in Livraghi de hoofdrol speelde, maar tevens eenige beschouwingen geleverd over de organisatie der kolonie, de rechtspraak, de scholen, den eeredienst, enz. Wat de veelbesproken gruwelen betreft, ofschoon zij moet erkennen dat de berichten zeer overdreven waren, heeft de commissie ge constateerd dat een aantal onwettige te rechtstellingen hebben plaats gehad. In het najaar zal, de eommissie een algemeen rap port indienen over de verbeteringen, in de kolonie tot stand te brengen. Op het Grieksche eiland Zante zijn rjjke petroleum-bronnen ontdekt. Men maakt reeds toebereidselen tot het exploiteeren van deze nieuwe bron van welvaart. 19 dezer gemeld Perzië getroffen taoepen zullen mej. Greenfield, Uit Tauris wordt van dat, volgens eene met overeenkomst, Tarksche worden uitgezonden om het Engelseh meisje dat door de Kurden ontvoerd is, te bevrijden. De schuldigen zullen gestraft worden. De revoluti in Chili. De Justice ver neemt uit New-York, dat de tien aanhan gers der Congrespartij, die onlangs een poging hebben gedaan om eenige der Re- geeringsoorlogsvaartuigen in de lucht te laten springen, op den 14n dezer gefusileerd. liet vroegere bericht van de zijde der Chileensche Regeering, dat de op het gebied der Argentijnsche Republiek teruggedreven troepen de Cordilleras de los Andes hadden overgetrokken en zich weder by de hoofd macht gevoegd hadden, blijkt voorbarig geweest te zijn. Kolonel Stephan bevindt zich nog met 17 officieren op een zeker punt, Las Cuevas genaamd, en 3800 meter boven het oppervlak der zee gelegen. Daar zijn zij geheel door de sneeuw inge sloten en hebben behoefte aan het noodig- ste. Men heeft beproeft de ongelukkigen van Mendoza uit een en ander te doen toekomen, doch men kon hen niet bereiken. Algemeen vreest men, dat de moedige mannen, die een dergeljjken overtocht aan durfden, van koude en gebrek zullen om komen. De Spaansche Regeering heeft de Span jaarden verboden dienst te nemen op de Errazuriz«, zoo zij zich in Spaansche havens -tiiocht vertoónen om scheepsvolk aan te monsteren. Ook de Engelsche Regeering zal zulk éëfi verbod' uitvaardigen. Een telegram uit Chili meldt, dat de CÖfigrestroepen bij Huasco zijn geslagen en tweehonderd ruiters sneuvelden. kohier van den hoofdelijken omslag dezer gemeente, voor het dienstjaar 1891, goed gekeurd door Heeren Gedeputeerde Staten, bij besluit van 16 Juli jl., G. no. 50/35 aan den Gemeente-Ontvanger termvordering is gezonden en een afschrift daarvan ge durende 5 maanden ter secretarie der ge meente voor een ieder ter lezing zal zjjn nedergelegd dat ieder aangeslagene binnen 3 maanden na de dagteekening der uitreiking van zijn aanslag-biljet bezwaren tegen den aanslag op ongezegeld papier bij den Gemeenteraad kan indienen, van wiens beslissing binnen 30 dagen na de mededeeling daarvan, in beroep kan worden gekomen bjj Heeren Gedeputeerde Staten. Te Tenessee vermoordde de 30-jarige mevrouw Lockridge haar 3 kinderen, resp. 4 en 2 jaar en 4 maanden oud, waarna zjj zich zelf dood schoot. Zij liet een brief aan haar man achter, om hem te ver zekeren, dat 't voor haar en haar kinderen beter was naar den Hemel te gaan. - Te Parjjs zijn 's nachts op straat twee jongens van 14 jaar slapende gevonden die uit Metz waren -kómen wandelen om het feest van 14 Juli by te wonen. Uitgeput en ram melend van den honger hadden zy na een zesdaagschen tocht Parys bereikt. - Te Alt- en Neugersdorf liggen 55 menschen bedenkelijk ziek tengevolge van trichnose- vergiftiging door het gebruik van worst. - Te Clay City, Illinois, heeft een dronkaard zijn vader, moeder, vrouw en kind ver moord en daarna het huis in brand