WEILAND onder Herpt. Openbare Verpachting Notaris de VOCHT te Waalwijk, Weiland op Bern onder Herpt. Victoria, van de Hamburgsch-Ameri- kaanscbe Lijn, die naar New York moest vertrekken, de lange, zware loopbrug, die het groote stoomschip met den wal verbond, met een groot aantal menschen die er zich op bevonden in het water gevallen. Het waren er 2024, volgens de eene lezing, 3040, volgens de andere. Ze ventien menschen zijn, ten deele ge wond, uit het water gehaald. Volgens de Hamburgische Correspondenz zijn er stellig verscheidene menschen ver dronken. De Daily Chronicle verneemt uit Weenen: Te Cettinje zijn twee Oostenrijkers, terwijl ze rustig op straat liepen, door een volksmenigte aangevallen en als spionnen doodgeknuppeld. Men sneed hun neus, ooren en baard af en de afgerukte lichaamsdeelen werden zege pralend den volke vertoond. Te Parijs is een griezelig ongeluk gebeurd, dat wij ter waarschuwing mee- deelen. Een kapper was bezig een too- neelspeelster met een haarwater het hoofd te wasschen. Plotseling raakte dat haarwater in brand en de vlammen tastten ook den kapper aan. In bewus- teloozen en hopeloozen toestand zijn beiden naar het gasthuis gebracht. Volgens de jongste berichten nopens de aardbeving in het Klein-Aziatische wilajet Sivas zouden 37 menschen ge dood en 19 gewond ziju, terwijl 1500 huizen vernield moeten zijn. De politie te Belgrado heeft de hand gelegd op den Bulgaar Amastassoe en den Serviër Popowits, wonende te Sofia, die, naar men meent te Roestsjoek toe bereidselen troffen tot het plegen van een bomaanslag tegen vorst Ferdinand van Bulgarije bij diens terugkeer uit Petersburg. Zij moeten bekend hebben lid te zijn van een groote samenzwering tegen het leven van den vorst. De zetel van die samenzwering zou te Sofia zijn geves tigd. Zij hadden, naar verluidt, de op dracht zich te Belgrado het noodige materiaal tot het vervaardigen van een bom te verschaffen. Dit materiaal zou een vrouw te Roestsjoek hebben binnen gesmokkeld. Nader verluidt, dat Amastassoe stu dent in de wijsbegeerte en correspondent van te Sofia verschijnende bladen is. Popowits beweert te Belgrado te zijn gekomen om zich te laten inlijven bij het vrijwilligerskorps. Een onderzoek is geopendde politie zoekt de vrovw, die van medeplichtig heid verdacht wordt. Donderdag werd uit Londen gemeld Hedenmiddag laat liep het tegen Joseph Stoddart en diens schoonzoon Catling, wegens het plegen van fraude door middel van een couponwedstrijd, zoogen. bookmaken, te Middelburg (Ne derland), het Centrale Hof voor straf- zeken gevoerd© strafgeding af. Het strafgeding heeft 23 dagen geduurd. Het oordeel der jury luidde na oen debat van 2}/} uur schuldig voor Stod dart op alle twee de punten van de aanklacht, n.l. bedriegerij en nisdadige samenspanning. De jury was het niet eens ten aanzien van Catling, wiens zaak opnieuw moet dienen. Hij is mid delerwijl tegen borgstelling vrijgelaten. Stoddart werd veroordeeld tot 18 maanden gevangenisstraf en in de kos ten van het geding. De voorzitter van het Hof, een over zicht van de zaak voor de gezworenen gevende, brandmerkte den Middelburg- schen couponwedstrijd als een ergerlijke ontduiking van de Engelsche loterij wet, waaraan onverwijld een einde behoorde te worden gemaakt. De voorzitter van het Hof noemde het een schandaal, dat Stoddart, na te Londen veroordeeld te zijn voor dezelfde soort van oplichterij, deze ongehinderd in Nederland kon voortzetten. Gen. Botha heeft in een toespraak op een openbare vergadering de men schen gewaarschuwd voor het gevaar, in verwerping van de ontworpen grond wet van Zuid-Afrika gelegen. Het on vermijdelijke gevolg zou tweedracht wezen, en die kon leiden tot bloed vergieten of inmenging van de