DIENSTBODE. GemenbileerSe Kamer DIENSTBODE, Tweede MEID, Dienstbode, Firma Soesman, „In de Kleine Winst aan te besteden: „DE LELIE" A.H. Hansen. GEVRAAGD. Zondagavond op de Noordzee opgepikt loor het Noordsohe stoomschip Segovia, dat dezer dagen te Dartmouth binnen komende, daarvan bericht gaf. De ballon droeg den naam Risque Tout, hetgeen men zou kunnen vertalen met de Waag hals. llEkllüDlIlklliXi. Jaolit en Visschery. De Burgemeester van Heusden, brengt ter kennis van belanghebbenden, dat de aanvragen om Jacht- en Vischakten en kostelooze vergunningen voor het dienst jaar 1909/10 vóór den len April a s. ter Secretarie dezer gemeente behooren te zijn ingediend. Heusden, den 11 Maart 1909. 3*l»at«elMk Nieuws, HEUSDEN, 13 Maart. Deze week ontving onze stadgenoot de heer Ant. van Rijswijk, vanwege de Konink lijke Pakketvaartmaatschappij in Ned. O. Indië zijne aanstelling als machinist 3e klasse. Wel wat overhaast, n.l. reeds 27 Maart a.s. zal genoemde v. R. zich moeten inschepen met bestemming naar Batavia, om na aldaar een cursus te hebben door- loopen, in functie te worden gesteld voor t en tijdvak van vier jaren. Onze beste wenschen vergezellen hem Tot ons genoegen vernemen wij, dat ie Rederijkerskamer „de Olijftack" onder ie kenspreuk: „De olijfboom zal zijne vrucht afwerpen", die nu vanaf 1875 was ingesluimerd, weder gaat herleven. Een aanvankelijk getal van 13 leden (8 dames en 5 heeren) heeft zich vereenigd om zich te gaan oefenen in de uiterlijke welspre kendheid. Wij vleien ons de nieuwe kamer in de a.s. wintermaanden ten tooneele te zien verschijnen. Aan belangstelling zal het voorzeker niet ontbreken. Het bestuur is sa&mgesteld als volgt: de heer J. v. Eldèk Thieme, voorzitter, mevr. J. van Weijnsbergen, penningmeeste- resse, mej. J. Honcoop, sohrijfster en de heer A. Alt, leider. WERKENDAM. De bioscoop heeft Woensdag en Donderdag in de Nutszaal niet voor stoelen en banken gewerkt. De zaal was geregeld stampvol. 't Heeft niets mogen baten, dat de heer Hakkers in de laatste land bouw ver gadering terecht wees op de verplichting van de leden om mede te werken tot den bloei van eene aan de gemeente door hen zelf gevraagde veemarkt. Er verscheen gis ter geen enkel beest (varkens uitgezonderd), zoodat de gemeente haar geld voor niets heeft uitgegeven. Eventueele andere aanvra gen van de vereeniging aan de gemeente zullen dus voortaan weinig kans op succes hebben. ANDEL. De heer P. Lodder sedert ruim 13 jaar notaris alhier, gaat 1 Mei a.s. onze gemeente verlaten. Naar we vernemen gaat Z.E. te Scheveningen wonen. Maandag 15 Maart des morgens om 9 uur zal in het gebouw der openbare school de kostelooze inenting plaats hebben. De aanbesteding van de werkzaam heden aan de schutsluis alhier (het inbren gen van een nieuwe deur) zal 31 Maart aanstaande plaats hebben. WOUDRICHEM. Drie landbouwers al hier, hebben van hun landheer, Dr. var. Straaten te Gorinchem, bij de betaling der landpacht de helft van het bedrag terug ontvangen, omdat hun gewas verleden jaar door hagelslag zooveel geleden had. In dea ouderdom van 80 jaren over leed alhier de heer De Jong de Bosson, sinds jaren lid van den gemeenteraad en wethouder. In hem verliest de gemeente een algemeen zeer geacht raadslid en wet houder. De in het vorig jaar alhier opgerichte feestcommissie, is, met het oog op de a.s. blijde verwachting, reeds druk in de weer met de voorbereidende werkzaamheden. Met zekerheid is door de commissie reeds vastgesteld, dat op den dag, op welke de heugelijke gebeurtenis bekend zal zijn, des avondg een groote lichtstoet zal