verkoop en De Ontvanger der Registratie en Domeinen menschen, die er 't laatste jaar begra ven zijn. Men heeft sterke verdenking, dat zij allen met arsenicum vergiftigd zijn Twee boerevrouwen zijn gevangen genomen. Zij schijnen geregeld handel te drijven in arsenicum ten bate van mannen, die van bun vrouw, en vrou wen, die van haar man af wilden wezeu. Te Diedenhofen (Lotharingen) stap ten Woensdag in het hotel St. Hubert twee personen, blijkbaar Parijzenaars, af. Zij namen drie meubelmakers aan en gingen met dezen naar het te Scheu ren gelegen kasteel van Graaf Berthier, adjudant van den Franschen minister van oorlog, die te Parijs woont. Daar verklaarden zij, onder overlegging van een brief, dat zij in opdracht van graaf Berthier kwamen, om gobelins ter waar de van 100,000 mk. te halen. Met be hulp van de bedienden namen zij ver volgens de gobelins van de muren en verdwenen er mee. Toen de rentmees ter die op jacht was geweest, terugkwam, seinde hij dadelijk naar Parijs aan den graaf, van wien hij ten antwoord kreeg dat hij niets van de zaak wist. De op lichters waren niet meer te vinden. Men denkt dat zij den middagtrein over Luxemburg en Brussel naar Oost ende hebben genomen en van daar naar Engeland overgestoken zijn. ISIllliilMDH kl\L. Burgemeester en Wethouders van Heusden, brengen ter openbare kennis, dat het afgekondigde besluit tot heffing van marktgeld in deze gemeente, ge durende drie maanden ter Secretarie der gemeente voor een ieder ter lezing is neder gelegd en tegen betaling der kosten ad f 0.20 in afdruk verkrijgbaar is. Heusden, 19 November 1906. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De SecretarisDe Burgemeester H. J. VAN EGGELEN. HONCOOP. ■l'laatNeliik Hieuw», HEUSDEN, 24 Nov. De waterstand voor Heusden heeft weder de gewone hoogte bereikt. Ook verderop zullen nu de vaartuigen geen moeite heb ben op te varen. De vaart langs de ge meente is zeer levendig. Behalve de gewone transporten ziet men meermalen sleepboot jes passeeren met een vijftal diepgeladen schepen, hoog belast met suikerpeeën. WERKENDAM. Met genoegen kunnen we melden, dat onze vroegere dorpsgenoot, de heer J. Kerkhoven, Dinsdag j.l. met gunstig gevolg examen deed voor klerk In de Woensdag 1.1. gehouden raads vergadering werd de begrooting over 1907 voorloopig met algemeene stemmen vast gesteld, zooals B. en W. ze hadden aangebo den, in ontvangst en uit Taaf op f31315.50L Bij de besprekingen had de heer v. Ever- dingen aangedrongen op zuinigheid wat betrof het onderhoud der waterleiding, het gebruik van vuur en licht in de scholen, terwijl op diens voorstel ook werd besloten opnieuw het gemeentewerk te besteden (tegen de heeren Buurman en De Klerk). Nadat vervolgens eenige af- en overschrij vingen op de begrooting van 1906 waren goedgekeurd en niemand iets meer in het midden had te brengen werd de vergade ring gesloten. De heer C. Buising, onderwijzer aan de bijzondere school alhier, is in gelijke betrekking benoemd te Berg-Ambacht. Morgen hoopt in de Ger. kerk A alhier op te treden de weleerw. heer Van Anken, predikant te Heinkenszand. Ten herberge van D. L. v. d. Wiel hoopt Woensdagavond 28 dezer uitsluitend voor de leden van de hoepelmakersveree- niging „Samenwerking" alhier op te treden de heer J. L. v. d. Voorden van Rotterdam Donderdag a.s. hoopt de weleerw. heer W. Bosch, predikant te Almkerk, op te treden in de Ger. kerk B, om een rede te houden in 't belang van de christelijke verzorging van krankzinnigen. Vrijdag a.s. hoopt de jongelings- vereeniging „Andreas" haar jaarfeest te houden in de Nutszaal. In het vorig nummer stond dat de heer C. de Roon ontslag had genomen