suiiueirr VEE. aIO OPEN: Biljartfabriek BILJARTS, Brandwaarborg Maatschappij, A. P. C. Rootliaert, te Genderen. Deurwaarder FRIEDLI te Heusden» Notaris RIEÏRA te Dussen, veilen en verkoopen: J. OE KLERK li Wcrkendaa. wonende te Kampen, zijn verdronken. Hoe het ongeluk precies gebeurd is, valt moeilijk te zeggen. Heteenige dat met zekerheid te verklaren valt, is dat in een enkel oogenblik het schip naar de diepte ging. Onder zeer slechte om standigheden had schipper Dinkla de reis aanvaard. Hij had verkeerde wind, zoodat de zee op zij van het scheepje stond. Een rukwind sloeg de roef waar in de vrouw en de kinderen, overboord, de schipper kwam nabij het bootje dat achter het schip voer, terecht, en greep zich aan het touw vast. In dezen toe stand zag hij zijn vrouw en zijn zes kinderen een voor een door den ruk wind overboord werpen en naar de diepte zinken. Eenige schippers, waar onder schipper van Tijzelen, ontdekten het gevaar en kwamen nader; zij wier pen den loods, De Vries uit Kampen, nog een lijn toe. De Vries, die zich zwemmende boven water had gehouden en mede de vrouw en kinderen had zien verdrinken, greep uitgeput van vermoeienis de lijn. Tijzelen riep hem nog toe, vol te houden, doch de onge lukkige, volkomen uitgeput, riep terug „Ik laat maar los, ik kan het niet meer houden." Toen zonk het achtste slachtoffer voor de oogen van Tij zelen naar de diepte. Het laatst had men nog het kindje van 2'/, jaar zien drij ven. Dinkla zelf werd ten slotte door de Heerenveen opgepikt. Hij verklaarde, tenminste dit kan men uit de woorden die de ongelukkige, radelooze man uit, opmaken, dat er niet eens de tijd was om de noodvlag te hijschen. Hij is zoolang bij een scheepsbevrachter te De Lemmer binnengebracht en is spra keloos van ontzetting en wanhoop. Dinkla behoorde tot de armste der schippers en moest zelfs in den afge- loopen winter bedeeld worden. Thans is de ongelukkige zijn vrouw, zijn kin deren, zijn schip, ja alles kwijt. Men zag hem wezenloos met den kanton rechter door de straten van het stille stadje loopen. Op het strand te Cadzand is aange spoeld het in stroo gewikkeld lijk van een manspersoon. Maandagnamiddag schrok het paard van den landbouwer A. B. op den Dief- dijk, onder Leerdam, en sloeg op hol. B. viel van den wagen, kwam met zijn hoofd terecht op een steenen mijlpaal en bleef op de plaats dood. Ten postkantore te Rotterdam is op een valschelijk met den naam van den koopman, den heer Chr. v. B. aldaar, onderteekende kennisgeving, afgegeven een aan dien heer geadresseerde aan- geteekende brief, die een assignatie op de Ned. Bank groot f 2200 bevatte. Bij die Bank is. tegen afgifte der assignatie het bedrag uitbetaald. De heer Chr. v. B. heeft de kennisgeving van den aan- geteekenden brief persoonlijk niet ont vangen en onderteekend. Iemand daar toe niet gerechtigd heeft haar in handen weten te krijgen en zich het geld toe geëigend. Uit Amsterdam meldt men Een zonderlinge toestand is waar te nemen op den hoek van Keizersgracht en Reguliersgracht. Daar staat een ver vallen heerenhuis, waarvan haast geen ruit heel is, en door de gaten bollen bij feilen wind de vuile gordijnen naar buiten. Voor de deur staat een politieagent op wacht, terwijl op ver schillende uren van den dag een naar schatiing 85-jarige vrouw zich aan de deur van het onderhuis vertoont, en aan elk die het hooren wil, vertelt dat een buurman, die haar huis wil koopen, haar tracht te verdrijven. De glazen zouden, volgens haar door de hand langers van dien buurman zijn inge gooid. Anderen verzekeren dat de rui ten vernield zijn door kwajongens, die de eenigszins malende oude vrouw het leven zuur maken. Een zeer ernstig geval van besmet ting doet zich voor in het dorp Bens dorp bij IJsselstein. Zekere D. V. kreeg korten tijd geleden een onbeduidend wondje aan de hand. Langzamerhand