UNUQHT VOEDERBIETEN, DIENSTBODE, Tweede MEID, WEILAND, Luistert naar GEVRAAGD. Mejuffrouw de Jong. Te koop aangeboden: Notaris XERKHG.EN fa Werkendam, DROESPOEDER Matth. van der Vegte Zoon, op Zondag in de Noordzee, ongeveer 12 mijl bewesten het lichtschip Maas, tijdens een sneeuwstorm, in aanvaring geweest met het Duitsche zeilschip Margretha van Iquique naar Hamburg, hetwelk daarbij zonk, en waarbij D menschen, onder wie de kapitein, zijn echtgenoote en een 2 jarig kind, ver moedelijk verdronken. De bemanning der Mascot kon slechts zes opvarenden der Margretha redden. Het zijn de eerste stuurman, drie ma trozen, de zeilmaker en een jongen. De Mascot is den geheelen nacht in de buurt gebleven van de plek waar de aanvaring heeft plaats gehad, doch men heeft vruchteloos naar eenig over levende gezocht. Eerst in den morgen is de Mascot naar Rotterdam teruggekeerd. Thans ligt dit stoomschip aan Wil ton's werf om te repareeren, aangezien de boeg zoo ernstig is beschadigd, dat zonder reparatie de reis naar West Hart lepool niet kan worden voortgezet. Uit Scheveningen Loggers hebben hier de lijken aan gebracht van twee mannen en een vrouw, afkomstig van het Zaterdagnacht aangevaren Duitsche schip Margretha. De verongelukten hadden zwemgordels aan; de lijken zijn herkend als dat van den kapitein, zijn vrouw en een ma troos van de Margretha. Verder werd nog medegedeeld, dat, toen de echtgenoote van den gezag voerder van de Margretha, die in hoogst zwangeren toestand verkeerde, reeds verdronken was, haar kind haar nog om hulp riep, en dat een matroos zijn leven te danken heeft aan den scheeps hond, die den man zwemmende tot steun heeft gediend. De eerste stuurman van de Margre tha he«ft van zijn reeder te Hamburg een telegram ontvangen, inhoudende, dat nog 9 man zich met een reddings boot hebben kunnen redden en te Le- wesloft zijn geland. In het geheel zijn dus 15 personen gered. Uit de laatste berichten blijkt, dat acht menschen zijn omgekomen, name lijk de kapitein met vrouw en kind en vijf man. De negen mannen, die te Lowestoft zijn aangebracht, slaagden er in een boot neer te laten. De kapitein van de „Margeretha" reikte hun zijn kind toe, maar zij durfden het snel zinkende schip niet naderen uit vrees, dat zij zouden worden meegesleurd in de diepte. Een uur lang roeiden zij in het barre weder op zee rond, voordat ze een vis- schersschuit, de „Iris", aantroffen, die hen aan boord nam en naar Lowestoft bracht. Men meldt uit Rossum aan de „Msb." De Woudrichemsche visscher van P. had dezer dagen nog eens „'u ouwer- wetsche vangst. In het „Schansche Gat" bezig met visschen, haalde hij in één trek 'n goede 5000 pond visch op, waar onder naar schatting meer dan 1200 pond snoek en 700 pond baars. Ofschoon zoo'n vangst zich niet herhaalde, kwam er toch nog een trek van 1000 pond voor. De Hooge Raad deed Maandag uit spraak in de zaak van T. van E., zon der beroep, door het hof te Amsterdam veroordeeld tot levenslange gevangenis straf, wegens den moord, op 16 Novem ber 1907 te Zeist op den 16-jarigen Hendrik Drost gepleegd, in vereeniging met drie andere personen, in de woning van den eersten beklaagde van Vaalen. Met ongegrondveiklaring der cassatie middelen werd het beroep verworpen. Men meldt uit IJselmonde: In den nacht van Zaterdag op Zondag is voor de derde maal ingebroken in de steenfabriek der firma Mijnlief. Wisten de dieven een vorige maal de brandkast te forceeren, ditmaal was hun dit te moeilijk en hebben zij