rijks- regeering, Zij die geleden hebben in het verleden willen tot dien toestand van strijd niet terug. Hij deed een be roep op het volk om geen Klein-Trans- valers maar Groot-Zuid-Afrikanen te zijn, elkaar de broederhand te geven over de graven der gevallen heen en een vereenigd vaderland te maken. Twee Londensche kiesrechtvrouwen hebben getracht in minister Asquith's huis te komen door middel van de post. Zij werden aan de post ter bezorging toevertrouwd; voor ieder exemplaar moest drie stuiver port worden betaald. Een brievenbesteller bracht de twee levende postzakken naar het huis van den minister. Daar werd echter de aanneming geweigerd. Woensdagavond hebben de stemrecht vrouwen een besliste poging gedaan om binnen het parlement te komen. Onverschrokken trachtten zij de politie te overrompelen. V1 ilde tooneelen waren er het gevolg van. Zes en twintig stem recht vrouwen zijn opgebracht. De kiesrechtvrouwen weigerden Don derdag voor den politierechter zekerheid te stellen voor hun goed gedrag en verkozen de een tot twee maanden ge vangenisstraf, die de rechter hun oplegde. Juffrouw Berta Marzahn, de vrouw van een werkman, in Lichtenberg bij Berlijn, meldde Maandag aan de politie, dat de steker haar op de Frankfurter Chaussee aangerand en gewond had. Den volgenden dag gaf haar aanrander het bleek er een tegen wil endank te zijn zichzelf bij de politie aan. Hij is een joris goedbloed, die geen kip kwaad zou doen, en vertelde, dat hij Maandag kalm zijns weegs ging, toen plotseling een hem onbekende vrouw op hem toerende en hem om armde. De man bleef verplet staan, ter wijl juffrouw Marzahn een eindje door liep en daarna luid om hulp riep. De zoogenaamde steker kuierde op zijn gemak verder. Toen hij 's avonds in de krant van een aanranding door den steker gewag vond gemaakt, besloot hij naar de politie te gaan, om te vertel len, hoe de vork in den steel zat. Juf frouw Marzahn zal nu ter zak© van een valsche aanklacht en grove onhebbe lijkheid vervolgd worden. Verder zal ook een schoolknaap ge straft worden, die aan de politie kwam vertellen, dat de steker een por in zijn schoolransel had gegeven. In den ran sel vond de politie een schrift met twee steken er doorheen. De knaap kon niet uitleggen, hoe het kwam, dat zijn ran sel maar een steek en het schrift twee steken had gekregen. Men denkt, dat hij zelf voor steker gespeeld heeft, om de openbare aandacht op zich te ves tigen. De Senaat van den staat Californië heeft met 28 tegen 7 stemmen een motie aangenomen, waarin wordt aan gedrongen op het weren van alle Aziaten uit de Vereenigde Staten. Het wekt verbazing, dat de Aziaten- quaestie weer is opgerakeld. In den omtrek van Verona en Brescia is buitengewoon veel sneeuw gevallen. Het spoorwegverkeer ondervindt ver traging. IMaalselOk Nieuws. HEUSDEN, 27 Februari. Naar wij vernemen zal de dames-zang- vereeniging „Excelsior" a. s. Dinsdagavond 2 Maart in de zaal van het hotel „Het Wapen van Amsterdam" eene uitvoering van verschillende zangnummers geven, ge volgd door eene Operette en een tooneel- stukje. Wij kregen inzage van het programma en het belooft werkelijk een zeer geanimeer- den avond te worden. Den 23 dezer is door een inwoner van Heusden verloren een bruin lederen Eortefuile, inhoudende ruim f 200 aan ankpapier. De eerlijke vinder kan op een goede be looning rekenen als hij ze bij den Wacht meester te Heusden brengt. In den nacht van 22 op 23 dezer, is te Haarsteeg door drie maskers A. W. Hagen mishandeld en 12 wonden toege bracht. De Rijkspolitie heeft onderzoek ingesteld. In den nacht van 23 op 24 dezer, is bij den bakker Swagemakers alhier, door een oude bekende, een glasruit stuk ge gooid. Procesverbaal is opgemaakt. In den avond van den 22 