Bericbt w Inzet Kol eens zien!! S toomboot-Maatschappij Zoodag zestig personen, allen zg. in- tellectuels en arbeiders, benevens zeven vrouwen in hechtenis genomen wegens deelneming aan een verboden verga dering. Thans zijn reeds meer dan 40,000 personen uit Bakoe verwijderd of ge vlucht. En nog altijd houdt de uittocht aan. De uitbarsting van den Vesuvius neemt in hevigheid toe. Ook van Sawaii, het grpotste eiland van den Samoa-archipel in de Stille Zuidzee, wordt een hevige vulkanische uitbarsting gemeld, voorafgegaan door een aardbeving die veel schade heeft aangericht. HunUelijk licuws. HEUSDEN, 30 September. Onze gewezen stadgenoot, de heer Emik van der Ven, commies der posterijen en télegraphie, 3e klasse en thans werkzaam ter inspectie der Spoorwegpostkantoren te Utrecht, wordt met ingang van 16 October a.s. gedetacheerd bij 't hoofdbestuur der posterijen en telegraphie, te's-Gravenhage. Naar wij vernemen is in de plaats van wijlen den heer J. B. Theuns benoemd de heer Lugten, opzichter te 's-Bosch. Vrijdag werd te Breda een samen komst van Burgemeesters en Wethouders uit het Westen van Noorbrabant gehouden, ten einde zich te verstaan omtrent het verleenen van geldelijken steun aan het stoomtramplan van den heer Van Marle. Het O. M. bij de Rotterdamsche rechtbank heeft 2 jaar gevangenisstraf ge- eischt tegen den 21 jarigen klerk der pos terijen en telegraphie G., destijds alhier gearresteerd, eertijds te Voorburg, die al daar drie gefingeerde postwissels vervaar digde, welke hij dan te Rotterdam ging ontvangen. Dat de nieuwe Drankwet ook een goede zijde heeft, al wordt dat door alle koffiehuishouders ontkend, bewijst het kof fiehuis „De gouden Leeuw" alhier. Het koffiehuis moest van de woning ge scheiden worden en nu is er een modern front aangebracht en met een kunstenaars hand beschilderd, dat het geheel een vrooiijk en net aanzien geeft.- Ook door er tevens eene wachtplaats voor reizigers aan te verbinden, heeft de heer Hille zich tegenover het reizend publiek zeer verdienstelijk gemaakt. Zie verder de advertentie in dit blad. Vrijdagmorgen zagen we een drietal stoombooten, de „Kraaijenhoff" met den ingenieur Konijnenburg, en een tweetal booten van den heer P. A. Bos, met de heeren Bos en een der opzichters van den Maasmond, met vlag ter halver stok en stoomende met halve kracht, de woning van wijlen den heer Theuns naderen, waarna genoemde heeren zich vereenigden met fa milie en vrienden van den overledene, om den heer J. B. Theuns de laatste eer te bewijzen. Ook alle beambten, als bakenmeesters, brugwachters, enz. bij den Nieuwen Maas mond, in hunne uniformen, sloten den treurigen stoet. Aan het graf werd niet gesproken. WERKENDAM. Donderdag a.s. hoopt de werklieden-vereeniging „Eendracht" hare gewone driemaandelij ksche vergadering te houden. Aangezien het boetestelsel weer is inge voerd, zal het aantal thuisblijvers wellicht niet zoo groot zijn als gewoonlijk. SLEEUWIJK. De Unie-collecte heeft dit jaar opgebracht f 86.40. Predikbeurten op a.s. Zondag: Ned. Herv. Kerk (voor- en nam.) Ds. Visch. DUSSEN. De handel in aardappelen was deze week alles behalve levendig; werden verleden jaar van hier de aardap pelen bij scheepsladingen verzonden, thans is daarvan geen sprake, wijl elders de markt wordt voorzien door aanvoer uit Friesland en Groningen. De blauwe gelden hier f 3 en de zeeuwen f 3 a f 3.50 per H.L. Hier zijn weder een paar gevallen van typhus geconstateerd. Gelukkig heeft de ziekte geen