fat is er aai ie iaat? of afkomst onderworpen worden aan bijzondere belemmerende bepalingen of waarbij in den invoer van werkkrachten van buiten het land onder contract, ge regeld verdrag of verlof wordt voorzien. Te Buenos-Ayres is een erfenisproces geëindigd dat niet minder dan 40 jaar duurde. In 't geheel bleef er voor de erfgenamen 200.000 francs ter verdee ling over, de rest van 't kapitaal, 14 millioen 800.000 francs, moest aan kos ten worden uitgegeven. De oudste zoon van den Perzisch en sjah is wegens de ernstige ziekte van zijn vader, op reis naar de hoofdstad. Intusschen is z'n derde zoon Salarud Dowich, gouverneur van Koerdistan,be gonnen met de reeds betaalde belastin gen nog eens te heffen. m echter van een koude ker- rs. vol king sloeg er op in, zoodat velen zijner volgelingen werden gedood en hij zich moest redden in zijn resi dentie Koeribad. De opstand is zich aan het uitbreiden. Reuter seint uit Johannesburg, dat daar algemeene ontevredenheid heerscht over de bepalingen in de nieuwe grond- we' over de Chineezen. Men voorziet oen 11 ichtig verzet. Donderdag was in de Duitsche Rijks dag aan de orde de tweede lezing van de aanvullingsbegrooting voor Zuid- West-Afrika, waarbij 29.220.000 mark wordt uitgetrokken, naar aanleiding van den opstand der inboorlingen. Nadat hierover lang gedebatteerd was werd het voorstel verworpen, waarna de rijkskanselier, Van Bülow, namens den Keizer de Rijksdag heeft ontbonden. Verleden Zondag ontdekte de stuur man van de „Curonia", op weg van Libau naar Stettin, ter hoogte van Ri- schöft bij 'n geweldigen westenwind, een sloep, die vreeselijk door de woe dende golven geteisterd werd, en waar waarvan de bemanning alle moeite deed de aandacht van het groote vaar tuig tot zich te trekken. Onmiddellijk liet de kapitein der „Curonia" niet het reddingswerk be ginnen en trachtte allereerst in de na bijheid van de boot te komen. Drie keer probeerde men 't eer het gelukte. Hertverscheurend waren de noodkreten, die de ongelukkige schipbreukelingen uitstieten. Daarbij werd de storm hoe langer hoe heviger, de golven waren zoo sterk, dat men zich nauwelijks op 't dek der „Curonia" staande kon hou den. Eindelijk gelukte het, de 15 schip breukelingen één voor één in veiligheid te brengen. De meesten van hen droegen slechts een hemd en broek, en hadden dientengevolve ontzettend door de koude geleden. De laatste dien men aan boord bracht, was 'n 19-jarige jongen. Even sloeg hij nog de oogen op in 't vol gende oogenblik echter was hij een lijk. De schipbreukelingen behoorden tot de bemanning van de Rostocker stoom boot „Heinrich Gehrke", die den nacht te voren door een lek gezonken was. De eerste groote sloep, die men te water liet, was onmiddellijk door de golven vernield, zoodat men zich op de woeste zee met 'n kleine boot had moeten be helpen. De kapitein en de stuurman zochten redding in een roeibootje. Waar schijnlijk zijn ze onmiddellijk door de golven verslonden. De 15 schipbreukelingen streden wan hopig om hun leven. Telkens weer schepten ze 't water, dat voortdurend hun boot binnenliep, met de zuidwes ters uit, tot hun armen ten slotte ver stijfd waren van kou. De „Curonia" bracht de mannen, be nevens het lijk van hun kameraad naar Swinemunde, van waar uit men ze naar Rostock transporteerde. Het Siberische blad Sibir verneemt, uit volkomen betrouwbare bron naar het verzekert, hoe ambtelijke onder zoekingen aan 't licht hebben gebracht dat gedurende de twee laatste jaren niet minder dan f2,640,000 verduisterd voor is door ambtenaren en beambten van den