dezer, trok het de aandacht der Rijkspolitie dat een hondenwagen zonder licht te Heusden werd vervoerd. Bij onderzoek bleek dat daarop een dood doch nog warm kalf werd vervoerd. De vervoerder beweerde dat het te Herpt nog leefde, waar hij het gekocht had. Een buitenkansjeproces-verbaal voor rijden zonder licht en een dood kalf. Het dep. Heusden van de Maatsch. tot Nut v. h. Algemeen, zal Zaterdag 6 Maart ten zes ure in de zaal Concordia een voordracht geven met lichtbeelden voor kinderen, waartoe alle kinderen van 814 jaar vrijen toegang hebben. AALST. De caféhouder B. welke eenige dagen geleden in zijn woning werd gearres teerd in verband met een plaatsgehad heb benden brand, is door de rechtbank te Tiel weder op vrije voeten gesteld. Zondagvoormiddag half tien ure zal alhier optreden Ds. J. W. Pieper, predikant te Zevenhuizen. WIJK. Volgens de meening van ver schillende landbouwers staat het er met het winterkoren slecht bij. Veel is er be vroren, en daar het des nachts nog zoo hard vriest, en overdag dooiend is, ismen bevreest voor hetgeen nog over is. WAARDHUIZEN. In de Geref. kerk zal hier a.s. Zondagmiddag optreden Ds. Osinga uit Werkendam. DUSSEN. (polder.) In het lokaal „Uw Koninkrijk Kome", zal a.s. Zondagmiddag optreden Ds. Klaassen. WOUDRICHEM. Mr. A. v. d. Broeck, officieel afgevaardigde der Canadeesche Re geering is over Emigratie enz., Maandag 1 Maart te spreken in ,,'t Zwarte Paard", eigenaar P. Kieboom te Woudrichem, alwaar ook de agent der Allan Line, de heer J. Kieboom Pz. te spreken zal zijn over passage. GENDEREN. In de gisteren gehouden vergadering van den gemeenteraad werd medegedeeld dat Ged. Staten hebben goed gekeurd de aankoop van den Molenwerf, om aldaar een school te bouwen; voorts werd besloten, ingevolge het verzoek van den polder van Genderen, om een heining te stellen aan den Genderschen dijk, waar voor het waterschap jaarlijks f 5 vergoeding zal geven. Eindelijk wordt nog besloten voor de brandspuit te Heusden nieuwe slangen aan te koopen en een persoon voor het onderhoud der brandspuit aan teBtellen; terwijl er in eene te ontwerpen politieveror dening ook het onderwerp brandspuit nader zal worden geregeld. VEEN. Als een bewijs dat de handel in hooi alhier levendig is, gelde, dat bin- nenveldsch hooi wordt afgeleverd tegen 16 17 gld. de 500 K.G. De goede resultaten verleden jaar met de witte uien verkregen, in verband met den slechten aardappeloogst der laatste jaren, zijn oorzaak dat ook dit jaar weer een grootere hoeveelheid wit uienzaad wordt uitgezaaid. Ook worden ongeveer 2J H.A. bezaaid met z.g. „prikkels". Werd door eenige arbeiders reeds een begin gemaakt met het bespitten van het land, thans is dit tengevolge van de nachtvorsten voorloopig uitgesteld moeten worden. Voor het land zelf is dit niet van na- deeligen invloed, doch de arbeider, welke om dezen tijd een daggeld kan verdienen mist nu ook deze verdiensten. Een inwoner welke veel last van ratten had, had in zijn schuurtje een papje klaar gemaakt om van deze lastige buren verlost te worden. In deze schuur logeerde ook een ezel. Nieuwsgierig naar de pap had hij zich 's nachts losgewerkt en er van gegeten. Wie had kunnen denken, dat de inhoud voor ons grauwtje zulke ernstige zou hebben, want 's morgens telde het ezel rijk een collega minder. DRONGELEN. Naar ons wordt medege deeld zal door de Nederlandsche Harddra verij- en Renvereeniging, bij de heeren Gebrs. OerlemansVan der Schans alhier worden gestationeerd, de Anglo Normandi- schen hengst „Farfadet". In het weekblad „Het Paard" van 16 Oct. 1908, wordt over dezen hengst o. a. vermeld„23 c.M. ruim, gaat buitengewoon en model zoo ze in Holland nog niet gezien hebben". „Farfadet" is halfbroeder van den hengst, verleden