UI Eli), y Prikwaard. publiek verburen: Fei- bi Maiiii~ Dienstbode Verkooping van 25 Russische pote ei Me Hitten, 85 Hectaren best WSIL\ND, Notaris KERKHOVEN, opgesloten zitten, ten einde ze gelegen heid te geven te ontsnappen. Dat mis lukte echter. De brand veroorzaakte groote schade. Op de ziekenzaal zijn vier patiënten verbrand. De angst der burgerij voor de revolutionairen neemt door deze voorvallen toe. Men beweert, dat er voortdurend groote hoeveelheden wapenen Moskou binnenkomen. De Tribune verneemt uit Petersburg Na de bankroof te Moskou is alle ban ken de schrik om 't hart geslagen. De voornaamste Petersburgsche speurders zijn naar Moskou vertrokken. Geheime politie bewaakt alle stations van Peters burg. Uit Weenen wordt aan het Petit Journal geseind, dat de keizer zwaar ziek is en voor een noodlottigen afloop wordt gevreesd. De Liberté zegt, dat men aan het Fransche ministerie van buitenlandsche zaken verklaard heeft niet te weten, dat de Keizer var Oostenrijk ziek is, terwijl het gezantschap het bericht on juist noemt. RKKF.MDflilillif;. Vaststelling der Kiezerslijst. Burgemeester en Wethouders van Heus- den maken bekend: dat de op heden door hen vastgestelde kiezerslijst voor het jaar 19061907, bene vens de alphabetische lijsten der namen en voornamen van hen, die met betrekking tot eene of meer der verkiezingen van de kiezerslijst zijn afgevoerd en daarop zijn gebracht, van den 23en Maart tot en met den 21 en April a.s. op de Secretarie der gemeente voor een ieder ter inzage worden nedergelegd en, tegen betaling der kosten, in afschrift of afdruk verkrijgbaar worden gesteld. Tot en met den 15en April a.s. is een ieder bevoegd bij het gemeentebestuur ver betering van de bovengenoemde kiezerslijst te vragen, op grond dat hij zelf of een ander, in strijd met de wet, daarop voor komt, niet voorkomt of niet behoorlijk voorkomt. Het verzoekschrift kan op ongezegeld papier worden gesteld. Heusden, den 22 Maart 1906. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De SecretarisDe Burgemeester, H. J. VAN EGGELEN. HONCOOP. HEUSDEN, 24 Maart. Aan de Tielsche Courant ontleenen wij, dat wijlen Mevrouw de Wed. Verschoor Pape nog heeft vermaakt aan de Diaconie der Herv. Gemeente te Lienden eene som van f 4000,vrij van successie en uit de N. Rott. Courant zien wijdat aan de Herv. Kerk te Arnhem eene som van circa f 60.000 is vermaakt. WERKENDAM. Het aantal kiezers be draagt in deze gemeente thans, volgens de door B. en W. voorloopig vastgestelde kie zerslijst. 558, alzoo een 50 tal kiezers meer. Voor de vacante betrekking van onderwijzer, alhier, hebben zich tot dus ver slechts twee sollicitanten aangemeld. BIESBOSCH. Op vele polders is men thans druk in de weer om de kaden te herstellen ten einde het land spoedig weder droog te krijgen. De verschillende visscherijen zijn, nu het water gevallen is, weder aan den gang en leveren een middelmatig resultaat. Op de Merwede en Beneden werd vrij veel zalm gevangen en ook reeds elft bemachtigd. BRAKEL, 22 Maart. Bij den visscher Jan de Boef, alhier, vond hedenmiddag een treurig ongeluk plaats. De vrouw ging, zooals gewoonlijk, bij hare moeder werken. In dien tusschentijd was een der kinderen aan het spelen gegaan, met het ongelukkig gevolg, dat de kleeren van het kind in brand geraakten. Al ras was het vuur uit gedoofd, doch het kind overleed spoedig daarna tengevolge van de vele brandwon den. DUSSEN, 23 Maart. Gedurende de laatste dagen is de handel in stroo zeer geani meerd. Goede kwaliteit is flink gezocht. De prijzen zijn zeer willig. Men besteedt vanaf f 9,tot f 10,sommige prima soorten gelden zelfs tot f 