Te Rotterdam. Te i£o©p: Openbare Verhurng 180 HA WEITOEÏUAT, Scheep sa f braak Notaris KERKHOVEN te WerMam: Brood- en Beschuitbakkerskiiecht Te koop aangeboden Openbare Verkooping tramlijn OldenzaalLosser, een treurig ongeluk plaats. T>en de tramtrein na derde, bevond zich aldaar aan een over weg een boerenkar met eenige personen uit Haaksbergen. Doordat het paard schichtig werd, geraakte de man onder den trein, die niet zoo gauw kon stop pen, en was onmiddellijk dood; ook zijn vrouw, zijn dochter met eenige kleine kinderen werden uit de kar ge smakt. De eerste kreeg op verschillende plaatsen ernstige verwondingen, de dochter werd eveneens gekwetst, hoe wel minder ernstig; doch de kinderen bleven als door een wonder ongedeerd. De kar werd door den trein verbrijzeld, het paard kwam er eveneens onder, doch doordat de trein dadelijk stopte, bekwam het weinig letsel. De vrouw is naar het ziekenhuis vervoerd. Men hoopt haar nog in 't leven te behouden. Men meldt uit Medemblik: Vrijdagmiddag vermaakten zich een viertal schooljongens, de jongste nau welijks zeven jaar, met vuurtje stoken bij den toren der Hervormde kerk. Zij schoven een doosje brandende lucifers onder de torendeur en wachtten af, wat er zou gebeuren. Toen het daarbinnen lustig knapte en knetterde, maakten zij zich uit de voeten zonder iemand te waarschuwen. Gelukkig ontdekten voorbijgangers den dichten rook, trapten den toren deur in en bluschten den brand, die al aardige afmetingen begon te krijgen. Veel houtwerk is geheel verkoold. Zaterdagmiddag omstreeks kwartier na drieën liep de 8-jarige A. P. de Visser, wonende in de Roestraat nr. 79, te Rotterdam, met een anderen jongen in die straat te spelen. Juist kwam een goederentrein van de stoom tram uit Oud-Beierland aangereden. De 8-jarige knaap liep in de richting van deze tram een eind mede, tot hij plotseling, ter hoogte van pand nr. 84 in de Rosestraat, onder de eerste ba gagewagen achter de machine, raakte en totaal verpletterd werd. Een vrouw droeg het vreeselijk verminkte lijkje in haar schoot binnen haar woning, van waar het naar het politie-bureau aan de Nassaukade is vervoerd, alwaar dr. Post den dood heeft geconstateerd. Men meldt uit den Haag Een persoon, die Zaterdagavond in de Boekhorststraat, alhier, zijn gewe zen meisje, een dienstbode, met een mes of scherp voorwerp verwondde, is door de politie ter beschikking van de justitie gesteld. De man was eerst kort geleden uit de gevangenis ontslagen, waarin hij straf had ondergaan wegens een aanslag op hetzelfde meisje ge pleegd. Zondagnacht zijn in den prachtigen tuin van den heer J. v. d. Laar, inde Kleine Gent te Vught baldadige han den aan het werk geweest: alle tuin beelden, 4 a 5 stuks, bloemenmanden en andere versieringen zijn totaal ver nield. De voetstukken der beelden zelfs werden tot aan den grond verbrijzeld De bloemperken werden verwoest, kruis bessen afgeplukt, planten en jonge boomen uit den grond gerukt, etc. Omstreeks drie uur werd de heer v. d. Laar gewekt door het blaffen van zijn hondje, waardoor waarschijnlijk ook de daders het hazenpad gekozen hebben. Men meld uit den Haag: In den nacht van Maandag op Dins dag, naar uit sommige omstandigheden valt af te leiden na drie uur, is hier ter stede wederom in het hartje van de stad een brutale inbraak gepleegd. Een der etalagekasten in het magazijn van den goudsmid en juwelier, den heer Goudsmit, op den hoek van het Buitenhof en Passage, is namelijk zoo goed als leeggeplunderd. Waardevolle armbanden, ringen, kettingen, broches en andere sieraden, tot een gezamen lijk