Handballen Tachos- Waalwijk 5 kampioenen in 1 seizoen Wie heeft interesse voor grote serie verkoopster N.V. BELRAMA N.V. Schoenfabriek A. HL AUSSEMS administratieve kracht Disc-jockeywedstrijd gewonnen door Jan van Lier .van 'L'Ecurie' Brakel moet buigen voor sterk Wit Zwart (2-3) Excelsior Schiedam won geslaagd DESK-jeugdtournooi alles van één model Wit-Zwart niette Kadett '69 Te huur; 6 DE ECHO VAN HET. ZUIDEN VAN MAANDAG 8 JUNI 1970 I R.W.B. bi] Drunen Werk-vierdaagse N.V. Tïmtur in Waalwijk N.E.O. loon op Zand Nieuwkuijk WONING sta-caravans toer-caravans ANTONIO assistent - interne verkoop magazijnbediende werkplaatspersoneel BLOK VAN HEIJST N.V. een aankomende WAALWIJK Jan van Lier uit Waalwijk is winnaar geworden van de grote disc-jockeywedstrijd, die het afgelopen weekeinde voor de tweede maal in Waalwijk en Drunen werd gehouden. Met 161 punten bleef hij juist voor op Theo Pennings uit Rosmalen en Harry van de Meijdenberg uit Waalwijk. Pas ver na het middernachtelijk uur kon de jury de uitslag van de spannende finale, die werd gehouden in soos „Memphis Gold" aan de Stationsstraat in Waalwijk, bekend maken. Het talrijke publiek heeft overi gens de einduitslag afgewacht. Voor Jan van Lier, disc-jockey van „L'Ecurie" in Waalwijk, was het bekend worden van de uitslag alle reden een fles champagne aan te breken en deze - na er eerst zelf van te hebben gedronken - onder de aanwezigen te laten circuleren. Drie weekeinden heeft de slopen de afvalrace geduurd, die was geor. ganiseerd door de sozen „L'Ecurie" en „Memphis Gold" in Waalwijk en „Le Moulin" in Drunen. Met het winnen van de eerste prijs maakte Jan van Lier de faam waar, die hij al sinds de opriching (door hem) van „L'Ecurie" als disc-jockey had. Elders won hij enkele keren prijzen. In zijn eigen streek had hij echter nog niet veel kans zijn talenten als piatenridder in een wedstrijd te eta leren. Met tien man begon twee weken geleden de wedstrijd bij „L'Ecurie" thuis. Van die tien vielen er toen vier af. In „Le Moulin" speelde zich de twee fase van de race af. Op nieuw sneuvelden er drie disc- jockeys in deze rodeo zonder weer ga. Onbetwist hoogtepunt was de finale in het goedgevulde huis van „Memphis Gold" aan de Stations straat. Een vijf mansjury heeft zich za terdagavond gebogen over de pre staties van de drie finalisten. Beoor deeld werden techniek, platenken- nis en uitspraak. De algemene pre sentatie tot slot werd ook nog be oordeeld. De som van die vier cate- 'g'oriën leverde tot slot de eindtelling op. Het was Gaston Huysmans, die rond een uur 's nachts kon vertellen, dat de man van „Memphis Gold" - de Waalwijker Harry van de Meij- denberg - zich tevreden had moe ten stellen met een derde plaats. Hij verwierf 139 pnt. Tweede werd Tiieo Pennings van Soos „Satisfac tion" uit Rosmalen met 158,5 pnt. Jan van Lier bleek koploper met 161 pnt. Gaston Huysmans - discjockey van Radio Veronica en voorzitter van de jury - kon samen met win naar '69 Harry Hens de prijzen uit reiken. De jury bestond behalve uit Gaston Huysmans nog uit Frans de Fok uit Tilburg, Hans Kivits uit Waalwijk, Peter Gons, redacteur van „De Echo van het Zuiden" in Waalwijk en Harry Putter, redac teur van het Brabants Dagblad. Brakel