ge stoken en zich zelf gedood. Op last van het ministerie van landbouw der Vereenigde Staten van Noord-Amerika werden zooals destjjds door ons werd mede gedeeld, den 22en Juni in de nabjjheid der hoofdstad, proeven genomen om langs kunst- matigen weg een milden regen op bet aard rijk te laten neerdalen. Hoog in de lucht deed men een met ontplofbare stoffen ge- vulden ballon uit elkander springen, en in derdaad stroomde het hemelwater neder, als of een wolkbreuk had plaats gehad. Het was echter maar een korte vreugde, want spoedig klaarde de lucht weer op, en was het met regenen gedaan. De verbazing over het welslagen van deze eerste poging was groot, maar toen de eerste indruk voorbij was, begon men zich af te vragen, of het ook niet zou ge regend hebben, wanneer men den ballon niet had laten ontploffen. Verschillende proeven worden na dien tjjd nog genomen, sommige met het gewenschte succes, andere echter zonder eenig uitwerking, zoodat nog steeds de zekerheid niet is verkregen, dat men het kan laten regeren waar en wan neer men het verlangt. Invordering 's Rijks Directe Belastingen- De Burgemeester der gemeente Heusden maakt bekend, dat het kohier voor de be lasting op het. personeel No. 2 over het dienstjaar 1891/92, invorderbaar verklaard op den 21 Juli 1891, aan den Ontvanger er invordering is ter hand gesteld en ieder daarop voorkomende belastingschuldige ver plicht is zijnen aanslag, op den by de wet bepaalden voet, te voldoen. Afgekondigd en aangeplakt te Heusden, den 23 Juli 1891. De Burgemeester voornoemd, HONCOOP. Bij de stemming van Dinsdag j.l. werden zij alle drie met algemeene «temmen her kozen. Binnenland. NEDERHEMERT, 22 Juli. verkiezing van twee leden voor By de den ge De minister van oorlog beeft eene com missie benoemd, welke een onderzoek zal instellen naar de al of niet wenschelijkheid meenteraad zijn 28 stemmen uitgebracht iyan het voeden van den soldaat voor rekening De Commissaris des Konings in de pro vincie Noord-Brabant: brengt ter openbare kennis, dat een ge deelte provinciale weg, gelegen te Heesbeen, gemeente Eethen c.a., aan den openbaren dienst onttrokken, en door een gedeelte nieuw aangelegden weg vervangen is. 's-Hektogenbosch, den 21 Juli 1891. De Commissaris des Konings voornoemd, P. J. BOSCH VAN DRAKESTEIN. Plaatselijk Nieuws. BEKENDMAKING. Burgemeester en Wethouders van Heusden; Gelet op de art 264-266 der Gemeentewet; Brengen ter openbare kennis, dat het HEUSDEN, 24 Juli. In het geheel uitgebracht 102 stemmen. Het getal geldig uitgebrachte stemmen be droeg 96. Hiervan zijn uitgebracht op A. H. J. Verhoeven 91, A. van der Hejjden 87 en C. M. Malingré 85 stemmen. De overige stemmen waren verdeeld. In den vroegen morgen van Woens dag j.l. overleed alhier de heer J. L. Kliebisch, ontvanger dezer gemeente en Rentmeester der Godshuizen. Bekend als een nauwgezet ambtenaar, vervulde de overledene eerstgenoemde be- rekking circa 30 jaren. Als Rentmeester der Godshuizen, welke functie circa 15 jaar geleden aanvaard werd, na eerst geruimen tijd als Regent in hetzelfde college, te zijn werkzaam geweest, onderscheidde hjj zich door zjjne minzaamheid tegenover armen en mindergegoeden, met wien hy, uit den aard zijner betrekking, veel in aanraking twain. LANGSTRAAT. Zaterdag heeft te Waspik plaats gehad het van ouds-bekende marktmaken van het Langstraatsche hooi legen f 15 de 500 Kilo, om uit de hooi- anden ingescheept en als los hooi verzonden ;e worden. Tegen dien prjjs kunnen de looiboeren dit jaar door elkander wel rekening maken. Door de Prov. Staten van Noord- Brabant is beslotenhet besluit tot heffing der prov. belasting op paarden zoodanig te wijzigen, dat voortaan geoorloofd zal zjjn de paarden, aangegeven in de 2e categorie, afwisselend te gebruiken, als waren zjj aan gegeven in de le categorie, zonder ver- ïooging van belasting verschuldigd te zyn. Was er tot half Juni in het noord westen van N.