WAALWIJK Er is verschil ook in broodjesi Jeugdcentrum De Pit start Wit-Iwart wacht al vijf jaar op tweede speelveld Schoonmaakbedrijf De Nieuwe Stad 7WIKKERIJ (voorbereiding) Nota Sport 70 wil nationaal sportbeleid 18 september met derde seizoen enige NETTE WERKSTERS Safari N.V. vogelvolière Teckels DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAGAVOND 10 SEPTEMBER 1970 10 AVOND EN NACHTDIENST VOOR WIT-GELE- EN GROENE KRUIS Ook nu weer pasjes nodig Loon op Zand Waalwijks Jachthoornkorps Cornu Capiae Raamsdonksveer Berkdijk Ledental voetbalvereniging verdubbeld klassiek bankstel gasfornuis Pediforma H. van der Geld Te koop: kolenhaard piano f 400,- mooie Spaniel nest langharige Sïerduiven kroppers goede kracht Grotestraat 153 a Waalwijk 10 ZONDAGDÏENST artsen Van zaterdagmiddag 12 uur tot zon dagavond 24 uur: Dr. Klinkhamer Apotheek: Pollmann, tel. 32012 TANDARTSENDIENST (Zaterdag's) Uitsluitend voor spoedgevallen van 17.00 tot 17.30 uur Tandarts: A. v. d. Wiel, Waalwijk. Van 12 september 's morgens 12 uur tot 19 september 's morgens 8 uur: Zr' A. Fuikschot. Mr. van Cooth- straat 52, tel. 33185. ZONDAGDÏENST PASTORIËN van 13.00 tot 24.00 uur Pastorie: St. Clemens, Loeffstr 52, tel. 32494. N.II. KERK, WAALWIJK 10 uur: Ds. Kroes. Bevestiging ambtsdragers Aan deze dienst verleent medewer king Ellen de Wind, sopraan. N.H. KERK, BESOYEN 10 u. Ds. F. J. Sinke Bedienning H. Doop. 6.30 u. Ds. F J. Sinke ■**■290 N.II. KERK, BAARDWIJK 9.00 uur: Ds. J. J. Kooman. Extra collecte voor medische zen ding en werelddiaconaat. Tevens een Interkerkelijke jeugd dienst, om 10.30 uur in het Willem van Oranje-college. GEREFORMEERDE KERK WAALWIJK 10 en 5 uu: Ds. J. A. Alberts, Amsterdam-Noord. PINKSTERGEMEENTE Parochiehuis (achter de Kombi) De Heer Molenkamp, zendeling in Japan om 14.30 uur. SAMENSTELLING COMMISSIES Commissie van bijstand in het beheer van de gemeentelijke licht- en water bedrijven: C. P. v. d. Hoven, voor zitter; mej. mr. A. van Doorn, P. Brouwer, J. G. van Dinther, J. C. M. Westerburger, leden. Commissie van bijstand in het beheer REEDS 100 JAAR LUXE BAKKERIJ Grotestraat 309 Waalwijk, tel. 32617 van het gemeentelijk woningbedrijf: C. P. v. d. Hoven, voorzitter, J. A. Buijs. P. Brouwer, A. Deroksen, J. G. van Dinther, leden Commissie van advies en bijstand voor de gemeentefinanciën: J. L. P. M. Teijssen, voorzitter, J. A. Buijs, A. Dercksen, Mr. W. A. van Es, J. P. de Groot, K. J. van Laak, leden. Commissie van advies en bijstand in het beheer van de dienst van gemeen tewerken: M. H. J. van Eijl, voorzit ter; P. Brouwer, J. L. M. Lardinois, J. H. Verhoeven, J. C. M. Wester burger, leden. Commissie voor georganiseerd over leg in ambtenarenzaken: A. J. van Seters, voorzitter, mevr. E. Sohut- Hummelman, J. F. Trommelen, J. C. M. Westerburger, leden. Plaatsvervangende leden: J. L. P. M. Teijssen, plv. voorzitter, K. J. v. Laak C. W. Döll, Mr. W. A. van Es. Commisie voorbereiding bouw ever- (Van onze verslaggever) WAALWIJK De voorzitter van de Nederlandse Sportfederatie, jhr. mr. A. Feith, heeft dinsdagmiddag op het ministerie van Cultuur, Re creatie en Maatschappelijk Werk de nota „Sport 70" aangeboden aan mej. M. Klompé, minister van CRM, minister Veringa van Ouderwijs en Wtenschappcn en staatssecretaris Grosheide. De auteur van de nota is de gehele georganiseerde Neder landse Katholieke Sportfederatie, Nederlandse Culturele Sportbond cu Nederlandse Christelijke Sport Unie. Zij gaan er gezamenlijk vanuit dat een nationaal sportbeleid noodzake lijk is. Dat zal echter niet mogelijk zijn zonder de vervulling van een aantal dringende wensen