J. Maiburg N.V. vierde 25-jarig jubileum groots m WAALWIJK; H. de Kloe ontving zaterdag koninklijke onderscheiding Jubilerende brandweerlieden door burg. Teijssen gehuldigd druk bezochte receptie jgP 40 JAAR BIJ SCHOENFABRIEK MARTINO TE KAATSHEUVEL DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 31 MAART 1969 Artisten voor de maand april THE BLUE NOTE Tilburg Eenheid Onderscheiding Oriëntatierit voor „Joproko" was een groot succes Bier- en Beatfestival W.S.C. enorm geslaagd Goede resultaten op de internationale Schoenenbeurs Nederland 1969 A.C. Waalwijk winnaar van de Germa-cross in Dongen Textiel in- en export in voormalig gebouw Rotterdamse Bank IVIr. v. Coothstraat Burg. J. Teijssen opende zaterdag nieuwe sigarenzaak van fam. Krielaart Biljarten (Van onze verslaggever) WAALWIJK - Vorige week donderdag en vrijdag heeft de N.V. Maiburg het zilveren bedrijf sjubileum op grootse wijze gevierd. Hoogte punten van de feestelijkheden was ongetwijfeld de druk bezochte receptie, vrijdagmorgen, waarop tal van relaties de heer Maiburg, die tevens 25 jaar direkteur van het bedrijf is, kwamen gelukwensen. De heer en mevr. Maiburg tijdens de receptie met burgemeester Teijssen Een van de eerste die de energieke direkteur met dit zilveren jubileum kwam complimenteren was burge meester J. Teijssen. Verder zagen we ondermeer Deken P. Maessen, de keer Timmermans, voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken en natuurlijk tal van binnen- en buitenlandse zakenrelaties. De feestelijkheden waren donder dag reeds ingezet. Direkteur J. Mai burg vertelde in een toespraak zijn personeelsleden het een'en ander over de historie van het bedrijf. Dat het personeef de direkteur ten zeerste waardeert bleek uit de woorden die de heer Heemskerk namens het per soneel sprak. Hij bood een kleuren- telftvisietoestel aan. De heer Heems kerk wees er op dat de grote bloei van de zaak voornamelijk bereikt was door de krachtige leiding van de ju bilerende direkteur en door de geza menlijke krachtsinspanning van het personeel. Namens de Raad van Commissa rissen sprak de heer C. Bierlaagh. De heer Kolpa vertolkte de gevoelens van architect en bouwteam dat aan de nieuwe fabriekshal had meege werkt. Hij bood 'n maquette aan van het huis dat vroeger op de plaats stond waar nu het grotp gebouwen complex van Maiburg N.V. is. Mai burg N.V. is vooral bekend gewor den door de verkoop van SIA-schuur- materialen. Namens dit Zwitserse be drijf sprak de heer Stoessel. Ook Harmonie St. Crispijn, waar van de heer Maiburg voorzitter 'en be schermheer is vergat de jubilaris niet. Donderdagavond werd een serenade gebracht. Vrijdagmorgen was dan de druk bezochte receptie in de nieuwe fabriekshal, die voor deze gelegen heid prachtig was versierd. Het per soneel kreeg later op de dag een di ner aangeboden in Hotel Prinsen in Vlijmen. Het cabaretgezelschap van de Gebr. van Engelen zorgde er voor dat het een gezellig feest werd, dat het personeel en de heer Maiburg nog lang zal bijblijven. De viering van het jubileum kan tenvens gezien worden als de offici ële ingebruikneming van het nieuwe gebouwencomplex. De firma Maiburg - die 25 jaar geleden in Leidschen- dam startte en in 1961 naar Waal wijk verhuisde is de laatste jaren flink uitgebreid. Zo kwam er een nieuw kantorencomplex gereed en onlangs ook een nieuw magazijn. In de toekomst wil men aan de voorzijde aan de Grotestraat de laatste fase van de verbouwing realiseren. Hier komt dan een showroom en kantoorgedeel te, waardoor de huidige kantoren weer bij de magazijnen en het pro- duktiegedeelte getrokken kunnen worden. Muziek Het Franse Trio BIACHÉRE Het Spaanse Trio ANTONIO DEL MADRID Het Duitse meisje KATJA KARIN De grote Zwitserse komiek LOUSKARRO Geopend van 20.00 uur tot 3.00 uur VEEMARKTSTRAAT 36 - 38 Telef. 