Omnibus. op Maandag 27 Februari: en Maandag 6 Maart d.a.v.: ROEREND GOED, als: Locamablele van l Paardenkracht alle Koopmansgoederen, RIJ- EN VOERTUIGEN, voor Spotprijs, STAATSLOTERIJ. L. VEERMAN te Heusden. Notaris DE GIER te Heusden, -4..PJJBLIEK VERKOOPElY: HET NAVOLGEND D. DUIJSER, dergelijken, benevens de dellijk ten noorden van liggen (vermoedelijk wordt hiermede bedoeld de navorschingen, zoover als doenljjk, noordwaarts uit te strekken). De heer Peary, die nu in Amerika voor drachten houdt over de reeds vroeger door hem bezochte onherbergzame streken, komt, vóór zijn vertrek naar Groenland, waar schijnlijk in den loop van de maand Mei, naar Christiania. Aan de Times* wordt uit Tanger ge meld, dat er den 15en te Mazan een hevig gevecht heeft plaats gehad. De inlandsche bergbewoners drongen met geweld de stad binnen en plunderden haar. Zjj werden daarop aangevallen terwijl de poorten weder ge sloten werden. Het gevecht duurde vier uren, waarbij honderden bergbewoners ge sneuveld moeten zijn. Uit New-York werd 22 Febr. gemeld: Een hevige sneeuwstorm heeft in de mid den en oostelijke staten der Unie gewoed. Het loopen van de spoortreinen is orer het algemeen zeer vertraagd. Sommige treinen zijn door de sneeuw ingesloten, Uit Graz wordt gemeld Bij eene gasontploffing in de mijn Skahis zijn 3 personen gedood en 14 gewond. Door het instroomen van water zijn zes arbeiders in de mijn Rudolf te Patschirn, bij Chodan, omgekomen. Men schat de schade, door den brand in 't Duitsche pantserschip »Kronprinz« te Wilhelmhaven veroorzaakt, nader op wel 200.000 M. De salons en al de officiershutten zijn o. a. verbrand. Omtrent het uit Gratz vermelde ongeluk in de myn te Skalis door uiijngasontploffing wordt meegedeeld, dat niet minder dan 87 lijken reeds zijn opgehaald7 personen worden nog vermist en 14 arbeiders zijn gekwetst, waar onder 7 gevaarlijk. In de mijn Hugo bp Buer aan de Ruhr heeft een ontploffing van mijngas 2 menschenlevens gekost, terwjjl 4 arbeiders zwaar gewond zijn. BEKENDMAKING. Burgemeester en Wethouders van Heusden herinneren belanghebbenden, dat de schuld vorderingen ten laste van het Rijk, de Provincie en de Gemeente over 1892 bij de betrokken administratiën, autoriteiten of ambtenaren, door wie de orders tot het doen van leverantiën als anderszins gegeven zijn, vóór of op 30 Juni a.s. moeten zijn inge diend, zullende de na dien tijd ingezonden rekeningen als verjaard zijnde, niet meer voor betaling in aanmerking komen. Heusden, 23 Februari 1893. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Secretaris, De Burgemeester, H. J. van Eggelen. Honcoop. Plaïitselijk JNieuw», HEUSDEN, 23 Februari. Hedenavond had alhier de eerste bijeen komst plaats van het Leger des Heils, in de zaal van den Heer Maurik. Een groote toeloop van publiek uit allerlei stand was aanwezig; doch alles liep rustig af. Over veertien dagen zal weder eene bijeenkomst plaats hebben, waarschijnlijk in een ander locaal. SPRANG, 21 Febr. In verschillende bladen heeft dezer dagen een sensatie-be richtje, betreffende de aanranding van een heer uit 's-Hertogenbosch, op den weg tus- schen hier en Kaatsheuvel de rende gedaan. Die aanrander had wel een dikken krommen stok maar door de harliesse van den aan gerande werd de aanrander niet alleen