11 per 500 K.G. NIEUWENDIJK, 23 Maart. Nader ver nemen we, dat de zuivelfabriek alhier ge vestigd wordt in 't ruime gebouw, waarin destijds de laatste jaren de kostschool was, welk pand toebehoort aan Mej. den Dekker. Er naast wordt een gebouw gezet voor stoommachine met ketel, ruim genoeg om later de machines enz. uit te breiden. WIJK. Heden ontving de postbode D. van Wijnen het bericht, dat zijn tracte- ment met f 30,is verhoogd geworden. VEEN. Dinsdag werd de alleenwonende schilder v. K. alhier, door zijne buren dood in zijne woning gevonden. De wed. B. alhier, welke een kleine winkelnering drijft, werd dezer dagen door H. M. de Koningin verblijd met eene gift van f 20. Bij de Woensdag gehoudene ver pachting van weilanden, toebehoorende aan de Ned. Herv. Kerk, de Diaconie en anderen waren de opbrengsten ongeveer 2 pCt. min der dan verleden jaar. NEDERHEMERT. Woensdagmorgen had in het café „de Maasstroom" van den heer A. Bakker alhier, de verpachting van de Arkenswaard plaats. Nieuwe heeren, nieuwe wetten, zegt het spreekwoord. Was het onder den vroegeren eigenaar Ridder Huissen van Kattendyke gewoonte, dat zij, die hun vee op de waard wilden laten weiden, zich slechts tot den opzichter hadden te wenden tegen een vasten prijs per schaar; later werd de waard publiek verpacht. Wel stegen de prijzen, maar het aantal scharen bleef vrijwel hetzelfde. Thans echter moeten er volgens conditie op hetzelfde terrein 10 scharen meer weiden. Hiertegen werd hevig geprotesteerd. De boeren waren zeer solidair, wat ten gevolge had, dat de verpachting niet doorging. Naar wij vernemen zal de waard thans gehooid worden. Donker zien thans de meeste veehouders de toekomst te gemoet, nu zij geen plaats voor hun melkvee kunnen vinden. Hulde daarom aan Ridder Huissen van Kattendyke, kamerheer van wijleD Z. M. Koning "Willem III, die ten allen tijde ge toond heeft een warm hart voor de inwoners van Nederhemert te bezitten. De gemeentesecretaris van Vrijhoe ven Cappel, de heer F. K., die van de Donderdagavond laat gehoudeh wet houdersvergadering niet naar zijn wo ning te Sprang was teruggekeerd, is Vrijdagmorgen om 11 uur levenloos uit de Labbegatsche haven opgehaald. Itinnenland. Dezer dagen werd te 's-Gravenhage het eerste inhalatorium van Nederland geopend dat zal werken onder leiding van dr. Ch. E. Baëza. Op ruime schaal ingericht in de inlichting kunnen 250 patiënten per dag worden behan deld bestaat deze longenbadplaats in hoofdzaak uit 2 afdeelingen, een waar men passief de kuur op zich laat inwerken en een zaal waar men actief de voorgeschreven medicamenten in ademt. De nieuwe inhalatie, bestaande in het verstuiven van medicamenten en vloeistoffen, welke men ook verlangt (meest minerale wateren) al dan niet bezwangerd met balsomitische vloei stoffen (pijnboomharsolie, mentol, ter pentijn enz,), wordt in de geopende inrichting toegepast. Het verschil met alle tot dusver toegepaste methoden is intusschen, dat hier het medicament niet opgelost in stoom wordt toege diend, doch dat het zelf wordt inge ademd, in een uiterst fijne verstuiving die tot in de diepste longblaasjes door dringt. In het inhalatorium worden behan deld bronchiaal catharren, herstellende kinkhoest enz., in één woord alle plot seling optredende zoowel als slepende aandoeningen der ademhalingsorganen, mits de longtoppen niet tuberculeus zijn. De inrichting is absoluut hygi ënisch alle muren zijn met ripolin be kleed. Zij dient voornamelijk voor hen die, om welke reden dan ook, niet naar een badplaats als Ems, Wiesbaden, Nauheim of naar dennenbosschen kun nen gaan. Men houdt hier zijn eigen dokter, die de