Algemene beschouwingen bij behandeling begroting 1969 - gemeente Loon op Zand Biljartwedstrijden in Jeugdbiljart centrum hadden spannend verloop WSC laat zich door Oisterwijk de kansen ontnemen: 2-1 Damesteam H.C. Waalwijk behoudt kansen op titel Toneelgroep St. Nicolaaszieken- huis bracht goed spel „Van den Brandt" gooit hoge ogen in voorstrijd Europa Cup Tennis contact- avond in Kaats heuvel DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 17 FEBRUARI 1969 1 Vragen over sport velden-complex Sportterrein Stadsgewest Keuze dit jaar Oude raadhuis Waspik mist kansen tegen Taxandria Uno Animo en VCW kwamen niet tot scoren: O—O Fantastische partij van Henny de Ruyter tegen CeuBemans Sprang-Capelle Waspik Jongetje in water partij gevallen Tijdens de algemene beschouwingen donderdagavond bij de behandeling van de begroting voor het dienstjaar 1969 van de gemeente Loon op Zand, waarvan door een viertal leden gebruik werd gemaakt, is vooral tot uit drukking gekomen dat men zo spoedig mogelijk tot een keuze zal moeten maken voor een van de twee stadsgewesten Waalwijk en Tilburg. De heer J. van Nieuwstadt begon zijn algemene beschouwing met een blik te werpen op de financiële situatie. Blijkens de nota van aanbieding waren B. 'en W. hierover niet zo optimistisch gestemd als zij de zaak op wat langere termijn gingen bezien. Zij geven n.l. toe, dat in 1971 de saldi- reserve zullen zijn uitgeputen dat er derhalve maatregelen genomen moeten worden om over twee jaren het verstoorde evenwicht tussen inkomsten en uitgaven weer te herstellen. Verontrustend noemde hij dat ook de gemeente Loon op Zand over 1 of 2 jaar een beroep zal moeten doen op het Rijk voor een aanvullende bijdrage, hetgeen, om hiervoor in aanmerking te komen, tot gevolg zal hebben dat o.a. de reinigingsrechten en personele belasting nog eens verhoogd moeten worden. Het was nog wel niet zo ver, maar hij zou op voorhand een waarschu wend geluid willen laten horen: „voorlopig geen verhoging van lasten meer voor de ingezetenen". Van de andere kant erkende hij de moeilijk heden in verband met de opzegging door „De Efteling" van de lopende huurcontracten met de sportvereni gingen per 31 december 1971, waar door de gemeente voor nieuwe sport velden zal moeten gaan aanleggen. Daarvoor zou men straks per jaar minstens 150.000,- nodig hebben. Hij vroeg hoe het stond met deze zaak, die toch van zo'n groot belang is voor de plaatselijke sportverenigin gen. Omdat de uitgaven de dienst Open bare werken steeds blijven stijgen, meende hij nog eens een beroep te moeten doen op het college om deze dienst voortdurend nauwlettend te volgen. Ondanks de enorme bedragen die deze dienst nodig heeft, laat het aanzien van Kaatsheuvel, volgens spreker, nog veel te wensen over. Hij wees op de vuilnisbelten langs de Vaartstraat en het trottoir aan de zuidelijke kant van de Hoofdstraat tussen de Brandstraat, terwijl hij daarnaast het aanleggen en onderhou den van plantsoenen soms op het ovedrevene af noemde, dat toch wel enorm veel geld moet kosten. Hij in formeerde hoe het stond met de plan nen om het oude gemeentehuis een voorlopige bestemming te geven voor „De Werft". In verband met de onvoldoende woningbouw vroeg de heer v. N. zich af of de grondprijzen in vergelijking met andere gemeenten niet aan de hoge kant zijn en was dit laatste weer niet een gevolg van te luxe opgezette bestemmingsplannen? Wat de werk gelegenheid betreft was er volgens hem sinds vorig jaar niet veel veran derd. Wat de verkeerssituatie betreft deed hij