bedrag, dat in de duizenden loopt, worden vermist. Sporen van inbraak zijn aan de buitenzijde van het huis niet op te merken en ook in den win kel is de dief blijkbaar kalm te werk gegaan. Wel is alles over hoop gehaald, maar ook hier geen verbreking van sloten of ruiten. De op dubbel slot zijnde magazijn deur in de Passage is eenvoudig door middel van een valschen sleutel geo pend. Eenmaal binnen, heeft de in breker blijkbaar met overleg en kennis van zaken zijn slag geslagen. Althans juist de etalagekast, waarin de kostbaar ste voorwerpen lagen uitgestald, is door hem geplunderd. Ook de etalagekast heeft men meteen valschen sleutel weten open te krijgen. De inbraak is door den heer Goudsmit zelf ontdekt. Toen hij op gewonen tijd aan zijn 's nachts onbeheerd, magazijn kwam, bemerkte hij dadelijk dat er iets niet in den haak was, want de straat deur, bij het verlaten van het magazijn op nachtslot gedaan, was thans gewoon gesloten. Nu men in den loop van den dag door inventarisatie eenigermate kan nagaan den omvang van den diefstal, komt men meer en meei tot de over tuiging dat degene die de inbraak heeft gepleegd, met groote kennis van zaken de voorwerpen welke hy heeft ont vreemd heeft uitgekozen. Niet alles wat voor de hand lag is weggenomen, maar juist die sieraden welke de meeste waarde hebben, als juweelen colliers, ringen en broches met edelgesteenten en dergelijke kleii odiën. De brand kast, welke achter een gordijn achter een der toonbanken stond, is blijkbaar niet opgemerkt geworden. Sporen van braak zijn althans niet waar te nemen. Wel was een ijzeren kist opengebro ken, maar daarin bevonden zich slechts de magazijnboeken. Gelukkig zijn deze boeken ongeschonden gelaten, waardoor 't nu althans mogelijk zal zijn met juisthoid te kunnen constateeren welke sieraden zijn ontvreemd. Toevallig zijn tot laat in den nacht in het aan het geplunderde magazijn grenzende café Riche een aantal werk lieden bezig geweest voor het aanbren gen van een electrische lichtinstallatie. Maar ook deze werklieden hebben niets van de inbraak gemerkt. Het vermoeden wint dan ook veld, dat het gebeurde heeft plaats gegrepen na 3 uur. In jaren is daar ter stede geen in braak vanzoo'ngrootenomvanggepleegd Men meldt uit Helmond De tram nr. 8, die om 11.20 v.m. uit Asten vertrekt en om 11.55 v.m. hier aankomt, is ter hoogte van Brouw huis gederailleerd en de machine om gevallen. De leerling-machinist van Dijk, van hier, pas een paar maanden bij die maatschappij in dienst, werd onder de machine verpletterdde machinist en stoker kregen geringe kwetsuren. Ook een paar reizigers kregen eenige ver wondingen. Vermoedelijke oorzaak eene verzakking in den weg. Te Dordrecht werd Zondag de meeting voor vakorganisatie gehouden. Te twaalf uur waren de deelnemende vereenigin- gen op Merwekade en Riedijk opgesteld. Het was een heel lange stoet, waaraan duizenden deelnamen. Het aantal corpo raties dat, voorzien 7an vaandels en ba nieren aan den optocht deelnam, was over de honderd. Een vijftal muziek korpsen blies er lustig op los en uiterst ordelijk ging het naar Musis. We zagen vaandels uit Amsterdam, Rotterdam, den Haag, Wageningen, Delft, Vlaar- dingen en verschillende andere gemeen ten. Vóór den stoet uit, zonder er echter mee te maken te hebben, liepen eenige stakers van de firma Morks Geuze, met zich voerende groote borden, waarop de „onderkruipers" met vette letters stonden afgedrukt. In Musis, dat haast te klein bleek om al de meetinggangers op te nemen, traden vier sprekers op, n.l. de heeren Oudegeest, van Zutfen, van Hinte en Spiekman. Ook hier ging alles even ordelijk toe. 