heeft zaterdag Wit Zwart knap partij gegeven, maar de rood- witten zijn er niet in geslaagd de vooral aanvallend sterke club uit Sprang-Capelle van de overwinning af te houden. Wit Zwart zegevierde verdiend met. 32. Voor de circa 600 toeschouwers was het een tot de laatste minuten boeiend gevecht. Door dit resultaat is Wit Zwart pal naast Altena geëindigd in de vier de klas A. Er staat nu een beslis singswedstrijd op het programma. Altena wil dat deze wordt gespeeld op het terrein van Good Luck in Raamsdonksveer of op het terrein van Seolto in Zevenbergen, Wit Zwart geeft de voorkeur aan het veld van Wilhelmina in Wijk en Aalburg of aan het terrein van SDO in Genderen. Daar de besturen van Altena en Wit Zwart zaterdagavond niet tot overeenstemming zijn gekomen, be slist de KNVB nu zelf waar en wan neer de wedstrijd wordt gespeeld. Eindigt het duel AltenaWit Zwart na verlenging in een gelijkspel, dan zal een tweede beslissingswedstrijd worden vastgesteld. Is het resultaat opnieuw een gelijkspel, dan is Wit Zwart kampioen gezien het feit dat de Sprang-Capellenaren een beter doelgemiddelde (45-21) hebben dan de ploeg uit Nieuwendijk (29-17). Brakel moest zich in de eerste helft vrijwel steeds tot .verdedigen bepa len. Een half uur lang lukte het de met élan strijdende thuisclub stand te houden. Toen resulteerde een sublieme pass van Gerry Dorre- steijn in een bekeken center van Albert van Beek: 01. Kort voor de rust stond het bijna 02. Albert van Beek speelde de bal fraai naar Dorresteijn, maar diens schot was te hoog gericht. Wit Zwart drong na de pauze even te ver op met het gevolg dat bij een uitval Van Zanten in de. 9e minuut succes had: 11. Maar één minuut later leidde Wit Zwart opnieuw na een flitsende actie van Le Sage, Van Beek en Johan Rosenbrand, die laatstgenoemde afrondde met een zoevend schot: 12. Een kwartier later was het 13 door een schitte rende treffer van Dorresteijn. Bra kel gaf zich niet gewonnen en had een minuut of zeven voor het einde nog onverwacht succes met een kop bal van Verschoor die ontstond uit een vrije trap van Grandia: 23. Aan de andere kant kwam Wit Zw. bijna op 24 toen aanvoerder Le Sage tegen de lat kogelde. Sportieve, enerverende ontmoeting bekwaam geleid door scheidsrechter Boulonois uit Dordrecht. Bij gelegenheid van het 40-jarig be staan van de voetbalvereniging Desk werd zaterdag een jeugdtour- nooi georganiseerd met als voor naamste inzet de Jac. Smit-wissel beker. Er werd gespeeld door A,- B- en C-jeugd, in welke categorieën alle deelnemende verenigingen t.w. Excelsior, Schiedam, Hieronymus, Tilburg, Kozakken Boys, Werken dam, RKTVV, Tilburg en Desk, ver tegenwoordigd waren om een kans te maken op de kostbare wisseltro fee, welke tenslotte voor een jaar in het bezit kwam van Excelsior, dat daarnaast, evenals de andere verenigingen, ter herinnering een fraaie beker ontving. De sportivi- R.W.B.