-Brabant gebrek aan weigras, zoodat de weiboeren minder vee konden scharen dan andere jaren, moesten sommigen zelfs stukken land, die tot hooien bestemd waren, als weiland in gebruik nemen, thans is in dien toestand een gunstigen keer ge- iomen. Het gras is den laatsten tijd zoo sterk gewassen, dat het vee zelfs op de vroeg gemaaide hooilanden kan grazen. De anderyen zyn echter op het lage gedeelte zeer drassig, waardoor veel gras in den grond vertreden wordt. BAARDWIJK, 22 Juli. Herkozen tot lid van den gemeenteraad de H.H. J. Loeff en G. van Bejjnen, aftredende leden. WAALWIJK, 22 Juli. De liedertafel alhier heeft besloten niet aan het concours te Keulen deel te nemen. UITWIJK. Bedankt voor het beroep naar de Herv. gem. van Uitwijk c.a. door den Heer Magendans, candidaat tot den H. D. te Sljjk-Ewijk. HERPT. Herkozen de heeren L. van Herpt, L. Bujjs en A. C. van Heivoort. VEEN. Herkozen de heeren A. Blankers en C. Schreuders. SPRANG. Herkozen tot leden van den gemeenteraad Jan Craajjd en Dirk Soeters. VRIJHOEVEN-CAPELLE. Herkozen: Hendr. Oerlemans Az. Gekozen: Adr. de Brujjn. ANDEL. Herk. A. Naajjen en H. Krielaart. GIESSEN. Herk. A. van Eeten en G. van Helden Nieuwenhujjzen. RIJSWIJK. Herk. J. A. Ouwerkerk en J. Verschoor. Gek. (vacature Nieuwenhuyzen) J. Westerlaken Pz. MEEUWEN, 23 Juli. Aan de beurt van aftreden als leden van den Raad waren voor onze gemeente de heeren Abr. Straver, A. Straver Jz. en Corp, Vqs, op den heer G. v. d. Werken Gz., 31 stemmen op den heer G. v. d. Kolk, 25 stemmen op den heer D. Boawman (aftrl.) 19 stemmen op den heer C. Haasakker (aftrl.) en 1 stem op R. Oomen. Het aan tal uitgebrachte stemmen bedraagt 102, zoodat de heeren G. v. d. W irken Gz. en G. v. d. Kolk gekosen zijn. Voor de vacante betrekking ,-an onderwyze res op eet e jaarwed le van f 4 S0, school Noordzijde, hebben z ch slechts sollicitanten aangemeld, DUS5EN, 22 Juli. Geldig uitgebrachte stemmen 124. Herkozen de heer P. Ver schoor JRz. met 88, gekozen de heer H Verhoeven Gz, met 66 stemmen. De heer J Schoenmakers, graanhandelaar, bekwam 47 stemmen. WOUDRICHEM. By de gehouden ver kiezing werden uitgebracht 154 stemmen. Herkozen de aftredende leden J. H. van Moock met 86 en A. J. de Jong de Bos son met 77 stemmen. Herstemming moet plaats hebben tusschen den candi laat der visschers J. G. Berg, die 72 en het af tredend lid Arie van Vugt, die 71 stemmen verkreeg. ALMKERK. Zekere C. H. alhier, ver dacht van verduistering van diefstal, is door de Maréchaussees in arrest genomen en ter beschikking van den Officier van Justitie te 's-Bosch gesteld. De uitslag der verkiezing van zes leden van den gemeenteraad is als volgt: Aantal kiezers 228. Uitgebracht 193 stemmen, waarvan op de heeren: Arie Nieuwenhuizen (aftr. lid) 101 stem men, O. van Vugt 100 st., A. van der Wal 99 st., welke zyn gekozen. Herstemming moet plaats h«bben tus schen de heeren: Ant. Nieuwenhuizen met 96 stemmen, P. Koekkoek (aftr. lid) 93 st., J. de* Boer 93 st., Z. van Andel 88 st., B. de Jong 86 st., P. Walraven 77 st. Voorts hebben bekomen: de heeren Z. van Herwijnen Jr. 75, G. Noorloos 63, J, v»n Baasbank 61 stemmen. geladen met buskruit, bestemd voor het garnizoen te Maastricht, de verdere vaart langs de Zuid-Willemsvaart door België ge weigerd. Bedoeld schip is weder naar 's Bosch teruggekeerd. van het Rjjk, en toekenning