Geslaagden L.T.S. - Waalwijk LIJSTENMAKERIJ 163 Overgangsexamen Dr. Mollercollege Drunen wil meer woningen in de goedkope sector Winkelcentrumplan wordt herzien DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 29 JUNI 1970 3 diploma inlijsten Fa. W. Hens Zn Jft Sprang-Capelle i&fH Raad stelde bestemmings plannen vast Winkelcentrum Woningbouw Natuurgebieden Kredieten Waalwijk 3 De geslaagden aan de LTS Waalwijk e.o. zijn: Metaalbewerken: G. van Aalten, Elshout, C. van Bal- kom, Sprang, N. van Berk el, Diunen, W. de Bie, Sprang-Capelle, L. Blom, Eethen, G. Broeders, Kaatsheuvel, P. Brok, Waalwijk, Th. Buskermolen, Drunen, R. Caro, Waalwijk, L. Cou- wenberg, Waalwijk, J. den Dekker, Heesbeen, A. Doedeyns, Heus den, C. Donks, Waspik, A. van Es, Kaats- W .Faro, Sprang-Capelle, A. Gavers Kaatsheuvel, M. Gijsbers, Hank, P Hagen, Drunen, R. Heim, Waalwijk, J. van Helden, Drunen, A. de Jong, Waalwijk, J. de Jong, Waalwijk, G. Jonkers, Elshout, W. Juihill, Drunen A. Kmiolek Nieuwkuijk, J. Kruis, Waalwijk, H. Lamlbooy, Waalwijk, Th. v. d. Linden, Waalwijk, J. Man- demakers, Sprang-Capelle H. May ers, Sprang-Capelle, H. v. d. Mee, Waalwijk, H. Mesoh, Sprang-Capel le, A. Meyers, Waalwijk, H. van Mook, Waalwijk, C. Moonen, Waal wijk, A. Ophorst, Sprang-Capelle, J. Ophorst, Sprang-Capelle, J. de Pef- fer, Sprang-Capelle, M. Pennings, Kaatsheuvel, M. Pruyssers, Sprang- Capelle, J. de Rooy, Sprang-Capelle, A. v. d. Sanden, Drunen, M. v. d. Sanden, Drunen, C. Schalken, Waal wijk, A. v. d. Sdhans, Sprang-Capel le, J. Schapers, Waspik, M. Schuur- mans, Waalwijk, C. Snijders, Sprang- Capelle, M. van Son, Waalwijk, A. Spierings, Sprang-Capelle, J. Steen beek, Waalwijk, J. Tehupelasury, Waalwijk, A. Tolboom, Kaatsheuvel, J. de Vaan, Waalwijk, A. van de Ven Waalwijk, P. Verhiel, Kaatsheuvel, A. Verhoeven, Drunen, R. Verhoe ven, Waalwijk, A. Verreyt, Nieuw- kuyk, P. Verschure, Waalwijk, J. Ververs, Kaatsheuvel, G. Vissers, Drunen, M. Voogd, Waalwijk, M. Wagemakers, Sprang-Capelle, H. Wassink, Drunen, N. van de Wiel, Kaatsheuvel, J. van Wijk, Waalwijk, M. IJpelaar, Vlijmen, M. van Zon, Vlijmen. Timmeren: Th. van der Aa, Elshout, N. van As sen, Waalwijk, W. Biemans, Waspik, E. Braspenning, Sprang-Capelle, G. v. d. Broek, Waspik, H. Brok, Dru nen, J. de Bruyn, Wijk en Aalburg, J. Duisterwinkel, Wijk en Aalburg, P. Fitters, Herpt, J, Havethals, Spr.- Capelle, A. van Heesbeen, Waalwijk, LI. Heymans, Nieuwkuijk, P. Hoef nagel, Sprang-Capelle, H. de Jong, Spr.-Capelle, F. Kemmeren, Kaats heuvel, P. Kruif, Kaatsheuvel, P. Lankhaar, Eethen, A. v. d. Lee, Nieuwkuijk, S. Ley tens, Waalwijk, A. Lommers, Elshout, P. Maohielsen, Kaatsheuvel, A. van Mook, Drunen, L. de Pinth, Nieuwkuijk, A. Pruys sers, Sprang-Capelle, W. Smokers, Wijk en Aalburg, G. Snoeren, Waal wijk, A. Snijders, Sprang-Capelle, F. Stahlecker, Vlijmen, A. Taktor, Spr.