de brandkast met inhoud, gelukkig slechts f 20 eenvoudig weggekruid. Het is on aangenamer voor de firma, dat ook de registers in de brandkast geborgen waren. Van de dieven geen spoor. Plaatse! Uk Nieuws. HEUSDEN, 17 Maart. De vogelwereld regelt zich naar den tijd en niet naar het weder. Bij J. Braat alhier, zitten kanaries al op 4 eitjes te broeden en heeft zich eveneens een kip tot broeden gezet. Voor de Maandag plaats gehad heb bende keuring van dekhengsten waren aangegeven 18 éénjarige en 4 tweejarige hengsten. De commissie heeft slechts eene premie van f 50, met een onderhoudsbijdrage van f 100 aan de bruine eenjarige van den heer D. van Buuren, te Meeuwen toegekend. Uitslag der gisteren gehouden keuring van merriën: Eerste prijs: Wed. J. Straver, Babiloniën- broek, met de 4-jarige bruine „Mina"; tweede prijs: A. J. Grevenbroek, Herpt, met de 4-jarige „Marie"; derde prijs: L. van Herpt, te Herpt, met de 6-jarige „Wit voet"; vierde prijs: D. van Cam pen, Dronge- len, met de 7-jarige „Nellij"; vijfde prijs; H. Smits, Waspik, met de 4-jarige bruine witvoet „Cor"; zesde prijs: D. van Cam pen, Drongelen, met de 7-jarige bruine witvoet „Jeanne"; zevende prijs: Jac. Buijs Az., Herpt, met de 5-jarige bruine witvoet „Rosa"; achtste prijs: Gebr. Oerlemans Van der Schans, Drongelen, met de 5-ja- rige bruine bles „Ida"; negende prijs: A. Z. Snoek, Almkerk, met de 5-jarige zwarte kol „Maud"; tiende prijs: A. Straver. Ba- biloniënbroek, met de7-jarige bruine„Obra." Verder werden in reserven gesteld: De 4-jarige bruine kol „Roos," van J. Branderhorst, Eethen; de 7-jarige bruine witvoet „Witvoet," van dezelfde; de5-jarige zwarte kol „Maas," van L. van Geffen, He- dikhuizen; de 4-jarige bruine witvoet „Mir- za," van Wed. A. van Huiten, Waalwijk; de 5-jarige bruine witvoet „Marie," van G» J. W. Branderhorst, Eethen. WERKENDAM. Hedenavond zal in de Nutszaal voor de Jongelingsvereeniging „Andréas" optreden de Bondsagent, de heer Schmal, die hier reeds goed bekend staat door de uitnemende wijze, waarop hij de jaarvergadering der genoemde ver eeniging heeft geleid; Belangstellenden kun nen tegen eene kleine vergoeding, 10 ets. voor tegemoetkoming der zaalhuur, de ver gadering bijwonen. WIJK. Door de gladheid der besneeuw de wegen, had zekere B. het ongeluk met zijn fiets beladen met gist, peperkoek en uijenzaad, uit te glijden en kwam met zijn vrachtje in een sloot terecht. Op hetzelfde oogenblik kwam H. B., een concurrent van bovengenoemde B. voorbij, die de goedheid had hem uit zijn benarden toestand te redden en hem zijn weg met zijn half be dorven vrachtje hielp vervolgen. Toen de kruidenier B. S., met eene vracht haring, kaas en andere kruideniers waren gereed stond naar elders te rijden, had hij het ongeluk dat zijn kar met den heel en inhoud achteroversloeg. Zijn geheele vracht was natuurlijk door pekel en andere nadeelige stoffen voor het grootste gedeelte bedorven, hetgeen hem dien dag een flinke schadepost opleverde. VEEN. Bij de Dinsdag gehouden aan besteding voor het verbouwen van de open bare school alhier, werden ingeleverd 9 inschrijvingsbilletten, n.l.: J. van Wijk, Wijk f 6070; Dankers, Heusden f 5998; B. Haspels, Genderen f 5734; Jac. v. Wijk, Wijk f 6171; D. Mans, Andel f 5248; J. v. Straten, Woudrichem f 5705; C. Hon- coop, Veen f6200; G. Struick, Woudrichem f 6809A. Michael, Aalburg f 6900. Het fanfarecorps „Wilhelmina" al hier, is voornemens deel te nemen aan het te houden concours te Lekkerkerk, op 31 Mei a.s. HERPT. Onze voormalige dorpsgenoot de Eerw. heer J. L. van Grevenbroek, Priester aan het Seminarie, kreeg gisteren een benoeming tot kapelaan te Bergharen. LUTTELHERPT. De campagne aan de mangelwortelsiroop-fabriek van den heer Jac. Luijben de Wilt is afgeloopen. 