Traeltt- ea Sierbooiea. WEILAND, J. den Dekker Iz PRIK WAARD. LANDEKE enz, Houtverkooping. Van haar slechte maag genezen. Notaris KERKHOfEN te Werkendam, VERHUREN: aanbesteden Voor de levering van alle Oranje-, feest en versieringsartikelen, beveelt ondergeteekende zich beleefd aan. laatste is intusschen weder voor 6 jaren herbenoemd was de oorzaak dier opdracht. Is de raad van meeuing, dat tijdens de zittingen het politie toezicht in de gemeente onvoldoende is, dan dient te worden overgegaan tot het aanstellen van een tweeden. Naar ver luidt zal aan de regeering verzocht worden een tweeden rijksveldwachter aan te stellen, van wiens salaris de gemeente de helft zal bijdragen. In den nacbt van Zaterdag op Zon dag is een hoogst brutale diefstal ge pleegd in de in aanbouw zijnde stads villa van den heer D. N. Lotsy aan de Wijnstraat te Dordrecht. Omstreeks half 12 Zaterdagavond hoorde de huisbewaarder, de heer C. Los, die aan de Varkensmarkt woont, zijn poedel, die reeds eenigen tijd on rustig was geweest, aanslaan. Tegen half 2 ging de hond echter geducht te keer en besloot de bewaarder eens te gaan zien of er onraad was. Voorzien van een brandend lantaarntje en een geladen revolver begaf hij zich naar zijn keuken en zag van daaruit licht op den zolder van den stal, die door een binnenplaatsje van zijn woning is gescheiden en waar de meubelen voor de villa door den heer D. van Dorp uit Haarlem gereed gemaakt worden. Zoodra de heer Los de staldeur opende zag hij halverwege den stal twee per sonen zich uit de voeten maken. Ter wijl de hond op hen toeliep, riep hij die personen aan te blijven staan, hen dreigende met zijn revolver. Dezen ge holpen door het licht van het lantaarntje dat hij in de hand hield, beantwoord den zijn geroep echter met twee re volverschoten, waarvan een kogel zooals later bleek een van zwaar kali ber met stalen mantel hem rake lings langs het hoofd vloog, door een 5/4 duims grenen deur sloeg en daar na een put maakte in den cementen muur der keuken, waar hij later werd gevonden. De heer Los stopte toen de lantaarn onder zijn jas en zond den inbrekers drie revolverschoten na, die echter geen doel schijnen getroffen te hebben, want de kerels, beiden van nogal flinke ge stalte, zetten hun vlucht voort. De ach terste, die een vrij zwaren last scheen te dragen, struikelde nog over een kachelpijp, maar sprong spoedig weer overeind en beiden zetten hun vlucht voort. Bij het verlaten van den stal zag de heer Los hen in het maanlicht door den tuin loopen en zond hij hun nog een revolverkogel na, maar weer zon der succes, zoodat de inbrekers in de richting der Wijnstraat verdwenen. Terstond riep de heer Los toen por telefoon de politie te hulp en weldra versohenen een inspecteur met eenige agenten, die, door enkele burgers ge holpen, het terrein en de gebouwen doorzochten en in den tuin een lap goed vonden, waarin eenige koperen versiersels van meubelen, sloten en nieuwe ijzeren bouten, alles te zamen voor een waarde van f 25 a f 30, wa ren gepakt, blijkbaar door de dieven meegenomen maar bij hun vlucht weg geworpen. Overigens werd geen spoor van hen gevonden. De politie heeft haar onderzoek echter voortgezet en meent een spoor te hebben, daar het niet te betwijfelen valt of de nachte lijke bezoekers waren goed van de in richting van terrein en gebouwen op de hoogte. Op Urkhoven, tusschen Nuenen en Geldrop is door onbekende oorzaak brand ontstaan in de boerderij van den landbouwer Peer van Stiphout. Door den feilen oostenwind sloegen de vlam men weldra op