Burgem. Welling opende in Waspik nieuwe school „De Hooght" N. v.d. Hoven benoemd tot direkteur Stahl Chemical Industries N.V. WAALWIJK Zaalhandbal in de Waalwijkse sporthal SPORT STERREN SPREKEN - Huidverzorging - DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 16 DECEMBE R 1968 Onthulling van wandreliëf Hindernissen Behouden vaart Jan van Eeuwijkrit in Loonse en Drunense Duinen was succes JaardSijkse feest avond voor het personeeB in Romantica Schaken langstraat n Basketball Korte berichten JUBILEUMTOTO KUNST EN KRACHT BAARDWIJK WEER EEN KAMPIOENSCHAP VOOR KUNST EN KRACHT „MOEDERS VOOR MOEDERS" zacht-zuiver-gezond PUROL en PUROL-poeder KATHOLIEK MAATSCHAPPELIJK CENTRUM Met liet onthullen van een wandreliëf en het openen van de deur stelde burgemeester Welling zaterdagmorgen de nieuwe lagere school te Waspik-Boven officieel in gebruik. Een groot aantal genodigden vierden daarna samen met het schoolbestuur St Servatius de openings ceremonie in de aula van „De Hooght", zoals deze gemengde school werd genoemd. In de Theresiakerk vierde de jeugd 's morgens een jongerenmis waarbij The Same voor de begelei ding zorgde. Burgemeester Welling opende de rij van sprekers met een kort his torisch overzicht. De eerste contac ten voor 't stichten van een nieuwe school werden gelegd in maart '66. Een jaar later werd een officiële aanvraag ingediend waaraan de ge meenteraad haar fiat gaf. Op 19 de cember werd de bouwvergunning aangevraagd en nog geen jaar later kon de school van start gaan. De heer Welling noemde deze school 'n waardevolle aanwinst en een ver rijking voor Waspik-Boven. Het ge meentebestuur verleende graag zijn medewerking. Ik hoop, aldus de burgemeester, dat de school datge ne zal opleveren waarvoor zij is geschapen en dat de leerkrachten er in zullen slagen van de leerlin gen werkelijke gemeenschapsmen sen te maken. Pater rector Servatius zegende 't gebouw met een kort gebed in. Hij zei o.m.: Moge ieder die met de school te maken heeft zich de op dracht van de Heer blijven herin neren: „Gaat en verkondig het evangelie". Hij bracht dank aan al len die tot nu toe de jeugd van Waspik-Boven met zoveel liefde, zorg en toewijding had onderwezen en hoopte dat er in de toekomst 'n grote samenwerking zou blijven be staan. Er zullen maar weinig scholen op zo'n democratische wijze zijn ont staan als deze, zo sprak de voorzit ter van het schoolbestuur, de heer Zijlmans. Destijds kon de gehele be volking zijn stem in deze uitbren gen en daaruit bleek dat 100 pro cent van de stemmers positief rea geerden. We hebben met de voorbereidin gen heel wat hindernissen genomen en achteraf is het ons allemaal erg meegevallen. We hopen dat de jeugd de vruchten mag plukken en dat 't geld goed besteed mag zijn. En tot architect-ingenieur Schiks: We zijn blij met onze keuze, u ontwierp een sfeervol gebouw". Ook bracht dhr. Zijlmans dank aan dhr. W. Suer- mondt uit Waalwijk, die een fraai wandreliëf in koper tegen de gevel van de school aanbracht, een aan sprekende evolutie van de schep ping, c.q. de ontwikkeling van het leven. Ook speciale dank verdiende de secretaresse van het schoolbe stuur, mevr. Stokman, die bloemen in ontvangst mocht nemen. Inspec teur Warnars stelde, dat de stich ting van deze school hem meer werk gaf dan 25 andere samen, maar ik heb 't met veel plezier