waalwijkse en lanqstRaatse couRant Uitgaan in het weekend Musis Sacrum Apollo El Terreno üoestelberg De Ster Lido Bar Hertog Jan Taxandria-Bar KAATSHEUVEL w.s.c. Mogen wij zwijgen R.W.B. DONDERDAGAVOND 5 DECEMBER 1968 89e JAARGANG No. 98 Strijd zorader genade Verkrachting La Pupa Wie past er op de winkefi De Zwarte Tulp Wat deed jij in de oorlog pappie? De Haaienvangers van IVIoana De Woestelingen Film over Elshout wordt woensdag vertoond 2-7 5-4 7-2 7-2 48 41 36 32 31 22 22 20 R.K.C. Baardwijk Vlijmense Boys Nieuwkuijk Wit Zwart H.N.C. Handbalsport Hockey Loon op Zand Sprang-Capelle De tcho van het Zuióen Uitgever Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen HoofdredakteurJAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Losse nummers 20 cent Abonnement p. week (0,30+ 2 ct.inc.k.) ƒ0,32 p. mnd. (1,30 10 ct inc.k.) 1,40 p. kwrt. (3,65 10 ct. inc.k.) 3,75 I>. kwrt. p. post 4,25 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 75 ct. extra) Advertentieprijs: 14 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaus Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621-2746 KaatsheuvelDr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167-2002 Telegram-adres „ECHO" Fort Najibahad in Noordwest In dia in de roerige twintiger jaren. Po- litie-officier Freddy Young, door zijn collega's min of meer als een mis lukkeling beschouwd, zal worden overgeplaatst naar elders, maar be leeft nog juist hoe zijn oudere col lega Staffoord na vrij onbenullige klachten van de koopman Ram Chand de hele stam der Bhantas, eenvoudige nomaden van de voet van de Hima- laja, gevangen zet. Onder hen is ook Tara, de vrouw van de Bhanta-leider Sultan, die ook gevangen gezet wordt als hij komt informeren wat er met zijn mensen gebeurd is. Maar geen kooi kan deze wilde man lang gevangen houden. In de nacht breken Sultan en een groep getrou wen uit, vrouwen en kinderen in het fort achterlatend. Eén vrouw ziet ech ter in de verwarring kans om óók te vluchten: Tara, die wenst, dat haar tweede kind in vrijheid geboren zal worden. Bruce, huizenmakelaar, heeft van een van zijn cliënten, die lange tijd met vakantie is, de hoogste etage van een nieuw en verder nog onbewoond flat gebouw 'geleend' om daar bij tijd en wijle te vertoeven met Barbara. Bruce is getrouwd en heeft twee kinderen. Barbara vindt haar positie als mai- tresse verre van ideaal. Zij dringt aan op een scheiding. Op 'n ochtend gaat de huisbel. Bruce blijft in bed, bang dat het iets met z'n vrouw te maken heeft en Barbara doet open. Een man maakt zich be kend als meteropnemer van het gas bedrijf. Na een verwarrend gesprek omdat geen van beiden weten waar de gasmeter staat, maakt Barbara's geïrriteerdheid plaats voor angst als Tom, de meteropnemer, plotseling de deur opent om zijn collega, vriend en assistent Dick binnen te laten en zij ook nog hoort, dat een derde man, Harry genaamd, beneden 'de wacht houdt'. De beide mannen geven de nodige insinuaties ten beste over de illegale verhouding Bruce-Barbara. Bruce wordt getoond en bedreigd en dan aan een stoel vastgebonden. In het nijvere stadje Faenza wo nen veel ondernemende zakenlieden, onder wie Gisto en Tobia, de eige naars van twee worstfabrieken, en 'n baron (Riccardo Garrone), wiens lief ste wens is de eerste wolkenkrabber van Faenza te bouwen. Alle drie heb ben belangstelling voor het kopen van het huis van mevrouw Palmira (Ros- sella Como); een verdacht huis, dat ingevolge een nieuwe wet gesloten moest worden. Gisto en Tobia willen het huis om hun worstfabriek uit te breiden; de baron wil het om op dat terrein zijn wolkenkrabber te bouwen. Palmira wil echter niet verkopen. Zij hoopt op de