- Capelle, C. Treffers, Sprang-Capel le, P. Treffers, Drongelen, E. eVr- schuren, Sprang-Capelle, H. Vrin- ten, Waalwijk, P. Vos, Wijk en Aal burg, A. van Weely, Waalwijk, J. v. Wezel, Elshout. Schilderen: G. Baks, Eethen, F. Biesheuvel, Heusden, J. de Haan, Sprang-Capel le, A. Heurter, Kaatsheuvel, M. van Hilst, Kaatsheuvel, H. Klijn, Drunen, P. Lombarts, Waalwijk, J. Mossel veld, Waalwijk, L. v.d. Oever, Waal wijk, C. Sleen'hoff, Waalwijk, J. Snoeren, Kaatsheuvel, G. Thomas sen, Waalwijk, J. Wassenaar, Waal wijk, J. v. d. Werken, Sprang-Ca pelle, A. de Wilde, Kaatsheuvel. Autotechniek: M. Barajanan, Waalwijk, W. van de Broek, Waalwijk, P. Coenen, Waal wijk, G. Damen, Kaatsheuvel, Th. v. Delft, Waalwijk, A. Demmers, Waal wijk, C. Haveihals, Sprang-Capelle, H. van Heesoh, Kaatsheuvel, J. van Helvoirt, Waalwijk, A. v. d. Hoven, Waalwijk, A. Leytens, Waalwijk, D. Mersbergen, Sprang, P. Merx, Sprang, L. Pullens, Waalwijk, J. Ro- senbrand, Spr.-Capelle, H. Schreu- der, Heusden, W. van Seist, Waal wijk, J. Verdonck, Genderen, D. Ver- zeyl, Heusden, D. Zwietering, Spr.- Capelle. Electrotechniek: R. Abels, Vlijmen, M. Beekmans, Vlijmen, G. Bonman, Wijk en Aal burg, M. van Engelen, Vlijmen, J. v. d. Griendt, Waalwijk, A. Kreeft, Waalwijk, C. Maas, Waalwijk, M. Marijnissen, Waalwijk, C. Mayers, Sprang-Capelle, J. van Meel, Dru nen, C. Nel'is, Drunen, A. Pennings, Kaatsheuvel, H. Rijken, Sprang-Ca pelle, A. Schuurmans, Waalwijk, H. Smid, Drunen, H, Smits, Waspik, H. I EEN GESLAAGDE LAAT HAAR/ZIJN bij: GROTESTRAAT WAALWIJK Tehupelasury, Waalwijk, B. Toorop, Waalwijk, B. van Tuyl, Waalwijk. Schoenmaken: W. van Best, Tilburg, F. van Beynen, Waalwijk, F. van Breugel, Amster dam, J. Bruurmijn, Waalwijk, H. Diepstraten, Gilze, L. Korthout, Waalwijk, N. van Loon, Waalwijk, A. Smits, Waalwijk, J. Wilhart, Vlij men. Metselen: J. Brent, Kaatsheuvel, C. van Dijk, Kaatsheuvel, P. v. d. Hoven, Dru nen, G. ICuypers, Loon op Zand, G. Langermans, Waspik, A. Musch, Nieuwkuijk, P. van Pas, Waspik, W. Stam, Kaatsheuvel, W. v. d. Steen hoven, Wijk en Aalburg, H. Verha ren, Heusden, J. Zwart, Kaatsheuvel. Prijzenlijst: Metaalbewerken: le pr. W. de Bie, Sprang-Capelle, le pr. Th. Buskermolen, Drunen, le pr. M. Wagemakers, Sprang-Ca pelle, le pr. P. Verschure, Waalwijk, 2e pr. M. Gijsbers, Hank, 2e pr. G. Vissers, Drunen, 2e pr. H. Wassink, Drunen, 3e pr. M. v. d. Sanden, Dru nen, 3e pr. J. v. d. Ven, Waalwijk. Timmeren: lepr. A. van Mook, Dru nen, 2e pr. F. Stahlecker, Vlijmen. Schilderen: le pr. F. Biesheuvel, Heusden, 2e pr J. Mosselveld, Waal wijk, 2e pr. G. Thomassen. Waal wijk. Autotechniek: le pr. A. v. d. Hoven, Waalwijk, 2e pr. P. v. Mersbergen, Sprang, 3e pr. G. Damen, Kaatsheu vel. Elektrotechniek: le pr. C. Mayers, Sprang-Capele, 2e pr. A. Schuur mans, Waalwijk. Metselen: J. van Pas, Waspik. Extra prijzen: In verband met deelna men van een der leerlingen aan de regionale metselwedstrijden te Waal wijk en de nationale beroepen mani festatie te Utredht werden er voor 't vak metselen extra prijzen beschik baar gesteld door de Nederlandse Baksteenindustrie te Arnhem: le pr. P. v. d. Hoven, waterpas fen boek, 2e pr. A. Mesoh, kaphamer en sabel, 3e pr. J. Brent, truffel en duimstok. 