als notabel der Ned. Herv. kerk alhier; dat moest zijn de heer C. de Boon. Donderdag 11. werden de kinderen der 4 hoogste klassen der openbare scholen van hier en Dewerken in de gelegenheid gesteld in de Nutszaal opgevoerd te zien „Sneeuwwitje". Voor de grooten werd 's avonds ten tooneele gebracht „de Fabrieks baas". Beide keeren was de zaal flink be zet en hadden de heeren M. S. B. en de familie Bakker groot succes. SPRANG. Toen gistervoor middag de molenaarsknecht van Ant. Dekkers, De Bruijn geheeten en van Raamsdonksveer geboortig, zich te ver voorover boog om een zak graan te pakken, die door middel eener katrol van de molenaarskar naar bo ven geheschen werd, had hij 't ongeluk boven uit den vrij hoogen windmolen te vallen. Gelukkig werd zijn val nog eenigs- zins gebroken door de ijzeren hoepels, welke 't karzeil ophouden en spannen, anders ware hij stellig dood gevallen; nu kwam hij er met eenige inwendige kneu zingen en een gebroken rib af. Zijn toe stand is niet levensgevaarlijk. De heer Michaël, onderwijzer met verplichte hoofdacte aan de openbare school alhier, is in gelijke betrekking benoemd te Capelle, school B (Heistraat). LOON OP ZAND. Een lief paartje. Hij moest naar den amigo, ons „Perdutske"i hij had een jaartje te goed voor zeker mis drijf. Een paar marechaussées zouden hem uitgeleide doendoch dat stond „P." niet1 aan, evenmin als zijn ega, vandaar verzet. Vrouwlief ging te keer als een echte „Me- gera"men moest van manlief afblijven; ze sloeg er dan ook met haar kruk stevig op los. Het werd een geduchte worsteling, waarbij de kleeren van 't lijf werden ge trokken. Eindelijk had „P." de „manchet ten" aan en was men den woesteling meester. Toch moest men hem naar buiten sleuren en ging „P." pas strompelend mee, toen hem die „armbanden" wat al te hard knelden. „Perdutske" en zijn lieve Lena zullen nu nog aan den stop ruiken voor hun held haftig gedrag. Niemand, die er medelijden mede heeft; ze.mogen wel voor een tijdje opruimen. HEDIKHUIZEN. De visschers alhier had den gisteren het geluk een zalm te vangen, die ruim 14 pond zwaar woog. Het dier werd getaxteerd op ruim f 50. Een buiten kansje dus en eene vergoeding voor de slech- te houtingvangst. DRONGELEN. De heer D. Vos werd door onzen gemeenteraad herkozen als lid van het burgerlijk armbestuur van Drongelen en van Hagoort. BABILONIENBROEK.Onze predikant ds. M. Lindenborn, die de beroeping naar An- geren aannam, is voornemens Zondag 20 Januari a.s. zijn afscheidsrede te houden. GENDEREN. Na des voormiddags beves tigd te zijn door Ds. J. Vonk, predikant der Geref. Kerk te Maassluis A met eene leerrede over 2 Tim424 deed Zondag Ds. J. van Haeringen Kz. zijne intrede in de Geref. Kerk te Hoek-van-Holland. De gemeente zong Ds. v. Haeringen aan het einde Psalm 134 vs. 3 toe, hiertoe uitge- noodigd uit naam der Kerkeraads door Ds. A. H. van Minnen van 's-Gravenzande. MEEUWEN c. a. Door onzen gemeente raad is tot lid van het burgelijk armbestuur van Babiloniënbroek benoemd de heer Ab. ALMKERK, 23 Nov. De prijzen der vette varkens, die enkele dagen beslist bo ven markt-no teering werden verhandeld, gaan omlaag. Besteedde men tot 25 k 26 cent, nu reeds worden ze verkocht voor 23 cent per i kilo vuil gewicht. NIEUWENDIJK, 23 Nov. Gisteravond hield de Ring „Altena" van Jongel.-Ver- eenigingen in den omtrek eene openbare vergadering, die door velen ook uit den omtrek werd bijgewoond. Allereerst werd 't woord den heer Pellikaan, onderwijzer te Sleeuwijk, gegeven, om te spreken over „de letterkunde op de Jongel.