af geweerd, maar bovendien nog afgeranseld op den koop toe. Een dapper heer, die Bos schenaar Hier geloo't echter niemand iets van 't geheele verbaal. De weg toch, waarop die aanranding heet geschied te zijn, wordt den ganschen dag door zoo druk bereden en beïoopen dat 't schier onmogelijk is, ter wijl men wel moet in aanmerking nemen dat een brutale aanrander, gewapend met een flinken stok, zich niet laat afrossen door een heertje, al komt hij ook uit Den Bosch. Eenige dagen geleden had een zes jarig meisje, dochtertje van den timmerman Schaap, alhier, het ongeluk al stoeiende in een 4 voet diepen zandkuil te vallen en haar armpje te bre.ken. Opmerkelijk is 't, dat op diezelfde plek een paar weken vroeger 't zelfde ongeluk aan een ander kind over kwam. Gepasseerde nacht brandde aan den zoogenaamden Eikendjjk onder deze ge meente een arbeiderswoning, toebehoorende aan Dirk de Rooij, geheel af. De brand weer behoedde de nevenstaande huisjes tegen vernieling. Gisterenavond gaf de zangvereeni- ging »Excelsior« alhier eene uitvoering in 't ruime Kerkgebouw der Ned. Hervormds Gemeente, daartoe welwillend door heeren Kerkvoogden afgestaan. Een twaalf-tal stukken werden ten ge- hoore gebracht en afgewisseld door voor drachten van den heer J. Ebels, onderwijzer, en door het orgelspel van den J. L. van Santen, organist. De opkomst was, 't ongunstig weer in aanmerking genomen, vrij talrijk en hoogst voldaan keerde ieder na afloop huiswaarts HAARSTEEG. Was men hier reeds druk in de weer de spade in den grond te steken, ook menigen akker is reeds met doperwten bepoot. Nu echter heeft men het werk weder moeten stakenhet kwelwater en de regens der laatste dagen hebben zelfs I de hooger gelegen landerijen tot verbouwing ongeschikt gemaakt. BAARDWIJK. Maandagavond werd hier iets heel ongewoons vertoond. Een 60-jarig man namelijk, wist bij het verlaten eener herberg zoo behendig met een mes om te gaan, dat hij vier jonge mannen te gelijk verwondde en op de vlucht joeg. Na het volbrengen van dit heldenfeit schijnt er echter reactie gekomen te zijn, althans hij begon hulp te roepen en liep zoo hard hij kon naar de maréchaussee te Waalwijk, om aangifte te doen, dat men hem overrompeld had. Het ingesteld onderzoek zal wel aan 't licht brengen hoe dit zaakje in zijn werk gegaan is en ieders verantwoordelijkheid be palen, zoodat de gerechte straf niet zal uit blijven. VEEN. Onze nieuwe dokter de WelEd. Heer Haentjes toont zoowel een kundig operateur als een zeer menschlievend maa te zijn. Verleden week heeft hij alleen met behulp van zyne vrouw, die ook geene vreemdelinge in zijn vak schijnt te zijn, een been boven de knie geamputeerd, van een 20-jarig meisje uit Zuilichem. De amputatie geschiedde bij den Heer Haentjes aan huis en de patiente, die daar op kosten der gemeente Z. door Mevr. Haentjes zelve verpleegd wordt, verkeert in goeden welstand en hoewel zij nu een harer beeaen mist, zal zij daardoor waarschijnlijk het leven behouden. Ook onderging dezer dagen een kind van 17 maanden uit Aalburg eene gevaarlijke operatie, en is sedert dien tijd mede aan de zorg dezer uitnemende menschen toevertrouwd. CAPELLE, 21 Febr. De schoenmaker A. G. sedert Vastenavond vermist is nog niet terecht. Volgens inlichting uit Breda, waarheen hij zich