De werkende gehuwde vrouw en de inkomstenbelasting Jan Bors exposeert Hermenzeii bij Waspik Jaarvergadering WSC Nederland met drie clubs Europa-Cup toernooien in Meer dan 1000 bezoekers genoten van ruiterdag op Giersbergen-Drunen POLITIEKE ZAAK FEYENOORD KRIJGT HET MOEILIJK Succes voor „De Echo" en „Duinrakkertjes" 2 DE ECHO VAN HET. ZUIDEN VAN MAANDAG 27 JULI 1970 2 Het gezin Samenvoegen De draagkracht Drunen Vlijmen Loon op Zand Nog immer staat de gehuwde vrouw in de politieke belangstelling, althans voor zover zij werkt en voor haar verdienste nog wat meer belastingreduc tie zou genieten dan zij thans krijgt. Zoals bij alle politiek verloopt het ge sprek vaak met te veel lawaai en te weinig kennis van zaken, dus weinig zinvol. Zo min als men er, om de luchtvervuiling door auto's tegen te gaan mee kan volstaan een propje poetskatoen in de uitlaat te stoppen, omdat dan de hele gang van zaken wordt verstoord, zo min kan men in de belas tingheffing een enkel punt wijzigen zonder kennis te hebben van de in vloed, die daarvan uitgaat op de gehele verdeling van de lasten. We kun nen wel de uitlaat dichtstoppen, maar dan moeten we ook de hele motor wijzigen, of vervangen door b.v. een elektromotor. Dat brengt weer mee, dat ook de benzinetank kan vervallen, doch dat er een bergplaats moet ko men voor accu's. Eerst dus iets over het bestaande systeem. De inkomstenbelasting is een in opzet per persoon geheven belasting, met een naar draagkracht vastge steld tarief. Dat wil zeggen dat de bedoeling is dat het op een ieder even zwaar drukt 'en dat houdt dan weer in dat het tarief progressief, dus meer dan evenredig, stijgt. Een vrijgezel met 12.000 inkomen betaalt 2176.- ofwel 18,1%. Heeft hij 24.000 inkomen, dan betaalt hij 6832.- ofwel 28,4%. En bij 36.000 is dat 13.118, ofwel 36,4%. En dit zijn dan de percentages over het gehele inkomen. Nemen we telkens het meerdere, dan betaalt hij over de eerste, de tweede en de derde 12.000 resp. 2176, 4656.- en 6286.-, ofwel 18,1 38.8 en 52,4 procent. Zou hij nog 120.- meer verdienen dan betaalt hij over dat meerdere in de drie gevallen resp. 38.-, 55.- en 68.-. De tarieven aan de top, over een bijverdienste dus b.v. zijn dan resp. 31.7, 45.8 en 56.7 procent. Om het percentage over het gehele inkomen langzaam te laten stijgen moet het percentage aan de top dus wel zeer sterk stijgen. Het gezin leeft als regel als een soort commune, men voorziet gezamenlijk in de behoeften en de draagkracht per persoon is moeilijk aan te geven. Enerzijds is duidelijk, dat over de zelfde inkomens niet dezelfde bedra gen kunnen worden geheven wanneer daarvan twee personen moeten leven in plaats van één. Anderzijds is het ook niet zo dat men het inkomen eenvoudigweg kan verdelen over de beide echtgenoten en voor ieder de belasting over de helft verdelen. Wanneer de man het gehele inkomen verdient, dan blijft de arbeidskracht van de vrouw over en zij wendt die aan tot het voorzien in allerlei be hoeften, waarvoor een vrijgezel moet betalen. Men heeft daarom een apart tarief ingevoerd voor het gezin: men belast het inkomen van hen beiden naar een apart tarief, het gehuwdentarief. Zijn er kinderen dan geldt nog een derde tarief. Dat het totale inkomen aan de man wordt toegerekend is maar een wijze van ujtvoering en maakt voor het bedrag niets uit. Over de bovengenoemde inkomens van 12.000, 24.000 en 36.000 betaalt een gehuwde zonder kinderen aldus resp 1460, 5217 en 10.614 inplaats van de vrijgezel zoals we al zagen resp. 2176, 6832 en 13.118. Onder degenen, die de huidige