kwaadaardig karakter. ANDEL. Voor de loting der nationale militie hebben zich alhier 13 iongelingen laten inschrijven. Alhier circuleert een adres ter tee- kening bij de ingezetenen, gericht aan den gemeenteraad, ter verkrijging van een in wonend gemeente-geneesheer. Velen zullen hopen, die poging met goeden uitslag wordt bekroond. WIJK. Tot ons genoegen vernemen wij, dat de heer W. van Woerkom, cand. in de medicijnen, met goed gevolg het examen heeft afgelegd als Doctorandus. WAALWIJK, 28 Sept. Hedennacht ontstond omstreeks één uur, door onbekende oorzaak, brand in de cartonnage-fabriek van den heer Ara. Govaerts. Hoewel de brandweer spoedig ter plaatse was, mocht zij er niet in slagen het perceel te behou den. Behalve genoemde fabriek gingen mede in de vlammen op het Maastrichts -1 ier- huis en café van P. v. Daelen, beneven drietal arbeiderswoningen, welke zii onder één dak bevonden. Gelukkig weinig wind was, anders ware het gevaar niet te overzien geweest, daar het eene vreeselijke vuurzee was, en geen wonder: juist de vorige week was er een wagon papier aangekomen en in de huizen was buitengewoon veel houtwerk, zoodat het vuur overal voedsel vond. Alles is verzekerd, behalve één arbeiderswoning. Met genoegen kunnen wij meld, maken van het feit, dat de firma W. Th - mermans Zonen alhier, op de Intern tionale Wereld-Tentoonstelling te Luik d „Grand Prix" behaalde voor het artikel „zoolleder". Dit is de hoogste onderschei ding, welke tot heden voor dit artikel werd behaald. HERPT. Zondag j.L hielden de leden der handboogschutterij „Ons Genoegen" haar jaarlijks feest van prijsschieten. De harmonie „De Eendracht", die dit feest met een welgeslaagd concert opluisterde, heeft ons weer eens getoond, haar ouden roem waardig te zijn. Het ging er dan ook onder de leden van „Ons Genoegen" gezellig naar toe. Eindelijk, na een hevigen stijd om de prachtige prijzen, kwamen als over winnaars uit het strijdperk: le personeele prijs Jac. Kuipers, met 36 p. 2e Jan Buijs, 35 3e Piet Fitters, 30 Alles in 10 schoten, le gewone prijs Mart. Fitters, met 59 p. 2e M. de Hart, 59 3e Hub. Fitters, 58 4e Jan Buijs, 57 Alles in 20 schoten. BOMMELERWAARD. Naar men schrijft, waren de uitkomsten der zalmvisscherijen op de Waal en de Merwede in de laatste 8 dagen ongunstig. Boven Tiel, te Leeuwen, werden slechts 2 zalmen gevangen; sinds het begin van den besloten tijd, was daar de vangst nog niet zoo gering. In het traject van Tiel tot Gorinchem bemachtigden de visschers in 't geheel 12 zalmen en te Har- dinxveld 45; op de Lek onder Ammerstol 7 stuks, waaronder 4 St. Jacobjes. Zalm gold f 1.45f 2, St. Jacobjes f 1.30fl.80, aal 1820, paling 4045, snoek 2325, snoekbaars 3638, zeelt 2629, baars 15 18, bliek 1214 en voorn 68 ct., alles per pond. VEEN. Tot gemeente-veldwachter alhier is benoemd de heer W. Mante van Den Helder. Deze week vertrokken circa 30 ar beiders naar de Haarlemmermeer, om aldaar bieten te gaan rooien. Ze kunnen daarmee een flink weekgeld verdienen. NEDERHEMERT. In het begin dezer week vertoonde zich op de afgesloten Maas weder een zeehond. Dit is de tweede sinds de opening van den Nieuwen Maasmond- Hoe wel men er jacht op maakte liet hij zich niet verschalken en is weer vertrokken. Het driejarig zoontje van J. v. Ooijen liep op de Nieuwe Steeg over een smalle plank. De kleine viel in de diepe sloot en zou verdronken zijn zoo niet spoedig hulp was komen opdagen. E. Smits PCz. mocht het genoegen smaken het knaapje van een gewissen