ben de overgebleven hoeveelheden ro- buriet, welke nog gespaard bleven, weg gehaald. De Keizer heeft een adjudant opgedragen naar Annen te gaan en hem uit eigen aanschouwing verslag over den toestand daar te doen. Hij heeft 25,000 mk. voor de slachtoffers gegeven. Volgens de laatste berichten breidt zich het mond- en klauwzeer in België op ernstige wijze uit. Te Edmonton, boven Londen, is een vrouw gevangen genomen, die er een tehuis voor kinderen op na hield, plat weg ook een engeltjesmakerij genoemd. Zij wordt voorloopig alleen beschuldigd van onwettige lijkverbranding. Zij heeft bekend een kind dat bij haar gestor ven was, verbrand te hebben. Zij had om de moeder gestuurd, zei ze maar die kwam niet, en ze wist niet anders met 't kind aan te vangen. En ze wou de begrafeniskosten uitsparen. De poli tie vond in haar huis nog vijf kinderen, waarvan een dood. In de Vrijdag te Stuttgart gehouden vergadering van de centrale Landbouw- verceniging, welke zich met de vraag van de duurte van het vleesch bezig hield, heeft Pischeck, minister van bin- nenlandsche zaken, verklaard dat de eenige naburige landen die voor invoer van vleesch in aanmerking konden ko men, Nederland en Denemarken waren. De minister sprak vervolgens van een gedeeltelijke openstelling van de Neder- landsche grens, daar de Nederlansche wetgeving met betrekking tot veeartse- nijkundig toezicht goed en Nedeiland vrij van veeziekte was. Het college ver klaarde zich echter na langdurige be raadslaging tegen de openstelling van de grenzen van Denemarken en Neder land. De Times verneemt uit Tandzjer dat brieven uit Fes melden dat de Sultan aanstalten maakt om te vertrekken. Men weet niet waarheen. Schmitz, de burgemeester van San Francisco, die beschuldigd wordt zich verrijkt te hebben uit het fonds voor de slachtoffers van de aardbeving, heeft toen hij daar voor de eerste maal te recht stond, die beschuldiging gewraakt. Hij is tegen een borgstelling van 125,000 dollars voorshands op vrije voeten ge laten. BEKHNDIV KliG. Itraiidschouw. Burgemeester en Wethouders van Heus- den brengen ter kennis van de ingezetenen, dat op Maandag den lOen December a.s. door het College van Brandmeesters eene schouw zal worden gevoerd; zullende als dan alle rookleidingen behoorlijk moeten zijn geveegd of gereinigd, terwijl voorts op de naleving van de andere bepalingen in de Algemeene Politie-verordening, ter voor koming van brand vastgesteld, streng zal worden toegezien. Heusden, 26 November 1906. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Secretaris, De Burgemeester H. J. VAN EGGELEN. HONCOOP. 9*liials«Hik licuws. HEUSDEN, 1 Dec. Aan eene inviiatie van het Dameskoor „Excelsior" tot bijwoning eener Soirée in de zaal „Concordia" op Donderdag 1.1. ga ven wij gaarne gevolg en het deed ons aan genaam aan, dat zoovele van de uitnoodi- ging hadden gebruik gemaakt, zoodat de zaal zeer goed gevuld was, zonder te over vol te zijn. De Presidente, Mevrouw van Heusden, opende de vergadering met een welkom aan de gasten, waarin zij een verslag gaf over de werkzaamheden der Dames Wer kende Leden en even aanstipte, dat de vele kosten, aan uitvoeringen verbonden, voor een gezelschap zonder cmtribueerende Le den oorzaak waren, dat men in menig op zicht zijne wenschen moest besnoeien, waar na het eerste nummer werd geannonceerd. Even over de bemerking van niet-con- tribueerende Leden. Wij meenen, dat de geachte werkende leden het wel wat over drijven, door alles zelf te bekostigen en wanneer zij op een winter drie avonden geven, zou het dan niet kunnen, dat er op twee avonden invitaties werden rondgezon den en er een avond was voor contribu erende leden? Wij hadden die opmerking