's Avonds was er gezellige bijeenkomst, waar muziek en zang en voordrachten ten beste werden gegeven. De heer G. L. v. d. Zwaag deelt in De Klok mede, dat hij zeer goed ge voelt de betrekking van lid van Ged. Staten van Friesland en lid vaD de Tweede kamer niet naast elkaar te kunnen waarnemen zooals het behoort. Hij is voornemens bij de eerstvolgende Kamerverkiezing, die zegt hij misschien spoediger komt dan men denkt, een keuze tusschen beide te doen. De redactie van De Klok zal hij aan een ander overdragen. Bij gelegenheid van de Oude-Polder- sche kermis had Zondag onder de ge meente Zuiddorp# omstreeks midder nacht een hevige vechtpartij plaats, waarbij gebruik gemaakt werd van de revolver. De Zuiddorpsche rijksveldwachter Jongbloed trachtte de vechtenden te scheiden en wilde een hunner de re volver ontrukken. De houder van het wapen richtte het op den veldwachter die daarbij een schot in den arm ont ving. De dader, een berucht persoon van Belgisch Overslag, wist te ont komen. Een geneesheer van Wachtebeke ver bond den getroffene en vervoerde hem ter verdere verpleging naar zijn wo ning. De gemeente-veldwachter begaf zich over de grens om zoo mogelijk de in hechtenisneming van den schutter te bewerken. Een Belgisch gendarme wilde daartoe echter geen hulp bieden, wijl hij buiten dienst was. De gemeen te-veldwachter trof ook den dader aan en deze bekende op den rijks veldwachter geschoten te hebben. Maar de Nederlandsche beambte moest onverrichter zake terugkeeren. Maandag echter begaf hij zich met den brigadier der rijks veld wacht naar Moerbeke om de Belgische gendarmerie te verzoeken den dader te arresteeren. De gevraagde medewerking werd al daar verkregen en manschappen uit gezonden om den dader op te sporen. Te Tilburg is thans de oudste in woonster der gemeente, de weduwe Van Gorp, in de Reitsche Hoeve overleden. Zij had juist dezer dagen haar 102en verjaardag gevierd. De inbreker Walter die zich te Haar lem in het huis van bewaring bevindt en wiens gezondheidstoestand uitste kend is, moet thans in zijn verhoor voor den rechter van instructie wederom hardnekkig ontkennen De Richter te zijn, die voor eenige jaren te Utrecht is uitgebroken. Bovendien weigert hij beslist op te geven waar hij geboren is. De inbraken te Bloemendaal en te Leiden heeft hij echter bekend. Men meldt uit 's-Gavenhage In den winkel van den heer V. aan het Hofspui kwam Zaterdagmiddag om streeks halfvijf een man binnen, die om geld bedelde en een brutale houding aannam, toen dit geweigerd werd. Een der bedienden, een ongeveer 17-jarige jongeling wilde den man daarop ver wijderen, waartegen deze zich echter verzette. Bij de toen ontstane worste ling, bracht de man, een berucht straat type, die al een vonnis wegens het steken met een mes achter den rug heeft, den knaap een steek met een dolkmes in de borst toe. Een der an dore bedienden liep den man achterna, sloeg hem tegen den grond en ontwa pende hem. Toegesnelde politieagen ten namen het mes in beslag, arresteer den den dader en brachten hem over naar het bureau van de Nieuwe Haven. De verwonde werd eerst binnenge bracht in een aan de overzijde gelegen apotheek en vervolgens per raderbaar naar het gemeenteziekenhuis vervoerd, waar evenwel bleek, dat de wonde niet van ernstigen aard was en de patiënt, na heelkundig behandeld te zijn, het ziekenhuis kon verlaten. Terwijl de landbouwer F. v. I. te Genemuiden naar de weekmarkt te Kam pen was, ging do knecht met het 4-jarig zoontje een paard uit de weide halen. Toen het kereltje het dier