Siberisch en spoorweg. Vrachtgoed werd opzettelijk verkeerd afgeleverd, maar ook werden goederen onderweg op vervalschte vrachtbrieven verkocht. Hele wagonladingen zijn spoorloos ver dwenen. Te Weenen zijn in het huwelijk ge treden Rosa Waldner, 100 jaar oud, en Jozef Kopper, die een jaar meer telt. Ondernemende oudjes, die nog een ko peren bruiloft verdienen. PliiatRel(|li ilieuus. HEUSDEN, 13 Dec. Heden hield de gemeenteraad eene open bare vergadering, waarin alle leden tegen woordig waren. Het eerst waren aan de orde de rekenin gen over 1905 en de begrootingen over 1907 van de verschillende instellingen der Gods huizen, die op advies der in de vorige ver gadering benoemde commissie van onder zoek werden goedgekeurd. Tot leden der commissie tot wering van schoolverzuim werden herbenoemd de hee- ren M. C. van der Ven, W. van Wijnen, J. H. Verhoeven, H. Wijnands en J. C. van Laarhoeven, die alle aan de beurt van af treding waren. Van Heeren Gedep. Staten was een schrij ven ingekomen, houdende eenige opmer kingen vaD ondergeschikt belang omtrent de in de vorige vergadering vastgestelde algemeene politie-verordening, welke dien overeenkomstig werd gewijzigd. Tot opzichter bij de bandweer werd be noemd de heer J. C. van Laarhoeven. Daarna is op voorstel van B. en W. een kleine wijziging gebracht in de verordening op de invordering van het aanleggeld, ten doel hebbende de publieke verpachting der inning van die belasting mogelijk te maken. Een adres van het Hoofdbestuur van den R.-K. Onderwijzersbond in het Bisdom van 's-Bosch, strekkende om een betere sala- rieering te verkrijgen van de onderwijzers, werd voor kennisgeving aangenomen, aan gezien de jaarwedden van het onderwijzend personeel aan de openbare school nog zeer onlangs zijn herzien en verre boven het minimum zijn. Ten slotte werd mededeeling gedaan van eenige ingekomen stukken, die eveneens voor kennisgeving werden aangenomen o.a. besluiten van Ged. Staten houdende goed keuring der gemeente-begrooting voor 1907 en vaststelling der gemeenterekening over 1905; voorts een Kon. Besluit, waarbij aan de heffing van marktgeld goedkeuring is verleend en een schrijven van den heer H. Wuijster, houdende aanneming zijner be noeming tot Regent der Godshuizen. Bij de Herv. Gem. alhier zijn her kozen tot ouderling de heer H. Prins en tot diaken de heer G. van Everdingen. Herkozen tot notabel de heer W. C. Friedli. Verder herstemming voor een notabel tus- schen de heeren J. H. van Herwaarden en J. H. Verhoeven. WERKENDAM. De vakvereeniging der hoepelmakers „Samenwerking" hoopt Maan dagavond 8 uur te vergaderen bij D. L. van der Wiel. Aan de orde zal dan komen het benoemen van twee afgevaardigden voor de Bondsvergadering en bespreking van den loonlijst. In de raadsvergadering van Don derdag 1.1. werden de nummers 23 en 102 van de leening voor de waterleiding enz. uitgeloot en werd tot lid van het Burger lijk Armbestuur herbenoemd de heer H. Cornet. Woensdag 1.1. hield „Dorcas" haar gewone uitdeeling van kleederen, die met het natte, gure weer goed van pas komen. Morgen hoopt in de Geref. kerk A alhier op te treden de weleerw. heer M. Ubbens, predikant te Silvolde. DUSSEN, 14 Dec. De alhier gehouden collecte voor de bijz. Chr. school heeft f 30.75 opgebracht. LAND VAN ALTENA, 14 Dec. De han del in stroo was deze week zeer levendig. Met wagenvrachten werd dit artikel ver voerd naar Zuid-Holland. De prijzen zijn stug, bij de huidige vraag zullen de prij zen vooral niet omlaag gaan. DRONGELEN. Bij onze Herv. Gem. zijn herbenoemd als ouderling de