ge daan. Het is prettig werken als het geen besproken is, snel wordt uit gevoerd. Mijn eerste motief was, dat de gemeenschap van Waspik-Boven een eigen geheel verdiende, omdat de kinderen samen moeten kunnen opgroeien. Ik hoop, aldus de heer Warnars, dat de kinderen in hun opvoeding en ontwikkeling niet ge frustreerd worden, dat ze de kans krijgen al hun eigenschappen te ontwikkelen, met name door creati viteit. Een groot pré gaf spreker aan de muzische vakken. Bij de doop van deze voldragen vrucht, zo zei ingenieur Schiks, voelt men waardering voor het vele werk dat aan de totstandkoming is voorafgegaan. Hij wenste de kinde ren veel arbeidsvreugde in deze nieuwe omgeving. De heer A. v. d. Broek wenste als geboren en getogen inwoner van Waspik-Boven het schoolbestuur 'n behouden vaart en goede wacht. De provinciaal-overste van de onge schoeide carmelieten, pater Inno- centius, constateerde met vreugde hoe alles in zijn vertrouwde Waspik werd aangepast aan de eisen van de tijd. „Deze school is er weer een sprekend voorbeeld van". Bij 't be zichtigen van de school, trokken enkele gekleurde tekeningen, gom- batiks, van André Langerwerf en een wandkleed naar een ontwerp van deze Waspikker de aandacht van de bezoekers. De uitslag van de zaterdag gehou den Jan van Euwijk-rit is als volgt: Junioren t.e.m. 50 cc: 1. G. van de Linden-Kaatsheuvel, 2. C. Klee- mans Steenwijk; Junioren 51- 100 cc: 1. L. v. Leeuwen Heerde, 2. J. Voorham Wassenaar, 3. J. Kühler Wassenaar; Junioen 101- 175 cc: 1. H. Stuyvenberg Velp, 2. B. Heijman Amsterdam, 3. J. Lanting Klazinaveen; Junioren boven 175 cc: 1. C. van Beek Sprang, 2. J. de Waard Doorn, 3. J. Pardijs Vorden; Senioren t.e.m. 50 cc: 1. J. Berkhof Ben- nekom, 2. H. van Hoeggee Tien hoven, 3. A. Dreeze Maastricht; Senioren 51-100 cc: 1. K. Muilwijk - Rotterdam; Senioren 101-175 cc: 1. S. v. d. Sluis Arnhem, 2. J. Tij huis Nijverdal, 3. W. v. d. Meu- len Appelsga; Senioren boven 175 cc: 1. A. Wagenaar Rheden, 2. H Jansen Hellendoorn, 3. P. Bergsma Hummelo; Zijspan: 1. B. Gijsbertsen Doorn, 2. Bak Holten, 3. H. Spenkelink Rijssen. De winnaar van elke klasse kwam zaterdag in aanmerking voor een wisselbeker. Voor alle rijders met van 0-5 strafpunten was er een gou den, van 5-25 een zilveren en van 25-50 een bronzen medaille. De heer Pols, voorzitter van de organiseren de vereniging reikte de prijzen na afloop in café-restaurant „De Roes- telberg" uit. Vrijdag j.l. is de jaarlijkse feest avond gehouden voor alle werkne mers van beide bedrijven en hun echtgenotes, verloofden of introdu- cees. De zaal van Romantica was al snel tot op de laatste stoel bezet. Rond de bar was het een gezellige drukte en op de muziek van de Skyliners was de dansvloer ook tel kenmale goed bevolkt. Tijdens deze feestavond werd met een bestaande traditie gebroken, er wei'd nu eens gesproken door de Direktie. Voorgaande jaren was dit welbewust nooit gedaan, om geen afbreuk te doen aan de feestavond. Het moet echt een feest zijn. Het doel van het gesproken woord der Direktie was meerledig. Als eerste sprak de heer J. F. J. Bernards over de al meer dan 12^-jarige vesti ging in Waalwijk.Reeds zeven jubi larissen waren in de loop van het jaar gehuldigd en op deze avond werd de 8e jubilaris gehuldigd. Na mens de Direktie en het personeel werden cadeaux