even vast hield, sloeg het paard eensklaps op hol het ventje werd een eind meegesleurd en toen levenloos opgenomen het touw van het halster was om den hals van den kleine geraakt en deze daardoor oogenblikkelijk geworgd geworden. Uit 's-Gravenhage wordt gemeld Naar het Huis van Bewaring is over gebracht een 25 jarige magazijnknecht in een meubelmagazijn alhier, die ver dacht wordt ten nadeele van zijn pa troon o.m. zoo goed als een geheel ameublement te hebben ontvreemd. De feiten moeten zich als volgt heb ben toegedragen. Als de knecht's avonds het magazijn had gesloten, moest hij den sleutel altijd op een bepaalde plaats brengen. Zoo bracht hij den sleutel ook op een avond van de vorige week als naar gewoonte ter bestemde plaatse, maar ditmaal had hij niet vooraf den winkel gesloten, 's Avonds laat keerde hij naar het magazijn terug, haalde verschillende meubelen weg en verkocht deze aan een bewoner van een in de nabijheid van het magazijn gelegen straat. De diefstal werd spoedig ontdekt en de verdenking viel dra op den aange houdene, die dan ook na verhoor voor den politie-commissaris ter beschikking van de justitie is gesteld. De man heeft reeds vroeger gevan genisstraf ondergaan. Door den bestolene zijn de ontvreemde meubelen teruggekocht. Onder zeer groote belangstelling zijn te Zwolle Maandag de beide slachtoffers van de spoorwegramp te Almelo, de machinist Van den Berg en de stoker Van Raalte, ter aarde besteld. Aan de groeve werd gesproken door den ingenieur Vermaes, die namens do Maatschappij tot Expl. van S.S. een hartelijk woord van waardeeringen hulde sprak voor de trouwe en ijverig© amb tenaren, die hoogstwaarschijnlijk niet door eigen plichtverzuim, doch door een nootlottig toeval zijn omgekomen. Kransen van de Maatschappij dekten de baar. Namens de talrijke kameraden en vrienden sprak nog de heer Delgor- ge, hoofdmachinist. Een niet onverdienstelijk gevonden navolging van ontvluchting van Hugo de Groot werd te Veenhuizen vertoond. Een verpleegde, die zijn werk in het nieuwe tweede gesticht had, was van plan te ontvluchten. Dit was echter verraden, zoodat de portier bijzonder scherp toezicht hield op de personen, die het gesticht in en uitgingen. Toen 's middags appèl werd gehouden, man keerde de man. Hoe het hem gelukt was het gesticht te verlaten, was een raadsel, dat echter al spoedig opgelost werd. Er wordt nl. geregeld water aan gevoerd voor de keuken tot het spoe len van groente enz. Dat water wordt aangebracht in groote tonnen, die op een wagen zijn geplaatst. Geen kans ziende om op een andere wijze het ge sticht te kunnen verlaten, was onze man in een ledige waterton gekropen en had zich zoo het gesticht laten uit rijden. Eenmaal buiten was het na tuurlijk maar een kleinigheid om ver der te komen. Toen men hem miste had hij natuurlijk reeds lang het „ruime sop" gekozen. Du rge rijf lie ëtand. Heusden, van 16 tot 23 Juli. E. Duisters, 31 j.; J. C. van der Aa, 33j. en E. Duijsters, 28 j. Zij die de Pink Pillen nemen genezen. Wel is het overal zoo. maar, daar wij van Rotterdam spreken, laten wij, door het toeval geleid, onder de talrijke getuigschrif ten uit die stad, dat van Mejuffrouw J. Twigt, oud 22 jaren, nemen, die Nesserdijk, 258, woont. Deze schrijft ons het volgende: Mejuf. J. Twigt. (Cl. Piels, Rotterdam). „Gedurende meer dan drie jaren leed ik aan bloedarmoede en uitputting. Ik had mijn goede eetlust en mijn goede kleur geheel verloren. Mijne dagen gingen in lijden voorbij, mijne nachten waren zonder rust en ik had nooit een goed oogenblik. Ik had door te werken een afleiding