gehouden worden, waaraan een ieder zal kunnen ■leel nemen. De commissie heeft een overeenkomst gesloten, met een groot muziekkoor, van vijf-en-twintig muzikanten, hetwelk dien lichtstoet zal opluisteren. Na afloop van den lichtstoet zal er op den toren een electrische verlichting wor den ontstoken, die ons goede Woudrichem in een zee van licht zal doen baden, terwijl zeer hoog in de lucht een electrische ser pentine ontploffing zal plaats hebben die uren ver in den omtrek te zien zal zijn. ZUILICHEM. Op het houtvlot voor de visscherij op de Waal, had Woensdag 1.1. een jeugdige visscher de onvoorzichtigheid met een geweer op eene plank te schieten. Het geweer sprong uit elkaar, en doodde den 35-jarigen v. D. alhier, een ongehuwd persoon, de kostwinner zijner moeder. GAMEREN. De heer M. A. de Geus heeft voor 't a.s. seisoen weer een prachtige dekhengst aangekocht. Genoemde hengst, genaamd Arthur, is goedgekeurd en opge nomen in 't G. P. St. en van Oldenb. ras. HERPT. De kegelclub „Door vriend schap saam verbonden" alhier, heeft weder hare algemeene jaarvergadering gehouden. De leden waren trouw opgekomen en er heerschte een gezellige opgewekte stemming. Uit het jaarverslag van den secretaris-pen ningmeester bleek, dat de toestand der vereeniging gunstig is te noemen. Het be stuur zal dit jaar als volgt zijn samenge steld: W. C. van Grevenbroek, pres.; W. C. Verhoeven, vice-pres., Jac. Verhoeven, secret.-penningm., J. v. Gammeren, le com missaris en A. Buijs, 2e commissaris. HAARSTEEG. Alhier is een coöperatieve roomboterfabriek opgericht, die door hand kracht zal gedreven worden. 41 deelhebbers met 120 koeien zijn toegetreden. In een vroegere roomboterfabriek, waar nog een volledige inventaris aanwezig was, zijn de werkzaamheden reeds begonnen. Het bestuur bestaat uit de heeren: W. v. d. Brandt, voorzitter, H. de Vaan, J. Vroomans en H. Vugts, terwijl als directeur optreedt N. v. d. Water. MEEUWEN. Donderdagavond reed een molenaarsknecht uit Dussen per fiets naar Meeuwen. In de nabijheid van de gemeente gekomen, sprong plotseling een gedaante te voorschijn, geheel wit, met een flinken staart en kwam springende en dansende op de fiets af. De molenaar, die niet zoo erg verlegen is, sprong plotseling van zijn rijwiel, greep het „spook" en gaf het een zoodanig pak slaag, dat de lust tot het spoken wel voor goed verdwenen zal zijn. Het bleek te zijn een bakkersknecht uit Babiloniënbroek, die een wit laken had omgedaan en voorzien was van een koeien- staart. DUSSEN. Joh. H. Wz. had het ongeluk een portemonnaie, inhoudende ruim tien gulden, te verliezen. In het lokaal „Uw Koninkrijk Kome" is a.s. Zondagnamiddag dienst, waarin ds. Klaassen zal voorgaan. NIEUWENDIJK. Bij den landbouwer S. W. Donker, zijn bij een extra jacht in de schuur op één middag, niet minder dan 126 ratten gedood. VEEN. Ten behoeve van de Rijkspost spaarbank alhier werden aan het Hulp kantoor alhier gedaan 25 inlagen tot een bedrag van 1 956.30. Tot groot genoegen van allen, die belang stellen in den bloei en den vooruit gang van het fanfare-gezelschap „Wilhel- mina" alhier vernemen wij, dat de heer S. Spiero solo-trombonist aan het Bossche stedelijk orkest, gediplomeerd muziekleeraar van het Koninklijk conservatoire te's-Hage als directeur aan dat corps is verbonden en reeds heden met de leiding der oefe ningen is aangevangen. Wij wenschen het corps geluk met de gedane keuze. Kiiuienlaod. De Tweede Kamer heeft zonder stem ming aangenomen het wetsontwerp tot heffing van personeele belasting wegens motorrijtuigen. De gewijzigde motie-Schaper, uitspre