1 Te HUUR Twee KAMERS, De Nieuwe Postwet, Leerjongen J. B. WAIBOEB, (inwerkingtreding I APRIL). Brieven. Het port bedraagt: Nieuwsbladen, waaronder zijn te verstaan alle minstens eenmaal per week verschijnende couranten en tijdschriften: Gedrukte stukken: Monsters: 2cent voor elke 75 gram. Maximum gewicht 350 gram. Maximum af metingen 30 cM. lengte, 20 cM. breedte, 10 cM. hoogte, opgerold 30 cM. lengte, 15 cM. in doorsnede. Aangeteekende brieven. Gewone aan- teekening 10 cent behalve het gewone port. De brieven kunnen onverzegeld worden ver zonden. I Postwissels. Het recht bedraagt: Quitantiën. Behalve quitantiën kunnen ook wissels, assignatiën en ander handels papier, een bedrag van 500.niet te boven gaande, ter invordering worden aan- geboden. Voor elk stuk wordt een vast recht i van 5 cent gehevenbovendien van het ingevorderde bedrag oen recht als dat voor j postwissels. 10 15 20 25 Ontploffing en brand te Amsterdam. Men zie in de annoncen; Grands Magasins du Printemps te Parijs. MARIA ELIZABETH DEPPE, MARIA ELIZABETH DEPPE, Het bouwen eener ONDERWIJZERS WONING in den IVIariapolder te Dussen, met bijlevering van alle daartoe benoodigde Bouw stoffen. boff>r DeonUJJlf. <->Vc Willi i ▼oor kwi O le^- iiuu 11 uu^o. Uit Joiittiiuesourg wordt gemeld, dat hg in de Transvaalsche goudvelden algemeen bekend waseen juwelier baechuldigde hem van diefstal tot een waarde van f 36.000. Tijdens Deeming'.- verblijf te Johannesburg hadden daar twee geheimzinnige moorden plaats. Het proces werd voor een week uitgesteld em het onderzoek voort te zetten. Inmiddels wordt ook het huis, door Swanston, zooals bij zich laatstelijk noemde, te Melbourne bewoond, onderzocht en de vloer opgebroken, om te zien of daar ook nog lijken zijn ver borgen. Te Rainhill, Liverpool, was Zondag zulk een groote menigte saamgekomen om het huis te zien, dat de politie moeite had de orde te handhaven en 's avonds vroeg de kroegen sloot. Uit de op Willams gevonden papieren moet duidelijk zijn gebleken, dat Williams, Swanston en Deeming één persoon en wel de gevangene zijn. Een paar jaren geleden logeerde hij ook eenige weken bij een paar voorname kooplieden te West Hartlepool. Hg had zich toen uitgegeven voor een Australisch millionair, die een yacht te Huil liet bouwen en van plan was een afdeeling zgner zaak te Plymouth te vestigen. Een der twee kooplieden was ook getuige toen Lawson, zooals hij zich toen noemde, met een jonge dame te Beverley, die hij na veertien dagen verliet, in den echt trad. Gedurende zijn verblijf te West Martlepool strooide hij, bij wijze van spreken, het goud om zich heen en hg had toen vele diamanten. Uit Perth wordt gemeld, dat Swanston erkende Williams te zijn, maar ontkende den moord op zijn vrouw te Melbourne te hebben bedreven. Hij beweert, dat zij door haar minnaar is vermoord. Varoj--». Zonder wprk zijnde, wildon zij be-' ;i ->p het K ad-Aviti Ybruu'.t was. Tegen den prijs van f 0.75 per halt kilo verkochten zij het beestje, dat ongeveer 15 pond zwaarte had. BRAKEL. In de Zaterdag 19 Maart ge houden vergadering van den raad dezer gemeente is de heer J. J. Verhulst van Kort- gene, met algemeene stemmen benoemd tot onderwijzer aan de o. 1. s. alhier. De bewgzen tegen Deeming nemen steeds toe. In zijn koffer aan boord van de Kaiser Wilhelmhet schip, waarmede hij in Australië aankwam, zijn de volgende voor werpen gevondeneen spons van bloed doorweekt, een mes waarop bloedvlekken, een broek evenzeer met bloed bevlekt, een scherpe bgl, een photographie van een huis met een vrouw, in de opening der deur staande (op de achterzijde is de naam Deeming geschreven) en de akte van het tweede huwelijk, dat