o.a. nogmaals de suggestie om van Vaartstraat, Roestenbergstr., Hoofdstraat en Antoniusstraat voor- rangsweg te maken, parkeerhavens in Gasthuisstraat en Roestenbergstraat en beveiliging van het kruispunt Hil- sestraat-Johan de Witstraat. Hij wees op de moeilijke positie van de voet balclub „Berndijk" en idem met be trekking tot de drie Kaatsheuvelse harmonieën, die op den duur voor de keuze komen: „fuseren of sterven". Dit laatste zou voor de plaats een groot verlies zijn. Over de stadsge westen zei hij dat volgens hem diver se raadsleden moeite hebben met de huidige situatie om reden van finan ciële aard. Hij verwachtte meer dui delijkheid als het concept-structuur plan van het stadsgewest Tilburg aan de orde komt. Ook de heer Homman was met zorg vervuld over de financiële situ atie en vroeg zich af hoe de gemeente in staat zal zijn een verzorgingspeil voor de inwoner te bieden en op te voeren, zonder de inwoners voor al te hoge en te zware lasten te stellen, temeer omdat de gemeente in de streekplannen zo'n voorname plaats kreeg toebedeeld als woongemeente. Hij zou een absolute personeelsstop toejuichen, terwijl hij sterk was voor een efficiency-onderzoek, vooral bij publieke werken. Tevens zou slechts aankopen van grond mogen geschie den en gefinancierd moeten worden uit vrijgekomen gelden door verkoop van gronden van het grondbedrijf. Ook hij wees op de minder goede staat van sommige straten en vroeg om aanleg van 'n verharde weg naast het zwembad in GSW-verband. Uit voerig ging hij in en deed hij met cijfers een voorlopige oplossing aan de hand met betrekking tot de aanleg van een gemeentelijk sporttterrein ter vervanging van de terreinen in „De Efteling". De heer J. Huijbregts noemde de woningsituatie nog verre van gunstig én wees daarbij op de vele woning zoekenden. De toegewezen woning wetwoningen waren volgens hem een druppel op de gloeiende plaat, ter wijl naar zijn mening de eigen wo ningbouw maar traag van de grond komt vanwege de hoge grondprijzen. Het speet hem bijzonder dat de huur belasting geen haalbare kaart was ge weest en hij hoopte dat de voorzitter zou meewerken aan het plan van de minister om de doorstroming op een andere wijze te bevorderen. Mogelijk zou de bouw van het bejaardentehuis in Loon op Zand daar weer wat op lossingen en verschuivingen gaan brengen. Ook hij was voor „doorlich ting" van de dienst Openbare werken en wou een commissie uit de raad op gezette tijden met competente ambte naren van gedachten laten wisselen. 'Naar sprekers mening waren de resultaten van 2 jaar stadsgeweste lijke samenwerking nu niet bepaald hoopgevend. Hij vroeg om snel een keuze te maken uit Waalwijk en Til burg of te ijveren voor een samen gaan van beide stadsgewesten in één streekgewest Midden-Brabant. Ten aanzien van de verkeersveiligheid vroeg hij om beschermende oversteek plaatsen in Loon op Zand. De heer G. Eijkemans vroeg hoe 't stond met de bouw van een sportzaal in Loon op Zand. Hij vond het nodig het zwaartepunt van het beleid van dit jaar vooral te leggen op het pakket van bezuinigingsmaatregelen. In dit verband wilde hij de subsidies aan een kritisch onderzoek onderwerpen. Hij zou de dag gelukkig prijzen als er werkelijk eens een vruchtbaar ge sprek kon plaatsvinden tussen het ge meente- en het Eftelingbestuur en zou degenen die direct of indirect nauw met het gemeentebestuur be trokken zijn en tegelijkertijd een functie hebben in het Eftelingbestuur willen verzoeken pogingen aan te wenden om tot zo'n gesprek te ko men. Verder wijdde