komst van 'betere tijden', waar in zij haar huis weer zal kunnen her openen. Barbara Tuttle is de knappe, jonge erfgename van het Tuttle-fortuin, be staande uit 24 warenhuizen, beheerd en geleid door de heerszuchtige en overheersende moeder van Barbara, Phoebe Tuttle. Barbara heeft het ouderlijk huis na de zoveelste ruzie met mama verlaten en wil op eigen wieken drijven en haar eigen leven leiden. Barbara is verliefd op een zekere Raymond Phiffier, een arme, maar eerlijke oppas voor huisdieren en poedeluitlater. Raymond weet niet wie Barbara is hij ziet haar aan voor het liftmeisje in 't grote Tuttie warenhuis. speelt zich omstreeks 1870 af - steeds meer soldaten, omdat de re bellen, een combinatie van Indianen onder leiding van Huincal en deser teurs onder Padron (Ron Randell), de soldaten tal van schone beloften doen. De schoonste van deze is voor die soldaten zonder twijfel Padron's ver lokkende mededeling, dat er in zijn kamp volop vrouwen zijn. Kapitein Martin, commandant van het fort, heeft er zijn superieuren voortdurend op gewezen, dat het fort onhoudbaar wordt als daar ook niet een aantal vrouwen mag komen om, zoals dat heet, ,,de soldaten te amuseren en be zig te houden". Juni 1789. Overal in Frankrijk heerst onrust. Het volk verzet zich meer en meer. In Parijs rommelt het. In de provincie voelen de aristocraten zich al onveilig. Velen vluchten. Maar in Roussillon houden de impopulaire Markies de Vigogne en zijn frivole echtgenote Catharine nog stand. Men spreekt in die streek veel over ,,De Zwarte Tulp" 'n mysterieuze figuur, die een schrik is voor alle aristocra ten, die steelt en moordt. Maar ogen schijnlijk hangt deze man de monar chie aan. Wantwe weten al spoedig, dat De Zwarte Tulp nie mand anders is dan de edelman Guil- laume de Saint Preux, die heel cy nisch en wreed, maar alleen om der wille van het geld, zich voordoet als een vijand van de koningsgezinden. De invasie van Valerno onder lei ding van kapitein Cash, een afgestu deerde van West Point, gaat precies volgens het boekje. Naast hem, ach ter hem en een beetje in de weg staat sergeant Rizzo, een schor sprekende veteraan. De Amerikanen waren al land verwacht door de Italiaanse mi litairen, die aangevoerd worden door kapitein Oppo, die direkt zijn verlei delijke verloofde Gina Romani, de dochter van de burgemeester, voor stelt. De Italianen willen zich graag overgeven, maar het tijdstip is zo ver velend gekozen: er moet een voetbal wedstrijd voor onderbroken worden en bovendien zal er die avond een wijnfeest gehouden worden. Op voor waarde dat dat door kan gaan willen de Italiaanse vechtjassen zich best overgeven. Hoewel hij zich aanvankelijk af zijdig houdt van de pleziertjes van zijn kameraden, kan Robert toch niet voorkomen, dat zijn vrienden hem meenemen naar een dancing, waar hij een meisje, Viola, leert kennen, dat hem geraffineerd het hoofd op hol brengt en hem meeneemt naar haar kamer. Als er kort daarna in de kazerne een lezing met film over geslachtziekten gehouden wordt, komt Robert tot de ontstellende ontdekking, dat hij ook ziek is. In een cafeetje in Saint-Germain- des Prés besluiten vier jongemannen tot een grote maritieme expeditie. Zij willen de bodem van alle tropische zeeën ter wereld gaan onderzoeken. Voordat het zover is hebben zij tal loze moeilijkheden te overwinnen, zoals het vinden en kopen van een geschikt zeilschip en, het belangrijk ste, de financiën. Fort Toro, ver in de pampa van Argentinië, verliest - het verhaal In de rij toporkesten presenteert de Kaatsheuvelse dancing El Terreno a.s. zaterdag de Nederlandse topband Les Baroques. Zondag kan men cr dansen op de allernieuwste zwarte schijven. De