Successenreeks van RKC gestuit roei- >riljant jpe^ DESK haalde uit tegen Schijndel5-1 SSG in Kampen geklopt1-0 WSC moest in Taxandria meerdere erkennen1-2 fofi aiTipe i X ampe SC Gastel was gelukkiger dan RWB 2-0 laatje rijden! 3.K.UERHULST het mooiste cadeau», 'n Prisma horloge! Sta&sar bouwman brillen 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN WOENSDAG 23 DECEMBER 1970 10 4—1 zege White Boys Een JPC groei-briljantrlng... waardevol geschenk! Een ring met een prachtige, grote briljant-nu bereikbaar! Want u kunt beginnen met een kleine - maar daarom niet minder echte - briljant Met JPC-Garantie voor kwaliteit, hoogwitte kleur en waardevastheid bij inruU. Beginprijs reeds vanaf 126,-. Onder overlegging van het JPC-Certificaat dat u bij uw eerste aankoop hebt ontvangen, kunt u deze ring later inruilen voor een ring met grotere briljant U ontvangt voor uw ingeleverde ring het volle aankoopbedrag terug en hoeft u dus alleen het prijsverschil bij te betalen. Enzovoort., zo. groeit uw bezit! Wij tonen u graag onze kollektie en verstrekken u gaarne - vrijblijvend - alle inlichtingen. groei-hriljant J Vlijmense Boys boekte 1—0 zege Waspik teruggewezen door ÜVVs 2-4 3* Baardwijk sterker dan Sarto: 3—0 I Tilburg Yachos-dames en -heren wonnen grotestraat 231 waalwijk RKDVC liet Wilhelmina sneuvelen: 2—1 Waspik Aan de goede bedoelingen van RKC is voorlopig een einde geko men in Helmond. Bleef RKC in de afgelopen 5 wedstrijden ongeslagen, nu moest men de meerdere erken nen in Helmond, dat met 20 aan de goede kant van de score bleef. Door deze zege wisselde Helmond van plaats met RKC, hetgeen ten koste ging van RKC. Helmond heeft nu 12 punten terwijl RKC op 11 bleef staan. Ondanks het verlies, dat RKC leed, was de schade toch beperkt omdat de clubs onder RKC op de ranglijst het er ook niet zo goed afbrachten. Het is in Helmond geen goede wedstrijd geworden. Beide teams speelden beneden hun kunnen en wisten niet te profiteren van de ge boden kansen. Vooral van de zijde van Helmond waren er verschillen de goede kansen, maar het pleit niet voor hun voorhoedespelers, dat het maar bij 20 is gebleven, waarbij bovendien nog komt, dat de beide doelpunten niet op naam geschre ven konden worden aan de voor hoede. De spelers hadden het van daag blijkbaar niet en vooral indivi dueel werden er vele fouten ge maakt als het ging om technisch kunnen. De wedstrijd zelf heeft een zeer sportief verloop gehad. Slechts de verzorger van Helmond behoefde maar één keer in het veld te ko men. De start van Helmond was zeer zwak en hierdoor kon RKc vanaf het begin naar voren gaan, maar succes zat er toch niet in. Helmond ging zich allengs beter opstellen en drong RKC terug. Het middenveld kwam in handen van Helmond en vooral gevaarlijk werden zij toen Van de Kerkhof een voorzet gaf, die via de deklat weer in het veld terugkaatste. Helmond probeerde het met verre schoten, maar zij vonden doelman Wijkmans op hun weg, die deze middag zeer goed zijn doel verdedigde en aan beide doel punten weinig schuld had. Aan de andere kant liet RKC zich ook niet onbetuigd en dit kwam tot uiting in een schot van linksback Van de Wiel, dat nog net naast ging. Er kwamen voor beide teams enkele kansen, maar in de 39e minuut werd het uit een voorzet van Van de Kerkhof, die Luyben een niet te rmssen kans gaf, 1C\ Het had voor rust nog gelijk kun nen zijn als De Ruyter op zijn tel len had gepast vlak voor de goal, maar tot ontzetting van alle RKC- supporters schoot hij in handen van doelman Goebbels. Dit betekende de ruststand en wie gedacht zou M.P.O. uit Oosterhout leed in Waspik-Boven een duidelijke 41 nederlaag. Piet Kuyten en Hans van Eiten zorgden voor een 20 rust stand. Laatst genoemde voerde in de 2e helft de voorsprong tot 30 op waarna M.P.O. tegenscoorde. Ge rard Faro bepaalde de eindstand op 41. White Boy 3 won van Fc Dru- ren met 32. Het 4e team verloor in Haarsteeg met 92. .