De Echo van hei Zuiden OGNOSES VAN DE CLUBS Uitgaan in het weekend Enorme belangstelling bij opening soos „L'Ecurle" RAS opende keuken voor lichtingscentrum in Waalwijk I Musis Sacrum Apollo El Terreno Roestelberg De Ster Taxandria-Bar Lido R« K.C, Ü.W.B. Baardwijk Vlijmense Boys GELDROP—VLIJMENSE BOYS Hockey Voor r: &.S.C. N.E.G. Wit Zwart De wedstrijd begint om vier uur. Scheidsrechter is de heer A. de Rooij uit Waalwijk. H.N.C. D.E.S.K. R.EC.D.V.C. Grootste antiekmarkt Autorijles- systeem CABAN Lammers-Caban Voetballers uit Unna bezochten Waalwijk Sprang-CapelEe TOTALE LEEGVERKOOP in onze boerderij DONDERDAGAVOND 4 SEPTEMBER 1969 92e JAARGANG No. 71 CONCORDIA-S.V.D.R.K.C. Nu het oefenprogramma achter de rug is begint zondag a.s. de ernst van de competitie en wel met een uitwedstrijd tegen onze al oude te genstander Concordia-S.V.D. uit Den Bosch. In het oefenprogramma heeft men goede met minder goede wedstrijden afgewisseld. We reke nen er echter op dat onze jongens zondag voor de competitie geladen op het terrein zullen verschijnen. Wat de tegenstander betreft weten we niet of er daar nog ingrijpende wijzigingen hebben plaats gevonden. Zo niet dan weten de R.K.C.ers wat ze zondag a.s. in Den Bosch te wach ten staat. De Bossenaren hebben n.l. een stevige ploeg die tot de laatste minuut vecht voor een zo goed mo gelijk resultaat. De geelblauwen zul len dus vanaf de eerste tot de laat ste minuut flink moeten aanpakken om tot een positief resultaat te ko men. Vorig seizoen werden het 2 nederlagen voor de Waalwijkers, jongens probeer daar riu revanche voor te nemen, en de competitie met een overwinning te starten. De lei ding is in handen van Dhr. v. d. Pol. Er zullen ongetwijfeld vele suppor ters naar Den Bosch gaan om onze jongens op een sportieve manier aan te moedigen. R.K.C.ers Good Luck. Voor de thuisblijvers is er ook nog iets te genieten want het tweede elftal speelt om half drie op eigen terrein hun eerste competitiewed strijd tegen de reserves van Middel burg. We verwachten dat ze de pun tjes in Waalwijk zullen houden. A.s. zondag~7 september begint weer het nieuwe voetbalseizoen. Bij de een meer dan bij een ander missdhien, maar stellig wordt er nu weer gedacht aan wat het komende seizoen weer brengen gaat. De oefenprogramma's zijn afgewerkt met meer of minder succes. Maar een competitiewedstrijd blijft tooh geheel anders, doorgaans in een veel hoger tempo, levendiger en meer strijd en al wat een voetbal wedstrijd aantrekkelijk kan maken. Een aantrekkelijke wedstrijd kan het zondag op Elzenhoven al worden. RWB ontvangt Terneuzen, dat ieder jaar bijzonder goed van start gaat, maar in de tweede helft van de com petitie meermalen terugvalt. De eer ste wedstrijd tegen RKVVU hebben zij reeds in een overwinning omgezet. Terneuzen beschikt over een snelle voorhoede die in staat is ook doel punten op afstand te kunnen maken. Eerste elftalspelers, maak er ook een goede start van, niet alleen voor je eigen genoegen, maar ook voor de RWB-familie in zijn geheel. Het sportpark ligt er weer keurig bij, als ieder lid en/of bezoeker van Elzenho ven zijn volledige en prettige mede werking verleent, dan kunnen wij een goede competitie tegemoet gaan. Verder spelen nog: TAC 2 - RWB 2 RWB 3 - Berkdijk 2 VI. Boys 4 - RWB 4 RWB 5 - WSC 5 FC Drunen 2 - RWB 6 VERERENDE UITNODIGING Ons jeugdlid K. Rijken (14) heeft van de KNVB, evenals nog enkele veelbelovende voetballer in spé, een uitnodiging ontvangen in het kader van het Jeugdplan KNVB 1970. Hiertoe zal hij in het centrum Breda deel mogen nemen aan de daar te houden trainingsschema's. Ook de vereniging voelt zidh vanzelf hierme de vereerd. BAARDWIJK—INTERNOS A.s. zondag om 14.30 uur krijgt Baardwijk als tegen stander Inter nos uit