Raad Sprang-Capelle werkte in kwartier af agenda Keukencentrum Langstraat b m Sprang-Capelle Dominee B. Zaal deed Tweede Paasdag intrede in Capelle Waterschap Het Zuiderafwaterings kanaal gaat verdwijnen Geslaagd jeugdtoernooi van SSC in Sprang-Capelle LOON OP ZAND WAALWIJK 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DINSDAG 31 MAART 1970 3 Capelle Goede voorlichting spaart geld Artisten voor de maand april Trio Vere's Antonio del Madrid Duo Aspecos THE BLUE NOTE Tilburg Burgem. v. Prooijen verwelkomde nieuwe predikant Inspraak Agenda Loon op Zand De gemeenteraad van Spramg-Capel- le die jd. donderdagavond onder voorzitterschap van burgemeester M. van Prooijen in openbare vergadering bijeen kwam (afwezig de heer Kuijs- ten), werkte de bescheiden agenda binnen een kwartier af. Notulen en ingekomen stukken werden goedge keurd en voor kennisgeving aangeno men. Bij de laatsten waren een paar goedkeuringen van G.S., die de voor zitter tot blijdschap stemden, n.l. het "raadsbesluit tot verwarming van het zwembad 'en de aankoop van gronden tot uitbreiding van de sportvelden. De voorzitter kon meedelen dat met de werkzaamheden tot verwarming van het zwembad direct zal worden be gonnen, zodat per 1 mei 't verwarm de zwembad in gebruik genomen zal kunnen worden en men dus 't gehele seizoen ervan zal kunnen profiteren. Van de heer W. de Bie werd grond aangekocht ten behoeve van een uit weg voor de sportvelden aan de Mo lenstraat, terwijl besloten werd tot ontbinding van de pachtovereenkomst met mevr. de Bie-van Eersel, welke grond ook dient voor de uitbreiding van de sportvelden, zodat op korte termijn met de werkzaamheden kan worden begonnen. Een perceel grond te Besoyen dat tot nu toe verpacht was aan de heer P. J. Kuijsten te Waalwijk, die deze pacht wenste te beëindigen, werd nu verpacht aan de heer W. M. de Bie. Het voorstel tot wijziging van de ge meentebegroting 1970, inhoudende verhoging van de bijdrage der ge meente van 3000 tot 4000, werd aangenomen zodat het comité in staat gesteld werd de plannen tot uitvoe ring te brengen en het een waardige herdenking 'belooft te worden. De heer Dekkers vroeg aan het ein- KIJK AVOND Op dinsdag 7 april a.s. wordt in de openbare lagere school alhier 'n kijk- avond gehouden. Op deze avond zul len de ouders het werk van hun kin deren kunnen bekijken en spreken over de mogelijkheden van hun kin deren in 't algemeen. Voorts zal men het werk van de meisjes kunnen be wonderen, dat zij in het handwerkuur onder leiding van mej. Oerlemans ge maakt hebben. Het spreekt vanzelf, dat het onderwijzend personeel zowel als de oudercommissie het zeer op prijsstellen indien de ouders naar de ze avond komen. Een goed kontakt tussen school en huis is in het belang van hun kinderen. Daarom naar GROTESTRAAT 142 WAALWIJK Telefoon 04160 -5117 de der vergadering aandacht voor de stembureaus. Vele bewoners van de Nieuwevaart moesten het stembureau in de C'hr. School passeren, om in El- tjhato te gaan stemmen. De voorzitter kon mededelen dat het college reeds had besloten tot instelling van een zesde stembureau, waaardoor het ge noemde euvel zal worden opgelost, hoewel de bewoners van de Nieuwe vaart ook voorheen het stembureau aan de Heistraat,, dat