schen Jood, in wien men den hoofd agent van Russische terroristen ziet. r*1 werd gevangen gehouden, ouiUut da politie aan zijne medeplich tigheid gelooft. Te Parijs is Donderdag een bankier vermoord, met name Benoist, die zijn kantoor heeft op den hoek van de rue de Rivoli en de rue du Pont-Neuf. Hij taf ook een financiëel blad uit, de Moniteur Economique. De moordenaar heet Caroit, een man van een vijftig jaar, getrouwd en vader van twee zonen. Hij had tot kort geleden een zaak in lederwaren. Hij staat bekend als een zacht en goedaardig man. Hij speculeer de zwaar en had veel geld verloren den laatsten tijd. Volgens het personeel van Beuoist behandelde de patroon Caroit zeer schappelijk en zelfs vriendschap pelijk. De moordenaar zegt: hij heeft me ten gronde gericht. Donderdagoch tend kwam Caroit op 't kantoor en vroeg Beii'ii.si te spieken. Zoodra hij bij hem w.-s toegelaten, haalde Caroit twee zware rev.ilvers uit den zak en loste er tien schoten mee op Benoist. Deze werd door vijf kogels getroffen. Hij stierf in het gasthuis onder een operatie. De moor denaar liet zich kalm door de politie meenemen. Op het bureau vroeg hij te eten en at smakelijk. De derde vondst van een geheime berg'daats van munitie in Engeland, de tweede te Newcastle, is de grootste. Er wer len ruim 70.000 patronen in een leegon stal gevonden. Het waren weer Mauser-patronen, net als de andere. Men is overtuigd, dat al die patronen voor de Russische terroristen bestemd waren. Men kan wel merken, dat liet tegen- <>..rdig betert tusschen Rusland en Eu reland, daar dit nu zoo ijverig op schiettuig van de Russische revolutio nairen jacht maakt Anders weet men in Engeland voor dergelijke zaken zich zeer handig van den domme te houden. Zware sneeuwstormen, zoo wordt uit Winnipeg (Vereenigde Staten) gemeld, maken het spoorwegverkeer onmogelijk en noodzaken de inwoners ook tot het uir.*?.eli«-n van den zaaitijd. BIlklllDIIllilfVC;. Burgemeester en Wethouders van Neus den, brengen ter openbare kennis, dat is ingekomen een verzoek van de directie der Na^mlooze Vennootschap „Bergsche Maas", Ma;» -cnappij voor Scheeps- en Machine bouw, te Rotterdam, strekkende totonder- har.dsche aankoop van een perceel gemeen tegrond aan de buitenzijde van den Bern- schendijk, nabij het bastion „Hollandia", ter grootte van 1.87.50 H.A., deel uitma kende van het perceel kadastraal bekend gemeente Heusden, sectie A, no. 1285. Noodigen de ingezetenen, die daartegen bezwaren mochten hebben, uit, daarvan bin nen acht dagen ter Secretarie der gemeente te doen blijken. Heusden, 12 April 1907. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Secretaris, De Burgemeester, H. J. VAN EGGELEN. HONCOOP. HiinOieMlk Mieuws. ♦HEUSDEN, 13 April. Het schuttersgilde „St. Blasius", opge richt in 1842, dat in de laatste jaren haren jaarlijk-che wedstrijd in het schieten moest acht r vege laten, bij gebrek aan terrein, stelt zi<*h voor op Dinsdag a.s. weder een optocht te organiseeren, als in ouds te doeD gebruikelijk was. Het zal alsdan in de volgende orde een tournée door de ge meente doen, als: le. standaardrijder, 2e. Fanfare, 3e. Ruiterij met bruidjes, 4e. Schut sknecht met vogel, 5. Schutters, om ringende den Koning, omhangen met schilden en in vereeniging met genoodig- denom daarna het terrein van het Kroon domein, achter het Burchtplein, te berei- k ;n, den vogel op den schutsboom te plaatsen en vervolgens in een vredelievenden strijd uit te maken wie den vogel zal af schieten en voor het eerstvolgende jaar, met den grootschen titel van Koning zal worden bekleed. Na afloop van den strijd verzamelen zich de leden met genoodigden en hunne dames in de Korenbeurs, om den dag met een bal te besluiten. Met