Uitgaan in het weekend i de Put" Wordt dames-team Tachos zondag handbalkampioen Burgerlijke stand Drunen Keukencentrum Langstraat POGGENPQHL Apollo Lido Roesteiberg anier II Terreno Be Ster Sprang-Capelle KAATSHEUVEL KEUKENS 11 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAGAVOND 8 JANUARI 1970 11 EEN LANGE ZWOELE NACHT Musis Sacrum groeibriljant Juwelier STASSAR Uitslag „Memphis Gold loterij Capelle Badminton High Speed Vlijmen Drunen i» SLUIPSCHUTTERS IN DE JUNGLE Een groep Amerikaanse cavaleris ten, onder 'bevel van majoor Baily, wordt op enige afstand van Ma nilla verrast door een aanval der Japanners op de Filippijnen. Baily's eerste zorg is zijn verloofde Alex, die bij hem is. Hij stuurt haar in haar grote auto naar Manilla van waar zij verder kan reizen. De com pagnie van Baily begint dan te paard de moeilijke reis naar Manil la, veiligheidshalve niet langs de hoofdwegen. Na korte tijd hervin den Bailey en Alex elkaar. Zij kan jn haar auto niet verder omdat er overal vluchtelingen zijn. Zij voegt zich bij de mannen en deze gaan te paard verder, verscheidene malen door sluipschutters bestookt. DE SERGEANT Sergeant Majoor Albert Callan f onderscheiden met 't Distinguished Service cross) komt als Eerste Ser. geant aan op een Amerikaans leger kamp in Frankrijk. Hij ergert zich onmiddelijk aan de rommel in bet kamp en aan de ongedisciplineerde commandant Loring. Bij het eerste appèl wordt Callans aandacht getrokken door soldaat Tom Swanson. Swanson heeft een meisje, Solange. Dié avond ontmoet hij haar zwager èn deze is er nu van overtuigd dat de beide jonge mensen echt van elkaar houden. De volgende dag gaat de Sergeaift naar het olie-depót, waar Swanson werkt. Hij biedt Swanson een baan tje aan op zijn kantoor. Swanson is er niet kapot van en vraagt be denktijd. In de korte tijd dat de Sergeant in het kamp is blijkt nl. dat Callan een „rotzak" is. Callan weet uiteindelijk, na veel gepraat en gedreigd, Swanson er toe te brengen voor hem te werken en het schijnt dat de Sergeant wat mense lijker wordt. Een mooi blond meisje poseert voor een schilderes. De schilderes is blijkbaar niet tevreden. Zij be-' weegt nerveus haar penseel en het model ziet dit als een aanwijzing om zich steeds meer van haar kle ren te ontdoen. Wij zijn getuige van een charmante striptease opgevoerd door Jenny en Vera, twee bekende stripteaseuses in de nachtelijke we reld van Parijs. DE WRAAK VAN DE PISTOLORES In Amerika heten zij revolver- schutters aan de Mexicaanse grens noemt men ze „pistoleros" kerels die onschendbaar zijn omdat zij hun pistool onfeilbaar weten te hanteren en die het met de wet en wetmoraal niet al te nauw nemen. Al enkele jaren lang hadden Ste ve en Duke dit niet zo bijster nobe le werk gedaan en hun samenwer king zou nog langer geduurd heb ben als Stevé niet verliefd gewor den was op Susan, de dochter van zijn oudere vriend Duke. Duke ver zet zich echter met hand en tand tegen een huwelijk. Zijn dochter zal nooit met een pistoleros trou wen. Donderdag t,m. maandag: BULLITT Vrijdag 11 uur: MINI-WEEKEND