AZG-jongerengroepering wil witboek over het jeugdbeleid in Waalwijk Harmonie Drunen huldigde jubilarissen J. v. Son en H. Geerts Sprang-Capelle Geslaagde statiedag voor harmonie Sophia en Concordia te Loon op Zand LAATSTE VERGADERING IN GAFÉ GEZ. ELSHOUT Oecumenische Raad in Waalwijk voert aktie voor vier projekten in Malawi „DE JEUGD WORDT VERGETEN" Enquête 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 23 FEBR. 1970 Onderscheiding „Kritiese stam" hield dit weekeind open-huis Geen inspraak Prof. Bruins Slot sprak in Waalwijk Vier projekten f 65.000,— nodig Vlij men VOETBALSPORT Uitslagen Vlijmen Nieuwkuijk Ledeniai harmonie nam sterk toe Huldiging WAALWIJK - Een open weekend werd, op 21 en 22 februari georgani seerd door de "kritiese stam", een AZG-jongerengroepering. De aktie was gericht op het door de Waalwijkse overheid in de toekomst te gaan voeren jeugdbeleid. Met betrekking tot de gemeente Waalwijk wil men komen tot de samenstelling van een witboek over het jeugdbeleid. Eenieder die hiervoor belangstelling had, kon binnenlopen op Winterdijk 40. Voor de beide harmonieën was het zaterdag- statiedag, zodat heel muziekbeoefenend Loonopzand zo wat aan zijn trekken is gekomen. Harmonie Sophia trok in vol ornaat voor de middag naar de kerk waar de H. Mis werd opgedragen door ka pelaan Veldman, die in zijn voor woord duidde op de echte „harmo nie,, die er onder de mensen moet bestaan om gezamenlijk iets te be reiken. Onder de H. Mis werden door het corps gespeeld: „Nimrod" en „Ber- seuse" waarbij Henk Merkx de Tu basolo vertolkte. Na de H. Mis werd naar de zaal getrokken om het huis houdelijk deel van deze dag te doen n.l. de jaarvergadering, welke werd geleid door de voorzitter dhr. van Ésch. In het overzicht werden vele fei ten van het afgelopen jaar, dat bij zonder actievol is geweest, behan deld. Zij zijn reeds aangehaald bij 't nieuwjaarsconcert in het Cultureel Centrum. De voorzitter deed mededeling dat concerten zullen worden gehouden in Schinnen fen Haelen in Limburg, met welke harmonieën aldaar So phia goede relaties onderhoudt. Me dewerking zal worden verleend aan gemeentelijke en dorps aangelegen, heden. Ook werden plannen voor een deelname aan concours bespro ken. Een huldiging had plaats door het bestuur en leden van 2 vijftig jarige muzikanten n.l. Jan Biemans en Jan de Kort. Deze ontvingen het zilveren insigne van de Kon. Neder landse Federatie; veertig jaar lid v/aren Jo van de Nieuwenhuizen, Jos van Esch Azn en C. van Iersel. De 5 jubilarissen ontvingen allen een plakette van de kunstenaar Henk Potters en een fles geestrijk vocht, dat vergezeld ging van de no dige gelukwensen. Op de middag werd een korte rond wandeling gehouden naar Echo der Duinen. Op de dag werd ook nog hartelijk verwelkomd het oudste lid dhr. Jan IJpelaar, die nu zijn 68e statiedag meemaakte. De avond werd doorgebracht met een kofietafel, waarna gezelligheid genoeg gereed zijn, blijkt vaak dat de belangen van de tuinder en van de boer vaak niet parrallel lopen. De tuinder verlangt een laag wa terpeil, de rundveehouder daarente gen ziet graag een wat hogere stand van het slootwater. Aangezien deze waterstandniveaus vaak met dezelf de voorzieningen moeten worden bereikt onstaan hierdoor belangen tegenstellingen, aldus het bestuur van de NCB. Teneinde in deze zaak over een deskundig advies te kun nen beschikken heeft het bestuur gemeend op een discussieavond in leiders uit te nodigen,. Dit advies werd gegeven door de heer Dressen van de tuinbouwvoorlichting en de heer Limbeek van de Landbouw- voorlichtingsdienst. TONEELVERENIGING De toneelvereniging „Ernst en Luim" Haarsteeg gaat op 28 febru ari en 7 maart een opvoering geven van het toneelspel „Het witte schaap van de familie". Het spel wordt gespeeld