ook hij aandacht aan de financiën, stadsgewest en gaf tenslotte in overweging de ontwikke ling inzake het onderwijs op de voet te volgen. Burgemeester L. van Erp heeft uit voerig geantwoord op deze algemene De toneelgroep van het St. Nico- laasziekenhuis bracht j.l. donder dagavond voor een behoorlijk be zette zaal in het Lido het leuke blij spel "De avond van de 7e juli" van Gerard van Dijk. Een afschuwelijk misverstand dreigde de deftige no tarisfamilie in moeilijkheden te brengen. Dankzij de vindingrijke 'papa' kwam alles tot een goed ein de. Leuke verwikkelingen, goed ge speeld. De rol van notaris, gespeeld door de heer Hopstaken, kwam goed voor het voetlicht. Hij wist in de diverse scenes de juiste sfeer te scheppen. Wel zouden wij hem wil len adviseren, deze rol niet te zwaar te maken. Meer souplesse in hou ding en tekst zou zijn spel zeker ten goede komen. Zuster Hornman in de rol van 'bazige vrouw' was goed Vooral in de conflicten met manlief was ze uitstekend. De rol van huishoudster was zuster Van Laarhoven op het lijf geschreven. Uitstekend gespeeld. Mej. Janssen en Theo van Bracht brachten de rollen van de kinderen van het ge zin leuk en vlot op het toneel. Mej. van Leijden vertolkte haar rol als freule Henriëtte van Terwin- selen prima. Vooral in de eerste 2 bedrijven. De komische rol in het stuk 'de huisknecht', gespeeld door de heer Holléman, was een open baring. Vooral de 'ziel-scene' kwam er leuk uit. De heer Strikkers, in de rol van advocaat, zonder meer goed. Mej. Dingemans speelde het kleine rolletje dat voor haar was toebedeeld, leuk. De regie was bij mevr. Hopstaken in goede handen. Een fijn verzorgd toneel, door de firma Anton Timmermans, gaf aan deze uitvoering een bijzonder ca chet, voeg daarbij de uitstekende grime van broeder Romualdus, dan mogen we spréken van een geslaag de uitvoering. Met een hartelijk ap plaus beloonde het dankbare pu bliek de spelers en speelsters. beschouwingen, met name ten aan zien van het stadsgewest, waarbij de geografische ligging van Loon op Zand en Kaatsheuvel een keuze bij zonder moeilijk maakt. De voorstu dies hebben veel tijd gevergd en ook het college is van mening dat er snel een keuze gemaakt moet worden, maar pas na het bekend worden van de resultaten van beide voorstudies kan dit gedaan worden. Het college wacht dan ook met spanning op de discussie-nota van het stadsgewest Waalwijk. De kans bestaat, dat dit stadsgewest de grenzen moet gaan uitbreiden. Wanneer de gemeente Loon op Zand zich terugtrekt, dan loopt het inwonertal met 35 procent terug. Hij sprak over een „specula tieve" begroting, omdat Loonopzand alles in het werk stelt om het voor- zieningenpeil in de gemeente te ver beteren en de opgelopen achterstand zo snel mogelijk in te lopen. Er zijn dan ook voor het komende jaar een aantal kapitaalswerken op de lijst ge plaatst, maar de heer Van Erp achtte het zeker niet onwaarschijnlijk dat in de loop van dit jaar 'n pas terug op de plaats gemaakt zou moeten worden vanwege de financiële situatie. Ge tracht wordt lastenverzwaringen te voorkomen. Zo noemde hij de aanleg van een sportaccommodatie onder de huidige omstandigheden een ondenk bare zaak. Men is opnieuw in onder handeling met het Efteling-bestuur, bij wiens zienswijze men zich zal moeten neerleggen. Of het bestuur van „De Werft" van het oude raadhuis gebruik zal maken, hangt van tal van factoren af. Men wacht op de premietoekenning, die het bestuur de voorgenomen ver bouwing mogelijk moet maken. Over de grondprijzen was hij niet