medicamenten voorschrijft welke men al naar de behandeling actief of passief is een kwartier of een uur per dag inademt. Boven beide genoemde zalen bevin den zich nog enkele kleinere vertrek ken, in een waarvan kunstmatig ge concentreerde dennenlucht wordt ge maakt enz. Verder bevat de inrichting nog o.a. een toestel voor het toebrengen van zuurstof aan asthma-lijders. Het mooie bij al deze ingenieuze toestellen bestaat hierin, dat men het in zijn macht heeft elk willekeurig medicament toe te dienen, dat de dokter voorschrijft; verder dat men dit kan concentreeren zooveel men wil, dat men de mate van vochtigheid en de temperatuur naar verkiezing kan rege len en dat de lucht, die hier gebruikt wordt eerst dubbel wordt gefiltreerd. De gansche inrichting wordt door electriciteit van de gemeentelijke cen trale gedreven. Sedert de tolvrije invoer van kleine hoeveelheden vleesch uit Nederland met 1 Maart is afgeschaft, wordt er, volgens een bericht uit Papenburg aan het Berliner Tageblatt, weer veel groot en klein vee uit Nederland over de Duitsche grens gesmokkeld. Een groot aantal grensbewoners in Oost-Friesland spannen samen, om de waakzaamheid van de grensbeambten te verschalken. Ziet een van de ingewijden een grens beambte, dan roept hij luidde: „Kar- ro!" en dit woord gaat van mond tot mond als sein door het heele dorp. Voor de smokkelaars 's nachts een in val ondernemen, zoeken hun verken ners den omtrek af. Worden zij 'daarbij een grenswachter gewaar, dan weer klinkt in plechtige tonen het lied: Steh' ich in finst'rer Mitlernacht; dan ziet men in dien nacht van de onder neming af of beproeft men op een andere plaats de grens over te steken, daar de beambten 's nachts toch on mogelijk de heele grens kunnen be waken. Men meldt uit Tholen Donderdag arriveerde alhier een bfr ambte van het hof van Hare Majesteit de Koningin, om een krans te over handigen aan de familieleden van het oude vrouwtje, dat gestorven is gedu- rendo het oogenblik dat Hare Majesteit vertoefde in de zaal van de sociëteit Non Semper, de ziekenzaal voor de noodlijdenden. De beambte met echtgenoote, de fa milieleden en enkele heeren van het comité gingen samen naar het graf, waar een half uur geleden het stoffelijk overschot van de een-en-negentig-jarige was teraardebesteld. Een hartelijk woord van dankzegging voor de innige be langstelling van Hare Majesteit werd gesproken door mr. Plet, voorzitter van het comité, en den heer Wiskerke, vertegenwoordigende de ingezetenen van Oud-Vossemeer. De krans was samengesteld uit witte seringen, theerozen en Aaronskelken, terwijl de twee wit-zijden linten de letters W. en H. bevatten. Gisteren hebben H. M. de Koningin en Prins Hendrik een bezoek gebracht aan Zeeuwsch-Vlaanderen. Per trein kwamen Zij te Vlissingen aan, vanwaar met de boot naar Breskens werd geva ren. Van deze plaats uit werd de tocht met automobielen voortgezet. Te Philippine werd de toestand van den Isabella- en den Clarapolder in oogenschouw genomen. Het hooge ge zelschap ging te voet langs den Clara- dijk. Hierna reed het per automobiel via Sluiskilbrug naar Axelverder langs een kanaal wegje naar Hulst. De kom van deze gemeente werd gemedenmen reed door een klein straatje naar den Tasdijk, voorbij Kuitaart. Hier stond een particulier gesloten rijtuig gereed, waarmee de tocht werd voortgezet naar Kloosterzande. Deze rit ging door het water. Het eerste bezoek te Kloosterzande gold een klein burgerlogement, waar 50 dakloozen zijn opgenomen. Belangstel lend informeerde H. M. naar het weder varen van de dakloozen, en Zij sprak hun woorden van troost en bemoedi ging toe. Vervolgens werd