Üw Juwelier' met ,'t Klokkenspel ;""Grotestiaat'260^ Waalwi]k Tel 04160 34681 hebben dat RKC na de rust fana tiek zou gaan aanvallen, die is toch wel bedrogen uitgekomen, want de kansen, die er kwamen waren voor Helmond en niet voor RKC. Na een kwartier werd Schapendonk ver vangen door Süoss. Toen kwam dan de 17e minuut, waarin Van Pruys- Sen de bal, die het net zeker ge haald zou hebben, met de hand weg sloeg. Lintermans zou het varken tje wel even wassen, maar hii had zich vergist in doelman Wijkmans, die naar de goede hoek dook en de ingeschoten bal hield. Even later werd het dan toch 20, toen Her mans, de linksback kon scoren. Er kwamen vooral voor Helmond noog goede kansen, maar deze werden alle verprutst. Toen de scheidsrech ter dan ook voor de laatste maal floot, kon men alleen maar konsta- teren, dat deze uitslag de enig juis te was. Onder matige belangstelling speel de Vlijmense Boys zondag tegen Brabantia uit Eindhoven. De Boys kwamen met enkelen invallers uit en speelden een goede wedstrijd. Vanaf de aftrap gingen de Boys meteen in de aanval. Echter ook Brabantia kwam goed voor doel en een ver-schot ging buiten bereik van de Boys-doelman tegen de lat. Rechtsbuiten Oremans van de Boys wist met een mooi schot bui ten bereik van de doelman van Brabantia de score te openen 10. Brabantia probeerde met man en macht om de gelijkmaker te scoren, maar doelman Van Engelen was weer in grote vorm en werkte goed weg. De Boys kregen bij de uitval len vooral van rechtsbuiten Ore man die zeer gevaarlijk waren maar beide verdedigingen bleven de baas en de rust kwam met 10 voor de Boys. Na de rust pakte Brabantia flink aan. De Boys kwamen even onder zware druk maar hielden goed stand omdat Brabantia een schutter mis te. De stand bleef dan ook 10. Met cijfers, die aan duidelijkheid niets te wensen overlaten, heeft DESK haar leiderschap duidelijk onderstreept. Maar toch moet het ons van het hart, dat deze 51 geen getrouwe afspiegeling is van het ge hele spelverloop. Dat blijkt overi gens ook hieruit, dat de twee laat ste doelpunten nauwelijks twee mi nuten voor het einde tot stand kwa men. De overwinning van DESK was weliswaar volkomen verdiend, maar de tegenstand van Schijndel was veel groter dan de cijfers zou den doen vermoeden. Vanaf het beginsignaal van arbi ter Van Veen, die er een strakke leiding op nahield, maar toch'nog enkele malen duidelijk uit de toon viel, wierpen de gasten zich met tomeloze energie in de strijd en de Kaatsheuvelse formatie moest met een op haar qui vive zijn om niet op een achterstand gezet te worden. Deze felle aanpak van Schijndel leidde er toe, dat de thuisclub tij dens deze beginfase niet haar nor male cadans kon vinden en tever geefs probeerde de strijd te ver plaatsen. Het was duidelijk, dat DESK snel een treffer nodig had om de aanvalslust van zijn tegen- siander wat in te tomen en in de 10e minuut lukte dit reeds toen Broers de bal uit een vrije trap voor het Schijndel-doel plaatste en Henk van Rooij met een goede kopbal voor een doeltreffende afwerking zorgde, 10. Maar het was net of Schijndel deze achterstand nodig had om nog feller van leer te trek- 'ken. Zij dienden meteen van repliek toen stopper Smits een foutje maak te, dat de inleiding werd voor een benauwde situatie voor de DESK- veste en twee corners op een rij op leverde. De DESK-defensie moest assistentie krijgen van de halfs en zelfs uit de voorhoede, waarvan spits Van Rooij alleen op de mid denlijn z'n kans stond af te wach ten. Doelman Lugters moest een maal al zijn capiciteiten aanwenden om de gelijkmaker te voorkomen. Maar