zo som ber gestemd, terwijl de woningbouw een kwestie van financiering was. De rijkspolitie was ingeschakeld om de voorrangsweg Vaartstraat - Antonius straat te bekijken. Een efficiency-on derzoek, zoals voorgesteld, vond hij nogal kostbaar, dat bovendien weinig effect zou sorteren. Misschien zou dit via de Vereniging van Neder landse gemeenten kunnen worden be keken. Burgemeester Van Erp wilde verder liever niet bemoeien met zaken van de harmonieën, terwijl hij van mening was dat de opening van de sportzaal in Loon op Zand op 16 september a.s. nog steedst een haal bare zaak was. Na de breedvoerige uiteenzetting, waarbij onder meer nog aan de orde kwamen de werkge legenheid, de openheid in 'het be stuur en de voorlichting van de be volking, werd de begroting en die van diverse diensten ongewijzigd vastge steld. De rustige, bosrijke omgeving van Oisterwijk heeft de WSC-ers al thans voor rust niet tot volle over gave kunnen inspireren. Daarbij nog gesteld dat de oranje-zwarten reeds na 8 minuten op een ongeluk kige wijze op een 0 achterstand kwamen te staan (na 4 minuten mistrap van verdediger en 4 min. later in eigen doel), waarbij zij zelf met hun schoten weinig geluk had den tegen een harde en verbeten degradatie-candidaat. Ziedaar een kleine verklaring van de WSC-ne- derlaag. Als een kwartier te laat wordt afgetrapt, neemt WSC het initiatief en de eerste aanvallen zijn voor de oranje-zwarten. Bij een snel tegen bezoek van de rood-witten mist een WSC-verdediger de bal en deze fout wordt resoluut afgestraft door een keihard schot van de rechtsbuiten, dat 10 betekent. Bij de volgende WSC-aanval wordt Witteveen op 't nippertje gevloerd, doch heeft voor Oisterwijk geen nadelige gevolgen. Enige minuten later dan het fatale moment: een WSC-back kopt de bal na een voorzet van rechts in eigen doel; 20. Reeds na 8 minuten spe len. Dat hier iets aan gedaan moest worden, zagen de Waalwij kers nu wel in, maar de talrijke aanvallen resulteerden slechts tot enige cor ners en schoten van Schapendonk, Berkelmans en Witteveen misten rakeling hun doel; ook de paniek- Het in degradatiegevaar verke rend Taxandria uit Oisterwijk heeft wellicht aan Waspik het behoud van het 4e klasserschap te danken. Hield Taxandria in de eerste helft van de competitie op eigen terrein de volle winst aan de ontmoeting tegen Waspik over, zondag werd Waspik ook in eigen huis geklopt. Hier was overigens slechts een treffer voor nodig omdat de thuis club hardnekkig bleef verzuimen een legio misstappen van de Taxan- dria-verdediging af te straffen. Ze ker in de 12e min. van de tweede helft had Waspik de wedstrijd in haar voordeel moeten beslissen toen Willy Vervoort plotseling oog in oog met de doelman kwam te staan. Hoe talrijk de Waspik-aan vallen waren, zij misten inhoud en verrassing om resultaat op te leve ren. Taxandria was met haar uit vallen ook ongevaarlijk. Het enige doelpunt kwam 10 min. voor het einde toen bij een corner de stop per van Taxandria naar voren kwam en de bal hard inkopte. Het werd nog bijna 2—0 toen vlak voor tijd een Taxandria-aanvaller alleen voor de doelman niet een van zijn medespelers buitenspel had gezet. Het is Uno Animo niet gelukt de meerdere te worden van Wagen berg, want na een lange periode van rust moest het met een gelijk spel genoegen nemen waarbij geen van beide partijen het gelukt is 'n doelpunt te maken. In de eerste helft bleek VCW wat sterker te zijn en had daarbij nog een flinke steun van de wind. De VCW-ers waren steeds in de aan val maar de Uno-verdediging