Zondag 3 uur: KLOKSLAG TWAALF De Ster in Nieuwkuyk weer een ge zellige dansavond. Het dansorkest Les Donjon verleend muzikale me dewerking. Zondagavond speelt hier Het Benelux Kwintet. De Grande Soireee Dansante on der welke wijdse naam het Lido za terdag een dansparty brengt wordt opgeluisterd door The Valentino's met zang van Dolr Schipper. Zon dagavond speelt hier The Dukes '65 uit Utrecht. Ook dit weekend kan men in De Put weer dansen op de nieuwste platen. Gastheer is ook deze keer de Radio Luxemburg d.j. Josje van de Ven. Op zondagmiddag is de Roestei berg het domein van de jeugd. A.s. zondag kan men genieten van het optreden van de bekende pop- groupe The Leeds uit Aalsmeer. Een charmant kleinood Altijd sprankelend mooi Altijd vast van waarde Stationsstraat 88 Waalwijk Vraagt onze folder. In de Kaatsheuvelse dancing El Terreno is er zowel zaterdag- als zondagavond een disco-bal. De disc- jockeys hebben de allernieuwste zwarte schijven al gereed liggen. Het leidt dan ook geen twijfel of het wordt weer gezellig bij El Ter reno. Ook deze week is er zaterdag in (Advertentie) le pr. nr. 458 draagbare T.V.; 2e pr. nr. 1939 vouwfiets; 3e pr. nr. 415 Polaroid camera 4e pr. nr. 2817 Spaanse knop- stoel; 5e pr. nr. 943 Klokje; 6e pr. nr. 819 Damesschoenen; 7e pr. nr. 2022 Schoudertas; 8e pr. nr. 1807 Lantaarn; 9e pr. nr. 326 Set glazen; 10e pr. nr. 257 Lektuurmand; lie pr. nr. 1736 Langspeel plaat; 12e pr. nr. 1427 Langspeel plaat; 13e pr. nr. 426 Schilderij; 14e pr. nr. 1466 Platenkoffer. De prijzen kunnen worden af gehaald a.s. vrijdag- en zon dagavond bij het bestuur van Sociëteit Memphis Gold, Stationsstraat 55, Waalwijk tel. 5202 Afhalen van prijzen mogelijk tot 31 maart a.s. KERKDIENSTEN hield maandagavond het college van b. en w. de gebruikelijke nieuwjaars receptie voor allen, die in dienst zijn der gemeenten met hun vrouwen of verloofden. Burgemeester M. van Prooijen sprak namens het gemeente bestuur de beste wensen uit voor het gezinsleven en voor het werk in dienst der gemeenschap te verrichten. Het is haast niet te geloven dat het weer één jaar geleden is dat achter ons ligt, een jaar dat voor onze gemeente zeer gunstig was dankzij de werkkracht, ijver en toewijding. Het was een bij drage aan de gemeenschappelijke taak een dienstbetoon aan de ingezetenen der gemeente. Ook de gemeenteraad is over 't werk in deze zeer tevreden, dat is in de laatste raadsvergadering wel geble ken bij de behandeling der begroting, waarbij alle sprekers lof toezwaaiden aan de ambtenaren en de werklieden. Vooral de laatsten kregen veel waar dering voor de gladheidsbestrijding. De burgemeester hoopt dat oök 1970 in dienst van deze aktiviteiten mag staan om allen samen te werken aan de verdere uitbouw der gemeente. Hierna bleef het gezelschap nog een tijdje gezellig bijeen. Ned. Herv. Kerk Sprang: 9.30 en 2.30 Ds. G. Wursten; Ger. Kerk te Sprang 9.'30 en 4.30 uur: Ds. W. B. v. d. Meulen uit Rotterdam; Ned. Herv. Kerk Capelle 9.30 en 2.30: Dhr. Breeman uit Alphen a.d. Rijn; Ger. Kerk Capelle 9.30 en 3 uur: Ds. A