04250-25287 - Aan het songfestival 1969 namen 16 landen deel. De Nederlandse Nelly Ku'hr uit Eindhoven be haalde met 3 anderen de eerste prijs met 18 punten. De anderen waren Engeland, Frankrijk en Spanje. Zij heeft reeds vele aan biedingen uit Zwitserland gekre gen. Het songfestival werd in Ma drid gehouden. RWB-JEUGDTOTO Inzet 5e week f 637,50 le prijs f 95,63, J. Maijers, Gro testraat 53, te Waalwijk. Geraden f 637,41. 2e prijs, f 63,75, J. Molegraaf, Noordstdaat 60, Waalwijk. Geraden f 637,35. 3e prijs f 31,87, W. Branderhorst, Noordstraat 120, Waalwijk. Gera den f 638,30. Reklames tot woensdag Poelruit- straat 27. JUBILEUMTOTO O.O.G. Inzet le week f 520,40. le prijs, f 78,06, J. de Werd, Prof. Nolenslaan 40. Geraden f 520,40 en H. Brokken, Thorbeckelaan 49 te Drunen. Geraden f 520,40. Ieder ont vangt f 39,03. 2e prijs f 52,04, Janny Dekkers, Crispijnstraat 130, Waalwijk. Gera den f 520,39. 3e prijs f 26,02, mevr. Dekkers, Crispijnstraat 130 en Wed. Pullens- Dekkers, Rodenbachstraat 2, beiden te Waalwijk. Geraden resj f 520,49 en f 520,31. Ieder ontvangt f 13,01. Prijzen kunnen worden afgehaald bij J. Hesselberth, Ganzerikstraat 6, na woensdag a.s. Reklames tegen de uitslag t.m. woensdag op boven genoemd adres. NCVB AFD WAALWIJK Op 26 maart hield de Vrouwen bond een bijeenkomst, waar de heer De Jongh, leraar aan het Willem van Oranje College, een zeer ge slaagde lezing hield over: „Het Christelijk Onderwijs en de Mam moetwet". Aan de hand van allerlei voorbeelden zette spreker duidelijk uiteen, welke ingrijpende verande ringen er in het onderwijsplan zijn gekomen. Men heeft met deze wet getracht om aansluiting te maken tussen de vormen van onderwijs na de lagere school, nu basisonderwijs geheten Uit het stellen van vra gen bleek wel, dat er veel interesse voor dit onderwerp was. De eerst volgende bijeenkomst zal zijn op 23 april, dan zal mevr. Borsboom uit Limburg spreken over: „Het kweken van zuidvruchten". Zij zal daarbij het nuttige met het aange name verenigen door ook de zuid vruchten te laten proeven. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: lichtblauw wollen jasje; trouwring; verzekeringsplaatje van bromfiets; bankbiljet; dubbele brui ne fietstas; rode want met bruine boord. Verloren: bankbiljet; gouden broche gouden damespolshorloge; autoplaid wieldop; 2 paar nylons; zwarte boe kentas; bont gekleurde shawl; 2 doosjes met inhoud; bankbiljet. BRANDJE Donderdagmiddag ontstond 'n be gin van brand bij de fa. Pols van Heenst te Waalwijk bij het over pompen van benzine uit een tank auto in het reservoir. Er ontstond een explosie; de daarna onstaande brand werd geblust door de chauf feur van de tankauto. AGENDA Dinsdag 8.30 uur: bestuursvergade ring der Liedertafel. Woensdag 7.45 uur: repetitie dames koor. 9.30 uur: repetitie mannen koor in De Twee Kolommen. In hotel De Kroon te Kaatsheuvel huldigde schoenfabriek 'Martino' za terdagmorgen een van haar werkne mers, de heer H. de Kloe, in verband met zijn 40-}arig dienstjubileum bij het bedrijf. De heer C. van Wijck, lid van de directie, heette alle aanwe zigen en speciaal burgemeester L. van Erp en secretaris van Nieuwstadt van harte welkom. Allereerst stipte hij de verschillende functies die de heer De Kloe bekleed heeft in het bedrijf aan. ,,Hij mag, aldus de heer Van Wijck, een van de steunpilaren van het bedrijf genoemd worden". Namens de directie bood hij de jubi laris, de heer De Kloe, een gouden horloge aan en een envelop met in houd. Mevrouw de Kloe kreeg een fraaie doos bonbons aangeboden. Burgemeester van Erp zei burge meester Van Prooijen van Sprang- Capelle, de gemeente waar de heer De Kloe woonachtig is, te moeten verontsühuldigen. 