1 JU LI-5.e et ca265km AMIENS Po'ix Formerie Buchy 184km Rouen ,157 km LISIEUX Elbeuf Bourgh PAR'JS Cormeilles LISIEUX sterï 2JULI-6eet125km Marga Timmers, Mirjam Tromme len, Myriam v. Vugt. Loon op Zand: Philine v. Eseh, Sas- kia v. Veldhoven. Nieuwendijk: Judith Hopman. Oud-Heusden: Laura Breedveld. Raamsdonk: Ank Broeders, Bepke v. Loon, Marian v. Oort. Sprang-Capelle: Cornelin Maris. ■Vlijmen: Jpsé Verheul, Ria Verheul. Waalwijk: Riny Adams, Lily Bee- rens, Elrna Bink, José v. d. Broek, Marjo v. Brunschot, Gerla Burmam. je, Yvonne Coomans, Lia Couwen- berg (met lof), Marjan Dekkers, Jacqueline Fijneman, Lia Hamers, Mariël Hijne (met lof), Ton Hogen- hout, Riet Hornman, Janny Mom bers, Elisabeth Vugts, Saskia Sorg, Maria Burmanje, Janny Kelder (met lof), Annemarie de Kort, An neke v. Laarhoven, Elly v. d. Leur, Resy Öerlemans, Doreth Omloo, In- grid Overbeek, Ankie Peters, Con- ny Pullens (met lof), Annemieke de Ruijter, Ingrid Schapendonk, Ineke Schomaker, Karin Spapens, Riet v. Geffen, Hetty v. d. Vliet, Jo- sien Wijnman. Waspik: Margret v. Irsel. Afgewezen: 4. -:BELG IE VALENCIENNES SaulztJir Cambrai 92 lm 5 Gouy eronne 55km AMIENS start Herexamen: 1 Van klas 4 MMS naar 5 MMS: Drunen: José Elshout, Ine Pulles, Ineke Creemers, Annemiek Hand- graaf. Elshout: Bieke Hoffmans. Kaatsheuvel: Helma v. Heeswijk, Annettte Kuijs, Sefi Vesters, Hen- riëtte v. Opstal, Hanneke Steenber gen. Raamsdonk: Jeanne tte de Bont, Preciosa Loodema. Vlijmen: Ans v. Esdonk, Waalwijk: Ansje Aarts, Marleen Copal, Joan v. Heesbeen, Annelies Holtgrefe, Annelies Horsten, Marij ke Weykamp, Gudule v. d. Wiel, Marie-L. v. d. Bogaart, Ria de Broek, Lia Bijnen, Corrie Klerx, Yvonne v Oudheusden, Henriëtte de Peffer, Sietske Smits, Anneke Stevens. Afgewezen: 11. Herexamen: 2. HULDIGING DOKTER H. WINKELMAN, SPRANG Ter gelegenheid van zijn 40-jarig PARUS 30JUNKeeh215km (ANAAL->(l -_iAr LISIEUX Pierre Falaise,i70km 132 km Domfronl,H2 km Gorron Ernée Vilré Chaleaugiron,i6 km RENNES start daktersjubileum zal dokter H. Win kelman op 1 juli a.s. in het Cultureel Centrum Zidewinde, Julianalaan 1, Sprang-Capelle door zijn patiënten een receptie en een cadeau worden aangeboden. Deze receptie is van 15.00 tot 16.00 uur, uitsluitend voor bejaarden. Van 18.15 tot 20.30 uur is er een huldigingsbijeenkomst voor genodig den. Hiertoe behoort ook een af vaardiging van plm. 75 patiënten uit Sprang-Capelle, Kaatsheuvel en uit Waalwijk, welke afvaardiging door loting is samengesteld. Vanaf 20.30 uur is er een receptie voor alle patiënten. Men verzoekt wel met ten hoogste 2 personen per gezin aan de