razendsnel wist DESK vanuit de verdediging enkele malen over te schakelen en bij een van deze aanvallen ontsnapte Schijndel via Van Esdonk op het nippertje aan een tweede treffer. In Ulvenhout leed het eerste elf tal van Waspik tegen UW, dat vo rige week al danig uit haar slof schoot tegen Advendo, een gevoe lige nederlaag. Gevoelig vooral om dat de blauw witten nu een fikse duikeling maken op de ranglijst. Al blijft het verschil met de koplo per tot 3 punten beperkt, in het ge drang naar de leiding hebben zich nu 8 concurrenten boven Waspik genesteld. Voor de rust had Waspik de wed strijd tegen UW volledig in han den. De thuisclub opereerde erg on rustig en paniekerig en werd door Waspik volledig overklast. UW kwam maar uiterst zelden op Was- piks speelhelft. Geheel tegen de ver houding in werd het uit een vrije trap 10 door Toon Karton. Toen Waspik nog voor de rust gelijk maakte door een afstandschot van Kees Smits leek er geen vuiltje aan de lucht; Waspik zou haar superio riteit na rust wel even uitdrukken. Dit zou ook gebeurd zijn als de ko gel die André Smits uit een combi natie met Tom Smits en Hans Both niet op de lat uit elkaar was ge spetterd. Nu kwam UW middels Kees Oninx op winst, 21, en daar uit putte de thuisclub wel zoveel moed dat Waspik beslist niet meer kon dominieren. UW werd een ge lijkwaardige partner, maar dan een die veel gemakkelijker kansen wist te benutten dan Waspik. Toon Kar ton had na een snelle rush weer succes zodat een kwartier na rust de stand op 31 kwam. En weer was het de paal die voor Waspik een beter uitgangspunt in de weg stond. Toen van Oudshoven geflat teerd 41 schoorde was het een be keken zaak. Dat kees Smits uit een strafschop 42 scoorde was niet van grote betekenis omdat er nog maar 5 minuten meer restten. Enkele minuten kwam deze toch voor de pauze tot stand toen Broers de bal uit een vrije trap zo scherp in de doelmond plaatste dat doelman Cromsigt verrast werd en v. Rooij maar het laatste zetje be hoefde te geven, 20. Ook in de tweede helft bleek het spel een matige vertoning aan beide kanten. DESK wist maar niet het juiste antwoord te vinden op het harde ingrijpen van de Schijndelse defensie. Het enige wapenfeit was voorlopig een vrije trap van Joos- ten, waaruit Frans Damen de bal even met z'n kuif beroerde, die ver volgens net langs de paal ging. Na dat het DESK-doel op wonderbaar lijke wijze aan doorboring was ont snapt, wist Van Rooij na 'n kwar tier bij een ingooi van Schijndel de vijandelijke verdediging de bal te ontfutselen. Op hetzelfde moment stormde Soeterboek in de vrije ruimte, kreeg de bal op maat voor z'n voeten en kogelde van circa 20 meter ineens in. Een schitterend doelpunt, dat de gasten echter nog niet op de knieën bracht. Met nog 'n kwartier te spelen liet doelman Lugters zich verrassen door een vrije trap van Rijkers, 31. Menigeen van de circa 2000 kijkers dacht dat het daarbii zou blijven, maar het pakte anders uit. Enkele minuten voor het eindsignaal werd eerst Van Rooij in een kansrijke positie met twee handen in de rug geduwd en tegen de grasmat ge smeten, waarin de arbiter eveneens niets onoirbaars zag. Maar toen even later een Schijndel-verdediger c'e bal met de hand bewerkte, kon Soeterboek vanaf de 11-meter stip de stand op 41 brengen. En in de laatste minuut dook de zelfde Soeterboek op het juiste moment op om een pass van v. Rooij af te ron den en een hattrick oo z'n naam te brengen, 51. gouden herenhorloge, automatisch met datum 285,- (gouden heren horloges v.a. 215,-) JUWELIER Stationsstr. 