u ziet het in een oogwenk Stassar PR0DUKTIE- MEDEWERKERS Sprang-Capelle Afscheid J. Hommel gemeen- tedienst Sprang-Capelle vorkheftruck chauffeur EEN INSTRUCTRICE machine-stellers gereedschapmakers profielslijpers - frezers controleur-gereedschapmaker controleurs op U.T.S.-niveau XwJivMdwJIout onze koliektie brillen is "hip" kwaliteitsbeheer Opel-Rekord CapeSIe nog Eet meer KAAS! komijnekaas 2.49 p. pond Trokalux - Waalwijk AMP-HOLLANDN.V.,sinds1955gevestigdin's-Hertogenbosch, is de expansieve vestiging (onder nederlandse leiding) van een amerikaans concern, dat zich specialiseert op het gebied van de verbindingstechniek in de electronica en de ele^ MEISJES voor haar kledingatelier 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 3 MAART 1969 JEUGDTOTO De uitslag van de jeugdtoto van de voetbalvereniging NEO te Sprang d.d. 28-2-'69 was 706,40. Ie prijs: M. Vos, Prof. Kesonstr. 2, Den Bosch met geraden bedrag van 706,31. Hij ontvangt 105,96. 2e prijs: D. de Vries, Oudestraat 23, Sprang met geraden bedrag f 706,54. Hij ontvangt 70,64. 3e prijs: P. Verhoofstad, Baardwijk- sestraat 147, Waalwijk met geraden bedrag van 706,20. Hij ontvangt 35,32. Reclames betreffende deze uitslag kunnen tot en met donderdag 6 maart worden ingediend bij A. Bax, Frede- rik-Hendrikpark 38 te Kaatsheuvel. Prijzen kunnen worden afgehaald op vrijdag 6 maart van 8 tot 9 uur in de NEO-kantine. NEO-RIRCONGOURS De voetbalvereniging NEO houdt a.s. vrijdag 7 maart weer 'haar maan delijks rikconcours en wel in café-bar 'Costa Brava', v. d. Duinstraat 75 te Sprang. Gezien de grote belangstel ling van de laatste keren, verwachten we ook ditmaal weer op een grote belangstelling. Het bestuur heeft ge zorgd, dat er weer prachtige prijzen te winnen zijn. Aanvang 8 uur. W. N. KUIJSTEN OP 92-JARIGE LEEFTIJD OVERLEDEN Zondagmorgen overleed in het Protestants Ziekenhuis te Den Bosch de heer W. N. Kuijsten, in de hoge leeftijd van ruim 92 jaar. De over ledene was in onze gemeente op al lerlei gebied een vooraanstaande en zeer gezienen figuur. Op kerkelijk gebied was hij vele jaren lid van het college van Kerkvoogden der Ned. Herv. Gemeente van Sprang. Van het bestuur der Chr. school te Sprang maakte hij eveneens een 40-tal jaren deel uit, terwijl hij tevens op vereni- gingsgebied 'n gewaardeerd bestuurs lid was, als van de Paardenverzeke- rinp en de Coop. Zuivelfabriek 'De Toekomst', waarvan sinds enige tijd in speciale bijeenkomsten afscheid van 'hem genomen werd. Daarnaast was hij ook vele jaren lid van het bestuur van de Boerenleenbank. Het XE KOOP Mr. Driessenstraat 13 (Vliedberg) Vlijmen. stoffelijk omhulsel van de overledene zal a.s. donderdagmiddag op de al gemene begraafplaats te Sprang ter aarde worden besteld. „GEZELLIGHEID" In verband met familie-omstandig heden van één der mede-speelsters van de toneelvereniging Gezelligheid kon de uitvoering welke j.l. zaterdag avond plaats gehad zou hebben in de zaal van de Volksbond in Sprang géén doorgang vinden. SLUITING WINTERSERIE Afgelopen zaterdagmiddag werd de sluitingstocht gehouden van de winterserie-wandeltochten welke door de wandelsportvereniging 'Er op Uit' waren georganiseerd. Tevens werden op deze middag de herinneringen van deze winterserie uitgereikt. Over en kele weken begint het wandelseizoen weer en zullen overal in het land weer vele tochten worden georgani seerd. Door 'Er op Uit' wordt op zaterdag 21 juni weer de Jan Hen drik de Rooymars gehouden, dit jaar voor de 10e maal. In begin juni zal tevens nog de Avondvierdaagse wor den gehouden. VERGADERING VOLLEYBALCLUB Op dinsdag 4 maart a.s. zal de volleybalclub „Explosie '67" een al gemene ledenvergadering houden in het cultureel centrum Zidewinde. De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening; 2. Verslag penningmeesteresse; 3. Bestuursver kiezing. In verband met vertrek van de voor zitter De Haan zal in deze functie een nieuw lid dienen te worden ge kozen. 