WAALWIJK Clubdag St. Bernhardhonden te Waalwijk door veel publiek bezocht Bestemmingsplannen Vijfhoeven1 en kom Haarsteeg worden gewijzigd JsugtaSerclyh te Irunen ss gestart met wedstrijden Hoefijzer-wisseltrofee werd gewonnen door W. Soeterboek Samenstelling vaste commissies gemeente Vlijmen 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 14 SEPTEMBER 1970 6 7 Internationaal tintje door Amerikanen keuringen TROUW AAN ORANJE 40 JAAR Oprichting van honkbalclub Woodpeckers" Amstel-direkteuren ook Sn Parijs gehuldigd IRIKC-jeugd versloeg Brabants elftal Gemeenteraad Vlijmen morgen bijeen Nleuv/ plan voor S-iaarsteeg Open bebouwing gem. pnt. 40,91 32 37,25 29 33,71 27 35,40 26 35,00 23 28,10 13 25,61 12 18,36 6 Nieuwkuijk Zaterdag werd in het Lido te Waalwijk een clubdag gehouden van St. Bernhardshonden. Deze dag werd georganiseerd door de heer J. Lammers, zelf een groot liefhebber van St. Bernhardshonden. Velen waren met hun dieren aanwezig om deze te laten keuren. De dag werd geopend door de heer Lammers, die alle aanwezigen, die in grote getale waren gekomen, hartelijk welkom heette en speciaal de gasten uit Amerika, die voor een bezoek in Nederland zijn en die eveneens gekenschets kunnen worden als grote vrienden van St. Bernhardshonden. Namens het gemeentebestuur van Waalwijk was aanwezig wethouder C. P. van den Hoven, die burgemeester J. Teijssen verontschuldigde. Het eer ste gedeelte van zijn toespraak ging in het Engels en was speciaal bedoeld voor de Amerikaanse gasten. Hij hoopte voor hen op een aangenaam verblijf in Waalwijk. Hij stipte verder aan, dat het gemeen tebestuur van Waalwijk de zaken op cultureel en sportief gebied met be langstelling volgt. Hij verheugde zich bovendien dat de Hollandse St. Bern- hardsclub nu reeds voor de tweede keer Waalwijk heeft uitgekozen om dc zgn. Union-dag te houden. Hierna werden door Amerikaanse en Nederlandse keurmeesters de honden aan een keuring onderworpen, waar bij gelet op een groot aantal facetten. De keuring werd onderbroken voor 'n koffietafel, waarbij ook aangezeten de Amerikaanse gasten. Het is een prachtig geslaagde dag geworden, waarbij het vele publiek volop heeft kunnen genieten. Hieronder volgen de uitslagen van de keuringen in de verschillende klassen, waarvoor vele mooie prijzen beschikbaar waren ge steld. Als beste kwam uit de bus de in Ne derland gefokte St. Bernhardshond, de reu Barry van Zwerzerhof van de heer Kamphaus uit Tegelen. Beste kortharige reu nationaal en interna tionaal kampioen Oar van Sauliamt van de heer Schramma uit Sassen- heim. Beste kortharige teef open klasse Aroy van Sulenwinkel van de heer Buis uit Oostzaan. Beste kort harige teef jeugdklasse Deseree van het wapen van Kanis. Beste korthari- GESLAAGD Te Bouvigne in Breda zijn ge slaagd voor arbeidstherapie: Mej. H. van Oudheusden, Mej. M. Mom- mers en Mej. M. L. Tielen (cum laude). Zij genoten hun opleiding op ..Prinsenoord" in Princenhage. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: groene kinderjas; sleutel aan ring; goudkleurig armbandje; zonnebrillen; gouden ringetje; zwarte damesportemonnee; groen knipbeursje; fox hond; bos sleutels; jongensbril schooletui met inhoud; lichte dames regenjas; bankbiljet; verzegelde inventaris; lichtgrijze herenregenjas; groen rood geruite poncho; sleutel; nieuwe dames schoen; dames horloge; wieldop; grijze fietstas. erloren: doublé armband; bood schappentas; sleutelbos; bankbiljet; zwarte portemonnee; bloedkoralen ketting; ring met sletuels, idem; klein rood kinderfietsje; mapje met kleurenfoto's' kinderfietsje; doublé damespolshorloge; groen damesvest; beige regenjas; bruine