H \/j f Dienstbode verkoopen Notaris EIETRA te Dassen, Overmatige zwakte en nierontsteking. Nijmegen. Alles heeft zich afgespeeld vóór des avonds 10 u ir. De lansiers waren op >'i >v er ~n bun kazerne terug. Aan ti i St. Paul-station te Londen zij. in evu blikken doos de lijken van twee pasgeboren of althans zeer jonge kinderen gevonden. De doos, uit Has tings verzonden, staat er reeds van Juni 1905 af. De lijkjes waren natuurlijk in verren staat van ontbinding. Uit Tandzjer wordt gemeld, dat Rai- soeli in zuidelijke richting, in ontoe gankelijke bergen, is gevlucht. Donderdagmiddag verspreidde zich te Londen het sensatienieuwtje, dat William Whiteley, de als bekend ge werden groote winkelier te Bayswater, in zijn eigen Westbourne Grove-maga- zijnen doodgeschoten was door een on bekenden jongeling, die terstond zelf moord poogde te plegen na het be drijven zijner daad. Nadere bizonder- heden toonden aan, dat Whiteley mors dood neerviel onder talrijke revolver schoten. De moordenaar, hoewel be- w "9teloos, leeft nog in het gasthuis, ofschoon hij vermoedelijk spoedig zal sterven. Wat de sensatie verhoogt is de omstandigheid, dat de tijdelijk bij gekomen moordenaar zijn naam heeft opgegeven als Cecil Whiteley en er bij voegde: „Ja, ik doodde mijnen vader!" Geen familielid herkent hem, maar het staat vast, dat de vermoorde tot aan het oogenblik van den moord langdurig confereerde met den moordenaar, wie hij dan ook zij. Het middengedeelte der stad Polozk in het Russisch gouvernement Witebsk is door brand vernield. De schade is geweldig, Polozk talt ongeveer 150.000 inwoners. De Petersburgsche correspondent van de N. R. Ct. schrijft dd. 21 Januari Al meer dan een week hebben we buitengewoon sterke vorst. Men kan zich in Holland moeilijk een voorstel ling maken van een temperatuur zooals thans hier heerscht, een temperatuur van 58o beneden de nul van Fahrenheit dus van 90o vorst. In de straten is het bitter koud, op alle hoeken branden groote vuren, waar verkleumde men- schen zich warmen. Arme, bibberende stakkers zitten haast den heelen dag om 't vuur gehurkt. Zoo warm hebben zij het thuis niet. De brandstof wordt steeds duurdervoor den armen man is het een vreeselijke beproeving die barre kou. Haastig loopen de menschen voort, diep in pelzen weggestopt en in doeken gehuld. Om de vuren schaart zich het volk van de straat, politie agenten, boodschaploopers, iswosjtsjiki, wier ruig bevroren paarden ook hun kerend hun koppen uitstrekken naar den warmenden schijn. Wat er voor ellende geleden wordt in dezen tijd is onbeschrij velijk, w mneer men uan de armoede denkt der vele werkloozén. De overheid heeft buiten gewone maatregelen genomen om de arme bevolking te behoeden voor het gevaar van dood te vriezen. Kostelooze theehuizen zijn den heelen nacht open, evenals overigens alle theehuizen en lokalen zonder vergunning in deze koude nachten open moeten blijven. Bovendien doen bereden patrouilles en afdeelingen te voet een heele nacht de ronde, vooral in de buitenwijken, om bevriezende menschen op te nemen en naar verwarmingsstation te brengen. Maar in de stad, hoe groot de nood ook mag zijn, is er toch steeds kans op redding. Hoeveel vreeselijker zijn deze dagen op het platteland, en voor al in die strekel», waar de hongersnood heerscht, en waar, zooals in de graan- districten het geval is, geen bosschen zijn die brandstof leveren. Daar is het gevaar niet af te wenden. De zieke uitgehongerde menschen zullen in deze dagen bij duizenden en duizenden dood- vriezen. Dinsdagmiddag om twee uur zijn er t« Kingston twee aardschokken geweest, heviger dan er na den 14en nog ge voeld zijn. Verscheiden