niet PROGNOSES van de clubs Groot muziekconcours van Sophia in Loon op Zand succes Sprang-Capelle cadeau centrum Iverwiete OPEN OOG I lederwarenhuis Wit Zwart 3 i Met veel goede muziek Internationale onderscheiding I grc AANBRENGING NORTONPUTTEN R.K.C. Baardwijk R.W.B. Handbalsport 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAGAVOND 29 OKTOBER 1970 2 LOON OP ZAND - Het nationaal muziekconcours dat de Kon. Harmo nie Sophia's Vereeniging houdt, heeft zaterdag en zondag een geweldig sukses gebracht niet alleen in de hogere afdelingen, maar ook in de lagere regionen, waaronder zich veel jeugd heeft aangediend. Het bestaan van de muziekverenigingen is verzekerd, als men de woorden van de voorzitter van Sophia hoort bij de sluiting van de beide dagen: "De harmonieën heb bende jeugd en dat is een verheugend verschijnsel. De beide dagen zijn 'n genot geweest voor de muziekliefhebber en de luisteraar". Het feest dat de Loon op Zandse harmonie heeft georganiseerd onder auspiciën van de Kon. Nederlandse Federatie van Muziekgezelschappen en Fanfaren is voor heel de federatie een genoegen geweest, want van hein de en verre uit het hele land heeft Sophia de deelnemers gehad. En men is er nog niet, want a.s. zaterdag 31 oktober gaat het concours door met nog maar liefst 16 korpsen in de diverse afdelingen, waarvan er vier jeugdharmonieën zijn. De jury bestond deze twee dagen uit de heren Van Mever, Laro en Claessen, de prijzencommissaris was de heer Hoes van de Federatie. De volgende uitslag kwam uit de bus: Vierde afdeling: Fanfare Wilhelmina te Dussen; Verplicht werk 146 p. en het keuzewerk 147 p.; totaal 293 met le prij^. (Het eerste werk is verplicht en het tweede werk is verder het keu zewerk. Derde afdeling: Jong Euterpe te Hei- nikenszand 264 p. met een 2e prijs; Harm. E.M.C. Hardinxveld, totaal 302 p. met le prijs. Eerste afdeling: Fanfare Nooit Ge dacht in Almkerk, totaal 317 p. met le prijs. Afdeling Uitmuntend: Fanf. Nieuw Leven te Kamerik, totaal 244.5 p. met een derde prijs. Fanfare Ons Ge noegen te Amerongen 288 p. en le prijs. Harmonie Kon. Rotterdamse Lloyd te Rotterdam 291 p. en een le prijs. Ere-afdeling: Harmonie Wierden te Wierden, totaal 224,5 p. met een der de prijs. Vaandelafdeling: de klap op de vuur pijl van zaterdag was voor Fanfare St. Cecilia te Millingen aan de Rijn. Jeu de Cuivre suite van H. v. Lijn schoten 162 p. en Epigrammen suite van Boudijn 167,5 p. is totaal 329,5 p. is een eerste prijs met lof der jury. Dit korps heeft hiermede de deelna me aan het Topconcours te Arnhem bereikt en tevens de oranje-wimpel in de wacht gesleept. Fanfare Oefening Baart Kunst te Pernis 294 p. en een le prijs met de oranje wimpel van de federatie. Fanfare Ons Genoegen te Hattem 335 p. met lof der jury en deelname aan het Topconcours te Arnhem. Ook zij ontving de oranje wimpel die aan de "Zwaar beladen" vaandelstok werd bevestigd. Fanfare De Kleine Trompetters te Zevenhui zen 295,5 p. met een eerste prijs. Zij behaalde hiermede het vaandel van de Federatie. En nu zondag: opnieuw een uitpui lende zaal van het Cultureel Cen trum. Afdeling drie: Fanfare Excelsior uit Horssen 283,5 p. voor een 2e prijs. Harmonie