aangeboden. Daarna was het woord aan de heer W. Levenbach, over de diverse toekomstige uitbreidingen op het sinds kort geheel omheinde nieuwe terrein tegenover Stahl en Polyvi nyl. De benoeming van de heer N. v. d. Hoven tot direkteur van Stahl Chemical Industries N.V. was één van de hoogtepunten in het gesprek van de heer W. Levenbach. Nu, als direkteur zijnde, sprak ook de heer N*. v. d. Hoven. Aan allen werd dank uitgesproken voor al het werk in het afgelopen jaar en tevens werd er een extra uitkering aan het einde van het jaar aangekondigd. De door de nieuwe direkteur, aan Opnieuw overwinning voor De zegereeks van het tweede tien tal van Waal wij ks Schaakvereni ging lijkt niet te stuiten. Zaterdag werd Oisterwijk 1 verslagen met de duidelijke cijfers 6V23%. Na vier wedstrijden is Langstraat II hier door ongeslagen lijstaanvoerder in de 3e klas B van de NBSB. Het ziet er naar uit dat de volgende wed strijd van het Waalwijkse team gaat beslissen over het kampioenschap. Op 11 januari moet Langstraat II n.l. op bezoek bij het Tilburgse Schavo II, de enige overgebleven medetitelkandidaat. In tegenstelling tot de goede ver richtingen van Langstraat II blijven de prestaties van Waalwijks eerste tiental nog altijd ver beneden de verwachtingen. In de vierde compe titiewedstrijd werd met 64 ver loren van Eindhoven II. Om het eersteklasserschap te kunnen be houden, zullen de resterende drie wedstrijden door het team gewon nen moeten worden. ieder, aangeboden consumpties von den gretig aftrek. Na deze spreekbeurten van de Di rektie kondigde de voorzitter der gezamelijke Personeelvereniging de grote loterij aan. De meer dan 150 mooie grote en kleine prijzen von den hun weg naar de respectievelij ke winnaars. Na de tweede trekking van de loterij werd een aparte prijs getrokken. Dit geheel gratis lang- weekend-reisje ergens in Nederland werd voor Stahl gewonnen door de heer S. de Rooij en voor Polyvinyl door de heer A. v. d. Anker. Hoe gezellig de avond wel was moge blijken uit de vele verzoeken om de muziek van de Skyliners, welke tot 1 uur zouden spelen, te verlen gen. Op deze verzoeken werd zo wel van de kant van de Skyliners als van het Bestuur der Personeels vereniging gunstig beslist en om 1.30 uur moest de voorzitter veel moeite doen om aan het woord te komen teneinde het sluiten van de avond aan te kondigen. De gehele avond is in alle opzichten weer als geslaagd te beschouwen en na een jaar werken kreeg ieder die avond de kans zich eens uit te leven. Maandag 16 december staat de wedstrijd WSC-Paulus op het pro gramma. Deze wedstrijd, die om 9 uur begint, kan een zeer interessan te krachtmeting worden daar de eerste ontmoeting in Tilburg met 1 punt verschil werd verloren. WSCPendragon 5221 In een vooral taktisch zeer goed gespeelde wedstrijd heeft 'n ver zwakt WSC een gemakkelijke over winning behaald op Pendragon. In de eerste helft liet WSC hun tegen standers rustig komen en veroverde een voorsprong van 20-12. N'a rust speelde WSC veel sneller en door een betere conditie werd een 5221 eindstand bereikt - Een Liberiaanse tanker van 32 duizend ton is donderdag in de Am sterdamse haven in brand geraakt. 