Hiertoe worden gerekend: een mentaliteitsverandering, zo dat overheden en particulieren hun specifieke taak voor de toe komst (h) erkennen; een regeringsman met bevoegd heden voor sport, lichamelijke opvoeding en recreatie, zodat ook de politiek zich verantwoordelijk gaat voelen voor de sportieve vrijetijdsbesteding; één nationaal eenstemmig sport- orgaan; een opleidingsprogramma dat op elk gewenst niveau kan voorzien in technisch en organisatorisch leidinggevende mensen; een bestudering van de rol van de sport in de snel veranderde samenleving door o.a. een Natio naal Instituut voor Sportgenees kunde; een onderwijs dat in al haar ge ledingen kansen aan de sport geeft; en een financiering van sportruim- ten, waarbij een meerjarenplan opgemaatk dient te worden. Bij gelegenheid willen wij nader oP deze Sportnota 70 terugkomen. \VAALWIJK - Door de publikatie van dit bericht wordt de start van het derde seizoen van de PIT ingeluid. Vooral in het afgelopen jaar heeft dit door velen noodzakelijk geachte Waalwijkse jeugdcentrum een bepaalde niet weg te cijferen plaats in de gemeenschap van Waalwijk ingenomen. Het PIT-centrum erkent echter zelf dat hier nog niet iedereen daadwerke lijk van overtuigd is. Tijdens de vakantie hebben leiders en PIT-leden het gehele interieur weer wat veranderd; vooral de grote zaal waarin de bar en disco ondergebracht zijn heeft 'n ander aanzien gekregen. De gemeente heeft daartoe ook zijn steentje bijgedragen. Het vorig jaar is - vooral door het festival - gebleken, dat het nodig is om verschillende aktiviteiten te doen plaatsvinden. Vanuit deze achtër- grond is het gewenst dat er een soort programma wordt opgesteld, waarin minstens een keer per maand de ge wone sfeer van het samenzijn wordt doorbroken. Tevens zal dit jaar ook alle aandacht besteed worden aan cre ativiteit in de PIT. Dit alles betekent, dat er financiële middelen aangezocht moeten worden cm dit programma/ waar te kunnen maken. De leden van de PIP zullen gezamenlijk hun steentje daaraan bij moeten dragen. Vandaar zal in het komend seizoen het paspoortje 2,50 kosten. Maar tevens zal men elke avond dat men in De Pit wil zijn toch nog één kwartje moeten betalen. De leiding is zich wel bewust dat hier door misschien afbreuk wordt gedaan aan de allereerste opzet van de PIT; een open jeugdcentrum, maar deze maatregel leek toch genomen te moe ten worden om wat meer te kunnen doen. Dit wil niet zeggen, dat de PIT- leiding bij de.officiële instanties niet zal blijven aandringen op een betere en vastere financiële regeling, zodat in de toekomst niet elk geschikt ini tiatief van wie dan ook bij voorbaat afgekeurd moet worden op grond van het feit dat er geen geld is. Boven dien zullen er ook steunkaarten wor den uitgegeven. Voor het lidmaatschap van de PIT kunnen jongeren vanaf 14 t.m. 18 jaar zich opgeven. De PIT, die geves tigd is in het oude ziekenhuis aan de Wilhelminastraat en die een ontmoe tingscentrum voor jongeren wil zijn, is elke woensdag- en vrijdagavond vanaf half acht tot half elf geopend. Zoals het vorig jaar het geval was moeten de leden ook nu weer een pasje hebben, dat nodig is voor de administratie en voor de toekomstige subsidieregeling. Men kan het pas poortje afhalen vanaf maandag 14 tot en met vrijdag 18 september van 20- 21 uur bij de ingang van de PIT en verder op elke avond dat de PIT open is. Men moet wel 2 recente pasfoto's meebrengen. De P.V. De Luchtbode hield haar vlucht vanuit w. Ghislain; afstand 157 km. Deelname 249 duiven; Ge lost om 8 uur, met W.