Volgens een telegram uit Blnefields in West-Virginië zijn er in de Lich- Branch-kolenmijn tengevolge van de mijngas-ontploffing ten minste honderd menschen opgesloten. Men gelooft niet, dat er één levend zal uitkomen. Tien 1 ijken zijn al boven gebracht. In het Zuiden van Frankrijk is het geducht aan het sneeuwen. In het ar- roud. Prades heeft het nu al zes dagen aaneen gesneeuwd, zoodat de sneeuw er 3 a 4 meter hoog ligt. In het dorp Porte kunnen de bewoners hunne hui zen slechts verlaten door de vensters. Sedert eenige dagen heerscht te Rio Janeiro groote ontevredenheid over de verhooging der tramwegtarieven en den ongeregelden dienst. Gisteren kwam het tot een uitbarsting. Een aantal onte vredenen deed een aanval op de tram wagens van de maatschappij „Ligt and Power" en stak die in brand. Ook ge durende den nacht duurden de onge regeldheden voort en kwam het her haaldelijk tot botsingen met de politie, waarbij een aantal personen gedood of gewond werden. flaatseliik Nieuws. HEUSDEN, 16 Januari. De heer H. J. van Eggelen, gemeente secretaris alhier, hoopt Zaterdag 23 Januari a. s. den dag te herdenken, dat hij vóór 25 jaren als secretaris werd benoemd. Als blijk van toegenegenheid voor dezen zoo algemeen geachten persoon, zal hem in eene op dien dag te ll| uure te houden openbare Raadsvergadering door den Voor zitter, namens de gemeente, een cadeau worden overhandigd. Vervolgens zullen de oud-leerlingen en leerlingen hem eveneens een kleine attentie bewijzen, als blijk van sympathie voor hun zoo beminden leer meester. Tusschen 121 uur namiddags zal een ieder op 't Raadhuis in de gelegenheid ge steld worden den jubilaris te complemen- teeren. Voor de Provinciale Staten vacature wijlen den heer P. de Bekker. zijn de vol gende candidaten gesteld A. F. Mommer- steeg te Vlijmen en H. J. A. Zeegers te Waalwijk. De Holl. Duettisten Broers en Ka merman behaalden Zondag 1.1. op den In ternationalen wedstrijd in Com. Scènes te Aalst bij Eindhoven den lsten prijs, met den daarbij gevoegden geldprijs. WERKENDAM. Deze week gaf ver schillende nieuwstijdingen, doch geen en kele daarvan was verblijdend. Woensdag 1.1. konden we namelijk hoo- ren, dat van Johs. de Heer, die met zijn schuit nabij Delft lag, door een touw een zijner voeten bijna geheel werd afgeknepen. Nadat hij naar een R. C. ziekenhuis te Delft was vervoerd en heelkundige hulp was in geroepen, bleek, dat voorloopig de voet nog niet behoefde afgezet te worden en bestaat dus nog de hoop, dat die behou den zal worden. Verder kapte Corn. Visser Bz. in een griend een stuk van een der pinken af en viel W. C. Visser eveneens in een griend zoo danig op de struiken, dat hij zijn lendenen erg bezeerde en er wellicht een paar weken mooi mede zal kunnen zijn. Gister herdacht de heer E. van Drimmelen onder veel blijken van belang stelling, den dag waarop hij voor 25 jaar zijn loopbaan als onderwijzer begon. WIJK, c.a. De begrooting der ontvang sten en uitgaven dezer gemeenten is bij besluit van Ged. St. dezer provincie in dato 31 December 1908 in ontvangsten en uitgaven goedgekeurd op f 14984,83, Tot schatters der tuberculeuze run deren zijn in deze gemeente met ingang van 1 Januari 1909 benoemd de heeren J. van Helden en M. J. de Roon. GAMEREN. Voor lichamelijke geschikt heid en militaire bekwaamheid slaagde de zer dagen 2 jongens: P. C. de Geus en A. Spiering Gzn. De vraag naar aardappelen wordt veel vluggerlang bleef de prijs om de f 2, doch nu wordt reeds f 2,35 geboden, met bestemming voor Duitschland. Gisteren werd tot notabel in de Herv. kerk gekozen H. v. d. Werk Adrz. met 71 stemmen. Op R. Slegt werden 29 stemmen uitgebracht. WELLSEIND. Uit baldadigheid was de 15-jarige J. Struijk in de pers onder het hooi gekropen. De niets kwaads vermoedende W. van Genderen zou aan 't werk gaan en