TOM BURMANJE - bekende Waalwijker-plotseling overleden WAALWIJK Onverdiende nederlaag van hockeyteam „W'wijk" in Breda geschoold en ongeschoold personeel een ervaren chauffeur DE ECHO VAN HET ZUIDEN GROTE VERDIENSTEN VOOR BILJARTSPORT t 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 2 DECEMBER 1968 2 Nestor van de Waalwijkse journalistiek Bondsridder KNBB Gouden medaille Gregoriusvereniging Journalist Koninklijke onderscheiding St. Nicolaas was bij RWB op bezoek Veel aanrijdingen de afgelopen dagen in Waalwijk zit- en slaap kamer Verloting olielamp een winkel meisje woonhuis White Boys Waranda- Dames Waalwijk O—l Sprang-Capelle Capelle Klaas Dalmayer WÊÊmÊÊÊÊmammmÊÊiamu HMBomnn Anna Wilhelmina Aussems Attentie Thomas Johannes Josephus Burmanje Tom Burmanje Fa. Gebr. Teurlings Het laatste nieuws advertentie-pagina's (Van onze verslaggever) WAALWIJK - Een aktief figuur uit het Waalwijkse leven is heen gegaan. Vrijdagavond overleed onverwacht de Waalwijker Tom Burmanje (78). Een man die tot vorig jaar nog aktief betrokken was bij tal van evenementen in de „schoenenstad"Als journalist schreef hij over 'zijn' Waalwijk, dat hij ook al zo vaak had bezongen. Met de heer Burmanje gaat ook een krachtfiguur uit de Waalwijkse biljartsport heen. De biljartsport heeft de heer Bur manje altijd aan het hart gelegen. Toen er verdeeldheid in de Lang- straatse districten van de KNBB heerste kwam Tom Burmanje naar voren. Met bekwame hand leidde hij vele jaren het district Waalwijk van de KNBB. Twee decennia lang was hij ook voorzitter van de biljartver eniging ,,'t Zwaantje". Aan tal van nationale 'en internationale toernooi en, die in Waalwijk zijn gehouden, verleende hij zijn medewerking. De Koninklijke Nederlandse Bil jart Bond had grote waardering voor zijn werk. Dat bleek twee jaar gele den toen hij bij zijn afscheid als voor zitter van 't Zwaantje door bonds voorzitter P. van Engelen tot Bonds ridder van de KNBB werd geslagen. Toen ook werd hem het ere-voorzit- terschap van 't Zwaantje aangebo den. Deze ere-taak had hij al enkele jaren van het district Waalwijk. Bij alle biljart-bijeenkomsten was hij een welkome figuur, die zowel voor de kampioen als de verliezer steeds een goed woord had. Aan de biljartvereniging 't Zwaan tje, die hem zo lief was, schonk de heer Burmanje bij zijn afscheid als voorzitter een fraaie trofee. Om deze Tom Burmanje-trofee wordt ieder jaar door de leden van 't Zwaantje gestreden. Op deze wijze zal de naam van de heer Burmanje aan 't Zwaan tje verbonden blijven. Het aantal H. Missen dat de'heer Burmanje als koorzanger heeft opge luisterd is ontelbaar. 43 jaar was hij een zeer verdienstelijk lid van het parochieel kerkkoor van St. Jan, ter wijl ook op verschillende andere ko ren heeft gezongen. Bij zijn 40-jarig jubileum werd hem de Gouden me daille van de Gregoriusvereniging uitgereikt. In vroegere jaren was de heer Burmanje een bekende bariton. Als zodanig was hij verbonden aan de Liedertafel Oefening en Vermaak en aan de Operettevereniging Tavenu. Ook in de klienkunst bleef hij niet achter. Samen met de heer H. van Engelen sr. heeft hij als het duo HEN-TOM heel wat ontspannings- Tom Burmanje avonden in Brabant verzorgd. Daar over vertelde hij steeds vol enthousi asme. Vele tientallen jaren was de heer Burmanje als dagblad-correspondent in Waalwijk werkzaam. Als zodanig werkte hij ondermeer voor de Nieu we Rotterdamse Courant en de Nieu we