van eene te waardeeren zijde te maken en brengen die daarom gaarne over. Een keurig samengesteld programma met een tiental nummers maakt het ondoenlijk bij elk nummer afzonderlijk stil te staan. De gezamenlijke Dames in hare koren, wa ren in haar keurige toiletten een lieve ver schijning en 't geheel voldeed uitstekend. De Dames A. van Ommeren en M. Vos hadden gelegenheid de aandacht inzonderheid op hare lieve stemmen te kunnen vestigen. Mej. Meerburg gaf in haar orgelspel en Mej. Weijnands in hare voordrachten ook gelegenheid om beider gaven te bewonderen. De heeren Van den Berg en Van Wijk steuden het geheel met hunne muzikale talenten, terwijl de heer Van Heusden, de Directeur, tijdens zijn piano-accompagne- ment door gebaren het geheel wist aan te moedigen, terecht te wijzen en te leiden. Wel verdiend, maar toch ook streelend voor zijn gevoel was het, toen aan het slot de Dames-Leden haren Directeur omringden en hem een lief gedicht toezongen, waarin zijne verdiensten en die zijner echtgenoote, de Presidente, openlijk werden gehuldigd. Als nastukje kregen we een „Küchen- concert, Lustige Muzikantenstreiche,' 'waar bij het geheel een Duitsche Keuken voor stelde, met een stel allerliefste dienstmeisjes, met coquette mutsjes getooid, die op trech ters, fle8schen, gieter, vijzel en koffiemolen met trom en bekkens een geanimeerd keu kenconcert gaven. De algemeene toejuiching, waaraan geen einde scheen te komen en die openlijk ver raadde, dat men het nogmaals zou willen genieten, bezorgde een toegift, dat dank baar werd aanvaard. De Dames-dillettanten, met haren onver- moeiden Directeur en volijverige Presidente, brengen we gaarne onzen openlijken dank voor den genotvollen avond. WERKENDAM. Woensdag 1.1. verga derde de hoepelmakersvereeniging „Samen werking" ten herberge van D. L. v. d. Wiel. Een 70-tal personen waren bijeen, terwijl het ledental tijdens de vergadering klom tot 80. Na een korte inleiding door den heer Van der Voorden, van Rotterdam, werd overgegaan tot 't verklaren van een concept-reglement voor een bond van vak- vereeniging in zake hoepelmakerij. Dit con cept werd hier en daar eenigszins gewijzigd. De naam van den bond zal zijn: „Het Nederlandsch Hoepelmakersverbond" en de zetel van het hoofdbestuur zal wezen te Giessendam. Nadat nog over korteren ar beidsduur, hooger loon voor de zwaardere houtsoorten en tot op heden toe gratis verrichten arbeid enz. was gesproken, werd de vergadering door den voorzitter gesloten met een woord van dank aan den heer Van der Voorden. Morgen hoopt in de Ger. kerk A alhier op te treden de weleerw. heer A. H. Nieboer, predikant te Lollum. DEWERKEN. Voor de tweede maal in korten tijd sukkelde de kar van den win kelier Mouthaan van den dijk. Eergisteren plaagden eenige kinderen den hond, die onder de kar liep met het gevolg, dat het dier te veel beweging in de met suikergoed enz. beladen wagen bracht en deze achter uit liep en tegenover P. van Driel van den dijk ging. De schade was ditmaal niet groot. NIEUWENDIJK, 30 Nov. Terwijl hier de melkrijder bij iemand de melk zou op halen hadden enkelen der lieve schooljeugd de aardigheid de hit, gespannen voor den geladen melkwagen, te slaan, met 't gevolg dat 't dier aan den haal ging. Hoe 't mo gelijk is dat er geen ongelukken voorgeval len zijn is een raadsel. Midden op den Kildijk werd het dier door den landbou wer G. Tolenaars tot staan gebracht. De heer A. B. Adema, onderwijzer aan de biz. school alhier, is in gelijke be trekking benoemd te Oppenhuizen bij Sneek. VEEN. Deze week werd de laatste la ding beetwortelen afgeladen en verzonden naar de suikerfabriek te Werkendam en is hiermede de campagne afgeloopen. Over 