'Het bedrijf 'Mar tino' is een van de oudere bedrijven van Kaatsheuvel, maar ondanks dat Vrijdag 28 maart kwam de Waal- wijkse brandweer bijeen in het ge meentehuis in tegenwoordigheid van burg. J. Teijssen. De burge meester stelde in zijn openings woord dat de brandweer zelden of ficieel op het gemeentehuis komt. Hij sprak zijn bijzondere waarde- r,n£' uit voor 't werk van de brand weer, die op basis van vrijwillig heid de gemeenschap dient met op offering van vrije tijd en die een mjzondere taak heeft in de hand having van de openbare orde. bit kost veel tijd en inspanning °m de nodige vaardigheid te ver- Werven, het uitgebreide materiaal je bedienen en steeds paraat te zijn Het was hem een genoegen aan 2 'eden de onderscheiding met oor konde van de Kon. Ned. Ver. van Brandweer-commandanten uit te reiken wegens 30-jarig lidmaat schap van J. van Huiten Th. Trimbach. De vrijwilligermedaille voor 30 jaar "burgerzin" werd uit gereikt aan: J van Dongen, J. van Huiten, J. Pot en Th. Trimbach. Voor 25 jaar aan: L. Bijnen, en G. Coppens, Voor 20 jaar aan: comm. J. Kobben, J. Bijnen, L van Loon, C. Roestenberg, J. Vugts en N. van Wel. Voor 15 jaar aan: J. Dekkers, A. Kleijngeld, A Molegraaf, C. Pot, J. Schuurmans en P. Zeegers. Het diploma brandwacht le klas werd uitgereikt aan M. van Bok hoven, M. v. d. Broek, J van Daalen P. v. d. Houdt, Th. dé Peffer, C. Sprangers, G. v. d. Velden, C. van Vugt en A. van Wel. Tot slot sprak de commandant J. Kobben 'n dank woord. is het een jeugdig bedrijf. Hij ging wat dieper in op de leefgemeenschap van het bedrijf en van de bedrijven in het algemeen in de schoen- en lederindustrie. De schoen- en leder industrie is een specifieke streekaan- gelegenheid en heeft daarin ook een groot aandeel. In dat verband zijn de gemeentegrenzen relevant. Het doet me plezier dat hier een eenheid gedemonstreerd wordt tussen Kaatsheuvel, Sprang-Capelle en Waalwijk. Ik ben altijd verheugd eerst woorden te kunnen horen van de direktie. De direktie namelijk be nadert de problematiek uit hetzelfde oogpunt, maar wel met een andere verantwoordelijkheid, 'n verantwoor delijkheid, die er altijd moet zijn. Dit jubileum is een mijlpaal. Burgemees ter Van Erp zei getroffen te zijn door de diversiteit van functies binnen een schoenfabriek. Daardoor is steeds 'n attractiviteit gewaarborgd. Persoon lijke eigenschappen blijven natuurlijk een rol spelen. Verder ging hij in op het probleem werk en vrije tijd. Hij constateerde tussen beide een wisselwerking die van groot belang is. Er wordt een to tale inzet verwacht van de zijde van de werknemers. Daarbij is onontbeer lijk steeds maar uitleg en informatie van de zijde van het kader. Toewij ding is belangrijk. Er moet door ie dereen bovendien meer meegedacht worden om een zo'n optimaal geheel te verkrijgen. Dit is een van de op gaven van deze tijd. De ouderen en de jongeren hebben verplichtingen ten opzichte van elkaar. Veertig jaar werkzaam zijn in een bedrijf is een uiting van oprechte trouw. Hij feliciteerde de heer De Kloe met zijn jubileum en hij kon de heer De Kloe mededelen, dat 't Hare Majesteit de Koningin behaagd had hem te begiftigen met de bronzen me daille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Burgemeester v. Erp (Advertentie) UITSLAG FOTOPUZZELWED- STRIJD CO-OP RAIFFEISENBANK WAALWIJK le prijs: Annie Pruyssers, Grote straat 15. 