Tilburgse Courant. Tot voor en kele jaren heeft de heer Burmanje ook steeds het Waalwijkse nieuws voor De Echo van het Zuiden ver zorgd. Als zodanig was hij een steun pilaar voor menige redakteur van De Echo. Als nestor van de Waalwijkse journalistiek kenden alle journalisten hem als een gewaardeerd collega, die steeds bereid was de helpende hand te bieden. In mei 1967 werd de heer Bur manje nog eens duidelijk op de voor grond geplaatst. Tijdens een speciale huldigingsbijeenkomst in de raads zaal van het gemeentehuis kon bur gemeester J. Teijssen hem toen de ere-medaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau opspel den. Een koninklijke ondescheiding voor zijn vele verdiensten. De heer Burmanje zal ongetwijfeld bij velen nog lang in herinnering blij ven. De plechtige H. Mis van Re quiem, die wordt opgeluisterd door 't kerkkoor van St. Jan wordt woens dag om 10.30 uur in de kapel van het Bejaardencentrum St. Antonius- hof, gehouden. Hij rust, in vrede. JUDOCLUB WAALWIJK Tijdens zijn reis door Nederland heeft St. Nicolaas zondag ook een bezoek gebracht aan de nieuwe dojo van Shin-gi-tai, die onlangs door wethouder van Heeswijk officieel in gebruik werd gesteld. De jeugdige judoka's waren in grote getale op gekomen om de Sint te verwelko men en (natuurlijk) de cadeautjes in ontvangst te nemen. In zijn toe spraak gaf de Sint uiting aan zijn bewondering voor het vele werk dat is verricht bij de verbouwing van het vroegere magazijn tot een vol waardige dojo en sprak de hoop uit dat hij volgend jaar bij zijn bezoek een nog groter aantal judoka's zou zien. De judoclub heeft thans de mogelijkheid nog veel meer leden op te nemen en Shin-gi-tai zal dan ook zeker tot de grote sportclubs van Waalwijk gaan behoren. Ook voor ouderen bestaat de mogelijk heid judo onder verantwoorde lei ding te beoefenen. Behalve in judo worden voor dames en heren ook lessen in jiu-jitsu gegeven. De vanouds al populaire RWB St. Nicolaasviering is ook dit jaar weer volkomen geslaagd. Vóór 7 uur was vrijdagavond j.l. het clubpaviljoen al geheel vol en werd door de kin deren, waarvan ook vele ouders wa ren meegekomen, uit volle borst ge zongen. Toen om goed half acht de Sint met zijn knechten arriveerden, was er al een goede stemming aan wezig. Door afwezigheid van de jeugdvoorzitter, werd de Sint door de heer Muller toegesproken. Deze zei dat er ook dit jaar weinig klach ten van de Besoyense jeugd waren. De Sint zei dit prachtig te vinden. Voor iedereen had hij een cadeau en het nodige snoepgoed meege bracht. De leden van de jeugdcom missie mochten ook woorden van lof ontvangen. Nadat iedereen voor zien was werd de Sint uitgeleide ge daan door de zingende jeugd. Een weer zeer geslaagde Sinterklaasvie ring. DIEFSTAL Bij de politie werd aangifte ge daan van diefstal van een porte monnee met inhoud welke tijdens de markt uit een boodschappentas was 9ntvreemd. Eveneens wérd gemeld een in braak in een in aanbouw zijnde bungalow. Hier werd gereedschap ontvreemd. AGENDA Woensdag 7.45 uur: repetitie dames koor. Om 9.30 uur: repetitie man nenkoor in De Twee Kolommen. Vrijdag reed de bestuurder van een personenauto, genaamd J. S. te Uitwijk over de Mannenbeemdweg Baard wij ksepolder tegen een op de weg loslopende koe, welke hij vanwege de zeer dichte mist niet had opgemerkt. De koe werd licht gewond en de auto zwaar bescha digd. Ook op vrijdag reed de bestuur der van een vrachtauto over de Langstraatweg. Op