gebouwen vie len in, hetgeen veel schrik maar geon ongelukken heeft veroorzaakt. Sir A. Swettenham, de gouverneur van Jamaica, seinde Donderdag, dat 530 lijken begraven waren, 3000 menschen zonder eenige huisvesting zaten, en dat zoo goed als heel Kingston opnieuw opgebouwd zal moeten worden. De oliebronnen in de buurt van de golf van Mexico hebben in de laatste week 45 pet. minder opgeleverd, wat men toeschrijft aan de aardbeving op Jamaica. In Texas en Lousana zijn, vol gens Laffan, 17 oliebronnen volkomen opgedroogd en is de opbrengst vhn alle andere bronnen veel verminderd. Te Konatantinopel is Woensdagoch tend om half vijf een hevige aardbe ving gevoeld. Óm 9 uur 20 deed hetzelfde ver schijnsel zich te Grenoble voor. Te Eimsbüttel, bij Hamburg, kreeg dezer dagen, naar de Hann.Cour. meldt een als zeer weldadig bekend staande dame bezoek van een armoedig gekleede vrouw, die haar schreiende vertelde, dat haar man gestorven was, en zij en haar kinderen nu in bitteren nood ver keerden. De dame beloofde hulp en ging een poosje later met een vriendin naar de woning der vrouw. In een kist lag daar de doode met blauw gelaat. Vier kinderen stonden ontdaan er naast. De vrouw kreeg 150 mark voor de begrafenis en 50 mark om te voorzien in de eerste behoeften voorts werd haar toegezegd, dat er ver der voor haar gezorgd zou worden. Twee uur later miste de weldadige dame haar handtaschje, dat zij in de armoedige woning had laten liggen. Zij ging er heen, trad zachtjes de woning binnen en kon toen panvankelijk haar eigen oogen haast niet gelooven. Het was daar een en al vreugde. De „doode", nog met blauwe gelaatskleur, zat vroolijk aan de tafelhij had, zooals nu in het licht wel te zien was, zijn gezicht blauw geverfd. Er stonden eenige flesschen roode en witte wijn op tafel, verder was er warm vleesch, een groote hoe veelheid fijne ingelegde vruchten, enz., en elk kind had een wijnglas voor zich. De dame eischte verontwaardigd haar geld terughet grootste deel er van kon de „doode" haar teruggeven. ï*lüttt«elUk Nieuws. HEUSDEN, 26 Jan. De ingevallen vorst heeft zich ook hier ter stede laten gelden. Woensdagavond kwam nog de boot aan uit Rotterdam en ook denzelfden avond passeerde de BoschAmsterdamsche boot hier, naar men zegt om het niet verder dan Andel te brengen. Het vroor zoo sterk, dat het water in het Heusdensch kanaal, dat 's avonds laat nog open was, door het passeeren der ge noemde stoombooten, reeds Donderdag morgen 8 uur door verschillende personen te Wijk werd overgeloopen. Nu ligt de vaart geheel stil. Er passsert hier op de Bergsche Maas veel drijfijs, veel meer dan na de Kerstdagen. WERKENDAM. In de Donderdag 1.1. gehouden Raadsvergadering werd aan de laagste inschrijvers voor den bijbouw der school in den Biesbosch en de benoodigde banken het werk gegund en besloten, op voorstel van den heer Van E verdingen den betrokken Minister te verzoeken eene betere regeling in den postdienst, alhier, te treffen in tijd van ijsgang, door de postkar alsdan naar Zalt-Bommel of naar Drunen te laten rijden. GENDEREN. Namens de Chr. Jong.- Vereen. „Excelsior" alhier zal Dinsdag 29 Januari a.s., des avonds te 6| uur, in de Ned. Herv. kerk door ds. J. Hensel van Boxmeer een lezing gehouden worden, die tot onderwerp heeft: Hudson Taylor, de held des geloofs. De toegang is voor alle belangstellenden vrij. WOUDRICHEM. De uitkomsten der zaltn- visscherijen op de Waal en de Merwede waren in de laatste acht dagen vrij bevre digend. In het traject van Tiel tot Woudrichem werden gevangen 21 zalmen, te Gorinchem 13 z. en te Hardinxveld 71 z., op de Lek te Tienhoven 56 z. De prijzen van andere rivier- en polder- visch waren als volgt: Zomerzalm fO.OO fO.OO, winter zalm fl.50f2.20, aal 20 25, paling 5055, snoek 2225, snoek baars 3638, zeelt 2730, baars 1620, bliek 1215 en voorn 68 ct., alles per half K.G.; houting 2023 ct. per half K.G. VEEN. Voor de loting der Nat. Militie voor 1907 hebben zich 10 personen laten inschrijven. AALST. Bij de gehouden aanbesteding voor het bouwen van een schoollokaal alhier waren 13 inschrijvingsbiljetten ingekomen, waarvan de minste inschrijver was de heer A. Kentie te Woudrichem voorde som van f 4475.