Deeming onder den naam Williams te Rainhill sloot. Men heuft den beschuldigde nog onkundig gelaten van de ontdekkingen, te Rainhill bjj Liverpool gedaan, zoodat hij meent dat hij zich slechts over den onnatuurlijken dood zijner vrouw te verantwoorden heeft. Ook Antwerpen werd door Deeming met bezoeken vereerd. Toen gaf hij zich uit voor lord Dunn, een volgende maal voor een vrijmetselaar, maar steeds bleek later, dat hij een groot oplichter was. öinnenia nd. Wij meenen onze Rzers te verplichten met onderstaand de belangrijkste wijzigingen mede te deelen van tot 15 gram 5 cent. van 15 200 10 200 500 15 500 1000 20 ▼erder voor elke 500 gram 5 cent. Maximum gewicht 2000 gram. Voor brieven bestemd voor den kring van het kantoor, waar zij zijn ter post bezorgd (zoowel in de kantoorbus als in de onder dat kantoor behoorende hulpbussen) bedraagt het port: tot 15 gram 3 cent. van 15 200 5 boven 200 gram gewoon port. In de wachtkamer van elk kantoor hangt eene lijst, waarop die kring is omschreven. tot 40 gram 1/2 cent. van 40 150 1 en voorts voor elk meerder gewicht van 50 gram l/s cent. Voor bij voegsels, afzonderlijk verzonden, is hetzelfde tarief van toepassing. tot 25 gram 1 cent van 25 50 2 50 75 3 75 100 4 100 150 5 150 250 7 7* 250 500 10 500 750 127* 750 1000 15 Blas^tselsjk Nieuws. VEEN. Tot predikant alhier is beroepen Ds. H. J. Bisperink te Waspik. WAALWIJK, 23 Maart. Gisteren is door de maréchaussee gevankelijk naar 's-Bosch overgebracht eene 19-jarige dienstbode, die zich aan eens anders eigendom vergrepen had. Het ontvreemde was reeds weder in 't bezit van den rechtmatigen eigenaar, die in 't belang van 't meisje, de zaak liefst blauw blauw gelaten zou hebben. De politie echter, die er de lucht van kreeg, dacht er anders overzjj arresteerde de verdachte, en deze heeft hare schuld volledig bekend. WOÜDRICHEM. Van 17 tot 21 Maart werden in het vischwater dezer gemeente gevangen en aan den afslag aangevoerd 17 zalmen, die voor f 0.98 a f 1.12 per half K.G. werden verkocht. GORINCHEM. Dat de lieve jeugd alhier ook al niet beter is dan op tal van andere plaatsen, zou men kunnen afleiden uit de ontboezeming van de »N. Gor. Ct.«, waar in wjj lezen: Dinsdagmiddag werd eene Duitsche dame, die op reis van uit Dordrecht deze gemeente kwam bezoeken, door de schooljeugd op eene hoogst onaangename wijze bejegend. Honderden kinderen volgden haar en ver sperden als het ware den weg en hoewel niemand iets bijzonders omtrent die dame wist optemerken, hadden zich ook al spoedig eene menigte leegloopers bij de kinderen ge voegd en was de dame, om aan het gedrang te ontkomen een winkel op de Hoogstraat binnengegaan tot dat de politie ruim baan gemaakt had en zij door den heer Hij delaar begeleid en gevolgd door een paar agenten, zich naar de boot van de reederij van Fop Smit Co. kon begeven. Voorwaar eene aanmoediging om Gorin- chem eens te komen bezoeken. Verscheidene menschen hebben nimmer wilden gezien en het heeft er nu veel van of Gorinchem die thans onder hare inwoners telt. DEWERKEN, 22 Maart. Sedert eenige dagen liep het gerucht dat Chr. B. aan stalten maakte om naar Amerika te gaan. Werkelijk had ten huize zgner moeder hedenmorgen eene verkooping van huisraad enz. plaats, zoodat het gerucht allen schijn van waarheid verkreeg. Hoe ontstelde men echter kort daarna, toen men allerwege ver telde dat hg door ophanging een einde aan zijn leven had gemaakt. Geneeskundige hulp, die spoedig in den persoon van docter Van IJzeren aanwezig was, kon slechts den dood constateeren. WERKENDAM, 21 Maart. Heden hadden B, d, W. en D. v. E. een echt buiten en voorts voor elke 1000 gram 21/2 