AANBESTEDING. OPENBARE VERKOOPING VEI- en MAM. veilen en verkoopen: Openbare Verkooping veilen en verkoopen: Glaiisslrijk-Carlon Halt Dames aanbestede >i'. W. VERMEULEN, P rotestantsche Ziekenverpleging. gevesligd le Heusden, breestraat. Nolaris KERKHOVEN Notaris K RKMOVEN li till WlfMld SotLixur. Notaris KERKHOVEN Handnaaimachine, Met het nemen van maatregelen tot economische verheffing dier bevolking zal worden voortgegaan. Een voorstel is in bewerking, strek kende om aan Nederlandsch-Indië op financieel gebied grootere zelfstandig heid te verleenen. Tot vaststelling van eene Mijnwet voor Curagao zal Uwe medewerking worden gevraagd. Ten einde den gewonen wetgever vrijheid te geven bij de regeling der kiesbevoegdheid, zal U eene herziening worden voorgesteld van de daarover handelende bepalingen der Grondwet. Vooraf wensch ik te doen onderzoe ken, welke andere wijzigingen nog in de Grondwet moeten gebracht worden. Bij de uitvoering der aangekondigde voornemens zal zooveel doenlijk reke ning gehouden worden met de wenschen van alle groepen van Mijn Volk, zon der onderscheid van richting. Gewichtig is de taak, die U wacht. Moge Uw arbeid, onder Gods zegen, strekken ten nutte van het Nederland- sche Volk. Ik verklaar de gewone Zitting der Staten-Generaal te zijn geopend. Het in September 1904 ingediende wetsontwerp tot wijziging en aanvul ling van het Wetboek van Strafrecht is door de regeering ingetrokken. De Avondp. verneemt, dat het in de bedoeling der regeering ligt om het wetsontwerp tot voorziening tegen hinderlijke of schadelijke waterveront reiniging in te trekken. Bij het departement van koloniën is ontvangen het volgende telegram van den gouverneur-generaal van Ne- derlandsch Indië: Zuid-Celebes. Ultimatum door Loe- woe verworpen. Elfden dezer geland te Belandja. Verzet gering. Kraton Paloppo bezet. Verliezen vijand onbekend. Flores. Op Flores werd de tegen het bestuur zich verzettende Larantoe- kasche bergkampong Lekloewoe op acht tien Augustus genomen zonder verlies. Timor. Benden pretendent Sonne- bait Timor deden negentien Augustus een inval in ons direct gebied nabij Pariti, vermoordden 32 en ontvoerden 62 personen. Nieuw-Guinea. Acht-en-twintig Augustus werd de politiepost te Sekar aan de Mac-Cluergolf door Alfoeren aan gevallen en verbrand, waarbij gesneu veld zijn vier politiedienaren. Men meldt uit den Haag: Naar men verneemt, is de oorzaak van de vertraging in de uitvoering der Kinderwetten gelegen in de omstan digheid, dat de nieuwe minister van justitie, mr. van Raalte, de voorberei dende maatregelen voor de uitvoering dier wetten op het departement getrof fen door zijn ambtsvoorganger, mr. Loeff, zelfstandig heeft willen onderzoeken en beoordeelen, alvorens tot uitvoering over te gaan. De bedoelde vertraging blijkt dit voordeel op te leveren, dat de particu liere vereenigingen van wier medewer king voor de goede werking der Kin derwetten zoo veel afhangt, thans ge legenheid hebben gekregen zich behoor lijk voor te bereiden voor de taak die hen wacht om met de regeering over leg te plegen omtrent de inrichting hunner gestichten, opdat deze voldoen aan de daarvoor gestelde eischen en voor toelating (onvoorwaardelijk of tij delijk, onder voorwaarde binnen zeke ren termijn hun inrichting te verbete ren) in aanmerking kunnen komen. Tal van vereenigingen toch bleken op het tijdstip, waarop aanvankelijk de Kinderwetten zouden zijn ingevoerd, niet gereed te zijn. Er bestaat nu grond voor de verwachting dat de wetten voor het einde van dit jaar