Thomas A Kempis te Zwolle 265,5 p. met een tweede prijs. Tweede afdeling: Fanfare Excelsior Ellecom 298 p. met een le prijs. Kon. Harmonie L'Union te Bladel 324,5 p. met een le prijs met lof der jury. Eerste afdeling: Kunst na Arbeid in Puiflijk, totaal 260 p. met een 2e prijs. Harmonie D.S.S. Steenderen 257,5 p. met een tweede prijs. Riethovens Fanfare korps 291 p. met een le prijs. Harmonie Kunst en Kracht te Den Haag 303,5 is een le prijs. Ere-afdeling: Harmonie L'Echo des Montagnes te Tillburg met Mini Sym- phonie van S. Lancen 144 p. en Harp of Wales van G. Boudijn met 144 p. is 288,5 is 'n le prijs. Kon. Utrechts Dilletanten orkest, Harmonie te Utrecht 289,5 p. is een eerste prijs. Vaandelafdeling Harmonie: Ook hiermede is de dag op een excellente wijze gesloten. Het deelnemende korps heeft bijzonder goede muziek gegeven: hoe kan het ook anders, want dit is de hoogste afdeling waar- Tijdens de direktie-bijeenkomst van Wolverine World Wide (40 miljoen Hush Puppies per jaar) in Tokio werd de Nederlander M. H. Knoek, direkteur van Unischoen N.V. gehul digd voor zijn aandeel in de interna tionale schoenproduktie. De onderscheiding, die voor de eerste maal werd uitgereikt, werd hem over handigd door de vice-president van Wolverine Mr. Vic Krause. in gemusiceerd wordt. Het publiek heeft het dan ook een ovatie gebracht die het toekwam. Het was de harmo nie "Dordrechts Philharmonisch Or kest" te Dordrecht 311 p. met een eerste prijs. Ook dit korps behaalde de wimpel van de federatie. De heer Hoes had alle waardering voor de mededingers aan het con cours en vooral voor de organisato ren van Sophia, die alles zo goed hebben weten waar te maken. Vermei ding verdient het, dat de heer Jan van den Heuvel op zijn hoge leeftijd toch nog het concours heeft willen medemaken. Hij zelf is jaren lang de promotor van Sophia geweest en had een bestuursfunktie in de federatie. Tevens was hij mede de grondlegger van de Federatie. Zaterdag 31 okto ber zal Sophia het concours voortzet ten. Hier zullen dan deelnemen de korpsen van de Jeugd van St. Oeden- rode, Het leerlingenensemble uit Beek en Donk, de Jeugd van Arti et Amicitia uit Oirschot. Deze staan in de vierde afdeling. In afdeling 3 komt uit: Harm. Concordia van Berg- hem; in afdeling 2 Harm. Leerssum te Leerssum; Harmonie Marijke uit Sprang-Capelle. In de 2e afdeling Harmonie Sirena te Sprang-Capelle; Delfts Politie harmonie Excelsior en Crescendo uit Alphen a.d. Rijn. In de afdeling Uitmuntendheid: De Hoop te Stellendam; Kon. Rotterd. Philharmonie te Rotterdam en Harm. De Bazuin te De Meern. Ere afd. Arnhemse Politie harmonie; Harmonie St. Cecilia te Schijndel en Harmonie St. Bavo te Raamsdonk. Zaterdag begint het concours om 11 uur en zal om ongeveer 8.00 uur be ëindigen. Al bij al een groots en een groot con cours dat de Kon. Harmonie Sophia's Vereeniging uit Loon op Zand heeft aangedurfd, maar gezien de resulta ten die het.zelf heeft behaald op de concoursen en de leringen die daar uit zijn getrokken was het voor dit korps niet moeilijk dit te organiseren. BURGELIJKE STAND Geboorten: Pieternella Adriana dv C Maijers en J J van Hees; Cornelia Arnolda dv W Treffers en S Wer vers; Cornelis Pieter zv J de Roöij en H A van Seist. Huw.