Confectiemode laat ruimte voor eigen fantasie en voorkeur JP®» A.Z.G. organiseert Waalwijkse Skelterkampioenschappen '70 Vrijdag gaat reisbureau een nieuwe showroom open WASPIK Alg. Bond Mercurius - afd. Waalwijk hield jaarvergadering j5ogaertó MET PASEN OP ZIJN „PAASBEST"? BELANGRIJKE UITBREIDING BIJ MUSA Laat Uw bril van tijd tot tijd eens bijstellen HET KOST U NIETS! „Gewone" kleding Schoenen 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAGAVOND 26 MAART 1970 10 „Met Pasen in het nieuw Lange rokken Een JPC groei-briljantring... waardevol geschenk! Een ring met een prachtige, grote briljant-nu bereikbaar! Want u kunt beginnen met een kleine - maar daarom niet minder echte - briljant. Met JPC-Garantie voor kwaliteit, hoogwitte kleur en waardevastheid bij inruil. Beginprijs reeds vanaf 126,-. Onder overlegging van het JPC-Certificaat dat u bij uw eerste aankoop hebt ontvangen, kunt u deze ring later inruilen voor een ring met grotere briljant. U ontvangt voor uw ingeleverde ring het volle aankoopbedrag terug en hoeft u dus alleen het prijsverschil bij te betalen. Enzovoort... zo. groeit uw bezit! Wij tonen u graag onze kollektie en verstrekken u gaarne - vrijblijvend - alle inlichtingen. groei-briljant B Romantisch Bijzondere N.S.- tarieven voor 29 april -16 mei Pruikentijd Op speelplaats Petrusschool op 25 - 26 april Brillenspecialisf Optica Houdt Begeerte voor ogen Voor 42 miljoen gulden steun voor Antillen WAALWIJK - Wie aan Pasen denkt, zal zonder twijfel ook denken aan voorjaar, aan lente en aan mooi weer. Niet onbegrijpelijk is daarna een gedachtensprongetje naar de nieuwe voorjaars- en zomermode. De uitdruk king op zijn paasbest" gekleed gaan duidt al op een - zij het geenszins algemeen bestaande - gewoonte om met pasen "in het nieuw" te zijn. Rond de paasdagen wordt, vooral wanneer de weersomstandigheden daar toe aanleiding geven, menige voorjaars- en zomergarderobe aangevuld en verfraaid. ff De binnen- en buitenlandse couturiers hebben hun collecties via krant en te levisie aan belangstellenden getoond en grote en kleine modehuizen en boetieks hebben veelal hun mode shows reeds achter de rug. De kaarten zijn dus geschud en liggen open op tafel. Aan ieder nu de gelegenheid om juist datgene eruit te halen, wat het best bij persoonlijkheid, smaak en beurs past. En die keuze zal dit jaar niet moeilijk vallen, want nog zelden is de variatie zo groot en zijn de mo gelijkheden voor jong en oud zo veel zijdig geweestIeder kan dit seizoen zijn eigen fantasie de vrije loop laten en naar hartelust combineren, met sjawls, met sieraden, met tunieken en cardigans. Het lijkt ons een goede gedachte aan het begin van de lente een beknopte indruk te geven van de verschillende kenmerkende trekjes in de voorjaars- en zomermode 1970. Daarbij hebben wij evenwel geenszins de pretentie 'n volledig, overzicht te verschaffen. Het langer worden van de rokken bracht wel de grootste opschudding te weeg. Toch lijkt het waarschijnlijk, dat komende zomer rokken pp de knie (kort) tot 25 centimeter boven de knie (mini) nog de voorkeur zullen genie ten. We zien nu wel hier en daar een enkele jas of rok op midi- of max'i- lengte, maar het blijft tot nu toe bij schuchtere pogingen van de 'durvers'. Bovendien is het vooral in de zomer niet bepaald prettig om bij fietsen, autorijden of gewoon wandelen in de bewegingsvrijheid te worden belem merd. 