een gegeven mo ment brak een dubbel achterwiel af. De bestuurder kreeg de wagen in de bermstrook tot stilstand. De wiel- bouten bleken afgebroken te zijn. Met een kraanwagen van de firma Schoep werd de auto weggesleept. Zaterdag had in de Grotestraat 'n aanrijding plaats tussen een com binatiewagen, bestuurd door H. O. uit Den Haag en een personenauto, bestuurd door J. C. T. F. te Waal wijk, waardoor beide wagens vrij ernstig werden beschadigd. O. stond op de rijbaan stil in oostelijke rich ting. De uit westelijke richting na derende T had geen erg in de stil staande auto en botste er tegen op wat bovenstaand gevolg had. Geen persoonlijke ongelukken deden zich voor. Eveneens een aanrijding op de kruising St. AntoniusstraatBlijde IncomstelaanKloosterwegTwee de Zeine. H. J. D. te Rotterdam reed met z'n combinatieauto in wes telijke richting over de Blijde In comstelaan en verleende geen voor rang aan de in zuidelijke richting over de St. Antoniusstraat rijdende bestuurster van een personenauto E. M. de H., eveneens uit Rotterdam Een mede-inzittende van haa be kwam een hoofdwonde, welke door dr. Bonnier werd behandeld. Beide voertuigen werden beschadigd. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: zakmesje; zwarte hond; bruine herenportemonnee met inh.; herenhorloge; etui met 3 sleutels; zwart-witte hond; grijze poes; twee sleutels. Verloren: doublé dameshorloge; si garettenaansteker; damesbril; bank biljet; intern, paspoort; zwart-witte poes; zwarte hond. OPBRENGST SPECULAASAKTIE De aktie ten bate van het nieuwe Herv. Verenigingsgebouw heeft vrij dag en zaterdag f 1862,27 netto op gebracht. JUBILEUMTOTO K K Was de opbrengst van de eerste to to f 635,88, deze week is dit f 766,07. De winnende prijzen waren: S22 le prijs f 114,95. 19 2e prijs f 76,60; P15 3e prijs f 38,80. Er zijn 11 eerste prijswinnaars, ieder ontvangt f 10,45. De winnaars zijn: T. H. Smits, Ma deliefstraat 4; H. Rombouts, v. Over- schiestraat 1; A. Boons, Grotestraat 11; M. Maas, Boekelaerstraat 18; H. Maas, Noordstraat 116; J. Nijssen, Hoekeinde 2; J. Richters, v, Vessem- straat 55; mej. J. Timmermans, Mgr. Prinsenstraat 16 allen uit Waalwijk. V. Burg, v. Voorstraat 23, Ammerzo- den. L. J. P. van Huiten, Eindstraat 16, Drunen. M. J. J Peltzer, Nieuw- straat 9, Rosmalen. Er zijn 33 tweede prijswinnaars, deze zijn: H. Rombouts, v. 'Over- schiestraatl; A. Brunschot, Baard- wij ksestraat 72; A. Dalleu, Molen straat 18; T. van Esch, Nolenslaan 57; W. v. Gorouw, Putstraat 107; Sj. de Haan, Baard wij ksestraat 64; J. v. Helvoirt, Loef f straat 35; A. v. Hui ten, Grotestraat 51; H. Keydeniers, v. Wielesteynstraat 22; L. A. Kroot, Putstraat 32; Kuypers, Nolenslaan 61; J. Lombarts, Baard wij ksestraat 98; J. van Loon, Burg. van Heijst- laan 1; Merkx, Victoriestraat 45; J. van Mierlo, Baard wij ksestraat 34; C. J. P. Moonen, Vooreinde 10; M. Pul lens, Bloemenoordplein 131; P. v. d. Tillaart, Nieuwstraat 33; M. M. Ver donk, v. Wielesteynstraat 26; J. C. Verhoeven, v. Lovenlaan 8; A. van Wezel, Pres. Steenstraat 31; W. Wol- terink, Prof. Krabbenstraat 9; C. J. Jogeleer, v. Vessemstraat 1; H. Ver- mee, Hazelaerstraat 10; Mevr. Ba- rendregt, v. Overschiestraat 10 allen te Waalwijk. A. M. Meeuwsen, J. v. Riebeecksingel 16, Den Bosch. Dini Tielemans, Hortensiastraat 14, Dru nen. J. Braspenning, Molenstraat 31 Sprang-Capelle; J. Govers, Eras straat 77, Kaatsheuvel; A. v. Orsouw Daendelstraat 