receptie deel te nemen. De bevolking van Sprang en Vrij- hoeve-Capelle wordt verzocht die dag de vlag uit te steken. Van klas 2 Gymnasium naar 3 Gymnasium: Drunen: Loet Gevers, Mario Ver- kuylen, Ineke Janssen. Herpt: Diny Luyben. Heusden: Jan Peters. Kaatsheuvel: Ans v. d. Ouweland. Nieuwkuyk: Hilma Weijer. Vlijmen: Hans van Buul. Waalwijk: Martien Bertels, Wim Couzijn, Ine Hol, Anke Klerkx, El len Meyers, Kees Möring, Wim N'ijs, José Pelders, Yvonne v. Rooy, Ka- rel Schretlen, Tous Spuijbroek, An neke Spijkerman, Richard Verc.au- teren, Harry Vermeer, Emmie van Woeden, Jan Aussems, Michel ter Berg, Lily Berkeimans, Paul v. d. Bossche, Jan Wim van Hest, Coot je v. d. Heuvel, Theo v. d. Heuvel, Ka- trien Jansen, Marie-Louise de Kort, Bas Streef, Mariëtte v. d. Wilden berg. Waspik: Michel Berkelmans, Wilma van Dongen (met lof). Afgewezen: 3. Herexamen1 Van klas 3 Gymnasium naar 4 Gymnasium: Bern Gld.): Ko Verhoeven. Drunen: Marcel van Loo, Laura Popma, Francoise Barten, Paul Vin ken vleugel, Piet Wortel. Elshout: Johnny Muskens. Gecrtruidenberg: Ingrid Berende. Kaatsheuvel: Henny Balvers, Her- mine Borghuis, Alfons Schraauwers. Waalwijk: René Boot, Clemens v. Brunschot, Theo v. Drunen, Ton Heinen, Marlies, Christianne Pulles, Tilly v. Rooy, Jeroen Verschuren, Gerrit Vrinte, Peter Möring, Felix Steemers, Ad de Vaan (met lof), Ton Verkerk, Steven de Waal. Waspik: Agatha Berkelmans. Afgewezen: 5. Van 4 Gymnasium naar 5 Gymna sium: Drunen: Gerard Romsom, Peter van Drunen, Hans Walters. Geertruidenberg': Elly Stallen. Heusden: Guus Vreeburg. Kaatsheuvel: Jan van Ham, Marian van Heesch, Rudi van Heijst, Ditte Wooning Raamsdonk: Pie ter van Dijck. V lijmen: Annemarie Brandts, Ans de Jong, Marijke de Koning. Waalwijk: Eduard Claassen, Paul Koopman, Matijs Kouters (met lof), Peter van Laarhoven (met lof), Wim van Loon, Carla v. Schie, Hé- léne Somers, Jan IJpelaar, René de Gouw, Johan Kees, Rini v. d. Leur (met lof), Ineke v. Vlimmeren, Pe ter Zijlmans. Afgewezen: 8. Van klas 5 Gymnasium naar 6 Gym nasium: Drunen: Tineke Jehoel, Vera Leij- sen, Margriet Vinkenvleugel. 's-Hertogenbosch: Annemieke Cort- hals. Kaatsheuvel: Gerard Kuijs. Loon op Zand: Walther van Don- gen. Raamsdonksveer: Teun v. d. Hurk. Waalwijk: Hans Heyhuurs, Frans Marcelis, Coos de Ruiter, Dorien Streef, Louis Swinkels. Waspik: Frank de Glas. Afgewezen: 5. Herexamen: 1. Van klas 3 HBS naar 4 HBS: Best: Jo v. d. Bogaard. Drunen: Peter v- d. Hoven, James Austermann, Adri v. d. Hoven, Cle- mi v. Huiten, Kees Jansen, Arthur Meister, Peter van Son, Regien de Groot, José Klerx, Ans Spee. Elshout: Jos Muskens. Haarsteeg: Jan Eekels, Kees v. d. Wiel. Herpt: Theo v. Korven, José Ver hoeven. Heusden: Frank Schreurder. Kaatsheuvel: Ton v. Ham, Dirk Hoftijzer, Peter v. Oorschot, Jan v. d. Boom, Piet v. d. Hoven, Peter Klijn, Jan Bern, Kooien, Rinie Mo lenschot, Tiny Sprangers, Angeli- que