50 leden van de bemanning zijn ge red, 2 verbrand, 11 zijn in paniek over boord gesprongen en verdron ken. 8 lijken zijn al gevonden. - Zeventien sigarenwinkeliers heb ben een club opgericht en een nieuwe sigaret op de markt gebracht, die 80 cent per pakje kost en na nieuwjaar in de handel komt. - Een Amerikaans vliegtuig is bij Caracas in Venezuela brandend in zee gestort. Alle 51 inzittenden zijn omgekomen. Hetr wordt in de le klas van de zaalhandbal een moeilijke zaak daar alle teams van praktisch gelijke sterkte zijn. De ruststand bij de wedstrijd Tachos-Rapid was 65 in het voordeel van Tachos en 10 min. voor het einde stonden de Waalwij- kers voor met maar liefst 4 punten verschil. Maar het liep anders uit. De scheidsrechter nam 'n vreem de beslissing en een van de Tachos- spelers moest voor 2 min. het veld uit, en dat veranderde alles. Voor dat Tachos over deze beslissing, 'n penalty tegen en een mentale in zinking heen was, keken ze tegen een achterstand van één doelpunt aan. Dit verschil kon in de laatste 5 min. niet meer weggewerkt wor den en een op balbezit spelend Ra pid hield én de bal en de 2 winst punten in eigen hand en stad. De spanning blijft er zo in ieder geval wel in, al blijft Rapid leider. De heren-junioren hadden tot de rust moeite met een goed spelend Dongen. Eerst een 30 achterstand, welke langzaam maar zeker werd weggewerkt, zodat een ruststand tot stand kwam van 54 en in eind stand van 177 gaf duidelijk aan dat Tachos een langzame start had in de koude veilinghallen in Breda, maar uiteindelijk toch heer en mees ter bleef over Dongen. Vijf wed strijden en tien punten geven al zicht on een beslissingswedstrijd te gen Zeeland en bij eventuele winst hierop deelname aan het landskam pioenschap voor junioren. De dames van Tachos wonnen met maar liefst 177 van Taxan- dria uit Oisterwijk en met DESK uit Kaatsheuvel nemen zij de eer ste plaats in bij de 2e klas. Zondag a.s. kan de eventuele beslissing val len in deze klas, daar dan de wed strijd gespeeld wordt DESKTa chos in de Waalwijkse sporthal. Het tweede team van de dames had geen tegenstand en won met 50 en ook de meisjes-aspiranten van Tachos kwamen tot winst: 15p4. Uitslagen gespeelde wedstrijden: Meisjes aspiranten Tachos- Blauw- Wit, Den Bosch 154; Dames 3e kl. Avanti, Drunen-SOA 3, Breda 146 Dames 2e kl. Tachos, Waalwijk-Tax- andria, Oisterwijk 177; Dames 2e kl. Uno Animo, Loon op Zand-Gil- ze 513; Dames 3e kl. Tachos-Bea- trix 5G'; Heren 3e klas Avanti, Drunen-GHV, Goirle 1323. Deze toto schijnt alom in de lande bekend te zijn, daar er deze keer zelfs prijzen in Breda en Den Haag vielen. De opbrengst deze keer was f 720,15. De prijzen vielen op N3 eerste prijs; Q12 tweede prijs; Y13 derde priis. Er waren 12 eerste prijswinnaars die ieder f 9,00 ont vangen, deze zijn: J. Rombouts, Prof Nolenslaan 54; Jac. v. d. Heuvel; J. v. d. Meijden- berg, Thorbeckelaan 32; A. v. Os, le Zeine 114; A. van N'oort, Jasmijn hof 9; v. Bokhoven, Aug. Snieder- straat 11; J. van Pruysen, Talma- straat 35; W. v. d. Lee, Putstraat 78; M. van Bokhoven, P. Vredestraat 77 allen te Waalwijk J. C. van Rijs wijk, Veemarktstraat 32, Breda en F. van Gelder; C. Klijn, Baardwijk- sestraat 169, Waalwijk. Er waren 12 tweede prijswin naars die ieder f 6,00 ontvangen, deze zijn: H. Brok, Kloosterweg; A. Verhoofstad, Baardwijksestraat 147; Mieke van Wel, Putstraat 58; M. van Esch, Floris V-laan 17; J. van Daalen, Laageinde 2H; C. v. Mierlo, D. Curtiusstraat 3; M. IJpelaar, Gro