-aan gif ten: P A Ruitenberg en J J J de Rooij. Ingekomen: M J Sprangers ev van Andel van 's Gravenmoer; CPA van Riel van Udenhout; M C H T Kuijs- ters van Oosterhout; A Veldsink van Utrecht. Vertrokken: W van Dongen met echt genote naar Australië; T M Haver- hals naar Hilversum; D W de Clce naar Waalwijk; C Rosenbrand ev van Wanrooij naar Dongen. RAADSVERGADERING De gemeenteraad zal a.s. vrijdag avond in openbare vergadering bijeen komen ter behandeling van onder staande agenda: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Verlenen van machtiging aan burgemeester en wethouders tot plaatsing of verwijdering van ver- keertekens. 5. Aanbrengen van lichtwegwijzers. 6. Aankoop grond van de heer C. Faro te Sprang-Capelle. 7. Aankoop van grond van de heer L. van Andel te Sprang-Capelle. 8. Ontbinding van een gedeelte van de pachtovereenkomst met de heer D. v. d. Schans te Sprang-Capelle. 9. Nota inzake de uitbreiding en verbetering van het sportcomplex aan de Juffrouwsteeg. 10. Beschikbaarstelling van een kre- diet voor de bouw van een bijzondere sdhool voor kleuter- en basisonderwijs aan de Willem de Zwijgerstraat. 11. Subsidiëring Kerkvoogdij van de Hervormde Gemeente 's-Grevelduin- en Vrijhoeve-Capelle. 12. Aangaan van een overeenkomst met de N.V. Voederfabriek Calorita te Sprang-Capelle i.v.m. gedeeltelijke demping van de Capelse haven. 13. Aaangaan van een rekening-cou rant-overeenkomst met de "Stichting voor de ontwikkeling van de tuin bouw in de gemeenten 's-Graven- moer. Sprang-Capelle en Waspik" te Sprang-Capelle. 14. Wijziging van de gemeentebegro ting en van de begroting van het ge meentelijk grondbedrijf voor het dienstjaar 1970. 15. Mededelingen. 16. Rondvraag. 17. Sluiting. VERKOOP VAN BIER VERBIEDEN Door de heer W. L. Kuis, caféhou der in de Raadhuisstraat 158 is aan de gemeenteraad.een schrijven ge richt om de verkoop van bier in de cantines op de voetbalvelden te ver bieden. Genoemd verzoek zal a.s. vrijdagavond in de te houden gemeen teraadsvergadering worden behandeld Burgemeester en wethouders menen echter dat de gemeente niet bevoegd is in deze aangelegenheid daar de vergunning tot verkoop van bier is verleend door de staatssecretaris van economische zaken. Verder vraagt ge noemde caféhouder om ook het slui tingsuur te verlengen. Daar de raad echter al op 26 september 1969 op eenzelfde verzoek van genoemde af- alleen lederwaren, maar ook shawls, dameskousen, panties, parapluies en handschoenen. SURPRISE-KOOPJES HANDSCHOENEN (geldig van 29 oktober tot 6 november) voor heren, echt leer pigskinprint, warme voering 10,95 pigskinprint, met gebreide voering 12,95 glad nappa, handnaad, gev. 14,95 voor dames, nappa-peccarisé, klassiek model, div. kleuren, met warme tricot-voering 13,95 NU kiezen uit het volledig assortiment DAMES- en TIENERtassen en honderden cadeau lederwaren. grotestraat 264 waalwijk wijzend heeft beslist, wordt een wij ziging in Sprang-Capelle niet nood zakelijk geacht. UITBREIDING SPORTVELDEN In de raadsvergadering van vrij dagavond zal aan de orde komen de uitbreiding van het sportcomplex voor de voetbalverenigingen Wit Zwart