15, Tilburg. J. M. J. Beerens, Wielstraat 11, Kaatsheuvel. Er zijn 12 derde prijswinnaars, deze zijn: H. Vermee, Haezlaarstraat 10; c. Hoevenaars, Kastanjestraat 19 M. Kampen, Burg. Smeelelaan 44; J. F. Keydeniers, v. Wielsteynstraat 28; P. J. Kleyn, Loeffstraat 14; B. Kleijberg, Grotestraat 169; J. Hom bergen, Markt 10; T. A. M. Maas, Noordstraat 85; J. v. Mierlo, Baard- wij ksestraat 34; Mary Schoemans, Laageinde 87; J. Swinkels, Crispijn- straat 62 allen te Waalwijk. M. J. Beerens, Wielstraat 11, Kaatsheuvel. In verband met het a.s. St. Nico- laasfeest wordt er geen trekking ge houden. De eerstvolgende trekking is 13 december a.s. De prijzen kun nen tot a.s. zaterdag afgehaald wor den bij W. Barendregt, v. Over schiestraat 10, Waalwijk, iedere avond van 7 tot 8 uur U gelieve uw controlestrook mee te brengen. Re clame mogelijk tot 13 december, AANGEBODEN gestoffeerde met keuken. Desgewenst met gebruik van garage. Brieven onder nr. 6698 aan het bureau van dit blad. St. Nicolaasvereniging Baardwijk le prijs 1882 Vouwfiets 2e prijs 1870 Hun ter jasje 3e prijs 1505 Straallamp 4e prijs 1881 Schemerlamp 5e prijs 1690 Schrijfmap 6e prijs 1507 Tafellaken 7e prijs 1946 Gereedschaptas 8e prijs 1918 Bal Prijzen afhalen bij G. Klerx Loeffstraat 4, Waalwijk TE KOOP antieke hang- en staande Hamers Putstraat 116, Waalwijk GEVRAAGD voor levensmiddelen en slijterij; 5-daagse werkweek. Giel de Haan Grotestraat 333, Waalwijk TE KOOP: een vrijstaand met tuin en grote berging Putstraat 31, Waalwijk In een sublieme wedstrijd van beide partijen vol spanning, heb ben de YVaalwijkers geen loon naar werken gekregen. De verdedigende taktiek van Waalwijk heeft perfect gewerkt. Daarnaast waren er ge vaarlijke uitvallen die de volle aan dacht van de Bredase achterhoede opeisten. De gehele wedstrijd was Zwart-Wit iets meer in de aanval, maar de mandekking van Waalwijk legde haar voorhoede geheel aan banden. De ruststand was 00. Na de rust een kleine inzinking zonder schadelijke gevolgen. Daar na ging het spel op en neer. Het hoge tempo daalde en de punten verdeling, de juiste uitslag, was in ieders gedachte aanwezig. Vier mi nuten voor tijd kwam dat ongeluk kige moment voor de Waalwijkers. Iedereen stond nog verbaasd te kij ken toen Zwart Wit de vrije slag snel nam en hard insloeg. 10. Het slotoffensief van de Waalwijkse ploeg leverde geen resultaat meer op. WHITE BOYS SPEELDE IN DUSSEN GELIJK, 1-1 Tot tien minuten voor tijd stond White Boys bij Dussen met 0-1 aan de leiding door een deolpunt van G. Faro uit een voorzet van Picocrie. De rust ging met dubbelblanke stand in. In deze harde maar sportieve wed strijd redde Dussen kort voor tijd de halve winst. Scheidsrechter Wagema- kers uit Roosendaal maakte geen bes te beurt toen hij liet doorspelen, ter wijl Bert v. d. Velden tien minuten voor tijd geblesseerd bleef liggen. Omdat White Boys toen nog met 0-1 voorstond moet deze scheidsrechter aan een poging tot tijdwinst hebben gedacht. Hoe dan ook, het slachtof fer heeft er ruim 5 minuten gelegen, terwijl het spel diverse malen dood was. Teneinde raad is v. d. Velden op handen en voeten naar de zijlijn gekropen waar een enkelbreuk werd geconstateerd. Hij werd naar het zie kenhuis vervoerd. Zoals voorspel, werd het voor de Waalwijkse dames een moeilijke wedstrijd. Beide partijen begonnen zeer fanatiek en kwamen vooral voor rust tot goed spel. Beide doe len kwamen om beurten in gevaar maar geleidelijk werd Waalwijk wat sterker. Na ongeveer 25 min. scoor de Ellis Bergmans na een mooie aanval. 