kende de wenschelijkheid van den 10 uren-dag behoudens onvermijdelijke uit zonderingen werd verworpen met 49 tegen 28. De motie-Aalberse o. s., uit sprekende de wenschelijkheid van den 10 uren-dag, behoudens noodzakelijke uitzonderingen en overgangsmaatrege len, werd aangenomen met 54 tegen 25. Omtrent het pantserschip „De Zeven Provinciën", dat Maandag 15 dezer op de Rijkswerf te Amsterdam, in tegen woordigheid van Z. K. H. Prins Hen drik der Nederlanden, te water gelaten wordt, zijn de volgende bijzonderheden te melden Het schip is geheel van staal, 1 ieeft een lengte van 101,5 een breedte van 17.1, een diepgang van 6.15 M., een waterverplaatsing van 6525 tonnen en een stoomvermogen van 7500 indic. paardenkracht. Het stalen pantser van den gordel heeft een dikte van 100 tot 150, van den geschuttoren van 250, van den commandotoren van 200 en van het dek van 50 mM. De bewape ning bestaat uit 20 kanonnen en 1 mortier. Er komen twee masten met seinra's op het schip, hetwelk voorzien wordt van een electrische ventilatie-inrich- ting en verschillende zoeklichten, ge drevendoor compound stoom werktu igen. De bemanning zal uit 441 personen bestaan. De „Zeven Provinciën" is dan het grootste schip onzer marine, thans is het pantserschip „Maarten Harpertsz. Tromp", in de jaren 1903 en 1904 op dezelfde werf gebouwd, het grootste, dit heeft een lengte van 100.8 M. Naar de Avondpost verneemt, heeft de regeering den Gouverneur-Generaal van Ned.-Indië verzocht, maatregelen te wil len nemen, dat aan gouvernements- scholen geen andere spelling dan die van De Vries en Te Winkel wordt ge bruikt. De vereenvoudigde spelling is verboden. Dezer dagen vervoegde zich in den winkel van een juweliier te Leiden een fatsoenlijke vrouw, boerintype, om drie gouden kettingen op zicht te mogen ontvangen voor een den juwelier goed bekende familie, die hij meer leverde. Hij gaf het gevraagde ter waarde van f 150 mee, doch toen hij na een tijd wachten aan het opgegeven adres in formeerde, bleek men van het geval niets te weten. De juwelier was dus I het slachtoffer geworden van een han- i dig oplichtster, vermoedelijk dezelfde, die verleden jaar een ander winkelier te Leiden voor vier gouden kettingen oplichtte. Bij „de Lindeboom", even beneden de Tolkamer, is door Millingsche vis- schers een oud kanon gevonden, dat door het laatste hooge water bloot is komen te liggen. Het is 2.90 M. lang, de mond heeft een middellijn van 12 c.M., terwijl 't gewicht wordt geschat op 2000 K.G. Waarschijnlijk is het af komstig van de Franschen. die in 1672 bij de Tolkamer den Rijn doorwaadden. Men meldt uit Finsterwoldo Woensdagnamiddag om 2 uur kwa men de werkloozen weder samen en trokken om 4 uur naar 't café Buurma j waar de commissie voor extra-bedeeling en burgemeester en wethouders samen overlegden, wat in het belang der werk loozen moest worden gedaan. Om ongeveer half zes werd door den burgemeaster medegedeeld, dat de com missie nog niet gereed was met haar taak, zoodat de arbeiders nog een uurtje geduld moesten hebben. Ze trokken toen weder door het dorp. Van 7 tot 8 uur werd allen, wier namen op een lijst waren geplaatst, ten getale van ongeveer 100, werk beloofd. Vele werkgevers werden genoemd bij wien ze zich morgen vroeg kunnen vervoegen, doch toen geen geld werd uitgedeeld, begonnen ook vrouwen zich met de zaak te bemoeien. Er ontstond een gedrang en de ma rechaussees te paard losten twee scho ten onmiddellijk achter elkaar, op de menigte, waardoor J. P. Nuninga in een been en B. Timmer in een schou der werd getroffen. Dq eerste