Etten-Leur op bezoek. Dit zal een bijzonder lastige tegenstan der worden. In het bijzonder, omdat Baardwijk met enige geblesseerde spelers kampt, waarbij de trainer J. v. d. Heuvel, die op de training een ernstige beenblessure heeft op gelopen. Ondanks de eerste tegenslagen, wensen wij Baardwijk alle succes in deze eerste wedstrijd. De Vlijmense Boys starten zondag voor de competitie tegen Geldrop. Geen onbekende ploeg voor de Boys, het is een harde ploeg die tot de laatste minuut volhoudt. De Boys hebben in de oefenwedstrijden goe. de wedstrijden gespeeld. Alleen af gelopen zondag tegen Heusden was het minder goed. Daarom Boys met alle wilskracht van het begin tot de laatste minuut volhouden dan is succes mogelijk Supporters zondag zeker allen pre sent bij de eerste uitwedstrijd half drie. A.s. zondag worden traditiegetrouw op de laatste zondag voor de aanvang van de competitie de eerste belcerron- BALL Uw speciaal adres met de MOOISTE ÈN GROOTSTE SORTERING in diverse merken en prijzen. Stationsstraat 51 A WAALWIJK den gespeeld. Dit seizoen echter niet meer volgens afvalsysteeim, maar elk team is ingedeeld in een poule met in totaal 4 verenigingen, die een halve competitie spelen. De winnaar van el ke poule komt dan in de achtste fi nales. De Waalwijkse heren zijn inge deeld 'bij Ever Swift (Haarlem), Ho- co (Oisterwijk) en HDS (Den Haag); de dames bij Dordrecht, Upward en Nuenen. A.s. zondag spelen de heren uit bij Hoco 2, dat speelt in de res. 3e klas. Een onbekende tegenstander voor KMHC, dat echter aan z'n stand verplicht is beide punten mee naar huis te brengen. Aanvang in Oister wijk 13.45 uur. Dames 1 neemt het op tegen Dord recht 2, dat uitkomt in de res. 2e klasse. Een moeilijke opgave voor de Waalwijkse dames, die echter zo spe lend als vorige week in Dongen, min stens één punt in Waalwijk kunnen houden. Aanvang 14.00 uur. Andere bekerwedstrijden: heren: Waalwijk 2 Liberty 2 12.00 u. Waalwijk 3 - Warande 3 14.00 u. S.S.C.—KOZAKKEN BOYS A..s. zaterdag ontvangt SSC een oude rivaal. Thans komt Kozakken Boys uit Werkendam op bezoek. Het is bekend, dat deze club steeds een lastige tegenstander voor SSC is ge weest. Het eerste competitie treffen van de Boys was echter niet zo overtuigend als men had verwacht. Hoewel dus een moeilijke wedstrijd voor de geel-zwarten, toch moet er suces in zitten voor de thuisclub. Dit zal ook lukken indien de voorhoede van SSC nu eens duchtig op de bal zit. Snel spel over de vleugels zal de openingen in de Boys-achterhoe- de moeten maken. Gelukkig voor SSC zal den Rooijen a.s. zaterdag van de partij kunnen zijn, hetgeen een enorme versterking zal blijken te zijn. SSC'ers toont a.s. zaterdag nu eens de ware vechtlust en dan zal blijken, dat dit ook zeer zeker succes zal opleveren. Aanvang 3 uur. Na het verdienstelijke gelijkspel legen plaatsgenoot SSC '55 gaan de Tricolores a.s. zaterdag op bezoek bij Rijnsburgse Boys te Rijnsburg. Deze ploeg behaalde, in een overi gens slechte wedstrijd, zijn eerste overwinning in de uitwedstrijd te gen A.R.C. Indien Sprang echter met dezelfde inzet speelt als j.l. za terdag moet er zeker gewonnen kun nen worden. Aanvang 4 uur o.l.v. de heer Smidt uit Amsterdam. Vertrek 1.15 uur. Supporters die de reis naar Rijnsburg mee willen maken kun nen zich tot a.s. donderdag opgeven in de kantine. Verdere programma: Sprang 2Tholense Boys 1 4.15 u. The Gunners 2Sprang 3 4,30 uur. Sprang 4SSC '55 2uur. De vouwfiets welke j.l, zaterdag werd verloot is gevallen op nr. 728. Wit-Zwart wacht zaterdag de moei lijke uitwedstrijd tegen Altena. De kans is klein dat de Wit-Zwarten, die helaas met invallers moeten aantreden, in Nieuwendijk aan een nederlaag zullen weten te ontko men. Altena met de schotvaardige Wim