ZENUWZWAKTE puike fiachelkolen Aataricietnootjes Bericht yan Inset. Te Koop voor" 35 Old., zwering, door een Bengaalsch jongeling :>i het gerechshof te Alipore is dood schoten. De moordenaar is in hech- eris genomen. PIaatsel(|k Hieuw». HEUSDEN, 13 Februari. Het dames-comité, voor het aanbieden van een Huldeblijk (blijk van toegenegen heid) aan H. M. de Koningin, heeft totaal ingezameld f 85,95. Dinsdagavond vervulde de heer Lam berts eene spreekbeurt voor het Departe ment Heusden van de Maatschappij tot Nut voor 't Algemeen. Eene groote opkomst van dames en hee- ren, zoo van hier als uit de omstreken, bewees dat de verwachting hoog gespannen was en ziet, ze werden niet teleurgesteld. De heer Lamberts is eenig in zijne wijze van voordracht. We kregen een drietal liederen van Selly de Jong, gevolgd door een Kerstnacht van Hamborger en daarna Stuurman Roelof van Buning. Na de pauze een parodie op Floris V., Yan Kuiper en ten slotte: Een edele redder. Van het drama werd gevolgelijk tot een blijspel overgegaan. De Kerstnacht was pakkend. Men zag de personen en leefde en leed met hen mede, terwijl een algemeen gelach, bij het laatste stuk, bewees dat de heer L. zoowel in het een als andere genre uitmunt. We hopen hem nog meermalen hier te zien optreden. Een der dekknechts van de stoomboot „Metta", zekere W. B., had Donderdagmor gen het ongeluk over boord te vallen. Hij kwam op den rand van de roeiboot te recht. 't Geneeskundig onderzoek bracht aan het licht, dat hij behalve verschillende kwetsuren, twee ribben had gebroken. Per rijtuig werd hij naar zijne woning ver voerd. WERKENDAM. Als men zoo eens de opgaven nagaat van wat alhier en elders in de Rijkspostspaarbank wordt ingelegd, kan men van deze gemeente zoo buitenom geen hoogen indruk krijgen, als men na- menlijk niet weet, dat hier een nog kort geleden opgerichte Boerenleenbank bestaat, tienevens de spaarbank van het Nut, die reeds bestaat vanaf 1 September 1855. Die spaarbank heeft een gebouw, waarin het bestuur zitting houdt eiken Zaterdag, des nam. van 3 tot 4 uur, tot het ontvangen en terugbetalen van gelden, alsmede tot het bijschrijven van rente. Hieronder geven we een algemeen over zicht van die spaarbank over de jaren 1906/1907 en 1907/1908. De spaarbank keert jaarlijks uit aan rente: 3 pCt. Het gezamenlijk bedrag der inlagen is geweest in 1906/07 f 18797,725, in 1907/08 f 24506,30; Het gezamenlijk bedrag der te rugbetalingen f 18064,175 en f 27764,655; Het kapitaal en de rente aan de inleggers verschuldigd op het einde van het boekjaar f108108.26 en f 108169,605; De bezittingen der spaarbank vertegenwoordigen op het einde van het boekjaar een waarde van f 122744,155 en f 126654,67 en bestonden in: Een huis en erf aan de Hoogstraat te Werkendam, waarde volgens schatting f 6000 en f 6000; Staatsschuldbrieven, pandbrie ven en gemeentel eenir gen f 79219,375 en f 89362,50; Onderhandsche schuldbekente nissen met borgtocht f 32960 en f 28680; Rente te goed van schuldbekentenissen en affecten f 1195,91 en f1253,695; Contanten in kas f 3368,87 en f 1358,475; Aan rente en huren ontvangen f 4715,35 en f 4790,22; Bijgeschreven rente f 3101,915 en f3019,70; Administratiekosten en voorschotten f257,80 en f 258,45; Reservefonds f 14335,895 en f 18485,065; Aantal inlagen 279 en 274; Aantal terugbetalingen 135 en 146; Nieuwe deelhebbers 17 en 20; Afgeloste rekeningen 26 en 24; Aantal inleggers einde boekjaar 329 en 325; Het gemiddeld kapitaal aan eiken deelhebber verschuldigd f 328,595 en f 