stond als nieuwsgierige bij de menigte. In een oogwenk was het volk verstrooid. Man nen, vrouwen, kinderen vluchtten in in lanen en binnen ijzeren hekken. In den eersten tijd bleven de mare chaussees twee te paard en vier te voet hij het café Buurma, doch spoe dig werden ze nog versterkt door drie manschappen te paard van elders en toen werd druk gesurveilleerd door vijf manschappen te paard, vier te voet en de gemeentepolitie. Over de aanleiding tot het schieten hebben we geen zekerheid kunnen krij gen. Er wordt beweerd, dat het een ongeluk is, doch ook, dat de marechaus sees in de duisternis werden aangeval len. Tot 9' j uur stonden hier en daar nog kleine groepjes bij de straat, doch toen werd het zeer rustig. Later werd bericht, dat de juiste oor zaak van het ongeval het volgende blijkt te zijn De marechaussee trokken toen het volk opdrong de karabijnen. Twee ar beiders grepen, om ongelukken te voor komen, de vuurwapenen bij de loopen en drukten ze naar den grond. De vuur wapenen gingen af, de kogels ketsten tegen de keien en troffen daarna de genoemde personen. Aangezien bijna alle werkloozen thans aan den arbeid zijn gezet, is verder alles rustig. Van een in aanbouw zijnd perceel, Foeliestraat hoek Rapenburg te Amster dam, is Donderdagochtend een muur ingestort, waardoor twee werklieden ernstig gewond werden. Een werd met gebroken been naar 't Binnengasthuis, de ander in bedenkelijken toestand naar het Port. Isr. Ziekenhuis vervoerd. De oorzaak van liet pngeval is in onderzoek. Woensdagnacht is te 's-Gravenhage ingebroken bij de firma J. H. Varen- kamp Zn., aan de Groenmarkt in de onmiddellijke nabijheid van het politie bureau. De vrij zware brandkast in het kantoor werd gekanteld en in een der zijwanden van de kast een gat geboord, dat echter niet groot genoeg was om de in de brandkast bevindende waarde daaruit te halen. Ware dit wel gelukt, dan nog zou de dief of dieven slechts eenig zilvergeld gevonden hebben, daar de firmanten gewoon zijn, 's avonds de papieren van waarde mee naar huis te nemen. Uit het- kasregister in den winkel was het geld weggenomen verder waren een paar lessenaars in het kan toor opengemaakt en het daarin aan wezige geld voor goeden prijs verklaard, Het losse kopergeld was blijkbaar niet naar de gading der dieven, want dit hebben zij onaangeroerd gelaten. In het geheel is ongeveer f 20 aan specie gestolen. De firma is tegen inbraak verzekerd. Uit 's-Gravenhage wordt gemeld: Naar verluidt, dreigt de stukadoors staking een nieuwen en ernstigen keer te nemen. In de vergaderingen van enkele patroons-organisaties zou het denkbeeld geopperd zijn om, des noodig, tot een geleidelijke, geheele uitsluiting in de bouwvakken over te gaan. Eergisteren is door het springen van een geweer, waarmede eenige visschers te Aalst (gemeente Poederoijen) zich schietende vermaakten, een 19-jarig persoon gedood. Uit Rotterdam wordt geschreven: In het pakhuis aan den Breeden Hilledijk 151, van de firma Brandjes, Dalmeijer Rogier, stuwadoors, alhier, kwam Donderdagnamiddag omstreeks kwartier over tweeën binnenloopen de losse werkman K. S. Zonder eenige aanleiding, maar vermoedelijk omdat hij niet in het werk werd aangenomen, loste hij plotseling een revolverschot op den geen kwaad vermoedenden baas K. de W., wonende in de Rechthuis laan 36. De kogel doorschoot den hoed van den baas, doch deerde hem niet. De dader is onmiddellijk aangehouden en naar het politiebureau gebracht. Werkendam, van 5 tot 12 Maart. Ondertrouwd: Gerrit Potters, 26 j. met Cornelia van den Lusdonk, 21 j. Geboren