dood te redden en naar huis te brengen. ZALTBOMMEL. Maandagmiddag had op de Zaltbommelsche Stoom Wasch- en Strij kinrichting een ongeval plaats dat door activiteit van den waschbaas betrekkelijk goed afliep. De waschvrouw wed. K. werd door een der drijfwlelen gegrepen, de kleederen waren weldra stuk gescheurd, toen gelukkig de vrouw met kracht werd losgerukt; ernstige kneuzingen waren echter onvermijdelijk. De vrouw is thans onder geneeskun dige behandeling. ua Loeboe Ambatjang, d. De negen kota's zijn UitS III mei Woensdag in Rotter- l n herstemming voor ten was als volgt. 4563. Aantal uitge- ige mmen 3066. ue heer 0. Kolff A.Qzn. (lib.) A. igaarden (ehr.-hist.) "'V, 29 stemmen. Bij de stemming op Donderdag 14 September werden uitgebracht 2977 gel dige stemmen. Toen verkregen de hee ren A. van Wijngaarden 1276, C. Kolff A-Qzn. 860 en mr. C. P. Zaaijer (L.-U.) stemmer ■tinnen land. Blijkens een bij het departement van koloniën ontvangen telegram van den gouverneur-generaal van Ned.-Indië ageert de expeditionaire macht in Zuid- Celebes thans in het landschap Sop- peng en wordt de radja van Boni in Masenreng Poeloe (bestaande uit de landschappen Maiwa, Doeri. Batoelappa en Kassa) en in de Toeradjalanden achtervolgd. Bij het departement van koloniën is ontvangen het volgende, van 28 dezer ge- dagteekende, telegram van den gouver- neurgeneraal va.n Nederlandsch-Indië. Eene patrouille uit Bandjermasinover Long Iram en Boven Mahakkam ge marcheerd naar de Westerafdeeling van Borneo. Bereikte Poetoes Sibau en gaat. door naar Pontianak. Eene compagnie is naar Timor ge zonden ter beschikking van den resident. De hoofden van Loeboe Ambatjang nabij Kwantan (Sumatra) kwamen den controleur te Sidjoendjoeng(Padangsche bovenlanden) verzoeken onder ons be stuur te komen. Met een patrouille op weg daarheen werden vijandelijkheden gepleegd door eene bende uit Loeboe Djambi. Bende werd teruggeslagen en De minister van financiën heeft aan ontvangers der registratie verzocht, aan zijn departement zekere gegevens te verstrekken Deze opdracht duidt op herziening van een deel der suc cessiewet. In eene vergadering van het comité tot ondersteuning van het wetsontwerp betreffende het onderzoek naar het va derschap is o. m. besloten, een parti culiere audiëntie aan te vragen bij den minister van Justitie met het doel, van Z.Excellentie te mogen vernemen of er kan, is o een spoecbge ndiening van een wetsontwerp regelende het onder zoek naar het vaderschap. Ook zullen Kamerleden van verschil lende partijen worden aangezocht, om bij de regeering op de urgentie dezer wet aan te dringen, en tevens besloot het com dezen v inier roiksvergade ringen door het geheele land te orga- nisseeren, om de aandacht op dit vraag stuk te vestigen. De Telegraaf schrijft: Engeland gaat Singapore inrichten als oorlogshaven. Dat kan voor S&^ang, dat reeds nu Singapore gevoelige concurrentie begint aan te doen, de noodige voordeelen op leveren en het is begrijpelijk dat wij, Nederlanders, in de eerste plaats daar aan denken. Er is echter nog een an dere kant en wel deze, dat Singapore, eenmaal geworden het Gibraltar van Oost-Azië, Engeland in staat stelt de Straat van Malakka geheel af te sluiten voor elk scheepvaartkeer, dat het niet welgevallig is. En dat zulks eerlang te verwachten is, wie twijfelt daar nog aan na de lezing van het pas gepubli ceerde tractaat tusschen Engeland en Japan. Duitschland zou door een afslui ting van de „Straits" natuurlijk het zwaarst getroffen worden en zijn schepen zouden dwais door onzen archipel een weg naar het Oosten moeten zoeken. Welke gevolgen dit alles, ook voor ons land en onze koloniën hebben zal? 