Vreugdenhil; Ned. Herv. Kerk Zuidholl.dijk 9.30 en 2.30 Ds. W. van Hennekeler; Ger. Gemeente Ju- lianalaan 9.30 en 3 uur: leesdienst. BEGRAFENIS DHR. VERBEEK Woensdagmiddag vond op de alge mene begraafplaats in Sprang onder zeer grote belangstelling de begrafe nis plaats van wijlen de heer P. Ver beek, die j.l. vrijdag op 51-jarige leeftijd overleed. In de aula weid de begrafenisdienst geleid door Ds. Spoelstra, Ger. Predikant in Sprang, die sprak naar aanleiding van Psalm 71 vers 14. De met bloemen van su perieuren en medewerkers van de provinciale waterstaat gedekte lijk baar werd grafwaarts gedragen door pontonniers in uniform. Aan de ge opende groeve bad Ds. Spoelstra het Onze Vader, waarna ouderling van de Hoven namens de familie dank bracht voor de belangstelling en het betooifüe medeleven. CHRISTELIJKE VOLKSBOND Ter gelegenheid van het 50-jarig be staan van de vereniging Ghr. Volks bond in Sprang wordt op vrijdag 9 en zaterdag 10 januari een tweetal ont spanningsavonden gehouden in het gebouw in de Kerkstraat. Deze avonden zullen worden verzorgd door het Kaatsheuvelse Jeugd- en Showkoor met een speciale Tiroler Show. Dit koor dat in ons land een zeer goede reputatie heeft en zelfs al is opgetreden voor de Belgische Televisie, maakt met zijn 85 méde werksters éen groot non-stop pro gramma. De donateurs der vereniging kunnen op vertoon van hun lidmaat schapskaart bij de penningmeester gratis plaatsbewijzen verkrijgen waar na voor hen plaatsen gereserveerd zullen worden. Bij bestuursleden van de Ghr. Volksbond zijn vooraf reeds toegangskaarten verkrijgbaar. DERDE TRIM U FIT TOCHT In het kader van de Trim U Fit wan deltochten die deze winter in vele plaatsen in ons land worden gehou den wordt a.s. zaterdag de derde win- tertocht in dit seizoen gehouden wel ke worden georganiseerd door de wandelsportvereniging Er op Uit. De afstanden waar men een keuze uit kan maken om te wandelen zijn 7, 14 en 21 km. De start is tussen half elf en half twee vanaf café W. Kuis in de Raadhuisstraat. Deze keer is ook weer een bezienswaardigheid in het parcours opgenomen n.l. de oude ko renmolen aan de Zuidholl.dijk, waar sinds enkele jaren een curiositeiten- handel in is ondergebracht. NIEUWS J AARSRECEPTIE GEMEENTEBESTUUR In het culturele centrum Zidewinde PONYCLUB De ponyclub Kaatsheuvel houdt a.s. vrijdagavond in café Kerkzicht van de heer L. Snoeren een algemene ver gadering. De agenda bevat o.a. de volgende punten: algemene medéde- lingen, notulen jaarvergadering '69, jaarverslag secretaris, bestuursvoor stellen, waaronder vergoeding com mandanten en contributie '70, naam van de vereniging, manegeplaats enz. afrekening van de penningmeester, verslag kascommissie, begroting '70, alsmede verkiezing van commissies en dergelijke. DOKTERSDIENST Komend weekeinde zal de praktijk van de doktoren P. Wijtenburg te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon op Zand worden waargenomen door Dr. R. Raaymaakers, Hoofdstr. 