88, Waalwijk telefoon 04160-33037 Onder slechte weersomstandighe den werd het beginsignaal gegeven voor deze, vooral voor Sarto uiterst belangrijke wedstrijd daar zij op de onderste plaats vertoefde. Vanaf het begin was het een op en neer gaande strijd. Vooral de Sarto- defensie paste regelmatig de buiten- spelval met succes toe. Het was dan ook voor de Baardwijk-voorhoede moeilijk voetballen. Het moet gezegd worden dat Sar to vooral op het middenveld zeker de meerdere was van Baardwijk. Deze ploeg is dan ook zeker niet de onderste plaats waardig. Baardwijk miste deze middag zeker de door ziekte verhinderde jeugdige Ad v. Cromvoirt op het middenveld. In de 3e minuut kwam Baardwijk toch op een voorsprong door een prima doelpunt van W. Wilhelm: 10. Sarto bleef aardig spelen. Het duurde echter steeds te lang voor een kans werd afgerond. Na de rust bleek toch dat Baard wijk duidelijk de ploeg was die meer inzet vertoonde. 16 Minuten na rust was het Ad Mulders die 'n pracht doelpunt scoorde: 20. Hierna bleef Baardwijk aandringen, terwijl de Baardwijk-defensie wei nig moeite had de Sarto voorwaart - sen te stuiten. 10 minuten voor tijd werd de sterk te van Baardwijk uitgedrukt door weer een doelpunt van Ad Mulders 30. 8 Minuten voor tijd werd W. Wilhelm vervangen door Ad Wij nen, die vlak voor het einde nog een prima kans kreeg na prachtig voorbereidend werk van E. Thurea. Zijn schot ging echter juist naast. In onze prognose van donderdag werd vermeld dat SSC de overwin ning in Kampen zou behalen. Niets is echter daarvan uitgekomen. Niet dat SSC nu in alle opzichten de mindere was van Go Ahead maar men kan veilig stellen, dat de Spr.- Capellenaren vele malen iets te laat waren om voordeel te kunnen trek ken uit de hun geboden kansen. Conditioneel moet men stellen, dat de Kampenaren iets beter waren dan de SSC-ers en geïnspireerd wer den door het goede spel en de pre- ciese passes van Henk Kiel. In de eerste speelperiode gingen beide oartijen gelijk tegen elkaar op. SSC wist zich goede aanvalskan- sen te scheppen maar de afwerking liep telkens op niets uit. De tegen partij echter kon zich zeer moeilijk kansen scheppen omdat de SSC-de- fensie telkenmale keurig ingreep en zodoende de Kapenaren belette tot doelpunten. SleGhts in de voorlaat ste minuut van de eerste helft kon G0 Ahead tot scoren komen. Over links kwam de bal bij Schinkel te recht. Deze kwam in een duel ge wikkeld met Lagrouw maar de Kampenaar wist dit duel te winnen en gaf met een kalm schot zijn club de leiding. Met de 10 stand brak de rust aan. Deze 1o stand gaf geenszins het inzicht, dat de Kampenaren de over winning nu ook in de zak hadden. Integendeel. Al spoedig na de her vatting schiep SSC zich enkele kan sen maar het lukte niet tot doel punten te komen. In de 10e minuut kwam er een fraaie aanval geleid door Faro. Er volgde een afgemeten voorzet die door Van Peer ineens op de voet werd genomen doch zijn schot ging rakelings over. Maar ook de Kampenaren zaten niet stil. Goe de aanvallen werden ingeleid door hun beste speler Henk Kiel. Doch steeds wist de SSC-defensie deze aanvallen af te slaan. De SSC-ers wilden toch naast Go Ahead komen. Zowel Lagrouw als Viergever gin gen meer naar voren, en met veel moeite wist Go Ahead deze aanval len van SSC te weerstaan. Naarmate het einde naderde steeg de spanning. Maar Go Ahead wilde persé deze wedstrijd winnen om zich zodoende iets weg te werken uit de gevaar lijke zone. Dit lukte hen volkomen. SSC dat maar bleef aanvallen vond in het verdedigings gebied steeds zes of zeven Go Ahead-spelers en het was ondoenlijk om daar door heen te komen. Het einde kwam dan ook met een magere 10 overwin ning voor Kampen. Scheidsrechter De Rijt leidde deze wedstrijd niet on verdienstelij k. Taxandria heeft met succes haar eerste plaats op de ranglijst verde digd; een kostbare 21 overwinning was het resultaat, een resultaat waarmee de mannen uit Oisterwijk erg gelukkig waren, want een