van zakgeld, onafhankelijk van de duurte der levens- middellen. Tot voorzitter dezer commissie is benoemd de kolonel A. A. F. Lanzing, laar S., aan de Stadhouderskade commandant van het 6e reg. inf. te Breda, langryke diefstal gepleegd. Eergisteren in den vroegen ochtend is te Amsterdam ten nadeele van den houthande- een be- H. M. de Koriingin-Regentes heeft aan de Veree liging tot afschaffing van het misbruik van sterken drank f 100 geschonken. Name as de Koningin werd tot hetzelfde doel f 150 geschonken. In zyn woning vermiste hij een bedrag van ruim f 10.000 aan verschillend bank en muntpapier. Aan de rechercheurs gelukte het na veel moeite de dienstbode van den heer S. tot bekentenis te brengen en vonden zy het By de Dinsdag gehouden verkiezing van Jgestolene gedeeltelijk in den tuin verborgen, een lid voor de Tweede Kamer in het district Schoterland werden uitgebracht 2199 stem men, waarvan 31 van onwaarde. Gekozen werd de heer H. Pyttersen (lib.) met 1106 stemmen. De heer P. van Vliet (a.-r.) had 1062 stemmen. Ruim 70 jongelieden, deelnemers aan de De 16-jarige zoon van den slager H. te Leur, by Breda, ging deze week, vergezeld van een 10-jarig jongentje, dat op den wal bleef zitten, in de haven zwemmen. Op ver zoek van een paar boeren, die met de hooi- kar voorbyreden, wilde hy overzwemmen, maar zonk in 't midden in de diepte weg. De boeren reden huns weegseen in de vrijwillige oefeningen in den wapenhandel, f 8 r nabyheid werkend man, door het kameraadje zyn onder geleide van den lsten luitenant, belast met de leiding dier oefeningen, en twee sergeanten, naar de heide van Laren vertrokken. Zy betrekken daar voor den tjjd van tien dagen een legerkamp, ten einde zich te oefenen in den velddienst. ter hulp geroepen, wilde zyn leven ook niet wagen, en de arme jongen verdronk. Eenige oogenblikken hierna werd hy leven loos opgehaald. Sinds eenige dagen beweegt zich nabjj De beide vorige jaren was de troep, ten 3e Nederlandsche grenzen tusschen Gronau getale van omstreeks 40 man, uitsluitend Ien Bentheim een troep van pl. m. 150 samengesteld uit leerlingen van het Amster- Zigeuners, die alle moeite doen over onze damsch Gymnasium en de Hoogere Bur- grenzen te komen; de maréchausées zjjn gerschool, aldaar. Thans hebben zich, metpteeds vergunning van den minister van oorlog, daarbij ook aangesloten 19 jongelieden uit Rotterdam, 7 op hun post om dien overtocht te beletten. Te Maasland is een kind van ruim 2 uit Amersfoort en enkelen I jaar, dat in een kinderwagen zat, door een uit 's-Gravenhage, Zaandam en Domburg, vjjfjarig broertje in het water gereden en, Men schryft uit De Werken: De 78-jarige landbouwer Van der Goes ondanks spoedig aangewende geneeskundige hulp, aan de gevolgen overleden. - Zater- geleidde een stier naar den polder >Het midda£ sloe* te Boven-Zevenhuizen de SLEEUWIJK. De uitslag der jongste stemming is als volgt: Uitgebracht 122 stemmen. Herkozen den heer H. van Arkel met 100 st. Herstemming tusschen de heeren M. M. van Baasbank (39 st.,) C. J. van Driel (47 st.,) W. C. van der Waal (42 st.) en B. van Krugten, ;aftr. lid, (56 st.) WERKENDAM. Ds. G. J. van de Pol alhier, heeft bedankt voor het beroep naar Babiloniënbroék en Hil. Dat men met fuiken gemakkeljjker de visch verschalkt, dan met een hengel is bekend; doch het allergemakkelijkst is de fuiken met visch weg te nemen. Zoo althans meenden enkele personen uit deze gemeente, welk gevoelen echter niet door de brigadit rs der rijks veld wacht Van Es en Hendriks ;n gedeeld werd. Zaterdagmiddag gelukte het hun één persoon aan té houden, die drie fuiken in een zak vervoerde. Na verder