heer'Jac. de Haan en tot diaken de heer J. Millenaar. BABILONIëNBROEK. Onze geachte pre dikant, de weleerw. heer M. Lindenborn, hoopt op 24 Febr. a.s. afscheid te nemen van de Ned. Herv. Gem. alhier en 3 Maart d.a.v. zijn intrede te doen te Angeren. BOMMELERWAARD. Over den veehan del in Gelderland wordt geschreven: De markten beginnen te verslappen. Er worden er niet meer zooveel gehouden en de aanvoer is ook niet meer zoo groot. De handel was nog levendig, vooral in melk- -ee, paarden en schapen. Met de varkens wil het niet meer zoo vlotten, vooral de biggen zijn erg terug gegaan in prijs. Er is meer dan een derde per stuk af. De prijzen waren als volgt: vet vee lste kwaliteit 70 £t 71 ct., 2de kwaliteit 62&61 ct. per K.G., melkkoeien f- 140 f 225, neurende f 130 f 235, guste f 150 f 200, pinken f 70 k f 125, kalveren f 16 k f 34, vette 58 59 ct., vette varkens voor in- landsch gebruik 55è56ct., voor Engeland 55 k 56 ct. per K.G., biggen f6 f 8, drachtige zeugen f 50 üt f 70, drachtige gelten f 40 f 55, schottelingen f24 k f31, schapen f 15 f 26, luxe-paarden, f ^50 f 650, werkpaarden lste kwaliteit f 320 f 425, 2e kwaliteit f 195 k f 275, twee-en- een-halfjarige f 200 &f310, anderhalf jarige f 150 k f225 per stuk. WOUDRICHEM. De uitkomsten der zalm- visscherijen op de Waal en de Merwede waren in de laatste acht dagen weder onbe vredigend. In het traject van Tiel tot Woudrichem werden gevangen 7 zalmen, te Gorinchem 1 z. en te Hardinxveld z., op de Lek te Tienhoven 66 winter- en 2 zomerzalinen. De prijzen van andere rivier- en polder- visch waren als volgt: Zomerzalm f0.65 fl.Öö, winterzalm fl.85f 2.60, aal 20 25, paling 5055, snoek 2124, snoek baars 3538, zeelt 2528, baars 1618, bliek 1215 en voorn 89 ct., alles per half K.G.; houting 0000 ct. per half K.G. Hinnentand. Ook in de afdeelingen van de Eerste Kamer werden bij het onderzoek van het wetsontwerp ter wijziging der munt wet ter invoering van een nikkelen 5 centstuk bezwaren vernomen, die in de Tweede te berde waren gebracht. Men vond het 2 s centstuk voldoende in de behoefte voorzien, mits de cir culatie van deze munt werd bevorderd, maar niet allen waren van deze mee- ning. Meer algemeen waren de bezwaren tegen den vormde dreigende verwis seling met het kwartje, de Kroon, die geen koningskroon was, het woord „Nederland" in plaats van „Nederlan den". Het denkbeeld werd geopperd, de groote 5 op hot muntstuk diep in te slaan opdat het verschil met het kwartje voelbaar zou zijn. Dinsdagavond zijn in een woning in de Warmoezeniersstraat 27 te Rotter dam twee weduwen van 66 en 69 jaar na gebruik van een glas stout (bier) met suiker plotseling ernstig ongesteld geworden. Bij de komst der politie bleek de oudste reeds overleden en de toestand van de tweede van dien aard, dat zij ter behandeling naar het ziekenhuis moest worden overgebracht, waar de maag werd leeggepompt. Bij den bierhandelaar, waar het bier gekocht was, werd bier van dezelfde soort in beslag genomen, terwijl op last der justitie ook het lijk van de overleden vrouw in beslag is genomen en ter gerechtelijke schouwing naar het ziekenhuis overgebracht. Bij onderzoek is gebleken, dat de vrouwen des morgens ook leverworst hadden gegeten, zoodat het niet onmo gelijk is, dat daarin, in plaats van in het bier, de oorzaak moet gezocht worden. Bij de Klomp, onder Veenendaal, is de 40-jarige van P., vader van 5 kin deren, stervende gevonden. Hij was blijkbaar van zijn wagen gevallen, waar mede hij op weg was van Wageningen naar Amersfoort en overleed een uur later. Uiterlijk letsel