't Laatst van allen. Aan deze fabriek is dan ook de grootste kwantiteit mangel wortelen en sui kerbieten tot siroop verwerkt. Dank zij het gunstige weer in 't vorig jaar was de uit komst goed. Voor 't komende seizoen kun nen weer nieuwe contracten worden gesloten voor het verbouwen van mangelwortelen en suikerbieten. MAAS EN WAAL. Zelden was de groote vraag naar hooi van zoo langen duur als thaDS en sedert jaren zijn de prijzen niet zoo hoog gestegen. Te Maasbommel werd Zaterdag een partij van 80000 pond uiter- waardsch hooi, beste kwaliteit, voor bin- nenlandsch verbruik verhandeld voor f21 per 1000 pond. Aan dien drukken handel en den langen winter is het waarschijnlijk toe te schrijven dat in deze streek, uitstekend in den hooi- handel bekend, de pachtprijzen van het weiland zoo verbazend hoog zijn. Uiter waarden doen tot f 120 per H.A., een perceel van 5 H.A. te Driel bracht zelfs f800 op, terwijl aan de overzijde van de Waal de prijzen voor goede uiterwaarden niet boven f100 per H.A. gaan. De binnenveldsche kampen, hoewel natuurlijk lager, zijn naar evenredigheid hooger dan verleden jaar. Ontegenzeggelijk echter oefent ook de slappe veehandel, waardoor de stallen vol vee blijven, zijn invloed op de stijgende hooiprijzen uit. AALBURG. Hoewel het sneeuw en nog eens sneeuw is, staat bij den land bouwer G. van Os alhier een abrikozenboom lustig in bloei. Of hij ook vruchten dit jaar zal afwerpen staat nog te bezien. Over den veehandel in Gelderland wordt thans geschreven Nog altijd schijnt er veel vee voorhan den te zijn. Dit blijkt, nu de voorjaars- markten weer beginnen en de boeren gele genheid krijgen om hun vee aan te bieden. Zij zijn wat stug in het vragen; zij moeten dat echter wel zijn, want zij hebben duur ingekocht en in dezen winter schatten gelds opgevoederd, doordien de meelprijzen zeer hoog waren. De kooplieden van hunnen kant bekommeren zich daarover niet en letten alleen op het groote aanbod, waar mede zij hun voordeel trachten te doen. Hetgeen verkocht is, geschiedde meeren- deels noodgedwongen en niet tegen prijzen, welke de boer gehoopt had te kunnen be dingen. Eerste kwaliteit vet vee werd goed be taald ook vette kalveren waren duur, doch schapen niet. Paarden handhaven de hooge prijzen. Vette varkens, dragende en biggen stij gen nog in prijs. De prijzen waren als volgt: vet vee lste kwaliteit 71 72 ct., 2de kwaliteit 57ÜL62 ct., vette kalveren 59 a 60 ct., vette var kens 54 k 56 ct., voor Engeland, 52 k 53, alles per K.G., gewicht na slachting. Melkkoeien f 130 k f 215, neurende f 110 k f 195, guste f 150 k f 190, pinken f 40 f 85, kalveren f 14 f 34 biggen f 7 f 11, drachtige zeugen f 60 k f 74, drachtige gelten f 40 f 50, schot telingen f 20 f 29, schapen f 14 f 28, luxe-paarden f 475 f 625, werkpaarden lsto kwaliteit f 325 f 435, 2e kwaliteit f 200 ll f 275, twee-en-een-halfjarige f 140 k f 220, anderhalf] arige f f per stuk. Luistert naar Mej. Henriette de Jong, moeders en vrouwen die niet tevreden zijt over uwe gezondheid of die in uwe omge ving personen kent die zich te beklagen hebben. Zij zal u zeggen hoe zij, na gedu rende drie jaren geleden te hebben, op be wonderenswaardige wijze is genezen. Mej. Henriette