vergrootte zich dit en nadat de patiënt bedlegerig was geworden, verergerde de kwaal nog voortdurend en werd ge constateerd, dat hij lijdend was aan pestpokken. Verschillende personen, met hem in aanraking geweest zijnde, zijn aangetast; vooral SGhijnt de ziekte op de oogen te slaan. Een buur, K., die den zieke kort voor zijn dood op paste en hem, toen hij van het bed wilde opstaan, terughield, werd aan de hand gekrabd; terstond volgde ontste king en de arm zette op tot aan den schouder; in het Diaconessenhuis te Utrecht wordt hij verpleegd. Huisraad enz. van den lijder werd op last van de betrokken autoriteiten uit Utrecht verbrand. Zondagavond omstreeks half negen hebben kinderen zwervende in de Loof dakstraat te Rotterdam aangetioffen, een knaapje van omstreeks 21/» jaar. Het ventje, dat omtrent zijn naam en woonplaats geen begrijpelijke aandui dingen kan geven, ziet er bleekjes uit, heeft blond haar en bruine oogen. Het is gekleed met grijs linnen schort met mouwen, afgezet met rood en wit lin nen band, een vaal grijs geruite jurk, bruin cheviot rokje, bruine kousen, bruin pluche pantoffeltjes, zwart met wit geruite cache-nez en blauw cheviot jockeypet. Des nachts heeft het knaapje bij de politie in de Vinkenstraat doorgebracht en daar het niet gelukt is zijn ouders op te sporen, is het thans ter beschik king van het armbestuur gesteld. Te Maastricht hebben zich twee ge vallen van zwarte pokken voorgedaan en wel bij twee vrouwen, lompensor- teersters in de Koninkl. Papierfabriek aldaar. De lijderessen zijn in het ge- gesticht Calvariënberg opgenomen. Door de politie zijn de noodige maatregelen getroffen o.n de uitbreiding der ziekte tegen te gaan. Schipper J. R., gedomicilieerd te Op- pijnen, liggende met zijn met rogge afgeladen schip Toevalligheid op stroom tegenover de Oosterkade, te Rotterdam, werd Zaterdagnacht gewekt door onraad, dat hij aan boord hoorde. Fluks sprong hij uit de kooi, greep zijn met hagel geladen geweer en spoedde zich aan dek, waar hij drie hem onbekende per sonen opmerkte, die zich haasten om in een langs zijde liggende roeiboot te komen. Hij riep hen aan, maar zij waren reeds in hun roeiboot gezeten en poogden zich :.oo snel mogelijk te verwijderen. Kort van stof, legde schipper J. R. zijn geweer op de roeiboot aan en gaf vuur. Eenig geschreeuw volgde, maar de in zittenden roeiden weg en verdwenen in het duister. In het gangboord van zijn scbip Toevalligheid vond de schip per dertien met rogge gevulde zakken staan, welke rogge gestolen was uit z: n ruim, waarvan de luiken geopend waren. Daarnaast lagen drie ledige zakken en een emmertje dat dienst gedaan had om de rogge op te scheppen. Het schot was door agenten van de rivierpolitie gehoord, die zich niet ver daar van daan met een stoombootje op surveillance bevonden. In de richting van het ïchot werd opgestoomd, de roei boot met de drie vluchtelingen ontdekt, aangehouden en naar de Oosterkade gebracht. Daar gekomen bleken twee van de inzittenden gewond, nl. de 20-jarige J. J. S., smid van beroep, wonende aan den Diergaardesingel en de roeier G. M. Swonende in de Oudaenstraat. De eerste ernstig aan hoofd en borst, de tweede aan den linkerarm. Beiden werden dadelijk naar het ziekenhuis vervoerd en ter verpleging opgenomen, want vooral de toestand van S., wien het leeuwendeel van het schot hagel ten deel viel, baarde zorg. De derde inzittende, de koopman A. K. uit de Zevenhuissteeg, werd niet geraakt. Hem bracht men naar het politiebureau in de Lange Torenstraat. Dit drietal is in de laatste tijden, bij herhaling, bij nacht up de rivier aan gehouden met roeibooten, waarin ledige zakken lagen. Zij werden meermalen van graandiefstallen verdacht. Schipper J. R., van de Toevalligheid, is door den commissaris van politie gehoord, waarna een omstandig relaas van 't voorgevallene is opgemaakt. Ook de