gaf geen kans tot scoren. Na rust wer den de rollen omgekeerd en bleek Uno de sterkste. Ook nu bleken er geen afdoende kansen om op hoger niveau te komen. Wim van Don gen kreeg echter 15 min. voor tijd wel een kans, want hij stond vrij voor goal om te scoren. Wagen- bergs keeper was bijzonder goed en kon dit puntje voorkomen. Overigens was het een wedstrijd met een zeer goede verhouding in het spel, beide clubs waren aan el kaar gewaagd. situatie op de doellijn van de rood- witten werd slechts met corners ge honoreerd, die niets opleverden. De hard zwoegende rood-witten kon den ook niet meer tot scoren ko men, doch zij vonden hun toegang tot het WSC-doel op normale wijze geblokkeerd en met een 20 ach terstand tegen de verhouding in, wordt gekeerd. Vermoedelijk is er tijdens de rust in de WSC-kleedkamer wel 'n har tig woordje gesproken over de spel opvatting van de Waalwijkers, want zij begonnen de tweede helft met een élan, dat zelfs de felle Oister- wijkers verstomde; reeds na 2 min. loste Sj. v. d. Steen een hard schot van grote afstand, dat onhoudbaar in het rood-witte doel plofte; 21. De in degradatie-gevaar verkerende Oisterwijkers zagen nu in, dat hun zo broodnodige overwinning danig in gevaar kwam, wat zij met alle middelen, te pas en te onpas, wilde voorkomen, dat uiteindelijk ook is gelukt. Diverse WSC-aanvallen stranden steeds op de bikkelharde verdediging (waartegen ons inziens te soepel werd opgetreden), die de ballen ale richtingen uit dirigeerde. Toen de Oisterwijk-doelman uit pa niek bij de cornerhoek de bal voor de voeten van Schapendonk plaat ste, schoot deze de bal hoog op het verlaten doel, doch het doel bleek 2 cm. te smal te zijn voor dit schot. De rood-witten, die zich met alle macht verdedigden, probeerden toch met verre trappen hun uit 3 man bestaande aanval aan het werk te zetten om hun overwinning veilig te stellen, doch ook zij konden al leen maar een corner forceren, zon der verder resultaat. Met WSC zeer gevaarlijk voor open doel, werd plotseling einde gefloten en heeft WSC weer eens kennis gemaakt met de harde realiteit in deze afdeling, waar voetbal op de tweede plaats komt en zij daardoor een 21 ne derlaag leden. WAALWIJK - Het afgelopen week einde werden in de biljartzaal van het jeugdcentrum boven het voor malige klooster aan de Grotestraat te Waalwijk de Nederlandse kam pioenschappen jeugdbiljarten ver speeld. Het kampioenschap werd zaterdagmiddag geopend door wet houder C. P. van den Hoven. Deze wenste de deelnemers veel succes en hoopte verder, dat het een pri ma tournooi zou worden. Het tour- nooi op zich is prima geslaagd, zo getuigde zondag de heer v. Zutphen afgevaardigde van de CJK. Hij overhandigde C. Kaper de zilveren draagmedaille behorende bij het kampioenschap van Nederland 2e klasse libre. Wethouder Van Eijl, die namens de gemeente aanwezig was, zei het leuk gevonden te hebben zaterdag een van de wedstrijden gezien te hebben. Hij toonde zich zeer ver heugd over dit centrum, dat in de korte tijd van zijn bestaan reeds 'n groot succes genoemd kan worden. Het was hem dan ook een genoe gen hier aanwezig geweest te kun nen zijn. Aan alle vier de deelne mers reikte hij prijzen uit namens de gemeente Waalwijk. De heer J. Hesselberth zei een klein foutje ge maakt te hebben. We hebben een persoonlijk clubkampioen in ons midden die nog niet gehuldigd is. Bij deze wil ik dit verzuim goed maken. De beker werd door hem overhandigd aan L. van de Sanden, die zich de sterkste getoond had in de onderlinge competitie. De