dreigend laat aanzien. De sultan heeft kO bataillons soldaten naar de grens gezonden. Een later bericht meldt, dat een bataillon deserteerde wegens slechte verzorging. PlnalNeliik llienws. HEUSDEN, 17 Februari. Nu het water op de Maas gevallen is, blijkt het hoezeer de vaart aan de oost en noordzijde van het eilandje „de stroom breker" is verzand. Woensdagmorgen kwam een sleepbootje met drie schepen achter zich, volgens de aangewezen weg (achter den stroombreker om) op het drooge en werd door een an dere stoomboot weer in de vaart gebracht. Een ander sleepbootje, dat zonder sche pen achter zich, langs den thans verboden weg vóór het eilandje om wilde stoomen kwam op het drooge. De kapitein ging nu met een anker aan een tros een punt zoeken om het eerste te bevestigen om dan op die wijze zich van het zand af te trek ken. Nog niet tot het doel genaderd, kan telde het ijzeren sloepje en kapitein en anker gingen te water. Hij kon zich zwem mende redden en nat en wel weder zijn boot opzoeken. Circa 24 uur later kwam het bootje vlot. Schippers zeggen dat het pas een begin van de ellende is, die eiken dag grooter zal worden, als het water vallende blijft. We vertrouwen echter, dat er spoedig bag germolens zullen zijn, om verdere stoornis te voorkomen. Heden werd ons door mejuff. Johanna Merkx een takje met frissche peeren-bloe- sem getoond, dat zij op de navolgende wijze verkregen had. Ze bezit een Bredero-perenboom, die al circa 40 jaar oud is en toch nog geregeld een overvloed van prachtige peren levert. (In 1904 droeg hij 6 mud vruchten, die samen f27 opbrachten.) Nu heeft ze daarvan in December 1.1. een takje in een fleschje met water gezet, op een warme plaats, achter de kachel, en thans zit het takje vol met schoonen bloe sem. Als men nagaat, dat de peer anders in October geplukt wordt, is deze bloesem al zeer vlug. Ze deelde ons ook mede, dat ze het vorig jaar op 4 December een takje van een kersenboom op dezelfde wijze behan delde en met Kerstmis stond het reeds in vollen bloei. We hebben gemeend het vorenstaande meer algemeen bekend temaken. Mogelijk zijn er onder de lezers, die eene gelijke proef willen nemen. Men kan op deze wijze zeer goedkoop en zeer gemakkelijk in den winter frissche bloemen kweeken. Naar wij vernemen hoopt de Weleerw. Heer Ds. J. D. J. Idenburg, predikant bij de Ned. Hervormde Gemeente te Amster dam, op uitnoodiging van het locaal-comité „tot stichting van een School met den Bijbel voor Heusden en omstreken", den 7 Maart in de Herv. Kerk t lhier een lezing te houden, in het belang van het Christe lijk onderwijs. WERKENDAM. Woensdag 1.1. trad, des nam. 8 uur, in de Nutszaal als volks spreker op, de WelEerw. Heer Proost met het onderwerp „karakter en karaktervor ming". Spreker, die voor een kleine schare op trad, voerde verschillende personen uit de oudheid en den laats,ten tijd ten tooneele en teekende soms ben voeten uit èn de mannen van karakter èn de karakterloozen, doch niet veel mo;er stipte de overigens begaafde spreker, aan wiens lippen men hing, aan van wat den weg wees, hoe een karakter moest gevormd worden, dan alleen dat men de kinderen eenige vrijheid van bewegen moest laten en ze niet in een keurslijf van vormen, gewoonten en ma nieren moest wringen. De meesten waren zeer voldaan met het gohoorde, doch som migen niet volkomen, omdat h. i. het ge- schonkene, zooals gezegd, niet genoegzaam was uitgewerkt. WIJK. Ongegrond verklaard is het be roep van B. t. W. tegen het besluit van Ged. Staten van N.