332,82. NEDERHEMERT. (Eiland.) Door den heer Van de Werken alhier, is verleden week te Anrich (Hanover) aangekocht een roodbruine dekhengst „Erbgraff", oud 3 jaar, met linker achter witvoet; afstam mende van den in Duitschland zoo gunstig bekend staanden dekhengst „Erbgraff", 01- denburgsch ras, Paarden-Stamboek no. 1500. Wij twijfelen niet of Van de Werken zal succes hebben met dezen elegant ge bouwden hengst. In de Nagelweide alhier is bij het omspitten gevonden een muntstukje, met het jaartal 1579, terwijl het den beeldenaar •Iraagt van Philips II en het Nederlandsche Wapen. Het muntstukje is in handen gesteld van Mevrouw de Baronesse van Nagell. NIEUWENDIJK. De arbeider H. v. d. P. had het ongeluk van een rietschelf te glijden. Terwijl eenige bossen hem navielen kwam hij in de Bakkerskil te recht. Gelukkig waren er hulpvaardige han den genoeg aanwezig en daaraan is het te danken dat hij niet verdronk. OUDHEUSDEN. De opbrengst der col lecte voor een cadeau aan H. M. de Ko ningin heeft in Oudheusden en Elshout opgebracht f 26,24. DUSSEN, (polder). In het lokaal „Uw Koninkrijk Kome" zal Zondagnamiddag 2 uur dienst zijn, waarbij ds. Klaassen zal voorgaan. ALMKERK. In de plaats van wijlen den heer W. N. de Leeuw is tot commis saris van de spaarbank benoemd de heer A. de Jong Az. RIJSWIJK. De collecte voor een orgel in de Ned. Herv. kerk alhier, heeft tot heden ruim f 900 opgebracht. Op initiatief van Mevrouw Van Ouwerkerk alhier, stelden in het begin zer week eenige dames de ingezetenen v.tn Andel, Giessen en Rijswijk in de ge legenheid iets voor een huldeblijk aan H. M. onze geliefde Koningin bij te dragen. In Rijswijk bracht deze collecte bij de f 19 op. ZALTBOMMEL. Bij kon. besluit is be noemd tot notaris binnen het arrondisse ment Tiel, ter standplaats de gemeente Zalt-Bommel, C. J. van Doesburgh, candi- daat-notaris te Nijmegen. HERPT. Naar wij vernemen, zal het den 2l8ten Februari a.s. 25 jaren geleden zijn dat onze gemeente-veld wachter L. v. d. Wiel, als zoodanig in functie is getreden. Wij twijfelen niet of het zal dezen poli tiebeambte, die zich steeds door trouw plichtsbesef heeft onderscheiden, niet aan belangstelling zal ontbreken. DRONGELEN. Op 1 Januari 1908 be stond de bevolking alhier uit 231 m. en 215 vr. totaal 446 personen, vertrokken, 46 m. en 57 vr., ingekomen 20 m. en 19 vr., geboren 6 m. en 6 vr., overleden 3 m. en 2 vr., huwelijken 1. Aantal zielen op 1 Januari 1909, 389. De inzameling voor het huldeblijk aan H. M. de Koningin, die in deze gemeente werd gehouden door mej. S. W. J. van der Schans, heeft f 14.85 opgebracht. WIJK. Zooals bij de schooljeugd de gewoonte is, waagde zich gisteren een zoon tje van R. B. op gevaarlijk ijsherhaalde waarschuwingen van een voorbijganger mochten niet baten. Plotseling verdween hij in de diepte, gelukkig echter mocht zijn waarschuwer hem nog met veel moeite van een wissen dood redden. Ook onze gemeente blijft niet achter om haar bijdrage te schenken voor het hul deblijk dat het hoofdcomité van Noord- Brabant H. M. de Koningin wenscht aan te bieden. In den loop dezer week wordt voor dat doel eene collecte langs de huizen gehouden. GENDEREN. Met dezen strengen vorst is de mollenvangst ook weer gestaakt. Het is jammer genoeg wijl velen hier mede nog een aardig duitje verdienden. De opkoopers besteden nu reeds acht cent per stuk voor deze beestjes. Als een zeldzaamheid toonde de opkooper A. Bouman alhier ons een witte mol, alleen de toppen der haartjes hadden een donkere tint, terwijl zich