in „De Harmonie". werd gebracht met een conferanciei met als besluit muziek van het Sm phia klein Orkest. Ook concordia heeft een moo» statiedag achter de rug, want hij g( gon met een H. Mis in het conviti van de paters Augustijnen, waarbj ook de familieleden van muzikan! ten aanwezig waren. Pater van Da droeg de dienst op en memoreenli de geschiedenis van dit corps in kort en duidde ook op de gemeen, schappelijk medewerking van de if den onderling, om zo samen eet goed corps op te bouwen en te handhaven. De Mis werd opgedta- gen voor de leden en overleden is. den. Onder de dienst werd door hg corps aangepaste muziek uitgevoerd Na de mis werd in het convict i als teken van dankbaarheid, de pre. mière gegeven van de show van het majorettencorps op de muziek vat The Tigerrag. Het was een swingen- de, ritmische show welke bijzonder mooi was. 'Terruggekeerd in zaal Concordia werd de jaarvergadering gehouden en waarin de vice-voozitter, dhr Jef van Ler, de overzichten gaf vat de behaalde suksessen van 1969. Het Was Heemskerk met 346 ptn met ie prijs met lof en Kerkrade met 334 ptn. met een le prijs eveneens met lotf. Aan het laatste concours zat de Landskampioenstitel vast van de R.K. Federatie, waarmede het corps de zevende wimpel aan haar vaan del kan hechten. Deze wimpel zal op 6 juni a.s. wot- den overhandigd door de voorzitter van de Federatie op het te vieren jubileumfeest bij gelegenheid van Concordia's 60-jarig bestaan. Op die dag komt de Landskampioen Fanfare St. Josef uit Meers hier het gala-concert geven en het feest ope- nen. Het feest wordt dan voortgezet op 12, 13 en 14 juni d.a.v. met con cours. Het plan ligt klaar om deel te ne men aan het galaconcert bij de ope ning van het Wereldmuziekconcours te Kerkrade op 4 augustus, alsmede de verzorging van een concert Schelle bij Antwerpen. De harmonie aldaar is landskampioen van Be Weer staan enige buitenlandse rei zen op het programma. Deze dag werden twee jubilaris sen gehuldigd en wel Jac. van Loon (82) welke mede-oprichter is ge weest en Piet v. d. Velden (91); bei den zijn dus 60 jaar lid. Twee van 50 jaar waren Bern. v. d. Sandenen Nelis v. d. Sanden. Allen mochten geschenken ontvangen en de harte lijkste gelukwensen. De eigenlijke huldiging wordt verschoven naar't feest in juni. De vergadering was unaniem eens met het besluit van de heer Jef van Lier om als vice- voorzitter en voorzitter a.i. op te blijven treden, zolang er geen defi nitieve beslissing hieromtrent is ge nomen. De heer E. v. Hoorn als ere. voorzttter, heeft de statiedag mee gevierd. Op de middag was het een gezel lig samen zijn met diverse spellen, De prijzen hiervan werden 's avonds uitgereikt. De koffietafel welke door de hospes dhr. Coomans werd verzorgd werd alle eer aangedaan en later op de avond werd gedanst op de vrolijke muziek van een goe de band, afgewisseld door „de Kar- reblaozers", een groep van 9 uit Concordia. DRUNEN - Zaterdag heeft Harmonie Drunen haar laatste vergadering en feest gevierd in café Gez. Elshout. 's Middags om 2 uur begon de jaar vergadering. De voorzitter, de heer J. Kop, vertelde in zijn openingswoord dat Harmonie Drurien 94 leden telt, wat 7 meer is dan vorig jaar. Dit jaar zal het korps nog verder uitbreiden door toelating, van 10 nieuwe leden en 8 trompetters voor de drumband, welk onderdeel misschien nog een ver dere uitbreiding zal ondergaan met majorettes. Herdacht werd het feit dat het 10jaar geleden was dat Harmonie De Volharding en Beatrix fuseerden. de heer Geerts gehuldigd en werd hem een eleetrisohe wekker aangebo den. Ook mevr. Geerts kreeg 'bloe men. De heer Merks, secretaris van de Rrvc mnlin R nfn rï urord nfiAT nP hfifi! Een aantal jongeren in de leeftijd van 20 jaar willen de facto komen tot 'n kritische