stak met den vork in het hooi. Een akelige gil weerklonk en Van G. zakte van schrik ineen. De vork had den knaap onder het oog getroffen en was dwars door 't neusbeen gedrongen. UPPELSCHENDIJK. De zangvereni ging „Hallelujah" alhier, is van plan Zater dag 30 dezer in de school aan de Voorsteeg eene uitvoering te geven. NIEUWENDIJK. Onder veel belang stelling vierde de chr. jongedochtersvereen. „Martha," Woensdagavond haar 15e jaar feest. Zusterverenigingen uit Almkerk, Sleeuwijk, Werkendam en Drimmelen had den afgevaarden gezonden. Er werden volop voordrachten en samen spraken gedaan, afgewisseld met zang. De vereen, bloeit; ze telt thans 42 leden en wordt door circa 100 personen geldelijk gesteund, terwijl in 1908 161 kleedingstuk- ken werden vervaardigd die aan de arme gezinnen zullen worden uitgerikt. BERN, (gemeente Herpt). De heer T. te W., eigenaar der hoeve „het Klooster" alhier, had een groot getal heiningpalen bij elkander laten rijden. Toen dezer dagen de opzichter eens inspectie hield, ontdekte hij, dat een niet onaanzienlijke hoeveelheid an deze palen waren verdwenen. HERPT. Een boer, wonende onder deze gemeente, had deze week een zeer roijale bui, iets wat men van hem anders niet gewoon is. Ons boertje betaalde bij een heer een flinke som geld aan biljetten van f 100. De heer vroeg of hij niet te veel gaf. Het boertje antwoordde dat het zoo goed was en hij er geen cent bij deed. De heer toonde hem nu dat tusschen de biljetten van f 100 er een was van f 300. Het boertje maakte toen capsie om f 200 terug te ontvangen, hetgeen hem ook ge geven werd. ALMKERK. De zoon van den vee handelaar J. van Hofwegen, had door de gladheid van den weg het ongeluk met zijn fiets om te slaan, waardoor hij zijn schouder uit elkaar viel, welke door dr. Mijnlief te Werkendam geneeskundig werd behandeld. Bij het te Geertruidenberg gehouden examen voor hen die aan het voorbereidend militair onderricht deelnamen, zijn geslaagd T. den Dunnen en A. de Graaf Jz., alhier. Op uitnoodiging der Chr. Jongel. Vereen. „Samuel" zal Donderdagavond 28 dezer, in de Geref. kerk optreden ds. J. H. Landwehr uit Rotterdam. DUSSEN. Het concert van de fanfare „Wilhelmina" was Woensdagavond druk be zocht. Er werd vrij goed gespeeld, sommige stukken zelfs heel goed. De directeur E. Vingerhoets heeft met zijn corps bij ver nieuwing eer in gelegd. De heer De Bondt, uit Dongen, heeft met zijn hum. voordrach ten 't publiek zeer aangenaam bezig gehou den. Nadat 't concert was geëindigd, gaf hij nog een mooie hum. voordracht ten beste „Een reisje door Europa", wat niet het minst in den smaak viel. Door de Geref. gemeente is tot pre dikant beroepen de heer M. A. van Pernis te Spijkenisse. Deze candidaat heeft thans 5 beroepen. VEEN. Tot schatters van de tuber culeuze runderen, die door het rijk worden overgenomen, zijn met ingang van 1 Ja nuari 1909 tot 31 December 1910 benoemd, de heeren J. van Andel en H. Schreuders. Het aantal kinderen, die in deze gemeente wonen, en volgens art. 18, eerste lid der leerplichtwet behooren voor te komen op de daarbedoelde lijst, bedraagt 149. Ten behoeve der Rijkspostspaarbank werden aan het hulpkantoor over het afge- loopen jaar 150 inlagen gedaan tot een be drag van f 10979,58L 40 terugbetalingen hadden plaats terwijl 12 nieuwe boekjes werden uitgegeven. Tot ouderling en kerkvoogd bij de Ned. Herv. kerk zijn herkozen de heeren W. Verzijl en H. Ambrosius. SLEEUWIJK. Aan het hulppostkan toor werd gedurende de maand December in de rijkspostspaarbank ingelegd f 1642,91 en terugbetaald f 132,13. Gedurende 1908 werd ingelegd f4781,25 en terugbetaald f 5021,80. Door het hulptelegraafkantoor alhier werden in de maand December 30 tele grammen behandeld, terwijl 8 gesprekken werden gevoerd in de spreekcel. De bevolking alhier bestond op 1 Januari 