's-W'inters geldt dit bezwaar natuurlijk ook, maar dan staat er op de eerste plaats het warmtevoordeeb tegenover en op de tweede plaats - en dat is misschien wel het belang rijkste - hebben de 'durvers' dan hun baanbrekend werk gedaan en kunnen anderen de sprong wagen. Ook in de mode voltrekt de invoering i J. K. VERHULST Uw juwelier met het klokkenspel Grotestraat 260, Waalwijk Tel. 04160-4681 l van een essentiële, nieuwe vondst zich over het algemeen langs de ba nen der geleidelijkheid; vaak is er sprake van een evolutie, zelden van een revolutie. Als - zij het niet zo belangrijk - verschil tussen het in voeren van de mini-mode enerzijds en de maxi-mode anderzijds moge even eens gelden, dat het nu eenmaal altijd gemakkelijker is om 20 centimeter van een rok af te halen dan om er 10 centimeter aan te maken. Daar komt bij, dat bij het in zwang komen van de mini-kleding de jas niet perse kor ter moest worden, terwijl het natuur lijk onmogelijk is om een maxi- of midi-rok te combineren met een te korte jas. De eerste aanschaf bij het up to date brengen van de garderobe zal daarom een midi- of maxi-jas moeten zijn. Die zijn er te kust en te keur. De meeste zijn uitgevoerd in vistram en kreukellak en voorzien van ceintuurs brede revers en opgestikte zakken. Om nog even bij de langere rokken te blijvenromantische midi-en maxi- jurkjes zijn in alle mogelijke variaties te koop. Vele zijn vervaardigd van leuke bedrukte katoen en voorzien van pofmouwtjes; witte kantjes langs halslijn en mouwen zorgen voor een garnering, die evenals trouwens de lange en meestal wijde rok, sterke ge lijkenis vertoont met de exemplaren uit grootmoeders mottenkast. Wan neer we de midirokken bekijken lijkt de tijd eveneens enkele tientallen ja ren te zijn teruggezet; rokken tot op de kuit, die recht zijn, licht gerend of klokkend, met knoopsluiting mid denvoor of opzij of voorzien van een cverslag. Tenslotte zijn er dan nog tunieken op midi-lengte, die met een pantalon eronder nogal stijf aandoen en midi-vesten, waaronder zelfs kor te rokken gedragen worden, zodat het vest langer is dan de rok. Voor wie dit allemaal met stijgende verbazing gelezen heeft, volgt hier nog wat informatie over "gewone" kleding. Er bestaat op het ogenblik een grote keuze in mantels, zowel re genmantels als andere. Er worden veel pasteltinten gebruikt, terwijl ook marineblauw, wit, rood en ruit-des- sins 'in' zijn. Veel mantels zijn voor zien van twee rijen knopen en een klein centuurtje in de rug. De meeste modellen zijn iets gerend; opgestikte zakken en sierstiksels zorgen veelal voor eenvoudige garnering. Voor de jeugd zijn er lak jassen, effen of ge dessineerd. Bij de zomerjurken zien we, vooral waar het gaat om jeugdige modellen, dat de verlaagde taille met wijde plooirok weer terugkomt. Bij zo'n jurk hoort dan natuurlijk een Mexi caanse shawl in een passende kleur. Deze shawls kunnen behalve om de hals, ook om taille, heup of hoofd ge dragen worden en geven een uitheems accentje. Voor de vrije tijd zijn er talloze jump suits, eenvoudig van maaksel, die door metalen gespen en knopen een eigentijds trekje meekrijgen. Tuniek- pakken zijn in alle mogelijke variaties te koop; van avondkleding tot vrije- tijdscostuum. En echt niet alleen voor een jeugdige klantenkring, tuniek- pakken kleden slank af en zijn daar om ook voor de niet hyperslanke vrouw goed draagbaar. Ditzelfde ef fect wordt ook bereikt door het dra gen van lange, mouwloze vesten, die veelal gebreid zijn en waarmee ge makkelijk te combineren valt. De schoenenmode past zich volledig aan bij de algemene trend. Veel schoenen zijn uitgevoerd in lakleer, kreukel- en krokolak in frisse kleu ren. De tweekleurige sdhoen is hele maal 'in'. Alle schoenen zijn voorzien van brede hakken, zowel hoge als la ge. De neuzen zijn rond en zowel aan De