maatschappijbeschou wing, vooral dan georiënteerd op Waalwijk. Men is gestoten op het jeugdbeleid van het gemeentebestuur dat een aantal facetten heeft, waar men het niet mee eens is. Volgens het oordeel van de "kritiese stam" zullen er dan ook een aantal veranderingen moeten plaatsvinden. Een tijd geleden is door het gemeen tebestuur 'n werkgroep samengesteld en geïnstalleerd om zaken betreffen de het jeugdbeleid in de gemeente Waalwijk te bekijken. Ter inzage hij de "kritiese stam" lag ook een eo- rapport, dat mede door CRM tot stand is gekomen en waarin vanaf 1964 een aantal facetten van het jeugdbeleid worden besproken. Nu is de vrijetijdsbesteding meer spre kend dan vroeger, is een van de uit gangspunten van het rapport. Ook is er een advies van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, waarin het jeugdbeleid met betrekking tot een aantal gemeenten besproken wordt. Dit alles in het landelijk kader, maar er is ook door het Waalwijkse ge meentebestuur in oktober 1968 een nota inzake bet te voeren jeugdbeleid uitgebracht, die besproken is in een van de daaropvolgende gemeente raadsvergaderingen. Men is toen ge komen tot het instellen van bovenge noemde werkgroep, waar nadien op last van CRM nog 'n aantal jeugdle den in zitting namen. Uit de werkgroep zijn een tweetal enquêtes naar voren gekomen. Een enquête is gehouden onder de vereni gingen in Waalwijk om een aantal ge gevens te verkrijgen. De andere en quête wordt gehouden onder de jeugd tot 25 jaar. De "kritiese stam" nu vindt dat deze beide enquêtes te veel uitgaan van het gemeentebestuur en dat er niet uitkomt wat eigenlijk leeft onder de jeugd v^n Waalwijk. Er is dan ook aansluiting van de "kritiese stam" omdat er geen in spraak mogelijk is bij de werkgroep, terwijl bovendien de vergaderingen WAALWIJK De Oecumenische werkgroep in het stadsgewest Waal wijk heeft in Malawi een viertal projekten op het oog. Om over het land Malawi meer te weten te ko men, waren donderdagavond in de aula van het Dr. Mollercollege veel belangstellenden bijeen. De Oecu menische werkgroep hoopt in deze vastentijd een daadwerkelijke bij drage te kunnen leveren aan het ontwikkelingswerk en dan wel spe ciaal in Malawi. Malawi is een zeer arm land, be toogde prof. Bruins Slot, die was uitgenodigd door de werkgroep. Prof. Bruins Slot kan uit ervaring spreken, want hij heeft een half jaar in Malawi gereisd. Daardoor was het hem ook mogelijk om veel achtergrondinformatie te verschaf fen. Het gesprokene werd nog aan gevuld met dia's over het land zelf en de gewoonten en leefwijzen van de bevolking. Het deed prof. Bruins Slot veel genoegen dat Waalwijk en omge ving als het ware Malawi wil adop teren. Een van de grootste moeilijk heden waarvoor Malawi zich ziet geplaatst is het waterprobleem. Het actie-comité heeft, zoals reeds gesteld, een viertal projekten in Malawi onder haar hoede genomen. Projekt 1 omvat: water voor de be volking van Nazombe. Hiermee is besloten zijn. Bovendien is de enqu ête niet oibjektief te noemen en is zij bovendien niet anonym. Een ander punt is, dat volgens de richtlijnen van CRM de helft van de leden van de werkgroep onder de 30 jaar behoort te zijn en dit is in Waalwijk geens zins het geval. Men stelt dat er teveel RAAD S VERGADERING A.s. vrijdagavond half 8 zal in 't gemeentehuis een openbare raads vergadering plaats hebben ter be handeling van onderstaande agenda: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Wijziging Rangen- en Bezoldi gingsverordening 1968. 5. Verlenen van medewerking ex art. 72 der Lager Onderwijswet '20 t.b.v. de bijzondere school voor g.l.o. Nieuwevaart 11. 6. Aankoop van grond van de heer A. P. v. d. Hoeven te 's-Gra- venhage. 7. Verkoop van bouwgrond aan de heer M. Ros te Raamsdonksveer. 