testraat 60B; J. Bergmans, De Cou- bertinlaan 37; Th. Pullens, Cana- desestraat 4; M. Schapendonk, Alb. Thijmstraat 5 allen te Waalwijk. Poos, Nieuwstraat 146, Tilburg. Er waren 7 derde prijswinnaars, die ieder f 5,15 ontvangen, deze zijn A Maenen, Boekelaerstraat 16; J. v. d. Steen, Baardwijksestraat 131; P. v. d. Steen, Poolsestraat 11; C. Slaats, Putstraat 34; J. van Gelder, v. Wielesteynstraat 40; C. Vrijhoe ven, Teisterbantlaan 7; J. Schoe- mans, Wilhelminastraat 14 allen te Waalwijk. De prijzen kunnen worden afge haald iedere avond tussen 7 en 8 uur tot a.s. zaterdag, reclame tot 21 december a.s. bij W. Barendregt, v. Overschiestraat 10, Waalwijk. AGENDA Woensdag 7.45 uur repetitie dames koor. Om 9.30 uur mannenkoor in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur: repetitie dameskoor in De Twee Kolommen. INBRAKEN In de periode van 13 september tot eind november zijn in Waalwijk een groot aantal inbraken gepleegd. Als gevolg van deze inbraken zijn drie personen, te weten W. J. W., L. J M. v. d. L. en H. G. v. L. uit Vlijmen ingesloten en voorgeleid aan de Officier van Justitie in Den Bosch. Het betrof inbraken in scho len, fabrieken, veel automateriaal en auto's. In de nacht van vrijdag op zater dag is er op 7 verschillende plaat sen in het industrieterrein Zand- donk ingebroken. Het is kennelijk om geld te doen geweest. De politie heeft de zaak in onderzoek. AANRIJDING Donderdagavond rond half zeven had een frontale botsing plaats tus sen twee auto's nabij de Baard- wij ksebrug. Beide wagens werden zwaar beschadigd. Een van de be stuurders werd naar het ziekenhuis vervoerd. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden diverse gekleurde dames schoentjes; autokrik; bruin hondje; stopwatch; een pak fineer; witte linnen jurk; contactsleuteltje. Verloren: gladde gouden ring; he renhorloge; hondje; bruine glacé handschoenen; grijze gebreide hand schoenen; een pak handvaten; een bankbiljet; een bromfietsplaatje; 'n grijze suède herenhandschoen; een gouden dasspeld. Nadat in de vorige competitie de meisjes-aspiranten en de meisjes junioren van Kunst en Kracht al hier achtereenvolgens het districts kampioenschap en het kringkampi oenschap veroverden hebben dit maal de jongens-aspiranten van K en K dezelfde kranige prestatie ge leverd. Gisteren werden in Stadion De Vliert te Den Bosch de kampi- oens-finale gehouden van de jeugd- competitie, waarbij de kampioens- ploegen van de districten 1, 2 en 3, elkaar bekampten om het kampi oenschap van de gehele kring. Het Waalwijkse Kunst en Kracht 1919 mocht hier met twee kampioens- ploegen uitkomen, n.l. met jongens aspiranten en meisjes-junioren. Uitslag jongens-aspiranten: 1. Kunst en Kracht, Waalwijk; 2. Taxandria, Oisterwijk; 3. St. Dioni- sius, Tilburg; 4. Turnoss, Oss. Meisjes-junioren: 1. Kunst en Kracht, Tilburg; 2. Kunst en Kracht, Waalwijk; 3. OSS VOLO, Den Bosch. Dat betekende dus een nieuw kring kampioenschap en een eervolle 2e plaats voor K en K, dat binnen kort haar gouden jubileum gaat vieren en met trots kan terugzien op de vele turnsuccessen van de laatste jaren. NED. BOND VAN OUDSTRIJDERS Donderdag j.l. was de laatste avond van de zes gehouden contaktavon- den, waarop volgens een competitie systeem werd gekaart en met de luchtbuks geschoten. De eindstand voor wat betreft de eerste 3 