periode woensdag 29 april tot 16 mei opent mooie perspectieven, het zal in die tijd mogelijk zijn met een minimum aan snipperdagen van 'n reeks vrije dagen te genieten. Dat heeft natuurlijk ook konsekwenties voor NS. De Spoorwegen hebben besloten dat in deze periode de avondretours, die normaal niet op vrijdag en zon dag geldig zijn, nu ook geldig zijn op 1, 3, 8 en 10 mei. Daarnaast zul ten de 2+ kaarten (normaal niet op vrijdag en andere dagen tijdens spitsuren) nu ook geldig zijn op 1 en 8 mei. Zowel op deze dagen als op 30 april, 4, 5, 6 en 7 mei geldt geen beperking tijdens spitsuren. De treinenloop zal op woensdag 29 april als op vrijdag zijn, op donder dag 30 april (Koninginnedag) als op zon- en feestdagen, dinsdag 5 mei (25 jaar bevrijding) idem evenals op donderdag 7 mei (Hemelsvaarts- dag). de hiel als opzij zijn uitsparingen mo gelijk. Metalen gespen en knopen zorgen ook hier voor een passende garnering, terwijl smalle gekleurde randjes een leuk effekt hebben. De pruikenmode viert deze zomer hoogtij. Het is 'n gemakkelijke dracht en vooral 's zomers natuurlijk ideaal, wanneer bij zwemmen en sporten niet teveel aandacht aan het eigen kapsel besteed behoeft te worden. Dat wil geenszins zeggen, dat het eigen haar verwaarloosd mag worden, ook al is het dan tijdelijk onzichtbaar. De meeste pruiken kunnen zowel glad als gekruld gedragen worden. Hoeden tenslotte zorgen steeds weer voor de finishing touch. Modern zijn vrolijk gekleurde hoofddeksels met grote flapranden, terwijl er voor de jeugd kleine grappige kreukellak pet jes voorzien van klep in alle denk bare kleuren te koop zijn. Al eerder vermeldden wij, dat de Stichting Andreas Zijlmans Groep wederom de Waalwijkse skelter kampioenschappen 1970 organiseert en wel in de weekend van zaterdag 25 en zondag 26 april 1970. Als verdere bijzonderheid kunnen wij berichten, dat deze wedstrijden zullen worden verreden op de speel plaats van de St. Petrusschool, Gro testraat 198a, Waalwijk, welke plaats wederom spontaan door de Rroeders ter beschikking is gesteld. Iedereen vanaf 12 jaar mag aan deze wedstrijden deelnemen. Er zijn wedstrijden voor ploegen en wed strijden voor individuelen. Een ■ploeg moet bestaan uit 5 personen. De startkosten van elke ploeg be dragen 25,-. De skelters zijn op de baan ter beschikking volledig uitgerust met inbegrip van helmen en verzekering Wanneer men voor (Van onze verslaggever WAALWIJK - Zonder veel vlag vertoon neemt het Waalwijkse Auto bedrijf MUSA vrijdag aan de lrene- straat het nieuwe reisbureau en een nieuwe showroom ingebruik. Dit be tekent een oplossing voor de jaren lange ruimte-nood. De verbouwing houdt ook een belangrijke uitbreiding van de kantoren in. Naar ontwerp van architekt Mekel heeft het aannemersbedrijf Den Teu- ling uit Waalwijk een bijzonder fraai reisbureau en showroom tot stand gebracht. De showroom biedt plaats aan vier tot zes auto's. In een apart hoekje is een zitje ingericht, waar de vertegenwoordigers met de cliënten kunnen spreken. Het komende Paas- weëkeinde toont Garage Musa in de ze showroom de allernieuwste DAF- modellen van de DAFJ33 tot de DAF-55 Coupé. Het reisbureau vormt een geheel met de showroom. De reislustige bezoe kers kunnen zich hier rustig oriënte ren. Men vindt er honderden brochu res en folders over vakantiereizen. Het reisbureau kent twee balies, waar men of staande of zittend met de reisadviseur kan overleggen. Het Musa-reisibureau heeft de laatste ja ren een enorme vlucht genomen. Di- rekteur J. G. Mulders, die samen met zijn broer H. J. Mulders de leiding van het bedrijf heeft, vertelde dat de omzet in