najaar door het Fransche Ministerie van Landbouw met den eersten prijs bekroond. Ongetwijfeld is het dus een groote aanwinst voor de fokkerij van het edel landbouw koetspaard in deze streek. *ANDEL. De zangvereeniging „Heb dan de waarheid en den vrede lief," directeur de heer A. Nieuwenhuizen gaf Donderdag avond eene openbare uitvoering. Wij mogen zeggen, dat het programma flink werd af gewerkt en dat zoowel de zang als de voor drachten blijk gaven van uitstekende studie. Het publiek heeft genoten en keerde om ruim half elf voldaan huiswaarts. Doordat de planken in den schoorsteen vuur vatten ontstond bij J. A. alhier een begin van brand, welke zich nog al ernstig liet aanzien. Door het flink optreden van A. zelf, werd echter het brandje spoedig gebluscht en zoodoende erger voorkomen. Op het gedane verzoek aan den Gemeenteraad, door de Maatschappij tot détailverkoop van Petroleum, tot het plaat sen van een benzinekluis op het erf van den heer H. J. Reaut, werd afwijzend be schikt. Door Mej. de Wed. Kalis (veerhuis) werd aanvraag gedaan voor het leggen van een steiger, ten behoeve der stoombootdienst. Reeds werd daarop goedgunstig beschikt en zullen de werkzaamheden spoedig aanvangen. HERWIJNEN. Zondag vermaakten zich de kinderen van P. H., schipper, met een slede op het broze ijs. Twee zaten op de slede en twee duwden haar al spelende voort, en zoo ging het de bekende „Oude Wiel" op. Al spoedig zakten allen door het ijs en de moeder, uitziende waar haar kinderen waren hoorde het gekerm, en hulp roepende begaf zij zich naar de plaats des onheils, doch zakte er zelf ook door, zoodat zij geen kans had om de kinderen te redden, daar zij zelf ook al in gevaar verkeerde. Inmiddels was veel volk toegesneld met ladders, bagger- beugels enz. De moeder en twee kinderen waren spoedig gered. A. v. R. greep met den baggerbeugel een meisje, en terwijl er spanning heerschte waar het jongetje moest zijn, werd bij het ophalen het raadsel op gelost: het kind had zich onder het ijs vastgeklampt aan de voeten van zijn zusje. Den geneesheer, spoedig ter plaatse, is het eindelijk mogen gelukken de levens geesten van het doodgewaande kind weer op te wekken. Binnenland. Men meldt uit den Haag: In de laatstverstreken dagen is weer waargenomen, dat in weerwil van alle dringende verzoeken en maatregelen, het publiek niet wil nalaten Hare Ma jesteit de Koningin op Haar wande lingen in de residentie lastig te vallen en hinderlijk te volgen. De Tijd deelt mede, dat er voldoen de termen gevonden zijn om ten aan zien van strafbare feiten, begaan bij de verkiezingen indeStaten-districten Gul pen en Meersen, van justitiewege in te grijpen. Te Wageningen is in den nacht van Maandag op Dinsdag ingebroken in de villa bewoond door mevr. v. d. L. Ver schillende zaken van waarde zijn gesto len en aan opkoopers verkocht, bij wie de politie ze in beslag beeft genomen. ■RÜ onderzoek is gebleken, dat de i3 gepleegd door den zoon des Eenigen tijd geleden is melding ge maakt van een Alkmaarschcn weesva der wiens vrouw was overleden ©n die per' huwelijksadvertentie eene nieuwe gade had gevonden, ten einde deze te vens tot weesmoeder te doen promo- veeren. Men meldt thans dat wel de we®3" moeder in spé korten tijd de verloofde van den weesvader is geweest, doch dat zij nu weer vertrokken is. De gemeente Alkmaar heeft tot heden nog altoos geen officieele weesmoeder io het Bur gerweeshuis Zekere G. te Dinxperlo heeft bij de Nederlandsche autoriteiten een klacht ingediend wegens machtsmisbruik van een Pruisisch grensbeambte. Deze had hem, toen hij vermoedde, dat hij smok kelde, op Hollandsch grondgebied aan gehouden en met een wapen bedreigd. De Pruisische autoriteiten hebben ook reeds een plaatselijk