onderzoek kwamen nog twee ontvreemde fuiken voor den dag en is tegen drie ver dachten, uit deze gemeente, proces-verbaal opgemaakt. Bij de jongste gemeenteraadsverkie zing werden van de 167 kiezers 115 stem men uitgebracht? Herkozen werden de heeren J. van Tienhoven van den Boogaard met 94 en D. Pieck met 80 stemmen. DALEM. Maandag, 20 Juli 11., vierden de heer Mr. M. Viruly van Vuren en Dalem en Echtgenoote hun 25-jarig huweljjksfeest. De bewoners der beide dorpen hébben het aan belangstelling en deelneming niet laten ontbreken. Des voormiddags reeds overhandigde eene commissie den jubilarissen een prach tig cadeau, door gelden der gemeenteraden aangekocht. Later op den dag had een optocht plaats van circa 50 ruiters na tuurlijk met de noodige muziek, terwjjl de leerlingen der beide scholen met hunne onderwyzers het doorlachte bruidspaar eene ovatie brachten. Heel aardig vuurwerk en mooie illumi natie besloot het feest, dat tot circa mid dernacht duurde. Toen althans begon het »Lang zullen ze leveneerst te eindigen. Tot leden van den raad der gemeente Vuren zyn herkozen, de heeren Mr. M. Viruly van Vuren en Dalem, Govert de Gier en Corn. Willemstjjn. bliksem in de boerderjj, bewoond door L. Eringa. Van den inboedel werd het meeste gered, doch het gebouw brandde tot den grond toe af. Alles was verzekerd. - Te Grave is by het zwemmen in de Maas verdronken de soldaat-milicien v. B. - In het Kreekrak by Bath werd het ljjk ge vonden van een onbekenden visscher, ge kleed in hemd en broek. Naar gissing- is het iemand van 40-jarigen leeftjjd.sfljj is te Rilland begraven. - In een bermslö'ot bjj het Huisternoord onder Kollum is het lijk gevonden van den turfschipper P. v. d. M., te Oudwoude, die sedert een week werd vermist. - Te Assen is zekere W. A. nabjj het station in een sloot gevallen en Op den Overtoom te Amsterdam is een I verdronken. - Een 2-jarig meisje werd te ongeluk gebeurd, dat er groote ontsteltenis Noord wij k-Binnen vermist. Het ljjkje werd verwekte. Voor den winkel van een koeke- gevonden in een regenwaterton. Het kind bakker stonden eenige jongens te kjjken en was er ongemerkt ingeraakt en verdronken. - Landeke.« Bjj het landhek gekomen, werd de stier woedend en duwde den ouden man tegen het hek, stiet hem, wierp hem op den grond en slingerde hem daarna in de hoogte. De man, die bewusteloos geworden was, werd nogmaals opgeworpen en kwam nu in eene sloot terecht. De landbouwer Hugo Walraven bevrjjdde hem en droeg hem naar zjjne woning, alwaar de ongelukkige liefderjjk verpleegd en verzorgd werd, om daarna meer dood dan levend naar huis te worden over gebracht. Er werd spoedig geneeskundige hulp verleend. De ongelukkige is reeds aan de gevolgen bezweken. Het programma voor de Landbouw Ten toonstelling te Waalwjjk, op 14, 15, en 16 September, is verschenen en bevat, nevens de verschillende bepalingen, de rubrieken waarin de tentoonstelling is verdeeld, met vermelding vi.n de uit te loven prijzen. We zagen onder de laatsten een groot aantal gouden, nog grooter verguld zilveren en een zeer groot aantal zilveren prjjzen. Ook blijkt het dat zjj, die in plaats van een eeremetaal liever klinkende munt ont vangen, voor een groot gouden medaille f 50, voor een kleinere dito f 25, zilver verguld f20 en zoo afdalende f 15, f 10 en f 5 kunnen ontvangen. Aan het slot lezen wjj dat de Staatsspoor levende dieren en voorwerpen, die onver kocht of onverloot van de tentoonstelling terugkeeren, zonder heffing van vracht terug voerd. Die er meer van weten wil, schaffe zich een programma aan, hinderden daarbjj het personeel, dat aan het werk was, al was het alleen omdat zjj in het licht stonden. De bediende van den banketbakker maakte zich daarover driftig hjj had reeds een paar maal gedreigd, maar toen dit niet hielp, riep hjj een jongen toe »Pas op, hoor, als ge nu nog niet weggaat, zal ik je doodschieten Bjj het baden in den Rjjn ia te Eist, bjj Amerongen, de 18-jarige J. B. verdronken. - Te Compascuum (Dr.) is de heer II. S. in zyn huis door den bliksem gedood. Brand ontstond er niet. - Een 26-jarige timmerman, bjj den bouw van een R.