8. Verhuur van een perceel grond aan de heer J. H. Timmermans te Sprang-Capelle. 9. Vaststelling van straatnamen. 10. Verlenen van garantie als be doeld in art. 63 van de Woningwet. 11. Aankoop van een judomat t.b.v. de gemeentelijke sporthaL 12. Voorlopige vaststelling van de rekening van het gemeentelijk grondbedrijf over het jaar 1967. 13. Voorlopige vaststelling van de gemeenterekening over het dienst jaar 1967. 14. Wijziging gemeentebegroting voor het dienstjaar 1970. 15. Mededelingen. 16. Rondvraag. 17. Sluiting. BENOEMING AMBTSDRAGERS De heer D. Rosenbrand, wonende Wilhelminastraat 12, heeft zijn be noeming tot ouderling in de Ned. Herv. Kerk te Sprang aangenomen, terwijl de heer G. Mayers, Jozef Israëlstraat, zijn benoeming tot dia ken eveneens heeft aangenomen. Zondagmorgen zijn de nieuw ge kozen alsmede de herkozen ambts dragers in hun ambt bevestigd door Ds. G. Wursten. een bedrag gemoeid van 20.000, Projekt 2 omvat water voor Mwan- ga. In deze streek wonen 20.000 mensen in een grote afgezonderd heid. Een poli- en kraamkliniek zijn er ondergebracht in een oude mais- molen. Hier moeten de leerling verpleegsters opgeleid worden voor hun latere werk in de vele verschil lende dorpen. Een groot gebrek is er aan goed en voldoende water. De kosten van dit projekt, dat is inge bracht door mej. Hoffmans, wordt begroot op 10.000, Projekt 3 omvat een aantal klei nere projekten voor het boren van waterputten. Deze projekten zijn ingebracht door de overkoepelende protestantse organisatie. In samen werking met het gouvernement van Malawi, heeft men dit projekt, waar van de kosten 10.000,zullen gaan bedragen. Projekt 4 is de aanleg van sani tair voor een kraamkliniek te Lim- be. Het water voor de kraamkliniek moet worden gehaald in een zieken huis, dat enkele honderden meters verder ligt; bovendien is er maar enkele uren per dag water. In de kraamkliniek ontbreken daarbij nog de zo nodige toiletten, de wasgele genheden en de douches voor de moeders die er verblijven. Kosten van dit projekt zijn 25.000,In zijn totaliteit gezien, hoopt 't actie comité, dat men er met behulp van de bevolking in zal slagen om de zo hard nodig zijnde 65.000,bijeen te krijgen. bemoeiingen zijn van de zijde van het gemeentebestuur. De werkgroep moet van onder uit groeien en de ideeën moeten meteen geconcretiseerd wor den. Men vindt dat er een onafhankelijk orgaan moet komen en de idee hier omtrent heeft men willen polsen aan de hand van de ervaringen van het afgelopen weekend. Er zal dan ook binnenkort een witboek verschijnen over het te voeren jeugdbeleid in de gemeente Waalwijk en voor wat be treft het witboek is het weekend wel succesvol geweest. AFSCHEID De heer J. A. Pruyssers, wonende Jan de Rooijstr. 19, neemt afscheid als ouderling van de Ned. Herv. Kerk in Sprang. Genoemde heeft deze functie vele jaren vervuld, waarvan de laatste 2 jaar met dis pensatie. Thans was hij niet meer herkiesbaar en zal als lid van de kerkraad afscheid nemen. ONGEVAL Vorige week kwam mevr. KI., wonende in de Charlotte de Bour bonstraat, door de gladheid van de weg zodanig te vallen, dat genees kundige hulp moest worden inge roepen; men constateerde 'n bloed uitstorting. MET AUTO GESLIPT Donderdagmorgen jl. is de heer v. O. met zijn auto op de Maasroute tengevolge van de gladheid van het wegdek geslipt en frontaal» tegen 'n vrachtauto terecht gekomen. Hierbij werd zijn wagen dusdanig bescha digd, dat deze niet meer voor repa ratie in aanmerking komt. Persoon lijke ongelukken deden zich niet voor. TRAININGSVELD S.S.C. De voetbalvereniging SSC heeft momenteel 210 leden, terwijl aan de competitie wordt deelgenomen door 5 senioren- en 7 junioren-elftallen. Het ledental en het aantal in com petitieverband uitkomende elftal len noodzaakt het