-Vereen.", die op zijn eigenaardige geestige wijze zijn gedach ten over dit onderwerp in 't licht stelde. Een uitvoerig zeer opgewekt debat volgde hierop. Daarna werd het woord gegeven aan Ds. Aalders uit Dussen, die een met veel geest drift uitgesproken referaat hield over „de kracht der Geref. Jongelingsvereeniging," en wel zoo pakkend en vol vuur, dat de stampvolle zaal als aan zijn lippen hing. Het woord van dank, beiden sprekers door den voorz. gebracht, was dan ook wel ver diend. Om ongeveer half tien werd de wel geslaagde vergadering gesloten. WIJK. Sedert eenige dagen is van hier voortvluchtig zekere S. Men brengt dit in verband met den onlangs gepleegden dief stal eener koe. Naar men zegt heeft hij zich naar België begeven. De dekknecht J. V. alhier, werk zaam op de „Stad Rotterdam", kreeg bij het aflossen der boot, geladen met paarden, zulk een hevige slag van een der paarden tegen het been, dat men hem bij aankomst te 's-Bosch direct naar het gasthuis moest over biengen. AALBURG. De weduwe v. W. alhier, welke in het bezit was van twee beste melkkoeien, had deze week het ongeluk, beide beesten door den dood te verliezen. Dat zulk een verlies voor eene weduwe, die daarmede den kost moet verdienen, niet zoo gering is, kan men wel begrijpen. Beide beesten vertegenwoordigden eene waarde van ongeveer f 500. vangenisstraf tegen de moeder der mir deijarige. Btinneviland. wering van schoolverzuim te Meeuwen de heer A. L. de Graafï. BAARDWIJK. Een schoenmaker A. d. F., bij zijn buurman in den stal zijnde, werd verzocht een etensbak voor eene koe weg te nemen. Toen hij aan dat verzoek vol deed, sloeg de koe den kop omhoog, zoo dat de punt van een harer hoorns in een zijner oogen kwam, met 't gevolg, dat het oog vermoedelijk verloren zal zijn. De gewonde is reeds naar Utrecht om geneeskundige hulp. VEEN. Bij enkele candidaatstelling is tot lid van den Raad gekozen de Heer C. A. W. Jiskoot. Tot Notabel bij de Ned. Herv. Kei k alhier, is benoemd de heer Joost van Andel. KAATSHEUVEL. Sinds eenige weken heerschen de mazelen hier zoodanig dat van de 382 leerlingen der openbare school (hoofd de heer Van Woerkom) verleden Maandag 263 zieken waren. Verleden week zijn er verscheidene kin deren aan die ziekte bezweken. DUSSEN. Op Woensdag 28 November a.s. des avonds ten 7 ure zal door de fan fare „Wilhelmina" haar eerste winter-con cert worden aangeboden. Het uitgebreide programma belooft een genotvollen avond. Voor de betrekking van onderwij zer aan de O. L. S. wijk C alhier, heeft zich geen enkele sollicitant aangemeld, eene nieuwe oproeping zal daarom geplaatst worden. Bij Kon. Besl. zijn de statuten van de Maria-vereeniging tot bestrijding van drankmisbruik, alhier, goedgekeurd. ANDEL. De bietencampagne is hier deze week afgeloopen. Door voortdurend goed weder schoten de werkzaamheden flink op, ofschoon de opbrengst over het geheel slechts middelmatig te noemen is. Heden werd door den raad uit een 40-tal sollicitanten een voordracht van 2 personen gemaakt, zoodat eerdaags de be noeming van een gemeente-veldwachter zal plaats hebben. ZALTBOMMEL. Op de gehouden najaars veemarkt waren aangevoerd 123 runderen, 33 kalveren en 79 biggen. Er heerschte vlugge handel; hooge prijzen werden be steed: kalfvaarzen f 155 f 225; 2-jarige ossen f 130 k f 185; hokkelings-ossen f 110 f 180; hokkelingsvaarzen f 90 k f 135 pinken f 55 k f 85; kalveren f 35 k f 70; biggen f 6.o0 a f 10.vette varkens 24 26 et» per i K.G. Daar het eindverslag over het wets ontwerp afschaffing der tienden is uitge bracht, is dit thans voor de openbare beraadslaging in de Kamer gereed. Binnenkort zal eene serie nieuwe postzegels verkrijgbaar worden gesteld, i in de waarde van 2'9 en 3 cent en tweemaal zoo groot als die nu in 't vomeer