Waalwijks Jachthoorncorps had succes in België De Echo van het Zuiden Jeugdcentrum „De Pit" gaat vrijdag 26 sept. weer open arbert KAATSHEUVEL i Welke 1 schoenhersteller I KAATSHEUVEL VAN MIERLO SGHOONHEIDSBEHANDELING EN HUIDADVIES Sprang-Capelle ,,'t Luifeltje" WAALWIJK ZONDER PASPOORT GEEN TOEGANG ,,'t Luifeltje" Attrakties Drogisterij Mioch SALON HOMBERGEN Volgende week paspoorten afhalen Maatregelen Woutje van Dalen 35 jaar hij het St. Nicolaas- ziekenhuis 25 paar per week verzorgen Raadslid G. van den Broek begraven Loterij soos Memphis Gold met draagbare t.v. Paspoort JACQUES ESTEREL Paris OVERHEMDEN - CEINTUURS - DASSEN CLAUDE BALMOR CAPTAIN Voor de moderne man DONDERDAGAVOND 18 SEPTEMBER 1969 92e JAARGANG No. 75 (Van onze verslaggever) WAALWIJK - Er is geen jeugdcentrum in Waalwijk dat het laatste jaar meer in het nieuws is geweest, als het ontmoetingscentrum voor werkende jongeren "De Pit". Nieuwswaarde kreeg De Pit bij de opening in no vember 1968. Velen waren toen enthousiast over het initiatief dat een werkgroep had genomenom iets voor de werkende jongeren te gaan doen. Beslist minder prettig waren de berichten die begin van dit jaar over De Pit in de kranten verschenen. Het experiment bleek slechts ten dele ge slaagd. Uit dat eerste jaar is lering getrokken. Met eert vernieuwde opzet start De Pit vrijdagavond 26 september a.s. terdagavond uitgaat, gaat De Pit wel- lic'ht oök op deze avond open. De ruimte in het voormalige zieken huis, dat geheel belangeloos door het kerkbestuur van de parochie St. Jan beschikbaar wordt gesteld, is wat op geknapt. Ook is de ingang verlegd. Men kan nu voortaan aan de voor zijde, recht tegenover het Postkan toor De Pit betreden. Er zijn aparte ruimten voor meisjes 'en jongens, ver der is er een t.v.-kamer en een bar- dancing. De jongelui kunnen verschil lende spelen gebruiken, zoals tafel tennis, biljart, race-baan, kegelbaan, voetbalspelen, etc. Ook staan er en kele kansspelautomaten. Vanaf vrij dag 26 september kan de jeugd uit Waalwijk en omgeving hier weer ge bruik van maken. Ingrid Marbert heeft de eer U uit te nodigen voor een gratis op woensdag 24 september a.s. Voor jongeren speciale adviezen i.v.m. jeugdpuistjes enz. Maakt u direct een afspraak bij: Wilhelminastraat 19, Waalwijk telefoon 3071 OKTERSDIENST i weekeinde zal de praktijk rktoren R. Raaymaakers te 'el en A. de Vries te Loon worden waargenomen door ijteniburg, Hoofdstraat 4 te 'el, tel. 2550. Van zaterdag- l uur tot maandagmorgen 8 e praktijk van Dr. K. van kaatsheuvel worden waarge- ior collega H. Winkelman, t 99, Sprang, tel. 04167- doskundige M. van Vlerken :at 8, tel. 3666 heeft a.s. dienst. \STORIEDIENST eestelijke bijstand kan men zondag van 12 uur tot des uur vervoegen aan de pas- de parochie St. Jozef, Wil- ein 3, Kaatsheuvel tel. 2516 IJ T.B.V. MISSIEWERK rt (18 okt.) vertrekt pater i Deudekom weer naar zijn len. Deze eenvoudige mis loon van twee oude bekende it de Kaatsheuvelse gemeen- errit en Pietje van Deude- >en, ontbreekt het aan elk ti die uitgebreide, gabrekki- itreken, waar de toestanden jen bar slecht zijn. Om zijn ten te bezoeken is 'n prauw wezen vervoermiddel, het- uurlijk veel inspanning en Darie RUIME PERSONEELSBEZETTING EEN MINIMUM AAN WACHTTIJD Dames- en Heren-coiffure Parfumerie - Bijouterie Markt 11 Waalwijk Telefoon 2477 tijd vergt. Daarom is de grootste en ideale wens van deze Kaatsheuvelse missionaris 'n boot met buitenboord motor, waarmede hij zich heel wat sneller kan verplaatsen. Helaas ont breken de geldmiddelen om zijn wens te vervullen. De gedachte, dat wij hier in een land wonen, waar het