Bouw sportzaaS in Loon op Zand geschiedt door stichting Cult. Centr. VLIJMEN IJsvereniging Jaap Eden hervat de schaatstraining b In samenwerking met bevolking goede sociale dienstverlening WASPIK DISCUSSIEERDE OVER „SCHRIFTELIJK VRAGENSTELLEN" JAARVERSLAG KATH. MAATSCHAPPELIJK CENTRUM IN WAALWIJK DE ECHO VAN HET, ZUIDEN VAN MAANDAG 6 OKTOBER 1969 ALGEMEEN BEVOLKINGS- ONDERZOEK TUBERCULOSE En Schouwburg: The Messiah Ariisten voor de maand oktober Trio Caravelle Miss Luisa Cotiiia <Juei dei Raffez THE BLUE MOTE TiSburg Binnenkort wordt adviesraad ingesteld Drunen Capelle Waalwijk KATHOLIEK MAATSCHAPPELIJK CENTRUM Programma Bestuur Het punt „ingekomen stukken", de gebruikelijke ouverture van de agenda, heeft donderdagavond j.l. in de vergadering van de raad der gemeente Loon op Zand te Kaatsheuvel abnormaal veel tijd in beslag genomen. Dit naar aanleiding van het schriftelijk antwoord van B. en W. op een aantal schriftelijke vragen van de raadsleden J. Huijbregts en G. Eijkemans. Eerstgenoemde was niet erg te spreken over 't lang uitblijven van dit antwoord, omdat toegezegd was dat dit binnen veer tien dagen tegemoet gezien kon worden. In plaats daarvan hadden zij hierop een maand moeten wachten. Burgemeester Van Erp was nog al vrij scherp in zijn repliek, omdat de oorzaak hiervan moest worden toegeschreven aan het overbelast zijn van het ambtenarenkorps, dat door de personeelsstop niet kon worden uitgebreid. Hij was het helemaal niet eens met de formule van schriftelijke vragen stellen, die hem, naar zijn mening, overigens was opgedrongen en hij deed een dringend beroep op dit college om af te zien van het opjagen van de desbetreffende ambtenaren, die veel te veel werk hebben en dus niet sneller kunnen werken dan nu het geval is. Burgemeester Van Erp voegde er nog aan toe, dat hij zich be slist niet meer zal laten verleiden tot enige toezegging en dat men van hem niet moest verwachten dat hij zich nog zal binden aan een termijn. Gevraagd was o.a. naar de stand van zaken met betrekking tot de reealisering van een sportzaal in 't kerkdorp Loon op Zand, waarover sinds de vergadering van 12 juni '69 in het openbaar met geen woord meer was gerept. Gezien de streef datum 16 september om de zaal te kunnen openstellen, ontstond er nu een duidelijk ongenoegen, omdat men moest constateren dat het bij een belofte was gebleven. B. en W. hadden hierop geant woord, dat de bouw volgens de thans bekende opzet zal geschieden door de Stichting Cultureel Cen trum, waarbij zij de voorbereidin gen hebben begeleid en zoveel mo gelijk ondersteund. O.a. hadden zij bemoeienis gehad met een verzoek van de stichting aan 'n bank-insteL ling tot het verstrekken van een geldlening ter financiering van de stichtingskosten. Zij merkten hier bij op, dat voor het beschikbaar ko men van financieringsmiddelen waarschijnlijk een bepaalde finan ciële verhouding tussen stichting en gemeente ten aanzien van de ex ploitatie van de speelzaal nodig zal blijken. Uiteraard zullen de nodige ramingen, welke in de gemeentebe groting 1969 zijn opgenomen, de goedkeuring van Ged. Staten be hoeven. En of deze zal worden ver kregen, was in het huidige stadium niet met zekerheid te zeggen. Op dit laatste wees burgemeester4 Van Erp nog eens uitdrukkelijk n.a.v. een vraag van de heer Eijkemans, hoe de gemeente zou reageren op een aanbod van de Boerenleenbank te Loon op Zand, financiën beschik baar te stellen. Dit kersverse aan bod van 8,5 pet. lening geeft na tuurlijk wel nieuwe aspecten aan de zaak, maar de moeilijkheid is nog altijd dat de rente en aflossing bij G.S. een moeilijk haalbare kaart blijft. De gemeente verkeert in gro te geldelijke zorgen en het is op dit ogenblik nog een open