onderzoek laten instellen, terwijl een photographische opneming der plaats, waar het feit plaats had, aan de Nederlandsche regeering is opgezonden. De Haagsche Rechtbank heeft den tandarts H. Hamburg veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf wegens het ze denmisdrijf, strafbaar gesteld bij art. 243 Wetboek van Strafrecht, aannemen de dat bekl. wist, dat de vrouw in staat van bewusteloosheid of onmacht ver keerde. Uit het in het openbaar uitgesproken vonnis bleek o. m. dat de jongedochter in quaestie z:ch op 24 December 1907 had begeven naar de woning van den tandarts H. in de Lange Houtstraat al daar, dat hij zich van daar met haar begeven had naar de Van Kinsbergen- straat alwaar hij mede een operatieka mer had, om haar aldaar de maat te nemen van een gebit. Dat hij haar daar ten huize in bewusteloozen toestand had gebracht en dat, toen zij tot be wustzijn teruggekeerd was, zij op den grond lag en zich haar kleeren in wan ordelijken toestand bevonden. Uit de verklaringen van de deskun digen, door de rechtbank als haar oor deel overgenomen, bleek dat het tijd stip der bevalling zeer nauw verband hield met het tijdstip waarop de jonge vrouw zich met den nu veroordeelde in de operatiekamer had bevonden. Voorts bleek dat de bediende van den tandarts, op een aldaar niet ver wacht wordend tijdstip, op zekeren dag in de operatiekamer komend (hier be trof het weer een ander geval) aldaar een vrouwelijke patient bewusteloos op de canapé had zien liggen eveneens met haar kleeren in wanordelijken toe stand. Ten slotte bleek uit de verklaringen van nog een vijftal andere vrouwelijke patiënten, dat de veroordeelde zich ook met hen onbehoorlijke handelingen had veroorloofd of dit had trachten te doen. Namens den tandarts is door zijn raadsman, mr. L. W. van Gigch, hoo- ger beroep aangeteekend. Men meldt uit IJmuiden aan de „Tel." De geheele equipage van het s.s. Zuid-Holland", te IJmuiden in lossing, is ziek. De kapitein is reeds te Grims by door een anderen vervangen, en is nu met den lsten stuurman en een matroos opgenomen in het Koning Willems huis, alhier. Ze hebben allen gegeten van vleesch, uit Amsterdam meegeuomen, waardoor allen vermoe delijk licht vergiftigd zijn. Het restant vleesch is in beslag genomen. Men schrijft uit Bergambacht aan de „Rott.": „Dachten wij voor eenige dagen, dat de rust in onze gemeente was terug gekeerd, Zondagavond werden wij door het tegenovergestelde verrast. Het was toen weer verschrikkelijk rumoerig. Er was enorm veel volk op de been. Niet slechts liepen er veel beschonkenen langs de straat, maar sommigen rolden zelfs in dronkenschap langs den weg. Bij Van den Oever (anti-rev. Raads lid) werd voor de zooveelste maal een ruit verbrijzeld. Ook een lantaarn werd stukgesmeten. Het slot vanMit oproer was een paar bekeuringen wegens dronkenschap. Zou het niet dringend noodig zijn, dat men hier eens een aanvang maakte met de herbergen op Zondagavond te sluiten? Dit zou o. i. wel meewerken om de dolle hoofden wat tot bedaren te brengen." legen, mede tet slachtoffer van den zelfmoord is geworden. De nachtpor tier vond hem Donderdagmorgen be wusteloos op zijn bed, klaarblijkelijk gestikt in het gas, dat hem door ope ningen in den vloer bereikt had. De ijlings te hulp geroepen medische hulp mocbt niet baten. Woensdagmorgen werd in 't Zaad een 17-jarigen jongen dood in een schuit gevondeneerst werd gedacht dat hij aan kolendamp-verstikking was overleden, doch later is gebleken dat hij gedurende den nacht last heeft ge had van brakingen, terwijl de schipper met den jongen in 't zelfde vertrek sliep. De justitie heeft een onderzoek ingesteld. De maréchaussée te Rozendaal heeft Woensdagnacht te Gastel een drietal inbrekers