ons vrijwel aan niets ontbreekt en waar we alle gemakken en comfort als vanzelf sprekend ac cepteren, heeft enkele personen over het probleem van pater van Deude kom aan het denken gezet om hier voor een oplossing te vinden. Zij kwamen tot het besluit om een loterij op touw te zetten met als aantrekke lijke hoofdprijs een vouwfiets. De lo ten zullen a.s. zaterdag wbrden aange" boden. Gezien het mooie doel en ge let op de zeer geringe kosten per lot, t.w. 25 cent, hopen zij dat deze er vlot uit zullen vliegen en dat op nie mand tevergeefs een beroep zal wor den gedaan. Met deze loten zullen uiteraard niet alle onkosten er uit ko men, en daarom is er ook de moge lijkheid om een bijdrage te storten op he gironummer 1063626 onder ver melding "ibuitenboordmotr pater Van Deudekom". OPDRACHT WONINGBOUW Aan het bouwbedrijf Pepping uit Kaatsheuvel is door het Bedrijfspen sioenfonds te Den Haag opgedragen het bouwen van 28 herenhuizen te Berkel-Enschot voor een bedrag van 1.500.000, - totale stichtingskos- ten. Het bouwproject wordt uitge voerd onder architectuur van de heer Hub. Prins, architect BNA te Kaats heuvel. Woensel sr. 21 29; Gebr. Netten 22; C. Hamers 24; P. van de Velden 25; P. Hendriks 26; A. Priems 27; L. v. d. Velden 30; Th. Netten 32 35 62; K. Bastianen 33 45; J. van Kuijk 42; J. v. d. Wouw 46 51; M. Brökx 47 48; Gebr. Snoeren 50; J. Verhaven 52; A. Schepers 53 66; M. Voogd 57; J. Snoeren 58; F. van Woensel jr. 60; M. Snoeren 65; J. Kuijpers 67; J. Kemmeren 68; H. van Son 70. KNBB KAATSHEUVEL Het komend weekeinde vervolgt het district Kaatsheuvel haar wedstrijd programma met de voorwedstrijden pers. kampioenschap 4e klas libre. Niet minder dan 35 deelnemers heb ben hiervoor ingeschreven, welk ver deeld in 5 poules in 5 lokalen zijn ondergebracht. Poula A speelt in 'ca fé-rest. P. van Dun. In verband met een gouden bruilof zijn hier de speel dagen vrijdag 7.30 uur, zaterdag en zondag 4.00 uur n.m.. De overige poules spelen zaterdag en zondag 4 uur n.m. Maandag 7.30 uur n.m. en wel poule B in café Wed. van Wan- rooij. Poule C speelt in café-rest. De Steenbakker, poule D gaat naar café- rest. J. Pruijssers, poule E speelt in café H. van Mook. Partijlengte is 75 car. Er zal ongetwijfeld hard geknokt moeten worden om een van de acht finale-plaatsen, welke gespeeld zul len worden in café-rest. 't Haventje op 10, 11, 12 en 13 aktaber a.s. Hoewel alle meisjes en jongens in de leeftijd van 14-18 jaar uit Waalwijk en direkte omgeving welkom zijn, kan trien niet zonder meer het Pit-complex in het voormalige ziekenhuis aan de Grotestraat betreden. Er zal voortaan een Pit-Paspoort getoond moeten worden. Het vrije ontmoetingscen trum behoort hiermee tot het verleden De ervaring heeft geleerd dat Waal wijk vo<or een centrum op een derge lijke basis opgezet, (nog) niet rijp is. "Wij blijven wel een puur ontmoe tingscentrum; beslist geen vereniging met strenge normen. Misschien meer een sociëteit", vertelt kapelaan K. Vermelis van de Bernadetteparodhie. Hij is - als opvolger van de vertrok ken "eerste man" Hardesmeets - de nieuwe voorzitter van De Pit. Ka pelaan Vermelis vindt de invoering van een paspoort verschillende be langrijke voordelen hebben. EXCLUSIEVE HERENKLEDING De Pit zal geopend zijn op woensdag avond van 7.30-11 uur en op vrij dagavond van 8-11 uur. Het bestuur wil De Pit per avond met ca. 5 leid sters en leiders "bemannen". Men kan nog verschillende vrijwilligers ge" bruiken. Het is de bedoeling dat de leiders en leidsters eenmaal in de 3 weken gedurende één avond worden ingezet. Candidaten kunnen zidh vol gende week 's avonds in