't algemeen is de aflevering geregeld gegaan. De opbrengst had evenwel ruimer resultaten kunnen geven. Wijl de Rijkspeilschaal sinds de opening van den Nieuwen Maasmond geen doel meer heeft, zoo zal zij met Januari a.s. worden opgeheven. *EETHEN. De Militieraad houdt voor deze gemeente zitting op Zaterdag 15 Dec. a.s, des voormiddags 10 uur, te 's-Hertogen- bosch, ten stadhuize (ingang Ridderstraat). GENDEREN. De boterfabriek alhier werkt uitstekend. Bij de laatste uitbetaling werd per 100 Liter uitgekeerd f 5.24 tot f 6.84. Aangenomen kan worden dat gemiddeld 6 cent per Liter wordt ontvangen, een be drag, dat ieder moest verlokken om zijn melk aan de fabriek te leveren. Er schijnen echter nog menschen te zijn, die, hetktj/ uit angst voor die nieuwigheid of uit onwil, weigeren zich bij de fabriek aan te sluiten en daardoor ook minder voor hun melk ontvangen. Wie weet hoeveel melk dientengevolge aan op-koopers tegen 5 en 5| cent wordt verkocht, waarvoor aan de fabriek wellicht meer dan 6 cent zou worden gemaakt. Hoe de mazelen hier huisgehouden hebben blijkt o. a. hieruit dat de vorige week de bijzondere school zoo ontvolkt was, dat het niet mogelijk was school te houden. Van de 84 leerlingen kwamen 16 naar school, de rest was door ziekte ver hinderd. Er is nu 14 dagen vacantie gegeven. KERK PRIEL. Een Bossche snoek-hen- gelaar (hij oefent thans zijn beroep alhier op d.e Maas uit) had dezer dagen het buitenkansje op de Waal, onder Zuiliehem, een grooten snoek te bemachtigen. Reeds .driemaal had hij het dier aan de lijn ge had, doch telkens wanneer deze bemerkte, dat hij gevangen was, werkte hij zich met een forschen slag los en verdween in de diepte. Alsnu besloot de visscher de hulp van een nabijliggend collega in te roepen met ijzersterk tuig en dubbelen angel werd de vangst nogmaals beproefd, en waarlijk, daags daarna kreeg men den ouden groen- kop weer aan de lijn. Nu baatte hem geen tegenspartelen meermet vereende krach ten slaagde men er in den snoek meester te worden en in de beun op te bergen het dier had het respectable gewicht van 37pond. WOUDRICHEM. De uitkomsten der zalm- visscherijen op de Waal en de Merwede waren in de laatste acht dagen weder onbe vredigend. In het traject van Tiel tot Woudrichem werden gevangen 16 zalmen, te Gorinchem z. en te Hardinxveld z., op de Lek te Ammerstol llz. Te Woudrichem werd 3184 pond houting gevangen. De prijzen van andere rivier- en polder- visch waren als volgt: Zomerzalm fO.OO— fO.OO, winterzalm f2.00f3.00, aal 20 25, paling 4550, snoek 2023, snoek baars 35—38, zeelt 2528, baars 1619, bliek 1215 en voorn 69 ct., alles per half K.G.; houting 1117 ct. per half K.G. ZALTBOMMEL. Op de gehouden najaars veemarkt waren aangevoerd 31 runderen, 13 kalveren en 103 biggen. Er heerschte vlugge handel; de volgende prijzen werden besteed: kalfvaarzen f000 a f000 2-jarige ossen f 125 f 180; hokkelings-ossen f 00 k f 000; hokkelingsvaarzen f 80 él f 130; pinken f 50 f 80; kalveren f 30 k f 65; biggen f 6.00 a f 10.vette varkens 23 24 ct. per i K.G. Rllnnenland. De correspondent van de N. R. Ct., te Batavia seinde Donderdag: Den 16 Nov. heeft er op Nieuw-Guinea een gevecht plaats gehad meteen over machtige bende Alfoeren tusschen Kau- kas en Fakfak. Waarschijnlijk keerde een detachement Yan het leger terug van een bestraffings-tocht, wegens door Alfoeren van Bira uitgevoerde hongi- tochten. Aan onze zijde gesneuveld 2 Europeesche en 5 inlandsche fuseliers, gewond 6, vermist 1. Ook zwaar ge wond een luitenant. De Red. teekent hierbij aan: Uit de politieke verslagen over Nieuw- Guinea bleek reeds, dat de bevolking van plan was hongi- of sneltochten te ondernemen. Door het