begeven had, is hij ver moedelijk verdronken. Dagelijks wordt er gedregd, maar tot heden zonder resultaat. WAGENINGEN, 22 Febr. Zondag 1.1. voerde de voetbal-Club Go-ahead alhier, een hevigen strijd met Sparte uit Rotter dam, om het kampioenschap 2 kl. voor 1893, waarin laatstgenoemde de over winning behaalde. In meer dan één op zicht mag het geen uitgezochten dag heeten. Bij een vochtig luchtje droeg de kamp plaats (eene weide) hier en daar duidelijke sporen, van overtollig water, door den hoogen stand der rivieren nog niet opge ruimd. Gelukkig dus maar dat het gewone »bal na* van het feestprogram, thans achterwege bleef; te meer daar een paar jongelui zich blijkbaar reeds meer hadden ingespannen dan hun dienstig was. Heden werd hier gestemd voor vijf leden van den Gemeenteraad, ter vervulling der door bedanken vacant geworden plaatsen. Slechts 2 der liberale leden zijn herbenoemd, verwijl nog eene herstemming moet plaats hebben tusschen een paar oppossanten. WOUDRICHEM. Van 13 tot 19 Febr. zijn in het vischwater dezer gemeente gevangen en aan den afslag gebracht 237 zalmen, die voor f 0.65 a f 0.95 per half kilo werden verkocht. ALMKERK. Het mond- en klauwzeer is alhier geweken. Uit het verslag van de Spaarbank der Vereeniging tot bevordering van spaar zaamheid alhier over 1892 blijkt, dat hebben bedragenhet aantal inlagen 95dat der terugbetalingen 32dat der afgesloten reke ningen 19; het aantal nieuwe inbrengers 16 en het aantal inbrengers op 31 Dec. 161. Het kapitaal aan inbrengers, verschuldigd op 31 Dec., bedroeg f20530.806; de waarde der bezittingen op 31 Dec. f 24267.52, tegen f 23897,45 in 1891. De bezittingen be stonden in Staatsschuldbrieven, Ned. Werk. Schuld f 5304, vreemde Staatsleeningen f7311, hypotheken f 8000, onderhandsche obligatiën f 3000, enz. Het reservefonds bedroeg op 31 Decem ber f 3736,71°, dus f 155 meer dan in 1891. Het te goed der inbrengers op 31 Dec. was verdeeld als volgt: Van f 5 en minder 33; van f5 tot f20 31; van f20 tot f50 28; van f50 tot f 100 19: van f 100 tot f500 40; van f500 tot f 1000 8; boven f 1000 2. Uit het overzicht der bevolking over 1892 bljjkt, dat albier werden geboren: 46 jongens en 59 meisjes; 42 manneljjke en 32 vrouwelyke personen zijn overleden; 14 huwelijken zijn voltrokken, 106 personen hebben zich gevestigd, terwijl 177 zijn ver trokken. Onder de vertrokken personen be vonden zich 34, die naar Noord-Amerika zijn gegaan. Op 31 Dec. 1892 telde de ge meente 3083 zielen. DRONGELEN. Een werkman, woonachtig te Veen, H. A. geheeten, werd gisteren na middag op het werk van den Maasmond, onder de gemeente Waalwijk, zoodanig door een rail aan het hoofd gekwetst, dat hij in den avond van denzelfden dag aan de ge volgen daarvan is overleden. Hij laat eene vrouw met vier kipderen na. Omtrent dit ongeval vernemen wij nog, dat H. A. bezig was een zandwagen te ont laden, toen bij het neêrstorten het boven gedeelte van den wagen losliet en op een aldaar liggend stuk rail terecht kwam. Dit werd hierdoor in de hoogte geworpen en viel op het hoofd van den ongelukkige, die direct bewusteloos was en niet meer tot bewustzijn is gekomen. SLEEUWIJK. In de laatste vergadering van den Raad werd de medaille van 10- jarigen getrouwen dieDst als politiebeambte van wege den Nederlandschen