-Brub., waarbij onge grond verklaard werd htd door hem inge steld beroejj tegen het besluit van het da gelij ksch Ijestuur van het Waterschap Wijk, houdende; afwijzende beschikking op zijn verzoek om alsnog gebracht te worden op de lijst van stemgerechtigde ingelanden van dat Waterschap. A.ALBURG. Dezer dagen kwam G. V. alhier des morgens tot de onaangename ontdekking, dat een zijner melkkoeien dood in den stal lag. Voor de betrokken persoon is dit een aanmerkelijk verlies. AMMERZODEN. Bij Kon. besluit is met ingang van 26 dezer benoemd tot burge meester van Ammerzoden en Well, de heer M. K. Hoogen, secretaris dezer gemeente. De heer W. Bruns alhier is benoemd tot secretaris der gemeente Herwen en Aerd. Onze dorpsgenoot Van Helvert, tot dusver hulpbesteller alhier, is benoemd tot brievenbesteller te Uden. WOUDRICHEM, 14 Febr. Hedenmorgen te ongeveer acht uur had het 20-jarige meisje J. Segaar, het ongeluk bij het wa terscheppen in de rivier te vallen. Door haar tegenwoordigheid van geest wist zij zich aan een ketting van een schip vast te grijpen, en kon zij inmflddels gered wor den door M. A. Maas en H. HartmaD. Naar men schrijft, waren de uitkom sten der zalmvisscherijen op de Waal en de Merwede, vergeleken, met die in de vorige weken, in de laatste 8 dagen zeer bevredigend. In het traject van Tiel tot Woudrichem werden 25 zalmen gevangen, bij Gorinchem 23 en te Hardinxveld 21 stuks. De besomming aan andere rivier en poldervisch daarentegen was ook deze week weer zeer gering. Een gevolg daarvan is, dat de prijs van alle soorten riviervisch zeer hoog blijft. Zalm bracht op f 1.90 2.20, aal 2025, paling 5060, snoek 23 25, snoekbaars 3740, zeelt 2830, baars 1720, bliek 1416, voorn 6—9 ct., alles per i K.G. WAALWIJK, Er is ernstig sprake dat de gasfabriek alhier haar buizennet, dat reeds door Besoijen en tot Sprang en verder naar Kaatsheuvel zal doortrekken. Bij de con cessie tot gasverlichting in de laatste plaats zou dan de acyteleenfabriek volgens des kundige schatting moeten overgenomen worden. Tot president van de Kamer van Koophandel alhier is gekozen de heer J. B. Timmermans Wz., tot secretaris de heer F. W. van Liempt en tot vice-president, in plaats van wijlen den heer Fano, de heer A. Verbunt. ALMKERK. Gedurende de laatste we ken zijn er in 't Land van Altena, onder leiding van den rijksveearts, den heer 't Hooft, op verschillende plaatsen onderschei dene vergaderingen gehouden om door sa menwerking tot oprichting eener zuivel fabriek te komen. Doch al die pogingen waren zonder gewenscht resultaat. Nu ech ter is de komst eener fabriek zoo goed als zeker; eenige personen, in onze gemeente, de heeren A. den Dekker, A. W. Donker, P. J. 't Hooft, A. Z. Snoek en J. Snoek zijn besloten een vennootschap op te rich ten. Voor het benoodigde kapitaal, is een leening uitgeschreven in aandeelen van f 250, waarvan reeds onderscheidene zijn geplaatst. A.s. Maandagavond is het weer ver gadering zoodat we er spoedig meer van zullen hooren. HEDEL. Bij Kon. besluit is met ingang van 26 dezer benoemd tot burgemeester onzer gemeente de heer J. J. de Kempe- naer. Door wijlen Mevrouw de Wed. A. G. Huyskes is aan de Diaconie der Herv. ge meente alhier f300 gelegateerd. AALST. De heer A. Maas alhier werd op de j.l. Vrijdag te Bergen-op-Zoom ge houden verkooping van drie-jarige hengsten voor f 1450 eigenaar van den hengst „Hector." ZALTBOMMEL. De werkman P. W., werkzaam op de werf alhier, kreeg Dins dagmiddag een schilfer ijzer in 't oog; dokter Van Dort Kroon verleende voorloo- pig hulp, doch achtte het noodig dat de be handeling verder in 't oogengesticht te Utrecht zou geschieden. Gevreesd wordt, dat de man het oog zal moeten missen. DRONGELEN. Bevolking op 31 Januari 1904: 220 m., 193 vr., 413 samen. In 1905 geboren 7 m. 11 vr. 18 samen. gevestigd 13 m. 11 vr. 24 overleden 3 m. 3 vr. 6 vertrokken 11 m. 7 vr. 19 gesloten huwelijken 5. Bevolking op 31 Januari 1905: 226 m., 204 vr., 430 