der groote gerenommeerde Meeren-Modemagazijnen van Wij hebben de eer het geachte Publiek te berichten, dat ons uitge breid assortiment HEEREN-ARTIKELEN, als: Hoeden, Overhemden, Boorden, Manchetten, Das sen, Parapluies enz. thans compleet is. Het buitengewoon succes en vertrouwen ons sedert de oprichting onzer Firma vanaf 1891 ten deel gevallen, heeft ons niet alleen aangespoord op den ingeslagen weg voort te blijven gaan, maar ook aangemoe digd onze zaken van jaar tot jaar op grooter schaal in te richten. Wij hebben dan ook VOOP liet a.§. seizoen wederom kosten noch moeite gespaard eene enorme eolleetie In onze verschillende specialiteiten bijeen te brengen, welke men zeker in het binnen- noch buitenland niet beter zal aantreffen. in welke aldeeling wij steeds de nieuwste stoffen voorhanden hebben. Voorts zijn hieraan verbonden verscheidene beproefd bekwame coupeurs (Ie klasse en een groot aantal prima werkliedenwaardoor wij in staat zijn het geachte publiek vlug en accuraat te kunnen bedienen. Wij waarborgen de soliditeit onzer goederen en garandeeren voor goed passend en keurige bewerking. Coupe, kwa liteit en bewerking in aanmerking genomen, zijn onze prijzen beneden elke concurrentie. Ons voortreffelijk systeem: groote omzet, kleine winst, reëele bediening, vaste prijzen a contant zonder korting, de ge- drachtslij n zijnde welke zoo gunstig tot het onafgebroken succes onzer Firma heeft medegewerkt, zal voortdurend streng door ons gehandhaafd worden. KREYMBORH Co..'s-Hertogenbosch. Goederen, bij ons gekocht, die den toets der binnen- en buitenlandsehe concurrentie niet glansrijk kunnen doorstaan, zullen steeds gaarne door ons w orden teruggenomen, mits niet gedragen of beschadigd. Onze employe'es is de welwillendheid ten opzichte van het geëerde Publiek ten zeerste aanbevolen. Bij eventueele klachten verzoeken wij beleefd deze, zoo mogelijk schriftelijk, tot ons te doen. 1881. n u1801. Opening Najaars- en Winterseizoen KREYMBORG Co. Heeren-, jongeheeren- en Kinderkleedingstukken; Speciale inrichting voor kleeding naar maat,

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1901 | | pagina 4