-wind. Aan komst eerste duif 9.54.40 uur. Laat ste prijsduif 10.1.33 uur. Overduif C IJpelaar. De uitslag is: M. Vera 1 13 15 19 25 28 50 56 59 63, J. Boons 2 18 33 37 47, W. v. N'oye 3 5 51 53, Hooymayers 4 6 9 34 38 52, C. M. v. d. Velden 7 27 29 32 36 57 58, K. v. Esch 8 16 20 26, J. v. Dongen P.N. lo 11 22, A. v. Laar hoven 12 40 45 49, A. Leermakers 14 23 30 54, G. Schoenmakers 17 24 48 55, A. J. v. Dongen 21, C. v. Don- dekt instructiebadJ. J. M. v. Hees- wijk, voorzitter, Mej. mr. A. v. Doorn K. J. van Laak, J. P. L. M. Meijs, leden Commissie ter begeleiding van de bouw van een Sociaal Cultureel Cen trum: J. L. P. M. Teijssen, voorzitter, Mej. mr. A. van Doorn, C. W. Döll, J. H. Verhoeven, leden en M. H. J. van Eijl adviserend lid DRIE ONGEVALLEN Dinsdag rond het middaguur had op de hoek Grotestraat-Hugo de Grootstraat een aanrijding plaats tussen een auto en een bromfiets. B. S. uit Waalwijk reed met zijn auto vanuit Besoyen in oostelijke richting en wilde linksaf de Hugo de Grootstraat inrijden. Hij bemerk te daarbij te laat de 18-jarige J. van B uit Sprang-Capelle, die vanuit de Grotestraat de auto tegemoet reed en vanachter enkele geparkeerd staande auto s'plotseling voor hem kwam. Bij de botsing liep de brom fietser een beenwond op. Hij werd naar het St. Nicolaasziekenhuis ver voerd. Op de hoek van de Poststraat- Winterdijk reed woensdagavond 'n bromfietser tegen een auto. Voor de kruising stond een wagen gepar keerd, waardoor het uitzicht werd belemmerd. Van H. reed met zijn auto in noordelijke richting over de Poststraat, waar op de kruising A. M. uit Waalwijk geen doorgang aan de auto verleende. Bij de botsing werd de 14-jarige mej. H. B. uit Waalwijk, die op de duo van de bromfiets zat, onwel. Zij werd voor onderzoek naar het ziekenhuis ge bracht. Op de hoek René de Clerkstraat- Felix Timmermansstraat verleende S. geen vrije doorgang aan de van rechts komende personenauto, be stuurd door L. De auto van S. slipte door en reed tegen 'n geparkeerd- staande politieauto. Bij deze aanrij ding bleven de gevolgen beperkt tot materiële schade. Na het overweldigend succes op het Wereldmuziekconcours in Kerk- rade en de spontane hulde van velen is het rustig geworden rondom Cor nu Copaie. Dat wil zeggen, er wordt door de bevolking niet meer zoveel gesproken en er is weer ander nieuws dat de aandacht vraagt. Zo gaat dat meestal. Toch zou men er even bij stil hebben moeten staan, v.ant, bladerende in het maanblad van de federatie van muziek- en fanfaregezelschappen voelt men iets van dat grootse en gewelige, dat de Waalwijkse jongens in dit grote wereldomvattende muziekcircus ge presteerd hebben. Enkele aange haalde verslagen luiden: „De dap pere Ehenside Younth Band (Ame rika) een magere derde prijs. Buck- haven Districk Miners Band, geen prijs en ze begonnen zo goed. Een volgende fanfare bracht ons in be weging met de openingsmars, maar ging jammerlijk af zodat het korps niet aan een prijs kwam in de 2e di visie. De Hollanders doen het best schrijft men als men weet dat vele deelnemers komen uit België, Cana da, Denemarken, Duitsland, Enge land, Hongarije, Ierland, Israël, Joe goslavië, Nw. Zeeland, Noorwegen, Schotland, Tsjecho-Slowakije, Zwe den, Italië, Zwitserland en alleen uit Amerika 20 verenigingen". Als men dit leest, moet men wel trots zijn op wat het Waalwijkse korps in deze topmuziek wist te bereiken. Die vorm van vrijetijdsbesteding is voor dit korps een belevenis ge worden niet alleen de wekelijkse repetities doch ook de extra repeti ties vooral als er aan een concours wordt deelgenomen of er weer en kele optredens verzorgd moeten worden. De diverse taptoes, marsen sen en alle bijeenkomde