68a, tel. 04167-2050. Van zaterdagmiddag 12 uur tot maandagmorgen 8 uur zal de praktijk van dr. van Tuijn worden waargeno men door collega H. Winkelman, Kerkstraat 99, Sprang, tel. 2350. Mevr. M. van Vlerken, verloskundige heeft het komende weekeinde geen dienst; de praktijk wordt waargeno men door de dienstdoende artsen. PASTORIEDIEN ST Voor geestelijke bijstand kan men zich a.s. zondag van 's middag 12 uur tot 's nachts 12 uur vervoegen aan de pastorie van de parochie H.H. Mar telaren van Gorcum, Erasstraat 6, tel. 2517. VOLLEYBAL Na een korte onderbreking van enke le weken begint a.s. zaterdag de tweede helft van de volleybalcompeti tie. Het herenteam van Explosie '67 ontmoet in de eerste wedstrijd van t nieuwe jaar Condor 2. De wedstrijd begint om 5.30 uur in de sporthal te Tilburg. JUBILEUM DR. GERLACH Het onderschrift van de foto in De Echo bij het verhaal over Dr. Geriach van afgelopen maandag was niet juist. Vermeld was, dat burgemeester Van Prooijen de cheque overhandig de, dit was eChter niet het geval. Burgemeester Van Prooijen overhan digde het geschenk van het Groene Kruis. De heer H. Stein had eerder de cheque aangeboden. DE SNELLE SCHAATS De supportersvereniging De Snelle Schaats zal zaterdag a.s. present zijn bij de nationale schaatskampioen- schappen te Deventer, alwaar ook on ze plaatsgenoot Hans van Beek zijn kansen zal verdedigen voor de natio nale titel. Er zijn voor de bus nog enkele plaatsen vrij. Men dient zich uiterlijk donderdagavond voor 8 uur op te geven bij een der bestuursle den van de supportersvereniging. Voor plaatskaarten zal worden zorg gedragen. OVER DE MAAND DECEMBER 1969 Geboorten: Gertrudis, z.v. M. van den Heuvel- Verharen; Irma, d.v. H. van der Pias-van Nooij; Monica, d.v. F. Bergmans-van Liempt; Adrianus, z.v. A. Klijn-van Oorschot; Mirjam, d.v. A. van Zelst-Landwehr Johan; Falko, z.v. F. Heller-Mouton; Pieter, z.v. J. van Veldhoven-van Heeswij k; Anouk, d.v. D. de Boer-Rijnaard; Adriana, d.v. M. Simons-Klerks; Petrus, z.v. H. Kivits-IJpelaar; He lena, d.v. H. van Stiphout-van Deur- zen; Anita, d.v. N. van Logten-van Engelen; Johannes, z.v. M. Schelle- kens-Hendriks; Anita, d.v. P. van der Hoogt-van der Linden; Irma, d.v. A. Knippels-Musters; Leonar- dus, z.v. J. Pulles-van Huiten; Jo hanna, d.v. H Aerts-van der Geld; Johannes, z.v.' G. Verkuil-van Veg- gel; Hendricus, z.v. H. van Hulten- Van Huiten; Angélique, d.v. G. Kemmeren-LambrechtsTheodorus, z.v. T. Boxelaar-Doorakkers; Adria na, d.v. K. FrotsCher-Dumoulin; Cornelis, z.v. H. van der Sterren- Thomassen; Marcel, z.v. C. van den Hovenwan Ravestijn; Cornelis, z.v. M van Delft-Kouwenberg; Johan na, d.v. A. StaP-Srengers; Wilhel- mina, d.v. A. stap-Strengers; Nata- scha, d.v. J. van Keijzerswaard- Hoogland; Hendrika, d.v. M. Smits van Drunen; Joseph, z.v. J. Verbo- ven-van Meeuwen; Martinus, z.v. L. Kremers-Pijnenborg Overlijden: Adriana M. Muskens, oud 61 jaar, won. te Drunen, echtg, v. Kuijpers, Gerardus C.; Nelewart Gaakeer, oud 69 jaar, won. te Tilburg, echtg. v. iHage, Jacöba J.; Antonuis van Drunen, oud 82 jaar, won. te Dru nen, zoon van J- van Drunen en L. van Wijk; Adriana van Bokhoven, oud 87 jaar, won. te