2e prijs: Karin Blijlevens, Van Lovenlaan 51 3e prijs: Anne- marie Hornes, Mr. van Hallstraat 10; 4e prijs: B. de Vaan, Antonius- straat 11. 5e prijs: Annie de Brou wer, St. Crispijnstraat 93. 6e prijs: Pieternel van Tuyl. Putstrata 121. 7e t.m. 20e prijs: Hans Mayers, Westeinde 16; Diana Vermeer, le Zeine 72; Tonnie Kievits, Gemma Frisuisstraat 12; Bertie Maas, Dr. Colijnstraat 19; Emilie Aerts, Thor beckelaan 35; A. v. d. Heuvel, Be- soyensestraat 41; Ad van Ginneken, De Jonghestraat 20; Paul Saladin, Fr. v. d. Puttestraat 4; Puck van Heesbeen, Kloosterweg 24; Willy Schalken, Alb. Rodenbachstraat 3; Corrie Broeders, le Zeine 32; Mare Verwiel, Mr. van Coothstraat 28; Kees van Leent, St. Antoniusstraat 71; Janny v. d. Hoven, Gen. de Wet straat 3, allen uit Waalwijk. Genoemde prijswinnaars kunnen hun prijzen na 8 april a.s. afhalen aan het kantoor van de Bank: Sta tionsstraat 86, Waalwijk. speldde daarna de heer De Kloe dei onderscheiding op. Hierna werd het woord gevoerd door de bedrijfsleider, de heer M. v. d. Steen, die zei het na alle lof een aangename taak te vinden namens het gehele personeel het woord te voeren. De tijd gaat ontstellend snel en het is nu al de derde keer dat de heer de Kloe gehuldigd wordt. Het is moei lijk woorden te vinden voor iemand die als de heer De Kloe zo veelzijdig is in zijn werk. Het is jammer dat zulke mensen zeldzaam worden. De jeugd voelt zich namelijk niet zo meer gebonden. Hij sprak namens het gehele personeel de hoop uit een op een goede samenwerking. Als blijk van waardering bood hij de heer De Kloe een prachtige klok aan namens het personeel. Mevrouw De Kloe werd verrijkt met bloemen. Tot slot van de bijeenkomst sprak de jubilaris een dankwoord, waarin hij de hulde zeer op prijs stelde. INBRAAK Bij Café v. D. te Waalwijk werd vorige week ingebroken. Er wordt een bedrag van zo'n kleine f 300,- vermist. De politie heeft de zaak in onderzoek. Afgelopen zaterdagmiddag ston den in de dam van het KWJ-lokaal 80 jongelui te popelen van ongeduld om van start te gaan voor de oriën tatierit die werd verzorgd door de KWJ. Het goede weer heeft tot liet succes van deze middag bijgedra gen. De route liep eerst gedeeltelijk door Waalwijk en al bij de eerste post liepen de meeste al strafpun- ten op, dan moest men zijn weg vervolgen via de manege naar de bossen. In de bossen kwamen vele weer voor grote moeilijkheden te staan. Deze hebben de jongelui grandioos overwonnen Via 't Hoekske en de Kaatsheuvelse ijsbaan kwamen de jongens en meisjes weer te voor schijn bij Slager Rijken in Sprang. Hier moesten ze over een paar gro te zandhopen klauteren, en toen nog een gedeelte door Waalwijk, waar ze enthousiast aankwamen, met de zékerheid een gratis toe gangsbewijs te ontvangen voor de gezellige avond bij Frans van Hel- voirt. Ook deze avond is een ge weldig succes geworden. Ongeveer 120 jonglui namen enthousiast deel aan dit festijn, er was een disco-bar met disc-jockey's. De loterij draaide fantastisch, en er werd met span ning gekiend. Hierbij warden de nodige prijzen gewonnen, welke be schikbaar waren gesteld door de middenstand van Waalwijk. Tevens werden op deze avond ie prijzen van de oriëntatierit uitgereikt. De eerste prijs is gewonnen door Hans v. d. Zanden, Er waren twee 2e prijzen en wel voor Mieke Laurijs- sen en Hans de Kort. De 3e prijs was voor José van Iersel. Drie dagen lang is het feest ge weest in "De Gecroonde Leersse". WSC heeft een B.B.