werd niet gevonden. Men meldt uit Haarlem Bij een gehouden instructie heeft de vrouw van den arbeider, die te Halfweg zijn woning in brand stak en daarvoor gedetineerd is, bekend haar man daarbij te hebben geholpen. Te Nijkerkerveen (Veluwe) is naar van daar aan het N. v. d. D. gemeld wordt sinds eenige dagen een nieuwe secte ontstaan. Wie daarvan lid wil worden, moet zich laten doopen met een ketel kokend water. Een veekoop man aldaar, A. B. genaamd, heeft on langs die kuur ondergaan. In de Geleenbeek, tusschen Sittard en Broeksittard, werd Donderdagmorgen het lijk gevonden van Matheus Jetten, ongehuwd, geboren te Broeksittard, die lange jaren in Duitschland was werk zaam geweest. Het lijk werd na door politie en geneesheer te zijn geschouwd, naar het lijkenhuisje te Sittard over gebracht. Het gerechtshof te 's-Gravenhage heeft vernietigd het vonnis der arron- dissements-rechtbank te Zierikzee, waar bij H. Th. K., ontslagen gemêente-veld- wachter te Dreischor, thans zonder be roep, tot 6 jaar gevangenisstraf was veroordeeld wegens doodslag, op zijn huisvrouw gepleegd. Het Hof, opnieuw recht doende, verklaarde hem schuldig aan poging tot doodslag en veroordeelde hem tot 8 jaar gevangenisstraf. Te Oosterhout is de gemeente-veld wachter d. B. ontslagen, wegens het plegen van verschillende misdrijven. Hij wordt o. a. verdacht van het ver duisteren van een rijwiel en verschei dene oplichterijen. Door de justitie is bevel gegeven tot zijne aanhouding. Toen de rijkspolitie te zijnen woon- huize verscheexi om hem in hechtenis te nemen, was hij verdwenen. Men vermoedt dat hij de vlucht heeft ge nomen naar België. Uit Princenhage wordt aan de 's-H. Ct. gemeld: Dezer dagen werd te Maastricht ge arresteerd zekere K. v. M., tot vóór korten tijd als schilder in deze gemeente woonachtig, verdacht van het uitgeven in België van valsche Belgische bank biljetten. Bij onderzoek is gebleken, dat bedoel de persoon, die reeds een volledige be kentenis heeft afgelegd, indertijd alhier 5 biljetten van 20 francs met de pen had nagemaakt en vervolgens uitge geven. In het jaar 1848 schrikte volgens de Winsch. Ct., op zekeren morgen een bijna 10-jarig meisje, te Nieuwe Pekela, bij het zien van een troepje soldaten, die het dorp doortrokken. Zij nam de vlucht naar het buiten de bebouwde kom staande ouderlijk huis en verschool zich in een bedstede. Met geen middel was het kind daar weer uit te verwij deren ze was menschenschuw gewor den. Bijna niemand, behalve de huis- genooten, heeft haar sedert gezien. Die bedstede heeft haar als eenig verblijf gediend gedurende ruim 57 jaren. In dien tijd zijn de ouders overleden en hebben al haar broers en zusters ook de tol aan de natuur betaald. De eenige haar nog overgeblevene zuster stierf dezer dagen. De vraag was, hoe de menschenschuwe Maria nu wel verder zou moeten leven. De buren waagden een bezoek aan 't sterfhuis. En wat vond men? De menschenschuwe, bijna 70-jarige Maria was zoo flink en cor- daat, dat ze den besten man wel troef durfde bieden. Ze redeneerde, besprak haar toestand met wie 't hooren wilde, en alles kwam daarop neer, dat zij al leen wilde blijven wonen op de boer derij, die zij wilde behouden zoolang ze leefde. Hoe dat gaan zal De tijd zal 't leeren. Van Vlieland wordt gemeld: Donderdag is nabij het posthuis de stoomtrawler Clyvia (IJmuiden 125) ge strand. De equipage is gered, behalve de kok, die verdronken is. Het schip zit hoog op het strand. Vrijdag is opnieuw een stoomschip op onze kust gestrand, de Emerald, onder Noorsche vlag, onderweg van Hamburg