Drunen, geh. geweest met van Baardwijk, Marti nus M.; Cornelis Mekes, oud 53 jaar, won. te Loon op Zand, echtg. v. van Boekei, Maria A.; Johanna van Olst, oud 78 jaar, won. te Drunen, geh. geweest met van Helvert, Cornelis M. Huwelijken: J. A. T. Deckers, oud 29 jaar, won. te Rijsbergen en M A. C. Brok, oud 22 jaar, won. te Drunen; T. de Haan, oud 24 jaar, won. te Eethen en P. W. M. van Loon, oud 19 jaar, won. te Drunen; W. A. M. T. van Erp, oud 27 jaar, won. te Oud- Beijerland en P. L. van Oosterhout, oud 25 jaar, won. te Drunen; P. B. J. van Bavel, oud 23 jaar, won. te Waalwijk en G. W. M. Elshout, oud 21 jaar, won. te Drunen; H, A. M. van Gulik, oud 22 jaar, won. te Loon op Zand en M. A. C. Heeffer, oud 21 jaar, won. te Drunen; W. J. Klerks, oud 25 jaar, won. te Drunen en A. M. van der Meijden, oud 22 jaar, won, te Drunen; A. M. L. Kleij- berg, oud 26 jaar, won. te Waalwijk en P. C- A. G. Muskens, oud 24 jaar, won. te Drunen; F. I. M. de Beer, oud 28 jaar, won. te Raamsdonk en H. L. M. van Bladel, oud 24 jaar, won. te Drunen; M. J. M. de Haan, oud 23 jaar won. te Drunen en A. M. J. G. van Wezel, oud 21 jaar, won. te Drunen; M. T. van Dongen, oud 23 jaar, won. te Apeldoorn en E. N. M. van Drunen, oud 22 jaar, won. te Drunen; S. Rodenburg, oud 35 jaar, won. te Utrecht en C. P. van Broekhoven, oud 28 jaar, won. te Drunen; J, A. E. Wolfs, oud 24 jaar, won. te Vlijmen en 'H. G. M. Knippels, oud 20 jaar, won. te Dru nen; M. J. C. Kuijten, oud 19 jaar, won. te Rotterdam en L. A. M. Pul les, oud 20 jaar, won. te Drunen; M. J. Romme, oud 31 jaar, won. te Raamsdonk en A. M. A. Keetels, oud 21 jaar, won. te Drunen; J. A. van Heeswijk, oud 27 jaar, won. te Vlijmen en G. G. M. van Huiten, oud 23 jaar, won. te Drunen; H. L. Brok, oud 22 jaar, won. te Drunen en M. A. R. van Engelen, oud 24 jaar, won. te Drunen; M. C. A. J. van Nunen, oud 24 jaar, won te Zondag na de wedstrijd tegen Blauw Wit zal het bekend zijn. Ta chos moet nog 3 wedstrijden spelen nl. tegen D.V.S. uit Tilburg, Taxan- dria uit Oisterwijk en tegen Blauw Wit, die zondag gespeeld wordt en naar alle waarschijnlijkheid de be slissende ontmoeting wordt. Blauw Wit staat als 2e op de rang lijst, maar heeft al 2 wedstrijden verloren, terwijl de Waalwijkse dames tot rfu toe steeds de volle winst uit alle wedstrijden wisten te halen. Verliest Blauw Wit zondag van Tachos dan is er voor de dames van Blauw Wit geen enkele kans meer en is Tachos kampioen. De da mes zijn dan, ondanks nog 2 te spe len wedstrijden, onbereikbaar voor alle andere teams uit de poule-inde ling. Het kan dus een mooi begin worden in 1970 voor Tachos en in ieder geval wordt het een spannen de strijd. Zondag dus om 13j40 uur in de Tax. andriahal. Het is wel noemenswaard dat de Hr. Elings trainer is van de dames van Tachos, terwijl hij voordat hij bij Tachos kwam de grote man van Blauw Wit was. Hij wist toen de dames uit Den Bosch op te leiden tot een van de topploegen in de veldhandbalsport. Nu moet Tachos juist tegen Blauw Wit het kam pioenschap gaan behalen. Voor de heren van Tachos wordt het nog even