samen. ELSHOUT. Alhier hebben verschillende landbouwers besloten eene zuivelfabriek op te richten. Tot bestuursleden zijn gekozen de heeren: P. Pulles, P. v. Loon, M. v. Balen, F. Pulles en J. Brok. NIEUWENDIJK. J.l. Woensdagavond vierde de Chr. Jongelingsvereen. „de Zaaier" haar 3e jaarfeest. Zustervereenigingen uit Almkerk, Dussen, Genderen, Sleeuwijk, Vrijhoeve, Capelle en Werkendam lieten zich door afgevaardigden vertegenwoordigen. Het verslag van den secretaris maakte mel ding van den matigen bloei der vereen, waarvan het ledental in zoo'n groote ge meente maar 23 bedraagt, terwijl de Zaaier door 42 begunstigers geldelijk wordt ge steund. Van de bibliotheek, uit ruim 500 nos. bestaande, wordt goed gebruik gemaakt. Dat onder het kleine aantal leden flinke krachten schuilen, bewees een drietal op stellen, welke ten beste werden gegeven en een viertal flink uitgevoerde samen spraken. Te circa 1 uur werd het feest, hetwelk de eerevoorz. Ds. Goedbloed geopend en geleid had, door den pres. W. H. v. Helden op gebruikelijke wijze gesloten. DRIEL. De handel in hooi begint weder wat lustiger te worden, waardoor verschil lende hooibouwers, die met verkoop gewacht hadden, op staging van prijzen hopend, thans nog gelegenheid kregen hunne voor raden van de hand te doen. Circa 80 duizend kilogram werden de laatste dagen alhier afgeleverd en ver scheept, terwijl een nieuwe lading is aan gekocht. In de prijzen kwam weinig ver andering, besteed werd tot 31 gld. per 1000 kilogr. levering boord. Deze marktprijzen maken den hooibouw voor verschillende landbouwers dit jaar minder loonend dan vorige, wijl vrij hooge pachtsommen moes ten worden uitgegeven. Bij sommigen vergoedde een zwaar gewicht den lagen prijs. Voordurend worden verschillende partij en aardappelen Geldersche blauwen en bonten aangekocht en verscheept of per spoor verzonden; de prijzen blijven tot 3 gld. per mud van 75 kilogr. met levering boord of station Hedel. Enkele partijen op goedgekeurde proef gaan weg aan f 3.25. De verzending is bijna uitsluitend naar Rotterdam, Amsterdam en andere Holl. steden. Voor Duitschland schijnen deze prijzen te hoog en met het invoerrecht van H mark per 100 kilogr. na 15 Febr. zal het niet beter worden. Van hier uit wordt thans niet verzonden; wel schrille tegen stelling met verleden jaar, toen duizenden H.L. naar onze oostelijke nabuur werden gestuurd, door een commissionair alhier meer dan 100 waggons. f*in !i<* iila ad. Naar het Vad. verneemt, is bij het departement van landbouw, handel en nijverheid in voor-studie een wetsont werp ter voorkoming van zeerampen. Zaterdag j.l. zijn bij den minister van Binnenlandsche Zaken op audiëntie ge weest afgevaardigden van den Frieschen Bond van hotel-, café- en sociëteits houders en van de afdeeling Assen van den Bond van vergunninghouders, om den minister te wijzen op verschillen de bezwaren, welke de tegenwoordige Drankwet medebrengt, en aan te drin gen op wijziging daarvan. Gewezen werd op de bepaling, dat de vergunning niet berust op het pand, maar eigendom is van den bewoner, wat een groote on billijkheid wordt geacht. Wijziging van de wet in dien zin, dat de vergunning berust op het pand of dat deze kan worden overgedragen aan den opvol ger, wordt wenschelijk en billijk geacht. Moet het aantal vergunningen op een maximum worden gebracht, dan is het billijker, dat dit bereikt wordt, door de te betalen vergunningsrechten aan te wenden tot afkoop van die vergunnin gen, welke boven het maximum zijn en die dus volgens de wet moeten ver vallen. Toepassing van art. 4°, wat betreft het toelaten van personen beneden den 16-jarigen leeftijd in lokalen waar sterke drank wordt verkocht, leidt tot onbil lijkheden eenerzijds en teleurstelling