poedel; tafel- tennis-bat; toeristenkaart; plastic driewielertje; bruine herenporte monnee; houten blokfluit. ARRESTATIE Afgelopen vrijdagmiddag is de jeugdige G. aangehouden ter zake inklimming en diefstal bij een pand in de Stationsstraat door over een muur te klimmen. GEW. SOCIALE SCHOOL In aanvulling op het artikel om de Gewestelijke Sociale School, dat vorige week in onze editie is ver schenen, volgen hier de adressen, waar cursisten zich kunnen opge ven. J. Trommelen, v. Vessenstraat G, Waalwijk; J. v. Huiten, Renesse van Baerstraat 4, Waalwijk; J. v. Haisel, Oude Schoolstraat 3, Dru- nen. De cursussen van de Sociale School, die op maandagavond 5 ok tober beginnen, worden gehouden in het Gemeenschapshuis te Baard wijk. UITSLAG JEUGDTOTO v.v. BAARDWIJK Inzet 751,30. Ie prijs: Mevr. Land, Abeelstraat 3, Waalwijk, geraden 751,30; ontvangt 112,69. 2e prijs: Braspenning, Vooreinde 17, Waal wijk, geraden 751,25; W. v. d. Steen, v. Wielesteinstraat 18, Waal wijk, geraden f 751,35, per persoon ontvangt men f 37,57. 3e prijs W. de Man, Berndijkstraat 147, Kaatsheu vel, geraden 751,40, ontvangt f 37,57. Reclames tot donderdag bij P v. Daalen, Baardwijkstraat 62, Waalwijk. HUURSUBSIDIE Huurders van woningen, waar voor na 31 maart 1960 overheids subsidie is verleend en voor de huurders van wie het inkomen min der dan 15.000,- per jaar bedraagt, waarvan meer dan 1/6 a 1/7 deel aan huur betaald moet worden, kunnen in aanmerking komen voor een financiële bijdrage van het rijk. De aanvrage om toekenning van het huursubsidie moet vóór 1 oktober a.s. geschieden. De folders waarin de regelng uiteengezet wordt, zijn gratis verkrijgbaar bij het Bureau Huisvesting van de Gemeente Waal wijk aan het adres Grotestraat 196, ialsmede bij de eveneens daar ge vestigde Gemeentelijke Sociale Dienst. Bij het bureau Huisvesting te Waalwijk zijn de in te dienen verzoeken verkrijgbaar. Op 13 oktober a.s. zal het 40 jaar geleden zijn dat Trouw Aan Oranje in Waalwijk-Zuid werd opgericht. In de Echo van het Zuiden van 15 oktober 1930 was daarover het on derstaande opgenomen. „Men schrijft ons uit de St. Anto- r.ius-parochie het volgende: Maan dagavond 8 uur had er in Café Alb. Kemperman een bijeenkomst plaats om te komen tot het oprichten van een vereniging ter viering van Ko- ninginnefeesten. Verschillende aan wezigen gaven zich op om zitting te nemen in het comité. Als voorzitter werd gekozen de heer Tieni van de Abeelen en de naam werd gegeven „Trouw aan Oranje". Door financiële omstandigheden kan dit 40-jarig jubileum niet gevierd worden. Wel zal getracht worden om de schoolgaande kinderen in Waalwijk-Zuid een versnapering aan te bieden. Hiervoor vraagt het comité de me dewerking van de inwoners van Waalwijk-Zuid om de a.s. kollekte financiël flink te steunen. Op een nader te bepalen datum zal'er een vergadering gehouden worden van het Comité Trouw aan Oranje, waarin de 3 jubilarissen gehuldigd zullen worden. Deze zijn de heren A. v. Seters 25 jaar voorzitter; J. Hornes, 40 jaar comité-lid en C. v. Loon, 25 jaar comitélid. KREATIEVE AVOND OP HET „JOC" M.i.v. woensdag 16 september a.s. is er elke woensdag een kreatieve avond op het JOC. Woensdag begin nen we met een Paint-in. Iedereen, vanaf 17 jaar, is welkom, toegang 1,50. Aanvang 19.30 uur. Adres: Wilhelminastraat 2a (achter voor malig ziekenhuis). ge reu jeugdklasse Krestor de la Cre vasse van de heer v. d. Wild uit Rot terdam. Beste langharige teef open en jeugdklasse Pascha de la Crevasse van de heer Vervooren uit Sliedrecht. Beste in puppiöklasse Teresa, kortha rige teef van de heer van Overbeek uit Lopik. WAALWIJK Er is in Waal wijk