wachten met de even tuele kampioenswedstrijd, daar de uitslag van EBHV tegen Soa, beiden uit Breda, nog niet bekend is, en die beslissend kan zijn voor zowel de Tachos-Heren als voor E.B.H.V., daar laatstgenoemde heren de eni ge konkurrent zijn voor de heren van Tachos. A.s. zondag spelen de heren tegen E.V.V. uit Gilze in de nieuwe hallen in Breda om 12.10 uur en bij een overwinning zit -het kampioenschap er dik in. Wedstrijdprogramma voor zondag 11 januari in de Taxandriahal: 12.00 uur: Meisjes adspiranten: De eerste helft van de kompetitie werd door het 2e herenteam van BC High Speed afgesloten met een ge deelde derde plaats. Er werd 1 keer verloren, 2 keer gelijk gespeeld en 3 keer gewonnen. Het is jammer dat de verliespunten werden opgelopen door dat er niet met een compleet team gespeeld kon worden, i.v.m. blessu res. Een vermeldenswaardig feit is het wel dat de beide heren t.w. A. Bafen- dregt en J. PullenB nog steeds onge slagen zijn in de enkelspelen. De eer ste wedstrijd van de tweede helft kon weer met een volledig team gespeeld worden en wel tegen lijstaanvoerder BC Hedel. Om een kans op de bo venste plaats te behouden moest er beslist gewonnen worden en er werd met grote inzet gestreden. Het ging er spannend aan toe in de sporthal en toen na afloop van de partijen de ba lans werd opgemaakt, bleek dat High Speed de koplopers met een 7-1 ne derlaag naar huls kon sturen. Een bij zonder prachtige overwinning, waar méde de kans op het kampioenschap weer een stuk groter is geworden. Avanti-Tachos; 12.56 uur: Meisjes adspiranten: Desk-Uno Animo; 13.40 uur: Dames: Blauw Wit-Tachos; 14.40 uur: Dames junioren: Blauw Wit-Tachos; 15.30 uur: Dames: Avanti-Were-Di 2; 16.30 uur: Heren: Tachos 2-Blauw Wit 2. In Breda wordt gespeeld: J.A.: Groene Ster-Tachos; H.J.: Ta- chos-Dongen; D.J.: Tachos 2-Gera- keira; D.S.: Dongen 2-Tachos 2; H.S.: E.V.V.-Tachos. RIKCONCOURS Zaterdag 10 januari wordt in ca fé H. Boom-v. d. Wiel een Rikcon- cours gehouden. Dit is de laatste avond en de spanning zit er nog in. Verders zijn er naast de hoofdprij zen nog dagprijzen zaterdag. Alles wordt er georganiseerd door de Bil jartvereniging De Missers. DAMMEN De Vlijmense Damvereniging DVS hield in café Ant. Klerks haar jaar vergadering. De voorzitter was zeer tevreden over het afgelopen jaar De onderlinge wedstrijden waren een succes. Ook de deelname aan de Damcompetitie ging goed. Verder reikte de voorzitter de wisselbeker uit van de onderlinge Damcompeti tie aan de kampioen le klas: J. v. d. Griendt. 2e klas: H. Brok. Verder deelde de voorzitter de heer Th. v. Overdijk mede dat zaterdag 16 januari een damwedstrijd voor de competitie wordt gespeeld tegen DHZ uit Rosmalen in Rosmalen. BILJARTEN In café 't Centrum, Ant. Peynen- borg wordt een Biljarttournooi ge houden om he kampioenschap in de C-klasse. Woensdag 8 januari is het startschot gelost. Dit tournooi duurt vier dagen. Zondagavond is de be slissende partij. Alle dagen begin nen de wedstrijden om 8. uur. FILMVOORSTELLING DE CULTURELE KRING VLIJMEN Voor de tweede maal dit