Adresblad ran den Groo- en Uitvoerhandel. Biljartfabrieken. SAerkoriiuuieiiieii. Vissehersgarens. Borstelwerken, Verzekeringen. Hleedercii. Velocipedes. Bouwvakken. Levensmiddelen. Heubelen. Wassclierjjen. Weeg werktuigen. IJzer en Staal. Zadelmakerij Diversen. Muziekinstrumenten enz. J. H. Paling. Haringvliet 90, Rotterdam. Bronwater. Distillateurs. Pliotographie-art. Scoptions. II j tuigfabr ikatie. Drogerijen. Sclieepsbeiioodigdlieden. Genees-, Verband- en Ontsmettingsmiddelen. Letlerwerkeu. Sigarenfabrikanten. Likeurstokerijen. Huishoudelijke Artikelen. Haehineriën - Ijzerwaren. Steenhouwerij Voor deelneming nan dit Adresblad wende men zich tot den Uitgever. J. A. van Etten. Biljartfabriek. Oosterhout. Leverancier voor Oost-Iudië. Filialen te 's-Bosch en Bergen-op-Zoom, L. van Tetterode. Dordrecht. Biljart- en Qeucn fabriek. Wed. M. Klnritmans. 's-Bosch. Kcrkornamenten. Kunstborduurwerken. H. Funr.ekotter. Nieuwe Haven 161, Rotterdam. Kerkornamenten. Kunstborduurwerken. Gewaden. G. Gips Zonen. Dordrecht.' Scheepsbouw. Machines. Huiskens Van Dgk. Dordrecht. Machinefabriek, Ketelmakerij, Reparatie ■werkplaats. L. Jockin Zoon. 's-Bosch. KookfornuizenKeuken- en Huishoudelijke Artikelen, Brandkasten, Graf kruizen enz. J. Zoek. Voorstraat 286, bij het Stadhuis, Mr. Smid, Dordrecht. Magazijn van Brandkasten, Haarden, Kachels, Fornuizen Huish. Artikelen enz. J. B. Petit. Prinsenkade, Breda. Schoorsteenmantels, Vloertegels, Keien, Schoorsteenmantels, beneden groef- en fabrieksprijzen. J. B. van Catz Zoon. Gouda. Bonman Kieboom. Dordrecht. Borstel- en Stofferhout. Adr. de Daas. Noordblaak, Rotterdam. Fabriek van Kwast- en Borstelwerk Sponsen, Zeemleer. En gros. Glas- Verzekeringmaatschappij »De Voorzorg*. Directeur J. M. Schaaf. Botersloot 171. Rotterdam. Verzekert u zelf en uwe werklieden bij Jan van Elk, Assuradeur. Voorstraat 115rood, Dordrecht. Ongelukkenv er zekering. Gebrs. Biezenaar. 's-Bosch. Manufacturen, Bedden, Dekens enz. Gebr. Biezenaar. - 's-Bosch. HoofJdepot van de Stoomkunstververij en Chemische Wasscherij van F. A. Homan Zoon, Winterswijk. H. Verhagen. Vucbterdijk I 98, 's-Boscb. Passement- en Bandfabriek. Wed. J. Damen Zoon. 's-Bosch. Stoom borstelhout fabriek. Handel in gewaterd Iepenhout. Firma C. van Megchelcn Co. Groote Spuistraat no. 2, Dordrecht. Groote sorteering Kachels, Fornuizen, Ledikanten, Wiegen Fluim e keuze Sport- en Kinderwagens. Kooktoestellen, Veevoederketels enz., enz. G. Sillevis Co. Hoofd-agenten >Gladiator«. Telef. 53. Telegr.-adr. Gladiator Dordrecht. LOBBE-Van Pelt. 's-Boscb. BouwmaterialenPorti and-cement, Dakleien Vloer- en Muurtegels. Fabrieksprijs. Gebrs. Verhees. 