zullen kun nen worden ingevoerd. Zonder voorafgaande kennisgeving is aan het grenskantoor te Borken tot nadere aankondiging eiken dag de gelegenheid opengesteld om geslacht vleesch uit Holland in Pruisen in te voeren en te laten onderzoeken, wat met het oog op den in Pruisen heer- schenden vleeschnood zeker van belang is. Men meldt aan het N. v. d. D. In verband met de aanstaande ope ning van de Duitsche grenzen voor den invoer van rundvee uit ons land heb ben onderscheidene veehandelaars uit Weenen, Leer en Eemsland in ons land belangrijke aankoopen van rundvee ge daan. Wijl de opening van de grenzen een prijsverlaging van het vee in Duitsch- land ten gevolge zal hebben, hopen de handelaars, door terstond een aan zienlijk getal runderen naar de markt te brengen, nog van de goede prijzen te kunnen partij trekken. In den Dierentuin in Den Haag heeft een troep Abyssiniërs, 27 mannen, 6 vrouwen en ettelijke kinderen sterk, zijn hutten gebouwd. Langdurigen en moeilijken arbeid vordert dat niet; eenige stokken in den grond geslagen, wat matten en doeken er omgespannen, eenige huiden er opgelegd, en de hut is klaar. Boven de opening, die voor deur dient en zoo laag is dat een per soon van gemiddelde lengte er slechts diep gebukt door kan, hangen eenige antilopenhorens. Twee stammen zijn in den troep ver tegenwoordigd, nl. de stam Essa, die 4 hutten bewoont, en de stam Galla, die de 2 andere betrokken heeft. De donkerkoperkleurige mannen, ge kleed in een witten boernoes, zijn allen bewapend met speer en klein schild. Hun schoeisel bestaat uit een lap leer, op eigenaardige wijze omgebogen en met twee riemen aan hun voeten be vestigd. Aan den tweeden teen van hun rechtervoet dragen allen een ring. De kinderen hebben allen een kaalgescho ren kopje. Slechts op het achterhoofd hebben ze een pluimpje haar, terwijl ze om het heele hoofdje een krans haar hebben. De heer dr. R. Jesse, conservator aan het Rijksmuseum voor Oudheden, tij del ij k te N ij megen vertoevende, schrij ft in de Nijm. Ct. het volgende: „Baggerlieden op de Waal hebben nabij 't fort Kraijenhof te Nijmegen een merkwaardige vondst gedaan. Door de machine is van den bodem der rivier een steen naar boven ge bracht, die oogenschijnlijk niet veelte beduiden had. Doch door de oplettend heid van den heer A. Kooreman, op zichter bij den Rijkswaterstaat, onder wiens toezicht de rivierwerken te Nij megen staan, is de steen voor onder gang bewaard. De opgebaggerde steen is volgens den vorm een altaar van Romeinsche afkomst, dat vele eeuwen geleden door een of anderen Romein, in de buurt van Nijmegen wonende, uit dankbaar heid voor de rijke opbrengst van zijn land, aan een of meer goden, die hij in zijn vaderland Italië vereerde, ge wijd werd. Op de bovenzijde van het altaar zijn ooftvruchten een peer en een appel gebeeldhouwd, terwijl op elk der zijkanten een boom afgebeeld is. Aan de voorzijde van den steen bevindt zich een opschrift, dat echter door den invloed van het water en het schurende zand in de rivierbedding zeer moeilijk meer te lezen is. Doch dit is zeker, dat Ceres, de godin van den koren oogst, er in genoemd wordt. Het altaar zal door de goede zorg van onzen Rijkswaterstaat naar het Museum van Oudheden te Leiden op gezonden worden." De Parijsche correspondent van het Hbld. seint: Ik hoor van met Domela Nieuwen- huis bevriende zijde, dat hij gearres teerd is omdat hem de toegang tot het grondgebied van Pruisen van vroeger nog verboden was. Men schijnt instruc ties te wachten voor men tot uitzetting