Kleijsen, Antoon Megens, Ma- thieu Musters, Loek Vis, Marion de Wit. Loon op Zand: Jan v. Wezel. Nieuwkuyk: Ton Loonen, Peter Verboord, Tineke v. Zoest. Oud-Heusden: Lydia Clerx. Raamsdonk: Cor v. Oort. Valkenswaard: Ad Barten. Viijmen: Leo v. d. Heijden (met lof) Waalwijk: Stef v. Breugel, Jan v. Fleesbeen, Kees v. Huiten, Paul v. Loon, Gerard v. Mierlo, Bob Mioch, Frans Jozef Moerlands, Adri v. Mos selveld, Kees Rijken, Hubert Stee mers, Bob Zeegers, Guido Baijens, Kudi Brok, Paul v. d. Hout, René v. d. Hoven, Piet de Jongh, Peter Kelder, Peter v. d. Wiel, Berry v. Laarhoven, José v. d Leeuw, Mar- ja Mulders, Lo Schreurder, Jan Trimbach, Marijke v. Wel, Harry de Werd. Waspik: Ineke v. Dongen, Coccy Kamp, Hennie de Wit. Afgewezen: 7. Herexamen: 3. Van klas 4 HBS-A naar 5 HBS-A: Drunen: Adri Aerts, Kees Brok, Lonnie v Delft, Frans Güppertz, Pedro v. 'Loo, Kees Musters, Willy Pullens, Theo Velthuizen, Joop v. d. Wiel. Elshout: Carla Broek. Haarsteeg: Roelof v. d. Hurk. 's-Hertogenbosch: Ferry v. d. Wijck. Heusden: Renny Murawski. Kaatsheuvel: Sjaak Kooien, Tonny Snoeren, Jan Vis. Vlijmen: Rini de Laat. Waalwijk: Maria Blonk, Tineke v. Gessel, Harry Hens, Hans Heijne, Ton Korthout, Henny v. d. Nieuwe- giessen, Niek v. d. Water, Jozef v. Wezenbeek. Afgewezen: 3. Herexamen: 1. Van klas 4 HBS-B naar 5 HBS-B: Drunen: Ans Verdiesen, Jan Vis sers. Kaatsheuvel: William Kuijpers, Jan Paul v. d. Velde, Herman Balvers, Kees Zwaans. Viijmen: Rens v. Helvoirt. Waalwijk: Annemarie Dekkers, Adri Proveniers, Maria Verharen, Cor v. Wanrooy, Frans Zegers, Ad Rijken, Henk de Haan, Paul v. d. Heuvel, Tonny Pullens, Wiro Verschuren. Waspik: Mari Smits. Afgewezen: 17. Herexamen: 2. Van klas 3 MMS naar 4 MMS: Drunen: Marian Aerts, Liesbeth v. d Hout, Maria v. Noort, Marjan Pij nenburg, Gerrie Steenhuis, Els Ver hagen, Nollie Vugts. Elshout: Annemarie v. Sluisveld. Geertruidenberg: Mariëlle v. d. Hulsbeek (met lof). Heusden: José Bruurmijn (met lof). Kaatsheuvel: Mar ja Brekelmans, Annemieke Friederichs, Anne Prins, Marjo Vesters, Marion den Teuling, De raad van Drunen, vrijdagavond in openbare vergadering bijeen gaf haar goedkeuring aan diverse voorstellen van b. en w., echter niet na uitvoerige discussies over tal van zaken. Een uitvoerig debat kwam al los over een ingekomen stuk van de heer Snoeren, waarin deze vroeg om goe de wachthuisjes voor de bushaltens op het Raadhuisplein. De heer Snoe ren sprak van een onhoudbare toestand, een mening overigens die niet door de voorzitter werd gedeeld. De voorzitter was tegen het bouwen van een wachthuisjeomdat deze volgens zijn lezing in de meeste gevallen, vooral op een plein dat ook voor diverse ander doelen wordt gebruikt, een obstakel vormt. Aan de zuidzijde ontbrak het de gemeente aan grond om een wachthuisje te bouwen. Gedacht werd aan de mogelijkheid om de huidige kiosk te verbouwen tot wachthuisje. De heer Snoeren