's-Bosch, Handel in Glas en Verfwaren. G. J. Goedewaagen. Gouda. Beschuitfabriek »de Trompettere, ingericht voor export. J. H. Nieuwenhuijs Jr. Co. Amsterdam. Prins Hendrikkade 146. Bouillon. Extract Bouillon Nieuwenhuijs. B. van der Sluijs. Rotterdam. Groothandel in Comestibles. Wed. C. vun Drooge. Dordrecht. Meubelfabriek - Stoffeerderij. A. C. van der Menlen Zonen. 's-Bosch. Tapijten, Meubelen, Bedden. F. A. van Wely Zoon. Teteringen. Teteringsche Meubelfabriek en Houtdraaierij. A. H. Scneffer. Gouda, Westhaven B 179. Magazijn van Meubelen, SpiegelsSchilderijen en Kinderwagens. L. L. van Geffen van der Weegen. Huis van Vertrouwen. 's-Bosch. Magazijnen ter volledige Meubileering. Bronger Co. Rotterdam. Meubelen, Tapijten, Gordijnen. behangerij, stoffeerderij. Gebrs. Mooij. Stoom-Wasscherij. Dordrecht. Machinale Strijkinrichting. The A 1 Laundry. J. Kraai. Gorineh'.m. Machinale Houtzagerij. Alle soorten van Houtwaren. Stoomwasscherij »de lelie* Dordrecht. Uitstoomerij. Speciale Dekenwasscherij. D. Rjjsmus Azn. Rotterdam. Balansen, Bascules, Weegbruggen enz. Johs. van Gelderen. Gorinchem. Kruiwagens. (Alle soorten) Nederlandsche Cacaofabriek te Helmond. Helm-cacao en Helm-chocolade. P. Dolk Zoon. Rotterdam-Dordrecht. Spiegel-en Vensterglas. Stoom-glasslijperij. A. Driessen. Rotterdam. Cacao A. Driessen. Chocolaad A. Driessen. Willem Kolkman. Dordrecht. Ijzerhandel. Stalen balken. Fd. Borsten. Voorstraat 334. Dordrecht. Spiegelfabrikant. Encadrementm alle genres. P. J. Mets Co. Dordreeht. Stoom-Chocoladefabriek »De Zwaan F. Koesen. 's-Bosch. Zadelmakerij - Kofferfabriek - Breukbanden. W. N. van Dooren. Dordrecht. Verfwaren. Vernissen. Spiegel- en Vensterglas. J. M. Schaaf'. Botersloot 171, Rotterdam. Firma J. Janssen. 's-Bosch. Houthandel. Opgericht 1805. J. A. Vorhoeff. Koekfabrikant. Gouda. Ontbijtkoek. Import Export. C. L. Verhagen-Van Oorschot. 's-Bosch. Koekfabrikanten. N. C. Keukenschrijver. 's-Boscb. Stoom-koffiebranderij en Iheehandel. Jac. Schotel J.Rzn. Wjjnstraat, Dordrecht. Antiqiaire. Inkoop van alle Antiquiteiten. Pianomagazijn. Hofleverancier. Bronwater-Maatschappij tot exploitatie van de Victoriabron te Oberlahnstein, gevestigd te Rotterdam. Zuidblaak 8. A. van der Mooren Zonen. Heusden. In Koloniale waren. J. H. Nieuwenhuijs Jr. Co. Amsterdam. Prins Hendrikkade 146. Fabrikanten van Verduurzaamde levensmiddelen. Firma Wed. H. Bredee. Rotterdam. Mosterd. Oppert 32. T. Verwejj. Oosthaven B 54, Gouda. Specialiteit in Goudsche Sprits- en Suikerballetjes. Wed. J. Westerlaken. 's-Bosch. Stoommosterdfabriek en Specerij-malerij. Wed. J. Kriens. Dordrecht, Boomstraat 12. Fijne Vleeschwaren en Worstsoorten. Grof en Fijn Zout. En gros. En détail. Wgmer Co. Veemarkt D 182, Breda. Piano's en Orgels. J. van der Tak Co. Rotterdam. Fabrikanten van Amerikaansche Orgels. Bakkersben oodigdheden. Niewland Pelkman. Houttuin 13, Rotterdam Gereedschappen fy Machines. Chemisch-Technisch Laboratorium. Dr. P. Woltering en J. Maas. 