andere boerderijen over, zoodat in betrekkelijk korten tijd de hoeven bewoond door K. van Rooij, L. Smits, J. van Greutel, Van den Dun- gen en de familie Vogels mede in vlam stonden. Het vuur deelde zich verder aan stallingen, schuren en hooibergen mede. Het gelukte den bewoners de levende have te redden, die het om ringende bouw- en weiland werden in gedreven. Maandagmiddag ongeveer vier uur zou een deserteur van de marine van Amsterdam naar Den Helder worden overgebracht. Op het oogenblik dat hij te Amsterdam aan het Centraal-Station gekomen uit den celwagen stapte, zag hij de kans schoon, om, hoewel geboeid, aan de aandacht van zijn bewakers te ontsnappen en het hazenpad te kiezen. Zijn vrijheid wus echter niet van langen duur, want nog geen tien minuten la ter werd hij op de Zeedijk door agenten, die hem achtervolgd waren, gevat, zoo dat hij nog met den bestemden trein van 4.26 kon vertrekken. Een zonderlinge toestand. Sedert eenige dagen vormt zich op een terrein, toebehoorende aan den heer Floris Vos, te Naarden, welk terrein gelegen is aan den Amersfoortschen Straatweg tusschen Naarden en Laren even voorbij „De Gooische Boer", een waar zigeunerskamp. Gewoonlijk stonden eenige zoogenaamde woonwagens op hun tocht gestationeerd even voor „De Gooische Boer", doch de heer Floris Vos heeft die standplaats door omrastering thans ontoegankelijk gemaakt. In plaats daarvan is thans door hem vlak tegenover de villa van den heer Drees een terrein ompaald en omrasterd met een bord, vermelden de: „Standplaats voor woonwagens." Natuurlijk wordt hiervan een gretig gebruik gemaakt, zoodat zeer ten spijt van de in de nabijheid gevestigde be woners, een aantal woonwagens daar hun standplaats kiezen. De bewoners dier woonwagens maken het niet alleen den omwonenden, doch ook den voorbij gangers lastig. Bovendien heeft de politie handen vol werk, omdat de Zigeuners, die daar in een 14-tal wagens kampee ren, de omgeving zeer onveilig maken. Hoewel door de genie ook aanvanke lijk bezwaar werd gemaakt tegen de ompalerij en omrastering, blijkt dat deze is geschied zonder in strijd te komen met de wet op de verboden kringen. De heer Vos deelt hieromtrent aan het Hbld. het volgende mede: Reeds gedurende ongeveer vier jaren heeft hij last van die woonwagens in de onmiddellijke nabijheid zijner villa. Nooit heeft hij dien menschen verboden daar te staan, doch in den laatsten lijd deden de woonwagens-bewoners dingen, die èn met de maatschappelijke orde en met de welvoegelijkheid beslist in strijd waren. Zoo werd een sportkar uit zijn tuin gehaald, vernield en de wielen meegenomen, vuil in zijn tuin gedeponeerd enz. Komt nu de zomer weer aan, dan gaan de menschen, van beiderlei kunne, weer in de vaart, die door Oud-Bussum en vlak langs zijn villa loopt, baden en meestal in Adam's of Eva's kostuum. Nu zijn kinderen groot worden, kan hij dit niet langer toestaan. Daar komt nog bij, dat langzamerhand de woonwagens overalworden verdreven; de familie De Roeper verbiedt den toe gang tot hare vele in de nabijheid ge legen terreinen, Hilversum verdrijft ze eveneens, zoodat vele woonwagens op Oud-Bussem aantrekken. De politie beweert er niets aan te kunnen doen, daar de menschen wanneer ze van de eene plaats verdreven zijn, zich bijv. 25 meter verder vestigen en als ze dan van d&ar verdreven worden, weder op de eerst gekozen plaats terug keer en. Om dit alles heeft de heer Vos boven genoemde standplaats aangewezen te meer daar de villa van den heer Drecs meestentijds onbewoond is. De heeren Vos en Drees