De Pit mel den. Als de belangstelling naar de za- DUIVENSPORT De CC Kaatsheuvel hield afgelopen zondag haar derbyvluoht vanuit Cor- beil met 450 duiven, die 7.15 uur ge lost werden. Eerste duif 13.9,58 u., laatste 14.21,52 uur. De uitslag was. C. van Ree 1 12 31; A. Voogd 2 41 44 69; A. Couwenberg 3 17 19 23 28 43 61; J. Steenbergen 4 34 55; H. Klis 5 38 56; G. v. d. Linden sr. 6 18 36 39 40 54 63; J. van Woen sel 7 59; P. Ligtvoet 8 49 64; J. Hoevenaars 9; J. Monsieurs 10 37; N. van Kuijk 11; G. Witteveen 13; M. van Corstanje 14 16; B. Hoeve- naars 15; A. van Kuijk 20; F. van HARMONIE KAATSHEUVEL De animo voor het éne Kaatsheuvelse harmonie is bijzonder groot. Aange moedigd door de succesvolle start hebben zich vijf nieuwe leden opge geven. De jeugd krijgt in de nieuwe opzet een speciale plaats in de vorm van een jeugdharmonie. Een twaalftal leerlingen heeft de eerste les onder de bekwame leiding van de heer P. van Dijk achter de rug. Jongens en meis jes, die hiervoor belangstelling heb ben, kunnen zich alsnog opgeven op maandag 22 september a.s. om 19.00 uur in hotel Smit. 't is klein maar fijn met z'n eksklusieve geschenken. Burg. v. d. Klokkenlaan 61 Waalwijk Tel. 4818 WAALWIJK - Vandaag is het 35 jaar geleden, dat de heer W. van Da len, bij de Waalwijkers meer hekend als „Woutje van het ziekenhuis" in dienst is getreden van het St. Nico- laasziekenhuis te Waalwijk. De heer van Dalen, die op het ogenblik 75 jaar oud is, is reeds 10 jaar geleden gepensioneerd, maar nu op het mo ment - zij het dan voor halve dagen, nog werkzaam is in het ziekenhuis. Gedurende 25 jaren is de heer van Dalen volledig in dienst ge weest bij het ziekenhuis als mede werker van de huishoudelijke dienst. Na het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd tot op he den heeft de heer van Dalen zich belast met alle zaken betreffende de post. Het zou voor „Woutje" erg zijn als men hem zou zeggen, dat hij met de werkzaamheden zou moeten stoppen. Daarom blijft hij doorwerken. De heer van Dalen heeft gedurende de vele jaren, dat hij in het ziekenhuis is vele vrien den gemaakt en eenieder, die eeni- ge tijd in het ziekenhuis heeft door gebracht zal zich zeker „Woutje" herinneren, die altijd voor iedereen klaarstond, als dat nodig was. Niet alleen gedurende vele jaren, maar speciaal tijdens de oorlogsja ren heeft de heer van Dalen zich bijzonder verdienstelijk gemaakt voor het ziekenhuis en de patiënten, want hij wist altijd wel op een of andere manier aan voedsel te ko men. Vanwege de vele verdiensten van de heer van Dalen voor het zie kenhuis was er vanmorgen een fees telijke bijeenkomst, waarbij aan wezig de directie van het St. Nico- laasziekenhuis. Door de directie werd de heer van Dalen vanwege dit 35-jarige jubileum een cadeau aangeboden als dank voor het vele goede werk al die jaren verricht ten dienste van het ziekenhuis. Met veel succes is het Waalwijks Jachthoornkorps zondag j.I. opge treden in Saint Gilles te Brussel en Vilvoorde. Om half vier begonnen de jongens van Waalwijk hun ware triomftocht door het overvolle win kelcentrum van Saint Gilles te Brussel. Tweemaal drie kwartier trok het korps veel bekijks en men hoorde niets dan lof voor zowel de dicipline tijdens de marsen en shows als ook voor de perfect uitgevoerde trom en muziekmarsen. Voor de prijsuitreiking van het gehouden internationaal majoretten- concours werd het jachthoornkorps verzocht nog een showoptreden te verzorgen. Zij brachten een 20 minuten lan ge muzikale show dat de 10.000 bezoekers met eengul applaus be kroonden. Na een verfrissing ver trokken zij naar Vilvoorde waar aan