tege moetkoming voor de gehuwde vrouw te gering vinden horen we nogal eens de wens om 't inkomen van de vrouw niet meer boven op de top van het in komen van de man te belasten, doch apart. iDt is nu zo'n propje poetska toen als wij boven bedoelden. Want wat zou kunnen gebeuren? Stel mijnheer Jansen, gehuwd, geen kinderen verdient netto 8.000. Hij betaalt over dat gezinsinkomen naar het gehuwdentarief ƒ3115. Mevrouw Jansen heeft geen volledige dagtaak in het huishouden: zij vindt een bij verdienste die netto 2000 opbrengt. Het inkomen wordt dan 20.000, waarover nu 3539 is verschuldigd, dus 424 meer dan voorheen. Zij houdt dus slechts 1576 over voor de reeds lang gewenste bontmantel. Zouden de inkomens niet worden samengeteld, dan is de bijverdienste geheel vrij. Doch - en hier komt het poetskatoen - waarom zou men ge zinstarief blijven toepassen als men de inkomens apart neemt? Het onge- huwdentarief is geen straf tarief, al wordt het soms zo genoemd. Logischerwijze moet men voor ieder het ongehuwdentarief toepassen wan neer men de inkomens apart belast. Mevrouw blijft dan vrij, doch mijn heer betaalt dan 4284, dus 169 meer. We zien: het is niet altijd leuk. Splitsing van de inkomens werkt al leen voordelig wanneer man en vrouw evenveel verdienen, wat het meeste voorkomt wanneer er geen of weinig kinderen zijn. Is er een verhoudings gewijze kleine bijverdienste, dan is 't huidige stelsel beter. Een ander aspect van deze kwestie is, dat de belasting niet wordt gehe ven omdat dat zo rechtvaardig is, doch omdat er uitgaven moeten wor den gedaan. Dat brengt mede, dat als men aan X een reductie geeft, ofwel de uitgaven moeten verminderen, of wel de anderen meer moeten betalen. Hier raken we de politiek, want een belangrijk argument voor de belas tingtegemoetkoming aan de werken de gehuwde vrouw wordt ook geput uit het feit dat het landelijk uit een oogpunt van nationale welvaart, zo belangrijk zou zijn dat er meer ge huwde vrouwen aan het arbeidspro ces (buiten de huishouding dan) gaan deelnemen. Gaan we dit bevorderen door belastingreducties dan is er weer een voorbeeld meer dan politiek be drijven met belasting. Dit gaat ten koste van een billijke verdeling van de belastingdruk wan- „Hermenzeii" is een uniek gelegen en zeer intiem ontspannings- en watersportcentrum aan het Oude Maasje te Raamsdonk, dicht hij Keizersveer. Aan de rand van de Biesbosch, in open verbinding met groot vaarwater, zonder hinder van druk scheepvaartverkeer biedt Her menzeii alle gelegenheid tot het be oefenen van elke tak van water sport. Boven op de dijk van de rivier ligt het oude veerhuis thans geheel gerestaureerd in de weldadige rust van het wijde landschap. „Ik moet een uur lopen", zegt de eige naar, „om mijn naaste buurman te bereiken." Jan Bors heeft Hermenzeii ontdekt hij heeft er geschilderd en expo seert er thans. Een betere entourage voor het rustige werk van de be scheiden kunstenaar is nauwelijks denkbaar. Geboren te Tegelen op 28 juni 1907, woont Jan Bors sinds 1930 te Oos terhout. Hij schilderde reeds vanaf zijn jeugd, maar zette eerst goed door na zijn ontmoeting in 1945 met de bekwame kunstschilders H. van Leeuw en Jan Hohmann. Hij volgde avondcursussen in modelte kenen aan de academie St. Joost te Breda. Was lid van de Brabantse kunstkring Jeroen Bosch, momen teel van de Nederlandse Kunstkring. Hij nam deel aan tentoonstellingen van deze kunstkringen en exposeer de zelf in Laren, Utrecht, Gorkum, Almelo en Oosterhout. Diverse ke ren behoorde hij tot de prijswin naars van ,met Palet en