vraag of de begroting 1970 wel sluitend zal kun nen worden gemaakt. De heer Eeke mans merkte nog op dat hij dit al lemaal wel wist, maar hij maakte zich zorgen over het mislopen vin de rijksbijdrage als men voor fe bruari 1970 niet met deze affaire gereed was. In ieder geval zal G.S. een principiële goedkeuring worden gevraagd. De vragenstellers hadden ook nog een lans gebroken voor verbetering van het Moleneind en een oplossing van de Baden Powellweg te Loon op Zand, waarop B. en W. hadden geantwoord dat de kosten hiervan 400.000,niet in verhouding staan tot de betekenis, welke deze wegen hebben en het profijt van de bewoners van resp. vier en drie wo ningen aan deze wegen. Bezien zal worden of in het kader van onder houd van wegen enige verbetering kan worden bereikt. Besloten werd aan de verbin dingsstraat tussen de Rembrandt- straat en de Albert Cuypstraat te Kaatsheuvel de naam Pieter de Hooghstraat te geven. In het plan „Molenwijck" te Loon op Zand komt de ruimtevaart aan bod, door de straatnamen Ruimtevaartstraat, Ga- garinstraat, Collinsstraat, Arm- strongstraat en Aldrinstraat. Ver der zal de Weteringstraat gedeelte lijk een andere naam krijgen. De bestaande naam blijft gehandhaafd voor het gedeelte, lopende van het Oranjeplein naar de Kamperfoelie laan. Het verlengde van de Berken laan en de straat ten oosten daar van, welke nu nog Weteringstraat heet, zal Berkenlaan genoemd wor den. B. en W. hadden een voorstel in gediend om de exploitatie-vergoe ding per leerling van 95,op 101,te brengen. Inmiddels heb ben de schoolbesturen in de ge meente een verzoek ingediend om een beslissing hierover een maand te verdagen. Burgemeester Van Erp was wel genegen aan dit verzoek gevolg te geven, maar wees er nog eens op, dat de hoogte van het be drag wordt bepaald door de kosten, voortvloeiende uit de redelijke be hoeften van de in normale omstan digheden verkerende openbare scholen, i.e. de school te De Moer (de school in Kaatsheuvel aan de Lage Zandschel geniet wegens het kleine leerlingental een afzonder lijke regering). De heer J. Beerens was van oordeel, dat wanneer de schoolbesturen met begrotingen zouden komen, er beter te praten zou zijn. Hij had hierop al eerder aangedrongen. De woonruimte-commissie, be staande uit de heren F. Elshout, J. v. Gastel, C. Klijn, E. den Nieuwen - boer en mej. C. v. Veldhoven werd opnieuw benoemd tot 1 oktober '70. Tenslotte deelde burgemeester v. Erp nog mee, dat de verrekening van de wijkverwarming in de „Pan- nehoef" binnen ongeveer 4 weken te verwachten is en dat bij de Bank van Nederlandse Gemeenten een bedrag van 565.000,kan worden geleend ter consolidering van de vlottende schuld. GOUDEN BRUILOFT f J. Kuys VB 1184 pt., 3. II. Boom- Donderdag werden in Vlijmen i Elschot 'PTT')''' twee gouden bruiloften gevierd en nog wel van twee gebroeders nl. Ant. Meesters-Heesbeen en H Meesters-Strengers. De beide buurtverenigingen had den voor een prachtige versiering gezorgd, zov/el bij de /woningen als in de buurt. Op het Plein kwa men beide gouden paren bijeen en d.e harmonie Concordia en buurt bewoners hadden gezorgd voor de versiering als fietsen enz. en zo ging de stoet naar de kerk. 