en HNC aan de Juffrouw- steeg, bestaande uit een uitbreiding van het complex met een derde speel terrein, gelegen ten zuiden van de bestaande sportvelden, vergroting van het huidige sportveld van HNC tot hoofdveld met de grootste KNVB-af- metingen en uitbreiding van het com plex in westelijke richting tot aan de aldaar gelegen zandweg met een oefenveld, dat ook voor junioren- wedstrijden aan de vereiste maten voldoet. Voorts zal hier ook worden aangelegd een trainingsveldje en een parkeerterrein voor auto's, bromfiet sen en fietsen. Met de reeds aanwe zige sportvelden, kleedkamers en kantines zal dan een zeer goed ge outilleerd sportcomplex ontstaan. B. en W. stellen de raad voor om er mee in te stemmen dat de uitvoering van de eerste fase aan de "GrondMij wordt opgedragen. BOUW NIEUWE SCHOLEN Reeds in de vergadering van de ge meenteraad van 26 mei 1967 is beslo ten medewerking te verlenen aan het bestuur van de vereniging voor scho len met de bijbel, voor het stichten van een nieuw schoolgebouw aan de Zuid Hollandsedijk ter vervanging van het oude schoolgebouw, terwijl in de vergadering van 31 maart 1967 medewerking werd verleend voor het stichten van een nieuwe kleuterschool ter vervanging van het semi-perma- nente gebouw. Inmiddels zijn voor de bouw van bei de scholen de noodzakelijke urgen tieverklaringen ontvangen, zodat het schoolbestuur thans het plan metkos- tenbegrotingen de raad heeft doen toekomen. Men is voornemens beide scholen te realiseren in de vorm van een scholengemeenschap in één ge bouw op het terrein ten zuiden van de Willem de Zijgerstraat en ten wes ten van de Louise de Colignystraat. Het plan voorziet in de bouw van een 4-klassige kleuterschool (3 werkloka len en 1 speellokaal) en een 8-klas- sige school voor basis-onderwijs met daar tussen een gemeenschapsruim te. De totale kosten van bouw en in richting van de scholengemeenschap worden geraamd op 1.286.817, B. en W. stellen de raad voor om voor dit bedrag een crediet te voteren. AANBRENGING LICHTWEGWIJZERS In de vrijdagavond te houden raads vergadering doen B. en W. een voor stel aan de raad om plaatsing van 'n lichtwegwijzer aan de zuidzijde van de Hoofdstraat te Capelle tegenover de Veerweg en plaatsing van een lichtwegwijzer aan de noordzijde van de Hoofdstraat tegenover de Wen- delnesseweg-Oost-Schoolstraat. De totale kosten worden geraamd op 8.500,-. Op advies van de regionale brand weer van de aangesloten gemeenten Midden-Brabant, is door het gemeen tebestuur van Sprang-Capelle, het aanbrengen van een tweetal norton- putten aan de kruising Raadhuis straat-Van der Duinstraat-Dick Flem- mingstraat, en aan de kruising Julia- nalaan-Heistraat-Raadhuisstraat op" gedragen aan het grondboorbedrijf de firma Bergmans te Bergeijk voor een bedrag van 10.752,-. ZILVEREN HUWELIJKSFEEST In het culturele centrum "Zidewin- de" vierde maandag het gemeente raadslid D. H. de Bie met zijn gezin het zilveren huwelijksfeest onder enorme belangstelling. Tijdens de re ceptie in de middaguren was de grote zaal geheel gevuld met familie, ken nissen en zakenrelaties. Talrijke bloemstukken sierden het podium en vele cadeau's werden aangeboden. Des avonds om acht