seizoen zal de heer H. P. J. Starmans een filmvoorstelling verzorgen. Ver toond zal worden „De Spullebaas" van de wereldberoemde cineast Ingmar Bergman. Toegang 18 jaar Plaats: Aula van Abdij Mariën- kroon te Nieuwkuyk. Waalwijk en H. C. M. Musters, oud 23 jaar, won. te Drunen; P. A. van de Ven, oud 24 jaar, won. te Dru nen en W. R. M. van Delft, oud 26 jaar, won. te Drunen; J. M. A. Teeu- wen, oud 24 jaar, won. te Vlijmen oud 23 jaar, won. te Vlijmen en A. won. te Drunen; P. C. van Spijk, en H. J. E. van Bijnen, oud 22 jaar, J. M. Smetsers, oud 23 jaar, won. te Drunen; H. Smits, oud 25 jaar, won. te Drunen en A. G. M. Klerks, oud 24 jaar, won. te Drunen; T. S. Oey, oud 64 jaar, won. te Loosdrecht en J. J. Swensen, oud 53 jaar, won. te Drunen; A. J. G. M. Eskens, oud 25 jaar, won. te Berkel-Enschot en G. J. M. Elshout, oud 27 jaar, won. te Drunen; J. A. van den Hoven, oud 47 jaar, won. te Drunen en W. Vrij hoeven, oud 43 jaar, won. te Dru nen; W. J. Knippels, oud 25 jaar, won. te Drunen en A. P. G. Knip pels, oud 19 jaar, won. te Drunen; E. Tunderman, oud 21 jaar, won. te Drunen en P. H. J. M. Kerver, oud 22 jaar, won. te Drunen; A. A. M. Verhoeven, oud 24 jaar, won. te Drunen en G. M. L. J. Elshout, oud 23 jaar, won. te Drunen; G. J. Ob- bens, oud 23 jaar, won. te Drunen en J. J. M. van Herpen, oud 21 jaar, won. te Drunen; N. Smits, oud 25 jaar, won. te Waspik en M. J. P. van Boxtel, oud 21 jaar, won. te Drunen; A. J. de Wit, oud 28 jaar, won. te Waspik en M. H. Klerks, oud 24 jaar, won. te Drunen; F. M. van Wagenberg, oud 32 jaar, won. te Vught en W. C. Verhoeven, oud 37 jaar, won. te Drunen; A. J. M. Zeeu- we, oud 23 jaar, won. te Drunen en J. p. Kuijs, oud 21 jaar, won. te 's-Hertogenbosch; G M. Leijtens, oud 30 jaar, won. te Drunen en C. C. J. J. van Loon, oud 25 jaar, won. te Drunen; C. T. M. Jehoel, oud 24 jaar, won. te Drunen en J. A. M. Schrover, oud 25 jaar, won. te Dru nen. Voor complete KEUKEN-INTERIEURS GROTESTRAAT 142 WAALWIJK Telefoon 04160 - 5117 DOKTERSDIENST Vanaf zaterdagmorgen 11 uur tot en met maandagmorgen 8 uur, uitslui tend voor spoedgevallen: Dr. Ver haak, Wolfshoek 54, tel. 2223. HANDBALVER. AVANTI Het programma van a.s. zondag luidt als volgt: meisjes asp. Avanti 1-Ta- chos 1 12 uur Waalwijk; dames sen. Avanti 2-Were Di 2 15.30 uur Waal wijk; heren sen. Volt 3-Avanti 1 14.30 uur Tilburg; dames jun. Don gen 1-Aivanti 1 12.50 uur Breda; da mes sen. EW 2-Avanti 1 17.10 uur Breda. "GIEREN OP HET VELIG NEST" Vrijdag en zaterdagavond kan men in Drunen genieten van het prachtige toneelspel uitgevoerd door toneel groep ONA. "Gieren op het veilig nest" is een komische thriller van M. C. Pherson. Na de voorstelling wordt de traditionele nieuwjaarswens door Thomasvaer en Pieternel uitgespro ken. Daarna is er tot 2 uur gelegen heid tot dansen. De muziék wordt verzorgd door de Tirolerkapel. AGENDA DE HOGE BRAKEN Zondag 11 januari a.s.: 2 uur: Frankie en Johnny 4 uur: Bandolero 8 uur: Eeuwig zingen de bossen met De winden waaien om de rotsen.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 11