't Is in ieder geval tijd dat reeds nu al deze vraagstukken goed onder de oogen worden gezien en Nederland, dat meer en meer en tegen wil en dank in de wereldpolitiek betrokken wordt, op het goede oogenblik weet wat het te doen staat. De Chineezen vg ^Europa, die zoo lang zachtkens ge^n E>aeld hebben op hun Oost-AziatismodelLit, dienen einde lijk ook eensAU^i Banp uit hun oogen te wrijven, wa^^e v0p een ongeluk- kigen morgen rn^^er onpleizierigst wakker worden gesYahid. Door den vader van den overleden milicien Toering is het volgende adres gericht Aan Z.E. den Minister van Oorlog. Geeft met verschuldigden eerbied te kennen, H. Toering, wonende te Utrecht, dat hij Uwe Excellentie, onder be leefde dankbetuiging voor Uw antwoord d.d. 25 Augustus 1905, III afd. No. 65, eerbiedig met de herhaalde vraag na dert, om de schuldigen in zake het vervoer van zijn zieken zoon Idske, tegen het advies van den hem behan- delenden arts in, wel te willen straffen. Hij mag niet zijn eigen rechter zijn en verzoekt daarom als ordelijk burger nogmaals dringend aan uwe excellentie om aan zijn verzoek te willen voldoen en hem de voldoening te willen geven, dat hij wete, dat hier rechtvaardig ge oordeeld en gestraft is. Het geheele Nederlandsche volk wil in deze voldoening voor het gedane onrecht dat zulke treurige gevolgen had. Met enz. H. TOERING. Naar de Tel. verneemt, is een der stieren die bij de te Leeuwarden gehou den ringrijderij langs de koninklijke tribune werden geleid, voor de aanzien lijke som van f 1500 naar Rusland ver kocht. Een week te voren was den ei genaar van andere zijde f 1000 voor het prachtexemplaar geboden. Met de tram die 's avonds te 7.55 (Gr.) van Joure naar Sneek vertrekt, had Donderdagavond een treurig onge luk plaats. Even buiten Joure maakte zekere Minne K,, van Leeuwarden, die van de jaarmarkt te Joure terugkeerde, ruzie met medepassagiers, en wel zoo erg, dat hij met een mes begon te zwaaien. Medepassagiers waren o. m. de familie U. van der Leij, van Oppen huizen, die van een bezoek bij de fa milie te Langezwaag terugkeerden. De 63-jarige vrouw van den heer v. d. Leij met haar kleindochter van 5 jaar werd het te angstig in den wagen, waarom zij en ook anderen een goed heenko men zochten op het balkon van den tramwagen. De conducteur had het sein tot stoppen gegeven, toen eensklaps met angst werd vernomen, dat de vrouw van den heer van der Leij met hare kleindochter van het balkon onder de tram waren gevallen. Het meisje werd ongedeerd onder de tram weggehaald, maar met de vrouw was het treurig gesteld, zij was zwaar aan het hoofd gewond. Het gouden oorijzer was totaal verbrijzeld, terwijl het eene oor er bijna af was. De politie van Joure was spoedig ter plaatse en legde de hand op K. Hij werd uit de tram verwijderd en maakte de reis natuurlijk niet verder mede. De zwaar gekwetste vrouw ging met de tram mede naar Sneek, waar zij per brancard werd vervoerd naar het St. Antonie-ziekenhuis. Hier verleende dr. Bouma spoedig heelkundige hulp. De toestand van de bejaarde vrouw is zorg wekkend. De zonderlinge zwerver te Leeuwar den, waarvan we in ons vorig no. mel ding maakten, is thans weer terecht, 't Was een idioot, uit de omstreken van Drachten afkomstig. Z'n moeder was laatst gestorven en nu wras de man aan den wandel gegaan, 't