's Middags volgdein café Ant. Klerks voor het gouden paar Ant. Meesters-Heesbeen en in café H. Boom-v. d. Wiel voor H. Meesters- Strengers een receptie waar veel belangstelling vopr was. Burge meester mr. Schweitzer en secre taris en een wethouder waren eveneens aanwezig om de geluk wensen uit te spreken met dit zeldzame gebeuren, 's Avonds bracht de harmonie een serenade bij de twee paren. Op naar de 60 is de wens van geheel Vlijmen. GESLAAGDEN EHBO AFD. VLIJMEN Tijdens een feestavond van de EHBO afd. Vlijmen in café Ant. Klerks zijn de speldjes en de di ploma's aan de geslaagden van de EHBO-cursus door het oudste lid Nol de Graaf uitgereikt. De ge slaagden zijn: mej. H. M. v. d. Brand, mej. C. M. van Engelen, mevr. C. de Hart-van Bokhoven, mevr. H. Keetels-Timmermans, mevr. M. Loosbroek-Molhuizen, mevr. J. H. de Roode, mevr. C. M. de Vaan-Juffermans, mevr. L. Ver straten-Waterschoot, mevr. Th. v. d. Wijgaart-v. d. Kolk, en de heren J. H. van Delft, H. C- van Drunen, J. Forschelen, Th. Kivits, A. A. M. Kooien, P. Pechtold, P. Pullens, C. van Roosmalen en W. v. d. Broek. WEDVLUCHT DE REISDUIF Zondag hield de PV De Reisduif een wedvlucht vanuit Arlon. Het was de laatste vlucht van het sei zoen. De uitslag was als volgt: Jo v. d. Heuvel 1 4, H. Henskens 2 3, G. v. d. Linden 5, H. v. d. Ven 6, J. Biesemans 7 8. De uitslag om de J. Boom trofee 1969 is als volgt: 1. N'. van Dal 744 pt., 2. J. Elschot 653 pt., 3. H. Berkelmans 628 pt., 4. A. v. d Heuvel 608 pt., 5. Jo v. d. Heuvel 587 pt. Eindstand zesdaagse De Reis duif: 1. Th. van Overdijk-R. de Vaan 1195 pt., 2. P. Diepstraten- Evenals vorige jaren heeft het bestuur van de trainingsclub van de ijsvereniging Jaap Eden te Haarsteeg voor haar leden de ijs baan te Den Bosch afgehuurd voor een technische ijstraining. Deze trainingen worden gehouden elke zondagmorgen van 10.30 tot 11.30 uur, ingaande zondag 5 okto ber a.s. t.m. maart 1970. Met de droog- en conditie-trainin gen werd reeds aangevangen in de maand juli en werden gehouden in de Drunense Duinen bij Giers- bergen. Het bestuur is tevens voornemens om rond Kermis een aantal leden uit te zenden naar de 400 meter ijsbaan te Heer en veen om hun technische ijstraining verder uit te kunnen bouwen. Twee leden van genoemde ijsvere niging hebben te Zeist een cursus gevolgd voor oefenmee^ter K.N.S.B. en beide heren respectievelijk W. v. Heyst en B. v. Son zijn hiervoor inmiddels geslaagd en gediplo meerd. Door deze activiteiten vertrouwd het bestuur er op dat hun leden, bij de eventuele komende hardrij- derswedstrijden op de schaats, tot zeer goede prestaties zullen komen. Dat de ijsvereniging Jaap Eden uit Haarsteeg hiertoe in staat is be wijzen de successen die zij in de laatste „ouderwetse" winter van 1963 heeft behaald. Eventuele nieuwe leden kunnen zich laten inschrijven bij J. Ketels, De Hoeven 3b te Haarsteeg, W. v. de Berk, Mommersteeg 38, Haar steeg en E. Verhoeven, Victorie straat 30, Waalwijk. mans-M. v. d. Heuvel 1070 pt., 5. N. van Dal-Geene 1054 pt. WIELRENNEN De Vlijmense nieuwelingen na men deel aan de ronde van Uden- hout. Niemand kreeg een kans om j weg te komen en in een massa- j sprint werd H. van Heivoort 7e i en B. Libregts 14e. DAMMEN De Vlijmense damvereniging DVS speelde zaterdag in café Ant. I Klerks een thuiswedstrijd tegen Excelsior uit Den Bosch. Het was een spannende strijd die in, 1/et j voordeel van Excelsior eindigde 8—12. .1. In het tijdvak van 7 tot en met 17 oktober zal in de gemeente Vlij men wederom een algemeen be volkingsonderzoek op tuberculose worden gehouden ten behoeve van de bewoners van 15 jaar en ouder. Het onderzoek zal evenals in de vorige jaren uitgevoerd worden door de Stichting tot Opsporing van Tuberculoselijders in Noord- Brabant (SOTU) en geschiedt in een speciaal daartoe ingerichte on- derzoek-auto. VERGADERING DE ZWALUW Zaterdag hield de postduivenver eniging De Zwaluw haar eerste maandvergadering na het vlieg- seizoen 1969. In zijn openingswoord zei de voorzitter o.a. te betreuren dat de secretaris de heer J. van Engelen enkele maanden geleden was overleden. Hij noemde zijn heengaan voor De Zwaluw een groot verlies, die zeer veel voor de vereniging heeft gedaan. Van mevr. van Engelen-v. d. Wiel was een