Tekenstift'. Tevens werkte hij mee aan de uit gave „Portret schilderen" van „Arti" te Alkmaar. Jan Bors schildert alle onderwerpen, hoofdzakelijk in olie verf in toetsen en tonen, daarnaast aquarelleert en tekent hij. De na tuur boeit hem hevig en de schoon heid daarvan tracht hij al schilde rend en tekenend vast te leggen. Zijn werk kan realistisch-impressi- onistisch genoemd worden. De expositie duurt tot eind augus tus en is vrij toegankelijk. neer de tegemoetkoming aan de een in feite wordt bijbetaald door de an der. Met de gewenste kinderbewaar plaatsen ligt het net zo. Het eigen lijke probleem is niet dat die er niet zijn, want als we maar bereid zijn te betalen wat het kost, dan komen ze er wel. Het probleem is dat men ze niet zelf wil betalen, maar dat dit door de overheid, dus door een ander, moet gebeuren. Moeders met grote gezinnen hebben als regel weinig gelegenheid zich bij verdiensten te verwerven. Het is de vraag of het politiek gezien nu zo wenselijk is, de anderen aan het werk te krijgen door, met doorbreking van een belastingverdeling naar draag kracht, lasten te verschuiven van de genen die extra inkomsten hebben naar degenen die daaraan niet toeko men. Politiek is hier één, maar recht wat anders. GESLAAGD Onze dorpsgenote mej. M. Elshout slaagde te Utrecht voor het diploma Frans M.O. Zij genoot haar oplei ding aan de R.K. Leergangen te Tilburg. De heer Frans Elshout slaagde te Rotterdam op de Zeevaartschool voor het diploma werktuigbouw kunde. P.V. DE VREDESDUIF Zondag werd er een wedvlucht ge houden vanuit St. Ghislain. De uit slag was: H. van Drunen 1, G. van Huiten 2, L. van Dommelen 3 15, W. Pijnenborg 4, H. de Wit 5, H. Broeren 6, H. van Huiten 7, G. Pel- ders 8, J. van Keulen 9, G. v. d. Sanden 10, J. v. d. Veer 11 14, J. Koevoets 12, Chr. Klerks 13. WEDVLUCHT DE ZWALUW De postduivenvereniging De Zwa luw hield een wedvlucht vanuit Ot- tignies, België, afstand 120 km, los 9.30, eerste duif 10.51.59, laatste prijsduif 11.40.19. Uitslag als volgt: K. Kivit 1 13 14 29 46 48 61 63 67, Heesbeen-Meesters 2 86 111, H. v. d. Wiel en Zn. 3 9 20 98 104 109, W. v. Bladel 4 34 66 74, J. de Vaan 5 12, II. v. Beynen 6 95, H. v. Over- dijk 7 8 22 41 42 57 70 84 85, Fried Libregts 10 11 35 76 110, Fr. v. Bok hoven en zn. 15 73 97 101, v. Lies hout-Parijs 16 26 39 47 56 69 75 87 106 112, J. Oosterwaal 17 28 50 51 62 83 90 102 115, H. de Vaan 18 19 55 79 105, P. v. Bers 21 47 49 52 68 77 78 80, M. Libregts 23 27 32 53 54, H. v. d. Dungen 24, M. de Laat 25 65, L. de Laat 30, A. de Vaan 31 45 113, P. de Hart 33 60 89, J. Beek mans 36, H. Maas 37, Th. Stupers 38, Jo Merkx 40 59 64 71 94 103, W. Franken 43, Tonny v. Engelen 58, H. Oosterwaal 72 88 107 108, J. Dek kers 81, Th. v. Esdonk 82, M. Nicols 91 100, G. A. v. d. Hout 92 114, Sj. v. d. Wiel 93, Arn. Dekkers 96, L. Meesters 99. De Zwaluw hield een wedvlucht vanuit Quevry, België, afstand 170 km, los 7.45, eerste duif 9.50.28. Uitslag eerste 15: H. Oosterwaal 1 6, K. Kivit 2 12, W. v. Bladel 3, Jo Merkx 4, Fr. Libregts 5, H. Zeeu wen 7 8, Heesbeen-Meesters 99, H. v. Beynen 10 11, H. v. Overdijk 13, P. Wijkmans 14, J. v. d. Dungen 15. De laatste wedvlucht voor oude duiven ging vanuit Bergerac, los vrijdagmiddag 13 uur. De heer Fr. Libregts had de Vlijmense kermis nogal vroeg ingezet en werd hij om 4 uur 's morgens wakker. Hij keek naar buiten en zag op zijn duiven hok een duif zitten. Hij ging kijken of het een duif van de fondvlucht was wat inderdaad bleek. Zijn klok stond in het clublokaal, toen maak te hij buurman Jo Merkx wakker en om 4.20 uur werd gedraaid, om 4.57 kwam zijn tweede duif, wat la ter bleken dit no. 1 en 2 van de kring Oost Brabant te zijn, maar ook nationaal. 