toen enkele honderden meters verder in de Hei- straat was gevestigd, voorbij moesten naar Elthato. Zo moesten de bewo ners van de Molenstraat, die dichtbij de Volksbond wonen, naar de Brand weerkazerne gaan stemmen. De stem bureaus zullen nu worden gevestigd in het Bomdsgebouw, lokaal achter de Geref. Kerk, Brandweerkazerne, Zi- dewinde, Chr. School Nieuwevaart en Openbare School. Wanneer ook in de Heistraat over een geschikt lo kaal kon worden beschikt, zou het 'n betere verdeling worden, maar dit is niet het geval. Geprobeerd zal wor den een en ander nog voor de ge meenteraadsverkiezingen voor elkaar te krijgen, maar of dit zal lukken kon de voorzitter niet beloven. Hierna sloot de burgemeester de vergadering. MUZIEK STRIP-TEASE SPAANS TRIO ATTRACTIE-NUMMER Geopend van 22.00 uur tot 04.00 uur. VEEMARKTSTRAAT 36 - 38 Telef. 04250 - 25287 Na in de morgendienst bevestigd te zijn door Ds. J. Jongerden uit Wijk bij Heusden, deed Ds. B. J. Zaal, ge komen van IJsselmuid'en, zijn intrede in de middagdienst op Tweede Paas dag van de Ned. Herv. Kerk in Ca pelle. Ds. Zaal bepaalde zijn gehoor bij het Paasfeest vieren. Ten eerste met gesloten ogen, terwijl de tweede gedachte was het Paasfeest vieren met geopende ogen. Na de dienst richtte de dominee zich met een wel komstwoord tot het college van b. en waarvan aanwezig waren burge- w. meester en mevrouw van Prooijen en wethouder Jac. Vos. Hij wenste het college wijsheid en kracht toe in haar bestuurstaak. Spre ker richtte een dankwoord tot zijn be vestiger Ds. Jongerden, tot de verte genwoordigers der classis, de Ring Waalwijk, tot Ds. Heij'boer van 's Gravenmoer als Consulent, welke hij tevens dank bracht voor de ver richte werkzaamheden tijdens de va cature. Hij sprak tevens tot de de putaties der plaatselijke kerken en die van de Ned. Herv. Kerk aan de Zuidholl.dijk. Spreker hoopte op 'n goede samenwerking om gezamenlijk de eenheid in Christus te zoeken. Met de keïkeraad, de kerkvoogdij, notabelen en het verenigingsleven hoopt hij een goede tijd hier in Ca pelle tegemoet te gaan, om gezamen lijk de Koning der Kerk te dienen. Dat zovellen uit zijn vorige gemeenten IJsselmuiden en Nieuwe Tonge hier aanwezig zijn stemt ons tot grote dankbaarheid aldus spreker en wenst allen Gods onmisbare zegen toe. Burgemeester van Prooijen riep de nieuwe predikant een hartelijk wel kom toe in Sprang-Capelle. Wij heb- (vervolg van pag. 1) b-v. de gunstige financiële positie van het Z.A.K. een punt van over weging. Deze vermogingspositie zal dienen te worden betrokken in de las- tenheffing. We zullen daarom pleiten voor een gevarieerde en gedeferenti- eerrde lastenheffing. Dan zullen we voor ons personeel voldoende waar borgen moeten zien te verkrijgen. Bovendien dient de streek voldoende inspraak te krijgen in het grote ge heel om met name de specifieke pro blemen van het Oude Maasje goed te kunnen begeleiden. Vervolgens dient aan de grote waterschappen voldoen de autonomie te worden gegeven. Tenslotte zullen we moeten ageren 'egen geruchten als zouden de Bin nen en Buitenpolders van Waalwijk en Baardwijk bij de Maas- en Dieze- polders worden getrokken. Ook ge ografisch behoren deze waterschap- Pen straks duidelijk bij De Donge. In zijn