— ALM KERK. Binnen acht dagen tijds zijn in onze gemeente niet minder dan zeven personen overleden, waarvan eenige zelfs heel schielijk. Een arbeider alhier, die van zijn werk huiswaarts keerde, is door den dood over vallen: men vond slechts zijn lijk. UITWIJK, 25 Jan. Ds. J. Keller, die het beroep der Ned. Herv. kerk te Bles- kensgraaf aannam, neemt a.s. Zondag alhier afscheid. Illnitmland. Men meldt uit Den Haag: De minister van marine had Woens dagvoormiddag 9V? uur, toen hij op weg was naar zijn departement, bij het oversteken van de tramlijn op het Nassauplein, alhier, het ongeluk door een motorwagen te worden aangereden, waarbij hij op straat neerviel. Na den val opgericht, werd kolonel Stuart binnengebracht in de nabijgele gen woning van den geneesheer dr. Offerhaus, die constateerde dat 's mi nisters rechterarm gebroken was, terwijl het gelaat van den getroffene blauwe plekken vertoonde. Den verwonde werd een voorloopig verband aangelegd, waarbij kon worden verklaard, dat de armbreuk gelukkig niet gevaarlijk was. Daarna werd de minister opgenomen in het ziekenhuis van het Roode Kruis in de Jan-van-Nassaustraat ter verdere behandeling. Sedert eenigen tijd wordt te Schie dam een 19-jarig meisje vermist. Op Nieuwjaarsavond is zij het laatst gezien en tot nog toe is er niets naders van haar vernomen. Herhaaldelijk is op verschillende plaatsen in de stad ge dregd, maar zonder resultaat. Aan haar verloofde, met wien zij 't laatst in ge zelschap was geweest, had zij te kennen gegeven, dat zij niet meer in 't vader lijk huis zou terugkeeren. De „Msb." meldt nu, dat kort na de vermissing de ouders een briefje ont vingen, door de dochter onderteekend, en waarin stond, dat zij op spoedig weerzien hoopte. Bij vergelijking met schrift van het meisje bleek echter, dat 't briefje onmogelijk van haar kon zijn. Eenigen tijd later kwam een als heer gekleed persoon allerlei bijzonderheden omtrent de vermiste aan de moeder vragen. Hij noemde zich Van Leeuwen en vertelde te Rotterdam te wonen. Na dit gesprek is hij niet meer terug gekeerd. De politie, met dit voorval in kennis gesteld, stelde een onderzoek in bij de moeder, en bij een persoon, bij wien de onbekende eerst informaties om trent de familie van het meisje had ingewonnen. Slechts een vaag signale ment kon vastgesteld worden. Tot dus ver is men er nog niet in geslaagd in deze geheimzinnige geschiedenis eenige klaarheid te brengen. In verband met den ts Amersfoort gepleegden moord op den blokwachter Drost is de rangeerder D als gevangene naar Utrecht overgebracht. Naar men aan de Utr. Ct. meedeelde, moet de vrouw van D., welke laatste, als verdacht van den moord te hebben gepleegd, op het oogenblik gevangen zit, bij de justitie verklaard hebben, dat haar man den vermoorden Drost met een stuk ijzer buiten kennis heeft geslagen. Volgens haar zeggen, zou D. den ongelukkige daarna met messteken hebben afgemaakt.