jeugd neemt op zondagmiddag steeds meer bezit van de zaal van De Roestelberg om daar naar hartelust te dansen. Dat kan zondag op de to nen van The Sweet Nothing. Drie bruisende beat-voorstellingen geven The Flying Rockers dit week einde in Dancing De Ster in Nieuw- kuijk. Men kan hier zaterdagavond, zondagmiddag en zondagavond te recht. Wie bekomen is van de St. Nico- laasdagen en zaterdag in Waalwijk blijft kan in bar-dancing Romantica genieten van het Tilburgse orkest The Chumps. Traditie-getrouw is ook zaterdag avond Bob Smit met zijn Duke City Sextet in het Lido te vinden. The All Stars met zang van Frank Scott spe len hier zowel zondagmiddag als zon dagavond. Zaterdagavond presenteert bar- dancing Hertog Jan weer een orkest. Het is de bekende band The Interval die dan in dit vermaakcentrum speelt. Zondagmiddag kunnen de tieners er terecht, terwijl zondagavond Soos Memphis Gold draait. Radio Arwimo zorgt er iedere za- De in het kader van de landelijke filmactie van de Nederlandse Blin- denbond opgenomen plaatselijke film van Elshout zal op woensdag 11 dec. om 19.30 uur vertoond worden. Zo als voor de opnamen reeds werd me degedeeld heeft de film niet de pre tentie een kunstzinnige documantaire over de plaats te zijn, doch dient meer als een gezellig, levend familie-album gezien te worden. Het zal ongetwijfeld een interes sante belevenis worden een rolprent te aanschouwen met de inwoners als hoofdrolspelers. Koddige momenten zullen dan ook zeker niet ontbreken, b.v. hoe „ome Willem" en „tante Mien" zich gedragen als zij zich plot seling filmsterren voelen. De Ned. Blindenbond, die dit soort films laat vervaardigen, is een organisatie van blinden van alle gezindten welke geen geldinzamelingen houdt, omdat een beroep op de liefdadigheid tegen zijn pricipes indruist. De bond heeft met zijn filmactie voor om belang stelling voor zijn werk te wekken door bij de voorstellingen hier even de aandacht op te vestigen. Al met al een bijzonder aardig initiatief, waar bij niet vergeten mag worden te wij zen op de historische waarde van de film in latere jaren. terdag- en zondagavond voor dat de bezoekers van de bar van sporthal Taxandria van de allerbeste platen kunnen genieten. K.N.B.B. DISTRICT KAATSHEUVEL 2e klasse libre Na de eerste helft van de lands- competitie vervolgt het district Kaats heuvel haar wedstrijdprogramma. Het komende weekeinde wordt de finale voor 't pers. kampioenschap 2e klas se libre verspeeld. De deelnemers zijn de gebr. B. en F. Jansen en A. Maas van 't Centrum; J. Damen en A. de Leeuw van NAS; L. Laros en L. van Mierlo van Ons Genoegen; M. v. d. Linden van KTO en A. Snoeren van HKS. Deze wedstrijden worden gespeeld in café Van Wanrooij, waar de daar ge vestigde b.v. HKS voor de arbitrage zal zorgen. De speeldata zijn van 7 tot en met 9 december en van 30 tot en met 23 december. Partijlengte 150 car. Wedstrijdleider is de heer M. de Kort. Aanvangstijden zijn zaterdag en zondag om 4.00 uur; maandag om 7.00 uur n.m. UITSLAGEN 3e KLASSE Efteling 2 - Nooit Volleerd 1 NAS 2 - Brandaris 2 KOT 2 - Poedelvrees 2 Ons Genoegen 2 - 't Moaske 1 De stand is: Ons Genoegen Brandaris NAS 2 't Maoske 1 KOT 2 Efteling 2 Nooit Volleerd Poedelvrees 2 PROGNOSES VAN DE CLUBS RKC voetbalt zondag tegen Veer- se Boys, een aloude tegenstander. Veerse Boys doet het tot nu toe goed in de competitie, terwijl RKC het iets minder goed doet. Uit de voorgaande wedstrijden heeft RKC nog geen enkel dubbel winstpunt weten te boeken, ondanks het iede re week in deze kolommen gestelde optimisme. Maar dit neemt niet weg, dat RKC ondanks de vele gelijke spelen zich naar boven aan het wer ken is. Bovendien is er de