—D.E.S.K. 2—6 WAALWIJK Op Elzenhoven speelde RWB zaterdag een vriend schappelijke wedstrijd tegen DESK uit Kaatsheuvel. Deze wedstrijd was o.m. bedoeld om de nieuwe trainer van RWB, de heer Quaadvliet ge legenheid te geven kennis te laten maken met de spelkwaliteiten van de RWB-ers. In de eerste helft voor al gaf RWB tegen de Kaatsheuvelse eerste-klassers goed partij en kon een gelijke stand van 22 worden bereikt, maar in de tweede helft na men de bezoekers flink afstand door de thuisclub een 26 nederlaag toe te brengen. Desk nam door uitblinker Henk de Rooy de leiding, waarna in de 35e minuut Huub Bruurmijn uit een vrije trap de stand op 1bracht. RWB nam 5 minuten later de lei ding over toen de Kaatsheuvelse doelman de bal vlak voor Han Bruurmijn terugspeelde 21, maar voor het halftime-signaal werd ge geven brak Soeterboek van Desk door en bracht de ruststand op 2-2. Doelman Mortko van RWB ver zuimde tijdig uit zijn doel te komen. Desk kwam 4 minuten na rust ge makkelijk aan het volgende doel punt toen Mortko uit een corner de bal verkeerd kreeg en met effect in de uiterste hoek het leder niet meer kon bemachtigen. 23. De snelle de Rooy nam daarna nog drie doelpun ten voor zijn rekening, nl. in de 23e minuut door de bal tussen de benen van Mortko in te schieten, twee mi nuten later 25 en in de 37e mi nuut toen hij vanaf de middellijn 'n solo ondernam en die goed afrond de. 2—6. teitsprijs werd na waardering door de scheidsrechters toegekend aan Desk. Voorzitter Peters van de afd. jeugd reikte de prijzen uit. De uitslagen waren: Poule A: ExcelsiorDesk 10 HieronymusRKTVV 01 Kozakken BoysExcelsior 00 Desk—Hieronymus 30 ExcelsiorHieronymus 20 RKTVVKozakken Boys 01 DeskKozakken Boys 00 Excelsior—RKTVV 0—0 HieronymusKozakken Boys 05 Desk—RKTVV 4—0 Eindstand poule A: Excelsior 6 pt. Kozakken Boys 6 pt. Desk 5 pt. RKTVV 3 pt. Hieronymus 0 pt. Poule B: HieronymusExcelsior 04, Koz. BoysDesk 21, RKTVV—Hieronymus 90 ExcelsiorKoz. Boys 20 Desk RKTVV 02, Koz. BoysHierony mus 3—0, RKTWExcelsior 10 DeskHeironymus 30, Koz. Boys RKTVV 23, ExcelsiorDesk 40. Eindstand poule B: RKTVV 8 pt. Excelsior 6 pt. Koz. Boys 4 pt. Desk 2 pt. Hieronymus 0 pt. Poule C: Koz. BoysHieronymus 2—0, RKTVV—Excelsior 1—2, DeskKoz. Boys 20, Hieronymus RKTVV 20, ExcelsiorDesk 2—0, Koz. Boys—RKTVV 1—0, DeskHieronymus 11, Excelsior Koz. Boys 30, DeskRKTW 50 HieronymusExcelsior 01. Eindstand poule C: Excelsior 8 pt. Desk 5 pt. Koz. Boys 4 pt. Hierony mus 3 pt. RKTVV 0 pt. De totale eindstand was: 1. Excelsior 20 pt. 2. Kozakken Boys 14 pt., 3. Desk 12 pt., 4. RKTVV 11 pt., 5. Tieronymus 3 pt. PV DE VREDESDUIF Zondag werd er een wedvlucht ge houden vanuit Creil. De uitslag was als volgt: N. Dekkers 1 4; A. van Halder 2; L. van Dommelen 3; G. v. d. Sanden 5 8; J. Damen 6; H. de Wit 7 14; J. van Keulen 9; A. Pelders 10; A. van Sluisveld 11; C. Smits 12; ge'br. van Kuik 13; M. de Brouwer 15. Het aantal werkeloze mannen in ons land is in de maand mei met 5000 afgenomen tot 36.900; dat is SOC'O minder dan begin van dit jaar. WAALWIJK Tweehonderd man produktiepersoneel van Schoenfa briek N.V. Timtur in Waalwijk is vorige week vrijdag voor het eerst geconfronteerd met een vierdaagse werkweek Tot aan het einde van de maand juni, denkt de directie van dit bedrijf die maatregel te moeten handhaven. Vooorraadvorming door onder andere slechte afzet door de detailhandel is de belangrijkste oor zaak van deze beslissing. Zoals bekend heeft het abnormaal koude voorjaar met eraan vooraf gaand een langdurige winter de ver koop door de detaillist