gearresteerd, n.l. J. T. en C. v. d. B., uit die gemeente, en A. B., onder Rozendaal. Deze persoueu h&ddo-^. nog den vorigen nacht een inbraak gepleegd bij den heer v. d. Berg op het stationsemplacement te Rozendaal. Woensdagavond kwamen per auto no. 2030 vier personen te Overschie aan, waar ze in de „Vergulde Koets wagen" afstapten. Na er grove vertering gemaakt te hebben, wilden zij vertrek ken zonder betalen, nadat zij eerst nog den boel stuk geslagen hadden. Tal van menschen waren inmiddels op de been gekomen en trachtten de auto tegen te houden, hetgeen evenwel alleen gelukte door het juist bijtijds ophalen van de brug. De hoofdpersoon werd toen met vereenigde krachten opge bracht en in het politiebureau opge sloten, waar terstond procesverbaal werd opgemaakt. De hoed van den geweldenaar vond men later in de'herberg; hij vermeldde den naam van den eigenaar. Burgerlijke Stand. Werkendam, van 19 tot 26 Febr. Geboren: Elisabeth, d. v. J. Blokland en E. Visser. Overleden: Adriana de Vries, 18j Adriana Cornelia de Keizer, 8 m. Marktberichten. Waterhoogte Maastricht (brug.) 25 Febr. 0.25 M. beneden 0. 26 0.30 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 24 Febr. 1.13 M. 0.78 M. -f N.A.P. 25 1.11 0.67 26 1.07 0.59 d verten tiën. Men meldt uit Amsterdam In een hotel in de Kalverstraat heeft zich Woensdagnacht een gehuwde dame uit Utrecht, die daar 's avonds zonder bagage was aangekomen, van het leven beroofd door zich in de badkamer op te sluiten en de gaskraan open te zetten. Van deze treurige daad zouden wij geen melding maken, ware het niet dat een jonge kellner van 21 jaar, wiens slaapvertrek boven de badkamer is ge Zij, die genegen zijn, op de zelfde voorwaarden als in 1908 dit jaar weder planten van Floralia te ontvangen, worden verzocht, zich daar toe aan te melden op Zaterdag 6 Haart a.s., des namiddags tus- schen 4uur in de IJstent alhier. HET BESTUUR. VAN zal op Donderdag 4 Maart voor de heeren TIMMERMANS q.q.a te Waalwijk, des namiddags te 6 ure, ter herberge van JAN BUYS te Herpt PUBLIEK VERPACHTEN: Voor den tijd van 6 jaren. Voorste gedeelte Oude Wimperkamp 3.26.88 Nieuwe Wimperkamp2.78.40 Nieuwenbof2.48.50 De Vorring1.15.00 Inlichtingen worden gegeven door H. Verhoeven te Luttelherpt, die Dinsdag Maart, des voormiddags aanwijzing zal doen, te beginnen aan het Stoomgemaal. Zie billetten. hoizes niet een vriend. Beiden zijn naar Amsterdam gevlucht waar hun spoor door de politie ontdekt is. HEUSDEN27 Febr. Op de graanmarkt besteedt men voor: Tarwe 1 6.50 a f 8.90, Rogge J 5.80 af 6 20, Ger»t f 5.8 af '-.80, Haver f 4.5ft a f 7.80, Kool zaad Raapkoeken f af Lijnkoeken af Eieren van tot et. LAND VAN ALTENA, 26 Febr. Aardappelen. Vroege f -.f Blauwe f 1.60 a f .8"; Zeeuwen, 1.8 cl f 1 90, Jammen f k f Hooi \e qual. f 14 k f 16. ie qual. (voor de pert) t 10 0 a 13 50 Klaverhooi f 1 '.00 a f 14.Wit stroo f k f Geel dito f IV— k f \'~l Varkens tot een gewicht van 75 K.6. 38 k 40 ets. zwaardere 40 k 4! et Boter f 1.8 a 1.50 per K.G. Eieren f 0.70 k f 1 00 per 26. ALM KERK. De zetting der boter is deze week op de markt f 0.7' in de winkels dus f 0.75 per h. kilo. Eieren f 0.7 per 26 stuks. ZALTB OMMEL Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed Tarwe f S.i a f 8,75, Haver ƒ3.25 af 3,80. Garst 4 75 a f 4.80 per H.L.\ Boter f 0.7» af 0.8 per half K.G. Eieren J 0.95 a f 1. 5 per26stuks Biggen f ,75 a f 10.50, Konijn- n f .00 a f 0.00, Kippen f 0.00 /•O.OO per stuk DUSSEN 25 Febr. De prijs der boter was heden van 1.15 a f 147. Aanvoer 44 K G. Zetting f 1.33. Eieren f 0.75 de 26 tuks WAAL WIJK, 25 Febr. De prijs der Boter was heden van f 1.23 a f l.»0 per K.G. Zetting f 1 33.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1909 | | pagina 2