* Uit den Haag meldt men Terwijl de moeder een boodschap deed kwam in de Van-Ostadewoningen een 7-jarig meisje, dat met nog twee jon gere kinderen was thuisgebleven, te dicht bij het vuur van een open haard waardoor de kleertjes vlam vatten. Op het hulpgeschrei der kinderen snelden de buren toe, die de vlammen doofden. Met vreeselijke brandwonden over dekt, werd de kleine stervende naar het gemeenteziekenhuis overgebracht, waar het kind kort na de opneming overleed. De Opr. Haarl. Ct. schrijft: Vlak voor 'n café-deur, stonden ze, twee knaapjes, op 't schamelst gekleed, kapotte schoentjes aan de spillige, moeë voetjes, te wachten op hun vader, die daar binnen in 't café, 't bij toeval verdiende penningske-verdronk Telkens waagden ze even, heel even, beschroomd, door de deur van 't café te kijken maar werden dan afge snauwd door 'n binnenzittende, die voelde de „tocht" lange zijn voeten „Vader, vader, kom nou waagde de oudste „Ruk op," kwam uit de kroeg. Maar de kleinen, met hun blauw- bleeke ge .ichtjes en spokiga ingezonken oogjes, bleven bang, angstig opblinkend rondschuwen, onmiddellijk-herken- bare kinderen van den alcoholist ze bleven wachten wachten Tot eindelijk, de vader komt beschonken, nonsens broddelend de kinderen uitscheldend, maar de kleintjes voelen 't niet eens meer, gaan met hem mee, blij, dat-ie naar huis gaat Aan de Westerdoksluis te Amsterdam is een treurig ongeval gebeurd. De kapi tein van de sleepboot Hendrika wilde tusschen den boom en de ter plaatse liggende schepen doorvaren. Daarbij kwam de schoorsteen der sleepboot in aanraking met een stalen draad, waaraan een der vaartuigen vast lag. Het gevolg was, dat de schoorsteen met geweld omlaag werd gedrukt en neer kwam op het hoofd van den kapitein, die over boord sloeg en verdionk. Zijn lijk werd eenige oogenblikken later opgehaald. In de Köln. Ztg. beantwoordt een dokter de vraag „hoe moet aan bevroren menschen de eerste hulp worden gebo den?" als volgt: De bevrorene mag niet in eeD verwarmd vertrek worden ge bracht. Men kleede hem buiten of in een koude kamer voorzichtig uit en bedekke hem met sneeuw of, als er geen sneeuw ligt, met koude, natte doeken. Met de bevroren ledematen dient men voorzichtig om te gaan, men zou ze an ders kunnen breken. Wanneer de lede maten zich weer kunnen bewegen, gaat men zachtjes wrijven met sneeuw of koude, natte doeken. Ook kan het in wrijven met aromatischen spiritus of met Franschen brandewijn worden aan bevolen. Begint het lichaam een beetje warm te worden, dan brenge men den patiënt in een niet verwarmd bed, in een koude kamer. Als de bevrorene niet begint te ademhalen, moet evenals bij drenkelingen de kunstmatige ademha ling worden toegepast. Verwarmende dranken (zwarte koffie, thee, cognac) mogen den bevrorene eerst worden ver strekt, als hij zich beter gaat voelen, en dan nog maar bij kleine beetjes. Iemand, die urenlang verstijfd geweest is, kan op deze wijs nog gered worden. Men meldt uit Cats aan de Midd, Ct. Voor den Leendert Abrahampolder I heeft eene oeverafschuiving plaats ge had, waarvan de lengte ongeveer 100 M. en de breedte 20 a 25 M. moet bedragen. Men schrijft aan de Prov. Gron Ct. Terwijl de bereden politie van Win schoten te Oude Pekela, inzake een onderzoek de woning van J. W. bin nentraden, vonden ze er vijf kleine kin deren van een half tot acht jaar alleen te huis. 