sterk afge remd. Uiteraard had dit z'n weer slag op de schoenfabrikant, die de produktie lente- en zomerschoeisel maar moeilijk aan de man kon bren gen. De directie van Timtur heeft nu op deze slechte verkoop gerea geerd door een werkvierdaagse in te voeren. In de komende drie weken hoopt men door een geringere pro duktie voorraadvorming in eigen be drijf te kunnen afremmen. Tegen die tijd zou onder invloed van het fraaie zomerweer de verkoop in de schoen winkel weer op gang kunnen zijn gekomen. De Federatie van Neder landse Schoenfabrikanten verleen de voor de werktijdverkorting ver gunning NEO-VOORHOEDE OP SCHOT Op uitnodiging van „Smerdiek" speelde NEO zaterdag een huldi gingswedstrijd tegen dit kampioens elftal bij de opening van 't nieuwe sportcomplex van deze vereniging. Het gepromoveerde Smerdiek was gebrand op een goed resultaat tegen de Sprangse 2e klasser en zette zich dan ook volledig in. Het aanvanke lijk wat traag opererend NEO merk te dat al spoedig, toen een verdedi ger een volkomen vrije bal juist voor de voeten van een tegenstan der trapte en deze onhoudbaar voor doelman v. Riel aan Smerdiek de leiding gaf. NEO begreep dat er iets moest gebeuren en de voorhoe de ging nu op volle toeren draaien, met Karei Paulides wel als „spiel- macher". Binnen 5 minuten had hij met een prachtig doelpunt de par tijen op gelijke voet gebracht. Kort daarop maakte Toon de Jong er 1-2 van en na een fraaie combinatie werd nr. 3 door Ad de Vosgescoord, terwijl Karei Paulides nog vóór de rust de stand op 14 bracht. Na de rust ging NEO aanvanke lijk wat kalmer aan doen. De ach terhoede vooral was traag in weg werken en daardoor kreeg vooral de snelle linksbuiten van Smerdiek veel kansen om gevaarlijke situa ties voor het NEO-doel te scheppen. Het gelukte Smerdiek dan ook te rug te komen tot 34 en 't Smer- diek-publiek verwachtte elk mo ment de gelijkmaker. Zover kwam het echter niet. Toon de Jong ver grootte de voorsprong uit een mooi aangegeven bal van Paulides tot 35 en Karei Paulides zelf maakte even later z'n derde doelpunt en daarbij de stand op 36. Door veel te lang getreuzel in de NEO-verde- diging werd het nog 46 en met deze stand kwam het einde van een zeer sportieve en doelpuntrijke wedstrijd. HAAFTEN—WIT ZWART 2 7—2 Wit Zwart is woensdagavond in de uitwedstrijd tegen de nieuwe der de klasser Haaften met 72 uitge schakeldvoor de volgende ronde van de KNVB-beker. Met het oog op de belangrijke wedstrijd van af gelopen zaterdag tegen Brakel kwam Wit Zwart met het 2e elftal in het veld. De Wit Zwart-reserves gaven kampioen Haaften voortreffelijk partij. BRABANTS ZATERDAGVOETBAL 3e klas A Chrislandia 3Smerdiek 3 21 3e klas B Tholense Boys 3WC 05 <VVC kampioen) 3e klas E Wit Zwart 3Sinjo Maluku 05 (Sinjo Maluku kampioen) WANDELCLUB „LODUKA" Zondag heeft de wandelclub „Lo- duka" van de Stichting Jeugdbelan- gen deelgenomen aan de wedstrijden te St. Oedenrode. Het sukses was dit keer niet aan Loonse zijde want op de 20 km was het de 6e plaats, op de 5 km de 12e en op de 5 km de 16e plaats voor deze wandelclub. Als herinnering ontvingen de deelne mers (sters) toch een medaille. P.V. DE LUCHTBODE De P.V De Luchtbode hield haar vlucht vanuit St. Denis, afstand 357 km. G,elost om 10.15 uur met 160 duiven; z.o.