Simon, z. v. L. Verbeek en J. van der Schuit; Gijsbertus Cornelia, z. v. M. Vos en A. van der SchuitJohanna Adriana, d. v. M. van der Stelt en T. Bou- man. Dewerken en Sleeuwijk, van 16 Febr. tot 2 Maart. Ondertrouwd: C. C. B. Pluym en E. Verwoerd; A. Scherff en C. F. "de Joode; B. K. Vos, wedn. v. O. Brienen en H. de Graaf. wed. v. G. van Rijswijk. Getrouwd A. Damen en G. Schaddelee. Geboren: Goverdina Jannigje, d. v. B. van der Zalm en W. C. van HeldenHui- bert, z. v. H. Kaasen en J. van der Stelt Maaike, d. v. W. de Heus en A. Kollman Johanna Margrita en Willemina Augustina, dochters v. P. C. Boxman en W. W. van Driel; Johannes, z. v. P. de Peuter en H. van Breugel; Antje, d. v. J. de Keizer en J. van Oorschot; Arie, z. v. P. Verwoerd en W. Netten; Corneli Huiberdina, d. v. T. Versteeg 6n J. van der Stelt. Overleden: Hendrik Roubos, 3 mnd.; Tieleman Jan Middelkoop, 17 j. Wijk, c.a. over de maand Febr. Getrouwd: Johannes Bax, 24 j. en Gij s- bertje Verhagen, 24 j. Geboren: Martinus, z. v. G. Mouthaan en M, van Bergeijk; Johanna, d. v. E. A. van Ballegooijen en A. H. Fürster; Anna Maria, d. v. J. v. d. Pol en E. vanKuijk; Jan, z. v. J. Bleijenberg en P. Poorter. Overleden Aartje, 5 w., d. v. W. Bou- man en J. de Koning; Alida Maria, 7 m. d. v. C. van Tilburg en T. de WaalMa- rinus, 2 j., z. v. T. W. Peters en M. J. C. Brieber; Pieternella Schouten, 30 j., ongeh. Nederhemert, over de maand Febr. Geboren: Gerritje, d. v. P. Vos en W. BoumanBastiana Johanna, d. v. G. Kuypers en A. Bouman. Overleden A. v. d. Werken, 3 m.; H. Biesheuvel 4 w.J. Schilders 32 j. IMClEZOiVDEM. Gelieve onderstaande regelen in uw veel gelezen blad te plaatsenwaarvoor bij voor baat onzen dank. DE DIRECTIE. Vrijdag 5 Maart had alhier de rekening en verantwoording plaats der Coöp. Stoom- Zuivelfabriek „Op Hoop van Zegen" te j Genderen, waaruit bleek, dat in het afge- loopen jaar werden verwerkt 1,084,465 liter 1 melk, waarvoor per liter werd betaald ruim 14 cent, of in massa f 43,426,85, bovendien ontvingen de leden gratis terug 80 85 pCt. ondermelk. De onkosten der exploi tatie bedroegen met inbegrip van melkver- voer f 7389,98 of per 100 liter 69 cent. Afgelost werd f 1500.Gestort in het re servefonds f 500. De door het bestuur aangeboden rekening werd onveranderd vastgesteld. Daarna bracht de voorzitter, de heer C. J. i Branderhorst, namens de vereeniging een woord van dank en hulde aan den directeur voor zijn flink en degelijk beheer, prees zijn ijver en toewijding en beval hem en de fabriek steeds aan in de waardeering der leden. Aller streven zij „onze fabriek vooruit", waarbij ook ieder persoonlijk wèl zal varen. Verder wees de voorzitter nog ter weerlegging van, wij willen hopen door onwetendheid, uitgestrooide praatjes, als zou door werking met stoom, minder re sultaat worden verkregen dan in den be ginne met handkracht, op de schitterende uitkomsten, welke beloond hebben tot he den onze durf om te veranderen in stoom kracht. Met cijfers werden de voordeelen, daardoor reeds in het afgeloopen jaar ver kregen, duidelijk aangetoond. De luide bijval der vergadering bewees ten volle de instemming met de door den voorzitter gesproken woorden. llnrklherlchleii. Waterhoogte Maastricht (brug.) 11 Maart 0.40 M. beneden 0. 