politiebond uitgereikt aan den gemeenteveldwachter G. van Zanten met eene toepasselijke toespraak door den burgemeester gehouden. GORINCHEM. Iu de vorige week geluk* e het een afgezant der sociaal-democratische party, in deze gemeente, na vele vergeefsche pogingen by anderen, een lokaal te huren op het Lr.arJje, bij De Swart, alwaar Domela Nieuwenhuis Zondag alsdan zou optreden. Hij aou worden vergezeld door eenige tra wanten uit Dordrecht. Zaterdag echter viel deze geheele lezing in duigen, riaar genoemde kastelein, door bemiddeling van e*n z^er invloedrijk bejaard persoon, het lokaal weigerde. Jt Sifk TV 4? Dinsdag avond tusschen 6 en 7 uur brak te Amsterdam een hevige brand uit op de tweede verdieping van perceel no. 70 ©p de Geldersche Kade. In een oogwenk stonden de tweede en derde verdieping in liebte laaie, zoodat de bewoners zich moesten haasten met te trachten het huis te verlaten. Op de tweede verdieping bevonden zich eene vrouw en een kind, die langs de gewone trap een uitweg naar beneden vonden en zich dus konden redden. Op de derde verdieping zag zich eene moeder met 4 kinderen dien weg afgesneden, daar het vuur juist langs de trap, welke naar haar woning leidde, die verdieping bereikt had. In doodsangst sprong de arme vrouw uit een achterraam naar beneden. Vreeselijk verminkt werd de onge lukkige opgenomen en eerst ingebracht in een apotheek op den hoek der Stormsteeg, waar de eerste hulp werd verleend. Later werd ook dit slachtoffer dezer vreeseljjke ramp naar het Gasthuis vervoerd, waar haar toestand als hopeloos werd beschouwd. Zij was geheel bewusteloos. Merkwaardig ge noeg heeft zij echter geen harer ledematen gebroken of ernstige inwendige kneuzingen bekomende verbrijzelde glasruiten echter hebben haar op verscheidene plaatsen van het lichaam, ook aan den hals, ernstig ver wond. Terstond werd de brandweer gealarmeerd, welke wel spoedig ter plaatse was, maar bij haar komst voor zulk een vuurgloed stond, dat het onmogelijk was de boven verdiepingen langs de trap te bereiken. Door een aangrenzend huis kwam de brandweer, onderwijl het vuur gebluscht werd, op de tweede verdieping en van daar op de derde, bewoond door het gezin van den smid Alikot. Zij vond daar het jongste kind van Alikot, een meisje van ll/3 jaar, met brandwonden aan het hoofd liggen. Het kind werd oogen- blikkeljjk bij den bnurman ingebracht, waarna het spoedig naar bet Binnengast huis werd vervoerd. In de binnenkamer wachtte der brandweer een nog vreeselyker schouwspel. In een hoek niet ver van het venster, lagen drie lijkjes, die van twee meisjes van 5 en 6 jaren en van een knaapje van 3 jaar. Alle lijkjes waren geheel ver koold en werden eveneens naar het binnen gasthuis vervoerd. Eenige vrienden van den diepgetroffen Alikot hadden, toen de mau omstreeks half acht huiswaarts zou keeren, de ontzettende taak te vervullen,- hem zijn verlies me te te deelen. Zijn toestaud laat zich niet be schrijven. De ongelukkige mau is door den schrik krank geworden en heeft tot heden de spraak verloren. Kreunende licht hy in het huis van een bloedverwant te bed. De indruk, door deze noodlottige ramp |in de buurt gemaakt, is groot. De brandweer slaagde er in de beide be nedenverdiepingen van het gebouw en de belendende huizen tegen het vuur te be