de Jong, geb. Roodhorst, woont op den Kortenoord, te Nieuwerkerk a. d. IJssel. Deze huismoeder heeft ons het vol gende geschreven „Het verheugt mij zeer u te kunnen be richten dat het gebruik der Pink Pillen mij het meeste goed heeft gedaan. Sedert ongeveer drie jaren was ik onderhevig aan zulk een ergen toestand van zwakte, dat ik zelfs mijn huiswerk niet meer kon ver richten. Ook leed ik aan maag en lende- pijnen, aan schele hoofdpijnen en duize lingen. Mijn eetlust was nagenoeg geheel verdwenen, zoodat ik, door bijna niet meer te eten en het weinige voedsel dat ik nam slecht te verteren, uitgeput geraakte en geen voet meer voor den anderen kon zet ten. De Pink Pillen hebben in ons plaatsje verscheidene menschen genezen, en het ge rucht dier genezingen vernam ik, toen ik, teleurgesteld door alle geneesmiddelen die ik gebruikt had zonder dat zij mij de ge ringste baat hadden gegeven, wanhopig was en niet meer wist wat te beginnen. Ik ben met de behandeling der Pink Pillen begonnen en onmiddellijk ben ik aan het beteren gegaan. Mijn krachten zijn terug gekomen, mijn eetlust is vooruit gegaan en al mijn kwalen zijn verdwenen. Nu ben ik heel wel". De Pink Pillen zijn een krachtig herstel ler van het bloed, een krachtig versterker van het zenuwstelsel. Aan hen die uitgeput zijn en die arm bloed hebben bezorgen zij bloed met iedere gift. Het rijke, zuivere bloed voedt de organen en dezen, dat weet gij wel, werken dan alleen behoorlijk zoo lang zij goed gevoed worden. Gij begrijpt al het belang dat het bloed heeft, en bijge volg begrijpt gij de zeer groote geneeskun dige waarde der Pink Pillen. Zij zijn onovertroffen tegen bloedarmoede, bleekzucht, algemeene zwakte, maagpijnen, rheumatiek, neurasthenie, zenuwuitputting. Prijs fl.75 de doos, f9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Hoofd-depothou- der voor Nederland, 7 Groote Markt te Rotterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat, te 's-Hertogenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apo theek te Waalwijk, en verder bij ver schillende Apothekers en goede drogisten. Ingekomen stukken Een schrijven van den heer B. Barnhoorn te Lage Zwaluwe, die kennis geeft dat hij zijne benoeming als onderwijzer aanneemt. Een tweede schrijven van den heer Barn hoorn meldt evenwel, dat hij van zijne benoeming afziet. Van Ged. StatenGoedkeuring raads besluit van 23 Januari j.l. betreffende de gratificatie aan G. Borg. Id., met bijlage van den distriktsschool- opziener om alsnog aan Mej. M. Varossieau f 50 gratificatie te verleenen. De raad bleef bij zijn eenmaal genomen besluit en ver wierp het verzoek. Van den heer J. Zeven, onderwijzer aan school I een verzoek om een bedrag groot f 40 wegens onvoorziene uitgaven voor vroe gere indiensttreding; hierop wordt afwijzend beschikt. Van de feestcommissie tot viering der 31 Augustus-feesten een verzoek om in een lokaal der eerste openbare school hunne vergaderingen te mogen houden, wordt toegestaan. Van dezelfde feestcommissie een verzoek om een bedrag ad f50 voor onthaal der schoolkinderen van school I en II alsmede die der chr. bewaarschool, bij gelegenheid der vervulling der a.e. blijde verwachting ook dit verzoek wordt bereidwillig toege staan. Voor notificatie wordt aangenomen het verslag der commissie tot wering van school verzuim idem verslag landbouwproefveld. Benoemd wordt tot onderwij zer aan school I, de heer W. Koutstaal te Katwijk. Op voorstel van B. en W. wordt voorts bepaald, dat de