overgaat. Uit Amsterdam meldt men Maandagavond had er een buitenge wone algemeene vergadering plaats van de vereenigingen Amstels Bouwkring, de aannemerssocieteit Amsterdam en de afdeeling Amsterdam van den Neder- landschen Aannemersbond ter bespre king van het conflict in de bouwvakken. De volgende motie werd aangenomen De vergadering, gehoord de inlich tingen door de besturen gegeven, en na gehouden besprekingen over de te genwoordige crisis in de bouwvakken het nederleggen van den arbeid door de metselaars en de opperlieden op het werk van den heer Schut ten sterkste afkeurende; kennis genomen hebbende van de maatregelen in deze genomen en te nemen door de Algemeene Pa- troonsvereeniging tot vaststelling en handhaving van arbeidsvoorwaarden, besluit met alle haar ten dienste staande middelen de Algemeene Patroonsver- eeniging te steunen en voor hare leden bindend te verklaren het besluit om tot uitsluiting van alle bij hare leden in dienst zijnde metselaars en opper lieden over te gaan, wanneer niet vóór Maandag 25 September de staking op het werk van den heer Schut is op ge heven en op alle werken zonder uitzon dering de arbeid is hervat. Verleden week vertoefde te Gronin gen een Belg, die voorgaf uit zijn land gedeserteerd te zijn en al spoedig zich in de gunst der anarchisten mocht ver heugen. Want men dacht een steun in den „dokter", zooals hij zich noemde, te zullen vinden, omdat hij ook Duitsch, Engelsch, Fransch, Spaansch en Itali- aansch zeide machtig te zijn. Voor de partijgenooten zou hij voor niemendal cursussen in Duitsch en Fransch geven. Dat was prachtig, vond men, en de „dokter" werd door velen geldelijk ook gesteund. Maar nu is dr. Teirlace, gelijk hij zeide te heeten, plotseling verdwe nen, bij een kameraad, die hem huis vesting verleende, niets anders achter latende dan een lederen handkoffer met eenige veters. Omtrent de opgravingen naar een kinderlijkje in het perceel Grifstraat 1 te Utrecht, bewoond door den kruide nier v. d. V., valt volgens het „U. D." met zekerheid niets mede te deelen, daar het onderzoek uitsluitend in han den der justitie is. Wel loopen geruch ten dat er beentjes en een schedel op gegraven zijn, dat nu eens de man, dan weer de vrouw doodslag bekend heeft, doch zulke geruchten zijn uitteraard zeer onbetrouwbaar. De waarheid hier van zal eventueel eerst later aan den dag kunnen komen. In den nacht van Zaterdag op Zondag is ingebroken bij den heer A. Bruin, kastelein aan den Schoterweg te Haar lem. De inbreker is op zeer brutale wijze te werk gegaan. Hij heeft buit gemaakt een bedrag van f 42 en een gouden Hollandsche kap metjuweelen veeren. De sporen duiden aan, dat de inbreker als volgt is te werk gegaan: Door een raam aan den Schoterweg, dat werd opgeschoven, is hij gekomen in een kamertje, waar de zoon lag te slapen. Van hier is hij gegaan door de gang naar de koffiekamer. Hier werd de geldlade opengetrokken, maar deze werd, toen het bleek dat ze slechts een bedrag van ongeveer 80 ct. bevatte, ongemoeid gelaten. Daarop is de dief gegaan in de kamer, waar het echtpaar sliep in een bedstede. Met het nacht lichtje is hij hier rondgeloopen. Eerst heeft hij van een schrijftafel de laadjes opengemaakt en daarna de deur van de linnenkast. Hierin lag op een der planken de gouden kap van de vrouw des huizes, welke kap werd weggeno men. De zwarte muts, welke hieronder wordt gedragen, werd op tafel gesme ten. Een aantal zilveren lepels en vor ken, die naast de kap lagen, heeft de dief onaangeroerd gelaten. Hierop is