Hesterman (ex-Unitas) in de voorhoede is bovendien belangrijk sterker dan afgelopen seizoen. Bra- kel moest dat reeds op eigen terrein ondervinden. Maar, al komt Wit- Zwart dan met een gehavende ploeg in het veld, door alles op alles te zetten kan het misschien toch de stormlopen van de Nieuwendijkers weerstaan. Het zou een prestatie zijn indien de Capellenaren er in slaag den met een gelijkspel huiswaarts te keren. Voor het tweede elftal van Wit- Zwart is geen wedstrijd vastgesteld. Wit-Zwart 3 speelt om kwart over vier tegen Good Luck 3, Wit-Zwart 4 ontvangt om twee uur S.C.O. 2, en Wit-Zwart 5 gaat, eveneens om twee uur, op bezoek bij plaatsgenoot H.N.C. 4. H.N.C. begint zaterdag de com petitie met de uitwedstrijd tegen D.V.O. in Roosendaal. Het lijkt een niet zo moeilijk karwei voor de H.N.C.-ers D.V.O. op eigen terrein te kloppen. Maar toch doen de Ca pellenaren er verstandig aan de ploeg van Havelaar niet te onder schatten. H.N.C. 2 speelt thuis en wei om kwart over vier tegen Bea trix 3. H.N.C. 3 gaat naar Good- Luck 4 en H.N.C. 4 ontvangt Wit- Zwart 5. DESK 1—HELMOND 1 Zondag start DESK voor de com petitie tegen Helmond. Het is zo'n beetje traditie om tegen Helmond de strijd in het nieuwe seizoen te openen, want dit is nu drie jaar. ach ter elkaar. Over de sterkte van Helmond is ons niets bekend, alleen weten we dat enkele oudere spelers vervangen werden. De Dessers hebben zich goed voor bereid op het niuewe siezoen, maar competitie-voetbal is nu eenmaal veel anders dan vriendschappelijke wedstrijden. Op het tournnooi te Enschede werd zaterdag en zondag behoorlijk gespeeld, maar de Des sers konden niet verder reiken dan de vierde plaats, omdat de finale plaats via het nemen van strafschop pen verspeeld werd. Dessers, zorg ervoor zondag met 'n goede inzet binnen de lijnen te ko men, tracht met open aanvallen suc ces te bereiken. Supporters, moedig Uw favorieten op de goede manier aan. Aanvang 2.30 uur. De leiding is in handen van de heer P. Anneveld uit Den Haag. A.s. zondag gaat ook voor de ama teurs de voetbalcompetitie weer van start. Dit betekent voor RKDVC1 een uitwedstrijd naar Tilburg waar Hieronymus ontmoet zal worden. Toevallig was de eerste wedstrijd van de vorige competitie ook tegen deze club maar dan in Drunen. Toen wonnen de Tilburgenaren met 10. De DVCers hebben dus nu de kans om revanche te nemen. We rekenen er op dat de spelers hun uiterste best zullen doen om dit te bereiken. Er is de laatste weken flink getraind en ook de oefenwedstrijden zijn niet ongunstig verlopen. Alle hoop is nu gevestigd op een goede start en we verwachten dat iedere speler zich ten volle zal inzetten om dit te be reiken. RKDVC 2 begint de nieuwe compe titie met een thuiswedstrijd tegen BW 2 uit 's-Hertogenboseh. Dit elf tal is een nieuweling in deze afde ling zodat weinig over de krachts verhouding gezegd kan worden. De ze wedstrijd begint om half drie in het sportpark te Drunen. OLIVER In het Werkhuis te Dunstable waar de weeskinderen leven op wa terige pap, wordt Oliver Twist door de jongens aangewezen om wees huisvader Bumble meer eten te vra gen. Olivers verzoek wordt opgeno men als een ongehoorde brutaliteit; de regenten wijzen hem de deur. Bumble gaat met Oliver de stra ten af om hem te verkopen. Een be grafenisondernemer neemt hem op proef. Oliver krijgt al gauw ruzie met diens knecht, die beledigende dingen zegt over Olivers moeder. Zij was een ongetrouwd meisje dat in haar zwangerschap toevlucht zocht in het Werkhuis. Zij is in het kraambed gestorven. Olivers af komst is zodoende duister; Bumble heeft hem Oliver Twist genoemd. LIEFDE ACHTER MUREN De film speelt zich af in Tokio, de hoofdstad van het overbevolkte Ja pan, waar tal van mensen bijeenge- perst in geweldige