verbod van ons bestuur had men wel een tijdlang die sneltochten tegen kunnen gaan, maar die toestand scheen, naar het oordeel van de bewoners, onhoudbaar te worden immers hoe langer hoe meer kinderen liepen zonder naam rond. Ter toelich ting hiervan diene, dat in Nieuw-Guinea de kinderen genoemd worden naar de personen, die door den vader op zoo'n tocht zijn gedood. Voortdurend zijn on ze ambtenaren den laatsten tijd in de weergeweest om, gedektdoor een handje vol gewapende politiesoldaten, de snel- lers op te sporen en te straffen. Het schijnt, dat thans de hulp van de militaire macht is ingeroepen en een afdeeling van het garnizoensbataljon van Ambon en Ternate naar Nieuw- Guinea is gezonden. Fakfak is de hoofdplaats der afdeeling West-Nieuw-Guinea. Bifa is een land streek, liggende aan het westelijk deel der noordkust van de Maccluergolf. Vermoed wordt, dat een detachement over zee van Bira teruggevoerd is naar Faktak en na landing aangevallen. Daar de bewoners op Nieuw-Guinea nog meerendeels met pijl en boog en met de knots gewapend zijn, vermoe den wij, dat de onzen in een hinder laag gevallen zijn en daardoor de ge melde zware verliezen hebben geleden. Gisterenavond is uit Berlijn aan de Etoile Beige gemeld De Deutsche Fleischerzeitung zegt bericht ontvangen te hebben, dat groote hoeveelheden vee op dit oogenblik in Holland worden aangekocht in de aan de Duitsche grenzen palende districten. De handelaren rekenen er vast op, dat de grenzen zeer spoedig weer zullen worden opgesteld. De stallen aan de grens op llollandsch gebied zijn ge vuld met honderden beesten die ver voerd zullen worden zoodra de invoer in Duitschland weer geoorloofd is. De Duitsche handelaren hebben reeds be langrijke contracten in dien zin afge sloten. De 24-jarige graancontroleur J. W. G gewoond hebbende Peperstraat 22, die in den nacht van 18 op 19 November in de Zantstraat te Rotterdam een mes steek in de buik kreeg en, dientenge volge ernstig verwond naar het zieken huis vervoerd werd, is aan de bekomen kwetsuren overleden. Met de opwekking, dat zijn voorbeeld navolging moge vinden, heeft een ar beider in den Haag zich bereid verklaard zoolang hij werk heeft, een kind van een werklooze tot zich te nemen om het te voeden, aldus berichtte hij aan het werkloozen-comité. Aan den Binnen-Amstel te Amster dam werd door den schipper Jarensma zijn knecht Jacob van Gendringeu in 't vooronder van het schip dood ge vonden- Bij schouwing bleek het, dat hij door kolendamp was gestikt. De Vereeniging tot veredeling van den Nederlandschen Vischstand, waar van voorzitter is tie heer C. A. A. Du- dok de Wit, en secretaris de heer Frans Anderheggen, heeft Dinsdag in de Eem te Baarn uitgezet tienduizend jonge edelkarpers. Dit is de Vierde proefuitzetting in de Eem; er zijn reeds in het voorjaar los gelaten Amerikaansche dwergwelsen, re genboogforellen en zalmbaarsen. Er is nog tegen het einde van dit jaar een vijfde proefuitzetting te wach ten van Amerikaansche zwarte baars, die door het bestuur reeds besteld zijn. Het stoffelijk overschot van Antoon Dahmen, die Zaterdagavond bij de vecht partij op de Merwekade te Dordrecht werd doodgestoken, is op de Alg. Be graafplaats, onder politietoezicht, ter aar de besteld. De kist was vergezeld. De toestand van Hendrik van Hees, die bij die vechtpartij door D. verwond werd, moet verre van gunstig zijn. Donderdag werd een koffer uit het American-Hotel, in Amsterdam, aan het Weesperpoortstation aldaar bezorgd en als bagage met den trein van 8.15 v.m. naar Eindhoven verzonden. Ongeschonden kwam hij aan het adres aan, maar toen de eigenares, mevrouw Philips, den koffer opende, miste ze daar uit een doos met