de laatste 5 jaren met 800 procent is gestegen. Sinds een half jaar heeft Musa ook de ANRV-er- kenning, waardoor men officieel is erkend, en reizen van alle touropera tors mag verkopen. Het Musa-reisbureau brengt ieder jaar ook een eigen reisprogramma uit. Daarin staan de bustochten vermeld die men met de zes touibuss'en door heel Europa maakt. Voor het eerst heeft men dit seizoen ook een eigen vliegreizen programma opgesteld. Dat bleek een goede zet te zijn, want de reizen in het hoogseizoen zijn al uitverkocht. Musa 'heeft vliegreizen naar Spanje en Joegoslavië. Uiter aard kan men bij dit Waalwijkse reis bureau ook reizen boeken van de gro te Nederlandse touroperators. Behalve de showroom en het reisbu reau zijn ook de kantoren uitgebreid. Er is een nieuw direktiekantoor ge komen, terwijl ook de boekhouding een nieuwe huisvesting kreeg. Ook heeft men nu de beschikking over 'n archiefruimte. Bij het Musa-concern, dat behalve het reisbureau, de bus onderneming en de DAF-garage ook nog een uitdeuk en spuitbedrijf om vat, werken 50 personeelsleden. zijn bedrijf, school of vereniging uit wil komen, dan behoeft men dus slechts 5 personen bijeen te zoeken en men kan meedingen naar de gro te prijs en de titel; „Waalwijks skel terkampioen" te zijn. Ploegen kun nen zich te voren schriftelijk opge ven bij de groepsstaf; M. J. W. Hooijmaaijer, Wilhelminastraat 35, Waalwijk en H. J. Verwiel, Orte- liuslaan 47 Waalwijk. Wil men meestrijden in de indi viduele wedkamp, dan kan men tij dens de wedstrijden een kaart van 3,50 kopen aan de kassa. Van de ploegendeelnemers komt de beste skelterracer in de finale, welke ver reden zal worden op zondagavond 26 april vanaf 19.00 uur. Aan het einde van de finales worden direct de prijzen uitgereikt. Velen bedrij ven, verenigingen en scholen zijn persoonlijk aangeschreven, doch mochten er door de uitgebreide ad ministratie nog vergeten zijn dan is dus deelname altijd" mogelijk zoals hierbov.en aangegeven. Voor deelne mende ploegen buiten Waalwijk is een aparte wedstrijd georganiseerd, die valt onder de benaming „buiten- gebeuren'' ook voor deze deelne mers zijn prachtige prijzen ter be schikking. Het gehele weekend zal een feestelijk karakter dragen, want rond de baan zal er vermaak zijn voor jong en oud en om er een kijkje te komen nemen is er voor iedereen de gelegenheid. Entree- kosten voor volwassenen 1,- voor kinderen beneden 12 jaar G',50. ,.Kom ook meedoen en wordt Waalwijks Kampioen". Grotestraat 220, Waalwijk Telefoon 3560 Maandagmorgen gesloten tot 13.00 uur. PROVINCIALE WEDSTRIJDEN JONG NEDERLAND In Haren werden voor de leden van Jong Nederland en het Katho lieke Meisjes Gilde, KMG, de pro vinciale wedstrijden gehouden op cultureel gebied. De uitslagen: 1 Udenhout, junioren Jong Neder land, 206 p.; 2 Neerkant, jun., 203 p.; 3 Waspik, jun., 202 p.; 4 Reek, KMG, 200 p.; 5 Reek, jun., 189 p.; 6 Someren, KMG, 186 p.; 7 Tilburg, jun., 185 p.; 8 Eindhoven, KMG, 183 p.; 9 Tilburg, jun., 182 p.; 10 Heeze, jun., 182 p.; 11 Udenhout, KMG, 180- p.; 12 Someren, KMG, 179 p.; 13 Bu idel, jun., 176 p.; 14 Geffen, KMG, 167 p.; 15 Waspik, jun., 167 p.; 16 Den Dungen, jun., 166 p. WASPIKSE BILJARTBOND Door de meest verrassende uit slagen neemt de spanning in de competitie van de Waspikse biljart bond eerder toe dan af. Met nog 4 en 5 ronden voor de boeg zijn er nog vele titelkandidaten De stand is momenteel: 1 WK 1, 24149; 2 WK 2, 23—144; 3 Uitkijk 2, 23-137; 4 Alt. R. 2, 23—137; 5 Fotsers 1, 23— 125; 6 KOT 1, 24—117; 7 Fotsers 2, 23—116; 8 NGD 2, 23—112; 9 Vr. Kr. 1, 24—109; 10 TDO, 23—108; 11 Alt. R. 1, 23—106; 12 