aan mijne kwalen willen geven, maar ik was zoo terneergeslagen, zoo uitgeput, dat ik ongeschikt was voor eenige bezigheid. Ik was geheel op, en het bestijgen van eeD trap was een marteling voor mij. Gedurende die drie jaren ben ik onder behandeling geweest, ik heb vele geneesmiddelen gepro beerd, maar die hebben niet gegeven wat men er van verwachtte. Moest ik dan alle hoop opgeven en voor de ziekte zwichten? Neen, ik heb de Pink Pillen willen nemen, waarvan iedereen spreekt en men zooveel goeds zegt. Ik heb ze genomen en ik dank aan die pillen mijne volkomen genezing. Ik geef hier/an iedereen wien hen aangaat, kennis, opdat men het wete en mijn geval een voorbeeld voor velen zij." Indien gij niet zoo wel zij t als gij wenscht te zijn en indien de geneesmiddelen die gij hebt genomen, u geen voldoening schonken, neem dan de proef met de Pink Prllen. Zij zullen u het verwachte resul taat geven. Zij hebben het tot nu toe al tij d gedaan, en er is geen reden waarom zij dit niet voortdurend zouden doen. De Pink Pillen die gij gaat koopen zijn dezelfden die onlangs Mej. J. Twigt hebben genezen. Zij zijn goed tegen bloedarmoede, bleek zucht, neurasthenie, algemeene zwakte, maagkwalen, scheele hoofdpijn, zenuwpij- non, heupjicht, rheumatiek. Prijs f 1.75 de doos, f9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam, hoofddepóthouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Welkvoedsel voor Kinderen enZieke.nJ lanbefitediiuten. iflitOM II 0 P£R TELEGRAAF. Hark i lieriphfen. idverleniiëft. Direct gevraagd een voor noodhulp, tot 1 September wegens het vervullen van den dienstplicht van den tegen woord igen. Brieven met opgave van verlangd Loon onder lett. R, bureau van dit blad. €1 v r a a g d een nette door 't Hoofd der School te Babiloniënbroek tegen 15 Augustus. gevraagd. Leeftijd 14 4 16 jaar. Hotel CONCORDIA, Heusden. Vld.l s. Te KOOP aangeboden 3 Heet. goed te veld staand vlas. Te bevragen bij P. NIEUWKOOP, 91 IMi., zonder gebreken, voor, den prijs van f85. Br. onder letter A bureau van dit blad. bij A BENJAMINS, Waudrichsm, een groote partif bestaande uit: Eiken Planken, dito Palen, Grenen-, Vnren- en Dennenhont, geschikt voor bruggen, schoeiïng en ver dere afrasteringen. door Notaris KERKHOVEN, te Werken dam, op Dinsdag 30 .luli 1969, des nam. 1 uur precies, in het café Wink, aldaar, van over het nog loopend seizoen 1907, onder WERKENDAM en DUSSEN, op de polders: Klein Zalmpje, Klein Stukje, Hardenhoek, Donderzanden, Steenenmuur, Keizersgulden waard, Buiten-Noord, Muggen- waard en Dooyemanswaard. Dagelijks aanwijzing op de polders. OOGST 1907 Donderdag '<Ï5 Juli 1903, dea voormiddags 11 uur precies, in het voor malige RECHTHUIS te Emmikhoven. Donderdag 95 Juli 1909, des namiddags 3 uur precies, in het café WINK te Werkendam. Vrfjdag 96 Juli 1909, des voor- middags ÏO uur, in het café WILHELM te Woudrichem. Zaterdag 99 Juli 1909, des voormiddags ÏO uur, in het café VAN GOOL te Almkerk. Zaterdag 99 Juli 1909, des namiddags 9 uur, in het café DE LORM te Giessen. Bij biljet omschreven. Inlichtingen bij genoemden Notaris Kerk hoven en bij de blokers. Ondertrouwd: C. P. Weijnen, 39 j. en H. M. Schreuder, 38 j. Getrouwd: A. J. Boelen, 29 j. en M. Geboren: Helena'Elisabeth, d. van C. D. de Lozanne en C. van Herwijnen. Overleden: Peti. Jac. Groenhof, wed. van J. P. van der Ros, 69 j. ili li in «ui 94 Jnli. Prov. bestuur van Zeeland, het herstellen en het verwisselen van de ijzeren denren der «roote slnizen van het kanaal door Walcheren. Raming f 85/ 00. 