betrekking tot de voorstellingen op 18 en 19 April in „het Wapen van Amsterdam" wordt ons nog opgemerkt, dat de daarbij optredende Louis Rika Da vids, behalve 100 avonden achtereen, in het circus Carré, welk getal nog nooit door een Holl. Variété-artist bereikt was, ook meermalen 30 avonden voor het voetlicht kwam in circus en in Casino Rotter dam, enz. Gisteren hield de gemeenteraad eene spoedeischende openbare vergadering hoofdzakelijk naar aanleiding van een in gekomen verzoekschrift van de directie der naamlooze vennootschap „Bergsche Maas", strekkende tot onderhandschen aan koop van het perceel gemeentegrond aan de buitenzijde van den Bernschen Dijk, nabij het „Bastion Hollandia", ter grootte van ongeveer 1.87.50 H.A. voor een bedrag van f8000.Adressant is op [zijn ver zoek om een deel van dit perceel van de gemeente in erfpacht te verkrijgen, terug gekomen omdat erfpacht voor de vennoot schap geen voldoende zekerheid waarborgt om het bedrijf in de toekomst de nocdige levensvatbaarheid te verschaffen. Op voorstel van B. en W. werd besloten dit aanbod te accepteeren, behoudens goed keuring van heeren Gedeputeerde Staten. Voorts is conform een voorstel van B. en W. bepaald om, ter blijvende herinne ring aan het bezoek van H. M. de Koningin en Z. K. H. den Prins der Nederlanden aan deze gemeente op 18 Augusten 1904, een marmeren gedenksteen te plaatsen in het gebouw der voormalige Vischbank. Een verzoekschrift van J. C. van Wijk, horlogemaker alhier, om in aanmerking te komen voor het opwinden en het onder houden der gemeente-uurwerken is tot eene volgende vergadering aangehouden. Nadat nog eenige posten van uitgaaf der begrooting van 1906, die bleken te laag geraamd te zijn, waren verhoogd, werd mededeeling gedaan van enkele in gekomen stukken, die voor kennisgeving werden aangenomen, o.a. lo. Een Kon. Besluit, houdende goed keuring opnieuw van het besluit regelende de heffing van rechten voor het gebruik van aanlegplaatsen zulks met het oog op de in verordening op de invordering aan gebrachte wijziging, waardoor verpachting van det recht mogelijk wordt gemaakt. 2o. Het verslag der commissie tot wering van schoolverzuim betreffende hare werk zaamheden over 1906. 3o. Bericht van gemelde commissie, dat haar bestuur over 1907 is samengesteld als volgt: M, C. van der Ven, voorz., H. Wij- nands, vice-voorz., W. van Wijnen, secre taris en J. H. Verhoeven, waarn. secretaris. 4o. Brief van Ged. Staten, houdende be richt van ontvangst der algemeene politie verordening. 5o. Proces-verbaal van kasopneming bij den gemeente-ontvanger, waaruit blijkt, dat alles in behoorlijke orde is bevonden. WERKENDAM. Donderdag 1.1. ver gaderde de werkliedenvereeniging „Een dracht" ten herberge van J. B. Zwets. Aanwezig waren ongeveer 60 leden en eenige donateurs. De voorzitter heette allen wel kom, zeide dat de laatste 3 maanden voor- deelig voor de vereeniging waren geweest en dat ook f25.was ontvangen van iemand, dien hij nu zijn dank bracht en die onbekend wilde blijven, noemde dat een goed verschijnsel en geloofde, dat men steeds op veler steun zou kunnen rekenen, als men de politiek buiten de vereeniging hield, zooals men tot heden steeds had gedaan. Als leden werden toegelatenP. Heijstek Jr., J. A. Visser Jdz., D. A. Groeneveld, L. Pellegrom Jr., A. Versluis Gz., D. Bies heuvel Dz. Na lezing der notulen, die onveranderd werden goedgekeurd, deed de penningm. rekening en verantwoording en bleek, dat de afgeloopen drie maanden was ontvan gen f 715,60 en uitgegeven f 561,84, zoodat er een goed slot was groot f153.97, terwijl bij den penningm. 