er eenige oogen- blikken vertoefd in de woning van den burgemeester, en daarna wandelde het hooge gezelschap door het dorp, om per rijtuig door de Molenstraat, waar 30 centimeter water staat, naar Groe nendijk te gaan. Daar bezocht H. M. het Liefdehuis, waar 150 dakloozen aanwezig zijn. Wegens het vergevorderde uur en den hevigen Noordenwind werd afge zien van het bezoek aan de plaats der doorbraak in den binnendijk tusschen den Kiuisdijkpolder en den Zandpolder. Er werd nu door het water naar Wals oorden gereden, waar het hooge ge zelschap om halfvijf aankwam. Alvorens zich aan boord van de gereed liggende provinciale stoomboot Westerschelde te begeven, werd een bezoek gebracht aan den doorgebroken zeedijk, waarvan al daar bijna het drievierde gedeelte is weggespoeld, over een lengte van een uur gaans. Daarna werd naar Hansweert gestoomd, waar een hofrijtuig gereed stond, waar mede naar het station Vlake werd ge reden om in een extra-trein den terug tocht te aanvaarden. Uit IJzendijke wordt aan de M. Ct. gemeld: Even na het vertrek der Koningin brak 'de' aflatingssluis van den Isabella- polder door. Het water vloeit in den Philippinepolder. De in het huis van bewaring te Rotterdam gedetineerde Frans Rosier blijft volharden bij zijne weigering om voedsel tot zich te nemen en het is ook absoluut onmogelijk om eenig ant woord uit hem te krijgen op de ge stelde vi'agen. Uit Den Haag meldt men: Van gemeentewege is aangevangen met het doen van voorloopige herstel lingen aan het gehavende Noordbinnen- havenhoofd te Scheveningen en de zee glooiing aldaar, ter voorkoming van doorbraken bij eventueel stormweer. Nadat de rechtbank te Rotterdam verleden week de nalatenschap van den effectenhandelaar en kassier Biezenaar te Gouda failliet verklaarde, werd thans failliet verklaard de nalatenschap van notaris Fortuijn Droogleever te Gouda, door wien verscheidene kleine luiden geruïneerd werden. Woensdagavond is door de politie van Sittard aangehouden een zeker persoon, die daar vertoefde onder den naam van Martin Falkensteijn. Zijn ware naam is echter Johann Koch, ge boren 20 December 1876 in Pruisen, van beroep schoenmaker. Dit heerschap heeft op 29 April 1905 te Neukerk (Duitschland) een man doodgeschoten. Hij was door de poliGe aldaar gearresteerd, doch in den ayond van den 31en December 1905 ait de gevangenis te Cleve uitgebroken. De Duitsche regeering beeft zijne uitlevering aan de Hollandsche ge vraagd. Niettegenstaande ahe concurreerende meststoffen, die in den laatsten tijd in den handel gebracht zijn, blijft de Peru-Guano toch onverzwakt haar ouden roem handhaven en wordt zij nog altijd en in vele streken in toenemende mate door de landbouwers gebruikt en terecht. Er bestaat absoluut geen enkele andere meststof, die de eigenaardige, niet ge noegzaam te waardeeren eigenschap bezit, dat alle drie de voor elke plant noodzakelijke voedingsstoffen, stikstof Wijs nu de meststof, welke op zulke eigenschappen kan roemen. Geen won der dat ze gebruikt en gezocht wordt, de Peru-Guano. Om u een idee te geven, hoeveel ze wel gebruikt wordt, deel ik U mede, dat de Peruaansche Regeering in het jaar 1905 een netto-inkomen had van 186.683.13,5 pond sterling, alleen voortspruitende uit den verkoop der Per-Guano. De genoemde som is aan zienlijk hooger dan die van het jaar te voren. De Peruaansche Regeering heeft dus in 1905 meer dan tweemillioen gulden aan den verkoop harer Guano verdiend. De waarde dezer verkochte Guano kunnen wij veilig op vijf millioen gulden schatten. Het is geen wonder, dat de Peruaansche Regeering al het mogelijke doet, om de vorming harer Guano te