01. Na de rust kwam Waranda sterk opzetten en moest de Waalwijkse achterhoede alle zeilen bijzetten om onheil te voorkomen. Toch wist Waalwijk het spel weer te verplaat sen en kwam weer tot goede aan vallen. Door slecht schieten bleven doelpunten echter uit. Onder grote spanning kwam het einde. De uitslagen waren: Zwart Wit 1Heren 1 10 DES 2—Heren 2 3—3 MEP 6—Heren 4 1—3 Waranda 1Dames 1 01 MOP 4Dames 3 02 Heren 2Zwart Wit 2 22 Dames 2Forward 2 12 Jongens ATilburg B 10 Meisjes RWere Di Q 07 Meisjes S—DES R 0—6 ST. NICqLAASFEEST Naar we vernemen zal a.s. dinsdagmid dag 3 december Sint Nicolaas ook een be zoek brengen aan Capelle. Hij zal arrive ren om half twee aan de kleuterschool in de Schrevelstraat en om kwart voor 3 aan de openbare lagere school in de School straat. ONDERSCHEIDINGEN Donderdagavond werden in de kantine van de voetbalvereniging NEO te Sprang de heren M. Spierings en A. de Jong door het bestuur onderscheiden tot „Lid van verdienste". De heer Spierings, één der oprichters der vereniging was ruim dertig jaren penningmeester, terwijl de heer De Jong een vijftiental jaren de functie van secretaris vervulde. Voorzitter D. de Vries huldigde hen voor het vele werk dat beiden voor de vereniging hebben verricht. ZESJAARLIJKSE STEMMING De zesjaarlijkse stemming in de Ned. Herv. Kerk aan de Zuidhollandsedijk, of de lidmaten zelf de ambtsdragers moeten verkiezen, of dat deze bevoegdheid aan de kerkeraad wordt opgedragen zal plaats heb ben op woensdag 4 december a.s. 's avonds om 8 uur in de consistorie. OPBRENGST COLLECTE Naar we vernemen heeft de gehouden collecte in de dankstond voor gewas en ar beid in de Ned. Herv. Kerk te Capelle ruim 2.000 gulden opgebracht. BEVORDERT Door het gemeentebestuur is de heer P. A. Huisman, ambtenaar ter gemeenterecre- tarie, afdeling bevolking, bevordert naar de afdeling financiën. UITSLAG WAARDEBON-PRIJZEN WINKELIERSVERENIGING Hoofdprijs: Waardebonnen van 50, - op nummer 0071. Tweede prijs: Waardebonnen 25, - op de nummers 0411 en 2046. Derde prijzen: Waardebonnen 10, - op de nummers 0291, 1149, 2022, 2147, 2009. Vierde prijzen: Waardebonnen a 5, - op de nummers 2149, 1291, 0653, 0185, 1904, 1302, 1833, 1906, 0715 en 0536. Indien het nummer inde linker-boven- hoek van Uw krant met een van de boven vermelde nummers overeenstemt, gaat dan met Uw krant naar W. Kieboom, Raadhuis straat 123 te Sprang-Capelle; welke U daar kunt inwisselen tegen de betreffende waar debon. LEDENVERGADERING De supportersclub SSC zal a.s. vrijdag avond in het clublokaal aan de Bernhard- straat een algemene ledenvergadering hou den. Deze vergadering is nodig i.v.m. de aanwijzing van een nieuw clubhuis. Het be stuur van de supporterscub za de leden een voordracht van twee candidaten voorleggen waaruit men dan een keuze zal kunnen doen. Aanvang 8 uur. GESLAAGD ST. NICOLAASFEEST De bestuurdersbond van het NVV heeft voor de kinderen der aangesloten afdelin gen j.l. zaterdag een leuke St. Nicolaasmid- dag georganiseerd. Dat deze middag zo goed is geslaagd is mede te danken aan de ouders van de kinderen en andere leden die zorg hebben gedragen, dat het comité voldoende geldmiddelen had voor het aan kopen van cadeaus en versnaperingen. On nodig te zeggen dat elk kind zeer tevreden was met zijn cadeau. Aan dit feest heeft ook burgemeester Van Prooijen blijk gege ven van