3e prijsduif Hees been-Meesters, 4e Jo Merkx. Door een misverstand werd nog niet eerder melding gemaakt van de Algemene Ledenvergadering (jaarvergadering) van de voetbal vereniging WSC, die op 6 j.l. werd gehouden in De Twee Kolommen. De voorzitter, de Heer H. Witteveen opende deze vergadering met het in acht nemen van 1 minuut stilte voor de leden, die WSC in het afgelopen verenigingsjaar ontvielen. De le Secretaris, de Heer W. v. d. Lee las de notulen der vorige ver gaderingen voor en ontving een luid applaus voor zijn keurig ver zorgde jaarverslag, dat het wel en wee van WSC in het afgelopen sei zoen opnieuw de revue liet passe ren. Ook het finantieële verslag van de penningmeester, de Heer H. Appels, alsmede de begroting 1970/71 ga ven er blijk van dat hieraan zeer veel zorg besteed was en de aanwe zige leden honoreerden deze werk stukken eveneens met applaus. Een belangrijk punt was eveneens de begroting voor het te stichten clubhuis, die eveneens door de pen ningmeester de Heer Appels voor gelezen werd en algemene instem ming van het auditorium ontving. De voorzitter, de Heer Witteveen dankte in het bijzonder de Bouw commissie van WSC, die het initia tief tot de stichting van een nieuw clubhuis genomen had en construc tieve plannen ontworpen had, waar door dit zeer binnenkort eindelijk verwezenlijkt kan worden. Hierna kwam de Bestuursverkie zing aan de orde. De Heer Kipping, die in zijn hoedanigheid van Jeugd- voorzitter verscheidene jaren be stuurslid geweest is meende zich niet meer beschikbaar te kunnen stellen voor deze functie, voorna melijk als gevolg van het feit dat hij niet in Waalwijk woonachtig is. De voorzitter dankte de Heer Kip ping hartelijk voor diens werkzaam heden in het Bestuur en betrok in deze dankbetuiging eveneens diens De loting voor het Europacupseizoen 1970- 71 is voor de drie Neder landse clubs Feijenoord, Ajax en PSV noch gunstig, noch ongunstig te noemen. Ajax krijgt het alleen in de uitwedstrijd tegen de kampioen van Albanië Hendori Tirana moeilijk. Feijenoord krijgt de nog onbekende Roemeense kampioen te bestrijden en PSV moet het opnemen bij de be kerwinnaars tegen de winnaar van de voorwedstrijd Bohemians (Ierland) tegen Gottwaldof (Tsjechosloivakije). De laatste ploeg zal het wel worden. De eerste ronde wordt op 16 en 30 september gespeeld. Feijenoord, dat in Rotterdam begint, krijgt het tegen de Roemeense kampioen voorname lijk zwaar omdat de houder van de Europacup elke tegenstander tot gro te daden inspireert. De voornaamste kandidaten voor de Roemeense titel zijn de kampioen van het vorig sei zoen Ut Arad en Rapid Boekarest. Ut Arad kreeg vorig jaar in de eerste ronde flink op de broek van de ster ke Poolse ploeg Legia Warschau, de opponent van Feijenoord in de hal ve finale. Ut Arad verloor toen met 2-1 thuis en 8 - 2 in Warschau. Men heeft pas wat meer respect voor de Roemeense voetballers gekregen door de prestaties van de Roemenen tegen Brazilië (2-3), Engeland (0-1) en Tsjechoslowakije (2-1) bij 't we reldkampioenschap in Mexico. Toch staat, zoals in zoveel oosteuro- pese landen, het clubvoetbal in Roe menië relatief op een lager niveau dan het nationale team. We durven daarom gerust te stellen dat Feijen oord zich alleen kan bewijzen door twee keer te winnen. De Albanese kampioenen zijn tot nu toe altijd in de eerste ronde van een Europacuptournooi uitgeschakeld. Ze spelen thuis geweldig