4. Donateursaktie. De aanvang dezer vergadering is vast gesteld op 8 uur. KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN Vanaf donderdag j.l. tot en met zaterdag 1 maart j.l. vond in café De Witte Brug, alhier, het persoonlijk kampioenschap bandstoten plaats van Lekker, gezond engoed koop! Deze week fijne zoetemelkse van 2.65 voor Woensdagmiddagmarkt Waalwijk Suède- en Nappakleding Elzenweg 17 Luxe Lederwaren (Tel. 04160 - 2493 - 2690) Alle prijsklassen, vele kwaliteiten, kleuren en modellen STATIONSSTRAAT 88 WAALWIJK het district De Langstraat van de KNBB. Het is een zeer spannend toernooi geworden waarbij P. Dekker van de BV H.M.S. als de uiteinde lijke winnaar naar voren kwam. De secretaris van H.M.S., de heer Van Peer, dankte aan het slot van deze wedstrijden de spelers en de arbiters voor hun aandeel in dit kampioen schap. Bij de prijsuitreiking werd het woord gevoerd door de 2e voorzitter van het district, de heer Verhoeven. Spreker bracht dank aan da spelers voor hun sportieve prestaties op het grcene laken en dankte ook de eige naar van De Witte Brug, de heer De Ruiter, voor het prima materiaal. De winnaar werd door hem met de juiste woorden gefeliciteerd. Dank werd ook uitgebracht aan mevr. De Ruiter, voor de welverzorgde koffietafel die aan de spelers en verdere genodig den wérd aangeboden. De winnaar werd de bondsmedaille met diploma overhandigd. Namens de spelers werd de heer Dekker verrast met een fraaie doos sigaren. Aan mevrouw De Rui- tei werd een doos bonbons overhan digd. Uit alles is gebleken dat de bil jartvereniging H.M.S. alles tot in de puntjes had verzorgd. Alle deelne mers waren vol lof over het materiaal en over het verdere verloop van de wedstrijden. De einduitslag was als volgt: 1. P. Dekkers, HMS, 10 p., moyen ne 2.17. 2. Van Hoof, N. Volk, 10 p., gem. 2.01. 3. Van Veldhoven, BVO, 7 p. gein. 1.73. 4. Lommers, KOT, 6 p. gem. 1.76. 5. IJpelaar, KOT, 5 p. gem. 1.98. 6. De Gouw, OOG, 4 p. gem. 1.69. 7. Ten Berge, o.p. gem. 1.29. SCHAATS KAMPIOENSCHAPPEN Op zaterdag 8 maart a.s. worden te Deventer de gewestelijke kampi oenschappen van het gewest Noord- Brabant en Limburg gehouden. Voor deze kampioenschappen zal onze plaatsgenoot Hans van Beek zijn ti tel moeten verdedigen. De suppor tersclub van Hans van Beek zal alles in het werk stellen om ook bij deze kampioenschappen present te zijn. Bij voldoende deelname zal men ook naar Deventer met een bus gaan. Le den van de supportersclub die de reis naar Deventer willen meemaken moe ten zich voor woensdagavond opge ven bij een der leden van het bestuur. Het bestuur van de supportersclub verwacht, dat velen zich zullen mel den voor een reis naar Deventer. De wedstrijden zullen aanvangen om 17.30 uur. Het bestuur zal er voor zorgdragen, dat men te, circa 10.30 uur weer in Capelle zal zijn. Wij van onze kant spreken de hoop uit, dat Donderdagmiddag werd op het ge meentehuis in de raadzaal afscheid genomen van de gemeentewerkman Hommel in aanwezigheid van al zijn collega's en de ambtenaren van de technische dienst, het gehele se- cretariepersoneel en het gemeentebe stuur. Burgemeester M. v. Prooijen 'heet te de aanwezigen hartelijk welkom. Jammer dat zijn vrouw wegens hui selijke omstandigheden hier niet bij aanwezig kon zijn. Spreker zei dat 't binnen korte tijd de derde maal is dat we bij 'n afscheid van een gemeente werkman staan. 'Nadat U reeds enige jaren in los dienstverband bij de ge meente had gewerkt bent U sinds april 1956 in vaste dienst. U hebt in deze jaren de ontwikkeling van de gemeente meegemaakt en hieraan medegewerkt door Uw tewerkstelling in de plantsoenen waardoor U in de praktijk werd geschoold deze werk zaamheden tot voldoening van Uw superieuren te verrichten. Wij hopen dat U nog vele jaren aan het maat schappelijk leven zult kunnen deel nemen. Namens het gemeentebestuur hartelijk dank voor de toewijding aan de belangen van Sprang-Capelle be wezen. Als gemeentebestuur 'betreu ren we het dat U vroegtijdig de dienst moest verlaten evenals Uw collega's, welke hier bij dit afscheid aanwezig wilden zijn. Wij allen wensen U toe dat U met Uw vrouw nog vele jaren genoeglijk zult mogen doorbrengen. Ik wil van deze gelegenheid gebruik maken om alle werklieden, die hier aanwezig zijn, namens het college van B. en W. U allen zeer hartelijk te danken voor Uw arbeid, dikwijls bij nacht verricht inzake de sneeuw en gladheidsbestrijding. Het was voor ons als gemeentebe stuur een grote voldoening voor de het bestuur geen tevergeefs beroep op hun supporters zal doen. Het uur van vertrek zal nader