werkzaam heden zoals reparatie instrumenten of uniformen; dit alles bij elkaar neemt nogal eens wat tijd in be slag. Voor september staat een aptreden te Estinnes op het programma, maar men had ook nog de uitnodigingen voor Brasschaat, Mons en Vilvoor de, deze werden niet aangenomen evenals een optreden dat 2 dagen zou duren in Duitsland. Die trips zijn vaak zeer zwaar maar ze zijn noodzakelijk omdat voor het groot ste gedeelte hiervan de grote kosten van een dergelijk korps betaald moet worden. Al bij al mag gecon cludeerd worden dat dit Waalwijk se korps terdege de aandacht ver diend. De serieuze plannen voor uit breiding en vernieuwing hangen voor het grootste gedeelte af van de morele maar vooral financiële steun die zij de komende jaren ,van U vraagt en hoopt te ontvangen. De komende maanden zult u zeker 't korps ontmoeten, als wij in geheel Waalwijk haar vrolijke muziek ten gehore zal brengen. Dit in verband met het 20-jarig bestaan dezer ver eniging. Zij zal de Waalwijkse be volking „tracteren" op marsen, mu ziek en show. gen 31, J. Aarts 35, A. v. d. Velden 39 42 46, H. M. v. d. Velden 41 60, J v. Broekhoven 43 62, K. Aarts 44 61. Uitslag serie II: 1. W. v. Noye; 2. M. V era. Uitslag serie III: 1 J. Boons; 2 C. M. v. d. Velden. De uitslag van de vlucht vanuit Cha- teauroux was: H. v. d. Velden 1; W. v. Noye- 2 3; C. M. v. d. Velden 4. SKI-RACE Op het Ski-centrum „Het Harde" te Harderwijk hebben de heren Nieuwenhuizen en De Graaf van het watersportcentrum „Ni-on" te Raamsdonkveer de lange afstands waterski-race over 50 km. gewon nen. INVALIDENBOND „ST. LIDUINA" MAAKTE EEN UITSTAPJE Zaterdag 5 september was het „de dag" van het jaarlijks uitstapje van de Invalidenbond St. Liduina uit Waalwijk en omstreken. Nadat de leden en gasten in Drunen, Waalwijk, Kaatheuvel en omliggen de gemeenten op een bepaald punt v/aren bijeen gekomen, vertrok het gezelschap met bestuur en 4 leden van het Rode kruis in 2 bussen (het gezelschap bestond uit ongeveer 100 personen) richting Tilburg. Het was voor de leden een verrassing waar heen de tocht zou gaan. Koersende in de richting Hilvaren- beek, kon echter iedereen raden, dat het een SAFARI-tocht zou worden. Het was werkelijk voor iedereen een openbaring, wat hier te zien was. Er waren heel wat bange ge zichten als de leeuwen, opgedreven door de vele jeeps, kort bij de bus sen kwamen. Ook was het vermake lijk, de opmerkingen in de bus te horen, die over de leeuwen gemaakt werden. Het weer was prachtig, de natuur met de bloeiende heide was net een sprookje, kortom het was een goed begin. Na deze interessante tocht ging het gezlschap richting Cromvoirt, waar in het bekende café Cales een gezellige avond stond te wachten. Daar de voorzitter afwezig was, opende de penningmeester de heer limermans de avond. Hen heette iedereen hartelijk welkom, dankte cok het Rode Kruis voor de goede hulp, die zij ieder jaar weer bieden, en hoopte dat iedereen zich goed zou amuseren. Na een welvoorziene koffietafel begon de avond pas voor goed. Het orkest Hevinka uit Waal wijk, was er mede de oorzaak van, dat het een knalavond werd. De conferencier deed iedereen schud den van de lach. Ook werd er veel gebruik gemaakt van de dansvloer en waren de „danssterretjes" Elly van Buul en Marie-Louise Span on vermoeibaar. Bij de vertrektijd dantke de heer Van Kol namens de leden in een keurige speech het bestuur en Rode Kruis voor alle moeite en zorgen, die zo'n dag nu eenmaal meebrengt. Tegen 11 uur kwamen de bussen voorgereden, en keerde iedereen voldaan huiswaarts. KONIGIN WILHELMINA FONDS De kolletkie ten bate van het Ko ningin Wilhelmina Fonds heeft het prachtige bedrag van 4054,65 op gebracht. R.K.V.V. BERKDIJK In de afgelopen week werd door de jeugdtoto van de RKVV Berk dijk 238,50 ingezet. Dit bedrag werd precies geraden door J. v. d. Wouw, Gerard Doustraat 5 en H. v. Boxtel, Joos v. Clevestraat te Kaats heuvel, die daardoor ieder 23,85 ontvangen. G. Klijndijk, Julianastr. 