laatste weken een zeer duidelijke verbe tering in het spel merkbaar, het geen toch eens moet kunnen leiden tot een overwinning RKC heeft 'n jong elftal, aangevuld met enkele routiniers en het moet toch moge lijk zijn een hogere eindklassering te bereiken, dan de stand nu op de ranglijst. Hopelijk wordt zondag te gen Veerse Boys weer een stap in de goede richting gezet. Het tweede elftal speelt tegen de reserves van Veerse Boys eveneens thuis. RKC 2 is nog steeds onge slagen en prijkt momenteel op de bovenste plaats van de ranglijst. Veerse Boys is echter een gevaar lijke tegenstander, waarmee terdege rekening gehouden dient te worden. Zondag ontvangen de geelzwarten Roosendaal. Merkwaardigerwijs zijn de resultaten van deze club, even als die van de thuisclub, niet dende rend te noemen en kunnen ze daar ook best een paar puntjes gebrui ken. Baardwijk, na zondag in iets opgaande lijn en eigen grond onder de doppen, moet echter aan het langste eind kunnen trekken. Niet dat op een makkie of een verlaat St. Nicolaascadeau wordt gerekend, maar wel dat de jongens van Waal wijk-Oost met een zwaar bevochten zege uit de strijd zullen komen. De wedstrijd vangt aan om 2.30 uur en wordt geleid door de heer Eibers. Verder wordt gespeeld: OJC 2Baardwijk 2 Baardwijk 3DÈSK 4 Baardwijk 5Baardwijk 7 Baardwijk 6Vlijmense Boys 5 Hoofdklasse: BaardwijkRKTVV Na een licht herstel van zondag j.l. in Tilburg, gaat WSC zondag a.s. naar een oude bekende tegenstan der, die evenals de Waalwijkers lang in hogere regionen heeft ver keerd, n.l. Taxandria uit Oisterwijk, de ploeg die tot nu toe niet zo sterk voor de dag is gekomen en toch over een goed elftal beschikt. Zij zullen zeker in de tweede helft van de competitie iets meer van zich la ten horen, daarmede dienen de WSC-ers rekening te houden, als zij zondag in Oisterwijk aantreden en aangezien de oranjezwarten zich nog niet de weelde kunnen permi- teren van puntenverlies, is er maar een advies: alles op winst te zetten, tot de laatste minuut. De leiding heeft de heer D. Pas. Verder wordt gespeeld: Willem II 3—WSC 2 WSC 3—RKc 4 WSC 4—RKDVC 5 White Boys 3WSC 5 RKC 7—WSC 6 Berkdijk 3WSC 7 A.s. zondag zal RWB de strijd moeten aangaan tegen VCW in Wa genberg. Het is voor de eerste maal dat men met deze vereniging ken nis'maakt. Veel kunnen wij er dan ook niet van zeggen en zouden wij een prognose moeten maken op de ons bekende resultaten van VCW, dan kunnen wij niet anders zeggen dat VCW thuis enorm sterk kan zijn. Het is nog zoiets als van een dorpsaangelegenheid waar iedere tegenstander geveld moet worden. We zullen deze strijd aan moeten gaan, niet met afwachten maar met dezelfde aanvalsdrift als het laatste half uur, waarmede wij afgelopen zondag Zeeland Sport onder ons hielden. Dan pas is er redelijke kans op succes. We hopen dat dit goed ter harte wordt genomen. Scheids rechter is de heer J. P. Beks. Ver trek clubhuis 13.15 uur. Verder wordt gespeeld: Zigo 2—RWB 2 RWB 3—Waspik 3 Nieuwkuyk 3RWB 4 RWB 5Waspik 4 Nieuwkuyk 4RWB 6 Zondag speelt Vlijmense Boys 'n uitwedstrijd tegen Rood Wit, een ploeg die met de Boys op gelijke hoogte staat en ook nog kans heb ben op de bovenste plaats. Het zal dus zondag weer een spannende wedstrijd worden, daar beide ploe gen hun uiterste best zullen doen om in de kopgroep te blijven. Sup porters allen weer present. Wederom speelt Nieuwkuyk a.s. zondag een uitwedstrijd, deze keer gaat de reis naar RKJVV te Den Bosch. Na de slechte resultaten van de laatste weken, is het zaak voor Nieuwkuyk, om eindelijk weer 'ns met een goed resultaat uit de bus te komen. Dat RKJVV hiervan het slachtoffer zou worden, geloven we, gezien de slechte resultaten, echter