1908 uit 1639 m. en 1525 vr., totaal 3164 personen. In 1908 vermeerderde deze door geboorte met 52 m. en 56 vr., door vestiging met 59 m. en 71 vr., totaal 238 pers. Zij verminderde door overlijden met 29 m. en 19 vr., door vertrek met 66 m. en 59 vr., totaal 173 pers., zoodat deze ver meerderde met 16 m. en 49 vr., totaal 65 personen. Aantal gesloten huwelijken 17. Aantal levenloos aangegeven kinderen 5. In de verleden week Zaterdag alhier gehouden raadsvergadering was ingekomen een schrijven van Ged. Staten, waarin goed gekeurd werd de begrooting voor het dienst jaar 1909. De vaststelling der verordening op het bouwen van keeten werd weder aangehou den tot de volgende vergadering. Een voorstel om eenige verandering te brengen in de grens tusschen de Werken en Sleeuwijk, wat de schoolgaande kinde ren betreft, werd vei worpen. De heeren B. Dekker en B. van Krugten zijn benoemd tot schatters van runderen, lijdende aan tuberculose, voor de jaren 1909 en 1910. (Te laat ontvangen voor het vorig no.) Ilinnenlaud. Een telegram van de Duitsche Ka belmaatschappij uit Teheran, dd. 13 dezer meldt: „De sjah heeft een con cessie onderteekend, die aan een door de Nederlandsche regeering aan te be velen maatschappij het recht gunt, een plan voor de bevloeiing van Zuidwest- Perzië door afdamming van de Karoen uit te voeien. Naar het voornemen van de Nederlandsche regeering, die over deze kwestie met Engeland ruggespraak heeft gehouden, zullen de aandeelen van de op te riehten maatschappij be halve in Engeland en Nederland ook in Duitschland en andere landen ge plaatst worden." De heer Robijns te Brielle, schrijft aan De Auto: Het bericht in de dagbladen omtrent de proefneming met de vliegmachine is overdreven; de waarheid is, dat ik zittende in de machine, deze in werking stelde en ongeveer V4 meter omhoog ging; een der drijfriemen brak toen, waarop ik de verdere proefneming moest eindigen. De bladen berichtten nu, dat ik een sterkere drijfriem zal nemen, dit is niet waar. Ik ben thans bezig de machine zoodanig te wijzigen, dat deze riem komt te vervallen. Daar ik tevens wil trachten een andere schroef te ver vaardigen, zal mijne eerste proef wel niet voor Maart plaats vinden. Donderdagochtend omstreeks halfze ven ontlastte zich boven de gemeente Groesbeek een hevig onweer, gepaard met hagelslag en storm. De Noorder molen werd getroffen, maar er ontstond geen brand. Een heer uit Tilburg, die zich Woens dagavond in het Valkenberg te Breda met eenige verdachte dames ophield, werd, naar de Br. Ct. meldt, van f 200 ontlast. Hij deed hiervan aangifte bij de politie, die een onderzoek instel le. De strafgevangenis te Breda is, naar aan de Avp. wordt gemeld, propvol. Geen cel is meer disponibel. Een Til- burgenaar, F. C. H. genaamd, die er gevankelijk heen gebracht was, moest men terugzenden. Hij weid voorloopig op vrije voeten gesteld. Te Ter Apel werd op den „nulweg" door een brievenbesteller het lijk ge vonden van een jongeman, naar men zegt afkomstig uit Veendam. De onge lukkige lag voorover met het gezicht in de modder, waarvan hij een hoeveel heid in den mond had. Overigens was aan het lijk niets te bespeuren. Te Hasselt had dezer dagen een droe vig ongeluk plaats. Terwijl het kindje van J. H. P., dat in den kinderstoel zat, een oogenblik door de ouders alleen was gelaten, geraakte het halsje van den kleine, die onderuit gegleden was, bekneld in het koordje, waaraan het speentje gebonden was. Toen de moe der in de kamer terugkeerde, was het kindje een lijk. Uit Schoonhoven schrijft men aan Het Volk Ter gerechtelijke schouwing is naar Rotterdam vervoerd het lijk van een vrouw, die, eenigszins in haar geest vermogen gekrenkt, zich voor eenige dagen met petroleum begoten en toen in brand gestoken had. Er bestaan ver moedens, dat haar man in beschonken