Vr. Kr. 2, 23—102; 13 NGD 1, 23—101; 14 KOT 2, 23-101; 15 Uitkijk 1, 2388. De laatste uit slagen waren Alt. R2-VVK2, 28; Vr Kr. 1-Alt. R. 1, 8—2; KOT 1- TDO, 4—6; Uitkijk 1-KOT 2, 0—10; Fotsers 2-.NGD 1, 10—0; VVKl-Vr. Kr. 2, 10—C-; NGD 2-Fotsers 1, 4—6; Uitkijk2 was vrij. Het programma dat oorspronke lijk was gepland op 27 april is nu vervroegd naar vrijdag 3 april. Het luidt: Vr. Kr. 1-Alt. R. 2; WK 2- NGD1; NGD 2-Fotsers 2; Alt. R. 1- Uitkijk2; Uitkijk 1-Vr Kr. 2; Fot sers 1-VVK 1; KOT 2-TEC; KOT 1 is vrij. HOGE ONDERSCHEIDINGEN Tijdens een bijeenkomst van het hoofdbestuur van Kindercarnaval Waspik reikte voorzitter H. van Wa genberg drie hoge onderscheidingen uit wegens enorme verdiensten. Zij vielen ten deel aan twee scheidende bestuursleden t.w. mevr. Stokman en mej. H. Vermeeren en aan de nestor van het Waspiks carnaval de heer B. de Grauw. TENNISBANEN 15 APRIL OPEN De tennisbanen in Waspik, plan noord, gaan 15 april weer open. Nieuwe leden zijn nog welkom. Voor de .middaguren, ook' in het weekend voornamelijk op de zanda- gen, zijn nog afspraken te maken. Er gaven zich ook al tien nieuwe le den van buiten Waspik op zodat het ledental de 100 passeerde. De speel tijdver deling van vorig jaar blijft gehandhaafd omdat dit systeem in de praktijk goed voldeed. Alleen op verzoek zullen wijzigen worden aangebracht. Bij de banen is nu kleedgelegenheid en stromend wa- De Algemene Bond Mercurius, de bond voor werknemers in het Bank cn Verzekeringsbedrijf, alsmede de werknemers in de vrije beroepen, hield dinsdagavond haar eerste al gemene jaarvergadering, welke zeer goed bezocht was. In zijn openingswoord memoreerde de voorzitter, de snelle groei welke de Waalwijkse afdeling reeds heeft doorgemaakt. Vanaf 1 november 1969, de oprichtings datum, kon het ledental reeds worden verdubbeld, hetgeen duidelijk aantoond, dat de ze afdeling in een behoefte voorziet. De voorzitter stelde echter ook vast dat hij rekend op de medewer king van de leden om in het komen de jaar, een mogelijk nog grotere ledenwinst te boeken. Hij deed ook een beroep op de le den om waar mogelijk, deel te ne men aan de scholingsmogelijkheden welke door Mercurius zullen wor den gegeven, om zodoende met nog meer kennis van zaken aan het werk binnen de bond te kunnen deelnemen. Wij wensen als werkne mers meer en meer inspraak zo stel de hij. Vervolgens werd het voorlopige bestuur bestaande uit: J. Sperber, voorzitter; A. Claasen, secretaris en A. Dingemans, penningmeester, de finitief herkozen, terwijl het be stuur zal worden uitgebreid met nog twee personen. Een kascontrole Commissie werd eveneens benoemd. Hierna kreeg men gelegenheid tot het stellen van vragen, waarvan een druk gebruik van werd ge maakt 'zodat zich een interessante discussie kon ontwikkelen. De aan gekondigde inleiding met dia's wel ke door de Districtsbestuurder 'zou worden gegeven, moest hiervoor zelfs worden verzet naar de najaars vergadering. Aan het slot wees de voorzitter nog op de activiteiten, welke door de bestuurdersbond Waalwij k-Drunen worden ont plooid. Hij benadrukte hierbij de maandelijkse instuifavonden, waar hij de leden van Mercurius ook graag zal ontmoeten. Nederland zal ongeveer 42 mil joen gulden beschikbaar stellen voor de Nederlandse Antillen. Daar- ter. De contributie bedraagt 36,- en 48,- per jaar, resp. voor junio ren en senioren. Het bestuur zal weer trachten gedurende een perio de van 10 weken een trainer te la ten komen die de leden gratis Zal onderrichten. Een baan zal hiervoor op een bepaalde dag worden vrij gehouden. In het nieuwe seizoen zijn diverse activiteiten gepland, ondermeer