een honkbalvereniging opge richt. Het initiatief hiertoe werd ge nomen door de heren P. v. d. Bosch en C. Vrijhoek, twee enthousiaste honkballiefhebbers, die deze tak van sport ook in deze omgeving popu lair willen makken. Uit het aantal aanmeldingen is reeds gebleken, dat er beslist belangstelling voor de lionkbalsport bestaat. Wat betreft aanvankelijke accom modatie-moeilijkheden, vonden de Waalwijkse honkballers een oplos sing bij voetbalvereniging RKC. Het bestuur van RKC bleek bereid de honkbalvereniging - ondanks de matige accommodatie die de voet balvereniging - de H.C. Woodpe ckers - kan nu iedere zondagmorgen op een van de RKC-velden trainen, terwijl gedurende de wintermaan den in de Taxandriahal wordt ge oefend. Het ligt in de bedoeling van de Woodpeckers om reeds het vol gend jaar aan de honkbalcompeti tie deel te nemen. De afgelopen v/eek is een bestuur gekozen, dat er als volgt uitzeit: P. v. d. Bosch, voorzitter; mej. F. v. Breugel, secre- taresse-penningmeesteresse. VROUWENBEWEGING N.K.V. Afdeling Waalwijk Op woensdag 9 september werd er een ledenvergadering gehouden. De voorzitter opende en heette al len van harte welkom ook de vijf nieuwe leden en sprak de hoop uit dat wij hun nog lang in ons midden moge hebben. Er werd begonnen met koffie. Hierna heeft de dans groep „Hava Bamaicol" verschillen de leuke dansen uitgevoerd. In de pauze was er een verloting en wer den door de voorzitter ennkele me dedelingen gedaan over de excursie die 30 september gehouden wordt naar de Jurgens fabrieken. Na de pauze hebben zij nog kunnen ge- rieten van de mooie dansen. Het was een leuke avond, de voorzitter dankte de dansgroep heel hartelijk en sloot deze avond met de Chr. groet. WAALWIJKSE ZWEMMERS BEHEERSTEN 1 KM-STRIJD IN SPRANG-CAPELLE Op zaterdag 12 september werden in het 25m-bad te Sprang-Capelle I km-wedstrijden gehouden. Aan deze wedstrijden werd door de Waalwijkse Zwemvereniging met II zwemmers deelgenomen. De eerste groep Waalwijkse zwem mers startte om 14.30 uur, met daarin Jan Scholt, de kampiodn van vorig jaar. Na afloop van deze serie lag 'het algemeen klassement al ge heel overhoop. De Waalwijkse zwemmers bezetten toen in zowel de leeftijdsgroep van onder 16 jaar alswel in de leeftijdsgroep boven 16 jaar drie eerste plaatsen. Cnder 16 jaar werd toen de eerste plaats bezet door Ria Bekke en bo ven 16 jaar werd deze plaats inge nomen door Bert Spitters. In de tweede groep met Waalwijkse zwemmers, zwommen de beide 12- jarige meisjes Toos Schuurmans en Laura van de Ven een sterke race. In deze strijd zwom Toos Schuur mans zich naar een prachtige eerste plaats in de leeftijdsgroep onder 16 jaar, nog vóór de drie jaar oudere Ria Bekke. Ka deze Waalwijkse krachtexplosie was het voor de WZV-ers afwach ten wat de overige zwemmers aan dc rangschikking zouden gaan ver anderen. Dit gebeurde een uur la ter, waarbij de WZV-ers boven 16 jaar van dê derde plaats afstand moesten doen. Hierna kwam er geen verandering meer in de rang schikking. Op deze succesvolle dag werden dus de twee wisselbekers en vijf van de zes medailles mee naar Waalwijk gebracht. De uitslagen van de WZV-leden waren: 1 km onder 16 jaar: 1 Toos Schuurmans 18.59.4; 2 Ria Bekke 19.17.3; 3 Wilfried de Mul 19.26.2. Laura v. d Ven 20.17.6; Peter Schal ken 21.24.5; Joep Leytens 23.08.2. 