cent. Maximum gewicht 3000 gram. Maximum afmetingen 45 cM. langs een der zijden, op gerold 75 cM. lengte, 10 cM. in doorsnede. Drukwerken en monsters, die niet voldoen aan de bepalingen ook wat afmetingen enz. betreft, of die ongeoorloofde bijvoegingen bevatten, worden voortaan niet verzonden, maar aan den afzender teruggegeven. Wor den zij ongefrankeerd ter post bezorgd, dan worden zij belast met tweemaal het port bij vooruitbetaling verschuldigd. Dit port wordt ook toegepast bij ontoereikende fran keering, doch na aftrek der gebezigde zegels. Bij aangifte der waarde is, behalve het 'port, 2y2 cent per 100 gulden verschuldigd, maar nooit minder dan 12y2 cent. Voortaan zijn ook alle hulpkantoren belast met de behandeling van brieven met aan geven waarde hoven f 600. Maximum be- drag f 6000. Brieven, die geld, edele metalen of kost- baarheden of bank- of muntpapier bevatten, i mogen niet onaangeteekend worden ver zonden. tot f 5.21/2 cent. van f 5.- 12.50 5 - 12.50 - 25.— 25.— - 37.50 - 37.50 - 50.— 50.— - 75.— voorts voor elke 25.5 aan ƒ500.Boven ƒ500.10 cent voor elke 100. Het ontvangbewijs voor de afrekening i met de deposanten is vrij van zegel. cent meer tot Een vreeselijke ramp bracht Dinsdag avond alhier schrik en ontsteltenis teweeg. Te kwartier vóór 8 uur werden de be woners van de Huidenstraat en aangrenzende Keizersgracht in hun huizen en zij, die zich in die straat of op die gracht bevonden, door een hevigen knal opgeschrikt. Al spoedig bleek die veroorzaakt te zijn door ontploffing in de drogisterij van den heer Th. van Eupen, Huidenstraat 33. Onmiddellijk na den knal stortte een deel van den twee verdiepingen hoogen gevel in, waardoor vier voorbijgangers, twee jongens en twee dienstmeisjes, onder het puin bedolven raakten. De beide meisjes en een der jongens bekwamen belangrijke hoofdwonden, terwgl de andere knaap doode- lgk getroffen was. Zjjn lijk werd eerst in een nabijzgnde woning, daarna naar het yastbms overgebracht. H»-t buis van deu heer Van Eupen werd, uUe door zijn klein gezin, door een weduwe bewoond, mej. Broekman, oud 83 jaren. Zij, de vrouw en het kind van den drogist en vermoedelijk ook de loopjongen konden het perceel, dat oogenblikkelijk, door do vele licht ontvlambare vloeistoffen, in lichterlaaie stond, niet meer verlaten en zijn dan ook op jammerlijke wijze, zooals bij hun opgraving van onder de puin- hoopen bleek, om het leven gekomen. Even zoo de weduwe Wijle, die een kelderwoning aan de overzijde hal en die mede gevonden is in het huis van Van Eupen, waar zij zich op het noodlottige oogenblik van de ontploffing bevond. Een deel van den gevel kwam terecht in de winkelkast van een banketbakker od den hoek van de Keizersgracht, waardoor een paar knechts, in dien winkel of in de bakkerij, gekwetst werden. Op hetzelfde oogenblik, dat de vlammen uit het half ingestorte perceel sloegen, zag men ze ook opstijgen uit de banketbakkerij en uit een perceel hoek Keizersgracht, waarin een sigarenwinkel wordt uitgeoefend. Terwgl honderden mannen en vrouwen, buren en verschrikte nieuwsgierigen zich verdrongen om aan gekwetsten hulp te ver- leenen, of ze onder het puin weg te halen, daagde de brandweer met veel materieel op en werden alle naburige brandkranen ge bezigd om het vernielend vuur te keer te gaan. Niet minder dan elf persoifen werden achtereenvolgens naar het binnengasthuis vervoerd. Zes hunner konden, na verbonden te zijn, weder naar hun woningen terug- keeren. Daarenboven werden nog een 10-tal, die door verbrijzelde glasruiten wonden be komen hadden, door in de buurt wonende doctoren of apothekers zoo spoedig mogelijk geholpen. Van 15 huizen in de