Was hem thuis te vreemd geworden. Melkvoedsel voor KinderenonZieken Bur^crljike Stand. Werkendam, van 22 tot 29 Sept. Ondertrouwd Coenraad Cornelis Schad- nelee, 27 j. met Maria Pieternella Vos, 22 j.; Marius de Graaff, 24 j. met Anna Francijna Hakkes, 21 j. Rechtzak*'n. Kantongerecht Heusden. Uitspraak van 28 September 1905. J. V. te Almkerk, in staat van dron kenschap de orde verstoren f 15 subs 5 d.A. v. A. te de Werken, openb. dronkenschap f 5 subs 3 d.J. v. B. te Dussen, id. f 10 subs 3 d.Buren gerucht verwekken: A. A. v. d. P. te id. f 8 subs 3 d.id. A. v. d. P. te id. f 10 subs 3 d.id. J. v. B. te id. f 12 subs 3 d.id. 0. v. D. te id. f 8 subs 3 d.; id. C. A. v. D. te id. f 4 snbs 3 d.Straatschenderij: H. V. te Wer kendam f 2 subs 2 d.id. F. H. te id. f 3 subs 2 d.id. A. B. te id. f2 subs 2 d.id. J. V. te Dussen f 12 subs 3 d.id. A. v. B. te Heusden f 3 en f9 subs 2 maal 3 d.id. G. V. te Alm kerk f 2 subs 2 d.M. v. L. te Hedik- huizen, overt, prov. reglement f 3 subs 1 d.A. v. d. G. te id. strooperij f 10 subs 10 d.G. F. te Heusden, in draf over de Maasbrug rijden f 2 subs 2 d. A. d. H. te Werkendam, overt, politie verordening f 1 subs 1 d.H. v. B. te Almkerk, loopen over eens anders grond 2 maal f 15 subs 2 maal 3 d.Visschen zonder vergunning: B. H. V. te Wijk f 0,50 subs 1 d.; id. T. V. te id. f 0,50 subs 1 d.Visschen zonder acte of ver gunning: M. v. F. te Giessen 2 maal f 10 subs 2 maal 2 d.; id. M. V. te de Werken 2 maal f 4 subs 2 maal 2 d. M. A. W. te Woudrichem, J. V. te Almkerk, M. H. te Heusden, vrijge sproken. Zitting van Donderdag 28 September 1905. Uitspraken in zake het O. M. tegen: P. E., te Hedel, diefstal, 6 w. gev. str. C. W. v. D., te Dussen, alsvoor, 14 dagen gev. str. Marktberichten. Waterhoogte Maastricht (brug). 28 Sept. 0.34 M. beneden 0. 29 0.30 Waterhoogte Heusden. HoogWater Laag Water. 2/ Sept. 1.21 M. 0.73 M. N.A.P. 28 1.23 0.70 29 1.20 0.68 Advertentiën, Heden overleed tot onze diepe droefheid, na voorzien te zijn van de H. H. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, de WelEdele Heer Johannes Baptist Theuns, in den ouderdom van 60 jaar. Wed. C. THEUNS—v. d. Pas. JÊANNETTE THEUNS, ANTONIE THEUNS. MARIE THEUNS— MINA THEUNS. ANNA THEUNS. De perceelen tiendvrij Bouwland, met Erf en Schuur, groot 2.09,hectaren, voor schelfplaats enz. gunstig gelegen aan het KANAALTJE, onder Werkendam, zijn ingezet en gehoogd tot f 2700. Finale verkooping Hoiltler- (lag October 1905, nam. 7 uur, bij D. L. v. d. Wiel te Dewerken, door Notaris Kerkhoven te Werkendam, ten wiens kan tore inmiddels hoogingen worden aange nomen. Vereenigde Heusdensche Winterdienstregcling 1 8CT.15 IEI. Rosch-lKeusden-C» oriiicliem- Rordrecht-Rotterdaiii. Heusden-<» or iiicliem. Zondag, f Van Heusden vm. 7.30, nm. 12.45van Gorinchem vm. 9.30, nm. 5. laandag. Van Heusden vm. 4.6.30, n.m. 1.van Gorinchem v.m. 11. nm. 1.3.45, 5. Overige dagen van Heusden vm. 6.30, nm. 12.45; van Gorinchem vm. 9, nm. 3.45, 5.uur. Deze dienst zal van 1 December tot 1 Februari niet plaats hebben. f Van 1 November tot 15 Mei des Zon dags geen dienst (uitgezonderd Paasch- Zondag). Rosclt-Goriiichem. laandag. Van Gorinchem nm. 12.van Heusden nm. 2.uur. Overige werkdagen behalve Woensdag. Van Gorinchem vm. 6.van Heusden vm. 8. laandag. Van Bosch vm. 4, nm. 3; van Heusden vm. 5,30, nm. 4.15 uur. Dinsdag, Donderdag en Vrijdag. Van Bosch nm. 1; van Heusden nm. 2.15 uur. Zaterdag. Van Bosch nm. 1.van Heus den 2.15 uur. Deze dienst gaat van