alsmede Overhemden, Boorden, Manchetten, Dassen, Hoeden, Pellen, Parapluies, Handschoenen, Bretels, enz., waarin voorhanden de nieuwste Engelsehe-, Schotsche-, Fransche- en Duitsche stoffen. Dagelijks aanvulling der laatste nouveautés. Aan deze afdeeling zijn verbonden beproefd bekwame Coupeurs en een groot aantal prima werklieden, waardoor wij in staat zijn het geëerde Publiek vlug en accuraat te bedienen. Groote eigen ateliers aan huis, waar alle Kleedingstukken onder voortdu rend toezicht van een zeer bekwaam werkmeester worden vervaardigd, het welk ons de zekerheid geeft dat alle Kleedingstukken extra goed en soliede geconfectionneerd worden. Waarborg voor de soliditeit onzer goederen. Garantie voor goed passend en keurige bewerking. Ons personeel is de welwillendheid ten opzichte van het geëerde Publiek ten zeerste aanbevolen. Eventueele klachten verzoeken wij beleefd zoo moge lijk schriftelijk te doen. Ons voortreffelijk systeem, groote omzet, kleine winst, reëele bediening, vaste prijzen a contant zonder korting, de gedragslijn, welke zoo gunstig tot het voortdurend succès onzer firma medewerkt, zal steeds streng door ons gehandhaafd worden. Markt, tegenover Hotel de Gouden Leeuw, 's-HERTOGENBOSCH. Wij hebben de eer te berichtendat ons rijk uitsluitend fectionneerde thans compleet is. Wij hebben kosten nog moeite eene collectie in onze verschil lende specialiteiten bijeen te brengenwelke men in het binnen- noch buitenland beter zal aantreffen. Onder beleefde aanbeveling hebben wij de eer te zijn met alle achting OPENING Voorjaars- en Zomer-Seizoen der gerenommeerde Heeren-Mode-Magazijnen hIInilItl)IK. I Heercn-, Jongeheeren- en Kinderkleedingstukken Speciale inrichting voor Kleeding naar Maat, M KREYMBORG C0., I 'JT-JHS**!. -

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1902 | | pagina 4