1 April in haar kas was f 295,60. Het kapitaal was groot f 1090.37 en het reservefonds f 1002.90. De leden A. de Heer, Th. Westerhout en A. Rij kers zagen de rekening na en bij monde van laatstgenoemde werd den penningm. dank gebracht voor zijn prompte boek houding. Nadat het lid W. 0. Visser was mede gedeeld, dat de werkliedenvereeniging bui ten den kolenbond bleef en de voorzitter nog gemeld had, dat nieuwe leden dezelfde rechten hebben als de oude en dus ook, als hun tijd daar is, f5.kunnen trekken en namens het bestuur tegen de volgende vergadering het voorstel gedaan had om in 't vervolg het bestuur te machtigen zelf de functies te verdeelen, sloot hij met een woord van dank aan alle aanwezigen de vergadering. WOUDRICHEM. De uitkomsten der zalm- visscherijen op de Waal, de Merwede en de Lek waren in de laatste acht dagen vrij bevredigend. In het traject van Tiel tot Woudrichem werden gevangen 54 zalmen en 12 elften, bij Gorinchem 9 z. en 40 e., te Hardinx- veld 35 z. en 75 e. en te Ammerstol 25 z. en 13 e. De prijzen van andere rivier- en polder- visch waren als volgt: Zomerzalm fO.OO f0.00, winter zalm f 1.55f2.00, aal 20 25, paling 5055, snoek 2225, snoek baars 3638, zeelt 2730, baars 1620, bliek 1316 en voorn 610 ct., alles per half K.G.; houting 0000 ct. per half K.G. DRONGELEN. Bij Kon. besluit is aan onzen vroegeren dorpsgenoot, den heer J. de Haan thans gemeenteveldwachter aan den Hoek van Holland in verband met de bekende scheepsramp, de eere-medaille der orde van Oranje-Nassau in zilver toe gekend. MEEUWEN c. a. Onze gemeenteraad heeft in zijne vergadering van j.l. Donderdag met algemeene stemmen besloten de jaarwedde van mej. A. H. van Gelderen, onderwijze res aan de school te Meeuwen, met f 50 te verhoogen. GIESSEN. Tot leden van de commissie tot wering van schoolverzuim zijn alhier de aftredende ledenA. Boer, G. Verhoe ven, G. Jungerins en J. de Lorm als zoo danig herkozen. Bij de verhuring van weilanden toe- behoorende aan de gemeente alhier werden hooger prijzen besteed dan verleden jaar HERPT. De gevallen regens der laatste dagen hebben veld en beemd als met één tooverelag van aanzien veranderd, 't Is of moeder Natuur een nieuw kleed heeft aan getrokken. De weilanden zijn mooi opgegroend en reeds vele veehouders hebben een gedeelte van hun vee in de weide gedaan om van de eerste grastoppen, die volgens een oud spreekwoord gelijk zijn aan haverknoppen te genieten. Abrikozen en pereboomen zijn rijk voorzien van knoppen en beginnen reeds te bloeien. Ook de kruisbessen be loven veel. Op 17 April e.k. zal de aanbesteding plaats hebben van de op te richten stoom- zuivelfabriek alhier. SLEEUWIJK. A.s. Dinsdag v.m. te 10 uur zal door den Raad dezer gemeente eene openbare vergadering worden gehouden. VEEN. Vanaf 9 dezer is de openstelling van het Hulptelegraafkantoor alhier ge wijzigd en zijn de uren thans vastgesteld van 8.30—9.30 11.30—12.30 1.302.30 5.307 spoortijd. De zomerdienst bleef onveranderd. NEDERHEMERT. Er komt thans weer wat leven in den aardappelhandel. Verle den week werd een partijtje van 300 H.L. verscheept naar Amsterdam tegen f 2.10 per H.L. Beste kwaliteit geldt f 2.40 a f 2.50 le vering station Hedel met bestemming voor Duitschland. Bij Kon. besluit van 10 dezer is goed gekeurd dat aan F. W. baron Van der Borch van Vorden, burgemeester der gemeente Nederhemert, met ingang van 20 Maart 1907, op zijn verzoek eervol ontslag is ver leend als secretaris dier gemeente. Ilinnenlnnd. Blijkens een uit Nederlandsch Indië bij het ministerie van koloniën ontvan gen telegram is de bende van den Djam- bischen Pangeran Hadji Oemar over vallen, waarbij deze groote, zijn broeder Pangeran Seman en 8 bendeleden sneu velden. Onzerzijds werden een officier en drie militairen beneden dien rang licht gewond. De