naar Grangemouth. Het volk is gered. Men meldt aan de O. H. Ct. uit Am sterdam Gisterennacht heeft de portier van het Rembrandt-Theeter, in een vlaag van opgewondenheid zijn vrouw den hals afgesneden. AYeldadiffheidspostzegels- Eerstdaags zullen ingevolge ver leende machtiging bij Kon. besluit ten behoeve der „Amsterdamsche Ver- eeniging tot bestrijding der Tuberculose" „Weldadigheidspostzegels" worden uit gegeven, die geheel voldoen aan de eischen van gewone po'stzegels. Zeer artistiek van uitvoering, onderworpen als zij zijn door den heer Der Kinde ren, directeur der Academie voor Beel dende Kunsten, mogen zij evenals ge wone zegels op brieven worden geplakt, zonder dat een gewoon postzegel daar aan behoeft te worden toegevoegd. Van zulke zegels worden er uitgegeven van 1, 3 en 5 cent, kostende in dit geval 2, 6 en 10 cent. Zij zijn uitsluitend verkrijgbaar te Amsterdam van 21 Dec. tot 3 Jan., mogen echter gebruikt wor den tot 31 Jan. 1907 alleen voor binnenlandsch verkeer en worden dan als gewone postzegels afgestempeld. Ten einde ook niet-Amsterdammers, die een steentje willen bijdragen tot 6en goed werk bedenkende dat Amsterdam een tiende deel van Nederland's inwo ners herbergt, en de droeve tuberculose daar bij de ongunstige woningverhou dingen meer slachtoffers dan elders maakt hiertoe in de gelegenheid te stellen, is het consultatie-bureau te Am sterdam, Vijzelgracht 23, bereid tegen overmaking van het gevraagd bedrag de verzending der postzegels in couvert op zich te nemen. Als historisch wordt aan de Ass. Crt. het volgende gemeld Veel hadden zij gelezen en gehoord over het jagen. Zooveel zelfs, dat zij besloten ook eens aan die edele sport te gaan doen. Daartoe togen in de vo rige week vader en zoon naar de markt en kochten voor do somma van 28 ets. eene reeds halfdoode kip. Deze werd mede naar huis genomen en het heeste, dat de rol van „wild" zou vervullen, in den tuin losgelaten. Vader, den pols stok ter hand genomen, en zoonlief voorzien van geweer en weitasch, trok ken alsnu „te velde" om op het edele wild te jagen. De kip werd, nadat her haalde malen het in dit geval „niet- doodend" lood was gevallen, eindelijk door een welgemikt schot aan den vleu gel getroffenzij vloog met een laatste inspanning van krachten over een heg en kwam in buurman's tuin terecht. Doch ook daar zou zij geen rust vinden van de onvermoeide Nimrodszonen, wier jachtlust nu de hoogste spanning had bereikt. Papa zette met zijn polsstok fluks het beesje achterna en kwam ein delijk hals over kop ook den heg over en zoo was het nu reeds bijna driekwart doode beestje spoedig in 's jagers handen gevallen. In triomf trok men naar huis, waar moeder de vrouw vader en zoon na hun moei te vol en zoo ruimschoots be loond jachtavontuur op een kop koffie met koek onthaalde. Aldus geschiedde de vorige week in het jaar 1906 in Drenthe's hoofdstad. Biirserl{ike Ktand. Heusden, van 7 tot 14 Dec. Ondertrouwd Th. A. v. d. Kleine mulder en H. E. Bouman. Werkendam, van 7 tot 14 Dec. Dewerken en Sleeuwijk, van 4 tot 11 December. Harktlierichfe». Waterhoogte Maastricht (brug). 13 Dec. 1.42 M. boven 0. 