-K. Kerk te Zwolle werkzaam, is van een hoogte van 8 meter gevallen en kreeg een Meteen greep hjj een kamerbuks, die onder hevige schedelbreuk. - Een 11-jarige jongen zyn bereik hing, en niet wetende, dat zjj is te Maastricht in het kanaal gevallen en geladen was, legde hjj op den jongen aan, verdronken. - Een 4-jarige jongen is te die nog altjjd voor het huis stond. Het schot Schiedam onder de stoomtram geraakt. Een ging af en de arme jongen viel, door een der beenen werd op twee plaatsen gebroken. - kogel in het hoofd getroffen, dood neder. Een verver te Amsterdam is aan de De Witte- De knaap werd onmiddelljjk naar de kade uit een dakgoot op straat gevallen woning van dr. Peypers gedragen, die den en zwaar gekneusd naar het Binnengast- kogel uit het hoofd haalde en den dood huis vervoerd. - Aan de Da Costakade al- constateerde, waarna het lyk naar het Buiten- daar is opgehaald het ljjk van een onbe- Gasthuis werd overgebracht. De 13-jarige kenden man. jongen was het eenige zoontje van een gezin, dat in de buurt woont. De dader, een oppassende jonge man en zoon eener weduwe, werd in hechtenis ge nomen. Bjj een door de politie te Leiden inge steld onderzoek is gebleken, dat er geen sprake is van de ontvoering van een jongen door een onbekenden man. Om zyn weg- bljjven van de school te vei bloemen, had hjj een ontvoeringsverhaal verzonnen, het welk hjj eerst gedeelteljjk, doch later ge heel introk. Te Kuilenburg hebben eenige sigaren makers, die verleden week met hunne werk zaamheden weer waren begonnen, opnieuw het werk gestaakt. Op tal van plaatsen in den Friescben kleihoek bljjkt de ziekte onder de aardappelen zich sterk uit te breiden. Sedert Zaterdag 18 tot Dinsdag 21 Juli zyn aan de vischmarkt te Gorinchem afge slagen: 61 zalmen van 4 tot 33 halve kilo's, prjjs per half kilo f 0,60 tot f 0,91, 1 elft a f 0,70 en 2 steuren prjjs f 16 en f 19. Afloop Aanbestedingen. Aan het ministerie van waterstaat, handel en njjverheid werd Woensdag aanbesteed lo. het maken van werken tot verbetering van de rivier de Maas, tusschen Hoenza, Driel en Gewunde, tusschen de kilometer- raaien 17 en 20 der herziene rivierkaart, onder de gemeente Driel, prov. Gelderland jen Alem c. a. prov. Noord-Brabant. Minste inschrjjver was de firma D. de Kok, te Buurmalsem en W. Baggerman, te Neder-Hemert, voor f 19.200; 2o. het voortzetten van baggerwerken op het bovendeel der Nieuwe Merwede. Minste inschjj ver was P. A. Bos, te Gorin chem voor f 26.700. In de omstreken ran Diepen.een houden Te Haarlem door den W[stumw^na zich nog wilde zwjjnen op, die groote ingenieur bij enkele inschrjjving aanbesteed schade aan de te veld staande gewassen toebrengen. De Belgische grensbeambten te Loozen het maken van een Slaperdjjk in den Haar- leminerineerpoldor (3e gedeelte), onder het beheer der genie. (Raming f 563,000). De minste inschrjjver was de heer C, Bos Assn., hebben Woensdag een Nederlandsch schip, alhier, voor f 663,000, Heusden, den 23 Juli 1891. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Secretaris, De Burgemeester, H. J. van Eggelen. Honcoop.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1891 | | pagina 2