Huidenstraat zijn nagenoeg alle vensterruiten door den schok gebrokende achtergevels van een groot aantal woningen leden nogal schade. In sommige vertrekken bleven de klokken op 7.45 stilstaan, de meubelen werden als bij een aardbeving door elkander geworpen de ontsteltenis in den geheelen omtrek was groot. De brandweer slaagde er in 't vuur tot de drie brandende gebouwen te beperken. Tegen haf 10 was men den brand vrij wel meester. Bij den banketbakker is alleen'de winkel, bij den sigarenhandelaar aan de overzijde en bij den heer Van Eupen zijn magazijn en woning geheel uitgebrand. Op last van de brandweer werden zelfs tegen 10 uren de gevels van de perceelen 33 en 35 omvergehaald, ten einde, zonder gevaar voor het brandweer-personeel, de vermiste lijken kunnen opsporen. De be woners van de belendende perceelen ont vingen last, tijdens dit sloopingswerk, ter voorkoming van ongevallen, hun woningen te verlaten. Het tooneel der verwoesting is bijna niet te overzien. De straat is bezaaid met glas scherven de ontsteltenis is grootin den omtrek staren voortdurend duizenden nieuws gierigen de ruïne aande politie houdt hen op eerbiedigen afstand. De Burgemeester, Wethouders en vele Raadsleden waren geruimen tijd getuigen van het blusschiDgs- en reddingswerk. De heer van Eupen, welke zich op dat oogenblik niet in zijne woning bevond en heel zijn gezin verloor, is, naar zich wel laat denken, als radeloos. Later werden de lijken van juffrouw van Eupen en van de weduwen Broekman en Wijle, verminkt en senior onkenbaar, van onder verbrande balken en puin opgehaald. In zwarte gasthuismanden werden de overblijfselen van de op zoo deerniswekkende wijze omgekomen vrouwen naar het gast huis vervoerdhet onderzoek naar den loop jongen en het tweejarige meisje werd nog tot in den morgen voortgezet. Nog enkele andere personen worden echter vermist en zoodra perceel 33 geheel ont ruimd zal zjjn, zal ook een onderzoek worden ingesteld onder de puinhoopen van het hoek huis, den sigarenwinkel, waarin, naar men vreest, ook slachtoffers het leven moeten hebben gelaten. Later meldt men De heer Van Eupen, de drogist, ver kocht ook petroleum en een vat in den winkel was lek geworden. Nu had Van Eupen steeds zijn vrouw gewaarschuwd, om mocht er onverhoopt het een of ander in den winkel voorvallen onmiddellijk het gas uit te draaien. Aan dien last had juffr. Van Eupen Dinsdagavond gevolg gegeven. Daarbij was zij steeds gewoon, om, waar zij hulp noodig had, die in te roepen van haar overbuurvrouw, juffr. Wijle, de vrouw van den kruier onder den banketbakkers winkel. Zoo ook thans. Juffr. Wijle zou spoedig de petroleum van den vloer opdweilen, maar had daarvoor licht noodig. Ongelukkiger wijze had juffr. Van Eupen zich daarbij van een petroleumlamp bediend, en hoe de zaak zich nu verder heeft toegedragen, is met zekerheid niet te zeggen. Het geheim daar van daalt met de doode ten grave. Het veld der gissingen is natuurlijk groot. Heeft de op de vloer drijvende petroleum vlam gevat en is daardoor het vat in brand ge raakt? Zijn zoodoende de ontplofbare vloei stoffen in den winkei in brand geraakt? Vanwaar die hevige knal? Niemand die het rechte er van weet, zelfs niet Van Eupen, die den ganschen nacht niet van de plek des ouheils was te verwijderen, en die eindelijk te 10 uur in den ochtend zich onbewust van de groote ramp, die hem trof naar zgn familie liet leiden. In het Binnengasthuis zgn ia 't geheel binnengebracht 10 gewonden en een doode jongen van 14 a 15 jaren. Van die 10 konden 3 (2 meisjes en 1 jongen), na ver bonden te zijn, huiswaarts keeren7 per sonen, 3 meisjes en 4 mannen moesten er big ven, onder wie