toestand haar de petroleum en lucifers had verstrekt. Reuters Agentschap seinde Donder dag uit New York, dat een der opva renden van de Prins Willem I (Kon. West-Ind. Mail) door een ongeluk om het leven is gekomen. Het schip was Dinsdagavond op het punt van te ver trekken, toen in de machinekamer ze kere Vituel, een Curayao'sch kolentrem- ïuer, bezig was met het vullen van den oliepot op de krukstang. Plotseling werd het sein, „vooruit" gegeven. De machinist v. d. Vlies, die niet zag op welk een gevaarlijke plaats de tremmer zich bevond, stelde de machine in be weging, tengevolge waarvan Vituel werd vermorzeld. De machinist v. d. Vlies was der mate onder den indruk van het gebeurde, dat hij de reis niet heeft kunnen mee maken hij is in New York achterge bleven. Donderdagmiddag is in de Karne- melksloot bij de Meentbrug, in de na bijheid van Naarden, het lijk gevonden van den eersten luitenant J. Ottens, van het 2e reg. vesting-artillerie. Waar schijnlijk is hij, voor dienstzaken op verkenning zijnde, door het ijs gezakt, althans het vinden van zijn fiets aan den kant van genoemde sloot heeft er toe geleid, daar naar hem te zoeken, wijl hij op zijn gewonen tijd niet thuis was. Hij laat een vrouw met twee kin deren achter. Het ongeluk verwekt veel deelneming; sedert ruim twee maanden was hij in garnizoen, na den cursus aan de hoogere krijgsschool te hebben gevolgd. De overledene was als officier algemeen bemind. De sleepboot Pluto, eergisteren met den tanklichter Groningen van IJmui- den naar Singapore vertrokken, geraakte ter hoogte van het Maas vuurschip on klaar, doordat de aan dek geladen steen kolen door den storm naar eene zijde werden overgeworpen en daardoor kreeg de Pluto slagzijde en liep vol. De sleeptros werd gekapt en daardoor dreef de sleepboot hulpeloos naar den lichter. De bemanning der sleepboot, behalve de machinist, had nog juist de gele genheid om op den lichter over te spriDgen. Spoedig daarna verdween de sleepboot in de diepte, den eerste-ma- chinist met zich nemende. De lichter kwam voor anker en zette vlaggen op voor hulp. De sleepboot Wodan, uitgevaren van Maassluis om hulp te verleenen, was om 4 u. 30 m. namiddag in de nabij heid van den lichter, doch het weer was echter zoo slecht, dat het niet mogelijk was verbinding te krijgen. De Wodan bleef den geheelen nacht in de nabijheid en slaagde er gisteren ochtend bij het aanbreken van den dag in den lichter vast te krijgen. De ankers met ketting van den lich ter liet men slippen en daarop zette de Wodan koers naar den Waterweg en sleepte aldaar de Groningen binnen. Volgens nadere berichten zonk de Pluto ter hoogte van Scheveningen. De verdronken eerste-machinist was ongehuwd. Donderdagavond is de Westlandsche stoomtram, die te kwart voor acht nit den Haag vertrekt, op den Loosduin- schen weg, in de kromming nabij de Fahrenheitstraat, ontspoord, vermoede lijk ten gevolge van kwaadwilligheid of baldadigheid van jongens, die een groote hoeveelheid zand en steenen op de rails hadden geworpen. De machine en het daarop volgende personenrijtuig zijn ontspoord; de ma chine ligt nabij den waterkant dwars over den weg, het personenrijtuig, een der groot model nieuwe wagens, aan den anderen kant. De machinist was bijtijds van de ma chine gesprongen en heeft zich slechts licht verwond. In het personenrijtuig zaten vijf passagiers, van wie er twee lichte verwondingen bekwamen. De con ducteur, die op hét balcon van het ont spoorde personenrijtuig stond, werd aan het hoofd verwond door stukken glas en werd ter plaatse verbonden. Te Amsterdam is gisterenmorgen aan de melkinrichting De Nijverheid een werkstaking uitgebroken. Volgens mededeeling der directie was deze ge waarschuwd, dat sommige karrijders water bij de melk trachtten te doen. Toen Woensdagmorgen een der con troleurs