niet en men zou al bijzonder blij mogen zijn als men met een ge deelde buit de terugreis zou mo gen aanvaarden. In deze moeilijke inzinkingsperiode, rekenen we er op dat vele supporters a.s. zondag in Den Bosch present zullen zijn. Verder wordt gespeeld: Nieuwkuyk 3RWB 4 Nieuwkuyk 4RWB 6 Het eerste elftal van Wit-Zwart behoeft zaterdag niet te spelen. Wit- Zwart 2 gaat op bezoek bij SSC 3 en Wit-Zwart 3 ontvangt SCO uit Oosterhout. Voor Wit-Zwart 4 is er geen wedstrijd vastgesteld. Beide ontmoetingen beginnen om 2.30 uur. HNC ontvangt zaterdag JPS uit Tilburg. De uitwedstrijd resulteerde in een 22 gelijkspel. Om niet in degradatiegevaar te komen zullen de HNC-ers deze wedstrijd moeten winnen. De voorsprong op DVO en ONI bedraagt 4 punten. HNC 2 gaat naar Dussense Boys. HNC 3 ont vangt om half één Beatrix 4 en HNc 4 gaat op bezoek bij Good- Luck 4 in Raamsdonksveer. Wedstrijden welke a.s. zondag ge speeld worden in de Taxandria-hal. 12.00 uu meisjes aspiranten: Tachos WaalwijkAvanti, Drunen; 12.50 u: dames 2e klas: TachosGilze; 13.50 uur: heren overgangsklasse: Were Di, TilburgHellas Den Haag; 15.00 uur: dames 2e klas: DESK Kaats heuvelUno Animo, Loon op Zand; 15.50 uur dames 3e klas: Blauw Wit Den BoschEVV, Rijen; 16.50 uur heren junioren le klas: DESKTa chos. In Breda spelen de heren senioren van Tachos de zeer belangrijke wed strijd tegen Internos uit Rijen. In ternos is het vorige jaar in de 2e klas kampioen geworden en Tachos bezette toen de 2e plaats. Zal Ta chos zich via Internos weten te handhaven in de le klas? In de Waalwijkse sporthal wordt om om 13.50 uur de competitiewed strijd gespeeld heren overgangs klasse Were Di, TilburgHellas, Den Haag. De overgangsklasse is de op een na hoogste klas in Neder land en hierdoor is er voor alle be langstellenden voor de zaalhandbal de mogelijkheid aanwezig om in Waalwijk topsport te zien. Na de ongelukkig verlopen wed strijd in Breda, treden de Waalwijk- se roodwitten a.s. zondag op eigen veld aan in de laatste wedstrijd voor het gesloten seizoen, dat zon dag 15 december begint, en dus ook van dit jaar om te strijden tegen een bekend tegenstander n.l. Best. Hoewel voor Best dit seizoen maar een bescheiden rol lijkt te zijn weg gelegd, mag men ze toch beschou wen als een gevaarlijke outsider, die juist tegen hooggeplaatste teams haar beste resultaten boekt. Vorig seizoen kon KMHC op eigen veld ook niet verder komen dan een doelpuntloos gelijkspel. Nu moeten echter beide punten in Waalwijk blijven, want een grotere achter stand dan 2 punten op Zwart-Wit BURGERLIJKE STAND Geboren: Henricus A M van Noye te Loon op Zand; Johanna van Gulik te Kaatsheuvel; Paulus W M Clijsen te Loon op Zand; Wilhelus Driessen te Kaatsheuvel. Overlijden: G. Zijlmans, 76 jaar te Kaatsheuvel; J M de Vos, 86 jaar te Kaatsheuvel. Huwelijks-aangiften: M P J Vesters 28 j. te Kaatsheuvel en A H J M Verhulst 25 j. te Loon op Zand; J L van Halder, 26 j. te Loon op Zand en C J M van der Velden, 24 j. te Loon op Zand; P H W M van Dongen, 29 j. te Loon op Zand en C J G de Bcnis, 24 j. te Loon op Zand; J L M A van der Kaa, 25 j. te Loon op Zand en P A M Brok 22 j. te Kaats heuvel; J C Verschure, 25 j. te Waspik en H A de Kort, 26 j. te Loon op Zand; W L M Witlox, 19 j. te Loon op Zand en A J C Snoeren, 17 j. te Loon op Zand; C. Batist, 37 j. te Loon op Zand en A J Verhoef, 34 j. te Amsterdam; G F M Bardie, 22 jaar te Waalwijk en A J G de Vries, 22 j. te Loon op Zand; L J J van Gulik, 21 j. te Loon op Zand en W J M Lugters, 21 j. te Loon op Zand; T S J Spapens, 24 j. te Loon op Zand en L J J Lensvelt, 22 j. te Loon op Zand; B A M Raasen, 29 j. te Dongen en M A Kemmeren, 25 j. te Loon