14 1.50 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 12 Dec. 1.98 M. 1.78 M. -f N.A.P. 13 2.24 2.13 14 2.14 1.89 Deze vraag zweefde ieder op de lip pen, die het gekerm hoorde van Mej. PUREVEEN. Mej. J. Pureveen, die te Bullewijh (Ouder Amstel) woont, heeft gedurende 16 maanden zeer veel geleden. Nabht en dag gilde en kermde ik het uit van de pijn in mijn hand, zoo deelt zij ons mede. Iedereen had medelijden met mij en ik vermagerde met den dag door de vreeselijke fol terende pijnen die ik moest doorstaan. Alle mogelijke middelen waren reeds door mij beproefd, niets hielp mij echter. Mijn buurvrouw raadde mij aan het eens met de 14.1ooster- balscm, Klooster Saucla Paulo te probeeren. Dit heb ik ge daan en tot mijne niet geringe ver bazing is mijn hand door 4 potjes van die heerlijke zalf geheel genezen. Ik ben nu weer een geheel ander mensch en ieder die mij lijdende ge kend heeft, staat verbaasd over de geneeskracht der Kloosterhal- §em. De Kloosterbalsem, klooster Saucta Paulo, geneest oude en nieuwe wonden, brand- en snijwonden, rheumatiek rheumatische Zenuwpijnen, Jicht, Po dagra, Ischias, kneuzingen, stramheid in de ledematenverstuikingen, lenden pijn, pijn in den rugspierverrekkin- gen, winterhanden en voeten. T AT HP I -AdHen de echte Klooster- LJEil Ui balsem geneest, deze is ken baar aan een rooden band om den pot, waarop de handteekening Wj. I. tkki:it Rotterdam, voorkomt, alle andere is namaak. Verkrijgbaar bij de meeste Drogisten en verder bij H. van Eeuwtjk, Heusden; J. Vos, Veen; 6. Verssveld, Wijk; J. J. Paes, Dussen; J. G. Schouten, Andel; C. P. Cornet, Werkendam en B. Komrijn, Nieuwendijk. Geboren Jannetta Johanna, z. v. G. v. Everdingen en A. Termeulen. Geboren Ida, d. v. P. Bos en R. den HaanHuibert, z. V-A. W. V- Dongen en A. M. Konmgs Dirk ffiris- tiaan, z. v. B. Bastiaanse en r. B. Ho- verstadt. Overleden: Arie Kapel, 87 j. Ondertrouwd: Willem van Driel, 22 j. en Hendrika Kuijk, 25 j. Geboren: Cornelis, z. v. A. Vroeg en W. J. van Herwijnen; Metta, z. v. H. Groeneveld en M. den Hollander; Margaretha Johanna, d. v. J. M. van der Nat en M. van der Stelt; Neeltje Heiletta, d. v. J. H. Meerburg en A. A. Los. Overleden: Maria van de Koppel, 2 j.; Adriana Hendrika Groeneveld, 22 m. HEUSDEN16 Dee. Op de botermijn waren heden aangevoerd kilo. De prijs varieerde van f 1.97 tot f 1.87. Eieren van 6'/j tot 7 et. Granen. Tarwe t 7.00 a ƒ7.50, Rogge f 5.50 a f 8/ 0, Gerst f 4.80 a f 5.80, Hater f 3.— a f 4.80, Kool zaad fRaapkoeken f af Lijnkoeken a f LAND VAN ALTENA. 14 Dee. Aardappelen. Vroege f a f Blauwe f 1.50 k f 1.70; Zeeuwen, f 1.70 1/18, Jammen f k f Hooi le quad, f 1° k f 12. 2e qual. fvoor de pers) f 9 a 1 ,00, Klaverhooi f 10.a f 12.60, Wit stroo f k f Geel dito 10 k f 11. Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 40 k 42 ets. zwaardere 44 a 46 et, Boter f 1.85 4 1.5 per K.G. Eieren f 1.50 k ƒ17' per 26. D USSEN. 13 Dec. De prijs der boter was heden van f 1.22 af 1 89. Aanvoer 146 K.G. Zetting t 1.34. Eieren f 1.40 de 26 stuks. HhSOOIJENu 11 Dec. De prijs der Boter was v in 11.17 tot PI 29 Kil». Aanaernerd 571 Eilo't. ZALTBOMMEL. Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed Tarwef 7.25 a f7,7*, Haver ƒ3.25 a ƒ3,8 Garst f 4. af 4.5 per H.LBoter f 0.6 a 0.65 per half K.G. Eieren f '.75 a f .85 per 26 stuks Biggen f 6,00 a 9.75, Konijnen f 0.75 a f 1.60, Kippen f a f per stuk WAAL WIJ K, 14 Dec. Men besteedde voor Kalfkoeien golden f '70 a f 240. dito. Vaarzen ƒ.6" a 195, Weibeesten f k Aangevoerd weilammeren vanf a f Jonge varkens aange voerd stuks van f 6.7 af 10.—. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 1016 K G. van f 1 *7 af 1.88, Keren f S'O af 7 "0 per 10 stuks. GENDEREN Staat der uitbetaling van 26 Nov tot 24 Dee. der Coöp Zuivelfabriek n Op Hoop van Zegen alhier: Hoogste prijs f rt.60, laagste f 5.50 per loo Liter. %d verten tien. Prijs per pot35ct., 75 ct., f 1.20 en f2.50.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1906 | | pagina 2