zijn belangstelling. Het openings woord voor dit feest werd gehouden door de heer Kommers, terwijl het slotwoord werd gesproken door de heer Van der Hei de. Heden behaagde het de Heere, na een kortstondige ziekte, van ons weg te nemen mijn innig geliefde man en der kinderen zorgzame vader en opa echtgenoot van Clasina Johanna Kortier in de ouderdom van 84 jaren. Waalwijk: C. J. Dalmayer-Kortier Hengelo: A. C. v. Oosten-Dalmayer C. v. Oosten, Iny en Lydia Eindhoven: C. A. Vrij-Dalmayer A. P. Vrij Hans en Ine Waalwijk: W. M. Dalmayer H. J. Dalmayer-Sulsters Woudy en René Waalwijk, 30 november 1968 Westeinde 37 e De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats te Waalwijk (v.m. Besoijen) op don derdag 5 december a.s. om 11.00 uur. U wordt beleefd uitgenodigd om 10.15 uur bij de rouwdienst, welke zal worden gehouden in het ge bouw voor Chr. Belangen, Besoijensestraat 3 alhier, aanwezig te zijn om de overledene de laatste eer te bewijzen. Met droefheid geven wij U kennis dat, na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Zieken, op de leeftijd van 74 jaar is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Cornelis Antonius de Louw Waalwijk: C. A. de Louw L. A. de Louw G. A. de Louw A. de Louw-de Haan en kinderen Veghel: A. L. de Louw H. J. de Louw-Rombouts en kinderen Waalwijk, 1 december 1968 Besoijensestraat 91 De plechtige H. Mis van Requiem zal worden opge dragen woensdag 4 december om 9.30 uur in de pa rochiekerk van Maria Onbevlekte Ontvangenis te Waalwijk, waarna begrafenis op het r.k. kerkhof al daar. Avondmissen: maandag en dinsdag om 19.00 uur in de parochiekerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Café Hoevenaar, Grotestraat 31 te Waalwijk. Wil de man, die vorige week bij mij een rijwiel, merk Pon, van de plaats weghaalde, niet graag met de Justitie in aanraking komen, dan kan hij dit rijwiel nog vóór 6 december op mijn plaats deponeren. Mocht hij het al verkocht hebben, vermoedelijk aan iemand uit Drunen, probeer het dan ongedaan te maken, omdat de dader bij mij heel goed be kend is. U bent gewaarschuwd! RIJWIELHANDEL A. KIVITS, Waalwijk Heden overleed, toch nog onverwacht, op 78-jarige leeftijd, onze geliefde vader en grootvader Weduwnaar van Adriana Maria van Oostrum in leven onderscheiden met de zilveren medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, gouden medaille van de H. Gregorius, het Ridderschap van de Konink. Ned. Biljart Bond. Waalwijk: Lambert Burmanje A. M. Burmanje-de Gouw en kinderen Knegsel: Jan Burmanje A. J. Burmanje-v. Beynen en kinderen Waalwijk: Ria van Woensel-Burmanje H. v. Woensel-Burmanje en kinderen Waalwijk, 29 november 1968 „Antoniushof", Burg. Smeelelaan. De plechtige uitvaartdienst is a.s. woensdag om 10.30 uur in de kapel van Antoniushof. Gelegenheid tot condoleren voor de H. Mis van 10 tot 10.30 uur in de hal van Antoniushof, ingang aan de Blyde Incomstelaan. Met droefheid delen wij U mede, dat onze oud-mede werker de heer die vele jaren ons bedrijf met grote ijver en plichts betrachting diende, onverwacht in de ouderdom van 78 jaren is overleden. Directie, redactie en mede werkers „De Echo van het Zuiden". Waalwijk, 29 november 1968 Grotestraat 205 Meelfabrieken - Waalwijk (Gedempte Haven 1) vraagt voor haar produktie-afdelingen: alsmede: Inlichtingen dagelijks aan de fabriek, Altenaweg 6, Waalwijk vindt U óók op de van

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 2