dankbetuiging binnengekomen aan alle leden gericht, voor de be langstelling tijdens zijn ziekte en bij zijn overlijden. Het bestuur had gemeend als aandenken en J. van Engelen wisseltrofee te laten ver vliegen op een vlucht van jonge duiven waarmee het alle leden eens waren. Vrijdag a.s. zal papier worden opgehaald. De tentoonstellingsda tum werd vastgesteld op 13 en 14 december. De kampioenschappen 1969 zullen op de volgende verga dering worden bekend gemaakt. Als nieuw lid werd P. de Hart te Vlijmen met algemene stemmen aangenomen evenals het jeugdlid Oosterwaal. Op de jaarvergadering zal een nieuwe secretaris worden gekozen. De aftredende bestuurs leden Jo v. d. Hout, A. de Vaan, M. Laros en J. v. d. Dungen zijn v/eer herkiesbaar. Nieuwe candida- ten kunnen zich tot 8 dagen voor de jaarvergadering indienen. De voorzitter dankte allen die dit seizoen als helpers, klokkenstel- lers en -lichters, inkorvers enz. heb ben meegeholpen. TILBURG Op dinsdag 28 oktober aanstaa- de zal in de Stadsschouwburg van Tilburg een Feestconcert worden gegeven ter herdenking van Til- burg's 25-jarige bevrijding, uitge voerd zal worden G.F. Handel's THE MESSIAH (engelse versie) door het Toonkunstkoor Tilburg met medewerking van Het Bra bants Orkest en de zangsolisten: Heieen Verkley, sopraan; Mariette Dierckx, alt; Chris van Woerkom, tenor en Max van Egmond, bas-ba riton. Dirigent is de heer Jean Claessens. Het aanvangsuur is bepaald op 20.15 uur. MUZIEK Italië TROMPET-SHOW SPAANSE STRIP-VEDETTE Geopend van 20.00 uur tot 04.00 uur. VEEMARKTSTRAAT 36 Telef. 04250 - 25287 ■38 WAALWIJK - Door de Stichting Katholiek Maatschappelijk Centrum te Waalwijk is het jaarverslag uitgebracht over 1968. Op de allereerste plaats worden die personen en instanties bedankt, die door hun medewer king het werk van de Stichting hebben mogelijk gemaakt. In het laatste kwartaal van 1967 is een struktuur-onderzoek gehouden inzake het func tioneren van het Centrum. Dit onderzoek vond in 1968 goede voortgang en resulteerde in nieuwe initiatieven en een programma van actie. Opdracht van het onderzoek was: het maken van een beschrijving van de huidige situatie van het Centrum- werk te Waalwijk, alsmede het aan geven van de voornaamste knelpun ten, problemen en manco's in de ge geven situatie. Het aan de hand van de verkregen inzichten zal men enige hoofdmogelijkheden opstellen, inzake opzet 'en organisatie van 't centrum- Donderdag vergadert de raad van de gemeente Waspik. De agenda luidt: 1. Opening. 2. Vaststelling van de notulen. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Voorstel tot aankoop van grond en opstallen, plaatselijk genummerd Scharlo 36 en 38 van mevr. wed. P. J. de Ruijter te Raamsdonk. 5. Voorstel tot het aangaan van rui ling van grond met de heer S. Sel ders te Waspik. 6. Voorstel tot verkoop van een per ceeltje grond aan de heer J. Ver schuren, Kerkstraat 36, alhier. 7. Voorstel tot vaststelling van een besluit tot toekenning van een uit kering duurtetoeslag 1969 en na calculatie trend 1969 voor het per soneel van de gemeente, overeen komstig het rijkspersoneel. 8. Voorstel tot verhuur van grond aan de Rijksgebouwendienst voor het plaatsen van een tijdelijk-nood- politiegebouw. A. P. DE BONT OVERLEDEN Zaterdagmiddag is in Waspik geheel plotseling overleden de heer Adrianus Petrus de Bont. De heer de Bont, 64 jaar, was sinds ruim twee jaar president van het Water schap Het Zuiderafwateringskanaal. Vanaf 1954 maakte hij deel uit van het bestuur van dit waterschap en wel als vice-voorztiter. Ruim 21 jaar geleden werd hij gekozen als hoofdingeland van het Z.A.K. In de jaren 19471953 was hij voor zitter van het waterschap Klein Waspik. Tevens was de heer de Bont