de Europafeesten werd meege werkt. Daar trok het korps om 8 uur in een kleurige stoet met diverse fol- kloristise groepen en muziekge zelschappen naar de grote markt waar voor de autoriteiten een défi lé werd gehouden. Inmiddels hadden zich daar duizenden om het plein verzameld voor de verrichtingen gade te slaan van de diverse dans en muziekgroepen, afgewisseld met een prachtig vuurwerk. Omstreeks 10 uur werd de aandacht gevraagd KERKDIENSTEN Zondag 21 september: Ned. Herv. Kerk Sprang 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Wursten; Ger. Kerk Sprang: 9.30 en 4.30 uur: Ds. F. Spoelstra; Ned. Herv. Kerk Capelle: 9.30 leesdienst, 2.30 uur Ds. J. Jongerden uit Wijk; Ger. Kerk Capelle 9.30 en 3.00 uur: Ds. J. A. Gravestein uit Putten; Ned. Herv. Kerk Zuidholl.dijk: 9.30 en 6.30 uur: Ds. W. van Hennekeler; Ger. Gebeente Juliana laan: 9.30 en 3.00 uur: Ds. Vergunst uit Rotter dam. GESLAAGD Aan de Technische Hogeschool te Eindhoven slaagde voor het ingeni eursexamen Scheikunde onze dorps genoot J. H. Quirijns. CURSUSSEN BRANDWEER Aan de cursussen van het Regionaal Brandweeropleidingscentrum te Til burg zullen voor het seizoen '69-'70 van de vrijwillige brandweer 'n zeven tal leden deelnemen. 40-JARIG HUWELIJKSFEEST Vrijdag j.I. vierde het echtpaar Ant. Metzke-van Peer in het cultureel cen trum Zidewinde het 40-jarig huwe lijksfeest onder veel belangstelling. Naast familie, vrienden, kennissen en buurtbewoners kwam oök het perso neel van de schoenfabriek Gebr. van Drongelen in de Heistraat, alsmede afgevaardigden van verenigingen, en de kerkeraad der Ger. Kerk in de Heistraat hun felicitaties aanbieden. Deze gelukwensen gingen vergezeld van cadeau's en bloemstukken, het geen de zaal een feestelijk aanzien gaf. DIPLOMA ZWEMMEN Zaterdagmiddag had voor de laatste maal in dit seizoen in het zwembad Zidewinde 't diplomazwemmen plaats waarvoor veel belangstelling was. Al le candidaten van deze middag, 29 personen legden met goed gevolg hun proef af. Voor diploma A waren dit er 14, voor diploma B 3 en voor di ploma C 12. De heer J. Bax was bij deze gelegenheid de official. OPBRENGST COLLECTE De laatst gehouden collecte in de Ned. Herv. Kerk aan de Zuidholl. dijk ten bate van het restauratiefonds bracht een bedrag van 1550,35 op. LEDENVERGADERING C.H. KIESVERENIGING De Ohr. Historische Kiesvereniging houdt a.s. vrijdag 19 september des avonds om 8 uur in het cultureel cen trum Zidewinde een belangrijke le denvergadering. Naast de jaarversla gen van secretaris en penningmeester en bestuursverkiezing, zullen het fi nancieel probleem en de komende verkiezingen punten van bespreking zijn. PL ATTEL ANDSVROUWEN J.I. dinsdagavond kwam de plaatselij ke afdeling van de Plattelandsvrou wen voor de eerste maal in dit sei zoen in vergadering bijeen. Na een openingswoord van de presidente me vrouw De Rooij werd het Bondslied gezongen. De spreker op deze avond - In Wenen speelde PSV met een gehavend elftal subliem tegen Rapid Wien voor de Europacup II en won met 2-1. In Rotterdam speelde Feijenoord tegen Reykjavik uit IJs land en won met 12-2. Wilma van den Berg behaalde op de Europese kampioenschappen in Athene op de 100 m de zilveren medaille. voor het in België en Frankrijk be kende Waalwijkse Jachthoornkorps en terwijl de loftrompet nog klonk, dreunden reeds de eerste tromrof- fels over 't plein. Strak en correct kwamen zij opgemarcheerd en het mag gezegd, dat overal alleen hier door al een grote indruk wordt ge maakt op de toeschouwers. Een prachtige show met uitstekend ver zorgde muziek werd hierna aan het duizendkoppige publiek voorge schoteld. Het