bestuur van de trainingen gebruik te maken van de wedstrij dvelden, aangezien de ver eniging slechts de beschikking heeft over een klein oefenhoekje. Het veelvuldig gebruik maken van de wedstrij dvelden heeft echter tot ge volg dat de grasmat totaal wordt stukgelopen en slechts door de aan leg van een trainingsveld kan wor den voorkomen dat binnen afzien bare tijd aanzienlijke kosten moeten worden gemaakt om de wedstrijd- velden weer bespeelbaar te maken. Door het college van B. en W. wordt a.s. vrijdagavond aan de ge meenteraad voorgesteld om 'n stuk grond te kopen van de heer A. P. v. d. Hoeven te 's-Gravenhage; dat stuk grond ligt ten noorden van de Wilhelminastraat en grenst aan 't huidige sportcomplex aldaar. RECEPTIE „EXCELSIOR" De Chr. Gem. Zangvereniging „Excelsior" zal in verband met haar 85-jarig bestaan a.s. vrijdagavond dit heuglijke feit niet ongemerkt voorbij laten gaan. Het bestuur der vereniging zal in het Herv. Jeugd centrum van 6- tot 7 uur receptie houden. Daarna zullen bestuur en leden de avond op een feestelijke wijze doorbrengen. KRUISBOOGSPORT INTERLAND NEDERLAND-BELGIE Het Kruisbooggezelschap Willem Tell is belast met de voorbereidin gen voor de interland Nederland- België, die 22 maart in café H Boom v d. Wiel te Vlijmen worden gehou den. De schutters verzamelen zich op het plein te Vlijmen en daarna zal ver trokken worden naar café H. Boom, waar de grote strijd zal plaatvinden. FEESTAVOND POSTDUIVENVER. DE ZWALUW Zaterdag 21 februari werd in café Ant. Klerks de jaarlijkse feestavond gehouden van de Postduivenvereni ging De Zwaluw. Om 20.00 uur ver welkomde de voorzitter iedereen en hoopte dat allen meewerkten voor een gezellige avond, deze hoop werd al gauw bevestigd en de stemming Eat er gauw in. Op deze avond wer den de Kampioenschappen 1969 uit gereikt en ook de wisselbekers van de aangewezen vluchten. De voor zitter dankte verder nog enkelen voor de grote verdienste, in het bij zonder de medewerking voor de pa pieractie. Hierna bleef men nog ge zellig bijeen en het klokje van ge hoorzaamheid sloeg weer te vroeg. EREDIVISIE FeijenoordNAC 50 DOS—DWS 1—1 FC TwenteTelstar 22 PSV—SVV 6—0 Holland SportADO 42 AZ '67—Go Ahead 2—1 AjaxSparta afg. HaarlemGVAV 00 EERSTE DIVISIE HVCVitesse 14 VeendamVolewijckres afg. SC CambuurVolendam afg. Fortuna SCRCH 10 Den BoschHelmond Sport 20 Fortuna VI.DFC afg. Blauw WitExcelsior 01 Willem II—Elink wijk 03 De GraafschapHeracles 40 TWEEDE DIVISIE PECGooiland 50 AGOVV—ZFC afg. VVV—EDO 2—0 ROD A JCLimburgia afg. Hermes DVSEindhoven 11 SC DrenteHeerenveen afg. WageningenRBC afg. BaronieVelox 02 SLUITING BANKETZAAK De heer Neervens uit Vlijmen sluit zijn banketzaak aan het plein te Vlijmen en zal met ingang van maandag 23 februari alleen nog fri- teszaak en automatiek exploiteren. MAANDVERGADERING DE REISDUIF In café H. Boom-v. d. Wiel hield de Postduivenvereniging De Reis duif haar Maandvergadering. De op komst was goed. Het vliegprogram- ma werd uitgereikt; verder werd be sloten op zaterdag 14 maart weder om een vergadering te beleggen. De jaarlijkse feestavond zal plaats vinden op 21 maart. JUDO KAMPIOENSCHAPPEN Zondag werden in café Ant. Klerks Judo Kampioenschappen gehouden van Groot Vlijmen. Er was een grote belangstelling. De wedstrijden werden georganiseerd door de sportschool Joeahem Lera ren H J. van Dinther en C. J. van Dinther. Kampioen van Groot Vlijmen werd Henskens, alle categoriën. Groep 1, ■dames jeugd: 1 de Vaan, 2 Silvia Joosten, 3 Boersma. Groep 1, heren jeugd: 1 André van Dommelen, 2 Knapen, 3 Lommers. Groep 2: 1 J. Nieols, 2 van den Heu vel, 3 R. Voerman. Groep 3: 1 van Hoorn, 2 van Reijen, 3 van Dongen. Heren alle categoriën: 1 Henskens, 2 Bruurmijn, 3 van der Wielen. KAMPIOEN De heer N. v. d. Wiel uit de Vlied