gelijk spel had WSC zeer zeker wel ver diend. De aanval van WSC kon ech ter deze middag de juiste richting niet vinden en in laatste instantie was het doelman Van Amelsvoort die voor Taxandria de voorsprong vasthield. Direct na het beginsignaal van ar biter v. d. Enden, die goed leidde, maar weinig toeliet, trok WSC ten aanval en reeds na 5 minuten kreeg L. Pullens een goede schietkans; zijn schot werd echter gestopt door de doelman. In de 17e minuut kwam Taxandria op een 01 voorsprong toen een corner op rechts genomen door de WSC-doelman verkeerd be oordeeld werd en in tweede instan tie door v. Rokven werd ingekopt. Even was WSC aangeslagen en de verdediging moest nog enkele cor ners prijsgeven. Geleidelijk kwam WSC weer in de aanval en enkele goede voorzetten van Witteveen be reikten net geen WSC-aanvaller om de zaak af te ronden. Na de rust nam WSC opnieuw het initiatief en reeds na 5 minuten kwam de gelijkmaker, na goed door zetten van Witteveen, die met een korte pass T. v. d. Steen bereikte en diens omhaal betekende de ge lijkmaker; 1—1. WSC bleef in de aanval, maar een doelpunt kwam aan de andere kant toen midden voor Creusen even vrij spel werd gelaten; zijn harde schot werd nog door doelman Pullens uit de hoek gehaald, maar niet geheel klemvast en de tweede inzet betekende 12. Daarna is WSC voortdurend in de aanval geweest, maar op de meest wonderbaarlijke wijze ging de bal steeds net naast of over het doel of werd gestopt door de Taxandria- doelman. Overigens verzuimden de Waalwijkers in^deze periode snel en open te spelen en werd er soms te lang getreuzeld met schieten. Bij WSC werden T. v. d. Steen en J. Schapendonk nog vervangen door H. Claassen en J. v. d. Wiel; het mocht echter niet baten. WSC moest voor het eerst sinds vele weken an- dèrmaal een nederlaag incasseren. HEEFT ALTIJD veel nieuws, veel moois, veel chics en veel „hips" KOM KIJKEN: pantalons, jersey pakjes en B japonnen, vesten, jumpers, nylons, shawls, zakdoeken, enz. enz. 'n REUZE-COLLECTIE in I Heuvelstraat 14 De Gastel-trainer heeft in de winst van zijn club een zeer belangrijk aandeel gehad. Vorige week zag hij de grote RWB-zege op Longa en trok daaruit zijn conclusies. Hij gaf de RWB-schutters een voortduren de bewaking en zij kregen dan ook weinig kans. De start was voor Gastel zeer gun stig. Al na 2 minuten kwam het op 10. Een vrije trap enkele meters van de cornervlag, schoot door het spekgladde veld voorbij de verde- Het was nodig dat Tachos een te genstander kreeg, waardoor ze kon den tonen dat een inzinking geen definitieve uitschakeling hoeft te worden. Het was E.B.H.V. dat het slachtoffer werd van een groot scheeps herstel van de Tachos-Da- mes. Met een volledige inzet werd de ruststand dan ook 82 en na de rust werd het spelpeil nog beter en er kwamen daardoor nog meer kan sen. Het zwakke E.B.H.V. ging roem loos ten onder met maar liefst 194. Do Waal wij kse dames hebben nog alle kansen, maar dan mogen er geen wedstrijden meer verloren worden. HEREN Het werd een aparte wedstrijd ir. een competitie, waar nog van alles kan gebeuren. Taxandria staat op de tweede plaats maar Rapid uit Breda heeft 2 wedstrijden minder gespeeld en is dus nog wel degelijk kandidaat. De rust ging in met 71 en na de rust kwam Taxandria er pas in de laatste 6 minuten even aan te pas. Tachos won de wedstrijd met 18o en staat nu 6 punten "los" van Taxandria, maar beslist is er nog niets al zijn de vooruitzichten meer dan hoopgevend. Bij een kampioen schap zal Tachos promotiewedstrij den moeten spelen tegen de kam pioen uit het Distrikt Zeeland en de winnaar daarvan zal uit gaan ko men in de landelijke 2e klasse. tel. 33866 Gratis brilverzekering De wedstrijd RKDVC-Wilhelmina werd een zeer spannende. Wilhel mina