-feest (Bier- en Beat-feest, oftewel binnen- en bui ten gebeuren) georganiseerd. Het bier- en beatfeest is enorm geslaagd. De baten van deze dagen waren voor de verbeteringen aan 't WSC- sportpark. Vooral op zondagmiddag, toen de jeugd aanwezig was, is het gezellig en druk geweest. Het buitengebeuren bestond uit een veteranentournooi op zaterdag middag, georganiseerd door de ve- teranenafdeling van WSC. Na af loop van de zeer geslaagde wedstrij den overhandigde de voorzitter van de veteranenafdeling, W. Pot, de beker aan de aanvoerder van Wil lem II, Jan van Roessel De eind stand van het tournooi is als volgt: 1. Willem II 4 pnt.; 2. NOAD 3 pnt.; 3. WSq 2 pnt.; 4. Wilhelmina 1 pnt. De 12e Internationale Schoenen- beurs Nederland, die van 23 tot en met 25 maart j.l. in de Irenehal te Utrecht werd gehouden heeft voor de meeste exposanten goede ver koopresultaten afgeworpen. De deelnemersenquête wees uit, dat 38 pet. der exposanten betere zaken heeft gedaan dan op de ISN van 1968, terwijl 44 pet. de resul taten als gelijk kwalificeerde. Hoe wel het bezoek aan de beurs iets terugliep, was men algemeen van oordeel, dat de kwaliteit van het bezoek over het geheel genomen beter was dan in 1968. Vooral voor nieuwe modellen en de modieuze produkten bestond grote belangstel ling. Ruim 50 pet. der deelnemers verklaarde op deze beurs nieuwe buitenlandse relaties te hebben aangeknoopt Orders werden afge sloten met nikopers uit Zweden, België, Canada, West-Duitsland en Frankrijk. Deze orders werden door de deelnemers als goed tot uitste kend beoordeeld. Voor de derde achtereenvolgende keer won AC Waalwijk de Germa- Cross te Dongen. Hierdoor kwamen zij in het bezit van de wisselbeker, die door de organisatoren van deze cross, de atletiekcommissie van de Gerardus Majella Kweekschool te Dongen, beschikbaar was gesteld. Gezien de sterke tegenstand, heb ben de atleten van AC Waalwijk zich voortreffelijk geweerd. Op het zeer zware parkoers, uitgezet in de bosrijke omgeving van Dongen, werd door alle atleten goede strijd gegeven. De AC Waalwijk-atleten wisten beslag te leggen op twee le plaatsen, onbereikbaar voor de naaste konkurrenten. Peter v. d. Geld won bij de seni oren in 9.45,9 over plm. 2400 m. Jo zef Mahieu werd eerste bij de juni oren in 6.21,3 over plm 1600 m. De verdere, ook niet onverdienstelijke litslagen zijn: senioren 2409 m: 4e B. Ketelaar 7.03,9; 9. G. van Esch 7.20,5; 15. A. van Dijk 8.19,1; 16. B. v. d. Gouw 8.45,8. Junioren t.m. 15 jaar: J. Oversberg 2.33 (Van onze verslaggever) WAALWIJK Het voormalige bankgebouw van de Rotterdamse Bank aan de Mr. van Coothstraat heeft een bestemming gekregen. Het iff aangekocht door Bouw Internatio nal Nederland N.V., een onderne ming die de handel en verkoop van textielgoederen beoogt voor woning en confektiefabrieken. In het gebouw wordt ook het dochterbedrijf de N.V. Jucotex, in- en export gevestigd. Dit bedrijf, dat reeds enige tijd in Waalwijk is ge vestigd, kwam tot stand door nau we samenwerking van een groep Belgische industriëlen. Direkteur van beide bedrijven is de heer F. van den Brand Het gebouw aan de Mr. van Coothstraat zal een gron dige opknapbeurt ondergaan, ter wijl de kantoren aangepast worden. Zaterdagmiddag is Waalwijk weer een fraai pand rijker geworden en wel de sigarenzaak van de heer en mevrouw Krielaart aan de Grote straat. Reeds lange tijd bestonden er plannen om tot nieuwbouw te komen, maar eerst nu zijn deze gerealiseerd. De