plaat sen is uiteindelijk als volgt gewor den: Kaarten: 1. J. Geerts sr. 295 pnt.; 2. J. Treffers 291 pnt.; 3. J. A. de Rooy 288 pnt. Schieten: 1. A. Rijken 837 pnt.; 2. Spapens 821 pnt.; 3. C. Broos 811 pnt. Donderdag a.s. 19 december zal de jaarlijkse grote Wilddrive wor den gehouden, zowel voor schutters als kaarters. Aanvan 8 uur in De Gecroonde Leersse. VROUWENBEWEGING NKV De leden van de Vrouwenbewe ging van het NKV, afd. Waalwijk gaan woensdagavond 18 dec. het Kerstfeest vieren in zaal De Lin deboom aan de Antoniusstraat. Na een Eucharistieviering volgt een worstebrood-maaltijd. Om half ne gen treedt dan het bekende amuse mentsgezelschap Romantica uit Dru- nen op. KONIJNEN- EN PLUIMVEE VERENIGING WAALWIJK e.o. Op 10, 11 en 12 januari organi seert de Konijnen- en Pluimvee vereniging de jaarlijkse tentoonstel ling. Het wordt deze keer 'n club show, omdat de landelijke show door de NBKV werd afgewezen. Nu krijgt men de gelegenheid alle die ren uit Waalwijk e.o. te gaan zien. Naast konijnen, grote en kleine hoenders en sierduiven, deze keer ook een zeldzame collectie water vogels. Voor de jeugd van Waal wijk zijn er rond deze expositie en kele attrakties. STICHTING PROTESTANTSE CHR. LEESBIBLIOTHEEK Gevestigd in gebouw Chr. Belan- non. Besoyensestraat 3. geopend or donderdag van 7.15-8 uur. SINT CLEMENS BIBLIOTHEEK BAARDWIJK Geopend: \rijdagavond van 7-8 uur. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Grotestraat 196a - tel. 3787 Jeugdbibliotheek: Maandag 16.00-17.30 uur Dinsdag 16.00-17.30 uur Woensdag 15.00-17.30 uur Vrijdag 14.00-17.30 uur Iedere woensdag wordt er voorge lezen van 14.30 tot 15.00 uur. Volwassenen: Maandag 14.00-16.00 19.00-20.30 u. Dinsdag 14.00-16.00 Woensdag 19.00-20.30 u. Vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 u. Zaterdag 10.00-12.30 13.00-15.00 u. GEMEENTELIJKE SOCIALE DIENST Waalwijk, Grotestraat 196, dagelijks geopend van 8.30 -12.30 uur. Uitsluitend voor werkenden of volgens afspraak, vrijdagavond van 7.00 - 8.00 uur. - De strijd in de ere-divisie ont' brandt zondag op zijn hevigst. Dan ontmoet Feijenoord in eigen stadion koploper FC Twente. De ploeg van Kees Rijvers - die zelf vele jaren triomfen vierde in het Feijenoord- stadion - is gisteren alleen aan de leiding gekomen. Feijenoord kwam in Veisen bij Telstar niet verder dan een puntenverdeling. Rijvers zei over de komende strijd: „we trekken naar Rotterdam om te winnen en niet om op een gelijk spel te spelen". Dat be looft veel. - De tweede transfer-periode heeft weinig schokkends teweeg gebracht. Het Tilburgse Willem II, dat verster king van de aanval verdiende, con tracteerde de in Drunen wonende Wim Wisse van HVC. NAC kocht op de valreep twee „amerikaanse" Polen van Kansas City. Het contract werd slechts voor een half jaar gesloten. Daarna zijn de Polen vrij eventueel naar Kaiserslautern te vertrekken, welke club ook grote belangstelling voor deze spelers heeft. - Wereldkampioen Wim Ruska heeft zondag bewezen nog steeds Ne derlands sterkste judoka te zijn. De blonde Amsterdammer had nauwe lijks één minuut nodig om de titel - die ook in 1966 voor hem was - te heroveren. De Eindhovenaar Jan Snijders prolongeerde zijn titel in 't middengewicht. Het Nederlands zaalhandbalteam heeft zich in de tweede wedstrijd van de Scandinavische trip fraai hersteld. Na