fanatiek. Dat heeft menige gerenommeerde club al moeten ondervinden. Zo kwam Standard Luik vorig jaar in Tirana tegen Hendori niet verder dan 1-1. Ajax zal op een flinke tegenstand mogen rekenen. Dit temeer omdat de Amsterdammers zich in de ogen van de Albanezen erg aanstellen en hau tain gedragen met hun lange haren. Bang hoeft Ajax bepaald niet te zijn, temeer omdat de eerste wedstrijd in Albanië wordt gespeeld. Ajax hoeft in Tirana geenszins te verliezen van de fanatieke, maar technisch pover spelende Albanezen. In Amsterdam mogen we een flinke zege van onze landskampioenen tegemoet zien. Een televisie-uitzending vanuit Tirana is waarschijnlijk niet mogelijk. Supporters krijgen het heel moeilijk om de wedstrijd in Tirana te zien. Al banië beperkt het aantal bezoekers uit het westen tot een minimum. Boven dien zal men in Tirana erg op z'n tel len moeten passen om ongehinderd naar ons land te kunnen komen. In het tournooi van de landskampi oenen kunnen we voor de eerste ron de niet van grote ontmoetingen spre ken of het moeten de duels tussen 't Hongaarse Ujpest Dosza en Rode Ster Belgrado uit Joegoslavië zijn. Verder lootten de Ierse kampioen Waterford en de noord-Ierse club Glentoran Belfast tegen elkaar. Van de favorieten naar Feijenoord en het Amsterdamse Ajax neemt Standaard Luik het op tegen Rosenborg (Noor wegen), Everton gaat Keflavik (IJs land) uitschakelen, Cagliari (Italië) zal de Franse kampioen St. Etienne wel wippen, Celtic doet dit ongetwij feld ook met Kokkela (Finland) en Legia (Polen) zal IFK Götéborg uit Zweden kunnen verslaan. PSV zal waarschijnlijk het TsjeCho- slowaakse Gottwaldof, dat het Ierse Bohemians wel zal verslaan, als te genstander krijgen. PSV speelt eerst uit. Gezien de resultaten van de Tsje- choslowaken in internationaal voet bal is dat bepaald geen zacht eitje. Veel zal ervan afhangen of PSV met al zijn aanwinsten voldoende team zal zijn. Als de Eindhovenaren het niveau bereiken dat zij met al hun aankopen beogen, kunnen zij met be kerhouder Manchester Gity en Chel sea uit Engeland, Benfica, Real Ma drid, het Schotse Aberdeen en de winnaar van het klapstuk FC Brugge tegen de Westduitse bekerwinnaar tot de favorieten worden gerekend. DRUNEN Begunstigd door het mooie weer is de landelijke ruiter- middag, georganiseerd door de lan delijke rijvereniging De Echo en de ponyclub De Duinrakkertjes een enorm succes geworden. Op het ter rein achter De Drie Linden op Giersbergen verrichtte om 14.00 uur burgemeester mr. H. Stiegerde officiële opening. De burgemeester wees er in zijn openingsrede op dat de ruitersport in de loop der jaren zo is toegeno men. Dat kan men ook vooral mer ken aan het aantal maneges in on ze omgeving. Ook doet de verschij ning van de ruiters het zeer goed in onze landelijke omgeving. Vooral met het oog op het toerisme en re creatie is dit een pluspunt voor on ze gemeente" aldus burgemeester Stieger. Hij dankte de organisatoren voor deze mooie middag die de ge meentenaren en de toeristen die er velen aanwezig waren te wach ten stond en verklaarde de ruiter- middag voor geopend. Daarna volgde eerst de parade van echtgenote. Verder stelde de Heer Witteveen de opvolger van de Heer Kipping als Jeugdvoorzitter tevens Bestuurs lid voor, de Heer R. de Mare, die automatisch in het bestuur geko zen werd aangezien geen tegencan- didaten ingediend waren. Het Bestuur van WSC heeft voor het jaar 1970/71 dus de volgende samenstelling: H. Witteveen (Voorzitter), J. Ma- hieu (Vice-Voorzitter), W. v. d. Lee (le Secretaris), J. Dumoulin (2e