interlokale ontmoetingen met Sprang-Capelle en Kaatsheu vel Het secretariaat is gevestigd: mevr. Van Dongen-Kuypers, Marij- kelaan 25 Waspik. INTERNATIONAAL VOETBAL WASPIK—ENGELAND Paaszaterdag en zaterdag 4 april zullen er in Waspik een aantal En gelse voetbalteams opereren. Ju nioren en senioren van Waspik zul len dan hun eerste internationale ervaringen opdoen. Om half 12 op 28 maart worden de buitenlandse gasten in de cantine van Elzenhage verwelkomd. Om 1 uur speelt Was pik met een team van 16 en 17 jari. gen tegen Horngate Footballclub Harlow. Om half drie de senioren van Waspik tegen Hottsfield Hart ley Dartford. Zaterdag 4 april zijn er ontmoetingen voor junioren teams van Waspik en SSC met jeugd van de Fazakerly Secondary School uit Liverpool en de Cordeau High School Louth. In totaal zijn er die middag 4 wedstrijden resp. om 2 uur 12 en 12 jaar, om half 3, 13 en 14 jaar, om kwart over 3 voor 14 en 15 jaar en om kwart voor 4 voor 15 en 16 jaar. BUURTFEEST BIJZONDER GESLAAGD Het bestuur van de wijkvereni- ging Tussen Kanaal en Spoor mag terugzien op een wel zeer geslaagd buurtfeest. In de zaal van De Statie waren bijna alle gezinnen vertgen- woordigd om even 'heel 'zakelijk een korte agenda af te werken en zich daarna te plezieren. Voorzitter A. IJpelaar leidde de avond bijzonder onderhoudend en wist steeds de juiste toon te treffen. Na de jaar verslagen van mej. Vermeeren en de heer A. Bosman werden de af tredende bestuursleden Mej. H. Ver meeren en de heer P. van Diem voor 'n nieuwe periode herbenoemd. Het georganiseerde songfestival op deze avond groeide uit tot een ware ta lentenjacht waarbij jong en oud streden om de hoogste onderschei dingen. De gebroeders Paul en Ad Smits zorgden vervolgens voor een heel gezellig muziekje waarmee ook het voltallige hoofdbestuur van de kinderkarnaval in Waspik zich tot in de kleine uurtjes vermaakte. DE REISDUIF 50 JAAR Ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan recipieerde De Reisduif in café Th. v. d. Broek. De belangstel ling was bijzonder groot. Bestuur ders van de P.V. „Waspik" en van verenigingen uit omliggende plaat sen maar ook grotere organisaties en bonden gaven acte de presence. Voorzitter N. Smits moest danook uitvoerig zijn in zijn dankwoord,, ondermeer gericht tot de heer Koe. nen uit Dongen, voorzitter van de kampioenendag ZMB en van Fond Union, P. van Geloven, Tilburg, Staps, Tilburg, afgevaardigde ZNB en Snels Waalwijk, afgevaardigde van Midden-Brabant. Wegens een landelijke vergadering moesten de voorzitter en secretaris van Midden Brabant, de heren Jacobs, Breda en de Jong, Zundert, volstaan met een bericht van verhindering. Ook de wethouders v. d. Broek en van Don gen boden felicitaties aan. De Witte Molen uit Meeuwen schonk o.m. 2 gouden spelden voor de kampioe nen van het komend seizoen. van is 30 miljoen tijdelijke steun aan de zes eilandengebieden én on geveer 1114 miljoen de financiering van een herstructurering, die in de hoofdstad Willemstad moet worden uitgevoerd en die wordt gecombi neerd met de herbouw van de door de mei-onlusten van vorig jaar ver nielde stadsdelen Punda en Otra- banda. Hiermee zijn met beide rijksdelen in de West nieuwe financiële rege lingen opgezet. Aan Suriname ver leende Nederland in januari voorlo pig uitstel van rentebetaling en af lossing op leningen voorzover die in 1969 en 1970 vervallen. Het bedrag hiervan moet tegen eind 1970 wor den vastgesteld. De toezeggingen aan de Antillen zijn het resultaat van besprekingen, die kortgeleden in Den Haag wer den gevoerd.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 10