ten dien einde een onderzoek in de melkbus van een der karrijders wilde instellen, wilde deze zich niet aan die controle onderwerpen en zei, dat indien hij niet werd vertrouwd, hij zijn ontslag nam. De directeur hield hem aan zijn woord, met inachtneming van een opzegtermijn van 3 dagen. Daarop legden 24 van de 31 karrijders het werk neer. Op raad van de com missarissen der onderneming werd de man weer in dienst genomen en de arbeid hervat. Toen echter hedenmor gen de karrijders ieder een man mede- kregen ter contróle, weigerden zij aan den arbeid te gaan, omdat zij meenden, dat deze maatregel was getroffen om, indien die man hun wijk kende, deze ;.ou worden aangesteld om hen te ver vangen. Twee en twintig karrijders legden den arbeid neer, terwijl 7 kar rijders en het fabriekspersoneel aan den arbeid bleven. De directie heeft de plaatsen der stakers door anderen doen innemen. De stakende karrijders bewer ken de afnemers. Men melde uit Haarlem De weggeloopen huzaren zijn thans allen terug. Hun is voorloopig arrest opgelegd en dit houden zij totdat een benoemde commissie zal hebben uil- gemaakt, of hier al dan niet kan sprake wezen van een complot. In het crimineel wetboek voor het krijgsvolk te lande wordt tegen den huzaar, die het hoofd is geweest van een complot, nog niet gevolgd door desertie, een gevangenistraf bedreigd van minstens 5 en hoogstens 10 jaar, en tegen de overigen een gevangenis straf van minstens twee en hoogstens drie jaar. Het blijkt, dat het bij de depots wel zoowat een vrijgevochten boel was ge worden, waarin verandering moest ge bracht, die echter wat plotseling schijnt te zijn in- en doorgevoerd. Heden vernamen wij, dat de straffen, waartoe de huzaren veroordeeld zijn, loopen van 21 dagen politiekamer tot 14 dagen provoost. Woensdagnacht zijn te Amsterdam aan een buitenman, die zich had laten meelokken naar de kamer van eene vrouw in de O. Z. Wijdelsteeg, twee bankbiljetten van f25 ontstolen. Dade- delijk liep de bestolene naar het po litiebureau in de Warmoesstraat, om aangifte te doen, met het gevolg dat spoedig daarop een complot van drie vrouwen en twee mannen, als verdacht zich aan den diefstal te hebben schul- gemaakt, in verzekerde bewaring kon worden gesteld. Da mannen werden gearresteerd in de Binnen Wieringstraat, waar het geld op den vloer werd terug gevonden. Dinsdagmiddag heeft een 22-jarige vrouw een toeval gekregen bij een der villa's aan den Utrechtschenweg te De Bilt. Door de bewoners werd zij binnen gedragen en veizorgd. Toen zij bijkwam gaf zij haar naam op en ook dien van haren echtgenoot. Zij vertelde, vaak toevallen te hebben, den vorigen dag nog onder Amersfoort; toen was zij in een sloot geraakt. Zij kwam weer tot bewustzijn in het politiebureau aldaar. Haar man diende als soldaat te Utrecht, als z.g. achterblijver; hij moest nog 6 maanden militair blijven. Zij zwierf nu in zeer armoedige omstandigheden langs den weg en hoopte eerlang moeder te worden. Bij onderzoek door de Biltsche politie werd alles bevestigd. De vergoe ding krachtens de Militiewet was aan gevraagd, maar liet nog steeds op zich wachten. De arme vrouw werd door de bewo ners ruimschoots voorzien van kleeding en schoeisel en met reisgeld voor tram en spoor in de gelegenheid gesteld naar Arnhem te gaan, waar zij het liefste naar toe wilde. Eergisteravond poogde een onbekend gebleven persoon in te breken bij den rentenier De Vries, wonende aan den Heereweg te Groningen. Hy drong diens woning binnen en sloeg hem met een stuk ijzer vijf gaten in het hoofd, waar door hevig bloedende wonden veroor zaakt werden. Op het hulpgeroep snelde de echtge- noote toe, die ook door den indringer neergeslagen werd. De buren schoten daarop toe, maar de inbreker wist te ontkomen door het stukslaan van een ruit aan de achterkant van het