-wind. Aankomst eerste duif eerste duif 15.38.7 uur. Laatste prijsduif 16.21.16 uur. Overduif C. Ypelaar. De uitslag is: P. v. Dongen 1 14; C v. d. Velden 2 40; A. v. d. Velden 3 30; H. v. Lin den 4 32; G Ypelaar 5 35; M. Vera 6 39; W. v. Noye 7; Gebrs. v. d. Vel den 8 11; A. J. v Dongen 9 25; C. Ypelaar 10 12 33 41; B. v. Iersel 13 20 27 37; C. Schapendonk 15; J. Boons 16 19 23 26; H. M v. d. Vel den 17 24 34; Hooijmaijers 18 22 38; J v. Broekhoven 21; H. Vera 28; M. Vastree 29; J. Aarts 31; Henk v. d Velden 36. Uitslag serie 2: J. Boons 1; C. v. d. Velden 2; uitslag serie 3: A v. d. Velden 1; G. Ypelaar 2 Inmanden jonge duiven van 20.30- 21.00 uur vrijdagavond in café van Gompel. Deze worden gelost om 6.30 uur zaterdag a.s. Voor vlucht op Noyon inmanden van 7.30 tot 8.30 uur vrijdagavond. Bij een autobotsing tussen Oost- 'burg en N'aardenburg zijn 3 perso nen gedood en 2 ernstig gewond. Dit weekend zijn voorts 20 personen op Je weg omgekomen. Het laatste seizoen is de Waalwijkse handbalvereniging Tachos vaak in het nieuws geweest. Regelmatig sport- verslagen met meestal overwinningen en 5 keer heeft Tachos de kampioens- vlag kunnen hijsen. De klasse-inde ling is momenteel als volgt: Hoofd klas; Overgangsklas; Distrikt lste klas; Distrikt 2de klas en daarna de Afdelingsklassen 1, 2, 3, 4. Op het veld zijn door de senioren teams de grootste resultaten gehoekt. Wat zich tijdens de zaalhandbalkom petitie al beloofde werd bewaarheid op het veld. In de zaalhandbalkom petitie werden de dames zowel als de heren kampioen in de Afdeling 2de klas en beiden promoveren zij dus naar de lste klas. Bij de veldhand- balsport is door de beide teams de barrière al overwonnen en hier heb ben de heren het gepresteerd om zelfs in de 2de klas Distrikt kampioen te worden en zodoende te promoveren naar de lste klas Distrikt. De dames zijn bij de veldhandbalsport ook uit de afdelingsklas gestapt, en zij gaan de volgende kompetitie ook in de Distriktsklas spelen. Beide teams van Tachos hébben dit seizoen dus 'n ge weldige prestatie geleverd door uit de zo moeilijke Afdelingsklas te komen. Hiermede kan gesteld worden dat Ta- öhos na 7 jaar handballen weer terug is op haar niveau van haar glorieus seizoen 1960-'61. Wat is er sindsdien gébeurd? Tachos is van de top gekel derd nadf bet allereerste begin en nu is zij zich volledig aan het herstellen. De ingreep die een gedeelte van het huidige bestuur toen nam is beloond met een formidabele come-back, ster ker nog: Tachos heeft momenteel met zijn jeugd een veel betere toekomst dan het toen had. In de kompetitie 1962-'63 was Tachos nergens. De spelers en speelsters van het eerste uur waren weggegaan of gingen weg en ze hadden alles bij elkaar 2 teams junioren overgehouden, 1 meisjes- en 1 jongensteam. Op een algehele le denvergadering bij het begin van die moeilijke kompetitie '62-'63 waren slechts 5 senioren leden aanwezig en daaruit ontstond het nieuwe bestuur, dat meteen de moeilijke beslissing nam om de seniorenteams terug te trekken uit de kompetitie en alleen met de junioren door te gaan. Dat hield dus in, dat, mocht Tachos weer met senioren gaan starten, dat ze dan geheel onderaan moest gaan