nog lid van de pachtkamer te 's-Her- togenbosch. Bij de heer G. Knaap uit Raamsdonk, vice-voorzitter van het Waterschap zal voorlopig de leiding van het waterschap berus ten. De solemnele uitvaartdienst zal BURGERLIJKE STAND Over de maand september: Geboren: Maria dv J Hamels-Da- men; Marina dv J van der Linden- Wijkmans; Franciscus zv F Schmidt- Ruijsestein; Michel zv A van Hoof- van Delft; Henricus zv J Smits- Vugts; Adriana dv C v Rooij-Mom- mersteeg; Wilhelmus zv F van den Ing-Daamen; Richard zv A Olree-v Treuren; Elisabeth dv G de Wit- Franken; Hendrik zv M Werther-van der Schans; Aldegonda dv J de Haan-Klerks; Christina dv M Kee tels-van Leijsen; Adriana dv C van der Geld-Franken; Petrus zv J Heij- mans-de Pauw; Martinus zv M van der Lee-van Noort; Ronald zv J van Zijl-Schols; Edward zv K Schmitt- van der Meer; Antoon zv J v Spijk- de Groot; Gijsbertus zv M van der Pasch-Bonke; Maria dv T Fijneman- Smits. Overleden: Johannes van den Hoven, 63 j te Drunen, zv C van den Hoven en H Klerx; Gijsbertus C Oversteeg, 83 j te Drunen, zv P Versteeg en K van Lith; Lambertus H J Lambooij, 73 j te Drunen, edhtg van v Meete- ren. Gehuwd: J A van Drunen 27 j te Drunen en C J M Besseling 22 j te Den Haag; J H Kramer 32 j te Dru nen enCHM Bruijs 21 j te Loon op Zand; H F M A van Delft 23 j te Drunen en A H A Nijssen 22 j te Drunen; M J M de Vaan 25 j te Vlij men en W E T M Jonkers 23 j te Dmnen; R H van Esch 26 j te Vlij men en W A van Dommelen 26 j te Drunen; A W M Bink 29 j te Waal wijk en P C M van Huiten 23 j te Drunen. worden gehouden op dinsdag 7 ok tober om half 11 in de Bartholo- meuskerk te Waspik. DUIVENSPORT Postduivenvereniging Waspik vloog op Arlon. Voornaamste uitslagen: P. de Graauw 1 8 9, H. Treffers 2, G. Kuyten 3, F. v. d. Mosselaar 4 7, A. van Tilborgh 5 6 11, M. Bax 10, C. de Rooy 12, P. de Graauw jr. 13. VOLLEYBAL Uitslagen: Atak 2Donar 21 Atak 2Tornado 02 Atak 3Odulphus 1—2 Atak 3Madju 21 Atak ANiegovoc 02 Atak A—Sarto 20 Atak BNiegovoc 12 BAZAR DE SNELLE SCHAATS In zaal P. Pruijssers kwam vrijdag avond het bazarcomité van de sup portersvereniging De Snelle Schaats bijeen. Na een welkomstwoord door de voorzitter werd direct overgegaan tot het vaststellen der uitkomst van de huis aan huis collecte. Met genoe gen kon worden vastgesteld, dat ook de schaatssport in deze gemeente wel in de belangstelling van de inwoners staat. De opbrengst van de collecte was dan ook buiten verwachting zeer goed te noemen. Ook werden vele giften in natura toegezegd en daarbij vele waardevolle goederen. Vervol gens werd vastgesteld welke attrac ties men op de bazar zal houden. Voorts werd nog besloten enkele gro te bedrijven aan te schrijven voor eën geschenk voor deze bazar. Gelet op hetgeen thans reeds is bereikt kan het comité met grote ijver verder gaan om alles te doen wat zal kunnen lei den tot het slagen van de te organi seren bazar, RIKKEN De supportersvereniging van SSC wil nog even aandacht vestigen op de a.s. vrijdagavond in zaal P. Pruijssers te houden rikavond, waarvoor men diverse mooie prijzen beschikbaar ge steld heeft. Aanvang 8 uur. VOLLEYBAL Het is het herenteam van Explosie niet geluk de volle winst mee naar huis te brengen. Het werd in 3 sets verslagen door Condor 1. Daar Ex plosie niet op dreef was, ging deze eerste set met 15-3 naar Condor. In de tweede set waren de rollen omge keerd en Explosie won met 9-15. In de 3e set waren beide partijen weer aan elkaar gewaagd. Bij de stand 7-10 veranderde echter deze verhou ding. Condor klom op tot 11-10 en won tenslotte met 15-12. Ondanks dit verlies heeft Explosie het team van Condor, dat tot het sterkste team van de 3e klasse gerekend wordt, zeer goed partij gegeven en kon men toch