een knecht van den banketbakker en een voorbijganger op dit oogenblik zeer bedenkelijk zijn. Het onderzoek onder de puinhoopen werd Woensdagochtend te 7 uur hervat. Het tweejarig meisje van Van Eupen werd eerst lat-r gevonden, evenals een nichtje van de ouie juffr. Broekman, uie haar oud-tante oppaste. Beide waren reeds overleden. Het aantal omgekomenen bedranort 8 O O personen. Br e Minister van Buitenlaudsche Zaken breagt ter kennis van belanghebbenden, dat, blijkens een bericht van onzen gezant te- Brussel, de invoer van schapen uit Neder land in België tot nader order zal kunnen geschieden, niet alleen met certificaten door gediplomeerde veeartsen afgegeven, maar ook met certificaten, afgegeven door per sonen, die in Nederland tot de uitoefening der veeartsenijkunst zijn toegelaten. Naar de »Zw. Crt.c van goederhand ver neemt, zgn de bezwaren, die van alle zijden rijzen tegen de invoering van den nieuwen tijd in het burgerlijk leven zoo talrijk, dat de Regeering overhelt tot terugkeer op haar be sluit om de algemeene invoering in Nederland te bevorderen. Het »Vad.« verneemt, dat dr. Reeling Brouwer le geneesheer aan het krankzin nigengesticht te 's-Hage, zijn ontslag heeft ingediend. Kantongerecht te Heusden. Zitting van Vrijdag 18 Maart. Uitspraken in zake het O. M. tegen: W. v. H., te Gorinchem, pol.-verord. de Werken c.a., 4 maal f 0.50 boete subs. 4 maal 1 dag hecht. J. v. B., te Dussen, en G. v. H te Wijk, beiden vischdelict, vrijge sproken. C. N., te Dussen, en A. N., te Aal burg, trekdier los en onbeheerd, ieder f 2 boete subs. 1 dag hecht. D. G., te Heusden, dronkenschap, f 5 boete subs. 3 dagen hecht. Ch. K. en L. F., woonplaats onbekend, dron kenschap en orde verstoren, ieder f 3 boete subs. 2 dagen hecht. J. G., t.e de Werken, jachtdelict, f 10 boete subs. 3 dagen hecht., met verbeurdverklaring en uitlevering van den haas of betaling der waarde van f 1 subs. 1 dag hecht. K. G., te Werkendam, straat schenderij, f 15 boete subs. 3 dag. hecht. J. W. D., te Werkendam, en N. V., te de Wer ken, nachtgerucht, ieder f 3 boete subs. 2 dag. hecht. G. T., te Kaatsheuvel, dronken schap, pol.-verord. Woudrichem en valschen naam opgeven, vrijgesproken. A. II., te Woudrichem, strooperij, f 1 boete subs. 1 dag hecht. J. v. B. en J. V., te Dussen, P. H. en C. K., te Werkendam, D. C. B., te Drongelev, H.v. 11., te Rijswijk, J. B. L., woonplaats on bekend, C. V., te de Werken c.a., S. v. te Heusden, allen dronkenschap, ieder f 3 boete subs. 2 dag. hecht. A. v. G., te Herpt, en W. v. Z., te Heesbeen, dronkenschap, ieder f 5 boete subs. 3 dag. hecht. A. M., te Almkerk, hulpbetoon weigeren, f 5 boete subs. 3 dag. hecht. 1. A. J. S. en 2. O. S., te Veen, jachtdelict, no. 1 f 2 boete subs 1 dag hecht., no. 2 vrijgesproken. J. S., te Werken dam, dronkenschap, 1 week hecht. C. M. P., te Werkendam, dronkenschap en orde ver storen, f 3 boete subs. 2 dag. hecht. D. v. d. S., te Almkerk, vischdelict, 2 maal f 2 boete subs. 2 maal 1 dag hecht., met verbeurdver klaring en uitlevering der aalschaar, of be taling van f 0.50 subs. 1 dag hecht. J. B. en A. N., te Raamsdonk, L. K., te Slieirecht, straatschenderij, vrijgesproken. A. L., te Babyloniënbroek, jachtdelict, f 25 boete subs. 5 dag. hecht., met verbeurdverklaring en ver nieling van den in beslag genomen afdraaier. C. T., te Heusden, straatschenderij, vrijge sproken. W. de W., te Dussen, jachtdelict, vrijgesproken. Osntt'^eriyiiLe ^stand. Heusden, van 17 tot 24 Maart. Geboren: Bernardus Petrus Josephus, z. v. J. A. van Bavel en J. M. v. Schijndel. Overleden Marinus W. van Mierlo, 4 m.; Gijsbert van Wijnen, w. Almkerk, van 17 tot 23 Maart. Geboren: Adriaan, z. v. Adriaan Kant en Wiilemina Bras; Peter, z. v. Johannes Branderhorst en Jannigje de Graaf; Maria, d. v. Arie Kant en Sara Maria Branderhorst Cornelia, d. v. Corlelis Verlee en Wilhelmina van Dijk. Overleden: Cornelia Boom, 27 j., echtg. van Cornell's Pieter van Herwijnen. INGEZONDEN. wezig waren om de benoodigde goederen aan te koopen. Ten einde in deze behoefte te voorzieD, heeft het bestuur der »Maria— Martha* vereeniging besloten een loterij e houden, welker opbrengst dienen zal tot bovengenoemd doel. Aanvankelijk zgn deze pogingen reeds met goeden uitslag bekroond, jn op de lijst, die circuleert, hebben velen nunne me Inwerking verzekerd. Het bestuur oeveelt zich verder beleefdelijk aan bij allen, lie door het nemen van loten of het beschik baar stellen van prijzen, hunne belangstelling in deze zaak, willen toonen. liet bestuur der Mar ia—\lartha* vereeninging M. LUGTEN. J. WIELANDT. M. MOUR1K. Heusden. 24 Maart 1892. Volgaarne geven wij een openlijk blijk van iustemming met bovengenoemde nieuwe vereeniging, die ook al weder mede wil werken in het belang der minvermogenden. Waar zooveel goeden wil bestaat zal het zeker niet aan finantiësle bijdragen ont breken. Wanneer ieder enkele loten neemt en een of meer prijzen disponibel stelt is het voorgestelde doel zeer gemakkelijk te bereiken. DE REDACTIE. ■nTmrmww rtMBMa—s >1 ».rU f berichten. DUSSEN, 24 Maart. Aangevoera 161 kilo boter. Prijs f 0.88f 1.08. Markt gezet f 0.98. Eieren f 0.70 per 26 stuks. W ATISKHOOÖTB KEULEN. 22 Maart 2.67 M. boven 0. 23 Maart 2.61 M. 25 Maart 2 52 M. Waterhoogte Heusden. 22 Maart (voorin. 8 uur) 2.35 M. -f- A. P 23 Maart 2.27 24 Maart 2.25 A iï vertentiëïi. Slechts acht dagen na het verlies van onzen dierbaren Vader, Be huwd- en Grootvader, trof ons heden een nieuwe slag door het overlijden onzer geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, weduwe van den WelEd. Heer B. A. WIEGERINK. Zij overleed, voor zien van de H. H. Sacramenten der stervenden, zacht en kalm, in den ouderdom van ruim 63 jaren. Th. J. WIEGERINK. F. J. WIEGERINK—Fklet en Kinderen. J. B. WIEGERINK. D. J. WIEGERINK-Nas en Kin leren B. J. WIEGERINK. Groenlo, 21 Maart 1892. Den 9en Maart j.l. werd alhier eene ver- eeniging opgericht, die zich ten doel stelt, kinderen der Herv. Gemeente in de ge- legenheid te stellen, éénmaal 's weeks eene godsdienstige bijeenkomst te hebben, en in aansluiting aan de reeds 5 jaren alhier be staande Dorcas-vereeuiging, werkzaam te o 1 zgn, voor kinderen van behoeftige leden der Gemeente; ten einde alzoo ook in het kinderhart de begeerte op te wekken, om te voldoen aan den Christelijken eisch der dienende liefde. Dfeze kinder-vereeniging MariaMartha« genaamd, telt reeds 25 leden, alzoo handen genoeg, om te arbeiden indien slechts genoegzame middelen aan Heden overleed te Groenlovoor zien van de laatste H. H. Sacra menten, onze geliefde Behuwdzuster, Mejuffrouw weduwe van den Heer BERNAR DUS ANTONIUS WIEGERINK, in den ouderdom van ruim 63 jaren. AUGUST WIEGERINK. J. H. WIEGERINK— Van Vugt. heusden, 21 Maart 1892. 'SÈÊëMÊÊÊ Op de Boekbinderij van L. VEERMAN kan direct een geplaatst worden. Tandarts, 's-Bosch, is 25, 26 en 27 Maart IV I E T te consulteeren. met 1 Mei a. s. bij C. BONIS te Gender en. Het GEMEENTEBESTUUR v.-.n Dussen zal op H>insdagf den Iti ALpril 1892, des namiddags ten ure, ten Raad. huize aldaar Bestek eu plan liggen ter Secretarie te Dussen. Aanwijzing in loeo op den dag der besteding, ten O are des vooruiiddags. Nadere iulichtingen geeft de Heer M. VAN GOOL, Bouwkundige te Woudrichem.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1892 | | pagina 2