anderzijds. Wijziging hiervan in zoover dat het allleen verboden is aan perso nen beneden den leeftijd van 16 jaar sterkedrank toe te dienen, wordt wen schelijk geacht. Zeer bezwarend is de bepaling, dat bij openbare verkoopingen, verhuringen of verpachtingen gedurende twee uur vóór het begin tot twee uur na den afloop ervan geen sterkedrank in het klein mag worden verkocht. Het laten vervallen hiervan of wijziging in zoo ver dat twee uren na den afloop ver valt, wordt gewenscht. De verschillende bezwaren werden schriftelijk en mondeling toegelicht. De minister, die de afgevaardigden zeer welwillend ontving, gaf toezegging, dat hij zich met de voorbereiding van een herziening der wet zal bezighouden, daarbij te kennen gevende, dat ook hij een herziening wenschelijk acht. Uit Parijs wordt gemeld: De Matin heeft een telegram uit Al- geciras openbaar gemaakt, waarin stond, dat men Nederland had voorgesteld als aan den kant van Duitschland staande. Dit bericht is volstrekt onjuist. Wat ieder hier met genoegen bemerkt, dat is de onzijdigheid die alle vertegen woordigers van kleine staten zorgzaam in acht nemen. Wat Testa, den Neder- landschen afgezant, betreft, het zou on mogelijk zijn te zeggen, of hij voor of tegen Frankrijk, en of hij voor of te gen Duitschland is. Nederland heeft, evenals alle kleine mogendheden, maar één belang in Marokko, een zuiver koop- mansbelang: handhaving van de open deur en deelneming aan openbare wer ken. Onder het voorzitterschap van den Staatsraad, Commissaris der Koningin in de provincie Friesland, is in het gouvernementsgebouw te Leeuwarden een samenkomst gehouden van com- missiën uit de Gedeputeerde Staten van die provincie en van de provincie Groningen en uit de Lauwerzee-com missie over het plan tot indijking der Lauwerzee. Naar de „Scheepv." uit goede bron verneemt, zal worden onderzocht of de belangen van Dordrecht gebaat kun nen worden door in den Waterweg ten noorden van Overflakkee en Goeree een andere vaargeul te kiezen, dan die door het zoogenaamde Aardappelengat. De bedoeling is dan een vaargeul te maken langs Hellevoetsluis door baggering van een zich in den Noord Pampus gelei delijk vormende geul. Men schrijft aan de N. R. Ct. De bedijking van het noorden van den Slaakdam bij het St. Philipsland gelegen Schor is weer, en nu tot het volgende jaar, uitgesteld, hoewel op de staatsbegrooting voor 1906 het noodi- ge bedrag daarvoor is uitgetrokken. Er wordt een nieuw plan voor de bedij king ontworpen. Dinsdag brak er een hevige twist uit bij zekeren S. te Bleyerheide (Limb.), onder verschillende huismoeders. Van woorden kwam het tot daden, en spoe dig was men handgemeen. Verschillen de dochteren Eva's hadden reeds be bloede hoofden opgedaan, toen ééne harer de vlucht nam en naar Kerkrade ging, om de politie te waarschuwen. Maar zie, de heele troep kwam haar achterna. Als woedende furie's wilden zij op haar aanvallen, en voorzeker zou zij er niet heelhuids zijn afgekomen, zoo zij niet intijds een toevluchtsoord had gezocht in een der huizen. De po-, litie was dadelijk per fiets ter plaatse en maakte proces-verbaal op. Men schrijft aan de N. C. Door den heer A. P. L., onderwijzer aan een der openbare scholen te Put ten op de Veluwe, is aan den commis saris der Koningin van Gelderland ver gunning gevraagd tot het dragen van een revolver, welke vergunning hem ook is verleend. Een ingezonden vers van den heer L. in Het Volk, waar aan de Putters zich ergerden en dat hem aan mishandeling van dien kant blootstelde, is hiervan oorzaak. In Frieslands Zuidoosthoek vertoont zich in den laatsten tijd veel wild ge dierte, vossen en zelfs een wild zwijn. Ze worden waarschijnlijk door honger uit de bosschen gedreven en zijn zeer