begin nen. Het bestuur nam dit besluit om dat ze niet wilde hebben dat de jeugdleden die over zouden gaan naar de senioren gelijk voor de bijl zouden gaan in teams met zo'n sledhte men taliteit. Een van de redenen waarom Tachos zo afgezakt was, was wel het feit van de lange reizen naar Zeeland. De lange en peperdure busreizen en dan de slechte resultaten gaven de door slag voor deze vermindering van het enthousiasme voor de handbalsport. Nu staat Tachos weer op de drempel die Distrikts lste klas heet. Weer missChien een heel goed seizoen om dan weer af te zakken, of zijn er nu betere perspektieven? Er zijn enkele verschillen. Het team in zijn geheel is jonger en heeft een betere menta liteit. Alleen met een goede sport- mentaliteit kan TaChos overgaan naar deze lste klas. Want het financiële gedeelte zal een belangrijke rol gaan spelen. Er zal door het bestuur en de leden terdege overwogen worden of Tachos in deze zo dure kompetitie zal gaan uitkomen. Er zijn meer ver enigingen die in de 2de klas Distrikt blijven hangen vanwege de financiële konsékwenties. Het wordt een zware financiële brok. Als nu de senioren met extra dure reisgelden moeten starten met daarbij ook de eveneens dure zaalhandbalkompetitie en de meer dan normale trainingen in de sporthal, dan moet toch terdege over wogen worden of het financieel een haalbare kaart is. Handbal is in Waalwijk geen populaire sport. Ta- chas heeft er al veel voor gedaan, maar sledhts weinig mensen in Waal wijk zijn bereid financieel iets voor Tachos te doen. Tachos heeft nu 5 kampioenen en de dames zowel als de heren zijn gepro moveerd naar de Distriktsklas. Reden dus voor een grootscheepse feest avond met uiteraard een receptie, maar financieel is dit niet mogelijk. Natuurlijk kan Tachos weer de straat op gaan om geld te vragen voor dit feest, maar dat wordt toch echt wel te veel. De donateursaktie is al een moeilijkheid. Het bestuur vindt het een beetje absurd om de jeugd die toch edht wel iets gepresteerd heeft op sportgebied, nu geld op te laten halen om de kampioenschappen te vieren. Het zal nu heel bescheiden onderons gevierd worden. Tachos hoopt op de toekomst, waar bij een grotere populariteit zal ont staan en daardoor een betere financi ële positie, want Tachos biedt Waal wijk toch een handbalvereniging, waardoor ontspanning en vrijetijdsbe steding voor de Waalwijkse jeugd, meisjes zowel als jongens gelboden wordt. Ze hébben meegewerkt aan de jumelage met Unna en elk jaar is er een grootscheeps sChoolhandbaltour- nooi, wat aan duizenden Waalwijkse mensen en vooral de jeugd ten goe- WEDVLUCHT P.V. Nooit Gedacht liet de duiven vliegen vanaf Chateauroux. De uit, slag was: Jac v. Oosterhout 1 7 in' C. v. Heivoort 2 3 6 8; G. Treureni 5; G. Ketels 9; Fr. van Bl'adel 11; }j van Bladel 12; J. Bruisters 13. duiven van deze vereniging vldgen eveneens vanaf Clermont De uit slag hiervan was: Jac v. Öosterhout 1 9; J. v. Heivoort 2; Cor v. Heivoort 3; Jo v. d. Heuvel 4; R. v. Dal 5' v. Bladel 6; G. Treuren 7 11 14jj Timmermans 8; J Bruisters 10-'H Pelders 12; J Koks 13; C. de Kolt 15. SPORTBEMONSTRATIES G.S.V. organiseerde zondag in de sporthal „De Hoge Heide" op de Vliedberg alhier een sportdemon. stratiedag, die in