12 0.29 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 10 Maart 0.98 M. 0.44 M. -f N.A.P. 11 0.94 0.43 12 1.05 0.51 Ad verten tiën. te Dordrecht, met Hei, in kl. gezin, een allessinds bek. die zindelijk werken en smakelijk koken kan. Z. g. g. onnoodig zich aan te mel den. AdresMevr. BIERENS, Groen markt 39, Dordrecht. l/llllf EEN MAND VOL met Pension (1EWRAAGD. Brieven onder No. 333, aan het bureau van dit blad. In Gorinchem tegen Hei gevraagd, eene zindelijke eenigszins met koken bekend, en eene Dienstbode als die netjes zelfstandig kan werken, beiden hoog loon. Br. fr. lett. H BRABER's Boekhandel, In een klein, deftig gezin met Hei gevraagd eene fatsoenlijke, gezonde goed kunnende koken en netjes werken. V- g- g- v. Fr. brieven, Mevr. HARDEMAN, Hin thamerstraat 21 Den Bosch. Mevr. F. CAHEN HARTOG, Havensin gel O 560 's-BOSCH, vraagt 4 Hei een eenvoudige zelfstandig netjes kunnende werken, van goede getuigen voorzien, tegen hoog loon. Niet beneden 20 jaar. De WERKENDAMSCHE LANDVER- BETERING-MAATSCHAPPIJ is voorne mens op 1 April a.s., Het doen van vernieuwingen en herstellingen aan de Sluis van Kijfhoek. Aanwijzing op eiken werkdag door den Opzichter C. GROENE VELD, op Kijfhoek. Bestek en teekening 4 fl,35 verkrijg- I aar bij D. C. HAKKERS te Werkendam, bij wien nadere inlichtingen zijn te ver krijgen. KONINKLIJKE Stoomververi] Chem. Wasscherij TE DORDRECÜT (Opgericht 1742.) Agent voor Heusden en Omstreken Spoedige en zeer nette bewerking. Het Btalenboek is ter bezichtiging. De van ouds bekende heeft een prachtige nienwe aanvulling in hare collectie stalen ontvangen. ZWARTE EN GEKLEURDE JAPONSTOF- FEN, FANTAISIE KATOEN JOUR, alles in ruime keuze. Vitrage, Tule, Glas-gordijnen, Overgordijnen, Vlaamsch linnen met gewerkt midden stuk, in alle breedten. Gordijnstoffen, FranjeEmbrassen, gemaakte Sloopen, Beddelakens, Badhanddoeken, Tafellakens, Servetten, Gezondheidscorsetten in alle w ij d t e n. Prachtige sorteering Karpetten, Kapok en Veeren voor Bedden, enz., enz. Beleefd aanbevelend, HEIISDEIV, Breestraat. De Burgemeester HONCOOP. Genderen10 Maart 1909. Mijnheer de Redacteur! HEUSDEN, I 3 Maart Op de graanmarkt besteedt men voor: Tarwe t 7-Ofi a f 9.30, Rogge J 5.80 a f 6.2'), Gerst f 5,3 a ,80, Haver f 0 a f 8.20, Kool zaad f -Raapkoeken f af Lijnkoeken a f Eieren van tot et. LAND VAN ALTENA. 12 Maart. Aardappelen. Vroege f -.Blauwe f 1 7) a f i .90/ Zeeuwen, f 1.90 a f 2 00, Jammen f f Hooi ie qual. f 13 k J 16. 2e qua/, (voor de pers) t 11.O a 3 0 Klaverhooi f 1 .00 a f 14.50 Wit stroo f af- Geel dito f 1' «/II I Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 38 J 4° ets zwaardere 41 a 46 et, Boter f 1.2 a 1.50 per K.G. Eieren 0.75 a f 0 9') per 26 ALMKERK. De zetting der boter is deze week op de markt f 0.60 in de winkels dus f 0.65 per h. kilo. Eieren f .75 per 26 stuks. ZALTBOMMEL Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed Tarwe f S.4 a f 9,20 Haver f1 ."0 a 3,90. Garst t 4 85 a f 5.00 per H.L Boter f 0.6 a f ".75 per halK.G. bieren J 0.90 i0 per 26 stuks Biggen f 6,25 a 1.00, Konijnen f .00 a f Q.uo, Kippen f 0.C0 .O'' per stuk DUSSEN 11 Maart. De prijs der boter u as heden van f 1.15 a f 1 35. Aanvoer 98 K G. Zetting t 1.26, Eieren f f,.7a de 26 »tuks WAALWIJK. 12 Maart De prijs der Boter was heden van f 1 27 a f ."8 p-r K G. Zetting f 1 32. BESOOIJEN. 9 Maart. De prijs der Boter was heien f 1.81 f I.H per Kilo. Aangevoerd 49 K.G. Eieren f 0.87 de 26 stuks. schoon en frisch riekend wit goed krijgt men, als de wasch met Sunlight-Zeep behandeld wordt in den haiven tijd en met de halve moeite. Breek toch eens en v oor altijd met den ouden sleur om met zachte zeep of soda te wasschen. Sunlight Zeep zal den werk dag verkorten en den duur van Uw goed verlengen. 616 Gorinchem. Drietrompetterstraat Heusden. Beleefd aanbevelend.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1909 | | pagina 2