diamanten, gouden ringen on andere kostbaarheden, voor een waarde van ongeveer f7000. Aanstonds is aangifte gedaan bij de politie, die tot nu toe een vergeefsch onderzoek heeft ingesteld. Uit Maassluis meldt men: Vrijdagmiddag werd door de stoom- reddingsboot te Hoek van Holland aan gebracht de bemanning, bestaande uit 6 man, van den Franschen schoener Helene Dejonnaise, kapitein Reminiae, van North Shields naar Duinkerken be stemd, welke dienmorgen op den Hilder in het Bokkengat, is gestrand. Het schip is wrak. Aan het personenbureau van het staatsspoorwegstation te 's-Gravenhage werd in betaling ontvangen een valsch bankbiljet groot f40. De grond van dit biljet is lichter van kleur dan dat van de echte biljetten. Het watermerk ontbreekt. Het is gemerkt K. J. no. 3385, gedateerd 30 Januari 1902 en voorzien van de handteekening „Van der Hoop Scheffer" en „Van den Berg." Op de achterzijde is geplakt een stukje wit papier. Het is zeer waarschijnlijk door middel van fotografie vervaardigd. De uitgever van het bankbiljet is on bekend. Vanwege de politie te 's-Gra venhage wordt op bovenstaande de aan dacht gevestigd. Men meldt uit Gouda Hedennacht zyn met donderend ge raas een groot aantal kisten met glas, staande op de eerste étage van het magazijn der firma C. C. Krom, om- vergevallen. Zij verbrijzelden hetbeschot van een aangrenzende logeerkamer. Het glas bestond uit ruiten in verschillende maten en stond op een kolossale stelling, die mede omver viel. Er zijn geen persoonlijke ongelukken gebeurd, maar de schade is aanzienlijk. Vermoedelijk is de storm van heden nacht de oorzaak geweest. De fortificatiewerken te Hoofddorp zijn thans na een zeventienjarigen ar beid geëindigd, aan de bevoegde auto riteiten opgeleverd en door hen goed gekeurd. Donderdagmorgen is te Hoogeveen in hechtenis genomen een zekere J. B., verdacht van afpersing door dreigen met brandstichting bij zijn ouders. Te vens heeft genoemde B. op zijn stief moeder geschoten. De burgemeester van Helmond* had geweigerd toestemming te geven tot het houden van voordrachten door den heer Speenhoff binnen zijn gemeente. Dinsdag jl. zou deze dat dan maar zon der die toestemming beproeven. Hij had echter niet gerekend op de Hel- mondsche politie, die, door de zaal te ontruimen, zorgde, dat de voordracht avond niet kon doorgaan. Het gerechtshof te Arnhem bevestig de het vonnis van de rechtbank te Al melo, dd. 2 Oct. j.l., waarbij A. Wijve- kate, boterhandelaar te Delden, wegens het doen plaatsen van nagemaakte Rijks- merken op, en het in voorraad hebben van boter, voorzien van degelijke mer ken, tot een maand gevangenisstraf werd veroordeeld. Uit Someren (N.-Br.) wordt aan de 's-H. Ct. gemeld: De landbouwer Martens is door zijn hond in de hand gebeten onmiddellijk werd het dier afgemaakt en naar Utrecht gezonden. De geneeskundige commissie verklaarde, dat hij dol was in den hóóg- sten graad. M. heeft zich naar Parijs begeven om in het Instituut Pasteur te worden verpleegd. Volgens de Br. Ct. is het thans ge bleken, dat het verhaal van een moord te Dongen, onder 't Hoefke, een ver zinsel is en door een voerman was rondgestrooid. Dezer dagen werd melding gemaakt van een diefstal in den spoortrein Arn hemZwolle, gepleegd op een reiziger in de richting naar Groningen. H t verhaal werd door een der Groningsche bladen in twijfel getrokken, omdat bij de politie aldaar geen aangifte was ge daan. Thans wordt aan het N. v. d. D. uit een der zuidelijkste dorpen van ons land, waar de bedoelde veekoopman woont, meegedeeld, dat hijzelf het ge beurde volhoudt. Hij was den vorigen avond naar een bal geweest en was in den spoortrein zittende in slaap geval len, of misschien