aan het onderlijf een gele streep vertoonde. Hln iienlaiod. De Prov. Staten van Limburg hebben jhr. mr. Louis van der Maesen de Som- breff tot lid van de Eerste Kamer ge kozen. Dinsdag is te Sappemeer in een der kleedingstukken van den schoenmaker E., den verdachte inzake de vergiftigings geschiedenis aldaar, een brief gevonden, die een soort testament moet voorstellen, van de wed. W. ten voordeele harer zuster, getrouwd met E. Voor den rechter-commissaris der rechtbank te Winschoten heeft Elzinga thans de bekentenis afgelegd het doosje met vergif te hebben neergelegd. Donderdag heeft de opgraving en schouwing van het lijkje van het in November overleden dochtertje der we duwe plaats gehad. Door de afdeeling der Sociaal-Demo cratische Arbeiderspartij te Bergen-op- Zoom werd eergisteravond eene open bare vergadering gehouden, waarin de heer Van der Vorst (ex-pater Coelestinus) het woord zou voeren. De zaal was reeds vroeg met Katholieke arbeiders ea. gevuld. Op het aangeduide uur werd door den voorzitter de vergadering ge opend, doch de aanwezigen stonden allen op en hieven 't „Wien Neerlands Bloed" aan, gevolgd door het „Wilhel mus". Nogmaals trachtte de voorzitter aan het woord te komen, doch tever geefs, zoodat de commissaris van politie onmiddellijk gelastte de zaal te ontrui men, dat zonder verzet plaats vond. Een bruidegom te 's-Gravenhage die reeds in de trouwkamer was om zich in den echt te doen verbinder», werd daar ontboden om een dringend bericht te ontvangen. Hem werd de verrassende mededeeling gedaan, dat op zijn aandeel in de Staatsloterij de prijs van f 100,000 was gevallen. Donderdagmiddag kwam te Haarlem een 10-jarig jongentje, uitwijkende voor een wielrijder, onder de paardentram. Zoo goed als middendoor gereden, was het ventje dadelijk dood. Door den gemeenteraad van Bolsward was bepaald „De onderwijzeres, die een huwelijk aangaat, moet vóór haar huwelijk ont slag vragen. Doet zij dit niet, dan wordt haar eervol ontslag verleend met in gang van den dag van haar huwelijk". Deze bepaling is bij Kon. besluit ver nietigd, op grond dat het een gemeen tebestuur niet veroorloofd is in een verordening aan een onderwijzeres de verplichting op te leggen, in een be paald geval een verzoek om ontslag in te dienen. Woensdagavond is zwaar geboeid te Tiel binnengebracht H. G., de strooper, die in den nacht van Zondag op Maan dag den rijksveldwachter Kamp te Dreu mel zoo ernstig verwondde, dat levens gevaar niet buitengesloten is. Het blijkt, dat de dader Maandag in Nijmegen gebleven is en den avond van dien dag te Weurt op de tram is gestapt, waar hij een kaartje naar Wa- mel kocht. Te Druten echter is hij uit gestapt en vandaar binnendoor naar Dreumel geloopen. Daar heeft hij zich bij zijn zwager in den stal onder het hooi verstopt. Bij het doorzoeken van den zolder, waarbij men met gaffels in het hooi stak, werd G. in het been gewond. Daarna kwam hij voor den dag. Hij is ongehuwd en ongeveer 40 jaar oud. De veldwachter Kamp is overgebracht naar het St. Andreasgesticht. Zijn toe stand is redelijk. Donderdag stond H. G. te Tiel te recht, beklaagd, dat hij op oudejaars avond K. te Dreumel ernstige messne- den en -steken heeft toegebracht. Niet tegenstaande de getuige Kamp geen verklaring kon afleggen, achtte de officier het volledig bewijs geleverd en eischte 8 maanden gevangenisstraf. De Kamper Courant schrijft: Als historisch gebeurd wordt onder staande aardigheid verteld uit „dei lustige Krieg", de stoornis in onze vriendschappelijke