correspondent van de N. R. Ct. te Batavia seint: In den nacht van 3 op 4 dezer heeft de marechaussee onder kapitein Heij- ligers de schuilplaats van radja Koro, een bendehoofd van Oewa Saroerang (Celebes) overvallen. De radja en acht volgelingen sneuvelden. De Red. teekent hierbij aan: Ter toelichting brengen wij in her innering, dat Oewa Saroerang het To- radjahoofd is, dat Poeang Tikoe behulp zaam was bij zijn vlucht naar Lali in het laatst van Januari van dit jaar. Radja Koro's schuilplaats zal wel ont dekt zijn bij het opsporen van Poeang Tikoe, die zichzelf blijkbaar wel op veiligen afstand weet te houden. De minister van oorlog heeft bepaald dat geen zeemlederen handschoenen meer zullen worden verstrekt aan de vrijwilligers en miliciens van het wa pen der infanterie en der hospitaalsol daten, alsmede aan de miliciens der overige wapens. De onderofficieren zul len dusdiensvolgens bij de parade, bij diensten en in het openbaar voortaan verschijnen zonder zeemlederen hand schoenen aan. De desbetreffende regie menten en voorschriften worden met deze bepaling in overeenstemming ge bracht. De groote manoeuvres van dit jaar zullen gehouden worden van 4 tot en met 9 September op de Veluwe, onder leiding der 4e divisie infanterie. Hieraan wordt deelgenomen door:a. den staf der 4e divisie, b. het le, 5e en 9e regiment infanterie, c. een regi ment huzaren, samengesteld uit den staf, het le en het 4e escadron van het le reg. huzaren en het 5e escadron van het 2e en 4e regiment huzaren; d. het le regiment veldartillerie, e. de 4e compagnie van het bataljon pioniers van het reg. genietroepen, f. een af- deeling veldmitrailleurs, g. een compag nie wielrijders, h. twee signaal-brigades, i. de noodige treinen en andere hulp diensten, geheel overeenkomstig voor gaande jaren. Van 10 tot 12 September worden de manoeuvres voortgezet onder leiding van den inspecteur der infanterie, waar bij extra beschikt zal kunnen worden over: a. het aan de leider toe te voe gen personeel, b. het 8e regiment in fanterie, c. het 3e regiment huzaren, d. een detachement rijdende artillerie, e. twee signaal-brigades, f. verdere hulp diensten. Men meldt uit Lisse aan de N. R. Ct. Een christelijk patroon, de heer C Seegers, heeft zijne werklieden voor de keuze gesteld öf te bedanken als lid van Patrimonium of te worden ontsla gen. Vijf hebben hun lidmaatschap opgezegd, een beeft een anderen pa troon gevonden. De zaak is in handen van het bestuur van Patrimonium, doch de patroon wil het bestuur niet ont vangen. Uit Terneuzen bericht men De Woensdagmorgen voor het eerst in gebruik genomen nieuwe spoorbrug te Sluiskil, is, juist nadat daarover een goederentrein gepasseerd was, aangeva ren door het Noorsche stoomschip Far mand. komende van Gent. Daardoor is in de brug een bocht van 33 centimeter gekomen. De eene helft zal moeten worden afgebroken en opnieuw gesteld. Het scheep\aartverkeer was een paar uren gestremdde herstelling van de brug zal geruimen tijd vorderen. Op het stoomschip Farmand is beslag gelegd. Er wordt een waarborgsom ge- ëischt van f 60.000. Men meldt uit 's-Gravenhage, dato 17 April Men herinnert zich, dat «enigen tijd geleden de keurmeesters van vee en vleesch alhier in een perceel aan de Hoefkade, een aanzienlijke partij bedor ven vleesch in beslag namen, bestemd om er worst van te maken. Heden had zich deswege voor den kantonrechter zekere Smeenk te ver antwoorden. De keurmeester, de heer Robertson, deed een boekje open van die „worst- fabriek". Het aangetroffen vleesch was door en door beschimmeld, hetgeen tot vergiftiging kan leiden; zelfs als voed sel voor dieren zou het nog ongeschikt zijn. De schimmel lag er niet alleen boven op, maar was door het