schermen. Uit Tilburg wordt gemeld Woensdag-avond gaf de heer Davenport (Sequah) alhier zyn eersten séance in de zaal der Liedertafel. Behandeld werden C. A. van Loon en G. Hamers, die, toen zij aan het publiek werden voorgesteld, beiden volmondig ver klaarden, geheel genezen te zyn en geen pijn meer te gevoelen. Dp beer Davenport schonk hun ieder nog bovendien f 10 en twee fleschjes olie. Donderdag-avond was de zaal stampvol. In zyn toespraak, waarmede hij iedere séance begint, gaf de heer Davenport een verhaal van de moeielijkheden welke hij in Nederland van wege de politie had moeten ondervinden. Vervolgens werden, evenals den vorigen avond, wederom twee patiënten door hem behandeld, n.l. Johannes Verkeulen, oud 27 jaar, uit Oisterwijk en de 65-jarige Van der Horst uit Tilburg. Ook deze beide mannen verklaarden, na de behandeling, hoegenaamd geen pijn meer te hebben. Deze verklaringen werden door de aan wezigen luide toegejuicht. Van der Horst ontving daarop nog f 10 van den heer Davenport, die zich aan den uitgang der zaal plaatste om voor Verkeulen, die ge durende drie weken niet had kunnen werken, eene collecte te houden. Deze inzameling bracht ruim 29 op. Vrijdag-avond was een half uur voor den aanvang der séance, de zaal reeds opgepropt van volk. Behandeld werden ditmaal de Wed. Van Eyck geb. Smulders, en zekere Segers, beiden uit Tilburg. Toen deze beide patiënten zich een weinig later vertoonden, voerden zij, ten bewijze hunner genezing, op de maat der muziek een dansje uit. Tot slot werd door de muziek het »Wien Neêrlandsch Bloed* gespeeld dat door allen staande werd aangehoord. het vermoeden, dat zij' tengevolge van een plotseling opgekomen mist op het ijs ver dwaald waren en alzoo den dood zouden gevonden hebben, allien sehyn van waar heid verkrijgt. Later wordt gemeld, dat ook het andere lyfc aan het strand is gevonden. Dinsdag ontstond aan de kleinen Huisen- polder, onder Zaamslag, eene oeveraf- schuiving, lang 50 en breed 20 M., tusschen de peilraaien 6 en 8. De oude oeverwerken zyn eenig8zin8 beschadigd. Te Bovenkarspel (N.-H.) heeft men bij het afgraven van een stnk bouwland dertien geraamten gevonden, waarvan een in staande houding. De rechtbank te Rotterdam veroordeelde gisteren J. de K., huisvr. van E. B., zonder beroep, te Ouwerschie, wegens mishandeling van haar stiefdochtertje, tot twee jaar ge vangenisstraf. Uitgelokt door de gunstige berichten van familieleden en vrienden is de trek uit het Oldambt naar Noord-Amerika weer aange vangen. Ongeveer 120 personen, gehuwden en ongehuwden en kinderen, zyn uit Nieuwe- Schans vertrokken teneinde over Liverpool en Philadelphia naar Jowa en Illinois te reizen. Ook maken enkele landbouwers zich gereed om in het aanstaande voorjaar der waarts te reizen, ten einde meer goedkoope landerijen aan te koopen en te exploiteeren. Kantongerecht te Heusden. Zitting vaD Vrydag 17 Februari. Uitspraken in zake het O. M. tegen: C. de G., H. de G. en R. de G., te Meeuwen, overtred. wet veeartsenijk. politie, ieder f 10 boete subs. 3 dag. hecht. F. v. D., te Heusden, weigeren van hulpbetoon bij brand, vrijge sproken. G. v. H., te Waalwijk, draukwet- overtred. f 5 boete subs. 3 dag. hecht. P. v. H., onbekende woonplaats, schcepvaartregle- ment Merwede, f 10 boete subs. 