worden bekend gemaakt. wijze waarop dit moeilijke werk is gedaan. Spreker bood hierna aan de heer Hommel edn bedrag in een le deren portefeuille aan, waarop het gemeentehuis is afgedrukt. Het is voor U altijd nog een kostbare her innering als dank van het gemeente bestuur in dienst voor de gemeente verricht. De directeur van gemeentewerken, de heer P. Drop, sprekende namens de technische dienst en de gemeente werklieden sloot zich bij de woorden van de burgemeester aan en was hem hiervoor zeer erkentelijk. Hij meende hieraan niets behoeven toe te voegen wil men niet in herhaling komen. Spreker dankte de burgemeester voor zijn dank, uitgesproken aan de ge meentelieden in hun aanwezigheid. Als chef ook hartelijk dank aan de heer Hommel voor de goede samen werking ook namens de collega's voor de tijd in de gemeentedienst doorge bracht. Namens allen, die in gemeente dienst zijn, boor spreker een cadeau aan, bestaande uit een tafelkleed en een schemerlamp met nog eten roker tje en sprak de wens uit dat de schei dende gemeentewerkman ex nog veel plezier van zou mogen hebben. Voor de toekomst nog alle goeds toege wenst. De burgemeester dankte hierna na mens de heer Hommel allen voor hun vriendschap en kameraadschap in al die jaren en voor de mooie cadeaus die zojuist zijn aangeboden en het gemeentebestuur voor de gift en het afscheid hem op zulk een glorieuze wijze bereid. Hierna bleef het gezel schap nog een tijdje gezellig bijeen. De omzet van Unilever bedroeg meer dan 20 milliard gulden over 1968 en 't dividend 27 pet. De Israëlische prmier Eskol is op 72-jarige leeftijd plotseling over leden. Er gaan zowat 30.000 supporters naar Parijs voor de wedstrijd Ajax. Benfica. HAVEN EN VEEMBEDRIJF N.V zoekt op korte termijn een Persoonlijke aanmeldingen, na telefonische afspraak, aan onderstaand adres internationaarcentrum voor transport, expeditie, douane opslag en distributie APPELS WAALWIJK NV. Altenaweg 8 - Waalwijk 04160-4031" Op dinsdagavond 4 maart a.s. om 19.30 uur houden wij in café „DE GECROONDE LEERSSE", Grotestraat 202, te Waalwijk een VOORLICHTINGSAVOND Geboden worden: vraagt een goede beloning een prettige werkkring gratis atelierkleding tweemaal per dag gratis koffie Aanmelding dagelijks aan de fabriek tot 6 uur n.m., na 6 uur bij de heer J. Knuist, Burg. van Heystlaan 23, Waalwijk. vraagt voor haar afdeling Stikkerij Zij zal worden belast met de opleiding van jeugdige werknemers/neemsters voor de afdeling Stikkerij. De opleiding geschiedt klassikaal. Kennis van de Satra-opleiding-methode strekt tot aanbeveling, doch is niet noodzakelijk. Leeftijd boven 25 jaar. Sollicitaties: schriftelijk en/of mondeling aan Timtur N.V. Schoenfabrieken, afd. Personeelszaken, Mr. van Coothstraat 2, Waalwijk In onze afdeling Oppervlakte Behandeling worden verbindingsstukken verguld, verzilverd en vernikkeld. In deze afdeling hebben wij plaatsingsmogelijkheid voor die genegen zijn in twee ploegen te werken. De twee-ploegendienst verloopt aldus de eerste week van 7.45 tot 17 uur; de tweede week van 22.30 tot 7.45 uur. Voor het werk in deze ploegendienst wordt 17 procent toeslag betaald. Het werk vindt plaats in een ruime moderne afdeling. Het werk zelf is niet .zwaar. Het betreft uitsluitend lichte werkzaamheden. In de Assemblage-afdeling bedienen 80 dames half-automatische kostbare apparatuur. In deze afdeling hebben wij plaatsingsmogelijkheid voor Een dergelijke functie kan o.i. goed vervuld worden door een man met L.T.S.- en Bemetel-opleiding, eventueel aan gevuld met eten machinestellers-oursus. Leeftijd 30 jaar. In de Gereedschapmakerij maken wij volg-snijstempels. In deze afdeling hebben wij plaatsingsmogelijkheid voor Wij vragen hiervoor mannen met LTS- en 'Bemetel-opleiding. Onze Gereedschapmakerij is alom bekend om haar moderne outillage en uiterste precisie. Samen met de medewerkers van de Produktie-afdelingen zorgt de afdeling met moderne hulpmiddelen voor de hoge kwaliteit van onze produkten. Hiervoor vragen wij een en Over het loon, de zeer hoge extra overwerktoeslagen, enkele ver zékeringen en de. goede secundaire arbeidsvoorwaarden kunt U inlichtingen krijgen op dinsdag 4 maart a.s. op het bovenstaande adres.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 6