uur kwam de ge meenteraad met hun echtgenotes met burgemeester M. van Prooijen en ge- mens de gemeenteraad sprak de bur gemeester een felicitatiewoord waarin hij er op wees dat de heer de Bie, naast zijn raadslidmaatschap, nog ve le andere funkties vervult in vereni gingen en instanties zodat zijn werk van betekenis is voor het maatschap pelijk welzijn en overhandigde na mens de raad een cadeau. Dr. Winkelman, ook een gemeente raadslid, bood een persoonlijk cadeau aan. Het was voor de familie de Bie een gedenkwaardige dag. RECONSTRUCTIE WENDELNESSEWEG De reconstructie van de Wendel- nesseweg, gelegen tussen de Hoofd straat en het Zuiderafwateringska naal is door het gemeentebestuur op gedragen aan de firma J. C. van der Leyden. wegenbouw te Dongen voor een bedrag van 59.936,80. PROTESTANTS ZIEKENHUIS Door het plaatselijk comité Vrien den van het Protestants ziekenhuis te Den Bosch zal een huis-aan-huis col lecte worden gehouden in de periode van 2 tot 16 november. Door het ge" meentebestuur is bereids hiervoor vergunning verleend. NAAR CONCOURS Zaterdag 31 oktober a.s. nemen een tweetal muziekkorpsen uit onze ge meente deel aan het door de Konink lijke Harmonie 'Sophia's Vereniging' te Loon op Zand georganiseerde groot muziekconcours, waaraan een 40-tal verenigingen deelnemen. De harmonie Marijke komt uit in de tweede afdeling onder leiding van de heer P. Stolk uit Capelle, terwijl het fanfarecorps 'Sirena' te Vrijhoeve deelneemt in de eerste afdeling, on der leiding van de heer J. Verheijden te Vlijmen. BEJAARDENMIDDAG Maandagmiddag werd in het cul tureel centrum 'Zidewinde' wederom een bejaardenmiddag gehouden onder leiding van wethouder Jac. Vos. In deze samenkomst werden een tweetal bestuursleden uit de bezoekers geko zen om zitting te nemen in het alge meen bestuur van het open bejaarden- werk. Burgemeester M. van Prooijen deelde de aanwezigen mede. dat in de vori ge samenkomst als candidaten voor deze functies waren gesteld de heren L. Heurter, D. van Pelt, A. v. d. Hoe ven, T. de Pender en A. Kerst, als mede de dames mevrouw Nieuwen- huizen en mevrouw Holboom. Bij de EEN JONGERE SCHRIJFT: Er is ons geleerd: "als ge niet wordt als kinderen, zult ge het rijk der hemelen niet binnengaan". Maar kunnen wij zijn als kinderen, in de wereld van vandaag? Kin deren zijn uitgelaten en hebben geen besef van wat er in de wereld omgaat. Maar wij horen iedere dag wat er gebeurt in de wereld: al die moordpartijen, de honger en ellende, en allerlei vreselijke dingen. Kunnen wijdie het zo ontzettend goed hebben, 's avonds rustig in bed kruipen, zondet er aan te denken, hoveel mensen op datzelfde ogenblik vol angst zitten; mensen, die nog niet eens weten, of ze er morgen nog wel zijn, of ze hun vrouwen 'en kinderen, vaders of moe ders nog wel eens terug zullen zien. Wij denken dikwijls nergens an ders aan, dan: hoe kan ik het meest en het snelst geld verdienen; wij streven naar een hoge positie; en als het moet, gaan we over lijken. Wij geven geld uit aan onnodige en overbodige luxe; wat de buur vrouw heeft, moeten wij ook hebben. Als we eens het derde part van dat onnodig over de balk gegooide geld weggaven aan dingen, die