vergaderingen van het college van B. en W. voortaan niet meer wekelijks zullen gehouden worden, maar alleen den tweeden en vierden Woensdag van elke maand, des namiddags ten twee ure. Medegedeeld wordt dat de proef met benzine-verlichtiag te kostbaar is gebleken, zoodat men de petroleum-verlichting maar zal prefereeren, totdat er in ons gewest nog eens een electrische centrale komt. Als vierde lid voor stemopnemers wordt voorts nog benoemd de heer P. J. Kole. Bij de gebruikelijke rondvraag spreekt de heer Baks over de in het vorige jaar opgerichte veemarkt en wenscht zeer dat er nog eens een proef zal genomen worden. De Raad gaat hiermede conform, zoodat de eerstvolgende weekmarkt voor vee, var kens enz. zal gehouden worden op Donder dag 25 Maart a.s. Hierna wordt de vergadering door den voorzitter gesloten. IEDERE ERVAREN HUISVROUW Mevr. F. CAHEN HARTOG, Havensin gel O 560 's-BOSCH, vraagt 1 Hei een eenvoudige zelfstandig netjes kunnende werken, van I goede getuigen voorzien, tegen hoog loon. Niet beneden 20 jaar. Marktberichten. Waterhoogte Maastricht (brug.) 15 Maart 0 52 M. beneden 0. 16 036 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 13 Maart 1.38 M. 0.66 M. 4 N.A.P. 14 1.24 0.77 15 1.02 r 0.71 16 1.05 0.69 Advertentie». VERSLAG van het verhandelde in de Gemeenteraadszitting van Woudrichem van Zaterdag 13 Maart. De voorzitter de heer P. Verhagen, bur gemeester, opent de vergadering en spreekt eenige woorden van deelneming in het verlies, hetwelk de gemeente en den raad geleden heeft door het overlijden van het raadslid en wethouder de heer A. J. de Jong de Bosson. De Bosson, zegt hij, heeft met eere en ijver zijn betrekking als raads- lid en wethouder vervuld, was steeds trouw op zijn post en zal door ons steeds met liefde en achting worden herdacht; zien we in de behartiging der belangen van Woudrichem met naijver op hem terug en moge de kiezers eenmaal een waardigen i opvolger benoemen. Hierop worden de notulen der vorige vergadering gelezen, welke met dank aan den opsteller worden goedgekeurd. 50 duizend K O. door L. GROENEWEGE Jr., te Werken dam, (polder Japesloot.) te Dordrecht, met Mei, in kl. gezin, een allessinds bek. die zindelijk werken en smakelijk koken kan. Z. g. g. onnoodig zich aan te mel den. Adres: Mevr. BIERENS, Groen markt 39, Dordrecht. In Gorinchem tegen Mei eene zindelijke eenigszins met koken bekend, en eene Dienstbode als die netjes zelfstandig kan werken, beiden hoog loon. Br. fr. lett. II BRABER's Boekhandel, Gorinchem. I'R IK WAARD. zal Zaterdag; 1© April 1»0©, voormiddag JUL uur precies, op nagemelde „Prikwaard" publiek verharen: Voor den Heer W. DE ROON, seizoen 1909, op „De Prikwaard" nabij den Nieuwendijk, onder Dewerken, Almkerk en Dussen, om te beweiden, ongeveer 85 Hectaren best in perceelen. C. PRUIJSSERS op gemelde „Prikwaard" geeft inlichting en doet aanwijzing. Geregelde Stoombootdienstel van Heusden en omgekeerd. Van Heusden en van Amsterdam eiken Maandag, Woensdag en Vrijdag, 's avonds 6 uur. Van Amsterdam ook Dinsdag en Donderdagmiddag 4 uur. Aankomst aan beide plaatsen den daaropvolgenden dag. voormiddags. f Passagiers kunnen ook van deze dien sten gebruik maken. Plaats van afvaart te AmsterdamKlo veniersburgwal. f Van Heusden op Maandagmorgen naar Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis. Allen, Oudshoorn, Woubrugge, Oude Wete ring, Hillegom, Bennebroekerbrug, Haarlem, Spaarndam, Krommenie, Alkmaar, Zaan dam en Wormerveer. Vrijdagmorgen naar Gouda, Waddings veen, Boskoop, Alfen, Gouwsluis, Ter Aar, Nieuwveen, Vrouwenakker, Uithoorn, Ouderkerk a. d. Amstel, Zaandam en Wor merveer. Van Zaandam Dinsdag en Donderdag voorm. 