nog met één punt naar Sprang-Ca- pelle terugkeren. Grotestraat 244a, Waalwijk, tel. 2882 Spreekuren op het bureau: dagelijks van 9 - 10; alsmede maan dagavond 6-7; dinsdagmiddag 2-3; vrijdgmiddag 2-3. Bovendien spreekuur in de verschil lende wijken: Loeffstraat 54 achterom: woensdag morgen 9 - IC'. Kleuterschoool Hummeloord, tel. werk te Waalwijk. Hiertoe werden 'n groot aantal gesprekken gevoerd met personen en instanties. Betreffende 't eerste deel van het onderzoek werden drie deelrapporten uitgebracht, die handelden over: een beschrijving van de situatie, de visie op de werkwijze en de organisatie van het geheel en de visie van de bij het onderzoek be trokken personen 'en instanties. Een en ander werd besproken met het bestuur en resulteerde in enkele be langrijke veranderingen ten aanzien van de uitvoering van het werk. Met name werd de huisvesting van een centraal bureau gerealiseerd. De mo gelijkheden qua opzet en organisatie werden in een afzonderlijke nota neergelegd. Hieruit volgde een pro gramma van aktie. Op korte termijn houdt dit in: een statuten wijziging, samenstelling van een bestuur van 9 of 11 personen op persoonlijke titel, het instellen van een adviesraad, het verzoek om ever te mogen gaan tot het aanstellen van een vierde maat schappelijk werker. Op langere ter mijn houdt dit in: overleg met ste delijke hulpdienst in verband met vrijkomende mogelijkheden als gevolg van de opheffing c.q. facultatiefstel- ling van parochiële centra, overleg met de gemeente, overleg met andere instellingen voor algemeen maat schappelijk werk in het stadsgewest, i.v.m. mogelijke schaalvergroting. De besturen van de parochiële centra stemden in met de wijziging en als voorzitter ad interim werd aan gewezen de heer de Waal. In het verslag worden verder dank gebracht aan degenendie dit structuuronder zoek hebben gerealiseerd, speciaal aan Drs. A. Stadhouders en mej. A. BogaersDe stichting stelt zich ten doel in samenwerking met de bevol king te komen tot een goede sociale dienstverlening. Het werkgebied van de Stichting omvat de gemeente Waalwijk. Het bestuur bestond aan het begin van het verslagjaar uit de volgende personen: voorzitter J. Bergman, se cretaris J. Swarts, penningmeester C. Goverde. Leden waren J. van Box tel, P. Eibers, J. van Laarhoven, P. Mulders en J. de Waal. In verband met zijn leeftijd trad de heer Berg man af en werd de heer de Waal als voorzitter benoemd. Het Centrum is thans gevestigd in een gedeelte van 't voormalige zusterklooster aan de Grotestraat 244a 4588, Mr. Sprenger van Eijkstraat: maandagavond 6.30 - 7.30. Bernadetteschool, Burg. Verwiel- straat 2a, tel. 3544: woensdagmiddag 2 - 3. Pastoor Kuijperstraat, Alb. Thijm straat, tel. 3414: dinsdagmiddags 2 - 3. STICHTING PROTESTANTSE CHR. LEESBIBLIOTHEEK Gevestigd in gebouw Chr. Belan gen Besoyensestraat 3, geopend op donderdag van 7.15 - 8 uur. SINT CLEMENS BIBLIOTHEEK BAARDWIJK Geopend: vrijdagavond van 7-8 uur. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Grotestraat 196a - tel. 3787 Jeugdbiblitheek: Maandag 16.00-17.30 uur Dinsdag 16.00-17.30 uur Woensdag 15.00-17.30 uur Vrijdag 14.00-17.30 uur Iedere woensdag wordt er voorge lezen van 14.30 tot 15.00 uur. Volwassenen: Maandag 14.00-16.00 19.00-20.30 u. Dinsdag 14.00-16.00 Woensdag 19.00-20.30 u. Vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 u. Zaterdag 10.00-12.30 13.00-15.00 u. Protestantse Interkerkelijke Stich ting voor Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging „De Langstraat" Maatschappelijk werker M. J. van Westen. Bureau: in „Hervormd Jeugdcentrum" te Sprang, tel. 04167-2703. Spreekuren: dage lijks van 9 - 10 uur.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 3