25 Juli. Prov. bestnur van Noordholland, het maken van eene oeverroorziemna; en het herstellen van het jaagpad langs den groottfn Rijksweg van Amsterdam tot de grensscheiding der prov. Utrecht en Noordholland onder Laren, aan de N.-zijde van de Weesper trekvaart (Kenlsche vaart). Raming f 4000. 26 Juli. Prov. bestuur van Frieslaud, het verdiepen van de vaargeul door het Brakzand, bezuiden het eiland Schiermonnikoog, ten behoeve van het veer Schiermon nikoog-vasten wal in de provincie Friesland. Raming f 6550. 1 Aug Prov. bestnur van Noordholland, het op diepte brengen van eenige gedeelten van het Noord- hollandach Kanaal. Raming f 10.000. 21 Aug. Min. van Waterstaat, het maken van wer ken tot verbetering van dsn IJssel bij Kampen. Raming f '8 6'". Zaterdag is te Walsoorden aanbesteed het maken van werken tot dqksverbetering (verhooging) aan de water- keering van het calamiteuse waterschap Walsoorden. Laagste inschrijver J. B. Koch te Hansweert, voor fï6.470. (De raming was f 34.012.061/2). 24 Juli. Min. van Waterstaat, het herstellen en ver sterken van de oevervoorziening van den Lagen Hof of Brabander langs de Nieuwe Merwede. Raming f 620". Minste inschrijver C. H. Bogers te Werkendam,voor f 481". WERKENBAM. De getting der boter it deze week op de markt 65 ctt., in de winkelt dut 70 ets. per kalf kilo. Eieren f 0.90 de 26 itukt. ALM KERK. Be zetting der boter it deze week op de markt ƒ0.65 inde winkelt dus ƒ0.70 perk. kilo. Eieren f 0.85 per 96 tinkt. SLEEL lp IJK. Be zetting der boter bedraagt 7 3 ets. per half kilo en die der eieren f 1.05 de 26 stuks. j'.-SI CS M, 22 Juli. Op at zeemarkt waren he- irv aart? zoo-et 148 runderen en 7 nuchtere kaleer en waarvan ec pril zen war r els rdaix Zvxi'e kal/koeien 180 a 280 kalfvanrten 40 a 200 melkkoeien ƒ160 a 220 twee-en-halfjarige otteu f f ander half-ion ge f 90 a 180 /aart' vasfr-.- f 100 t 130 niet ken f 60 a 100, graskniwr-* f S0 v 85, n-uthiert kolver** f 12 18. - schapen 30 A 50. - lammeren per 'tuk Boter f 0 68 a 0.75 per half kilo, eieren 0 95 f 1.00 per 26 stuks, kippen 0.75 a 0.80 w-stuk. Aangevoerd 16 zette verkent, ra* 80 a iS ztnt -er kalf kilo, 764 'tigoen f 7.18 'tuk. Op de graanmarkt beateedae men voor: Ristarwe f 9.50 i 9.75. Roode dito ƒ9.k 9.25, Witte dito f 9.25 k 9 40 Inl. rogge 7.30 k 7 40. bnitenl. d:t« 7.00 k 7.25. Uerat 5,'Oi 5.10, haver 8.70 a 3.80, daivenboonen 7.60 k 7.70 bU«we erwvea f mail 76 pd. 5.10, a 5.20, alles naar kwaliteit an p«r heetsliter verhandeld. ROTTERDAM, 22 Jul Tarwe. Jarige, puike f 10 10.50. Per 100 kilo 11.—«12 00, Canode Tarwe f -a Rogge Be brtU ƒ7.— 8 00. goede m mindere a Gerat. Winter lomer fi f Ckezalier f Haver 9. 9.25. Boonen. Bruine. B bnt tal, f -. a fgoede en mindere soort f Witte f e Erwten. Kook f -.e ROT1ERBAM, 2223 Juli. Op de vermarkt weren kelen aangevoerd 690 zette runderen, 948 magere 633 zette en grmkalv-rm. 154 nuchtere ealvr- 1887 'ehapen of lammeren, 956 varkens 132 bxogen. 0 4oka n 'f geiten50 paarden. - veulens. - ttflt. Be trifcen waren alt zolgtrunderen 1« ruai. 80 wnt ie gual. 66 tent; kalveren 11 val 90 tent, 3« gual. 65 tent '«haven 1» qual. 50 tent te vil. 46 et.; varkens 46 st 50 ti., licht soort 44 4 45 tUet per kilo. Zeeuwtche eieren 8.80 i 4.C0 Ozermaattekt aito ƒ4 00 i ƒ4.20 de 100 stukt. Op de botermarkt werden aangevoerd 97 8 en 56 '6 ton, en 800 stukken a h. kilo priis l. gual. f 49: me? 45 runl 42 hel? kite «5 70 DIENSTBODE, DHilïSTE Drongelen. Motorrljwi il, wrnmmmmmmi—mmnmmimmmmammmmmMmmmm—mmmiamimiimmmmmMmmstsmtntm—mmmammmi van TIENDVRUCHTEN, door

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1907 | | pagina 3