openingswoord bracht de voorzitter dank aan het personeel voor het feit dat zij in de afgelopen winter 't waterpeil goed hébben kun nen beheersen. Door de open winter hebben we ook voldoende aandacht kunnen besteden aan de waterlopen en de wegen in ons gebied, aldus de heer Knaap. We zullen nu onze aan dacht richten op de bouw van een nieuw gemaal bij Keizersveer en de aanpassings werken aan de Waspikse en Capelse Haven. Zorgen maken we ons wel over het lang uitblijven van de ruilverkaveling in ons gebied. Blij zijn we met het feit dat West-Bra bant straks de zuiveringstaafc gaat overnemen. Het stelde ons voor steeds grotere problemenLaten we hopen dat deze nu snel en bevredi gend gaan worden opgelost. In het dagelijks bestuur werd in de vacatu re A. P. de Bont gekozen de heer E. J. de Wit, waarna de vergadering de heer G. A. Knaap tot voorzitter be noemde. ben als gemeentebestuur gaarne ge- Volg gegeven aan de uitnodiging hier vanmiddag aanwezig te zijn. We le ven in een tijd dat het schijnt dat al les is losgeslagen in deze maatschap pij, het vraagt naar structurele her vormingen en veranderingen en nieu we vormen. Het hedendaagse heeft blijkbaar geen waarde. De overheid en de kerk worden er mee geconfron teerd, het gaat als een wervelwind rond. De geestelijke en materiële zor gen zijn zeer groot en daarom is een goed contact tussen kerk en gemeen tebestuur van gfote waarde. Het jeugdwerk en bejaardenwerk vraagt aller aandacht. Moge er een goede samenwerking ontstaan en vele vriendschapsbanden. De 'burgemees ter wenst de nieuwe predikant zegen en uitbreiding van Gods Koninkrijk in zijn aan te vangen taak hier in de ze gemeente toe. Ouderling J. Smits van de Herv. Kerk aan de Zuidholl.dijk sprak zijn ver heuging uit over deze blijde dag, ter wijl Ds. A. Vreugdenhil van de Ger. Kerk in de Heistraat hoopte op een hartelijke samenwerking met behoud van eigen Zienswijze. Laten we elkaar ontmoeten en samenwerken in ver band met de gfote verantwoordelijk heid. Nadat een vertegenwoordiger van het kerkbestuur uit IJsselmuiden z'n goe de wensen had geuit sprak de consu lent Ds. Heijboer namens de classis en de ring Waalwijk en heette hem alszodanig welkom. Hij hoopte met Ds. Zaal in deze instanties op een vruchtbare samenwerking. Een jaar geleden waren er nog 4 vacatures, nu hebben alle gemeenten weer 'n eigen herder en leraar. Spreker dankt de gemeente voor het vele goede dat hij als consulent moCht ondervinden. De laatste spreker was de scriba van de kerkeraad de heer H. Mesch welke de gevoelens der gemeente vertolkte en de nieuwe predikant liet toezingen Psalm 135, de verzen 3 en 4. VERGADERING ZONDAGSSCHOLEN De voorjaarsvergadering van het Zondagsschoolpersoneel voor de afd. Sprang-Capelle en omstreken zal ge houden worden op vrijdag 10 april 's avonds om half aCht in het gebouw Hervormd Jeugdcentrum te Sprang. De heer L. Sikkens uit Waalwijk zal als onderwerp inleiden "Het zwak begaafde kind". Gezien de belang rijkheid van het referaat worden allen die bij het zondagsschoolwerk betrök- ken zijn verwaoht. AANLEG PARKEERTERREINEN Met de aanleg der parkeerterreinen zal binnen afzienbare tijd worden be gonnen nu de desbetreffende Raads besluiten van 30 januari door