1 km boven 16 jaar: 1 Bert Spitters 17.57.4 (baanrecord); 2 Erik Schomaker 18.01.4; 5 Frits von Gelder 19.05.1; 6 Jan Scholt 19.18.1; Els Adams 21.07.2. AGENDA Woensdag 8 uur: repetitie dames koor in De Twee Kolommen. Donderdag 8 uur: repetitie mannen koor in De Twee Kolommen. - Dr. Veringa, thans minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschap wordt enige lijsttrekker voor het ge hele land voor de Katholieke Volks Partij bij de Tweede Kamer-verkie zingen in 1971. - De wereldtentoonstelling in Osa ka (Japan) is gisteren gesloten. Zij werd bezocht door 65 miljoen perso nen en heeft een batig saldo van 80 miljoen gulden opgeleverd. De heren G. H. M. van Stokkum en drs. H. J. Gompen, beiden direc teur van de N.V. Koninklijke Chroomlederfabriek „De Amstel" te V/aalwijk, zijn zaterdag tijdens een receptie ter gelegenheid van hun zilveren ambtsjubileum in de Sa lons des Champs Elysées te Parijs onderscheiden met een oorkonde van de Federatie van Verenigingen van Nederlandse Lederfabrikanten op grond van trouwe plichtsbetrach ting gedurende 25 jaren. De oorkon de werd hun overhandigd door de voorzitter van de federatie, de heer W. K. Pessers. Reeds eerder op 4 september wer den de beide directeuren door het personeel gehuldigd. De receptie in I'arijs, tijdens de internationale le- derbeurs in het kader van de Se- maine du Cuir, was bedoeld voor de relaties in binnen- en buitenland. Ruim 300 personen maakten van de gelegenheid gebruik de beide jubi larissen in de bloemetjes te zetten. WAALWIJK Het juniorenteam van RKc heeft vrijdagavond in een vriendschappelijke wedstrijd met 40 getriomfeerd over het Bra bants elftal, samengesteld uit spe lers van de hoofdklasse junoren. De RKC-ers speelden een prima partijtje voetbal. Zij bleken over al le linies de meerdere van de gese- Jekteerden. RKC, dat ook fysiek veel sterker was dan het Brabants juniorenteam, leidde na 10 minuten met 'n treffer van Dick Akkerman: lü. Niet lang daarna zorgde Cor van Riel voor 20. Bij het Brabants elftal wist de goed spelende Van Heugten (Helmond) zich enkele kansen te scheppen maar hij slaagde er niet in te scoren. Ook in de tweede helft gaven de RKC-ers 'soms fraai combinatiespel te zien. Uit een pass van Van Riel bracht Wlly Muskens in de 20e mnuut de stand op 30. Tegen het einde liepen de Waalwij- kers zelfs uit tot 40 dankzij een lage center van Marcel Berens waarbij doelrhan Feskens (UW) over de bal heendook. De sportieve en aantrekkelijke wedstrijd, goed geleid door scheidsrechter Van Ooijen uit Eindhoven. (Van onze verslaggever) VLIJMEN - Morgenavond, dinsdag 15 september, zal de gemeenteraad van Vlijmen om 8 uur in het Vlijmense gemeentehuis bijeenkomen voor een spoedeisende openbare vergadering. Tot de 3 agendapunten behoort als eerste een schrijven van de heer Figee uit Nieuwkuyk, dat deze zijn benoeming tot lid van de sportaccommodatie aanvaard heeft. Tevens deelt de raadsvoorzitter, burgemeester mr. L. M. N. Schweitzer, mede dat dit zelfde het geval is met de benoemingen van de heer J. van Heivoort tot lid van de commissie voor ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en open bare werken, van de heer H. van der Heijden tot lid van de commissie voor financiën, onderwijs en personeelszaken en van de heren A. Boom J. van Heivoort 'en W. Pulles tot lid van de commissie agrarische belangen. Vervolgens stellen burgemeester en wethouders van Vlijmen de gemeente raad voor het bestemmingsplan Vijf- hoeven T te wijzigen. Het bouwrijp- maken van 't zuidelijk gedeelte van 't plan, dat in januari 1968 door de raad van Vlijmen vastgesteld werd, is bijna voltooidzodat binnenkort met de eerste bebouwing begonnen kan worden. Het bestemmingsplan 'Vijfhoeven I' bestaat uit twee op zichzelf staande eenheden, welke een gedeelte voor open bebouwing en een gedeelte - dat ten zuiden van de Vijfhoevenlaan - voor gesloten bebouwing omvatten. Uit gesprekken met gegadigden voor het bouwen in dit