3 dag. hecht. A. de G., te Vuren, jacbtdelict, f 3 boete subs. 2 dag. hecht. A. v. N., te Meeuwen, M. N., te Eethen, en A. D., te Drunen, wet honds dolheid, ieder f 1 boete subs. 1 dag hecht. J. v. R., te Gorinchem, wet hondsdolheid, vrijgesproken. N. de P., te Sleeuwijk, G. V., te Almkerk, E. K., te Werkendam, A. N., te Andel, L. v. d. S., te Aalburg, S. P. S., te Heusden, A. K., te Woudrichem, dronken schap, ieder f 3 boete subs. 2 dag. hecht. G. V. Az., te Almkerk, J. de J., te Woudrichem, M. v. d. K., te Heusden, A. v. d. S., te Dussen, dronkenschap, ieder f5 boete subs. 3 dag. hecht. F. H. N., te Ryswyk, jachtdelict, f 3 boete subs. 2 dag. hecht. D. G., te Heusden, dronkenschap, le herh., 2 dag. hecht. J. S., te Woudrichem, dronkenschap, 7e herh., 3 weken hecht. W. v. K., te Oudheusden, wet i hondsdolheid, 2 maal f 1 boete subs. 2 maal 1 dag becht. C. N., te Oudheusden, wapen wet, f3 boete subs. 2 dag. hecht. R. B., te Wou iricbem, dronkenschap en iemands vei ligheid bedreigen, 2 dag. hecht. D. S. Nz., te Audel, viscüdelict, 2 maal f 3 boete subs. 2 maal 2 dag. hecht., met verbeurdverklaring van het vischtuig en bevel tot uitlevering daarvan of betaling van f 1.50 subs. 1 dag hecht. C. S., te Woudrichem, dronkenschap en orde verstoren, f4 boete subs. 3 dag. hecht. H. V., te Meeuwen, dronkenschap, f 10 boete subs. 3 dag. hecht. A. M., te Meeuwen, en M. N., te Loon-op-Zand, pro vinciaal regiem, wegen, ieder f 1 boete subs. 1 dag hecht. INGEZONDEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Mijnheer de Redacteur Het ingezonden stukje in Uw blad van 18 dezer, gewagende over den slechten toe stand waarin het Orgel der Hervormde Gemeente alhier verkeert, schijnt de goed keuring niet weg te dragen van hen, die zich dit konden aantrekken, ofschoon vol gens myn idéé er niets hatelijks in voor komt. De algemeene opinie schijnt te bestaan, dat het Vaderschap daarvan aan mij toe behoort; ware dat zoo, dan zou ik het van mijne handteekening hebben doen vergezeld gaan en er zeker by gevoegd hebben, dat het van de Kerkvoogdij onverantwoordelijk is, een Orgel, dat door Deskundigen geroemd wordt, zoo te laten verwaarloozenniet tegenstaande de rekening der Kerkeljjke goederen over 1890 een batig saldo gaf van pl. m. f 1800, die van 1891 werd aan Notabelen nog niet aangeboden. Met de plaatsing hiervan. Mynheer de Redacteur, zult U ten zeerste verplichten, Uw Dienstwillige, C. A. W. JISKOOT, Notabel. Veen, 20 Februari 1893. Jc5u:rg;ei*lijJLie Stand. Te Volleuhove verkeerde men z o gemeld is sedert, eenige dagen in gr ongerustheid over ne' lol vw, twee kin.iereu, die plotseling v. en on s afle nasporingen u - A •- i Eimieiyk is eenig licht in deze treurige zaak opgegaandoor visstaers toch is op 'iet ijs in de Zuiderzee, nabij de kust, bet lyK van een dier jongens gevouuen, zouuat Heusden, van 16 tot 23 Febr. Geboren: Wilhelmus Petrus Cornells, z. v. H. v. Kraanen en G. H. J. v. d. Ros. Almkerk, van 2 tot 22 Febr. Ondertrouwd: M. de Haan, 24 j. en C. J. Smits, 23 j.; J. van der Stelt Dz., 26 j. en M. de Hoog, Jd., 24 j. Geboren: Hendrik Pieter, z. v. P. S. van Fdborg en W. v. Os; Hendrikus, z. v. G. jv. d. Meijden en A. Verschoor; Gerrit P< i r. i v. C. v. Helden en B. de Koning; Gerrit, z. v. A. v. Wijngaarden en