talrijk op klaterende applaus bewees dat het gebodene zeer werd gewaardeerd en bewon derd en minuten nadat het korps 't plein had verlaten klonk dit applaus de vermoeide maar voldane korps leden nog na. kan ca. v Brieven onder nr. 5276 aan het bureau van dit blad. A was de heer W. J. Sijthoff van de Herv. Pastorie te Ommeren. Het on derwerp dat door spreker werd be handeld was: Diakonessenarbeid te Suriname. Hierover werd na de pau ze een film vertoond, terwijl men te vens in de gelegenheid werd gesteld om voor dit goede doel een lepeltje te kopen. Door mevr. v. .d Laan werd een op rijm gemaakt verslag gelezen van de zomerreis; terwijl door mevr. Benschop verslag werd uitgebracht van de provinciale vergadering. Na enige huishoudelijke mededelingen en het bekend maken van het winterpro- gramma werd door de presidente de vergadering, waarvoor een grote op komst was, gesloten. 50 JAAR CHR. VOLKSBOND A.s. maandagavond 22 sept. zal het bestuur van de Ohr. Volksbond ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan dezer vereniging vanaf 8 uur een re ceptie houden in haar gebouw, Kerk straat 117. BURGERLIJKE STAND Geboren: Gerrit Andries zv J le Sage en E J Faro. Gehuwd: A J de Rooij en M G Kuij- sten; IC G S Andersson en D P Nieu- wenhuizen; W G W P van Hest en D W C de Cloe; M A Thur en S M J de Bie. Overleden: J van Brakel 66 j; M van den Hoek ev van Beek 76 jC Kruijf ev van der Schans 65 j. Ingekomen: H C W C de Kort van Tilburg; H J Werther en echtg van Boxtel; MCE Niesing ev Hunting van Uden. Vertrokken: J J Metzke ev Schalken naar Nieuw-Zeeland. Donderdagmorgen is het raadslid G. J. van de Broek na een plechtige eucharistieviering in de kerk van St. Jan op het parochiekerkhof begra ven. De heer van de Broek die het afgelopen weekeinde vrij onver wachts op 66 jarige leeftijd overleed maakte deel uit van de raadsfraktie van de Katholieke Unie. Hierin ver tegenwoordigde hij de agrarische sector. De heer van de Broek heeft in de Tweede Wereldoorlog veel Joodse onderduikers geholpen door hun onderdak te verlenen. De plechtigheid werd donderdag door het college van b. en w. en tal van raadsleden bijgewoond. WAALWIJK - Naar alle waarschijn lijkheid gaat volgend weekend Soos Memphis Gold weer draaien. Er wordt met alle beschikbare krach ten gewerkt om nieuwe soosruimte aan de Stationsstraat gereed te krij gen. Zoals bekend exploiteerd het bestuur van deze jongere sociëteit deze ruimte zelf. De beslissing over de opening valt deze week. Het wachten is ondermeer ook nog op enkele vergunningen. De inrichting van de nieuwe soos ruimte heeft een lieve duit gekost. Om de kosten enigszins te dekken, organiseert men een grote loterij. Vanaf zaterdag worden de loten te koop aangeboden. Men wil 5000 lo ten in de verkoop brengen. De hoofdprijzen zijn de moeite waard: een draagbare televisie, een vouw- 1 fiets en een polaroid fotocamera. Daarnaast heeft men uiteraard nog andere prijzen. "Doordat de jongelui een klein be drag voor het paspoort moeten beta len en nu voortaan met een "Pit-he- wijs" op zak lopen, raakt men meer geïnteresseerd en meer betrokken bij het ontmoetingscentrum. Van de an dere kant is het paspoort, en laten we daar maar geen doekjes omdraaien, voor de leiding een stok achter de deur. Iedereen weet dat er vorig jaar dingen zijn voorgevallen, die inder daad niet door de beugel konden. Wij hebben daar onze maatregelen voor genomen. Het paspoort is er een van. Wie geen paspoort heeft komt beslist De Pit niet binnen. Dankzij het pas poort hebben we een conrtole op iedereen die binnen is" vertelt kape laan Vermelis. Het nieuwe