woonsilo's leven en desondanks neerdrukkend een zaam zijn. De scholier Makoto moet studeren. Zijn eerzuchtige ouders willen, dat hij naar de universiteit gaat. En hoe wel de jongen dat eigenlijk hele maal niet wil, gehoorzaamt hij. Doet althans'of hij dag in dag uit in zijn studeerkamer aan 't werk is. Maar van zijn kamer uit ziet hij tiental len andere huizen van de grote huurkazernes en in de vele z.g. stu die-uren merkt hij veel op van de omwonenden. Vooral als hij zich een verrekijker aangeschaft heeft. Daarmee ontdekt hij, in een huis te genover het zijne, een liefdespaar, dat zijn kamers niet voldoende af sluit. Makoto's aandacht is nu steeds daarop geconcentreerd. OP VRIJERSVOETEN Tijdens de achtervolging van een Ford-Mustang begaat gendarme Cruchot zelf verscheidene overtre dingen en wanneer hij voor een wegtribunaal belandt, kan hij moei lijk zijn identiteit bewijzen omdat hij zijn papieren niet bij zich heeft. Uiteindelijk kan hij zijn functie aantonen en wanneer hij bij het po litiebureau teugkeert en de fameuze Ford daar geparkeerd ziet (er geldt een parkeerverbod), neemt hij innig wraak. De chauffeuse heet Josepha, zij is de weduwe van een kolonel van de gendarmerie en komt gewoon een beleefdheidsbezoek brengen aan ad judant Gerber, de commandant van de brigade van St. Tropez. Eerst nadat hij hevig tegen de be stuurster te keer is gegaan, ver neemt de ongelukkige Cruchot haar ware indentiteit. Hij put zich uit in het maken van verontschuldigingen en al spoedig blijkt, dat Josepha hem een warme genegenheid toe draagt. Mede door zijn sterke gelij kenis met haar overleden echtge noot, wordt de weduwe plotseling verliefd op de gendarme. MEISJES IN EXTASE Suzanne, in de wandeling Su, hoopt eindexamen te doen. Zij is de ster van haar klas, wel niet wetenschappelijk, maar zeker in an dere opzichten. Su is knap, uitda gend, vitaal en bepaald geen groen tje in wat men dan onder de verza melnaam liefde pleegt te noemen. Dientengevolge wordt zij dus be wonderd, bestreden en gehaat. SEX EN CHANTAGE Henri Verdier, een jonge bankdi recteur, maakt kennis met de mooie Karine, een mannequin. Robert, die zich uitgeeft voor Karine's broer, dwingt haar hem voor te stellen aan Verdier. Hij wil zaken met hem doen: 50 miljoen franc investeren om uranium te kopen, dat enkele dagen later het dubbele moet op brengen. De verliefde Verdier ac cepteert en neemt het bedrag weg van zijn bank. Even later begrijpt hij, dat hij bedrogen werd. DE ONOVERWINNELIJKE ZEVEN Tegen het einde van de 4e eeuw voor Christus, na de val van Athene, bleef Sparta in het Midden-Oosten heersen zonder enige democratie, maar met toenemende tyrannie. In de stad Sidon weigerde een groep dappere burgers echter zich aan de vijanden van de vrijheid over te geven. Deze strijd, die ondèr leiding van Axel (Tony Russel) hoofdzake lijk gevoerd wordt tegen de Mace donische huurlingen, die de tyran Rabirio (Massimo Serato) heeft la ten komen en wier loon hij betaalt uit nieuwe belastingen, wordt voor Axel en de zijnen steeds moeilijker en op een gegeven moment moet zij als verloren beschouwd worden De Kaatsheuvelse dancing El Ter reno brengt zaterdag een Veronica Drive-in show, waaraan medewer ken Lex Harding en Jan van Veen. Voor de muzikale omlijsting zorgen de beatgroepen The Saime en The Interval. El Terreno heeft gezorgd voor een geheel niuew sfeervol interieur dat eveneens zaterdag in gebruik wordt genomen. Zondagavond is er een disco-bal Aan de Roestelberg in zaal van Eeuwijk ig er zondagavond een po pulaire groep aan het werk n.l. Po- pey. Niet alleen jongeren, maar ook al wat bezadigdere dansers kunnen hier hun hart ophalen. De populaire bands wisselen el kaar in De Ster in Nieuwkuyk re gelmatig af. Voor