M. Coiifurius; Jan, z. v. J. J. de Jong en D. -heuv-1; Maria, d. v. K. S. Verhoeven en J. v. Ryswyk; levenl. aang. dr. v. H. Combé en J. Heijstek. Overleden: J. Hejjstek, 29 j., echtg. v. li. Couiué. RECLAMES. Wij vestigen in 't bijzonder de aandacht op achterstaande adv. van de firma Johs. Bressers, waarin zij de opening van htm IJzer-Magazijn bekend inaken. Het groote nut en gemak zal voorzeker voor H.H. fabrikanten, industriëelen en particulieren spoedig blyken, want waar anders voor verschillende bewoners in den omtrek van Tilburg niets anders overschoot dan het noodige te ontbieden uit verder gelegen plaatsen, waaraan natuurly k grootere kosten en tijdverlies verbonden zyn, kan men die nu meer dichtbjj bekomen. Daar de firma sterk concurreert, hunne goederen solied zyn, zal het, dunkt ons, spoedig blyken, dat de oprichting van dit magazijn in een werkelyke behoefte voorziet. DUSSEN, 23 Febr. Aangevoerd 175 kilo boter. Prijs f 1.15f 1.35. Markt gezet f 1.26. Eieren f 0.75 per 26 stuks. W A T E R H O O G T E K EUL E NT 21 Feb. 3.80 M. boven 0. 22 Feb. 3.79 M. 23 Feb. 4.00 M. Waterhoogte Heusden. 21 Feb. (voorm. 8 uur) 4.15 M. -f- A. P. 22 Feb. 4.04 23 Feb. 3.95 Wegens 'plaatsgebrek zijn wij genoodzaakt eenige advertentiën uit te stellen. Advertentiën, wegena plaatsgebrek een beste grroote Te zien Hotel >DE KROON*, Breda. 442e E D E R L A O S U II E De eersue trekking van de EERSTE KLASSE.,, Ier 342ste STAATS-LO- TERÏtl va^gt aan op 13 MAART e.k. Geheele en gedeelten van Loten zijn steeds voorradig bij den Gedelegeerde 2e klasse der Staats-Loterij', zal, ten verzoeke van H.H. Curators iu het faillissement D. Duijser, Om contant geld, telkens te beginnen des voormiddags te O ure, in het huis bewoond geweest door D. Duijser aldaar en in het pakhuis aan de h li von Schrijflessenaars, Loketkast, Brandkast, Copiëerpers, Boekwerken, Piano, Harmo nium, Hanglampen, Pendules met Coupes, Gravures in Lijst, Secretaire, Spiegels, Kachels, Eet- en Theeserviezen, Tafels, Stoelen, Canapés, Linnenkast, Linnen goed, Bedóen en Beddengoed, Ledikanten, Wasch- en Nachttafels, Kleedcn, Gordijnen, Jalousiën, IJzeren Kist, Bascules, eenig Koperwerk, Keukengerief, Keukenkachel, Tonnen, Tobben, Kaaspers, Haardduivel, Kisten met Flesscheu, partij nieuwe Plavuizen, Petroleumfusten, eene groote party Sigaren, gerookt Spek, Wyn, Cognac en Likeuren, Kisten Stijfsel, Komjjnen Kazen, Stroopapier, pakken Stroocarton, rollen Pakpapier, Tabak, Ankerbeschuit, Peperkoek, Kruideniers Win kelwaren, kistjes Wagensmeer, Winkelbak- ken, Bussen en Flesscheu, Koffiemolen, Weeg schalen enz. Zakken met Soda, Tonnetjes Zeep, een Camion, Breack, Tibury, Hoog- en St >rtkar, Arreslede, Bolderwagen, Bokkenwagen, Slede, Paardentuigen, Kaf- molen, eenige partijen Bloem, Rjjst, Erwten, Kippen voeder, Maïs, Garst, Kookerwten, Bis, Wiite Boonen, Voedererwten en wat verder ten verkoop zal worden aangeboden. Te zien op VRIJDAG en ZATERDAG 24 en 25 FEBRUARI, des voormiddags van 912 en des namiddags van 2—4 uur. De aangekondigde VERKOOP VAN ROERENDEGOEDEREN, behoorende tot dèn faillieten boedel van te Heusddk, zal niet worden verkocht zouals is geannonceerd, maar ALLE en hetgeen verder in de advertentie is ver meld.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1893 | | pagina 2