Pit-bestuur, waarin naast kapelaan Vermelis alleen nog mej. Hoffmans van de vroegere leiding over is, voelt zich in haar opzet ge sterkt door een kern van trouwe Pit- klanten. Uit de reacties die men krijgt blijkt duidelijk dat het ontmoetings centrum bij de jeugd van Waalwijk leeft. Wellicht komt de jeugd in de loop van dit seizoen ook zelf met ini tiatieven, waarop de leiding danlbij- zonder graag inhaakt. De jongens en meisjes (14-18 jaar) die geïnteresseerd zijn in De Pit kun nen volgende week van maandag 22 september tot en met donderdag 25 september iedere avond van 7-8 uur in het gebouw van De Pit aan de Gro testraat een paspoort afhalen. Men moet dan 2 pasfoto's meenemen. Een ervan is bestemd voor het paspoort, de andere voor de administratie. De paspoorten, die ieder jaar moeten worden vernieuwd, gaan 1,50 kos ten. Daarvoor heeft men dan het ge hele jaar toegang. VI WgISlCI Ij l¥I IUV.II Wilhelminastraat 19, Waalwijk telefoon 3071 DOKTERSDIENST Komend weekeinde zal de praktijk van de doktoren R. Raaymaakers te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon op Zand worden waargenomen door Dr. P. Wijteniburg, Hoofdstraat 4 te Kaatsheuvel, tel. 2550. Van zaterdag middag 12 uur tot maandagmorgen 8 uur zal de praktijk van Dr. K. van Tuijn te Kaatsheuvel worden waarge nomen door collega H. Winkelman, Kerkstraat 99, Sprang, tel. 04167- 2350. Verloskundige M. van Vlerken Rulbenstraat 8, tel. 3666 heeft a.s. weekeinde dienst. PASTORIEDIENST Voor geestelijke bijstand kan men zich a.s. zondag van 12 uur tot des nachts 12 uur vervoegen aan de pas torie van de parochie St. Jozef, Wil- helminaplein 3, Kaatsheuvel tel. 2516 LOTERIJ T.B.V. MISSIEWERK Binnenkort (18 okt.) vertrekt pater Harry van Deudékom weer naar zijn missielanden. Deze eenvoudige mis sionaris, zoon van twee oude bekende figuren uit de Kaatsheuvelse gemeen schap, Gerrit en Pietje van Deude- kom-Rdbben, ontbreekt het aan elk comfort in die uitgebreide, gebrekki ge missiestréken, waar de toestanden en de wegen bar slecht zijn. Om zijn missieposten te bezoeken is 'n prauw het aangewezen vervoermiddel, het geen natuurlijk veel inspanning en tijd vergt. Daarom is de grootste en ideale wens van deze Kaatsheuvelse missionaris 'n boot met buitenboord motor, waarmede hij zich heel wat sneller kan verplaatsen. Helaas ont breken de geldmiddelen om zijn wens te vervullen. De gedachte, dat wij hier in een land wonen, waar het ons vrijwel aan niets ontbreekt en waar we alle gemakken en comfort als vanzelfsprekend ac cepteren, heeft enkele personen over het probleem van pater van Deude kom aan het denken gezet om hier voor een oplossing te vinden. Zij kwamen tot het besluit om een loterij op touw te zetten met als aantrekke lijke hoofdprijs een vouwfiets. De lo ten zullen a.s. zaterdag wbrden aange" boden. Gezien het mooie doel en ge let op de zeer geringe kosten per lot, t.w. 25 cent, hopen zij dat deze er vlot uit zullen vliegen en dat op nie mand tevergeefs een beroep zal wor den gedaan. Met deze loten zullen uiteraard niet alle onkosten er uit ko men, en daarom is er ook de moge lijkheid om een bijdrage te storten op he gironummer 1063626 onder ver melding "ibuitenboordmotr pater Van Deudekom". OPDRACHT WONINGBOUW Aan het bouwbedrijf Pepping uit Kaatsheuvel is door het Bedrijfspen sioenfonds te Den Haag opgedragen het bouwen van 28 herenhuizen te Berkel-Enschot voor een bedrag van 1.500.000, - totale stichtingskos- ten. Het bouwproject wordt uitge- COSTUUMS COLBERTS PANTALONS - JACK'S YOUNG MAN STYLE Alleenverkoop Waalwijk

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 17