zijn, siecuts geaurond« weken, van 20 December 1906 tot 2 Januari 1907 blijven ze geldig. Van Rijkswege worden die zegels verkocht ten voordeele van de Vereeniging tot bestrijding van tuberculose. Gistermiddag tusschen 1 en 3 ui is in den Grooten IJpolder ingebroken in twee perceelen, die op ongeveer 200 M. van elkander verwijderd staan. Beide woningen waren tijdelijk ver laten, wijl de bewoners naar het werk of naar de stad waren. Bij den een werd een spaarpot met ruim f 40, bestemd voor winterprovisie, benevens een zilve ren ketting gestolen. Ten nadeele van den ander werd ontvreemd een bedrag van f 6o0, dat door den bewoner bij kleine sommetjes tegelijk gedurende een tijdsverloop van 14 jaren was bij eengegaard. Beide benadeelden behooren tot den arbeidenden staud. Omtrent den dader verkeert men in het onzekere. Vermoe den bestaat tegen een persoon, die even te voren aan een der woningen had gevraagd, of er ook kippen te koop waren, en die gezien heeft dat de vrouw des huizes aanstalten maakte om uit te gaan. De recherche te Amsterdam heeft drie personen aangehouden, die ver dacht worden de daders te zijn van den diefstal te Muiden, bij den rijks ontvanger aldaar. Een van hen heeft een wonde aan den vinger, wat in ver band wordt gebracht met de bloedspo ren, welke men ten huize van den ont vanger na den inbraak heeft gevonden. De verdachten zijn bovendien herkend door eenige bewoners van Muiden, die hen daar omstreeks het tijdstip van de inbraak hebben zien rondloopên. Men meldt aan de N. R. Ct. De onbezoldigde rijksveldwachter te Bergeijk, H. v. d. H., is in arrest ge nomen, als verdacht van poging tot doodslag, Dinsdagnamiddag j.l. te Eer- sel gepleegd. Dinsdagmiddag is een dame door twee tot nog toe onbekend gebleven personen in het Haagsche Bosch aan gerand en van haar beurs en gouden horloge beroofd. De daders waren reeds gevlucht toen er hulp kwam opdagen. Te Stavenisse kreeg de vorige week een 21-jarig meisje een onbeduidend wondje aan den vinger. Thans is zij aan de gevolgen van bloedvergiftiging overleden. Dewerken en Sleeuwijk van 13 tot 20 November. Roehtzaken. Zitting van Donderdag 22 November 1906. Uitspraken in zake het O. M. tegen: O. D. te Veen, beklaagd van mish., ver oordeeld tot f 15 boete of 30 d. hecht.A. W., A. v. V. en J. C. v. V. te Werkendam, beleediging, de le en 2e ieder f 10 of 20 d. h. en de 3e vrij P. P. R. te Woudrichem, overtr. motor wet appèl kantongt te Heusden, vonnis vernietigd, 2 maal f 15 of 2 maal 20 d. h.J. P. R. te Woudrichem, alsvoor, i 15 of 20 d. h. Aanbestedingen. Onder het opschrift: „Bedenkelijke bevordering" schrijft de „N. Ct.": In zeer enkele bladen is, hetzij bij wijze van toespeling, hetzij meer open lijk, aanmerking gemaakt op de in de Staatscourant van 28 29 October j.l. ge publiceerde bevordering van het lid der Eerste Kamer, den kolonel Van Löben Seis, tot genera al-majoor. Naar de gegrondheid van de geruch ten, in verband met die bevordering de ronde doende, hebben wij een onder zoek ingesteffi en voor zoover daar omtrent buiten de direct betrokkenen om zekerheid te bekomen is, hebben wij die verkregen. De kolonel Van Löben Seis is zoo luiden onze inlichtingen verleden jaar door den Inspecteur der artillerie ongeschikt verklaard voor bevordering tot generaal-majoor en door den tegen- woordigen minister van Oorlog aan Hare Majesteit voorgedragen voorpen- sionneering. Nadat de heer Seis door de Staten van Gelderland op 18 Octo ber van het vorige jaar tot lid der Eerste Kamer was verkozen, moet die voordracht door minister Staal zijn te- rugverzocht en verkregen. En thans, binnen het jaar, zonder dat de Iuspec- teur