op Zand; T C J Ligthart, 36 j. te Ooster hout cn j MA Vermeer, 42 j. te Loon op Zand. KAMPIOENSCHAPPEN „DE LUCHTBODE" De Luchtbode heeft een vruchtbaar jaar achter de rug. De kampioenschappen zijn als volgt: Oude duiven; Vitesse duifkampioen: 1. H. v. d. Linden; 2. G. IJpelaar; 3. C. IJpelaar. Vitesse aangewezen: 1. H. v. d. Linden; 2. Sj. Hooijmaaijers, 3. Henk v. d. Velden. Vitesse onaangewezen: 1. M. Vera; 2. J. Boons; 3. H. v. d. Linden. Mindfond duifkampioen: 1. Henk v. d. Velden; 2. K. van Esch; 3. Gebr. v. d. Velden. Midfond aangewezen: 1. Sj. Hooijmaaijers; 2. Henk v. d. Velden; 3. Gebr. v. d. Vel den. Midfond onaangewezen: 1. A. J. van Dongen; 2. M. Vera; 3. Sj. Hooijmaaijers. Fond kampioen: 1. M. Vera; 2. H. v. d. Velden; 3. G. Schoenmakers. Jonge duiven; duifkampioen: 1. A. van' Laarhoven; 2. G. IJpelaar; 3. A. van Laar hoven. Aangewezen jonge duiven: 1. A. v. Laar hoven; 2. C. M. v. d. Velden; 3. Jan Boons. Onaangewezen jonge duiven: 1. A. van Laarhoven; 2. C. M. v. d. Velden; 3. P. van Nooije. Navluchten: 1. Jo van Broekhoven; 2. G. Schoenmakers; 3. G. Schoenmakers. Prestatieduif over alle vluchten: 1. Henk v. d. Velden; 2. G. IJpelaar; 3. M. Vera. Generaal kampioen over alle vluchten, aangewezen: 1. Henk v. d. Velden; 2. G. Schoenmakers; 3. Jan Boons. Generaal kampioen over alle vluchten onaangewezen: 1. M. Vera; 2. K. v. Esch; 3. H. v. d. Linden. De jaarlijkse tentoonstelling zal op 21 en 22 december in zaal Van Gompel worden gehouden. BEATAVOND In het Cultureel Centrum zal zondagavond een beatavond worden gehouden. Het be gint om 7.30 uur en de muziek wordt ver zorgd door „The Lowlands Paradise". Een en ander staat onder leiding van de vrije expressiegroep van de Stichting Jeugdbe- langen. JEUGDBILJARTEN In zaal Echo der Duinen is woensdag avond het begin gemaakt met het jeugd- biljarten voor Loon op Zand. Jongens van 12-17 jaar kunnen zich hiervoor opgeven. Thans zijn er een 15-tal aangemeld om te beginnen. De leiders, de heren C. Schoen makers en J. van Gompel, zullen hun beste krachten hieraan geven. Zij hebben de op leiding hiervoor van de KNBB ontvangen. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de dok- tersdienst worden waargenomen door dokter K. v. Tuyn, Vossenbergselaan 21 te Kaats heuvel, tel. 04167-2006. KERKDIENSTEN Zondag 8 december: Ncd. Herv. Kerk Sprang, 9.30 en 2.30 uur: ds G. Wursten. Ger. Kerk Sprang, 9.30 en 4.30 uur: ds C. B. Bavinck uit Doorn. Ger. Kerk Vrijhoeve, 9.30 uur: ds B. A. Bos uit Amersfoort; 3.00 uur: ds K. J. Schaafsma uit Utrecht. Ned. Herv. Kerk, Capellc, 8.45, 10.15 en 2.30 uur: ds R. T. Huizinga. Ned. Herv. Kerk, Zuidhollandsedijk, 9.30 uur: Leesdienst; 2.30 uur: de heer G. de Pater uit Haastrecht. Ger. Gemeente Julianalaan, 9.30 en 3. uur: Leesdienst. UITVOERING „HALLELUJAH" In het culturele centrum „Zidewinde" zal a.s. zaterdagavond een muziek- en zanguit voering worden gegeven door de Chr. Gem. zangvereniging „Hallelujah". Behalve door het eigen koor zal aan deze uitvoering nog medewerking worden verleend door het kinderkoor van deze zangvereniging, als mede door een combo van „Het Leger des Heils" afdeling Breda: „The Herolds of Joy". Het programma dat is samengesteld bevat samenzang, koorzang, solo-zang, mu ziek en orgelspel. Voor liefhebbers van zang en muziek dus een mooie gelegenheid om hiervan weer een avond te kunnen genieten. De aanvang is bepaald op kwart voor 8. zou wel eens fnuikend kunnen zijn. Door omstandigheden begint deze wedstrijd al om 12.00 uur. De Waal wijkse dames en de Waalwijkse he ren-reserves bekeren thuis hun 3e ronde tegen resp. Dordrecht 1 en HODS

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 9