Bosch slechts tot Andel. EXTRA VEEDIENSTWoensdag: van Andel naar Bosch vm. 3.30 uur; van Heusden naar Bosch vm. 5 uur. Van Bosch naar Gorinchem nm. 12 uur; van Heusden naar Gorinchem nm. 1.30 uur. Op Gorinchewschc jaarmarkten geeil ge regelde dienst. Heusdeii-Rotterdam. Van Heusden: Maandag en Dinsdag 's nachts circa 1.30 uur. Overige dagen (be halve Zondag) vm. circa 5 uur. Van Rotterdam: dagelijks (behalve Zon dag) nm. circa 12.45 uur. Op Kerstdagen en Nieuwjaarsdag geen dienst. AGENTEN: te Heusden G. lalingré; te Go rinchem L. de Beer; te Dordt P. Arenaut; te Rotterdam I. D. A. Schuddcboom; te 's-Bosch J. A. r. d. Schuit. Directeur: L. DE BEER, Gorinchem. Aan de Schoenenkramen van JOH. SMITS 's Maandags op de Markt, achter het Stadhuis, te Gorinchem, koopt meu het voordeeligst zijn schoenwerk. Prijzen beneden alle concurrentie. Afdingen niet mogelijk, daar niets overvraagd wordt. Wat niet past kan geruild worden, ook door de week met boden of vrachtrijders, die men ook reparatiewerk kan meegeven- llanszoleii ei» Hakken f 1,13. Vrouwen - 0.1&- En voorts alle grootere of kleinere reparatiën zeer billijk. JOH. SMITS, Schoenltandel, Vlschmarli. 60IUMM. P.S. Loop niet verkeert. De kramen staan schuin over elkaar. De kraam waar geen kaart met mijn naam aan ophangt is van mij niet. Aan mijn kramen hangen kaar ten met duidelijk adres. Getrouwd Klaas de Boon, wedn. yan Maaike van Drunen, 60 j. met Elizabeth Josina Baggerman, 45 j. Geboren: Sijke, d.v. A. A. Heistek en H. J. Potters; Cornelia Hendrika, d. v. T. H. v. d. Dag en J. Ippel; Arie, z. v. A. Ippel en J. Vroegh; Anna, d. v. J. Aafjes en J. van der Plas. Arrondissements-Rechtbank te 's-Bosch. HEUSBIN, 30 Sept. Op de botermijn waren heden aangevoerd kilo. Be prijs varieerde van f 1.32 tot f 1.47. Eieren 51/2 a 6 ets. Granen. Tarwe f 7.70 a ƒ8.20. Rogge ƒ5.30 «ƒ5.70, Gerst f 4 5»1 a f 5,—, Haver f 3.70 4.20, Kool zaad f 8.Raapkoeken f Sb a f Lijnkoeken f 10 5 a 11.50. LAND VAN ALTENA. 29 Sept. Aardappelen. Vroege f a f Blauwe f 2.50 a f 2.75; Zeeuwen, f 3.00 a f 3.25, Jammen f if.. Hooi le qual. f 11 h f 12,75, 2e quad, (voor de pers) f 8 1 i 0, Klaverhooi f 11.00 i f 12.75, Wit stroo f h f Geel dito f a f Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 4> h 42 ets. zwaardere a 48 etBoter f 1.30 a 1.40 per K.G. Eieren f '.10»« 1 2 per 26. WAALWIJK, 21 Sept. Bij veel aanvoer ter hoornvee markt was de handel v ug en voor prima kalfleesten werden door buitenlandsche kooplieden hoogeprijzen be steed. Kalf koeien golden f 170 a 295 dito, Vaarzen 165 a 197, Weilammeren f - a f Jonge varkens aanvoerd stuks van f 8.00 a f 12.5n. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 789 K.G. van f 1 20 a f 1.80, Eieren f 5.a f 6.per 10 stuks. BUSSEN. 28 Sept. Be prijs der boter was heden van f 1.30 a f 1.42. Aanvoer 1*7 K.G. Zetting r 1.38. Eieren f 1.25 de 26 ituks. •sOOIJhh, 25 Sept. De prijs <lt.r Koter teas v -v 1 21 tot f1 38 tie Kile*. l/r* eevnerd 601 Kilo's. ZALTBOMMEL Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed Tarwe f 7. i 5 «ƒ8, Haver f 3,75 4, Garstf 5.50 a f 6 per H.LBoter f 0.75 a f 0.80 per half H.Q. Eieren f 1.80 1.40 per 26 stuks, Biggen ƒ8,0 a f 13.00, Konijnen f 0.4 a f 1.20, Kippen f 0.40 a f 0.60 per stuk aardappelen f of. per H.L. Heusden T)Pv)ptYï fpi* Religieuse. Hilversum Van Groenend ael. Heusden Heusden25 Sept. 1905. Naar 's-Bosch. Naar Gorinchem. Aanbevelend,

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1905 | | pagina 2