van wien de ongeschikt-verklaring uitging door een opvolger is vervan gen, zonder dat de kolonel (sedert zijn benoeming tot Kamerlid immers non- actief) gelegenheid heeft gehad zijn geschiktheid alsnog te toonen, en op voordracht van denzelfden minister, die destijds het pensioenneeringsbesluit in diende en terugnam, de bevordering tot generaal-majoor gevolgd. Is dit juist, dan staat het afgekomen bevorderingsbesluit bloot aan een ori- tiek, waarvan wij den weerklank in een der beide Kamers hopen te ver nemen. Donderdag werd voor de rechtbank te 's-Gravenhage met gesloten deuren behandeld de zaak tegen de beiden ge wezen Indische ambtenaren, beklaagd van misdrijf tegen de zeden, inet een minderjarig meisje gepleegd, alsmede j de strafvervolging tegen de moeder dier minderjarige ter zake van koppelarij. Naar de Tel. verneemt, werd door het Openbaar Ministeriegevorderd vrijspraak voor de beide gewezen Indische ambte naren, en veroordeeling tot drie jaar ge- Uit Vlaardingen meldt men Alhier is binnengekomen de stoom- logger VL 164 Java, van de Hollandsche Zeevisscherij, aan boord waarvan zich bevond de bemanning van den stoom- logger VL 38 Zuid-Holland, van hier, van de reederij der firma de Zeeuwen Van Raait, welke op zee gezonken is. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. De correspondent te Utrecht van de N. C. meldt: In een onderhoud dat ik mocht heb ben met den secretaris van den aarts bisschop, machtigde deze mij, het be richt in de N.R.Ct.,betreffende de eerlang te verwachten verheffing tot kardinaal van mgr. Van de Wetering, beslist tegen te spreken. Men meldt uit Purmerend Bij verificatie van het kantoor van den rijksontvanger alhier door den in specteur, kwam men tot de ervaring dat er zeven bankbiljetten van f 1000 spoor loos waren verdwenen. Weggesloten ge weest in een "portefeuille, waren ze niet meer daarin aanwezig, terwijl aan het overige bankpapier niets ontbrak. Teeke nen van inbraak zijn niet te ontdekken. De politie doet onderzoek. In de cavaleriekazerne te Amsterdam hebben zich, naar het N. v. N. meldt, opnieuw vier gevallen van typhus voor gedaan. Een der patiënten, de 19-jarige A. de Bakker, van Amsterdam, is voor een paar dagen overleden. Uit Vlaardingen meldt men Woensdagavond is van de haring- visscherij alhier binnengekomen, met verlies van 2 der opvarenden, het in deze gemeente thuis behoorend logger- schip V L 139 Zuidholland II, stuur man H. van Roon, van de reederij firma Joost Pot alhier. De verongelukten zijn resp. 14 en 17 jaren oud en wonen resp. te Marken en Noord wijk aan Zee. Zij zijn Dinsdag door een roering of grond- zee overboord geworpen. De stuurmans maat, die mede overboord sloeg, kon gered worden. Men schrijft uit Winschoten: De heer Engels, deurwaarder bij de arr.-rechtbank, moest iemand wegens huurschuld uit een woning zetten. Toen alle huismeubelsop straat waren geplaatst bleven drie kindertjes in de woning ach ter, omdat het echtpaar de plaat had gepoetst. Ze zijn heden alle drie in het armhuis opgenomen. Aflnop Aanbestedingen. Hark. t berichten. Waterhoogte Maastricht (brug). 22 Nov. 0.67 M. beneden 0. 