betrekkingen met Venezuela. Toen een onzer oorlogssche pen een Venezolaansche boot had ge nomen, sprak haar commandant den Nederlandschen kolonel aan ongeveer met de woorden Mijnheer de commandant! Dat gij mijn schip hebt genomen soit! Maar beleefd verzoek ik u mij daarvan een schriftelijk bewijs te geven, want anders zie ik gebeuren dat mijn regeering mij beschuldigt de boot te gelde te hebben gemaakt. En de vertegenwoordiger onzer marine was zoo vriendelijk den Venezolaan het bonnetje te geven, waarmede hij gerust in zijn vaderland kon terugkeeren. Aan de Parkhaven te Rotterdam is eergisterenavond de kantoorbediende H. D. N., wonende op het Burgemees ter Hoffmanplein, onverhoeds door twee hem onbekende mannen aangerand. Na den kantoorbediende door slagen met een hard voorwerp aan het hoofd te hebben verwond, trachtten zij hem van een portefeuille, inhoudende f 350, te berooven. Dit mislukte; op het hulp geroep van den aangevallene namen de aanranders de vlucht en ontkwamen. De D. Crt. schrijft: In ons avondblad van 5 dezer deelden wij, op gezag van een telegram uit Hull van 2 dezer, mede, dat de bagger molen „Goedhart VI" van de firma Gebr. Goedhart te Dusseldorf, die om streeks Pinksteren van verleden jaar op de Engelsche kust in de monding van de rivier de Humber nabij Huil zonk, met goed gevolg gelicht was. Dit bericht bleek voorbarig. De bag germolen die in diep water overzij ge zonken lag was toen alleen een eind verplaatst maar zat nog bij laag water in 2 voet water, terwijl de vloed daar echter in zes uren 7 a 8 meters oploopt, zoodat alle gevaar nog lang niet ge weken was. Donderdagochtend is hier echter bericht ontvangen dat de molen geheel op het droge is gezet, zoodat thans pogingen kunnen worden aangewend om hem dicht te maken en mogelijk te repa reer en. De firma's P. Hoebee alhier en W. A. van der Tak te Rotterdam hebben hiermee een kranig stuk werk geleverd. Nadat twee Engelsche firma's vijf maan den lang vergeefs hadden beproefd het vaartuig op te ruimen, hebben de Hol- landsche firma's het werk aangenomen en terstond flink aangepakt. Ondanks storm en hooge vloeden hebben zij het werk niet opgegeven, ook niet toen hunne gereedschappen werden stukgeslagen en hunne lichter- schepen moesten vluchten. Telkens keerden zij hardnekkig terug en pakten het onderbroken werk weer op, totdat dit eindelijk met succes werd bekroond. Zoo hebben zij aan het buitenland het bewijs geleverd wat Hollandsche vol harding en kennis vermogen. De rechtbank te Rotterdam veroor deelde Donderdag den heer Sijthoff, di recteur van het „Rotterdamsch Nieuws blad" wegens opname van beleedigende uitdrukkingen in raadsoverzichten in het „Rotterdamsch Nieuwsblad" tegen over mr. Slob, thans burgemeester der gemeente Haarlemmermeer, tot 3 dagen gevangenisstraf en 150 gulden schade vergoeding. In het dorp Vogelensang woont de sigarenhandelaar De Graaf, die geheel blind is. Woensdag vervoegden zich bij hem twee personen, die ieder voor een dubbeltje sigaren kochten; toen ze weg waren bemerkte De Graaf, dat de win kellade was geopend en een bedrag van' f 5 was gestolen. Hij stelde de buren er van in kennis, die twee personen in de richting van Hillegom hadden zien gaan; men begon een drijfjacht en haalde de dieven spoedig in, welke door de gebroeders Ruigrok werden gegrepen en in arrest gesteld. Het be drag werd op hen gevondeneen heeft aan den veldwachter bekend; het zijn twee lieden van Hillegom. Toen Woensdag met den trein van het Maasstation te Rotterdam