Ged. Staten zijn goedgekeurd. Het betreft de aanleg van een parkeerplaats hij de Gereformeerde Kerk in de v. d. Duinstraat in Sprang, de aanleg van een parkeerplaats bij de Ned. Herv. Kerk in de Hoofdstraat te Capelle en de aanleg van een parkeerstrook bij de kerk van de Geref. Gemeente aan de Julianalaan. NETTO OPBRENGST VERKOOPAKTIE De door de vrouwenvereniging Lydia aan de Zuidholl.dijk gehouden ver koping goederen langs de huizen ten bate van het restauratiefonds van de Hervormde Kerk aldaar heeft een nettobedrag van 1245,- opgebracht. Aan allen die op enigerlei wijze heb ben medegewerkt, o.a. de chauffeurs en verkoopsters(ers) wordt dank ge bracht, omdeze aktie te doen slagen. GOUDEN BRUILOFT Het echtpaar A. Rietveld-van der Werff, wonende Schrevelstraat 16 vierde hun gouden 'bruiloft. Door de 'buurtbewoners was voor de woning 'n prachtige versierde boog geplaatst, terwijl de nationale driekleur aan de huizen wapperde. Het feest werd ge houden in het cultureel centrum Zi- dewinde waaf een druk bezochte re ceptie werd gehouden. Velen kwamen hun gelukwensen aanbieden w.o. ook burgemeester en mevrouw v. Prooijen Van het gemeentebestuur en vele vrienden en kennissen weiden vele bloemstukken ten caudeaus ontvangen. OPBRENGST BIDSTONDCOLLECTE Tijdens de bidstonddiensten 's mid dags en 's avonds gehouden woens dag in de Ned. Herv. Kerk aan de Zuidholl.dijk heeft de gehouden ex tra collecte 1386,19 opgebracht. OPENING ZWEMBAD Nu het raadsbesluit van 30 januari waarin een krediet van 56.000 ge voteerd werd voor een verwarmings installatie van het zwembad, door Ge deputeerde Staten is goedgekeurd, is men vorige week reeds met de werk zaamheden voor de aanleg van deze installatie begonnen, zodat vermoede lijk op 1 mei a.s. het verwarmde bad in gebruik kan worden genomen. AANRIJDING J.l. zondagavond vond in de Hei- straat een aanrijding plaats tussen 'n auto en een bromfiets. De bromfiet ser j. Verhagen reed met zijn brom fiets in de richting van de Nieuwe vaart en wilde op een gegeven mo ment links afslaan. Doordat hij ech ter verzuimde om voorrang te verle nen aan een achter hem komende automobilist uit Waspik werd hij door deze laatste gesdhept en een eind meegesleurd. Dokter Wijffels die snel ter plaatse was achtte overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk, ter wijl een zuster van V. die achter op de bromfiets had gezeten naar huis Tweede Paasdag werd op het SSC- sportpark het jeugdtournooi gehou den dat ondanks de bijzonder ongun stige weersomstandigheden toch een succes genoemd mag worden. Dit 4e tournooi werd door burgemeester van Prooijen geopend, die de deelnemen de verenigingen veel succes toewens te. Namens SSC werd de burgemees ter dank gebracht door de voorzitter de heer M. van de Mast. Daarna werd een aanvang gemaakt met de wedstrijden, welke onder lei ding stonden van de scheidsrechters C. Faro, C. Mandemakers, v. Nooije en Roomer. Nadat de normale wed strijden waren gespeeld werd overge gaan tot de finale-wedstrijden om de eerste vier plaatsen. De elftallen de den niet voor elkaar onder en het wa ren dan ook spannende wedstrijden. Door een overwinning op RKTW eindigde Barendrecht als nummer 1 op dit tournooi, gevolgd door 't Til- burgse RKTW