huis. Voor zoover bekend, is niets ont vreemd. De politie doet onderzoek. Te Breda zijn de laatste dagen rel letjes voorgekomen bij 't uitgaan van de ijzerfabriek de Etna, in verband met een staking of uitsluiting. Het Dagbl. v. Nbr. meldt Woensdagavond was de menigte zeer sterk aangegroeid. Men bepaalde zich nu niet meer tot het volgen van één vormer, men volgde er zes. Doel is blijkbaar deze werkwilligen zóózeer te bemoeilijken, dat zij het werk neer leggen. Intusschen zorgt de politie voor voldoende bescherming, maar Woens dag is het tot handelend optreden ge komen. Het volk drong op, de com missaris werd met een steen geworpen. De commissaris heeft eerst gewaar schuwd, dat hij driemaal zou sommee- ren en dat degene, die dan niet achter uit zou gaan, strafschuldig zou zijn. De sommaties volgden. En de klap pen daarna. Twee personen drongen nog vooruit, zij zijn gearresteerd en naar het politiebureau gebracht. Dat gebeurde op het plein voor de gasfabriek. En op weg naar de huizen der werkwilligen bleven er menschen opdringen, zoodat herhaaldelijk weer van den wapenstok gebruik werd ge maakt. De burgemeester was op het terrein met de ambtsketen om. Tengevolge deze gebeurtenissen is het verbod van samenscholing afge kondigd. Door den voorzitter van den Ned. Metaalb'ewerkersbond, den heer Dek kers, is aan den burgemeester een schrijven gericht, waarin namens het uitgesloten personeel der ijzergieterij De Etna aan den burgemeester om be middeling wordt verzocht. De burgemeester heeft dit verzoek om bemiddeling, uitgaande van den Metaalbewerkersbond, niet willen aan vaarden. Echter heeft hij zich tot bemidde ling bereid verklaard, indien drie niet- werkende arbeiders van de Etna hem hun grieven komen voorleggen en de directie van De Etna hem als bemid delaar aanvaardt. Uit Hamburg wordt gemeld, dan Van den Berg in de internationale worstel wedstrijden aldaar na zwaren strijd won. Van de Hollandsche Club ontving hij een prachtigen krans met lint in de Hollandsche kleuren. Aan de wedstrij den werd deelgenomen door den Deen Back Olsen, die meermalen het wereld kampioenschap won, en den Rus Wach- turoff, een leerling van Pabdubni, die nu wereldkampioen is. De overwinning van Van den Berg is een groot succes. Onder de toeschouwers werd meermalen de Hollandsche consul te Hamburg opgemerkt. Een drogist schrijft in het Weekblad van Drogisten: Wie heeft niet van den inkt-werper in de verschillende steden gehoord? Welnu, Haarlem heeft op dit gebied wat nieuws. De oprechte Haarlemsche stad blijft haar oprechtheid getrouw, niet door met inkt te werpen, maar door met „Oprechte Haarlemmer Olie" te werpen. Dat dit goedje niet alleen vlekken, maar ook een heerlijk geurtje bezorgt, zal wel een ieder kunnen na gaan. L.l. Donderdag en Zaterdag hadden we in onze zaak slachtoffers van deze nieuwe onhebbelijke liefhebberij. Volgens een latei bericht heeft de politie te Haarlem de hand gelegd op drie jongens tusschen de 14 en 16 jaar, die 's avonds de kleeren van dames met Haarlemmerolie bedierven. Eene weduwe De Vries in de Prin senstraat te Groningen is Woensdag avond tengevolge van dronkenschap in een stoof met vuur gevallen. In het ziekenhuis is zij aan de bekomen brand wonden overleden. Burgerlijke Stand. Werkendam, van 8 tot 15 Jan. Geboren: Adriaan, z. v. G. Vos en M. Koman. Overleden: Leendert Roza, 4 m. Dewerken en Sleeuwijk, van 22 Dec. tot 12 Jan. Géboren: Dirk, z. v. L. de Pender en G. van der Stelt; Cornelia Huiber- dina, d. v. Jannigje van der Stelt; Zwera Dina, d. v. C. Kuup en T. de Graaff; Joostina, d. v. A. de Graaf en P. van der Stelt; Cornelis Christiaan, z. v. J. B. Zwets en N. C. Oldemans; Pieter, z. v. P. Paans en J. Schoon; Hendrik, z. v. N. Scheurwater en M. van Beest.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1909 | | pagina 2