hebben samen reeds besprekingen gehouden, over de wijze, waarop aan deze lastige geschie denis een goed einde is te maken. Ten slotte kan gemeld worden, dat het aangewezen stuk grond toebehoort niet aan den heer Vos> doch aan eene Maatschappij, waarin de heer Vos slechts voor een zeer klein deel kan mede- spreken, en dat de bosohwachters van Oud-Bussum nu in last hebben, scherp op de handelingen der woonwagen bewoners toe te zien. Zaterdagmiddag bij tweeën is te Dor drecht een treurig ongeluk gebeurd. De zeeboot Nancy, werd door de Mar tina van Schiedam gesleept. Bij het uitvaren van de Noord in de Maas kon het kleine bootje het zware schip, blijk baar tengevolge van den sterken stroom, den scherpen hoek niet omtrekken. Plotseling kantelde de Martina. De kapitein en machinist konden nog wor den gered, doch de dekjongen verdronk. De oorzaak van het ongeluk moet worden gezocht in den onvoorzichtigen overmoed van sleepkapiteins om met hun bootjes van onvoldoende vermo gen groote zeebooten te willen sleepen. Bij het maken van scherpe bochten en met tegenstroom bestaat dan steeds groot gevaar, dat het zeeschip het zooveel kleinere bootje omtrekt. Volgens een later bericht blijkt, dat de verdronken dekjongen is A. v. E. van Rotterdam. Toen hij bemerkte dat de boot zou kantelen, greep hij zich aan het juk vast, waardoor hij onder de omgeslagen boot terecht kwam. De machinist kapte nog de tros, maar te laat. Hij en de kapitein Van Eijk wis ten zich zwemmende te redden. Het sleepbootje is reeds gelicht en naar een scheepswerf gebracht. Ten einde den overlast te bestrijden, veroorzaakt door talrijke ratten, die de riolen en de Binnen- Diezo te 's-Herto- genbosch bevolken, heeft de gezond heidscommissie besloten om een premie van 5 cent uit te loven voor elke doode rat. Aan de Koninginnesluis te Vreeswijk geraakte een schippersknecht met het been in een staaldraad verward, terwijl het schip in vollen gang, voortgestuwd door den hevigen wind, met de staal draad aan een der bolders was vastge maakt. Het been werd hem uit het lichaam gerukt. De ongelukkige was onmiddellijk dood. Castro. Te New York is uit Port of Spain bericht gekomen, dat de gouverneur van Trinidad (Engelsche Antillen) den uitvoer van wapenen heeft verboden, men vermoedt wegens de komst van Castro, dien men er wacht. Een telegram uit New York aan de Kölnische Zeitung meldt, dat, volgens berichten uit Caracas, Gomez het pre sidentschap tijdelijk aan den vice-pre sident Velutini zal overdragen. Men brengt dien stap met Castro's reis in verband. Wij hebben van Mej. S. van Pelt, geb. de Bes, wonende te IJsselmonde, Oostdijk no. 83, den volgenden brief ontvangen: „Ik heb veel en langen tijd aan mijn maag geleden, en om u een denkbeeld te geven van mijn lijden heb ik u maar te zeggen dat ik zoo ver was dat ik mij mijn voedsel moest ontzeggen om het niet te verteren te hebben. Daarbij, en ondanks dat mijn eetlust zeei zwak was, ondervond ik telkens wanneer ik had gegeten, zelfs zeer weinig, brandingen in de holte van mijn maag, een groote dorst en ook wal gingen en hoofdpijn. De slechte toestand van mijn maag maakte dat ik bloedar moede kreeg en langzaam mijne krachten verloor. Zoo kwam er een oogenblik dat ik volkomen uitgeput was en ik had maar even te loopen om buiten adem te gera ken. De Pink Pillen die ik heb gebruikt, na heel wat andere geneesmiddelen nutte loos te hebben beproefd, zijn uitstekend geweest. Zij hebben mij niet maar een tij delijke verlichting bezorgd, maar een vol komen genezing. Ik zeg volkomen, want