het brutaalste stuk uitgehaald. De in breker heeft van de bedplank wegge nomen, bukkende over de vrouw en den man, die in diepe rust lagen, een glazen bakje, met een bedrag van f42. De heer Bruin werd wakker, toen hij hoorde dat de lat viel, waarmee de voordeur is afgesloten. Hij wekte zijn vrouw en riep: „Er is iemand in huis." Daarop sprong hij het bed uit en zag door de voordeur een man ver dwijnen. Buitengekomen was er geen spoor van den inbreker meer te zien. Dat de inbreker met het olielichtje heeft rondgeloopen, blijkt hieruit, dat op 't laken van de schrijftafel en op het vloerkleed op verschillende plaatsen olievlekken werden gevonden. Zondagmorgen werden door een jon gen twee groote beitels in den onder wal dicht bij het huis gevonden. Deze zijn door de Haarlemsche politie in beslag genomen. Van den inbreker is geen spoor ontdekt. In de Keizerstraat te Breda paften Zondagavond 11 uur pistoolschoten, ver mengd met en gevolgd door snijdend gegil. Menschen en politieagenten ijlden toe en vonden een ineengezakten man, wiens hoofd en kleeren dik bevlekt wa ren met bloed. Bij hem stond een luid weeklagende vrouw, die den gewonde poogde op te richten, en haar zakdoek tegen een bloedspuitende hoofdwonde van den man drukte. Een liefdesdrama was daar geëindigd. Vrouw M., de wettige echtgenoote van M., had haar huwelijkstrouw snood ge schonden en in plaats van haar man lief te hebben, beminde zij v. D., die haar onverholen zijn gevoelens te ha ren opzichte beleden had. V. D. stoor de zich weinig aan M. en ook de vrouw liet zich niets gelegén liggen aan haar man. Alsof zij niet wettelijk met hem verbonden was, ontving zij v. D., ging met hem uit en als zij M. ontmoet had den, schrikten zij niet, maar hadden er nog vermaak in den bedrogen echt genoot te bespotten. Die handelingen bevielen M. zeer weinig en Zaterdag besloot hij er een einde aan te maken. Hij kocht een revolver en scherpe pa tronen en wachtte op de gelegenheid om zich te wreken. Die kwam Zondag avond. Hij ontmoette in de Keizerstraat zijn vrouw met v. D., trok zijn revol ver en loste zes schoten op den echt breker. De gewonde werd naar het politie bureau vervoerd en de dader gearres teerd. De revolver was van een inferi eure kwaliteit en daaraan alleen is het te danken dat M. geen moordenaar is geworden. V. D. heeft een kogel in het voorhoofd gekregen en de overige vijf in armen en beenen. Toch waren al die wonden niet levensgevaarlijk. De ge kwetste werd op het politiebureau ver bonden en daarna naar het R. K. Gast huis overgebracht- De dieven schijnen in Rotterdam met den dag brutaler te worden. Elk oogenblik worden fietsen, welke voor een of andere inrichting een oogenblik alleen worden gelaten, gestolen. Gister- j middag ging de loopknecht J. T., wo nende op de Gedempte Slaak aldaar, eenige oogenblikken in zijn woning, onbeheerd daarvoor op de straat latende staan een handwagen, waarop geladen waren een pak met 34 paar schoenen, een waarde van f74 vertegenwoordi gende, drie manden en zakken met aardappelen en fruit, een kistje met twee moffen en bonten en een tafeltje. Toen hij uit zijn huis kwam, was zelfs de handwagen met de geheele lading gestolen. Riirgerlifke Stand. Heusden, van 12 tot 19 Sept. Zitting van Dinsdag 19 September 1905. Uitspraken in zake het O. M. tegen: W. v. K., te Aalburg, mish., f5 oflOd. h.A. V. te Elshout, als voor, f 12 of 24 d.A. K. te Heusden, alsvoor, f5 of 10 d. J. v. R., te Loon-op-Zand, jacbtdelict appèl kantgt. Waalwijk vonnis vernietigd, vrij. iaiiliestedia^en. Ifloop lanbes(«diiiji;cii. PÊR TELEGRAAF. 