was het hier niet mee eens en vroeg b. en w. elders maar eens gaan te kijken hoe wacht huisjes moesten worden gebouwd. Andere leden van de raad voelde wel iets voor het standpunt van de heer Snoeren, maar hadden ook begrip voor de bezwaren van de voorzitter. Tot slot beloofde de voorzitter deze zaak verder te zullen onderzoeken en op korte termijn met voorstellen te zullen komen. Besloten werd het bestemmingsplan Vennen Oost te wijzigen. Deze wijzi ging had speciaal betrekking op het winkelcentra. Gebleken is dat het hoofdwinkelcentrum in zijn eerste op zet financieel niet haalbaar is. Spe ciaal de aankoop van de schoenfa briek Durea vergt grote sommen. Men is nu bezig met he ontwerpen van een nieuw plan, waarbij rekening wordt gehouden met het niet ter plaatse verdwijnen van de genoemde fabriek, terwijl ook de mogelijkheid moet worden gelaten voor een red- lijke uitbreiding van deze. Vermoe delijk zal het nieuwe plan ook snel ler gerealiseerd kunnen worden. Ook zijn voor dit nieuwe winkelcentrum reeds een aantal gegadigden bekend, terwijl ook de PTT in dit centrum 'n postkantoor wil vestigen. In dit ver band kwam ook de verplaatsing van Tuinderij M. v. d. Wiel ter sprake, terwijl in een later punt aan M. v. d. Wiel aan de oostzijde van de Duin weg grond werd verkocht. Door deze verkoop kan de Tuinderij op korte termijn worden overgeplaatst welke overplaatsing ook zijn invloed heeft op de realisering van bet hoofdwin kelcentrum. Aan de raad werd goedkeuring ge vraagd voor die bouw van 30 woning wetwoningen. Totale stidhtingskosten 1.153.456,-, wat neerkomt op 38.400,- per woning. De huurprijs van deze woningen zullen 36,70 per week gaan bedragen. Tevens werd goedkeuring gevraagd voor de plannen van de stichting Woning bouw Drunen. Voor de houw van 45 eengezinswo ningen voor verhuur speciaal voor personeel van de Fa. Lips. De totale stichtingskosten 1.911.965,- waar van 1.170.000," wordt geleend on der garantie van de gemeente. De raad keurde deze voorstellen goed, maar de heer Snoeren en later daar bij ondersteund door diverse andere leden, wees er cip dat Drunen met 'n aantal wonigzoekenden van 400 wel zeer schraal uit de woningtoewijding komt. Over het algemeen worden er wel veel woningen gebouwd, maar te veel in de duurdere sector, terwijl juist in de 400 woningzoekenden het grootste gedeelte woningen zoekt in de goedkopere sector. De heer Snoe ren vroeg hiervoor alle aandacht. De voorzitter was het met de heer Snoe ren volledig eens. Elke mogelijkheid wordt dan ook onderzocht en het ge meentebestuur zal niet schromen om zo mogelijk de raad voorstellen in die richting te doen, indien deze moge lijkheden er zijn. Verder wees de voorzitter er op, zonder daarbij het probleem te onderschatten dat er met een wachttijd van 3 V'i. jaar op de lijst van woningzoekenden ook een aantal staan, die indien zij vandaag een wo ning kregen toegewezen