naar Gouda, eenige bekende kwartjesvinders de reis wilden medemaken, werd het reizende publiek, dat zich in den trein bevond en het personeel van den trein, door de politie hiervan op de hoogte gesteld. Het gevolg er van was, dat twee der kwartjesvinders hun reis uit stelden en het publiek voor de anderen op zijn hoede bleef. Rechtzaken. De Hooge Raad deed dezer dagen uitspraak bij vervroeging in de zaak van mr. Hartog, advocaat te Ber- gen-op-Zoom, door de rechtbank te Breda veroordeeld wegens overtreding van de provinciale verordening van Noord-Brabant op het heffen van weg geld. De Hooge Raad handhaafde de be slissing der Bredasche rechtbank. Zitting van Donderdag 11 Febr. 1909. Uitspraak in zake het O. M. tegen: M. v. W. te Vlijmen, beklaagd van mis handeling, veroordeeld tot 5 maanden ge vangenisstraf; B. d. M. en G. v. d. W. te Woudrichem, diefstal, de le 14 d. en de 2e 2 m. gev.J. M. te Heusden, mish., f 10 of 20 d. h.H. W. v. C. te Sprang, als- voor, 3 m. gev.B. H. te Woudrichem, mish., f 15 of 30 d. h.A. J. S. te Drunen, beleediging, f 15 of 30 d. h.M. L. L. en L. v. R. te Kaatsheuvel, mish. en vernie ling, de le 8 en de 2e 6 m. gev. Door de Piok Pillen genezen. Mevrouw A. Jacobs de Klerk, oud 48 jaren, wonende Rottestraat, te Rotterdam, heeft ons hare genezing bericht door den volgenden brief „Ik heb gedurende langen tijd aan ern stige zenuwzwakte geleden die zich in on gesteldheden van allerlei aard voordeed. In het bijzonder viel het mij moeielijk en pijnlijk te eten, want zoodra het voedsel in mijn keel kwam, had ik een soort van samentrekking der zenuwen en kostte het mij groote moeite mijn voedsel door te slik ken. Ik was zeer zwak en zeer zenuwach tig ik schrikte van de nietigste zaken en een kleinigheid bracht mij geheel over stuur. Daarbij kon ik des nachts den slaap moeilijk vatten en somtijds in het geheel niet. Zoo heb ik heel wat nachten door gebracht zonder te slapen. Na zondereeni gen uitslag vele geneesmiddelen te hebben beproefd, heb ik gebruik gemaakt van de Pink Pillen, die ik wilde nemen omdat ik er zooveel goeds van had hooren zeggen. De Pink Pillen hebben een hoogst geluk kige uitwerking op mijn zenuwstelsel ge had, zij hebben het gekalmeerd en tevens versterkt. Ik heb geen pijnen, geen zenuw aandoeningen, geen schele hoofdpijn meer, ik rust des nachts uitstekend en heb al mijne krachten weergekregen". De Pink Pillen zijn de krachtigste her steller van hét bloed, de beste verkwikker van het zenuwstelsel. Wij raden ten zeerste het gebruik er van aan voor allen die zich zwak en uitgeput gevoelen. Zij geven bloed, krachten en eetlust. Zij kalmeeien de pij nen, regelen de functies der vrouwen be zorgen eep gezonde kleur aan de jonge meisjes en herstellen de bedorven magen. Prijs: fl.75 de doos, f9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Hoofd-depothou- der voor Nederland. 7 Groote Markt te Rotterdkmvoor Heusden en Omstreken bij de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischst/raat, te 's-Hertogenbosch, Herman J. A. /Zeegers, firma P. J. van Gils, Apo theek te Waalwijk, en verder bij ver- schillepide Apothekers en goede drogisten. Kurgerliike Ktand. Werkendam, van 5 tot 12 Febr. Geboren: IJgis, z. v. L Paans en O. Visser. Overleden: Jenneke de Kleijn, 69 j., wed. v. Jan VisserCornelis van Esch, 5 j.Catharina Maria Elisabeth Geer lof, 69 j., echtg. v. Leendert Visser. Dewerken en Sleeuwijk, van 29 Jan. tot 2 Febr. Geboren: Mechelina, d. v. W. van Burgel en N. H. de HaanHendrikus, z. v. G. Ritmeester