wel in slaap gemaakt. Hij kan zich nog heel flauw herinneren dat vóórdat hij insliep iemand met hem over iets heeft gesproken; maar zeker weet hij, dat toen hij wakker werd zijn portefeulie met f 2960 was verdwenen. I1GEZOIDE1. Ij. s. Ons PROTESTANTSCH ZIEKENHUIS is vergroot, er zijn verschillende kamertjes bijgebouwd moeten worden, maar nu ont breekt het OD8 aan het hoogstnoodige meu bilair b.v. Geachte Lezer! wil uw huisraad eens nauwkeurig nazien en allicht is er iets bij dat u gevoegelijk kunt missen en voor onze jeugdige inrichting wilt afstaan. Reeds ontvangen van Mevr. v. H. te H. een net tafeltje en een stoeltje, voor welke gave ik hartelijk dank zeg, ons huis verder vriendelijk aanbevelend. Heusden. Zuster VIAIKTIIA. Burgerlijke §taiul. Werkendam, van 23 tot 30 Nov. Getrouwd: C. J. Gijbe, 27 j., met Maria de Keijzer 23 j. Geboren: Adrianus, z. v. A. Paans en P. H. de KooterCatharina, d. v. A. Huisman en M. Mastenbroek; Mar- garetha Johanna, d. v. A. F. Klop en M. J. Visser; Geertruida Pieternella, d. v. P. Ouwerkerk en A. van Vuuren Johannes Marius, z. v. H. van Beest en A. M. Visser. Overleden Bastiaan Rombout, 80 j wed. v. Johanna van ArdenneGerard verheij, 2 j. Dewerken en Sleeuwijk van 20 tot 27 November. Overleden: Maartje van Pelt, 21 j. Wijk, over de maand October. Getrouwd: Jan Cornelis Dekker, 34 j., te Veen met Maaike. Blankers, 40 j., te Wijk.: Kornelis Bouman, 24 j., met Eva Nieuwkoop, 29 j., beiden te Aalburg. Geboren Jenneke, d. v. N. v. Bergeijk en W. MichaëlHendrik, z. v. P. Laker- veld en M. v. WijkJacobus Johannes, z. v. M. van Loon en J. BoumanMa- chiel, z. v. A. Bouman en G. E. Ver hagenAdriana Teuntje, d. v. J. v. Vu ren en C. den Dekker; Gijsbert, z. v. A. v. Wijk en G. Lakerveld. Overleden: Hessel van Wijk, 6 j.; Gijsbert Sluymers, 40 j., echtg. van P. Bouman. Markt berichten. Waterhoogte Maastricht (brug). 29 Nov. 0.41 M. beneden 0. 30 0.38 Tafeltjes, Kastjes, gemakkelijke Stoelen, Spiegeltjes, enz. enz. HETJSDEN, 1 Dee. Op de botermijn waren heden aangevoerd kilo. De prijs varieerde van f 1.08 tot f 1.82. Eieren van 7 tot 8 ct. Granen. Tanoe 7.00 a f 7.50, Rogge f 5.60 a f 6.10, Gerst f 4.8') a f 5.30, Haver f 3.— a f 4.'0, Kool- raad fRaapkoeken f af Lijnkoeken f a f LAND VAN ALTENA, 30 Nov. Aardappelen. Vroege f -. h f Blauwe f 1.50 a f 1.80; Zeeuwen, f 1.60 h f 2.0 Jammen f a f Hooi \e qual. f 10 h f 12.60 2e qual. fvoor de per»j 9 a 1 ,00, Klaverhooi f 11.a f 12.75, Wit stroo f a f -Geel dito f 10 l f 12. Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 40 h 42 ets. zwaardere 42 a 44 ctBoter f 1.40 k 1.51 per K.G. 1& ren f 1.7 h f l 8 per 26. DUSSEN. 29 Nov. De prijs der boter was heden van f 1.01 a f 1-24. Aanvoer US K.G. Zetting t 1.14. Eieren f 1.80 de 26 stuks. BKSOOIJIN, 27 Nov. De prijs dc.r Boter was vm f 1.10 tot t 1.22 ver Kif'. Aanoevoerd 666 Kilo's GENDEREN Staat der uitbetaling van 12 tot 21 Nov der Coöp Zuivelfabriek „Op Hoop van Zegen alhier: Hoogste prijs f fi.84, laagste f 5.24 per lO0 Liter. ZALTBOMMEL Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed: Tarwe f 7.1' a ƒ8,00. Haver f 3.2'. a ƒ3,8 Garst f4.— a f 4.50 per H.L.\ Boter f 0.6 a f 0.75 per half K.G. Eieren f .7" a f ..83 per 26 stuks Biggen f 6,00 a f 9.50, Konijnen f 0.50 a f 1.60, Kippen f 0.51 a f 0.80 per stuk WAALWIJK, 30 Nov. Men besteedde voor Kalfkoeien golden f '75 af 295. dito, Vaarzen 16 a 210, Weibeesten f Aangevoerd weilammeren vanf - af-.Jonge varkens aange voerd stuks van f 7.00 af 11. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 1089 K G. van f 0 91 a f 1.09, jSeren f 6 0 af 7 50 per 10 stuks

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1906 | | pagina 2