laatstgenoemde ge deelte is echter gebleken dat de voor keur uitgaat naar woningen in de open bebouwing. Mede door de ge ringe oppervlakte van het onderhavi ge plangedeelte en een nu te vermij den scheiding tussen het noordelijke en het zuidelijke deel van het bestem mingsplan, wordt voorgesteld om de DRUNEN De jeugdwielerclub „Presto-Drunen" is zondagmorgen 13 september van start gegaan met onderlinge wedstrijden. Ondanks de zeer harde wind kwam ener goede tijden uit de bus. De uitslagen lui den: 8 en 9 jaar, ind. tijdrit, afstand ruim 3 km. l Peter van Gestel 7 min. 39 sec. 2. Frits Manders 8.21, 3. Henk v. d. Wiel 8.41, 4. Harrie Wolfs 8.49, 5. Michel van Zon 8.58, Leeftijd 10 en 11 jaar: 1. Willy Dekkers 8.06, 2. Toine Cools 8.10, 3. Henri Manders 8.12, 4. Ro nald Kamst 8.27, 5. Ben v. d. Luyt- gaarden 8.38, 6. Rolf Merkx 9.14. Leeftijd 12 en 13 jaar: 1. Theo Scheut j ens 7.28, 2. Frans Moolenschot 7.33, 3. Martin Lom- barts 8.25. Clubwedstrijd: Groep A: 1. P. van Gestel. 2. H. Manders, 3. F. Man ders, 4. H. v. d. Wiel, 5. G. Merkx, 6. H. Wolfs, 7. M. v. Zon. Groep B: 1. Th. Scheut j ens, 2. R. Kamst, 3. W. Dekkers, 4. B. v. d. Luytgaarden, 5. Fr. Moolenschot, 6. T. Cools, 7. M. Lombarts. Zijn er nog jongens tussen 8 en 14 jaar die zich als lid op willen geven dan kunnen zij dit doen op de vol gende adressen: Kennedy straat 48, Torenstraat 22, Burg. v. d. Heyden- straat 97, Pr. Bernhardstraat 14 te Drunen. WAALWIJK - Vanaf afgelopen vrijdagavond is in café J. Hoevenaar om de Hoefijzer-trofee gespeeld. Het was voor de 5e maal dat dit tour- nooi georganiseerd werd en nu met nog groter succes dan de voorgaande jaren. Gespeeld werd semi-penthalon, te weten kader, bandstoten en drie banden. Uitgenodigd waren deze keer een aantal zeer sterke Brabantse spelers, die ieder voor zich een grote inzet getoond hebben. De laatste partij heeft de beslissing moeten brengen. Vóór de aanvang van de wedstrijd tussen W. Soeter- boek en L. van Cromvoirt was de stand 28 - 27 in het voordeel van L. van Cromvoirt. Na het kader (150 car.) was de stand 28 - 29 in het voordeel van W. Soe- terboek. Het bandstoten werd een ge lijkspel, zodat W. Soeterboek bleef leiden met 30 - 29. De laatste partij (driebanden) moest dus de beslissing brengen. W. Soeterboek maakte dui delijk, dat hij niet voor niets ereklas- ser is en won deze partij gedecideerd. W. Soeterboek kwam aldus in het be zit van de nieuwe wisseltrofee, die vorig jaar definitief gewonnen was door Rini van Bracht. Door Fr. v. d. Gouw, voorzitter van de organiseren de Waalwijkse biljartvereniging OOG werd de wisselbeker overhandigd aan W. Soeterboek. Alle spelers kregen bovendien nog een prijs. Bloemen werden uitgereikt aan de echtgenoten van L. van Cromvoirt en K. Dekker^ wegens hun voor de 5e maal deelne men aan dit bijzonder geslaagde lus- trum-tournooi. Eindstand: W. Soeterboek L. van Cromvoirt K. Dekkers R. Beks A. Verlouw W. van Cromvoirt G. J. Verhagen M. van Asten Hoogste kaderserie W. Soeterboek: 126; hoogste partijgem. kader: R. Beks: 75,00; hoogste bandstotenserie K. Dekker: 39; hoogste partijgemid delde bandstoten: L. van Cromvoirt: 12,50; hoogste serie driebanden: W. Soeterboek en W. van Cromvoirt: 6; hoogste partijgem. driebanden: K. Dekker 2,142. planwijziging voor het zuidelijk ge deelte betreffende een open i.p.v. een gesloten bebouwing bij Gedeputeerde Staten in te dienen. In het belang van een goede planvor ming willen b. en w. van Vlijmen ten slotte voor het kerkdorp Haarsteeg 'n geheel nieuw bestemmingsplan voor bereiden, waarin wel de bestaande bestemmingsplannen voor Haarsteeg tot uitdrukking komen, maar waarin