werkelijk nodig waren Maar we trekken ons nergens iets van aan; we zijn een stelletje egoïsten; we denken enkel en alleen aan ons eigen persoontje, ons eigen huisgezin; en we leven dikwijls al lemaal langs elkaar heen. Alle ellende in de wereld is eigenlijk onze schuld. We zijn mensen moordenaars. We willen dikivijls niet eens onze collega of familie of kennis helpen. We roddelen graag en we duwen als het ware on ze medemensen in de put. Het interesseert ons geen donder. Alleen ikke en de rest kan stikken. Geloven doen we nietwant het gaat ons veel te goed. Maar die mensen, die altijd in angst zitten, die vragen zich wel af: Waarom? Zij hebben een houvast, dat wij niet hebben. Als ons iets overkomt, komen we er niet overheen. Zij hebben geen rijkdom; en toch zijn ze rijker dan wij. Zij hebben iets kostbaars, dat niet te betalen is. Wij hebben niks, helemaal niks. En daarom zijn we geen kinderen. Wij zijn wrede mensen. Daarom het spreekwoord: verbeter de wereld maar begin met jezelf. Probeer elkaar te begrijpen en geef je leven inhoud. PETRA VRIJHOEVEN TSCRKC Na de overwinning die de RKC- ers voorbije zondag bevochten op Stihijndel staat er voor zondag we derom een zware wedstrijd voor de deur Do Waalwijkers moeten dan n.l. in Oosterhout aantreden tegen de kampioen van vorig jaar TSC. Dit is altijd een moeilijk te bestrij den tegenstander geweest en nu ze in het begin van deze competitie reeds enkele punten zijn achter ge laakt zullen ze ongetwijfeld zondag zich tot het uiterste inspannen om pe punten in Oosterhout te houden c-m zodoende de aansluiting met de kopgroep niet geheel te verliezen. De RKC-ers hebben echter hope lijk zoveel moed uit deze overwin ning van zondag geput dat ze zon dag ook TSC kunnen weerstaan. De wedstrijd die wordt geleid door J. L. A. Blangé zal ongetwijfeld door vele Waal wij kse supporters worden bezocht om zodoende RKC in deze zo moeilijke wedstrijd tot een morele steun te zijn. Ket verdere programma luidt: RKC 2Veerse Boys 2 14.30 uur DESK 3—RKC 4 12.00 uur DESK 5—RKC 5 14.30 uur Raamsdonk 3RKC 6 12.00 uur RKc 7White Boys 3 11.30 uur Junioren Hoofdklasse VOABRKC 12.00 uur. BAARDWIJK—RAC Na de nederlaag van 'zondag tegen Dongen speelt Baardwijk a.s. zon dag thuis tegen 't hoog geklasseer de RAC uit Gilze-Rijen. Wanneer Faardwijk met dezelfde inzet speelt als de afgelopen wedstrijden moet Baardwijk kans zien deze sterke tegenstander in eigen huiis met iets meer fortuin als tegen Dongen te kloppen. Ziet Baardwijk hiervoor kans dan is de mogelijkheid om bij de kop groep te geraken nog steeds niet voorbij. Voor de vele Waalwijkse v oetbalsupportes staat weer een spannende wedstrijd te verwachten die om 14.30 uur aanvangt. De overige elftallen spelen de vol gende wedstrijden: Dongen 2Baardwijk 2 14.30 uur Eaardwijk 3-Raamsdonk 2 12.C'0 uur Baardwijk 4WSC 3 12 00 uur WSC 4'Baardwijk 5 12.00 uur Baardwijk 6WSC 5 12.0o uur Nieuwkuyk 4-Baardwijk 7 12.00 uur Nieuwkuyk 5-Baardwijk 8 12.00 uur eerste stemming kreeg de heer Heur ter 76 van de 90 uitgebrachte stem men terwijl bij de tweeede verkiezing mevrouw Holboom 57 van de 90 uit gebrachte stemmen verwierf. De an dere stemmen waren verdeeld op al de