bevorderen. Vandaar dat zij onlangs besloten heeft, teinde de rust der vogels op de eilanden tijdens den broeitijd niet te storen, van November tot Maart geen verschepingen meer toe te laten. Door dien maatregel hoopt men de jaarlijksche Guano productie van 50.000 tonnen, aldus tot 5U.000.000 K.G. te zien klimmen en men merke wel op dat dit allemaal Guano van allereerste kwaliteit zal zijn, inhoudende 13 14 pCt. stikstof. Inderdaad, wij gaan op het gebied der Peru-Guano een schoone toekomst tegemoet. Rechtzaken. Het Hof te 's-Gravenhage vernietig de Donderdag het vonnis der Arron- dissements-Rechtbank te Dordrecht, waarbij P. Munk, oud-directeur der Hollandsch-Geldersche Hypotheekbank te Gorinchem, werd veroordeeld tot zes maanden gevangenisstraf, wegens gebruik maken van een valsche qui- tantie. Het Hof gaf den beklaagde tien weken gevangenis met aftrek der preventieve hechtenis, zoodat de heer Munk in de aanstaande week volgens dit vonnis vrij komt. Kantongerecht Heusden. Uitspraak van 22 Maart 1906. Openbare dronkenschap: Ch. M. v. B. te Meeuwen en L. v. H. te Raams- donkveer, beiden f 3 subs. 3 d.; M. K. te Woudrichem, A. v. R. en H. v. G. te Dussen, elk f 10 subs. 3 d.; A. B. te Oudheusden en P. V. te Dussen, elk f 15 subs. 3 d.; J. V. te Dussen, 2 X f 15 subs. 2 X 3 d.; A. v. B. te Dussen, 3 w. hechtenis. L. P. te Dewerken, in verzet stroo- perij, 7 d. J. A. te Veen, overtr. wapenwet, f 60 subs. 20 d. J. A. te Veen, overtr. jachtdelict, 2 X f 12 snbs. 2 X 4d., met verbeurd verklaring van het geweer, bevel tot uitlevering of betaling der waarde ge- sch'.t op f 10, bij niet uitlevering of bemaling, te vervangen door hechtenis van 20 d. Overtr. jachtdelict: A. N. V. v. d. B. te Almkerk, f 15 subs. 4 d.; A. v. d. W. te Woudrichem, 2 X f 15 subs. 2 X d., met verbeurd verklaring van het in beslag genomen geweer en pa tronen. In staat van dronkenschap, eens anders veiligheid bedreigen: L. V. te Heusden en F. B. te Woudrichem, elk 5 d. G. Ch. K. te Dewerken, op den open baren weg te Werkendam personen na roepen, 5 d. G. Ch. K. te Dewerken, burengerucht verwekken, f 12 subs. 3 d. Overtr. prov. reglement: A. K. te Drunen, f 1 subs. 1 d.; H. P. te Hedik- huizen, f 2 subs. 1 d.; J. H. te Vlijmen en G, d. B. te Sleeuwijk, elk f 3 subs. l d.; H. A. P. te Ammerzoden, vrijgesproken. Op den openbaren weg een wapen by zich hebbenOv. d. W. en H. v. d. W., eene berisping en 4 m. tuchtschool. G. V. te Veen, straatschenderij, eene berisping en 4 m. tuchtschool. Rnrserlijke Stand. Werkendam, van 16 tot 23 Maart. Getrouwd: T. Wiesman, 24 j. en W. H. van Helden, 26 j. Geboren: Johan Antonie, z. v. P. Paans en J. Schoon; Huiberdina Lena, d. v. J. Kant en A. Bras; Joost, z v. J. den Haan en A. Vos Pieter Johannes, z. v. C. .'an Berchum en J. Geerlof. tanlieKledifigeii. Het herstellen van de doorbraak in den Zeedijk van den Van-Alsteinpolder, onder Hontenisse, is ondershands opgedragen aan den aannemer L. Kalis te Sliedrecht, voor f 108.000. Het werk moet binnen 8 weken worden opgeleverd. Bij onderhandsche aanbesteding is de uitvoering der werken aan den tusschendijk van Oud-Kijkuit en Slabbecoorn, gegund aan de heeren De Jong c.s. te Ammerstol, tegen ongekend bedrag, daar dit niet door 't bestuur wordt medegedeeld. Hark (berichten. Waterhoogte Maastrich t (brug). 22 Maart 1.96 M. boven 0. 