brutaal, ja, brengen vaak bezoeken aan de boerenerven. Te Vechel is Dinsdag een klompen maker bij het neerhalen van een boom zoodanig getroffen, dal zijn hoofd en beenen als 't ware verpletterd waren. De man overleed een half uur later in het St. Josefs-gesticht. Men meldt uit Gouda: In het naburige dorp Reeuwijk is gisterennacht het lijk opgevi'scht van den boerenknecht J. de H. Den vorigen avond bezocht hij een uitvoering te Sluipwijk, waar hij ruzie kreeg met J. S. Daar men in onzekerheid verkeert wat er na dien tijd is gebeurd, is J. S. in verzekerde bewaring genomen. Onlangs kwamen twee „heeren" in een restauratie te Amsterdam, waar zij vertering maakten en met een Ameri- kaansch vijfdollar-biljet betaalden, het welk echt was. Diezelfde lui kwamen een paar dagen later in die restauratie terug, bestelden weer wat en een hun ner vroeg om drie Amerikaansche bank biljetten, een van 100, een van 50 en een van 20 dollar te wisselen. De res taurateur mocht een dollar a f 2.30 be rekenen, in plaats van f 2.46. De restaurateur, geen kwaad vermoe dende, betaalde een der „heeren" (nota bene een kwartjesvinder) f408; deze gaf het geld aan een kameraad, die zich verwijderde. De restaurateur ging intusschen naar een geldwisselaar, al waar hij vernam, dat hij scheurpapier had gekocht, daar die biljetten waar deloos waren. Aangifte volgde; de man, die het geld ontving, werd wel gevonden, doch hij wist niet waar zijn „vriend" was gebleven, noch waar hij woonde. Dinsdag zoo meldt de Daily Ex press is te Londen Angus Montour, het opperhoofd der Indianen die ook hier te lande vertoont zijn, in het hu welijk verbonden met mevrouw de wed. Van Dommelen uit ons land. De brui degom is 53 j., de bruid 34. Het opper hoofd moest er zijn vertrek naar Ca nada, waar hij thuis hoort, om uitstellen. De overige Indianen gingen Maandag avond met de boot. De jonggehuwden gingen Woensdag naar New York scheep. Met den trein wordt de reis naar Ca nada voortgezet. Het einddoel is het dorp Caughnawaga, waar Montour een hoeve heeft. De Daily Express geeft een portret van het echtpaar. Te Dinxperlo is de arbeider P., die 's nachts buiten had vertoefd hij maakte meermalen misbruik van sterke drank bevroren. Kort nadat men hem huiswaarts gebracht had, is hij bezweken. Aan de N. L. K. wordt uit Kerkrade gemeld Dinsdagnacht tegen drie uur brak plotseling het water uit in de mijn Voccart. De nachtploeg moest zich gaan redden en gelukkig kwamen allen on gedeerd boven. Spoedig waren de be ambten met den hoofdopzichter ter plaatse om het gevaar te onderzoeken, maar de vloed was zoo onstuimig, dat niets meer te doen viel. De dagploeg is niet afgedaald. Voormiddags zijn de paarden met veel moeite nog gered. De manschappen stonden tot aan de borst in het aan- golvende water. Toen de paarden einde lijk boven waren, leek het wel of ze, na zooveel jaren onder den grond ge leefd te hebben, met groot genot de frissche lucht insnoven en het licht weer zagen. Er waren er bij, die daar reeds 17 jaar van verstoken waren. De doorbraak is op 200 M. diepte gebeurd en het water stroomt naar de zaal, waar de pompen en machines staan. Die zijn ook reeds buiten werking. Er zijn ongeveer 600 arbeiders aan het werk, waarbij velen van Kerkrade. Zij zullen eehter verplaatst worden naar andere mijnen der vereeniging hier in de nabijheid. Naar de meening van den hoofdopzichter kan de mijn wel een maand stil liggen. A. J. de K., van St. Oedenrode, wegens poging tot doodslag tot vier jaren gevangenisstraf veroordeeld, is voortvluchtig. Schipper Gennery van de te Grimsby thuisbehoorende trawler King George rapporteerde te Grimsby, dat hij op 2 Febr. j.l., des nachts op 180 mijl ten Oosten van Spurn Head, bij de Holland- sche