deze zouden afwijzen. Het goedkeuren van het voorlberei- dingsbesluit speciaal voor natuurge bied was voor de heer v. Helvoirt aanleiding voor het plaatsen van di verse opmerkingen. De heer van Hel voirt was van mening dat het geheel een beetje teveel werd overtrokken. Er worden alerlei regelen gemaakt en bepalingen, waarmede zij die in dit natuurgebied verblijven de vrij heid van handelen wordt ontnomen. De voorzitter bestreed dit. De bepa lingen welke in de verschillende ge meente in de regio gelijkluidend wa ren, zijn niet gemaakt voor 'het be perken van de vrijheid maar voor het tegengaan van excessen en er voor te zorgen dat dit gebied beschikbaar blijft voor iedereen. De voorzitter wees er ten overvloede op, dat er met dit besluit niets wij zigt voor de caravans, welke voor 1 januari in het bosgebied stonden. Iets anders is het wanneer men een cara van gaat ombouwen tot een huis. Grond werd verkocht aan diverse par ticuliere woningbouwers en aan de Fa. van Bokhoven voor de bouw van 30 woningen waardoor hef totaal van deze firtma op 68 komt. Gtond werd ook verkocht ten oosten van de Duin weg aan de tuinder M. v. d. Wiel, waardoor het mogelijk wordt dat de tuinderij in Venn'en Oost spoedig kan verdwijnen. Kredieten weiden goedgekeurd voor aanleg snijrooster pompgemaal, be drag 15.500, aanschaf foto-copi- eerapparaat 6,250, uitbreiding te lefooncentrale 18.460, aanleg en verharden van parkeerterrein Giers- bergen 19.000 en tenslotte het bouwrijpmaken van de laatste fase Braken West ten westen van de ,Kas- tanjelaan, kosten 240.000. De grond is eigendom van de gemeente. Op deze grond zijn nog 72 wonin gen gepland. Voor aanschaf van leer middelen werd voor de lagere school De Wegwijzer Oen bedrag beschik baar gesteld van 15.500,-. EIGENAAR VAN HERENFIETS ONBEKEND Door de Waalwijkse Gemeente politie is een. 52-jarige inwoner van Waalwijk aangehouden, die heeft bekend binnen enkele weken vier fietsen te hebben gestolen. Hij bad deze fietsen al verkocht, doch de politie heeft de fietsen kunnen ach terhalen en drie ervan aan de eige naren kunnen teruggeven. Eén fiets staat echter nog ter beschikking van de eigenaar aan het bureau en kon niet worden teruggegeven, omdat door de benadeelde geen aangifte werd gedaan. De politie verzoekt deze bena- edelde zich alsnog met de afdeling recherche in verbinding te willen stellen om zijn eigendom af te ha len. Hef betreft een herenrijwiel, hoofdzakelijk groen van kleur, merk Oxford-Super Sport met hand (velg) remmen, waarvan de linker defect is. Deze fiets werd ongeveer 14 da gen geleden bij de bushalte op het Vredesplein ontvreemd en was niet afgesloten. Omdat ook de andere drie fietsen niet waren afgesloten, dringt de po litie er bij het publiek op aan, ge parkeerde fietsen altijd af te slui ten, teneinde diefstal zoveel moge lijk te voorkomen.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 3