als tweede De wed- vexvoerd kon worden. Zowel aan de bromfiets, maar vooral aan de auto ontstond veel schade. PV NOOIT GEDACHT De postduivenvereniging Nooit Ge dacht gevestigd ,in café W. Kuis in de Raadhuisstraat, komt a.s. vrijdag avond in laatste ledenvergadering bij een voor de aanvang van het vliegsei- zoen. De leden worden verzocht om hun 'klokken mede te brengen, terwijl men tevens tijdens deze vergadering de Derby-ringen op moet geven. Za terdagmorgen is het weer inmanden voor een oefenvludht deze keer van uit Roosendaal. P,V. DE LUCHTBODE De Postduivenvereniging „De Luchtbode" hield zondag 29 maart haar vlucht vanuit Herenthals. Dit was de z.g. Paasvlucht en gaat het competitie-programma vooraf. Dat begint a.s. zondag met de eerste vlucht op Duffel. De uitslag van de paasvlucht: 48 km; deelname 89 duiven; Gelost om 9.15 uur met N.W. wind; aankomst eerste duif 10.0.52. G. IJpelaar, 1 12 15 19 21; H. M. v. d. Velden, 2 11; W. v. Noye, 3 5; Hooymayers, 4; P. van Dongen, 6; H. Vera, 7 18 22; K Aarts, 8 9 13; J. Aarts, 10; M. Vastree, 14; C. v. d. Velden, 16 17; Henk v. d. Velden, 20; B. v. Iersel, 23; Overduif: A v. Noye. De paaseieren, welke niet zijn afgehaeld vervallen aan de commis sie. strijd om de derde en vierde plaats braoht meer spanning, want na de normale speeltijd was de stand nog 0-0. In de verlenging maakte elke vereniging 1 doelpunt, zodat in deze wedstrijd strafschoppen de beslissing moesten brengen. Hierbij toonde Maasdijk zich de sterkste en eindigde als derde voor RKSSS als vierde. Door de voorzitter van SSC werden met toepasselijke woorden de bekers overhandigd. De wissel'beker die vo rig jaar was gewonnen door Waspik ging deze keer mee naar Barendregt, terwijl de sportiviteitsbelcer werd toe gekend aan HBSS uit Schiedam. De totale uitslag was als Volgt: 1. 'Ba rendrecht; 2. RKTW3. Maasdijk; 4. RKSSS; 5. SSC; 6. HBSS; 7. Waspik; 8. Woudrichem; 9. Sartoen 10. RWB. De voorzitter bracht dank aan de deelnemende verenigingen en hun lei ders, aan de scheidsrechters, aan het jeugdbestuur, aan de vrouwen van JOS DANKERS OVERLEDEN Na een langdurige ziekte is zater. dagavond op 61-jarige leeftijd dhr. J. Dankers overleden. In leven was dhr. Dankers bedrijfsleider, afd. Lederwaren, bij Chroomlederfa- briek „Brabant" alhier. Als koor zanger heeft hij veel bijgedragen tot de intense verzorging van de ge zangen in de Zondagdiensten. Dhr. Dankers was ruim 25 jaar lid hier van Tevens is hij 37 jaar lid van 't St. Ambrosiusgilde geweest. In 1957 volgde hij zijn oom op als Deken van dit gilde en in 1967 werd dhr. Dankers Staande-Deken. Ver- meldingswaard is dat deze zeer ver dienstelijke gildebroeders drie maal Koning is geweest, n.l. n 1941, 1948 en in 1959. Steeds had Dankers zit ting in de commissies van de gilde- feesten die St. Ambrosius heeft ge- igeven en was adviseur bij 't geweer, en boogschieten. Prachtwerk heeft hij eveneens verricht in de buurt vereniging van de Bergstraat, Kerk staat en Klokkenlaan, als ook in di verse feestorganisaties. Zijn koorzangers en gildebroeders zullen hem begeleiden bij de begra fenis op donderdag 2 april om 11 uur a.s. Hij ruste in Vrede. CONCORDIA JUBILEUMTOTO No. 2 De uitslag van de Concordia-Ju- bileumtoto, welke