geheele partijtje vleesch zichtbaar. Het „rook- vleesch" was van zeer slecht gehalte; het was zwart en strooperig, wat in den regel aanduidt, dat het van hun natuur lijken dood gestorven dieren afkom stig is. Beklaagde deed het voorkomen, alsof hij het vleesch niet voor den verkoop voorhanden had, n.l. niet in den win kel, maar in de werkplaats en dat het bestemd was, om tot vet te worden ver smolten. De hammetjes, o.a., waren niet bedorven, alleen 'n beetje oud, het wa ren hammen, die in boorzuur en aluin uit Amerika waren gekomen; en het vleesch stond in den pekel Wat pekel? zeide de keurmeester. Het stond in „stinkende drab" en de werkplaats stonk door en door! Het Openbaar Minisierie vorderde f 25 boete. De algemeene secretaris van den Volksbond, vereeniging tegen drank misbruik. schrijft: De vrees in het vo rige jaar op grond van de hooge ac cijnsopbrengst geuit, als zou het drank gebruik wederom toenemende zijn, is gelukkig ijdel gebleken. Het Tijdschrift van den Volksbond tegen drankmisbruik verneemt, dat het verbruik van veraccijnsd gedistilleerd per hoofd der bevolking in 1906 bedroeg 7.43 liter ad 50 pet., d. i. dus nog iets minder dan in 1905 (7.44 liter), toen het bijna 2'/, liter lager was dan een V4 eeuw geleden, nl. in 1880 (9.87 liter). Voor de drankbestrijdingsvereeni- gingen een reden om te volharden. De koning van Engeland heeft dezer dagen, als erkenning van bewezen dien sten bij de ramp van de Berlin, de vol gende medaljes toegekend: Gouden me- daljes aan kapitein Martyn Sperling, Gerard Jansen en Jacob Berkhout. Zil veren niedaljos aan Cornelius en Leen- dert Sperling, Moerkerk, G. Koffman, J. BoudëStein, Waardenberg, Klaas Ree, Teunis van Duyn, Pieter Jansen, Jaco bus Schoonbeek, Harmen van der Meu- len, Cornelis de Gorter, Eliza Pieter Braam, Jan Jacob de Geus, Jan van Rees, Foppe Seekles, Arie Boon, Pieter de Zeeuw, Pieter Hoogenraad, Janus van Mastrigt, Cornelis van der Haven, Jacob Boel, Bernardus Franciscus Blok land en H. Mastrigt, opvarende van de President van Heel; Pieter Ruig, Mar- tinus Adrianus Regoort, Johannes Stee houwer Azn., Hendrik Johannes San ders, Krijn Cornelis de Brouwer en Jo hannes Wilhelmus Maria Liebregs, op varende van de Hellevoetsluis. De Board of Trade schonk kijkers aan de kapitein Martyn Sperling, Gerard Jansen, Jacob Berkhout en Jan van Rees, en eveneens bedragen in geld aan andere personen als erkenning van de bewezen diensten. Men meldt nader uit Tiel, dat het ontslag aan den heer V. 't K., te Beesd, onder wiens dienst aldaar een trein derailleerde, nog niet is verleendhet voorstel daartoe is echter gedaan door den hoofdingenieur. Woensdagavond omstreeks half elf is de laatste personentrein van Rotter dam nabij de remise op het station Roosendaal, geloopen op den laatsten trein naar Breda. De botsing was ver schrikkelijk. Een groot aantal wagen» zijn vernield, terwijl ook de machine van eerstgenoemden trein in elkander is gedrukt. Er zijn geen passagiers ge kwetst. Alleen de hoofdconducteur Mie- dema is aan het hoofd gewond. Omtrent de oorzaak van de botsing vernemen wij, dat de trein voor Breda te ver is opgetrokken en op den wis sel stond. De schuld zal dus aan een der rangeerders liggen. Dat er geen persoonlijke ongelukken zijn gebeurd, is bloot toeval, daar de weinige reizigers in de achterste wagen zaten. Van Juni tot October 1906 zijn te Zwolle 89 spoorwegdiefstallen gepleegd. De verdenking viel op den spoorweg arbeider B. B. Huiszoeking bracht aan 't licht, dat een uitgebreide bende spoordieven aan het werk was geweest. Duizenden sigarencolbertpakkenschoe nen, waren door B. gestolen. De Zwol- sche rechtbank, waarvoor B. indertijd terechtstond, veroordeelde hem