Neder landse kampioen C. Kaper heeft 'n grote prestatie verricht door in een paar jaar tijd te promoveren van de 4e naar de 2e klas. De heer Fr. van de Gouw, districtsvoorzitter van de KNBB, was trots op de jeugd- Zaterdag werd te Antwerpen 'n landenwedstrijd BelgiëNederland gespeeld welke onbeslist eindigde. De deelnemers waren voor Neder land de jeugdbiljarter Lucas die van de Belg de Jonghe verloor, Henk Scholte die in het bandsto ten verloor van Dielis, Tini Wijnen die van Schrauwen het 71-2 won en Henny de Ruyter die in een fan tastische partij won van Ceulemans waarbij hij 60 car. behaalde in 49 beurten, met een hoogste serie van 10. In het kader van de Europa Cup Driebanden speelde „v. d. Brandt" deze week tweemaal tegen DCB 2 uit Breda. Beide wedstrijden werden met 90 gewonnen, door „Van den Brandt". Enkele opmerkelijke re sultaten waren het gemiddelde van Rini van Bracht (1.28.2) en Wim Soeterboek (1.111) in Breda. Thuis woensdagavond behaalde Henny de Ruyter de overwinning met een gemiddelde van 1.068 en 'n hoogste serie van 4. Wim Soeter boek haalde weer een gemiddelde van meer dan 1.—, n.l. 1.020. Woensdagavond 19 maart wordt gespeeld tegen Crescendo uit Bre da. Donderdagavond volgt dan de reünie. De winnaar van Poule 2, mogelijk Van den Brandt, tegen de winnaar van Poule 1, zeer waar schijnlijk DCB met Brosens, Po- peijus en Michielsen voor een plaats in de Europese finale, die te Barce lona in Spanje wordt gehouden in mei. commissie, die een zevental weker, dit gebouw tot een ware biljartare- na heeft omgetoverd. Hij prees dé organisatie en wenste de spelers no? veel succes toe bij de komende wedstrijden. C. van de Sanden tot slot dankte iedereen, die meege. werkt had tot de organisatie van dit tournooi. De eindstand was: 1. C. Kaper; 2. T. Honig; 3. W. Vo. lema; 4. I. van der Mee. Dames 1Oirschot 1 50 Onder zeer gure weersomstandig heden moest Dames 1 aantreden te gen Oirschot. Het was voor de rust een tamme vertoning met van bei de partijen matig spel. Waalwijk had wel het beste van 't spel en was steeds in de aanval. Na een half uur kon Carla Zeegers doorbreken en 10 scoren. Na de rust een heel ander spe lend Waalwijk. Snelle open aanval len beukten steeds op het Oirschot- doel en na 5 min. had Ellis Berg mans succes, 20. Fel bleef Waal wijk aanvallen en de snelle buiten speelsters gaven prima voorzetten. Blanca Hoffmans kon daaruit twee mooie goals scoren, 40. Nog wist Waalwijk niet van ophouden en even voor tijd scoorde Carla Caste- leijn met een pracht doelpunt, 50. WAALWIJKSE HEREN LANGS OIRSCHOT Zoals te verwachten was heeft Waalwijk van Oirschot gewonnen en wel met dezelfde cijfers als de vorige week 40. Het was geen lastige wedstrijd waarin Oirschot slechts een paar maal gevaarlijk kon worden. Voor rust bleef de stand tot 10 beoerkt door een doelpunt van R. Petit. Na de thee brachten R. Lommerse, M. Scha pendonk en Petit de eindstand op 40. Over de gehele linie werd door Waalwijk goed gespeeld. Door het gelijk spel van ZwartWit tegen Waranda is Waalwijk 1 punt ingelopen. Een grote dag was het voor da mes 3. De 50 overwinning op Hoco 2 bracht hen het kampioen schap. Nu de promotiewedstrijden afwachten of de Waalwijkse dames volgend seizoen in de reserve 3e klas kunnen spelen. Heren 3e klas A BestDES 32 WarandeZwart Wit 11 WaalwijkOirschot 40 Res. 4e klas B Zwart Wit 3Warande 2 10 Were Di3Waalwijk 2 30 's-Bosch 6Breda 6 21 Dames 3e klas A MiddelburgPelikaan 14 HocoWarande 21 WaalwijkOirschot 50 OlympiaHopbel 21 Res. 2e klas EMHC 3Waalwij