't Jongste wicht lig in 'n kist op wat lompen, kreunende. De kachel gaf geen warmte, de ruiten waren inge slagen, de wind gierde er door. Op 'n vraag van de politie wist 't oudste knaapje, pas uit school bibberende bij de koude kachel kroop, dat vader en moeder 's morgens ruzie hadden ge had, dat vader met de tang de ruiten daarna had ingeslagen, dat hij toen was weggeloopen, dat moeder ook was weggegaan, dat ze den geheelen dag alleen waren geweest, dat ja! dat wij 's avonds zes uur het wijf nog in Winschoten zagen zwerven. Dinsdagmorgen omstreeks 7 uur had aan de Idaagsche machinefabriek der firma Spoor een droevig ongeluk plaats door het springen van een met stoom gedreven slijpsteen. Het moet naar het Volk mededeelt, voor een goed deel te wijten zijn aan te hoogen druk en den minder gunstigen toestand van materiaal. De man, die met het slijpen bezig was, kreeg een groot stuk steen op het hoofd, zoodat hem de hersen kas werd verbrijzeld. Het slachtoffer was onmiddellijk dood. Terwijl juffrouw H. aan de Jan Gij- zenvaart te Santpoort even uit was om een buurjuffrouw te feliciteeren met haar jaardag, had een driejarig kindje het ongeluk bij de kachel in brand te raken. Vóór het in de Mariastichting te Haarlem kwam, was het kind reeds overleden. Volgens de Ned. is aan het „Duiten huis" ondtr Princenhage een 3"2 jarig kind op het bed doodgevroren. De ouders vonden des morgens het lijk. Te Etten bij Roosendaal (N.-Br.) werd 6 Jan. j.l. zekere P. J. door V. met een mes gestoken. Thans is de verwonde aan inwendige verbloeding overleden. De dader werd in hechtenis genomen. De kleermaker G. B., te Groningen, had langen tijd met werken in zijn on derhoud kunnen voorzien, doch in 't laatst van het vorige jaar niet meer. Welke moeite hij ook deed, werk kon hij niet krijgen. Zijn spaarpenningen werden aangesproken en geraakten ten slotte op. En zoo gebeurde het, dat B. 's avonds naar het politiebureau ging, om onderdak in een cel. 's Morgens werd hem te eten gegeven en dan ging B. de straat weer op, om des avonds weer om nachtverblijf aan te kloppen. Dat ging ten slotte niet meer en men wist geen beter raad dan den stumperd maar wegens landlooperij op te pakken. Maar voor de rechtbank is hij niet verschenen. In de gevangenis was hij krankzinnig geworden, volgens de ver klaring van den geneesheer, tengevolge van de ellende, waaraan hij had bloot gestaan. Aan de ouders van den milicien W. D. van Kuilenburg, te Tricht, die eenige maanden geleden te Gorinchem op zoo nootlottige wijze den dood vond, is van Rijkswege eene jaarlijksche uitkeering van f 200 verleend. Men schrijft aan de Ass. Ct. Woensdagmorgen vond men te Klijn- dijk een reeds bejaard, alleenwonend en daarbij armoedig man van kou dood aan den kuiselijken haard liggen. Het gevaarlijke ijs heeft in de provin cie Friesland vele slachtoffers gemaakt. Uit verschillende plaatsen ontving de L. Ct. bericht waaruit blijkt, dat Don derdag niet minder dan 10 personen, voor het meerendeel jongelieden, door het ijs zijn gezakt en verdronken, terwijl nog verscheidene andere personen bij tijds werden gered. KurserUike Htand. Werkendam, van 18 tot 25 Jan. Woudrichem, over de maand Dec. Die worden door de Pink Pillen goed genezen. Mej. P. Vlag, Tabak en Sigarenmagazijn, Amsterdamsche straat 93, Harstenhoekweg te Scheveaingen, schrijft ons: s' - 1 ff ■m Jy J SS Mej. P. VLUG, (portret Vermeulen). „Ik heb veel geleden gedurende twee jaren aan pijnen in den rug, nierpijnenen en groote zwakte. Gedurende dien tijd heb ik heel wat geneesmiddelen gebruikt die helaas niet de minste uitwerking hadden. Eindelijk ben ik overgegaan tot de behan deling met de Pink Pillen en ben zoo ge lukkig u te kunnen mededeelen dat dit middel mij uitstekend genezen heeft." De Pink Pillen genezen de zwakte, want zij hebben de eigenschap rijk en zuiver bloed te bezorgen aan hen wier bloed arm is. Het is armoede van het bloed, die alge- meene zwakte te weeg brengt. Indien gij een bleeke vrouw ziet, dan is dit doordat zij zoo weinig bloed heeft, dat dit niet bij machte is hare wangen te kleuren. Een bleeke vrouw is altijd zwak. De Pink Pillen geven bijna