5Bark(l>ei4cliieii. Waterhoogte Maastricht (brug). 18 Sept. 0.20 M. beneden 0. 19 0.36 Waterhoogte Heusden. HoogWater Laag Water. 16 Sept. 1.77 M. 1.52 M. -f- N.A.P. 17 1-57 1-42 18 1-24 1.08 19 H8 0-88 Advertentiën. (voor alle gezindten), voor HElël>E\ en Omstreken. BAD- en OPERATIEKAMER, te Werkendam, zal namens zijnen lastge ver, Zaterdag; 3© September 1905, des namiddags 1 uur, in het café D. L. v. d. Wiel, te Dewerken, bij enkele inschrijving, Het maken van eene verbetering der laadplaats met schelfplaats aan de Kraaij jnnest, langs den Rechteroever van de rivier de Meuwe Merwede, tusschen de peilraaien 14 en 15. Aanwijzing Woensdag 27 September 1905, van des middags 12 tot des namiddags 3 uur. Bestek en voorwaarden met teekening zijn A f 0.25 te bekomen ten kantore van den Notaris. te Werkendam, zal, te SLEEUWIJK, op Maandag ltt October 1905, des namiddags 3 uur precies, bij J. E. SPREN- GER en op Maandag 23 October daaraanvolgende, des namiddags 3 uur pre cies, bij P. KOOY, (voor Mevrouw de Weduwe lo. 1.66.90 H.A. WEILAND, ge naamd de „Tweemorgen". 2o. 2.65.90 H.A. WEILAND, ge naamd „Yinkenland" met onge nummerde kade. 3o. 2.56.10 FI.A. WEILAND, ge naamd het „Kooike" met onge nummerde kade. 4o. 1.37.90 H.A. WEILAND, ge naamd de „Elfhont" met 0.02 07 H.A. kade. 5o. 2.05.50 H.A. WEILAND, ge naamd de „Potkamp" a. d Mid- graaf, b. d. Biesteeg. 6o. 0.87.40 H.A. GRIENDLAND, ge naamd „Hermensmorgen". De kooper moet het 2-jarig Griendhout overnemen voor f 150. Breeder bij biljet omschreven en inlich tingen te bekomen bij den heer A. Ver schoor van Sleeuwijk, te Gorinchem en ten kantore van den Notaris. te Werkendamzal op RoilderdagCll 28 September en 5 tietober 1905, telkens des namiddags 8 uur precies, bij D.. L. van der Wiel, aan denSasdijk, te DEWERKEN, voor den beer L. J. VAN DRIEL: Het perceel BOUWLAND met SCHUUR en ERF, aan het Kanaaltje, in de Weeren, over de Bakkerskil, onder Werkendam, kadaster H, 436 en 659, samen groot 2.09 hectaren. Breeder bij biljet omschreven. Voor 19 gulden een prachtig hagel nieuw met fijne luxe kast, alle apparaten en 8 jaar garantie, ook op 50 ct. per week, bij Hoogstraat 98, Rotterdam, verkrijgbaar in den Boekhandel van L. J. VEERMAN, Heusden. Ondertrouwd Cornelis van de Laar, 51 j. en Johanna Cornelia Dieltjes, 44 j. Geboren Gerarda Mechelina Clasina, d. v. Gerrit Jan Baaijens en Maria Johanna Schouten. Overleden Gerardus Ignatius Anton Ditters, wed. van Cornelia de Cok, 65 j. Arrondissements-Bechtbank te 's-Bosch. 27 Sept. VIin. v. Waterstaat, enz., het maken ran werken tot voortzetting der verbetering van de rivier de Vlaas onder de gemeenten Appeltern jen Lith. Raming f 6900. 28 Sept. Prov. bestuur van Noordholland, het oprui men van de brng over het Noordzeekanaal in de Rijks straatweg te Velsen, het maken van aanlegplaatsen voor een tweede stoompont aldaar met bijbehoorende werken en het verruimen van het Noordzeekanaal, ter plaatse van de opgeraimde brug. Raming f 110.0' 0. 9 Oct. De Holl. IJz. Spoorwegmaatschappij te Am sterdam, het maken van een overdekt revisiespoor, eene werkplaats en eene locomotievenloods op het terrein van de centrale werkplaats te Haarlem. Raming f 91.500. 11 Oct. Min. van Waterstaat, enz., het onderhoud van de rivierwerken en hun toeb:hooren van de boven-, beneden- en Nieuwe Merwede, van 1 Jan. 1906 tot en met 81 Dec. 1908, in 2 perc. Raming per jaar.