overige candidaten, zodat beiden met overgrote meerederheid waren gekozen. De burgemeester en de wethouder fe liciteerden hen met hun benoeming, hopende dat hun medewerking in het bestuur een goede bijdrage moge zijn voor het open bejaardenwerk. Het gemeenteraadslid D. de Bie die toevallig in 'Zidewinde' met zijn ge zin het zilveren huwelijksfeest vierde bood de bejaarden een comsumptie aan, hetgeen ten zeerste op prijs werd gesteld en gewaardeerd, reden waar om bij het verlaten van 'Zidewinde' in de hal door alle bejaarden de feest vierende familie "Lang zullen ze le ven" werd toegezongen. BA VEL—RWB Zondag a.s. trekt RWB naar Ba- vel. Deze vereniging staat momen teel 2 punten onder de RWB-ers. Het is een technisch goed voetbal- Jende ploeg met een goede verdedi ging. Toch heeft RWB ook hier weer goede winstkansen, als er weer ge speeld wordt als de laatste wedstrij den, dus met dezelfde inzet, met dezelfde werklust en met dezelfde kameraadschappelijke instelling Wordt er gewonnen, dan nesteii men zich stevig in de kopgroep, waar RWB nu met drie clubs gelij'r staat. Maar het de instelling als in de laatste wedstrijden zijn er deze mogelijkheden. De scheidsrechter is de heer Kou tres. Het vertrek vanaf het club huis is cm kwart voor een. Het verdere programma luidt: RWB 2Ons Vios 2 14.30 uur Haarsteeg 3—RWB 3 14.3o uur Be Ready 2RWB 4 14.30 uur RWB 5SC Elshout l 12.00 uur RWB 6—Berkdijk 3 12.00 uut BAL BIJ RWB T.B.V. ST NICOLAASAVOND Zaterdag a.s. organiseert de jeugd commissie van RWB weer de tr?- uitionele balavond die gehouden wordt t.b.v. de St. Nicolaasavond van de RWB-jeugd. Deze balavond, waarbij weer een grote verloting wordt gehouden met mooie prijzen, is in café J. Hoevenaar en begint om 20.00 uur. Het Casino-trio zorgt voor de mu ziek en de jeugd-commissie ver wacht veel publiek en ook zeker de ouders van de pupillen. WIT-ZWART—SMERDIEK Wit-Zwart speelt zaterdag tegen Smerdiek uit Sint Maartensdijk. Smerdiek, de enige derdeklasser op het eiland Tholen, verkeert in de gradatiegevaar. De debuterende Zeeuwen hebben tot nu toe vier punten uit acht wedstrijden te ver garen. Wit-Zwart zal moeten oppas sen voor deze ploeg, die vecht voor ieder puntje. De wedstrijd begint om drie uur. Scheidsrechter is de heer W. van Aalst uit Dinteloord. Wit-Zwart 2 gaat naar NEO 3, dal niet slechts één punt minder dan CNI de tweede plaats inneemt in de tweede klas B van de afdeling Brabant. De ontmoeting begint oir één uur. De leiding is in handen van de heer H. Faro. Wit-Zwart 3 ontvangt om één uur Good-Luck 4. Scheidsrechter is de heer C. Metzke. Wit-Zwart 4 gaal op bezoek bij Waspik om 15.00 uur. Slandenlijsten: 'Handbal veldcom- petitie, heren senioren. Tachos 7 7 0 0 14 122— 61 Internos 7 6 0 1 12 126— 54 Were Di 7 5 0 2 10 129— 73 Boemerang 7 4 0 3 8 101— 9' Rapid 7 3 0 4 6 73— 83 Dongen 7 1 1 5 3 70—120 EBHV 7 1 0 6 2 48—129 Volt 7 0 1 6 1 54-106 Handbal veldcompetitie, dames se nioren Dongen 7 6 1 0 13 64— 28 DESK 7 6 0 1 12 78-3 Tachos 7 5 0 2 10 104— 36 Giize 7 3 2 2 8 67— 54 DVS 7 3 0 4 6 41— 35 VCW 7 1 2 4 4 50— 64 Terheyden 7 1 1 5 3 27— 73 SOA 7 0 0 7 0 12—117

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 2