de grote nederlaag vrijdag tegen Finland speelde men een aantrekke lijk duel tegen Noorwegen, dat welis waar werd verloren, maar van een uitstekend gehalte was. De Neder landse dames die eerder van Finland hadden gewonnen moesten in de wed strijd tegen Noorwegen de eer aan hun gast-dames laten. - Bert Schoofs kreeg zondag de NTTB-cup in zijn handen gedrukt. Een kostbaar kleinood dat eerst in de (tafeltennis) handen was van zijn broer Frans. Deze laatste liet het zon dag echter afweten. De Limburg coupe voor dames ging naar Miok ten Broek. - Het veertiende internationale in door concours hippique in Zuid La ren is gewonnen door de Italiaan Vit- torio Orlandi die met zijn 9-jarige Ierse volbloed sterker bleek te zijn dan de gevreesde Duitse combinatie Schockemöhle - „Wimpel". Anton Ebben kon niet deelnemen om dat zijn paard Kairouan kreupel liep. GEWESTELIJK ARBEIDSBUREAU Grotestraat 405, Waalwijk Dagelijks geopend: van 8.30 uur tot 12.30 uur. Uitsluitend voor werkenden boven dien: vrijdagavond van 7.00 tot 8.00 uur. STICHTING PROT. CIIR. SOCIAAL PEDAGOGISCHE ZORG IN N.B. Soc. Pedagoge: Mej. T. M. Volkers, Gdysseuslaan 27, Eindhoven, tel. 040-35275. Spreekuur: le donderdag van de maand in de Ireneschool, Molen straat, Waalwijk n.m. van 19.00 tot 20.00 uur. Boodschappen voor mej. Volkers worden in de Ireneschool aange nomen. STICHTING WELZIJN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN OOSTERHOUT, WAALWIJK Sociaal Pedagogische dienst. Rayon: Drunen Heusden, Kaatsheu vel, Loon op Zand. Sprang-Capelle, V,Taalwijk, Waspik, Soc. Pedagoog J. Leeuwenberg, Grotestraat 244a (voormalig Zusterklooster J. M. J.) Waalwijk, tel. 04160-2283. Spreek uren: maandag tot en met vrijdag 9-10 uur, maandagavond van 19.00 tot 20.30 uur. STICHTING „ST. ANTONIUSHOF" Bejaardencentrum St. Clemenshof Loeffstraat 72. tel. 3445. Bejaardencentrum St. Antoniushof Burg. Smeelelaan 116, tel. 4432 of 4433. Secretariaat: W. Cox, Weth. Smol- dersstraat 22, tel. 4238, Waalwijk. GEZINSZORG Inlichtingen te vragen bij: Mevr. G. E. van de Veen-Kroon, Westeinde 5, tel. 2449. b.g.g. 2331. van Organon Oss. Het contactadres voor Waalwijk: Mevr. M. ten Haaff- van Helvoirt. le Zeine 22, tel. 4026 REGIONALE STICHTING KATH GEZINSZORG LANGSTRAAT e-0. Maatschappelijk werkster: R. M. Adriaansens. Hertog Janpark 9 tel. 2963. STICHTING WAALWIJKSE MUZIEKSCHOOL Spreekuur directeur: 's woensdags van 2 - 3 en van 7-8 uur. Wilhelminastraat 4, tel. 3890. Parochie St. Clemens en H. Berna- dette, Maatschappelijk Werkster A. C. M. Hoffmans, Bureau: Grotestraat 244a tel. 04160 - 2882. Spreekuur St. Cle- mensparochie, Loeffstraat 54: woensdag 9-10 uur. Spreekuur H. Bernadette in de kleuterschool Hummeloord, maan dag van 6.30 - 7.30 uur, tel. 4588. Parochie St. Jan en O.L. Vrouw, Maatschappelijk Werkster M. A. M. Hoffmans, Bureau: Grotestraat 244a tel. 04160 - 2882. Spreekuur in Be- soijen in de Bernadetteschool, Burg. Verwielstraat 2a, woensdag van 2-3 uur. Parochie St. Antonius, Maatschappelijk Werker F. J. v. d. Stoop, Bureau: Grotestraat 244a, tel. 04160 - 2882. Spreekuur Mulo- school, Hadewychstraat, dinsdag van 2-3 uur, tel. 3412. BIBLIOTHEEK GEREF. KERK Ambrosiusw., hoek Mgr. Prinsenstr. Uitleningen: vrijdagavond 8-9 uur ingang: Mgr. Prinsenstraat

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 7