stond ongeslagen bovenaan de ranglijst. Na een kwartier spe- den kwam een prachtschot op 40 m afstand van P. van Heeswijk tegen de lat waaruit RKDVC-er Tonny Wagemakers met een kopbal 10 scoorde. Het was een gelijk opgaand spel tot 5 minuten voor de rust G. v. d. Velden een voorzet van rechts op de schoen nam en daardoor de ruststand op 20 voor de Drune- naren bracht. Na de rust zette Wil helmina alles op alles om de achter stand weg te werken, maar een zeer aktieve achterhoede van RKDVC hield de touwtjes strak in de hand. Tot een kwartier voor het einde Wilhelmina een vrije trap kreeg en het via een kopbal 21 werd. On danks verwoede pogingen van beide zijden bleef het 21 en werd het een verdiende overwinning voor RKDVC. A.s. zondag geen competitiewed strijden doch Tweede Kerstdag om 12 uur vriendschappelijke wedstrij den van RKDVC 1—RKDVC 3;; RKDVC 2—RKDVC 4. diging van RWB en een vrijstaande Gastel-speler kon van dichtbij in schieten. Daarna was een half uur lang RWB beslist de betere ploeg en met zeer goed voetbal in hoog tempo was het heer en meester, echter tot aan de verdedigingslijn, want daar kreeg men van de Gas tel-achterhoede geen kans. Eenmaal kwam Huub Bruurmijn tot 'n doel- rijp schot, maar de bal veranderde nog net van richting en ging naast. Ook Kuysten liet een kans om ge lijk te maken liggen, door naast te schieten. De uitvallen van Gastel waren ook niet ongevaarlijk, maar leverden toch niet meer dan enkele corners op. Direct na rust kwam Gastel gevaar lijk opzetten, maar na 5 minuten nam RWB het initiatief in handen en bleef drukken op 't Gastel-doel. Een doelpunt wilde echter niet ko men. De druk werd steeds groter en geheel RWB stond praktisch op de Gastel-helft. Enkele malen had Gastel puur geluk en eenmaal kwam de lat te hulp. De gelijkmaker kwam niet en het risico dat RWB in de laatste fase van de strijd logischer wijze moest nemen, het ver opdrin gen, leverde Gastel in de laatste 20 seconden nog een doelpunt op, toen de bal naar voren werd gespeeld, waar alleen de RWB-keeper nog stond en deze gepasseerd werd met een goed schot. Dit laatste doelpunt was echter voor de statistiek. Gas tel was in deze goede en wel bij zonder sportieve strijd gelukkiger dan RWB. SASKIA EN SERGE NAAR WASPIK Het bestuur van de Waspikse vol leybalclub Atak heeft voor haar traditionele Nleuwjaarsbal in De Statie dit jaar een heel bijzondere attraktie. Niemand minder dan het duo Saskia en Serge zal op vrijdag 1 januari optreden. Daarnaast heeft menzich weer verzekerd van de medewerking van het bekende or kest De Wavo's. Saskia en Serge zijn nu definitief uitverkoren om Nederland te vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival 1971. In de Statie zal er verder een originele Tiroler Weinstube worden ingericht. De zeer speciale opzet van dit Atak- bal vindt haar oorsprong in het ka der van de viering van het 15-jarig bestaan van de vereniging. BARAK BIJ HERCULES De handboogschutterij Hercules gaat in De Roskam op de Vaarkant een barakconcours houden op 26 en 27 december en 1, 2 en 3 januari. Naast dagprijzen zijn er aanlokke lijke geldprijzen te verdienen. VROEGE NACHTMIS In verband met het feit dat de organist in de kerstnacht druk be zet is, was het kerkbestuur van dc Bartholomeusparochie genoodzaakt de nachtmis dit jaar erg vroeg te zetten en wel om 8 uur 's-avonds. Op zondag 27 december, derde Kerstdag, zal het jongerenkoor de mis van half elf verzorgen met een kerstthema als uitgangspunt. DAMESVOLLEY Het damesteam van Apollo won twee kostbare punten na een goe de wedstrijd tegen Terra Nova. Het team van Automedon bleek voor de pupillen van Bertus Kamp te sterk. Beide wedstrijden werden in 2 sets afgewerkt.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 11