en E. D. voor den Dag. Overleden: Louiza Colijn, 16 m. Woudrichem, van 18 Jan. tot 5 Febr. Ondertrouwd: Eimert Havelaar, 24j. en Teuntje Baks, 22 j. Geboren: Antonia, d. v. Matthijs Havelaar en Johanna Elizabeth Baks; Pieter, z. v. IJmert van Straten en Maria Johanna de Joode. Drongelen, over de maand Jan. Geboren: Maria Pieternella, d. v. B. A. Treffers en W. P. van TilburgBas- tiana, d. v. W. Schilders en C. Hobo; Willem Adriaan, z. v. A. de Haan en A. in 't Veld. Overleden: Gerrit Marinus, 7 m., z. v. J. Treffers en C. van de Koppel. Mark fhcrlchtcn. Waterhoogte Maastricht (brug.) 11 Febr. 0.61 M. boven 0. 12 0 49 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 10 Febr. 2.08 M. 1.82 M. 4- N.A.P. 11 1-94 1.78 12 1.61 1.51 .%d verten tiën. te HEÜSD1 Aanmelding van Leerlingen voor den op 1 Mei 1909 te epenen nif uwen Cursus bij den Ondergeteekepde vóór 1 Ma t» rt a.«i. Leeftijd voor toelating tot de Voor bereide klasse 12 jaar en tot de Eerste klasse 14 jaar. Benoodigde stukken zijn: le Geboorte akte 2e. een oi meer getuigschriften, waaronder een yan het Hoofd der School, en 3e. verklaring van Ouders of Voogden, dat zij voornemens zijn hem of haar voor bet onderwijs te bestemmen. Het schriftelijk gedeelte van het toclutin&Hrxamen zal plaat heb ben op O Haart a.s. O. DE MOOR. Heuscjén, 12 Februari 1909. Handel in 9CK cents per mud en a 1 Gulden per mud, vrij aan huis. Demcrt /Heusden. een nog in goeden/staat zijnde II ijióvriel, Merk Brennabc/r", met nog beste Dun* lopbanden, FreAwiel, Terugtraprem en Voorvorkrem,/Bel, Solar-lantaarn, enz. Te bevragen onder No. 136, Bureau van dit blac De onroerefade «oederen van W. SMITS Jz., pnder Rijswijkstaan in bod als volgt: Koop I f 26CK/; koop II f 800,koop III f 550,—. Finale verknoping Woensdag 19 Feforuarf/lOOO, voorm. 11 uur pre cies, bij de (/ebrs. Nieowenhuizen te Rijs wijk. InmiddelS worden hoogingen aangeno men ten kantore van den Notaris KERK HOVEN, te Werkendam. A. VAN DEURSEN, DREUMEL. Arrondissements-Rechtbank tc 's-Bosch. HEUSDENs Febr Op de graanmarkt besteedt men voor: Tartee t 8.2'' a f 8.5\ Rogge f 5 8 aft 2 Gerit f 5.80 aft 20, Haver f >.40 a f 7.00, Kool zaad f -Raafkoeken f af Lijnkoeken a f Eieren van tot et. LAND VAK ALTENA. 1 2 Febr. Aardappelen. Vroege f -.f Blauwe f 1 8 i f 8.<i0; Zeeuwen, f 2/ 0 a f 'l 6 Jammen f if.. Hooi \e qual. 10 i U. - le gual. voor de pert) 1 9 f0 a iO Klaverhooi f 10.50 if 12.25 Wit stroo f - if-.- Geel dito 1*'.if 12 Varkent tot een gewicht van 75 K.G. ?6 i 38 ett, zwaardere 40 i 4» ct Boter 1.8 a 1.50 per K.G. Keren f 0.70 i f 0 90 per 26. ALMKERK. De zetting der boter it deze week op de markt f 0.'7!/i de winkelt dut f 0.72'/» ver h. kilo. Keren f .67Vj per -6 tinkt. ZALTBOMMEL Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed Tarwe f 8.0 ƒ8.75, Haverƒ3.25 a f 3,75. Gartt t 4 61 a /4.7» per H.L Boter f 0.7<> af 0.75 per half K G. loeren f 0.90 a .0 per 26 tinkt Biggen f 4,50 a 8.75, Konijnen f .00 a 0.00, Kippen f 0.00 f 0.0" per stuk DUSSEN. l i Febr. De prijs der boter wat heden van f 1.3 a f 1-48. Aanvoer 03 K.G. Zetting 1.44, tieren f 0.8 de 26 stukt. WAAL WIJ K, 12 Febr. De prijt der Boter wat heden van f af'-.31 per K.G. Zetting f 1 24. BESOOI JEN. 9 Frbr. De prijs der Boter was h. den f 1.18 f 1.32 per Kilo. Aangevoerd 311 KG. Eieren f .9 de 26 stuks. Mevr. Jacobs de Klerk (Cl. Héron, Rotterdam.) De Directeur der Rijksnormaallessen te Heusden, itióEsg

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1909 | | pagina 2