niet alleen lijd ik nu niet meer aan de maag en verteer mijn voedsel goed, maar ik heb ook op 54-jarigen leeftijd al mijne krachten weergekregen. Indien gij aan de maag lijdt, indien gij een levensregel moet volgen, indien gij met zorg uw voedsel moet kiezen, kunnen de Pink Pillen u het geluk weergeven te eten wat u was verboden. De Pink Pillen zul len uw maag versterken en verkwikken, er alles aan geven wat zij noodig heeft voor een goede spijsvertering. De Pink Pillen geven bloed «n versterken de zenuwen. Zij zijn onovertroffen tegen bloedarmoede, bleekzucht, algemeene zwakte, rheumatiek, zenuwpijnen, heupjicht, zenuwuitputting. Prijs fl.75 de doos, f9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Hoofd-depothou- der voor Nederland. 7 Groote Markt te Rotterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat, te 's-Hertogenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apo theek te Waalwijk, en verder bij ver schillende Apothekers en goede drogisten. lüsirxcrljjke Mtaiul. Drongelen, over de maand Maart. Geboren: Dirk, z. v. F. M. de Wind en D. van der Steenhoven. Rechtzaken. Kantongerecht Heusden. Uitspraak van Strafz. dd. 2 April '09. Openb. dronkenschap: A. Z. en F. C. Z. te Werkendam, ieder f 10 subs. 3 d. J. K. te Genderen, in staat van dron kenschap de orde verstoren, f 5 subs. 3 d. A. A. K. te Drunen, overtr. woning wet, f 5 subs. 3 d. Overtr. verord. Werkendam: A. S. te de Werken, f 1 subs. 1 d., en F. G. d. H. te Werkendam, 5 dagen. Spelen met geld op den openbaren weg: A. P., H. V., F. J. V., P. V. en A. B., te Almkerk, ieder f 1 subs. 1 d. Overtr. rijwiel reglement: G. v. W. te Sloterdijk, A. d. K. te Heusden, J. H. M. te Sleeuwijk, ieder f 3 subs. 3 d., en H. v. d. M. te Almkerk, f 1 subs. 1 d. H. v. K. te Babiloniënbroek, straat schenderij, f 8 subs. 3 d. A. V. te Veen, overt, vischdilict, 2 X f 10 subs. 2 X 2 d. H. V. te Dussen, loopen over grond waarvan de toegang is verboden, terug gave aan ouders bevolen. G. V. te Veen, straatschenderij, vrij gesproken. J. K. te Genderen, burengerucht ver wekken, vrijgesproken. Aanbestedingen. Afloop Aanbestedingen. PER TELEGRAAF. llarkt berichten. Waterhoogte Maastricht (brug.) 5 April 1.24 M. boven 0. 6 Advertentlën. De Ouderteekende bericht, dat nog heden bij hem te verkrijgen zijn alle soorten: VRUCHT- EN SIER800MÉN Zwarte-, Witte-, Roode- en Doornbessen-Boomen, alle uit de zoo gunstig bekende kweekerijen te Kesteren en Oplieusden. ADRES: te Andel (N.-Or.). zal Zaterdag 19 April 1909, voormiddag AA uur precies, op nagemelde „Prikwaard" publiek verhuren: Voor den Heer W. DE ROON, seizoen 1909, op „De Prikwaard" nabij den Nieuvvendijk, onder Dewerken, Almkerk en Dussen, om te beweiden, ongeveer 85 Hectaren best in perceelen. C. PRUIJSSERS op gemelde „Prikwaard" geeft inlichting en doet aanwijzing. Notaris KERKHOVEN te Werkendam, zal Zaterdag AO April A909, des namiddags 9 uur precies, in het café „Sprenger" te Sleeuwijk, publiek voor liet seizoen 1999. WEI- en HOOILANDEN van den polder „Het Landeke," onder Dewerken, in perceelen als in 1908. Om eenmaal te hooien en de toemaat te beweiden. De „13 hont" op het Bakkersland onder Sleeuwijk. i® IEDERE ERVAREN HUISVROUW Of men heet of koud water gebruikt, niets neemt het vuil zoo schielijk afdoend en zonder nadeel af als de Sunlight. Het weder opbouwen van eene afgebrande woning voor 4 huis gezinnen. Bestek en teekening liggen van af heden ter inzage in bovengenoemd Ge meentehuis. Aanwijzing op den dag der besteding des namiddags ten 1 ure. Inlichting geeft de