28a, Kaatsheuvel, ontvangt voor zijn geraden 238,49 eveneens 23,85. Deze prijzen kunnen a.s. vrijdag, onder overlegging van de controle- strook, worden afgehaald bij dhr. J. in 't Groen, Berkdijksestraat 145, Kaatsheuvel. Het programma van Berkdijk voor a.s. zondag luidt als volgt: MPO 1 Berkdijk 1 14.30 uur; Berkdijk 2— Be Ready 2 14.30 u.; Nieuwkuyk 4- Berkdijk3 12 uur; Elshout 3Berk dijk 4 12 uur. Geboorten: Christina P dv A C Ho ving-Willemsen; Johannes P L en Petrus J L zonen van L A J v d Wiel-v d Houdt; Jolanda J D E dv J M Dreessen-Eekels te Drunen; Se- brecht A zv M J van Vuuren-Leij- lens; Marianne A C dv J C Luijk- Ovaa; Johannes P J T M zv A G Koolen-Lombarts; Gerardus A B M zv A J H Bakkers-Ouwerkerk; Pe trus H J zv J. Klomp-Hagelaars; Petrus A zv P A Kipping-de Gouw; Patrick J J M zv H L M van Riel- Sluiter; Daniël G H zv G G C J Mo lenschot-van Haren; Allegonda P en Henrica M dochters van P J M Bak kers-Timmermans. Overlijden: Franciscus W van Hui ten, 41 j. echtg. A M A Kusten; Jo hanna F v d Mosselaar, 68 j. echtg. A J Kroot; Jacobus D C van Ooster- •hout, 32 j. echtg. H c M v d Brandt te Vlijmen; Pieter B Haverhals, 67 j., echt. G N Geenen; Franciscus J M Schellekens, 1 j. Huwelijken: C A Leijtens, 22 j. en J G Bax, 20 j. beiden te Waalwijk; A Maat, 20 j. te Rotterdam en H A Blom, 19 j. te Waalwijk. Huw.-aangiften: H J A H M van Delft, 24 j. en Y v d Schaft, 20 j. beiden te Waalwijk; C E Eman, 49 j. te Waalwijk en Y I M S Krikk- hoff, 33 j. te Brisbane. Ingekomen: F Tang en echtg. van Zwijndrecht; C J Stroop van Ter heijden; M A A v d Veer van Til burg; J C C v d Geld van Hilvaren beek; D A Ophorst van Sprang-r- pelle; J A J C van Mierlo van Hee ze; L M van Noort en gez. van Dn? nen; M T Marsé van Tilburg; a u' J van Erp van Tilburg; J M C Leen' aarts van Loon op Zand; M M Mar ré van Geertruidenberg; G N Jd\i van Kuijk van 's-Bosch; M A Br? keimans van Loon op Zand; M Ej M Peping van Loon op Zand; G i J M Verhoeven van 's-Bosch; D j p Vissers van Roosendaal ca; H Mol lee en gezin van Amsterdam; c H M Hombergen van Drunen'; R i Sonhez Monteblanco van Peru; F j van Boxtel van Loon op Zand; N j A Vervooldeldonk van 's-Boschw T ter Horst van 's-Bosch; M J G rip Jongh van Etten- Leur; W J M dl Waal van N.O. Polder; K F S-. velsbergh en gezin van 's-Bosch- r J A J Willemse van Dongen. Vertrokken: J J de Haan en echt? naar Utrecht; CF J Achterberg en gezin naar Vught; H M W van Oud- heusden naar Maassluis; L J v Bossche naar Nijmegen; J F T M Beukenen naar Oosterhout; c P van Dongen naar 's-Gravenmoer; A B Angkotta naar Amsterdam; G A j M Barendregt naar Breda; L A Cor. veleijn naar Heerde; A JM Zwaani naar Drunen; J W R A Salm naar Weert; W J de Jongh naar Gronin gen; WAM Didden naar Utrecht' S 1 Lie naar Geertruidenberg; M M J van Liempt naar Tilburg; H L C F Plaum en gezin naar Grave. lier in Sprang-Capelle. Tot nu toe is het ons helaas niet gelukt een ge schikt terrein te vinden. Meer dan 5 jaar geleden al hebben we de gemeen te verzocht een tweede veld aan te leggen. Nu is er dat veld nog niet. Bijna vier jaar reeds zijn wij daardoor genoodzaakt geweest met twee elftal len de thuiswedstrijden te spelen bij HNC en NEO. Ook moesten soms de thuiswedstrijden van enkele