kust, een groot zeilschip in brand zag staan. Hij naderde zoo dicht moge lijk om te kunnen zien, of er volk aan boord was, maar hij kon niets onder scheiden. De vlammen hadden een hoogte van 40 voet bereikt en de hitte was zoo hevig, dat de King George moest terugtrekken. De trawler was on geveer op een mijl afstand, toen het brandende schip in de lucht vloogde kracht van de ontploffing was zoo hevig, dat de lichten van de King George uitgingen. Het wrak was spoedig ver dwenen en ondanks alle pogingen was schipper Gennery niet in staat de ge ringste inlichting te verkrijgen over de nationaliteit van het verongelukte schip en het lot der bemanning. Naar de gevangenis te Breda werd gisteren overgebracht de openbare on derwijzer L. te Zundert (N.-Br.), wegens het plegen van onzedelijke handelingen met ter school gaande kinderen. De commissie tot wering van school verzuim te Zwolle deelt in haar ver slag over 1905 o. a. mede, dat zich een geval voordeed, waarin ouders een meisje, dat op last van den geneesheer wegens haar zwak gestel de school niet mocht bezoeken, heimelijk naar een fabriek zonden. Na buitengewoon veel inspanning is de firma P. Hoebee te Dordrecht er eindelijk in geslaagd, de goederenboot Brussel van de reederij J. H. van Swie- ten te Amsterdam, die bij den storm in den nacht van 18 op 19 Januari j.l. in het Hollandsch diep voor den ingang der Dordtsche Kil met man en muis verging, te lichten. Of de lijken der opvarenden zich nog aan boord bevinden, kan nog met geen mogelijkheid worden gezegdwaarschijn lijk zal dat nog wel 2 of 3 dagen duren. Ilurserljike Mtanri. Werkendam, van 9 tot 16 Febr. Getrouwd: Hendrik van Kooy, 36 j., met Gerrigje van Laren, 20 j. Ondertrouwd Adrianus Visser, 25 j met Agatha Cornelia van Zanten, 21 j. Overleden: Jenneke Cornelia den Haan, 13 m.; Jannigje de Gelder, wed. van Jacobus van den Heuvel, 64 j.; Margaretha Potters, echtg. v. Martinus Hakkers, 60 j. Woudrichem, over de maand Jan. Geboren: Johanna Gerdina, d. v. G. Havelaar en A. Wijgers; Dingena Adri- ana Andriena, d. v. A. H. Kooij en R. J. Krielaart; Bertha, d. v. D. Hart man en A. Ruis; Hermina, d. v. H. Vink en D. Daim; Adriana Johanna, d v. M. de Joode en A. H. v. Ooijen; Pieter, z. v. J. C. Borg en W. Havelaar; iJmert, z. v. J. Baks en M. J. de Joode; Antje, d^ v. F. W. Vink en A. Pellicaan; Levenl. aangeg. kind van het vrouwe lijk geslacht v. IJ. v. Straten en M. J. de Joode. Overleden: (te Rotterdam) Cornelis van Tilborg, 42 j., echtg. v. Grieta Vink. Ifltitt» lanbestedlngen. Marl* therichten. 15 Febr. Prov. b stunr van NoordhollaDd, het verrni- me a van bet Noordzeekanaal en bet maken ran boord- voorzieningen in de bocht bij Baitenbnizen. Raming f 230.00 Mimte inschrijvers waren L. Volker en Boa, te Slie- dreebt en Corinehem, voor f 219/ 00 15 Febr. Tea raadbuix» te 's-Gravenhage: het bouwen van een remise met diene'gebouwen enz. op een terrein aan den Parallelweg, ten dienate van de electriiche tram. Minate inschrijver K. Kleywegt, Hoek van Holland, voor f 188.800, HEUSDEN, 17 Febr. Op de bo termijn tear en heden aangevoerd kilo. De prijt varieerde van f 1.29 tot f l 8 Eieren van 4 tot 11/s et. Granen Tortoe f 7. 0 af 7.30, Rogge 5.20 «ƒ5.60, Gerit f 4 80 5 80, Haver f S.öO a f 4.5^, Kool zaad f Raapkoeken f af Lijnkoeken f af WERKENDAM. De vetting der boter it dete tveei vp de markt 70 eti., in de winkelt dut 75 et i. per half kilo. Eieren ƒ1.00 de 26 tlukt. LAND VAN ALTENA, 1r' Febr. Aardappelen. Vroege Blauwe f 2."0 a ƒ2.1 Zeeuwen, f 2.1 af 4 Jammen f f Hooi le qual. f 10 d f 11.50, 2e qual. voor de pert) f 8 d 9,ou Klaver hooi f 10.i f 12.60, Wit itroo f d f Qttl dito f d

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1906 | | pagina 2