berg alhier is kampioen geworden in de biljartcompetitie die door Ju liana uit Haarsteeg is georganiseerd. Hij behaalde uit twintig wedstrijden 32 punten. Tweede werd de heer v. Mierlo uit Vught met 30 punten. De kampioen zal op 14 maart gehul digd worden. DISCUSSIE OVER WATERSTAN DEN IN RUILVERKAVELING N.C.B., kerkdorp Haarsteeg, hield m café van der Lee een discussie bijeenkomst over de waterstanden in het binnengebied van de ruilver kaveling Heusden-Vlijmen. Deze waterstanden zijn de laatste jaren vaak aan discussie onderhevig ge weest. Nu de waterbeheersingswerken na- De nieuwe gevormde Harmonie Dru nen kwam in 1960 uit in de afdeling uitmuntendheid, in 1963 in de ere- afdeling en in 1967 in de hoogste of superieure afdeling. Aan het korps werd toegevoegd een jeugdharmonie en de drumband De Vrolijke Tronv- meiaren. Beide onderdelen wisten verschillende malen te promoveren en triomfen te behalen. De vroegere be sturen, welke de fusie bewerkstellig de alsmede de eerste voorzitter, de heer Werner, mogen met trots terug zien op wat tot staind werd gebracht. De heer Kop dankte de beschermheer M. Lips en de ere-voorzitter de heer J. Vissers, voor de materiële en mo rele steun. Vooral de steun en hulp van de plaatselijke overheid blijft een grote stimulans. Uit het financiële overzicht over 1969 bleek dat de to tale uitgave bijne 160.000,- hadden bëdragen. De heren G. Elshout en J. van Delft werden beiden herkozen als bestuurslid. Besloten werd de re petities in de zomermaanden van mei t.m. augustus te stellen op woensdag avond. De contributies worden aan zienlijk verhoogd. Uit het voorlopig programma voor 1970 bleök, dat diverse onderdelen wederom aan verschillende concour sen en festivals zullen deelnemen. Harmonie Drunen zal vanaf 1 maart De Hoge Braken als verenigingslo kaal gebruiken. Na de vergadering werd een muzikale hulde gebracht aan de jubilarissen de heren J. van Son en H. Geerts, die resp. 40 en 25 jaar lid van de vereniging zijn. 's Avonds om 8 uur werden de leden met hun dames weer terug verwacht en begon de huldiging van de jubi larissen. Voorzitter Kop begon de lan ge muzikale loopbaan van de heer v. Son te memoreren en lbood hem een prachtig tegeltableau aan, vervaar digd en ontworpen door pater Raay- mun'dus van Kessel uit Nieuwkuyk. Ook mevr. v. Son werd in de huldi ging betrokken voor de steun die zij haar man in deze 40 jaren is geweest. De heer Kop bood haar daarvoor bloemen aan. De heer Werner kon wegens zijn gezondheidstoestand niet aanwezig zijn, maar had voor de da mes van de jubilarissen nog een pre sentje laten.bezorgen. Daarna werd Kop uitgenodigd om namens de Fe deratie de twee jubilarissen de insig nes van verdiensten op te spelden. De heer Merks sprak de jubilarissen toe en zei dat het hem zeer aange naam was aanwezig te mogen zijn bij deze huldiging, vooral omdat de heer Merks vele jaren met deze heren sa mengewerkt heeft in de vereniging. Hij beaamde dat zulke mensen steun pilaren voor een vereniging zijn. Wanneer er moeilijkheden zijn staan ze steeds hun mannetje. De heer H Geerts heeft op vergaderingen nogal dikwijls het woord en zoekt steeds naar mogelijkheden voor de harmo nie. Ook het samenzijn na de repeti tie kan soms nuttig zijn. Het insigne van de heer v. Son van zijn 25-jarig jubileum werd ingewis seld voor een gouden speld. De heer Geerts mocht een zilveren speld ont vangen. De heer Geerts dankte ook mede inamens de heer v. Son. Hij vond het fijn dat de huldiging nog in de zaak van de Gez. Elshout mocht plaatsvinden en dankte voor de mooie cadeaus en bloemen. Hij hoopte dat ze beiden de onderscheiding nog vele jaren zouden moge dragen. Ook ho pen ze Harmonie Drunen nog font tot steun te zijn.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 2