10 uur. Bovenstaande diensten allen Directie W. Defais, Amsterdam en J. B. Verschure, 's-Bosch. f Goederen voor Delft, Al aard in geil, Schiedam, Den Haag worden aangenomen Dinsdags te 's-Gravenhage Donderdags, ligplaats, Trekweg tegenover Boerhavestraat. Agenten te 's-Hage De Korte en Scheurs, Zieke 27 en 28. Inlormatiën van bovenstaande diensten in te winnen bij den Heer D. VAN WIJ NEN, Wilhelminaplein te Heusden. f Deze diensten zijn vrij van veergeld. VAN Z ALT- BOMMEL. Uitstekend middel tegen Hoest l»U Paarden. Per pak 3© Cent. Verkrijgbaar bij A. VAN DIJE Zn., Heusden. Wederverkoopers gevraagd. Mej. H. de Jodj;. (Cl. Schotel, Rotterdam.) weet, dat Sunlight beteekent een wonderbaarlijke besparing van tijd en arbeid in iedere afdeeling van de schoonmaak. Of men heet of koud water gebruikt, niets neemt het vuil zoo schielijk afdoend en zonder nadeel af ais de Sunlight. Sunlight maakt geverfde muren, tegels en houtwerk weder zoo goed als nieuw. 613 WERKENBAM. De zetting der boter is deze Keek op de markt 60 ets., in de winkels dus 63 ets. pet half kilo. Eieren f 0 90 de 26 stuks. SLEEUWIJK. De zetting der boter bedraagt e 2 ct. per half kilo en die der eieren f 1.00 de 26 stuks. OENDEREN Staat der uitbetaling van 1 Maart, tot 11 Maart der Coop Zuivelfabriek Op Hoop van Zegen alhier Hoogste prijs f 3.30, laagste f 3.70, middelprigs t '1,3 per l''1 Liter. Getapte melk terug zonder korting GORINCHEM, 15 Maart. Op de veemarkt waren aan gevoerd 168 runderen, 5 nuchtere kalveren, 26 vette varkens, 364 biggen, schapen en lammeren De prijzen waren als volgtzware kalfkoeien f 240 f 290, kalfvaarzen f 170 a 220 guiste vaarzen f 110 a 140, melkkoeien f 180 a 220, twee en-een-halfjarige ossen f a .anderhalf jarige f a pinken f a graskalveren f a nuchtere f 12 a 16, schapen f a -lammeren f - a biggen 8 a 13 per stuk. Vette varkens 23 a 24 cent per half kilo. Op de graanmarkt besteedde men voorristarwe f 8 75 a 9 00 roode dito 8 a 8 35 witte dito f 8 30 a 8.50 inl rogge f 7.10 a 7 25 buitenl dito ƒ7. a 7.30 gerst f 4.90 5.10 haver f 3.75 a 3 85 duivenboonen f 7 60 a 7.70 blauwe erwt n f a mais. 7 5 pond, f 5.90 a 6 00 alles per heet Boter 67 a 70 ct. per half Jci'o Eieren f 0.95 a 1.( 5 per 26. Kippen f 0.80 a 1.00 per stuk. ROTTERDAM15 16 Maart. Op de veemarkt waren heden aang voerd 990 vette runderen, 1155 magere dito. 352 vette en graskalveren, 1132 nuchtere kalveren, 103 schapen of lammeren, 611 varkens, 94 biggen. De prijzen itoren a's volgt: runderen le kwaliteit 72, Ie kw 52 cent, kalveren le kw. 115, 2e kw. 90 cl. schapen le kw 48 2e kw. 36 et. v-ite varkens 50 a 48 ct. licht soort 44 a 42 ct. per kilo. Nuchtere fokkalveren f 12 «18 idem voor de slacht f 5.00 a 9 Biggen f 1 10 a 130 per week. ROTTERDAM 8 Maart- Tarwe, puike jarige per 80 kilo, f a per 100 kilo f 11.25 a 10 nienw f a - Rogge 6.10 5 75 /er heet. Gerst faChevalier fa -. Haver 8 20 a 7.40, per 100 kilo Bruine boonen 12 25 a 11 00, witte fa Erwten f 11 a 10 50. Op de botermarkt werden aangevoerd 82/8 en 37/16 ton en 238 stukken van een half kilo Prijs le kwali teit f 59 2e kw. f 55, 3<? kw f 52 Per half kilo 72I/a a 77'/» cent. Zeeuwsche eieren 4 00 a 4 10, Overmaassche dito f 4 20 a 4 40 per 100.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1909 | | pagina 3