tot 27- en zijn broeder, wegens heling, tot 15 maanden gevangenisstraf. Voor 't Hof te Arnhem werd Donderdag bevesti ging dezer straf geëischt. Men meldt uit Veenendaal aan de N. Arnh. Ct." Bij de Dinsdag alhier gehouden stem ming voor een lid van den gemeente raad heeft zich een zeldzaam incident voorgedaan. Een kiezer wierp, voor het stembureau komende, zijn oproe pingsbiljet op de tafel en antwoordde ontkennend op de vraag van den voor zitter van het stembureau, of hij het hem niet ter hand kon stellen. Op dit antwoord zeide de voorzitter (burgemeester) tot den kiezer, dat hij hem dan ook niet het stembiljet kon uitreiken en hem dus ditmaal van de stemming uitsloot. Als strijdende tegen den beleefdheidsvorm is de houding van den kiezer algemeen afgekeurd doch de vraag is gerezen, of men hem daarom het stemrecht kan onthouden. Art. 75 der kieswet zegt woordelijk: „De kiezer overhandigt aan het stem bureau de kaart, vermeld in art. 55", terwijl art. 76 eveneens woordelijk zegt: „De kiezer ontvangt daarop uit handen van den voorzitter" enz. Art. 76 bepaalt dus uitdrukkelijk, dat de voorzitter persoonlijk het biljet aan den kiezer moet overhandigen, terwijl art. 75 meer algemeen zegt, dat de kiezer zijn oproepingsbiljet moet overhand:gen aan het stembureau. Heeft nu de kiezer daaraan voldaan, door 't biljet op tafel te werpen? De zaak is hier in drukke bespreking en in onderzoek. De Avp. verzekert, dat er nog nooit zoo hard gewerkt is op de verschillende ministeries, als in de laatste dagen. „De oorzaak van deze buitengewone bedrijvigheid en werklust is te vinden in een order van de ministers (of ze dien allen hebben uitgevaardigd weet het blad niet zeker, maar van eenigen is 't bekend), dat hun geregeld lijsten moesten worden overgelegd van de stuk ken welke nog niet zijn afgedaan. Eerst daags nu moet dat voor de eerste maal gebeuren en de ambtenaren, die natuur lijk niets gesteld zijn op een uitbrander wanneer ze zich niet voldoende kunnen verantwoorden over het niet afzijn van hun werk, zetten er nu een vaart ach ter, zooals nog nooit is gezien. „Er wordt gemompeld, dat deze order verband houdt met de quaestie van de vermeerdering der bureau-uren tot 8. „Docb, werd verzekerd, blijft 't zoo doorgaan met het werken, dan zal niet alleen blijken, dat die langere arbeids tijd onnoodig is, doch tevens dat het ambtenaarskorps eigenlijk te groot is. Het andere redmiddel, aan de hand gedaan om den achterstand op te rui men en te zorgen, dat er vlugger werd gewerkt, nl. uitbreiding van personeel behoeft dus evenmin te worden toege past. Integendeel, men zou eens een poosje kunnen wachten met het aan stellen van ambtenaren". De 50 uitgesloten bootwerkers der Ocean te Amsterdam beginnen hand tastelijk te worden. Een zoogen. onder kruiper uit de Ravenstraat een man van 60 jaar, liep Woensdagmiddag met zijn 25-jarigen ongelukkigen zoon op de Kattenbugerbrug en werd onverhoeds door vier uitgesloten bootwerkers aange vallen. De man ontving eenige stompen, de zoon kreeg een blauw oog geslagen en werd aan den neus gewond. Door de politie achterhaald, werden zij naar het bureau gebracht en proces-verbaal tegen hen opgemaakt. Toen zij desavonds werden ontslagen, ontmoetten zij toe vallig den sergeant-barbier der marine, die als getuige van het voorval optreedt. Deze werd opnieuw door het viertal aangevallen, waarna zij door de politie naar het huis van bewaring werden gebracht en daar voorloopig opgeborgen blijven. Men meldt uit Dordrecht: De Woensdagochtend ten stadhuize gehouden samenkomst der commissie van drie uit de stakers en de firman ten der firma Vriesendorp heeft tot

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1907 | | pagina 2