eindigt op de week van 28 maart is als volgt: In zet 522,40. Eerste prijs geraden door A. van Loon, v. d. Hummel straat 34, Loonopzand en A. Rem meren, Beatrixstraat 28 te Waal wijk. Zij hebben genoteerd f 522,44 en delen het bedrag van f 104,50 sa men. De tweede prijs geraden 522,45 is gewonnen door M. Spa pens-Aarts, Kerkstraat 4 te Loonop zand; zij ontvangt 52,25. De prij zen wo"den thuisbezorgd tegen overlegging van de controlestrook. OPENING SCHIETSEIZOEN ST. AMBROSIUS Op tweede paasdag is de baan van de handboog van St. Ambrosius ge opend De hoofdman loste het eer ste schot. Het is de bedoeling dat de leden 's zondags om 12 uur schie ten. Er moet minstens 10 zondagen geschoten worden en wel met 20 pijlen per schutter per keer. In de maanden augustus en september zullen de zondagen meetellen voor het koningschieten. Het rozengeld is bepaald op 5 cent, af te dragen op het einde van seizoen. Nieuwe leden zijn van harte wel kom. Binnenkort zal een schutsboom bij de banen worden geplaatst; hij zal demontabel zijn, zodat hij overal kan worden opgezet. Hierdoor is de mogelijkheid opengesteld dat zowel op 'blazoen en op de wip geschoten zal worden. WANDELCLUB „LODUKA" VIERT HAAR EERSTE LUSTRUM; Een der grootste afdelingen van de Jeugdbelangen viert binnenkort haar eerste lustrum. Het is de zeer goed bloeiende afdeling voor de Wandelsport. Ludoka organiseert voor de leden, ouders en genodigden op zaterdag 11 april a.s. een feest waaraan medewerkten het Trio „Klaver Drie" uit Udenhout, met als zangeres Annemarie van Broek hoven uit Kaatsheuvel. Het feest heeft plaats in het Cutureel Cen trum om 8 uur. HET ROTTERDAMS JONGEREN KOOR De beide paashoogmissen zijn ver zorgd door het Rotterdams Jonge renkoor. Ook vorig jaar is dat hier geweest, 't Schijnt de jongeren zeer goed in de smaak te zijn gevallen, want zij hebben het 'hele weekend in Loonopzand doorgebracht dit jaar. Zondag zongen zij voor de in leiding 't Alleluja van Vivaldi, de Hoogmis van Mozart, de Krönungs- ■messe met als besluit het Ave Ve- rum van Mozart. Maandag was het de hoogmis van Schubert „Die Deut sche Singmesse". Beide Hoogmissen waren bijzonder goed bezocht, waar door blijkt dat men in Loon de kerk niet missen kan, en tevens is er echt genoten van de zang van dit voortreffelijk koor. VOORLOPIG FEE STPROGRAMMA VAN CONCORDIA '60 Reeds hebben we de viering van het 60-jarig bestaan van de Kon. Erk. Harmonie Concordia aangekon. enkele bestuursleden, die de gehele dag in de cantine-keuken hadden ge werkt, aan de masseur de heer G. v. d. Wiel, die eveneens de gehele dag zidh ter beschikking had gesteld en voorts aan allen die op enigerlei wij ze hun medewerking hadden verleend om dit tournooi te doen verlopen en slagen. digd. Thans is het zo ver, dat een voorlopig programma kan worden bekend gemaakt. Het grote muziekconcours heeft plaats op zaterdag en zondag 13 en 14 juni a.s. De festiviteiten zijn op vrijdag, zaterdag en zondag 19, 20 en 21 juni d.a.v. Het feestconcert op vrijdag 19 juni zal worden aangebo den door de Kon. Harmonie Sophia's Vereenniging en de Liedertafel Echo der Duinen beide uit Loon op Zand, in het Cutureel Centrum. Na het concert zal een gezellige avond worden geboden met muziek van een