alle opzichten uit. stekend is geslaagd. Allereerst trad de judo afdeling op o.l.v, de heer van Dinter. De heren Musters en Wenning gaven een demonstratie jiu-jitsu en de heren van Dinter en Henkens een demonstratie karate De basketbal wedstrijd tussen G.S.V en W.S.C. werd door de bezoekers uit Waalwijk met 4317 gewonnen, De basketbalafdeling van G.S.V. be.' staat nogmaar kort, maar gaf W.S.C, toch al aardig partij. In een spannende junioren-badmin. ton-tournooi werden bij de meisjes Jeanet de Graaf en Jolanda Vinken kampioen, terwijl bij de jongens Joost van Delft en Walter v. d, Cruyzen zegevierden. Tot besluit van deze sportdemonstratiedag, waarover het talrijke publiek zeer enthousiast was, gaf een aantal le den van de Bossche Badmintonfede- ratie o.l.v. de heer v. d. Berk een de. monstratie badminton. Ook werd er een jeugdvoetbaltournooi gehouden, Het A-elftal van de jnioren Vlij- mense Boys behaalde de overwin ning. ONDERSCHEIDING De heer Waltz is dinsdagavond op de ledenvergadering van de Metaal- bedrijfsbond van het N.V.V. onder scheiden met het zilveren bondsin- signe omdat hij 25 jaar lid was. De onderscheiding was voor de heer Waltz zelf een grote verrassing. De ramp door de aardbeving en aardverschuiving in Peru is ontzet tend. Op het ogenblik zijn er meer dan 50.000 doden, 'n Stad van 20.000 inwoners is geheel verzwolgen. Onze regering heeft 2,6 miljoen als noodhulp voor de slachtoffers ge schonken. Er zijn weer 2 vliegtuigen ge kaapt; een in Washington, waar de kaper 100 miljoen als losgeld vroeg. Op het vliegveld waar iemand met dit losgeld stond, werd hij over meesterd door de politie Het andere vliegtuig dat van War schau naar Londen moest, werd ge dwongen naar Kopenhagen te vlie gen,hier werd de kaper, een Pool, gearresteerd. In Almelo zijn 3 kinderen bij 'a brand in hun huis om het leven ge. komen. De vader werd bij de red ding gewond, evenals de moeder die door haar man uit het venster der eerste verdieping werd geduwd. de komt. In de volgende kompetities zal bewezen worden dat Tachos toe komst heeft. GEVRAAGD Sollicitaties vóór 6 uur: C. JAMIN Grotestraat 212, Waalwijk. Tel. 3836 Na 7 uur Mevr. Severijns Wilhelminastraat 13 Waalwijk Te koop aangeboden: GOED ONDERHOUDEN TE WASPIK Zeer ruime tuin. Geschikt voor vele doel einden. Koopprijs: 40.000. Voor inlichtingen: Kanters, 's-Gravenmoer. Makelaardij in onroerende goederen, Hoofdstraat 18, Tel. 01623 - 3149 TE KOOP van part. z.g.a.n. Torenstraat 5, Waalwijk (Baardwijk) te Domburg en 4-persoons H. J. KUYSTEN Loeffstraat 77 Waalwijk (oost) tel. 04160 -4582 AUTO-ONDERDELEN Vaaltweg 11 - 13, DEN BOSCH Tel. 04100 - 37818 Per 1 juli a.s. kunnen wij in ons nieuwe bedrijfspand op industrieterrein Zanddonk te Waalwijk plaatsen: geschoold/ongeschoold I Voor inlichtingen: dagelijks tel. 04100 - 37818; na 7 uur 's avonds: de heer Bruurmijn Fransen v. d. Puttestraat 13, Waalwijk Elzenweg 31, WAALWIJK Telefoon 04160 - 3425 stikwerk (bestemd voor export). WAALWIJK vraagt (vrl.) Diploma MULO vereist. Ook zij, die hiervoor eindexamen doen, komen voor deze funktie in aanmerking. Aanmelden dagelijks tot 18.00 uur aan de fabriek, Grotestraat 84, Waalwijk.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 6