zondagavond is weer zo'n bekende groep gecontrac teerd namelijk The Sound Specials, die weer voor uitstekende muziek zal zorgdragen. In de Taxandria-bar kan men a.s. zaterdag en zondg weer terecht op een Disco-dancing, waar al de nieuwste top-40-ers worden ge speeld. In het Lido spelen zaterdagavond weer het Duke City Sextet met zang van Bob Smit en The All Stars waarbij John Davis zijn zangkwali teiten laat horen. Zondagmiddag is er een soulgroep n.l. Soul Grouoe Graduate met als zanger Iwan R'ac en zondagavond zorgen The All Stars en John Davis weer voor de juiste stemming. Afgelopen woensdagmiddag 3 sep- j tember heeft de Fa. Ras uit 's-Herto- genbosch in de Stationsstraat te Waalwijk in het voormalige pand van Van Gend Loos een keukenvoor lichtingscentrum geopend. Tevens worden er tegels verkocht 'en bouw materialen. De Fa. Ras, die in Den Bosch een zaak heeft en in Oss reeds een filiaal, gelooft, dat er in Waal wijk zeker ruimte is voor een zaak, zoals die door hen is opgezet. Het meest in het oog vallend is ech ter het keukenvoorlichtingscentrum - ook vanaf de straat gezien. Keu kens in al hun totaliteit kan men er bezichtigen. De potentiële gegadig den kunnen er keukens kopen in alle prijsklassen en in alle afmetingen. Niet alleen heeft men in Waalwijk een groot aantal keukens tentoonge steld, maar bovendien beschikt men nog over een dergelijke voorraad, dat de koper iets naar zijn zin kan kopen. Voor wat betreft de tegels, die toch van Noord-Brabant in de sporthal van Haaren (bij Oisterwijk) zaterdag en zondag 6 en 7 september telkens van 1 tot 5 uur. ook zeker tot het interieur van een keuken behoren, kan men ook bij Ras terecht, die hiermede en enige zaak in Waalwijk is, die tegels en bouwmate rialen verkoopt aan particulieren. De zaak in Waalwijk is op dezelfde tij den geopend als welke middenstands- zaak in Waalwijk dan ook. Het pand heeft van huiten een verfje gekregen, terwijl er twee fraaie en- tree's zijn gemaakt voor de tegel- en bouwmaterialenverkoop en voor het keukenvoorlichtingscentrum. Aan de gevel zal nog 'n neonverlichting aan gebracht worden. De totale opper vlakte bedraagt 200 m2, waarvan het grootste gedeelte in beslag genomen wordt door het keukenvoorlichtings- centrum. Dit centrum kent een groot assortiment, waaronder vijf Duitse merken van wereldfaam, zoals de Al- no-keüken. Ook binnen heeft het gebouw een grote verandering ondergaan en een en ander is alleszins de moeite van het bekijken waard. Het plafond is laag gehouden en komt goed op bij al de keukens. Voor de opening van dit pand bestond grote belangstelling van de zijde van het publiek, hetgeen reeds bleek vóór de officiële opening op woensdagmiddag. Ook tijdens de receptie bestond van de kant van re laties en genodigden grote belangstel ling, getuigen de vele aanwezige bloemstukken. Zondagavond j.l. hebben zo'n 300 jongelui uit Waalwijk en omgeving de openingsavond van het achtste sei zoen van de geheel vernieuwde soos l'Ecurie te Waalwijk bijgewoond. Te gen half negen (tóen was men nog bezig de laatste hand te leggen aan de verlichtingstonden reeds 50 be zoekers ongeduldig te wachten tot de deuren werden geopend. Tussen half negen en half tien stroomde de soos toen vol nieuwsgierige soosgasten, die hun ogen uitkeken naar de won dermooie nieuwe inrichting van "de paardestal" 'l Dagen en soms halve nachten wer ken van de 4 bestuursleden, vakkun dig bijgestaan en geadviseerd door Bert de Nijs en geholpen door een tiental leden, is zeker door het fraaie resultaat van de verbouwing en de grote belangstelling beloond. In zijn korte officiële openingswoord fe liciteerde de heer Frans de Kok het bestuur met deze geweldige mooie soos en sprak de hoop uit, dat het I'Ecurie nog lang goed mag