23 1.66 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 21 Maart 2.88 M. 2.81 M. N.A.P. 22 2.88 2.80 23 2.86 2.75 Adterleiiiiën. kevrausd tegen 1 Mei a.s., een flinke liefst buitenmeid, leeftijd 25 k 30 jaar. Zich aan te melden in persoon, Hotel CONCORDIA, Heusden. kevraa^il met 1 Mei a.s. een die goed kan koken en werken v. g. g. v Br. fr. lett. P. 107, Boekh. A. MULDER, Nijmegen. van 3—5 jaar, op Donderdag Haart a.s., in 't Hotel Brokken, Besoyen. Notaris Kerkhoven te Werkendam, zal Donderdag 29 Haart 1906, des voormiddags 1© uur, op de PRIK WAARD, onder Alnikerk, ONGEVEER in perceel en, op de PRIKWAARD, nabij den Nieuwendijk, onder Dewerken, Almkerk en Dussen. Dagelijks aanwijzing door den wachter. te Werkendam, zal Zaterdag; V .April 1906, nam. 6 uur precies, bij Sprenger te publiek verhuren: seizoen 1©©©: lo. WEI- on HOOILANDEN van het ,.Landeke", onder Dewerken; 2o. de „13 hont" op het Bakkersland, onder Sleeuwijk, van den heer C. van Leeuwen en 3o. het „Heilet" aan den Scbenkeldijk, onder Dewerken. Breeder by biljet omschreven. Nog meer en nog bete s Peru-Guano. phosphor zuur en kali, in haar vereenigd voorkomen. Die eigenschap bezit Peru- Guano. Innig scheikundig verbonden komen jn de Peru-Guano stikstof, phos- phorzuur en kali voor, zoodat, wanneer we een enkel korreltje Guano hebben, al is het nog zoo klein, we daarmede de drie genoemde stoffen aan de plant kunnen geven. We moeten die eigen schap niet te gering achten. Al bemes ten wij met chilisalpeter, superphos- phaat en b.v. patentkali een zelfde stuk grond, dan is het nog niet zeker, dat alle planten van deze drie meststoffen iets zullen hebben. Van het eene mis schien te veel en van het andere te weinig. Dat kan bij Peru-Guano niet. Verder is er een tweede in het oog springende en onschatbare eigenschap der Peru-Guano, die wij ook te vergeefs bij eenige andere meststof zoeken n.l. de aanwezigheid der stikstof in drieërlei vorm: lo. in den salpeter, 2o. in den amoniak en 3o. in den organischen vorm. Wat die eigenschap beteekent? Wel, dat de planten gedurende haar gansche bestaan van die stikstof kunnen genieten. De salpeterstikstof is aanstonds beschik baar. De jonge plant kan er van ge bruiken. Als die salpeter stikstof op is, komt de almoniak stikstof aan de beurt, waarvan de plant in haar volwassen staat, in haar bloei profiteert. En dan hebben we nog de organische stikstof ter beschikking en wordt die niet op gebruikt, dan komt van haar de nawer king bij volgende oogsten, een nawer king, waarvoorde Peru-Guano bekendis. 22 Maart. Prov. bestuur van Noor.iholland, het onder houden der diepta in de Noordzeehaven met het buiten kanaal, enz. te IJmniden, gedurende 1 Juli 1906 toten met 8 Juni i9 I. Raming f 4 '8.109 per jaar. Minste inschr. L. Volker te Sliedrecht en P. A. Bos te Gorinchem, voor f 372.'! o per jaar. HETJSDEN, 22 Maart. Op de botermijn vare* heden aangevoerd kilo. De prijs varieerde van 1.13 tot f t 8 Heren tan 3 tot 4 et. Granen. Tarwe t 6.90 a f 7.*0, Rogge 5.10 «ƒ5.50, Gerst f 4 8' a f 5 30 Haver f 8. O a f 4.5". Kool zaad f Raapkoeken f af Lijnkoeken f af.. LAND VAN ALTENA. 2 Maart. Aardappelen. Vroege f f Blauwe f 2.50 a f 2.75; Zeeuwen, f .00 af 3 60, Jammen f k f Hooi \e gual. f 1 k f 12.00, 3e jual. (voor de pers) f 8 a 1", Klaverhooi f 11.a f 12 50, Wit stroo f 10 k f 11 Geel dito f 9 af Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 44 k 48 ets. zwaardere 48 a 52 et, Boter f 1.10 a 1.20 per K.G. Meren f 0.70 af 1 '0 per 26. hSOOIJEN, 20 Maart. De prijs der Boter was van f 0 91 tot /1.12 ver Si!-. lanr/evn-rrl 717 Kilo's. DUSSEN. 22 Maart. De prijs der boter was heden van f 0.95 a f 1.03. Aanvoer 98 K.G. Zetting t 1.02. Eieren f 0.75 de 26 stuks. AAI.HIJK, 28 Maart. De prijs der Boter was wan 1 09 tot i 121 -» ti ilo Voor den Heer W. de Roon, over het seizoen 1»©©, Sleeuwijk,

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1906 | | pagina 2