Architect M. VAN GOOL te Woudrichem. Not. KERKHOVEN, te Werkendam, zal Romlcrdag 8 April 1999, a contant, PURLIËh VS:HKOOPEV: eene groote partij nieuw gezaagd hout, als: planken, delen, ribben, palen, ge schaafde en geploegde delen, achter delen, latten, Amer. grenen, 2 dms. planken en zwaarder'voor schoeiingen, dorschvloeren, brugdekken enz., hekken, schroten en hetgeen verder ten ver koop zal worden aangeboden en wel te SLEEUWIJK, bij het veer aan den Hoek, des voormiddags A9 uur pre cies, en te WERKENDAM, aan den Boom, des namiddags 3 uur precies. Geregelde Stoombootdiensten van neusden en omgekeerd. Van Heusden en van Amsterdam eiken Maandag, Woensdag en Vrijdag, 's avonds 6 uur. Van Amsterdam ook Dinsdag en Donderdagmiddag 4 uur. Aankomst aan beide plaatsen den daaropvolgenden dag, voormiddags. •f Passagiers kunnen ook van deze dien sten gebruik maken. Plaats van afvaart te AmsterdamKlo veniersburgwal. f Van Heusden op Maandagmorgen naar Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis, Alfen, Oudshoorn, Woubrugge, Oude Wete ring, Hillegom, Benneb roekerbrug, Haarlem, Spaarndam, Krommenie, Alkmaar, Zaan dam en Wormerveer. Vrijdagmorgen naar Gouda, Waddings veen, Boskoop, Alfen, Gouwsluis, Ter Aar, Nieuwveen, Vrouwenakker, Uithoorn, Ouderkerk a. d. Amstel, Zaandam en Wor merveer. Van Zaandam Dinsdag en Donderdag voorm. 10 uur. Bovenstaande diensten allen Directie W. Defais, Amsterdam en J. B. Verschure, 's-Bosch. f Goederen voor Delft, Vlnardin gen, Schiedam, Den Haag worden aangenomen Dinsdags te 's-Gravenhage Donderdags, ligplaats, Trekweg tegenover Boerhavestraat. Agenten te 's-Hage De Korte en Sckeurs, Zieke 27 en 28. Inlormatiën van bovenstaande diensten in te winnen bij den Heer D. VAN WIJ NEN, Wilhelminaplein te Heusden. f Deze diengten zijn vrij van veergeld. Heusden. Mode-Magazijn. WaalwjjkfVAN ADELBERG. Overleden: Willem Adriaan, z. v. A. de Haan en A. in 't Veld Dirk, z. v. F. M. de Wind en D. van der SteenhovenMarinus Adrianus, z. v. M. J. Westplate en W. M. Treffers. 7 April. Prov. bestuur van Zeeland, lo. het opruimen ▼au dukdalven en remminewerken, het plaatsen van vier dukdalven en vau zes remmingwerken en het wijzigen van bestaande remmingwerken, gedeeltelijk van aanwezig* bouwstoffen in het kanaal door Z. Beveland. Raming 16000. 2o. Het verrichten van baggerwerk in de geul in het Veergat, toegang gevende tot de buitenhaven van het kanaal door Walcheren te Veere, behoorende tot de zeewerken der prov. Zeeland. Raming 100 0 16 April. Prov. bestaar van Friesland. het uitvoeren van baggerwerk in de haven en vdór den mond van de haven te Stavoren, behoorende tot de havenwerken in Friesland. Raming 650 2! April. Min. van Waterstaat, het leveren en storten van ballaststeen op den oostelgken uitbouw in het Holl. Diep ten weiten van de haven van Lage Zwaluwe. Ra ming f 85' 0. 22 April. Prov. bestnur van Noordholland, lo. het verbeteren van hoofden op het Noorderstrand van het eiland Vlieland, prov. N.-Holland en het herstellen van hoofd n op dat strand van atormscbade. Raming f 56000. 2o. Met maken en onderhouden van werken tot verdediging van de Noordzeeknst in de prov. N.-Holland, benoorden atrsndpaal £80. Raming f 87800. 26 April. Prov. bestnur van Znidholland. het uitvoeren van baggerwerk in het Merwedekanaal tusschen Vianen en Oorinchem in de prov. Znidholland. Raming 150 0 M8. 28 April.'Min. van Waterstaat, lo. het maken van werken tot voortzetting der verbetering van de rivier de Maas, tusschen de kilometerraaiea XIII plus 300 en XVI plus 600, onder de gemeeote Alem (prov. N.