gaan. "Dat kan ook niet anders", zo zei hij, "want een dergelijke fraaie soos vindt in de omtrek zijn weerga niet". De dansgroep Karl and his Girls, die Ervaar het door twee gratis rijlessen en beslis daarna. CABAN-RIJSCHOOL Paul Krügerstraat 15, Waalwijk, Tel. 04160 - 4271 Afgelopen week had Waalwijk weer bezoek uit Unna en wel van de voetbalvereniging die bij RKC te gast was. Het gezelschap, dat be stond uit 34 personen, arriveerde zaterdagmorgen bij café J. Passier. Een RKC-deputatie was ter verwel koming aanwezig. In de middaguren werd een rond rit door Waalwijk gemaakt en werd verder een bezoek gebracht aan het natuurpark „De Efteling" te Kaats heuvel. Een diner en een gezellig samenzijn bij café J. Passier beslo ten deze eerste dag. Zondags werd er gevoetbald en wel om 13.00 uur door de B-elftallen bij de jeugd van beide verenigingen. Hier wist RKC met 41 te winnen. Om half drie ving de wedstrijd aan tussen de beide beste jeugdelftallen van RKC en Unna. Hier won Unna verdiend met 42. In aanwezigheid van loco-burgemeester J. van Heès- wijk, namen de gasten rond 17.30 uur afscheid van Waalwijk. de voordanspodia moest introduceren had de volle belangstelling van de aanwezigen, waarvan sommigen zich - gesteund door het voorbeeld van deze dansgroep - later op de avond ook reeds op het podium waagden, hetgeen ook de bedoeling is van de inrichters van de soos. Het was een warme doch sfeervolle en gezellige avond, waarover 't bestuur uiteraard zeer tevreden was. "We hadden dit niet durven verwachten", zo vertelde ons de zeer voldane soosvoorzitter Jan van Lier. A.s. zaterdag- én zondagavond zijn (zoals de hele maand september, tot dat soos Memphis Gold haar nieuwe deuren opent) de staldeuren weer voor alle soosliefhebbers open. OVERWELDIGENDE BELANG STELLING VOOR SPREEKVAAR- DIGHEIDSCURSUS RHETORICA TE WAALWIJK Sedert 1964 geeft het bekende In stituut Rhetorica ook in Waalwijk de cursus „Spreekvaardigheid- Per soonlijkheids- en Carrieèrevorming" vroeger ook wel Spreken in het Openbaar genoemd. In 1964 werd door de docent van start gegaan met een cursistenaantal van zes hetgeen echter van seizoen tot seizoen is op gelopen en thans staat genoteerd op een gemiddeld aantal cursisten per seizoen van 22. Donderdag 28 augustus j.l. heeft de eerste openbare kontaktavond voor de najaarscursus weer plaats gevonden in hotel „De Twee Kolom men". De opkomst is overweldigend geweest en het is een nieuw rekord voor deze cursus te Waalwijk. Zo wel uit Waalwijk als uit praktisch ale omliggende plaatsen zijn er èn dames èn heren komen luisteren naar de informatie over deze cursus. Voordegenen die j.l. donderdag avond verhinderd waren zal er op donderdag 4 september a.s. in de zelfde zaal een tweede kontakt avond worden georganiseerd waar na de inschrijving definitief wordt afgesloten. BURGERLIJKE STAND Geboren: Peter zv M van Maurik en M S Reugebrink; Marinus zv A Wa- gemakers en S C Nederveen. Huwelijksaangiften: A J de Rooij en M G Kuijsten; M A Thur en S M J de Bie; W G W P van Hest en D W C de Cloe. Gehuwd: A Ros en A E Vos; G L J H^urter en J de Bie. Overleden: H van Veen, 60 j. Ingekomen: A de Heer en gezin van Amstelveen; H J Schalkwijk en echtg van Rotterdam; A A M J in de Weij ev Versteeg van Boxtel; C P van den Broek ev Lagrouw van Waspik. Vertrokken: E O van Setten naar Eibergen; J M E Geenen naar Utrecht; M G en H L Winterterp naar Amersfoort. van al onze ANTIEKE en KLASSIEKE MEUBELEN, w.o. exclusieve fauteuils, bankstellen, 2-zits bankjes, kunstvoorwerpen, lampen, Franse kasten enz. Verkoop begint heden donderdag 4 september t/m zondag 7 september van 2 tot 's avonds 8 uur. HAAST U Kapelstraat nr. 5 te ELSHOUT bij Drunen.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 13