- lepere, f 13.900, 2e perc. f 17.5 <0. Bij de te Gorinchem gehouden aanbestediug van het bouwen van een woonhuis met achterhuis waarin koe- en paardenstal en eene schuur met paarden- en varkens hokken, was de minste inschrijver A. v. d. Bos te llardiuxveld, voor f 10.134, aan wien het werk is gegund. 20 Sept. Min. van Waterstaat enz., het maken van werken tot voortzetting der verbetering van de rivier de Maas, onder de gemeenten Appeltern en Megen, Raming f 41.000. Minste inschrijver P. A. Bos te Gorinchem, voor f 38.479. WERKENDAM. De getting der boter is dtze steelt op de markt 6» ets., in de winkels dus 70 ets. per half kilo. Eieren ƒ1.15 de 26 stuks. SLEEUWIJK. De zetting der boter bedraagt 72 ets. per half kilo en die der eieren f 1.25 de 26 stuks. ALMKERK. De zetting der boter is deze week op de markt f 0.65, in de winkels dus f 0.70 per half kilo Eieren 1.10 per 26 stuks. rtOJUNcMhM, 18 Sept. >p tl* veemarkt waren e- -K aangevoerd 499 runderen, waarvan de prijzen wa. t air volgt s Zware kalt koeien ƒ180 a 260, kedfvaarzm ƒ150 220, melkkoeien f 160 a 200, oaarkoeien f anderhalf-jarige oesen ƒ90# 110, gidste vaart, ft 80 a 120, pinken f a graskalveren f 25 a 50, nuchtere kalveren f 12 18 lammeren J per stuk. Ifoter f 0.70 a 0.74 per half kilo, eieren 1.85 1.30 ver 86 Hukt, kippen f 0.60 0,95 per stut Aangeroerd 44 vette varkens, tan 20 26 eent h ilf kilo, tehapen f a 443 biggen f 8. 18 per Huk Op de graanmarkt besteedde men voor: Ristarvve 8.10 a 8.20. Roode dito 7.40 7.65, Witte dito 7.55 h 7 75 Inl. rogge 5.10 5.20, bnitenl. dito 5.a 5.16, Gerst 4.60 4.75, haver 8.65 f 3.75, dnivenboonen ƒ7.5 h 7.60 blanwe erwten - a mais 75 pd. 5.10, 5.20, alles naar kwaliteit i en per hectoliter verhandeld. ROllltltJuAM, 1819 Sept. Op de veemarkt wares langevoerd 760 vette runderen, 1503 magere dtl 1055 vette en gras kalveren, 87 nuchtere talveren, 1414 •chapen of lammeren, 491 varkens, 138 biggen, 0 boks,sr. et geiten, paarden, - veulens, - ezel. be vrigzen waren alt volgt t runderen 1* qual. 70 •wnt 2e qual, 60 eent, 8» qual. tentkalveren u ual. 92 eent, 2s qual. 72 i eent. Se qual. tent-, tehapen 1* qual. 6' eent, %e qual. 44 eent, a>fet ■er kilovarkens 1# qual. 44 a 52 eent, 2e qual. a eent, 8* qual. eent, lieht soort 44 d 46 t'-t/t sliet per kilo. Zeeuwsehe eieren 4.10 d 4.80 Overmaasseh* dito 4.50 d 4.70 de 100 stuks. Sehepkaas per f ile f d -.Aangevoerd - partijtie. Zoetemelk se hc iaat f d per 50 kilos. Aangevoerd - partijen, Op de botermarkt werden aangevoerd 54/8 en 38/16 ton, en 338 stukken k h. kilo prijs 1« qual. 60 te qual. f 56, 8# qual, 52, per half kilo 70 a 75 etsf ROl TERDAM, 18 Sept. Tarwe. Jarige, puike f 8 40 a 9.25 goeds en middelbare f -.a -.Nieuw De beste f -.a goede f a gering f a -.Per 100 kilo f -.a Canad 'arw* ƒ-.— a Rogge De beste ƒ5.— s 5,40. goede en mindere f a Gerst. (Finter ƒ7,25 a 7.75. Per 100 kilo f a -.Zomer ƒ0.00 a 0,00. Per 100 kilo -.a -.Chevalier f -. Haver 6.80 7.40, Boonen. Bruine. De best. qual. f 8.a 10.25, goede en mindere soort - a -.Witte. De beste qual. f 00.00 a 00.00 goede tn mindere f -.a Erwten. Kook f 0.a f 0.—, Kanariezaad. De beste qual. f a f minde' v f) Geneesheer ter keuze van den patient. Bediend door Zusters-Diaconessen. Inlichtingen en aanvraag om particuliere verpleging bij den Directeur Ds. W. LAATS- MAN, Pastorie, Putterstraat. VAN Mei jlinkV erschoor) in Hoiiswijk, onder Rijswijk en Almkerk: In den polder Duil, onder Almkerk i In den Slcenwijkschen polder: VAN MET Amsterdam, s-GravenhageDordrecht, Culemborg en Tiel.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1905 | | pagina 3