's-Bosch H 16. Handelsanalyse. Monsters trekken. Consulten. Onderzoekingen op Technisch gebied. Chemicaliën en Chemische Praeparaten. J. A. Cramer Co. Rotterdam. Eau de Cologne. Parfumeriën. C. G. A. Volkaerts. Tilburg. Specialiteit in fijne scheikundig zuivere Toilet- en Scheerzeep. M. van Zanten. Dordrecht, Wjjn straat. Stoomdistilleerderij ie klasse »de hoop«. Bnndten Smith. Rotterdam. Essences van Cognac, Limonades, Likeuren enz. H. van Kammen. Dordrecht. Fabriek van Bessensap en Bessenwijn. H. F. Onderwater. Dordrecht. Bitter fabriek. Firma Arthur Alexes Co. Rotterdam. Fabrikanten van Bouquetten Essence voor Cognac, Brandewijn, Rum, Oude Klare. KantoorPrigs Hendrikkade no. 6. Ph. van Wijk. Gorinchem, Hoogstraat. Uurwerken, Amerik. Orgels en Piano's. Ph. Hakkert Jr. Weste Wagenstraat 92, Rotterdam. Speeldoozen, Orgels, Piano's. Fabriek van Houten en Koperen Blaasinstrumenten. S. A. Otto. Hoogstraat, Gorinchem. Magazijn van alle Muziekinstrumenten. Gujjde Coral Co. Rokin 109, Amsterdam. Bakkerstr. 68, Arnhem. Photografie-artikelen. Scoptions. J. A. Weinbeck, Spui 5, Rotterdam. Feestartikelen. J. G. van Overbeek. Dordrecht. Azijnfabriek »de fortuin*. Frans Furster. Kruisstraat H 205, 's-Bosch. 's-Hertogenbossche Mineraalwater- en Vruchtensappenfabriek. A. Barto. Voorstraat 8, Dordrecht. Handel in Kaas, Visch en aanverwante Artikelen. Hoender- en V ogelvoer enz. Specialiteit in Amerikaansch Vleeschmeel. Vraag prijs. VaD Ettinger Co. Rotterdam. Rijtuigfabrikanten en Zadelmakerij. Anth. Nelson. St. Jorisweg 17, Dordrecht. Wagen- en Rijtuigmakerij. P. J. Jansen. 's-Bosch. Drogerijen. C. Vonk Co. Wit.te de Withstraat, Rotterdam. Chemicaliën, Drogerijën, Verfwaren enz. A. J. Hageman, firma de Erven J. Pot. Dordrecht. Zeilmakerij. Verhuurder van dekkleeden. Teer. Hennep. IJzer- en Staaldraadtouw. Firma Adr. Dronkert. Voorstraat 318, Dordrecht. Stoom-koffiebranderij. Theehandel. Filiaal: Vriezeweg 29. J. A. J. Schokking. 32 Spui 32, Hof- en Rijksleverancier, Amsterdam. Instrumenten (Natuur-, Gezicht-, Zeevaart kunde enz.) T. J. Verheul. Riedjjk, Dordrecht. Blok-, Pomp- en Mastenmaker ij. \aarboomenRiemen enz. Franken en Goemans. Goes. Werktuigen voor Landbouw. Stalvoederingmachines. Bamford's Rapid Graanmolens. Weegbruggen met schuif gewicht. Rosmolens en Dorschmachines. A. J. Hageman Jr. Dordrecht. Voor Dordrecht de verkoop van Graf Bismarck Gas- en Gasvlamkolen per waggon. Magazjjnen: Kujjpershuven 6-18 Telefoon 77. Lamers Indemans. 