Secretaris), H. Appels (Penning meester), G. Gouda (Technische Zaken), A. J. v. Bladel (Toto en festiviteiten), G. de Jongh (terrei nen en materialen), H. Bergmans (Pers en Propaganda), R. de Mare (Jeugdzaken) en P. v. Loon (Al gemene Zaken). De Elftalcommis sie onderging geen wijziging en be staat uit de Heren G. Gouda, P. Brok en E. Noyens, waarbij dient te wor den aangetekend, dat de trainer, de Heer A. Schrover de volledige bevoegdheid houdt het le en 2e elf tal samen te stellen, uiteraard in rauwe samenwerking met de tech nische commissaris, de Heer G. Gou da. Als intermezzo werd aan de Heren J. Brok en H. Mandjes de NOAD- beker uitgereikt voor hun grote ver diensten bij de organisatie en afwik keling van de loterij ten bate van de stichting van het nieuwe club huis. De voorziter dankte hiermede in feite de gehele loterij commissies en allen, die hieraan hebben mede^ gewerkt. De Kascommissie bestaande uit de Heren W. Dekkers, P. Hens en P. Kuysten verzocht het Bestuur de Penningmeester, de Heer Appels te dechargeren voor zijn finantiéle beleid. De Kascommissie, die elk jaar met één lid gewijzigd wordt be staat voor het nieuwe uit de Heren W. Dekkers, P. Kuysten en B. v. Bladel. Na de rondvraag, waarvan door en kele leden gebruik gemaakt werd sloot de voorzitter deze zeer geani meerde jaarvergadering. P.V. DE LUCHTBODE De postduivenvereniging De Lucht bode hield zondag haar vlucht van uit St. Quentin, afstand 235 km. Deelname 399 duiven. Gelost 7 uur met westelijke wind. Aankomst eer ste duif 9.55.25 uur. Laatste prijs duif 10.13.42 uur. Overduif B. van Iersel. De uitslag was als volgt: C. v. Dongen 1 7 81, J. v. Broek hoven 2 51 54 67 78, C. M. v. d. Vel den 3 6 13 30 40 98, B. v. Iersel 4 16 68 95, K. v. Esch 5, H. v. d. Lin den 8 32 42, A. v. d. Velden 9 52, H. M. v. d. Velden 10 49 94, Hooy- maijers 11 23 41 63 65 73, W. v. Noye 12 22 28 64 82 86, J. Boons 14 31 33 60 70 88 97, G. IJpelaar 15 29 38 43 46 66 71, Gebrs. v. d. Velden 17 39 76 77 85, K. Aarts 18 34 87, A. van Noye 19 35 48 69 74 100, G. Schoen makers 20 25 53 79 83, J. de Benis 21 37, C. IJpelaar 24 45 59, M .Maas 26 96, M. v. Laarhoven 27, H. v. d. Velden 36, J. v. Dongen 44 58 72, J. Aarts 47 84, M. Vastree 50, M. Vera 55 57 89, H. Vera 56 90 92, A. Leer- makers 61 80, Henk v. d. Velden 62 75 93, A. J. v. Dongen 91, P. van Dongen 99. Uitslag Serie II: H. v. d. linden 1 en W. v. Noye 2. Uitslag Serie III: H. v. d. Linden 1 en W. v. Noye 2. alle deelnemers en begon men ver volgens het programma af te wer ken voor plm. 1000 toeschouwers. De uitslag was als volgt: Stoelendans kleine pony's: 1. Hans van Loon, 2. Katie van Delft, 3. An- dries Robben, 4. Theo van Loon. Behendigheidswedstrijd pony's: 1. K. Vissers, 2. P. van Iersel, 3. A. Knippels, 4. Ad van Halderen. Aangespannen kruislingen: 1. P. v. Iersel, 2. J. Belo, 3. K. Vissers,' 4. J. Nelis. Aangespannen pony's: 1. Katie van Delft, 2. Gert Jan van Delft, 3. An- dries Robben, 4. Theo van Loon, 5. Ad van Bladel. Stoelendans met pony's: 1. J. Nelis. sen, 2. J. van Drunen, 3. P. van Ier sel, 4. K. Vissers, 5. J. Belo. Springen grote paarden: 1. J. van Dommelen, 2. Joh. van Dommelen, 3. Pijnenburg, 4. mej. Schellekens, 5. B. Ketelaars, 6. C. Verhoeven. Springen pony's: 1. v. d. Wiel, 2. J. Keunings. Behendigheidswedstrijden: 1. J. van Dommelen, 2. H. Brekelmans, 3. K. van Balen, 4. Chr. Brok. Verder vond de trekking van een loterij plaats. Het veulen, de hoofd prijs, werd gewonnen door v. d. Wa ter te Nieuwkuyk.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 2