-Brab en Drial (prov. Gelderland). Raming 59:50. 2o. Het maken van oevervoorxieningen langs de Bergtche Maat. Raming f 88000. 81 Maart. Maatsch. tot Expl. van S.S. te Utrecht, het vervaardigen, leveren en etellen vaa den metalen bovenbouw met bijbeh. van de draaibrng met aanelnitende vaste overspanningen, over de Geuwe nabij Gooda, en het verriehtea van bijkomende werken. Raming 125. #0. Minste insehr. Sieg Rheinische Hutten A. G. teFrie- drieh Wilhelms Hütte f 10198O. 7 April. Min. van Waterstaat, lo. het versterken en aitbreiden vsn de oevervooorzieningen langt den linker oever vam het Spni, nabij Oud-Beijerland. Raming f 5000. Minste inschr. W. Volker Sliedrecht, f 4581. 2o. Het verbreeden vsn het grootscheepvserwster in den mand en tnsachen de hoofden vsn den Nieuwen Waterweg. Raming f 0.17 per kub. M. Minste insehr. A. Prins Thzn. Sliedrecht f 0.144. WERKEN BA M. De zetting der boter is dete toeei op de markt 55 ets., in de winkels dus 6 ets. per half kilo Kieren f 0.95 de 26 stuks. SLEEUWIJK. Be zetting der boter bedraagt 63 et. per half kilo en die der eieren f 1.10 dei 6 stuks. OORINCHEM, 5 April. Op de veemarkt waren aan gevoerd 272 runderen. 7 nuchtere kalveren, 2 vette varkens 735 biggenschapen en lammeren Be prijzen waren als volgt: zware kalf koeien f 220 f 280, kalfvaarzen f 140 a 220 guiste vaarzen f 100 a 110, melkkoeien f 140 a 200, twee en-een-half jarige ossen f a anderhalf - jarige f a pinken f 70 a 180 graskalveren f a nuchtere f 10 a 14, schapen f a lammeren f - a biggen f 8 a 13 per stuk. Vette varkens 23 a 231/} cent per half kilo. Op de graanmarkt besteedde men voorristarwe f 8 75 a 9 10, roode dito 8 10 a 8 20 witte dito f 8, a 8.25 inl. rogge f 7.15 a 7 25 buitenl dito fl. a 7.50 gerst f 4.90 5.15 haver f 3.70 a 3.85 duivenboonen f 7.75 a 7.75, blauwe erwt n f a mais, 75 pond, f 6.15 a 6.25 alles per heet Boter 60 a 63 et. per half ki'o. Eieren f 1.05 a 1.10 per 26. Kippen f 0.60 a 0.80 per stuk. ROTTER DA 1/, 5 6 A ril. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 1191 vette runderen, 1536 magere dito 568 vette en graskalveren, 1448 nuchtere kalveren 192 schapen of lammeren, 812 varkens, 209 biggen. Be prijzen waren a's volgt: runderen le kwaliteit 72 2e kw 52 cent, kalveren le kw. 115, 2e kw. 80 el schapm le kw 50. 2e kw. 38 ct. vette varkens 49 a 47 ct. licht soort 46 a 44 ct. per kilo Nuchtere fokkalveren f 13 - a 23 idem voor de slacht f 6 00 a 13 Biggen f 1.10 a 1 40 per week. ROTTERDAM 5 April Tarwe puike jarige per 2d kilo, f a per 100 kilo f 11.50 a 10 50 nienw fa-. Rogge f /er het Gerst f a - - Chevalier f - a Haver 8 20 a 7 60, per 100 kilo Bruine bonnen f 13 a 11 00. witte f a - - Erwten f 11 00 a 10 50. Op de botermarkt werden aangevoerd 72/8 <-«54/16 ton en 258 stukken van een half kilo Prijs le kwali teit f 54 2-, kw f 50, Ze kw f 46 Per half kilo 70 a 75 cent. Zeeuwsche eieren 3 40 a 3 60, Overmaassche dito f 3 80 a 4 00 per 100. 1.00 Vooi Mevrouw de Wed. Viruly Verbrugge van GorJcum. Voor de Erven van den Heer Cvan Leeuwen. weet, dat Sunlight beteekent een wonderbaarlijke besparing van tijd en arbeid in iedere afdeeling van de schoonmaak. Sunlight maakt geverfde muren, tegels en houtwerk weder zoo goed als nieuw. 518 DE COMMISSIE tot leniging van den nood der ingezetenen der gemeente Veen. zal op Oonderdag den 15 April I9t>9, des namiddags ten *1 ur<r, in het Gemeentehuis te Veen, in het openbaar De Blijde Gebeurtenis.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1909 | | pagina 3