's-Herto^enbosch. Apothekers. Voorheen J. van Os-Keuls. P. C. Roques Co., Rotterdam. Leder. Schoenmakers fournituren enz. De Wed. J. Eisen Zonen. Breda. Groothandel in Chemicaliën Drogerijen. K. G. W. de Bosson. Dordrecht. Carbolzuur en Creoline bjj fust en bij kleinere hoeveelheid. K. G. W. de Bosson. Dordrecht. Genees-, Verband- en Ontsmettingsmiddelen. Verbandkisten. Charles Marsé-Smits. Tilburg. Willem-II-strnat 120. Heuvelstraat 126a. Breukbanden. Buikbanden. Instrumenten en Ziekenverplegingsartikelen. E. van Krieken, 's-Hertogenbcsch. Handel in Leder, Leesten, Fournituren en Leestklaar werk. Gebrs. Houtman. 's-Hertogenbosch. Sigarenfabrikanten. Echte Friesche Boerenjongens. G. C. van Gorkum. Sneek. Firma C. Lourens. Rotterdam-Gouda. Likeuren, Wijnen enz. B. van Meurs. Likeurstoker. Njjmegen. Spec. Boonekamp of Maagbitter. H. F. Onderwater. Dordrecht. Wijn-, Cognac- en Likeurhandel. Van den Kieboom Bursch. Dordrecht. Sigarenfabrikanten. Gebrs. v. d. Water. Gorinchem. Sigarenfabrikanten. C. G. van der Post. Gouda. FabriekTurfmarkt H 242. Magazjjn: Hoogstraat A 125. Koninkljjke Hollandsche Tabaks- en Sigarenfabriek. P. J. Vermeulen. 's-Bosch. Zoutziederij »de nieuwe zoutkeet.* Handelaar in Zachte Zeep. P. van Tielraden. Beeldhouwer. Tilburg. Fabriek en Magazgn van Beelden. Regileuze en voor tuinen in cement. Gebrs. De Groot. Dordrecht. Patentoliefabriek. Suiker en Siroop. Petroleum. Wed. Kraus. Hoogstraat 186-187, Huishoudelijke Artikelen. Rotterdam. Keukenbenoodigdheden. Lampen. Wed. J. Kr jj bolder Zoon. 's-Bosch. Brandkasten. v. d. Garde Vrijlandt. Gouda. Koninkljjke Sigarenfabriek »de arend*. A. Drüghorn. Voorstraat, Dordrecht. Sigarenfabrikant. Groothandel in Tabak, Sigaren, Pijpen. Janssen Zoon. Minderbroederstraat, 's-Bosch. Huishoudelijke 8f Luxe Artikelen. Lampen Grafkransen. y Lambert v/d. Bogaert. 's-Bosch. Huishoudelijke Artikelen. F. J. P. Trousselot. Rotterdam. Weste Wagenstraat 26. Gepantserde Brandkasten en Kluisdeuren. Inbraakvrjje met staal gepantserde Brandkasten en Kluisdeuren. J. H. Wildeman. Dordrecht. Simon Flesseman Co. Houttuin 48, Rotterdam. Glas, Porcelein en Aardewerk. H. Hujjsmans Gzn. Arkelstraat D 23, Gorinchem. Magazijn van Meubelen, Spiegels Schilderijen, Bedden en Dekens H. R. Aangevoort, Wijnstraat 62, Dordrecht. Glas, Porcelein en Aardewerk. DOBBE-Van Pelt. 's-Bosch. Steenhouwerij, Grafsteenen, Marmeren Schoorsteenmantels. Groote voorraad. Anton K. Mulders, Cornelis de Witstraat 37, Dordrecht, voorheen chef in de Smederjj van den Rjjks-vee arts E. A. Kok te Rotterdam. Veeartsenijkundig Hoefbeslag. Huis- en Rijtuigsmederij. A. P. Schotel Gzn. Dordrecht. Grafzerken. I. Bolsius. Ortheneinde C 400, 's-Bosch. Marmer- en Steenhouwerij. Dakleien. Grafmonumenten. Vloertegels. Marmerslijp.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1896 | | pagina 4