2 5 0.63 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 21 Nov. 1.48 M 1.35 M. p N.A.P. 22 1.53 1.29 23 1.38 1.29 Ad verten tiën. Hurgerlüke Stand. Werkendam, van 16 tot 23 Nov. Getrouwd: Adrianus Johannes Blom, 22 j., met Johanna Charlotte Roest 24 j. te Werkendam, (Interlocale telefoon No. 2) zal op Dinsdag den 4 December 1906, des voormiddags om 9$ uur, in „DE DOELEN" te Gorinchembij afslag, in het openbaar, zonder onraad en tegen contante betaling waaronder veel zware, staande op den Rijks weg van het Sleeuwijksche veer naar Breda, onder de gemeenten Dussen en Raamsdonk tusschen K M. paal 10 en het Keizersveer en daarna: J staande op den militairen landsgrond der vesting Woudrichem. Inlichtingen geeft de ontvanger voor noemd. De voorwaarden liggen te zijnen Kantore ter lezing. .4 J V Ctz. ^Getrouwd: Cornelis Pellicaan, 27j#j met Huibertje de Weerd, 24 j.; Basti- aan van der Zalm, 28 j., met Wilhel mina Cornelia van Helden, 23 j. Geborex Elizabeth, d. v. D. van Ar- kel en S. van Arkel. Arrondisseraents-Rechtbank te s-Bosck 28 Nor. Min. van Waterstaat, lo. het aanleggen van «en afwateringskanaal, met eenige bijkomende werken, vanaf de Zestigelsche brag in den Staatsspoorweg, onder's Her togenbosch, tot aan de uitwateringssluis onder Waalwijk. Raming f 850/' 0. 2o. Het verrichten van baggerwerk in eenige rivier vakken van de Vecht beneden de brog te Dalfsen in de gem. Dalfsen en Zwollerkerspel Ram ng f ''.45 per kubieke Meter. 3o. Het 3-jarig onderhoud van den Waterweg langs Rotterdam naar Zee, in 4 perc. Ram'ng per jaar le p«rc. f 13.600, 8e f 23 800, 3e f 80.300, 4e f 12.200. 4 Dec. De Mij. tot Eipl. van S.S te Utrecht, het bouwen van een brng over de Beersche Maas, het ver leggen van sporen en het afbreken eD opruimen der be staande brug. Raming f 98.500. 5 Dec. Prov. bestuur van Noordbrabant, het driejarig onderhoud van de Dieze. Ramiog f 8930 per jaar. 6 Dec. Prov. bestuur van Overijssel, de verbetering van den toegang tot de haven van Blokzijl. Raming f75.50!'. 10 Dec. Prov. bestuur van Zuidholland, bet maken van ebdeuren in de hoofden van de Oude Merwede- schutsluis te Gorinchem. Raming f 66 500. 12 Dec. Min. van Waterstaat, lo. het verhoogen en verzwaren van kaden langs de Donge en een gedeelte van de Melkhaven, in de gemeente Raamsdonk. Raming f 16.850. 2o. Het maken van een doorlaatbrug tusschen •Hardenberg en Ane bij Anevelde. Raming f 3750. 19 Dec. Min. van Waterstaat, het onderhoud der wer ken van de Bergsche Maas, het Heusdensch kanaal, de afsluitingswerken bij Andel, den Amer en het beneden gedeelte van de Donge, gedurende 19 7- Raming f 35.000. 21 Nov. Min. van Waterstaat, het maken van oever- voorzieningen langs de Vecht, tusschen de brng te Dalfsen en h»t verlengde van het Ommerkanaal. Raming f 5 00» Minste inschrijver J. Prins van Wijngaarden te Slie- drecht, voor f 4378. REUSDEN, 24 Nov. Op de botermijn waren heden aangevoerd kilo. De prijs varieerde van f 1.09 tot f 1.25. Eieren van 8 tot 8'/j ct. Granen Tarwe t 7.60 a f 8.00. Rogge f 5.60 a f 6.1 0, Gerst f 4.8'' a f 5.30, Haver f 3.00 a f 4.-0, Kool zaad fRaapkoeken f af Lijnkoeken f af. LAND VAN ALTENA, 23 Nov. Aardappelen. Vroege f af Blauwe f 1.75 i f 1.95; Zeeuwen, f 1.80 a f 2 0 Jammen f if. Hooi 1 e qual. f 10 i f 12.SO 2e qual. fvoor de pers) f 9 i 1 ,00, Klaverhooi f 10.00 a f 12.75, Wit stroo f af—.Geel dito /laf 10,00. Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 42 i 44 ets. zwaardere 48 a 52 ct., Boter 1.45 A 1.55 per K.G. Meren f 1.7 1 i f 1 8 per 26. DUSSEN. 22 Nov. De prijs der boter was heden van f 1.08 a f 1.8''. Aanvoer 181 K.G. Zetting f 1.24. Eieren f 1.80 de 26 stuks. ZALTBOMMEL. Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed Tarwefl.in a ƒ8,50, Haver f 3.2) a f 3,75. Oarst f 4.20 a 4.5 per H.L; Boter f 0.72 a f 0.30 per half K.Q. Eieren 1.9'» a f 2/0 per 26 stuks Biggen f 6,00 a 10.0", Konijnen f 0.50 a f 1.40, Kippen f 0.60 a 1.00 per stuk Geboren: Cornelia, d. v. G. C. van Zanten en A. Versloot; Anna d. v. A. Hoegee en C. M. Verheij. Overleden Niesje Potters 4 m.Aal tje Kramer wed. v. Balt Vlot 77 j.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1906 | | pagina 2