londen. We logeerden in Holland House, een jeugdherberg, waar we met veel Engelsen, maar ook Fransen en Duitsers in contact kwamen. In de stad werd een bezoek ge bracht aan o.a. de Tower de be ruchte vesting; St. Paul's met de vermaarde Whispering Gallery; Westminster Abbey waar veel beroemdheden begraven liggen; het Sciene Museum voor de natuur kundigen en het Wassenbeelden Museum van Madame Tussaud. Op 30 oktober was de groep ge tuige van het ceremonieel dat ver bonden is aan de opening van het I-erlement: de kleurrijke stoet van op middeleeuwse wijze uitgedoste cavallerie, muziekcojysen erï"niet te vergeten: de Queen! Vrijdags werd met veel belang stelling gekeken naar de aflossing van de wacht voor Buckingham Pa lace, waarna de middag werd door gebracht met winkelen in het alom bekende West-End. De sfeer onder- 1 ng was geweldig leuk, we hebben dan ook, dankzij deze fantastische stad en de gezellige leiding van on ze lerares en leraren, een onverge telijke week gehad. Joke Vuurmans, Elsbeth v. d. Hoeven. POSDSH- CMM - om-iw

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 21