officiële opening werd verricht door burgemeester J. Teijssen. „Voortdurend bent U beiden ak- tief geweest om deze vernieuwing, deze verplaatsing mogelij d te ma ken. Vele moeilijkheden zijn te overwinnen geweest", aldus burg. Teijssen. Hij zei, groot respect te hebben voor het doorzettingsvermo gen en de ondernemingsdurf van de heer en mevrouw Krielaart. Hij hoopte voor beiden nog op voor spoedige jaren en niet in het minst wat betreft het zakelijke gedeelte. De nieuwbouw mag er zijn. Een en ander is zeer smaakvol inge richt. Donkerhouten wandrekken zorgen er voor dat de tabaksartike len overzichtelijk zijn opgesteld, zo dat de cliënt, een snelle keuze kan maken. Grote ramen zorgen er voor dat ook van buiten af alles goed zichtbaar is. Het houten pla fond harmonieert goed bij de wan den en tevens bij het verkooppunt, de toonbank. Nooit storend is bo vendien de smaakvol aangebrachte indirecte verlichting. Men kan dan ook stellen dat .alles aan de meest moderne eisen des tijds is aange past. Direct achter de winkel bevindt zich bovendien nog een magazijn. Onontbeerlijk is voor een sigaren magazijn een goede verwarming, die dan ook aanwezig is in de vorm van een c.v. voor het gehele huis. Het pand werd gebouwd door de fa. Wed C. Aarts, terwijl het schil derwerk werd gedaan door de fa. G. Hens. De fa. v. Wanrooij uit Kaatsheuvel droeg zorg voor het winkelinterieur, terwijl de fa. De Louw de c.v aanlegde. De fa. Zee gers had de zorg voor het sanitaire gedeelte, terwijl last but not last de verlichting voor rekening kwam van de fa. Verschuren uit Waal wijk. Er waren vele bloemstukken, terwijl'verder velen ook blijk ga ven van hun aanwezigheid. KYNOLOGIE De heer J. de Rooy uit de Noord straat 21 te Waalwijk heeft zondag met zijn 1-jarige boxer Faukje van Jocobshome in de jeugdklasse het predikaat uitmuntend verworven. Dat gebeurde tijdens de jubileum kampioensmatch van de Nederland se boxerclub in Barneveld. Aan de wedstrijd namen 173 boxers deel. Uitslgen van de districtsronde in het district Waalwijk: Klasse Cl: 't Zwaantje 1—BSV 1 4—5 Ons Genoegen 1Nooit Voll. 27 OOG 1—HBS 1 2—7 't Vosje 1't Bruggetje 1 72 BSV 1 kampioen in klasse Cl. Klasse C 2: Ons Genoegen 2OOG 2 54 Keesje 1't Zwaantje 2 09 BVO 1HMS 1 9—0 Centraal 1—KOT W 1 4—5 Nooit Volleerd 2—BSV 2 7—2 OOG 2 kampioen klasse C2. Klasse C3: HMS 2—BVO 2 2—7 KOT W 2—KNA 1 2—7 KOT E 2De Schuur 1 4—5 Klasse C4 poule B: KOT E 4—Centraal 2 0—9 HBS 3Keesje 2 54 KNA 3Ons Vermaak 3 09 KOT W 4Ons Vermaak 1 45 Op 8 en 9 april a.s. wordt de be slissingswedstrijd gespeeld tussen de nummers een van poule A en poule B om het kampioenchap van de klasse C4. Op dinsdag 8 april Ons Genoegen 3Nooit Thuis 1. Op woensdag 9 april Nooit Thuis 1 Ons Genoegen 3. Uitslag kampioenschap drieban den klasse A gespeeld in het club lokaal van de BV De Schuur, café B. van Riel te Waalwijk. A. Lom- mers van de BV KOT Elshout voor de eerste maal kampioen. 1. A. Lom- mers, KOT E; 2. P. van Veldhoven, KOT E; 3. H Pelders, BVO; 4. C. v. d. Sanden, OG; L. Amersdorfer, BVO; 6. P. van Laarhoven, OOG; 7. J. van Dongen, KOT E Hoogste se rie: P. van Veldhoven 6. Hoogste partijgem.: L. Amersdorfer 0,625. Tournooigem.: 0,395. P van Laarho ven gedegradeerd naar klasse B. Districtsvoorzitter, Fr. v. d. Gouw, reikte de Districtstrofee en het bij- beroende diploma uit. De heer Van Riel bood de spelers een rokertje en een koffietafel aan. De heer H. Pelders dankte namens de spelers, en bood aan mevr. v. Riel 'n bloem stuk aan.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 3