lagere elftallen bij de tegenstander worden gespeeld". De voetbalvereniging Wit Zwart te Sprang-Capelle heeft het vijfde elftal (senioren) uit de competitie moeten terugtrekken. De reden daarvan is dat de club over slechts één terrein be schikt. Vorig jaar km Wit Zwart af en toe gebruik maken van het terrein van NEO in Sprang-zuid, maar nu NEO zelf met vijf seniorenelftallen aan de competitie deelneemt is dat niet meer mogelijk. Wit-Zwart kan met het vijfde elftl - èn met de ju niorenteams - alleen uitwedstrijden spelen. Een zeer onbevredigende si tuatie, waaraan het bestuur gemeend heeft een eind te moeten maken door één elftal terug te trekken. NOODTOESTAND Een flink aantal spelers van de lage re elftallen kunnen nu slechts eens in de veertien dagen voetballen. Had Wit Zwart de beschikking over meer velden, het zou met zes of zeven se nioren-elftallen aan de competitie kunnen deelnemen. Waarom zo vraagt men zich bij de Sprang-Capelse der deklasser af, wordt er van de zijde van de gemeente niet iets gedaan om aan deze noodtoestand een einde te maken. De heer L. de Haan, de voorzitter van Wit Zwart zegt: "Wij hebben het ge meentebestuur onlangs aangeboden zelf een veldje aan te leggen naast 't huidige terrein, maar dat werd niet toegestaan. Wij zijn toen op zoek ge gaan naar een terrein bij een particu- Het gestaag groeiende Wit Zwart - de laatste vier jaar is het aantal le den verdubbeld heeft (samen met HNC) ook een veel te kleine oefen- strook, die bovendien slecht verlicht is. Voorzitter de Haan: "Zo gaat het echt niet langer. Wij zullen zelf tij delijk een betere verlichting aanbren gen. Het plan bestaat, langs het ter rein 5 a 6 masten met lichtbakken te plaatsen. Dan kan er tenminste be hoorlijk worden getraind. Alvorens te komen met een plan tot uitbreiding van het sportcomplex in Capelle wil het gemeentebestuur weten of er vol doende interesse is bij de leden van Wit Zwart en HNC om samen te gaan. De samenwerking met het be stuur van HNC is uitstekend. Wij zijn daarom niet tegen een fusie, mits de ze onder bepaalde voorwaarden tot stand komt en die voorwaarden zijn algemeen bekend". TE KOOP wegens vertrek: met tafel en marmeren blad, (merk: Etna), alles tegen billijke prijs. Adres: Ir. Lelystraat 71 bej aarden woning Waalwijk De echte kinderschoenen maken en houden de KINDERVOET gezond. Speciale passchoentjes voor de juiste maat. Schoen- en Sporthandel Crispijnstraat 73, Waalwijk Gratis Zilverzegels. Overhaler 175, Spuit-installatie 125,- Binnenzool-krammer 50, Stoom-apparaat 25, Schrooimachine 200, Kantenlikker 25, Lijm-apparaat 15, Moderne dubbele transport band met wagens (25 meter lang) 400,enz. enz. Adres: Antoniusstraat 100 Waalwijk tel. 32570 of 32683 dagelijks tussen 10-11 uur en 2 - 3 uur. TE KOOP een prima geschikt voor nootjes 4 en 5, tegen elk aannemelijk bod. Adriaan Poirtersstraat 10 Waalwijk TE KOOP Te bevragen: M. de Wit Madeliefstraat 16 Waalwijk TE KOOP: LIEGNETZ Prof. Piersonstraat 8 Waalwijk tel. 04160 - 32551 TE KOOP ongeveer 1 jaar oud. Dr. Schaepmanlaan 42 Waalwijk „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" het meest gelezen nieuws- en advertentieblad in de Langstraat. TE KOOP Nieuwstraat 33, Waalwijk Na 5 uur. TE KOOP Burg. Smeelelaan 33 Waalwijk VRAAGT voor de avonduren. HOOG LOON Aanmelden: telefoon 04100 - 44303 VOOR IEMAND DIE GOED WIL WERKEN EN AKTIEF IS Wij zoeken op korte termijn een voor de Zoekt U in een gezellige sfeer Uw dagelijkse bezig heden Wij willen U een GOED SALARIS betalen. telefoon 04160-33672 Na 8 uur 04160 - 34028

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 10