onmiddellijk een frissche kleur, doordat zij de hoeveelheid der roode lichaam pjes in het bloed vermeerderen. De Pik Pillen genezen de nierontsteking en de nierziekten, omdat zij, door zuiver en rijk bloed te geven, al de organen, die zich met het bloed voeden, versterken. De nieren nu doen u lijden alleen doordat zij zwak zijn en tengevolge van die zwakte onvolkomen hun werk doen. De zwakte der nieren is een ernstige ziekte, want zij zijn het, die in het organisme tot taak hebben de onzuiverheden, in het bloed vervat, te verwijderen. Indien de nieren die onzuiver heden niet verwijderen, blijven deze als vergiften in het bloed en zoo vergiftigt gij uzelf. Die vergiftiging openbaart zich on middellijk door uitslag, pukkels, puisten, zweren, dat wil zeggen, dat de onzuiver heden, die langs natuurlijken weg niet kun nen verwijderd worden, door de huid naar buiten komen. De Pink Pillen zijn ook onovertroffen tegen bloedarmoede, bleekzucht, neurasthe nie, rheumatiek. Prijs f 1.75 de doos, f 9 per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Stjiger 27, Rot terdam, hoofddepóthouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Idvrrtentiëti. flordi gevraagd, tegen 1 Mei of eerder, in een klein gezin, een nette v. g. g. v. Br. fr. no. 19, Boekh. A. MUL DER, Nijmegen. zal te EETHG1 bij Aart Nieuwen- hdizen, op Donderdagen 5 en Februari 1907, telkens nam. 2 uur precies, publiek De ONROERENDE GOEDEREN, onder EETHEN, behoorenne tot de nalaten schap van Aart Nieuwkoop, te weten Koop 1. HUIS met 2 Woningen, Erf, Tuin, Boomgaard en Bouwland, sectie B, gedeeltelijk van nos. 324, 325 en 381, samen groot circa 30.54 aren. Koop 2 WEILAND in de Hoeven, sec tie B, no. 367, groot 81.20 aren. Aanvaarding en betaling koopsom 21 Maart 1907. r Geboren: Elizabeth Cornelia, d. v. J. M. v. d. Straaten en B. M. Verheij Andries, z v. A. A. Heistek en H. J. Potters. Getrouwd Pieter Coi'nelis Adrianus van Someren, 20 j. en Maaike Baks, 19 j. Geboren: Hendrina, d. v. J. W. de Joode en J. Kant; Leendert Johaunes Adrianus, z. v. Leendert Johannes de Joode en G. M. de Joode; Corstiaan, z. v. J. Kant en G. Kant; Antonetta Maria, d. v. O. J. de Man en B. de Kriek; Hendrik, z. v. H. Hartman en L. van Maastricht; Willem, z. v. W. van der Tak en A. BaksGijsbertje, d. v. P. Maas en K. Viveen; Johan Christiaan Willem, z. v. J. A. Kentie en A. W. BronAart Jan Herman, z. v. H. van Stigt en A. M. van Vugt; Willem, z. v. J. Schaap en H. A. Borg Levenl. kind van J. Bern en C. Jansen, van Rozendaal. Overleden: Pieter Sanders, 57 j., echtg. van Geertruida Wildenbeest; Hendrik Vink, 3 m.; Claia Maria Spoor, 14 jAntonia vanV ijngaarden, 18j.;Ger- dina Kommerina Borg, 36 j., echtg. van H. van Straten. HEUSDEN, 26 Jan. Op de botermijn waren heden aangevoerd kilo. De prigs varieerde van f 1.19 tot f 1.29. Eieren van 5 tot .>l/3 et. Granen. Tarwe t 7.00 a ƒ7.50, Rogge 5.0' af 5.50, Gerst f 5 1 O a f 5.50. Haver f 3.30 af 4. e, Kool raad fRaapkoeken f af Lijnkoeken t a f 1 FSOOJJhN. 22 Jan. De prijs der Boter was vin r 1 13 tot f 1 24 ver 'l il* Aangevoerd 291 Kilo's. LUSSEN. 24 Jan. De prijs der boter was heden van f l.l<> a f 1.25. Aanvoer 1^3 K.G. Zetting t 1.18. Eieren f 1.80 de 26 stuks. LAND FAN ALTENAia Jan. Aardappelen. Froege f -. f -. Blauwe f 1.40 h f 1.50; Zeeuwen, f 1.50 h f 165, Jammen f h f Hooi 1 e qual. f 12 h f 14.00 2e qual. fvoor de persƒ10 a 11,00, Klaverhooi f 12.d f 15.00, Wit stroo f a f Geel dito f 10 i f 1 .25 Farkens tot een gewicht van 75 K.G. 40 i 42 ets. zwaardere 42 a 44 ctBoter f 1.30 k 1.40 per K.G. Eieren f .9 l a f 1 15 per 26.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1907 | | pagina 2