nader te cnntracteren band. Zaterdag 20 juni is het op de mid dag een receptie voor de jubileren de harmonie, waarbij velen het woord zullen richten tot het bestuur en leden van jubilerende corps, 's Avonds is er een groot beatfestijn. Ook deze muziek zal nog nader wor den bekend gemaakt. Zondag 21 ju ni is bestemd voor een autoralley waarbij de nadruk wordt gelegd op de gezelligheid. Deze dag wordt be sloten met een bijzonder feestelijke avond als slot van de feestviering van het 60-jarig bestaan van deze harmonie. HUISARTSENPRAKTIJK Na het vertrek van Dr. de Vos, zal de praktijk van Dr. de Vries worden aangevuld met de opvolger, Dr M. Snieders. Dr. Snieders zal zijn' praktijk met Dr. de Vries ver vullen in het doktershuis te Loon opzand. Hij is echter woonachtig in Tilburg-Noord, Dirigentenlaan 123. Bij is dus bereikbaar via het dok tershuis alhier! Heeft men voorkeur aan een van biede doktoren, dan kan men dat bij het aanvragen kenbaar maken. Er v,ordt dan zoveel mogelijk rekening meegehouden. Het aanvragen voor een doktersbezoek moet zo enigs zins mogelijk vóór 9 uur 's morgens geschieden, telefonisch of d.m.z. 'het ziekenfonds-boekje of via een brief je. Dit geldt ook voor de zaterda gen Op de spreekuren zal de bezoe- ker(ster) van de nieuwe penningen automaat gebruik moeten maken. Het is een geheel nieuw systeem waaraan zeker nog gewend moet worden, doch het -geeft de tij dop druk waarop hij/zij op het spreek uur moet verschijnen. KINDERCRÈCHE WAALWIJK Antoniusstraat 74, tel. 3593. Geopend: maandag tot en met vrij dag van 8.3012.00 uur. HULPDIENST WAALWIJK Voor hulp aanbieden en hulp vra gen: tel. 2778, b.g.g. 2604 of 2726. STICHTING PROT. CHR. SOCIAAL PEDAGOGISCHE ZORG IN NB. Soc. Pedagoge: Mej. T. M. Volkers, Kap. Pulverstraat 44, Eindhoven, tel. 040-440389. Boodschappen voor mej. Volkers worden in de Ireneschool, Molen straat, Waalwijk, aangenomen. GEZINSZORG Inlichtingen te vragen bij Mevr. G. E. van de Veen-Kroon, Vssteinde 5, tel. 1449, b.g.g. 2331. STICHTING WAALWIJKSE MUZIEKSCHOOL Spreekuur directeur: 's woensdags van 2-3 uur en na tel. afspraak. Wilhelminastraat 4, tel. 3890. STICHTING WELZIJN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN OOSTERHOVT, WAALWIJK Sociaal Pedagogische dienst. Rayon: Drunen, Heusden, Kaatsheu vel Loon op Zand, Sprang-Capelle, Waalwijk, Waspik. Soc. Pedagoog J. Leeuwenberg, Grotestraat 244a (voormalig Zusterklooster J. M. J.) Waalwijk, tel. 04160-2283. Spreek uren: maandag tot en met vrijdag 9-10 uur, maandagavond van 19.00 tot 20.30 uur VERLOSKUNDIGE L. P. M. Smeele, Prof. Nolenslaan 69 Spreekuur iedere dinsdag van kwart voor twee tot vier uur in het Me disch centrum. Dinsdagsavonds aan huis van 7 tot 8 uur en verder vol gens afspraak. GEWESTELIJK ARBEIDSBUREAU Grotestraat 405, Waalwijk Dagelijks geopend: van 8.30 uur tot 1? 30 uur. Uitsluiten4 voor werkende boven dien: vrijdagavond tussen 19.00-20.00 uur. Protestantse Interkerkelijke Stich ting voor Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging „De Langstraat" Maatschappelijk werker M. J. van Westen. Bureau: in „Hervormd Jeugdcentrum" te Sprang, tel. 04167-2703. Spreekuren: dage lijks van 9-10 uur.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 3