eveneens enkele nieuwe aspekten het licht zullen zien. Hiertoe behoren de voornemens om 'n aantal bejaardenwoningen te bouwen en om nieuwe bouwmogelijkheden te scheppen voor de particuliere wo ningbouw. Om hiervoor van G.S. goedkeuring te verkrijgen zal de Vlij mense gemeenteraad morgenavond eerst een voorbereidingsbesluit voor het betreffende gebied moeten nemen. HUIS AAN HUIS-KOLLEKTE De huis aan huis-kollekte voor 't Kannunnik van Schaikfonds, een steunfonds voor minvermogende priesterstudenten bracht dit jaar 267,93 op. DANKBETUIGING Van Pater P. van Mierlo (witte pater) ontving Neuwkuyk de op rechte dank aan iedereen, die, door zijn of haar sympathie en medele ven, hem bij gelegenheid van zijn 40-jarig priesterjubileum hebben betoond en bijgedragen om van dit feest een voor hem onvergetelijke dag te maken. WELFARE-CURSUS Elf welfare-vrijwilligsters uit Nieuwkuyk beëindigden deze cur sus. Deze dames zullen patiënten thuis bezoeken en hen met allerlei materialen leren omgaan. Een aan tal van deze welfare-werksters is reeds aan de slaggegaan. - De stad Venetië is door een ern stige orkaan getroffen. Er is enorme schade aangericht en er zijn minstens 65 personen omgekomen. - Nadat de passagiers van de 3 ge kaapte vliegtuigen 5 dagen in de toe stellen in de woestijn hadden doorge bracht zijn ze vrijdagavond naar ho tels in Amman overgëbracht. Intussen hebben 23 passagiers verlof gekregen om te vertrekken en zijn inmiddels op Cyprus aangekomen. Verder zijn er nog 70 vrijgelaten en deze zijn reeds in Zurich aangekomen. Zaterdagmiddag hebben terroristen de 3 vliegtuigen, die in de woestijn stonden stuk voor stuk laten opbla zen, nadat de passagiers ze hadden verlaten. In Amman hebben ze allen hun paspoort terug gekregen en mo gen ze vertrekken op 40 na (meest Is raëlieten), maar ook een paar En gelsen. Ook de Nederlander De Ko ning uit Bennekom is vrijgelaten. De waarde der opgeblazen vliegtuigen is 200 miljoen gulden. - Minister Dr. Klompé stelt zich in 1971 niet meer herkiesbaar. VLIJMEN - De samenstelling van de vaste commissies van advies 'en bij stand aan burgemeester en wethou ders te Vlijmen, is als onderstaand. De zittingsperiode is van 1 september 1970 tot september 1974. 1. Commissie voor ruimtelijke orde ning volkshuisvesting en openbare werken, mr. L. Schweitzer, voorzitter, M. M. Vugts, secretaris, J. W. van Heivoort, A. J. Libregts, mevr. W. E. J. Martens-v. Wamel, M. H. de Vaan J. P. Vorstenbosch, leden. 2. Commissie voor financiën, onder wijs en personeelszaken: C. J. N. Leermakers, voorzitter, E. N. de Vaan, secretaris, H. M. v. d. Heijden A. J. Libregts, M. P. J. Snoeren, J. P Vorstenbosch, C H. Waltz, leden. 3. Commissie agrarische belangen: P. G. A. Broeren, voorzitter, A. v. Hal der, secretaris, A. T. Boom, J. W. v. Heivoort, N. M. Oerlemans, W. L. Pulles, M. H de Vaan, leden. 4. Commissie recreatie, sport- en jeugdzaken: P. G. A. Broeren, voor zitter, E. N. de Vaan, secretaris, H. E. M. Figee, N. M. Oerlemans, M. P. J. Snoeren, J. P. Vorstenbosch, C. H Waltz, leden. 5. Commissie voor strafverordenin gen: mr. L. M. N. Schweitzer, voor zitter, H. M. Vugts, secretaris, M. P. J. Snoeren, M. H de Vaan, C. H. Waltz, leden. Gewestelijke Raad van het Stadsge west 's-Hertogenbosch: Mr. L. M. N. Schweitzer, ambtshalve lid, Lid. me vrouw W. E. J. Martens- van Wamel, Plaatsvervangend lid: M. P. J. Snoe ren, Lid: A. J. Libregts, Plaatsvan- gend lid: J. P. Vorstenbosch. Morgen is het de derde dinsdagj van september: prinsjesdag 1970. In de namiddag zal n Den Haag de miljoenennota 1971 bekendge maakt worden.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 6