k 2 12 Mop 3Were Di3 10 Tilburg 2Breda 2 00 Forward 2Push 3 21 Push 2Forward 3 61 Res. 4e klas B Waalwijk 3Hoco 2 Push 5- 5—0 Waalwijk kampioen -'s-Bosch 5 23 KAATSHEUVEL Over enkele weken begint het tennisseizoen weer. Ook in Kaatsheuvel is volop gelegen heid om deze mooie sport te beoefe nen. Over deze mogelijkheden wordt vanavond door de KNLTB samen met „De Efteling" een tenniscontact- avond georganiseerd in het restaurant van De Efteling. Ere-di visie Fortuna SCVolendam SpartaHolland Sport NACTelstar GV AVFeij enoord ADO—MVV AZ '67—DWS PSV—NEC Go AheadFC Twente Eerste divisie Blauw WitEindhoven RCHHelmond DFCSC Cambuur VitesseVeendam HeraclesWageningen FC Den BoschRBC SVV—HVC HaarlemDe Volewijckers ElinkwijkWillem II Tweede divisie Roda JCZFC Fortuna VI.—EDO ExcelsiorHermes DVS NO ADAGOVV PECZwolse Boys SC DrenteDe Graafschap HeerenveenFC VVV GooilandLimburgia VeloxBaronie AMATEURS le klas E VlissingenUNA TOP—DESK RKCMiddelburg HelmondRKVVU TSCConcordia SVD Veerse BoysBrabantia 2e klas B InternosRAC AllianceVlijmense Boys RKTVVRWB AxelTërneuzen LorugaZeeland Sport Uno AnimoVCW 3e klas B RKSVA—Rhode N. GedachtSt. Mich. Gestel UDIMargriet Zwaluw VFCODC HaarsteegBW JVC—oss 3e klas C WVO—Bavel RoosendaalSET ZigoBoeimeer GilzeZundert NSVGudok SartoBaardwijk 4e klas B HeusdenOVH NieuwkuykLinge Boys Overige wedstrijden afgelast 4e klas E VOAB—SVG W aspikTaxaxndria Ons ViosRKDVC OisterwijkWSC HilvariaOirschot V. Zaterdagvoetbal 2e klas C Kozakken B.Heerjansdam SprangSSC GeinoordApeldoorn 3e klas Good Luckde Meeuwen De Meeuwen kampioen SVVRillandia AZWTern. Boys 4e klas A Rust RoestNivo Sparta JEÜGDTOTO NEO De uitslag van de jeugdtoto van de v.v NEO te Sprang is f 707,50. le prijs W. Treffers, Burg. van Dijkstraat 23 en G Vugts, Molen straat 6 beiden te Sprang en H. Ru- huputty, Doelenstraat 3, Waalwijk. Geraden f 707,50 en ieder ontvangt f 35,38. 2e prijs T. Kruyff, Burg. Smits straat 29, Sprang. Geraden f 707,59 en ontvangt f 70,75. 3e prijs A. Pruyssers, Jan de Rooy- straat 14 te Sprang. Hij heeft ge raden f 707,40 en ontvangt f 35,38. JEUGTOTO WASPIK Inzet f 678,-. le prijs W. Bergmans, Veerstraat 23 Waspik en W. v. d. Westen, Raad huisstraat 69, Raamsdonk. Geraden f 678,10. Ieder ontvangt f 50,85. 2e prijs Ria Akkerman, Arn Ver- schurenstraat 31; N. van Hoof, de R°onlaan 14; W. Roos, Stadhouders- dijk 34; A. Reuvers, Benedenkerk straat 26 allen te Waspik en J. -sureey; iBCjjssueqog 'sjs;sfiny donk. Geraden f 678,20 en ieder ontvangt f 13,56. 3e prijs A. Mutsers, Westeinde 11, Waalwijk. Geraden f 678,21 en ont vangt f 33,90. WAALWIJK - Dankzij snel in grijpen van de heer Panis is zondag morgen voorkomen dat de 3-jarige Josje Pijnenburg in een van de wa terpartijen aan de Beukenlaan zou verdrinken. Het jongetje was hier spelendenvijs ingeraakt. Een zoontje van de heer Panis, die hiervan getuige was waarschuwde zijn vader, die het kind direkt uit het wa ter haalde en bij omwonende binnen bracht. Hier paste hij kunstmatige ademhaling toe en met succes, want enkele minuten later begon het kind te huilen. Op advies van dokter Lan- gemeijer is het jongentje naar het St. Nicolaasziekenhuis vervoerd, waar 't enige dagen ter observatie werd op genomen. 1-1 3-( 4-4 1-2 1-0 0-4 3-1 4-0 1-4 1-0 1-4 1-2 3-1 2-0 6-1 2-1 1-4 6-4 2-1 2-1 3-0 1-1 0-3 4-1 2-0 3-1 1-1 2-1 1-1 0-3 2-0 1-1 1-4 3-1 2-3 0-2 4-0 O-O 0-O afg. 7-0 2-0 afg. 3-1 1-1 2-2 1-1 2-2 1-0 2-4 2-1 2-3 3-0 0-1 afg. 2-1 afg 0-1 afg. 4-3 0-6 3-3 1-3 2-1

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 2