knecht van den schipper werd aan dit politiebureaü in verhoor genomen, terwijl de koopman A. K. naar het huis van bewaring is overgebracht. Men herinnert zich de brutale be- rooving waaraan destijds een looper van de Ned. Fabriek van Werktuigen en Spoorwegmateriaal heeft blootge staan. Komende uit het postkantoor te Amsterdam werd hem een portefeuille met f55,000, bijna uitsluitend in bank biljetten van f 1000, ontrold. Het zeer langdurige onderzoek in deze zaak is thans geheel geëindigd, zonder het gewenschte resultaat te heb ben kunnen opleveren. Maar het is wel van belang mede te deelen, dat dit minder aan de politie gelegen heeft dan wel aan het feit, dat de vermoe delijke dader zich te Londen ophield, en de justitie zijn uitlevering moeilijk kon aanvragen. Engeland toch zou voor dit misdrijf alleen op beëedigde verklaringen heb ben uitgeleverd en deze konden van familieleden van den verdachte niet worden verkregen, 't Moet worden be treurd, want de aanwijzingen tegen den verdachte, een beruchten zakkenroller, waren zeer sterk. Niet alleen was hij bij een twist ronduit met aanwijzing van bijzonderheden van den roof be schuldigd, maar vast stond ook, dat terwijl de berooving te 12 uur was ge schied, de verdachte dienzelden middag bij zijn familie bankbiljetten van f 1000 heeft geteld. Later zijn er huizen ge kocht enz. Maar toen de politie door bedoelden twist den draad in handen kreeg was de vogel naar Londen ge vlogen. De moeilijkheden aan arrestatie en uitlevering in Engeland verbonden, heb ben belet dat de strafrechter in deze interessante zaak het laatste woord kreeg. De arbeider B. te Finsterwold, die verdacht wordt op 10 Maart bij de on geregeldheden der werkloozen, een ka rabijn van een der marechaussees naar beneden te hebben gedrukt, waarby eene worsteling ontstond en twee per sonen door schoten werden getroffen, is gedagvaard, om op 5 Mei voor de rechtbank te Winschoten te verschijnen. Men meldt uit Leiden Zekere G., kantoorlooper bij den heer C. Versluis, notaris alhier, die met ruim f 900 van zijn patroon voortvluchtig was, is te Londen aangehouden. Vrijdagmiddag om half vier uur kwa men in een café te O verveen een ge zelschap van twee dames en drie hee- ren, die wel wat te veel in het glaasje hadden gekeken. Toen de caféhouder aan hun verzoek, om te tappen niet wenschte te voldoen, hebben de heeren den caféhouder, diens zoon, schoonzoon en dochter, een pak slaag gegeven. De caféhouder, een oude man van 70 jaar, kreeg zulke hevige slagen met een witkwast op zijn hoofd, dat hij zich onder geneeskundige behandeling moest stellen, terwijl de zoon door een der heeren in de hand werd gebeten. De politie werd ter assistentie ge roepen en slaagde er in, na hevig ver zet, de drie heeren naar het bureau van politie over te brengen. Toen dezer dagen in de gemeente Opsterland een begrafenis zou gehouden worden, bleek vooreerst, dat de voerman, die het lijk grafwaarts brengen zou, dit vergeten had. Toen eindelijk alles voor den gang naar 't kerkhof gereed was, brak onderweg de wagen, waarin zich eenige familieleden bevonden. En toen men eindelijk ter plaatse kwam, moest er nog een graf gedolven worden, omdat ook de doodgraver zijn opdracht vergeten was. De „N. R. Ct." meldt: De vraag is gerezen, in hoeverre de aanwijzing van de manschappen, die krachtens het door hen getrokken num mer bestemd zijn, om in Mei voor korte oefening te worden ingelijfd, nog ver andering kan ondergaan, indien vóór zijn inlijving tengevolge van ontstane open plaatsen bij de Maart-ploeg, na- inlijving moet plaats hebben. Na overleg met den waarnemenden minister van oorlog heeft diens ambt genoot van binnenlandsche zaken aan de commissarissen der Koningin in de onderscheidene provinciën medegedeeld, dat dergelijke verandering vele prac- tische bezwaren met zich zou mede brengen en ook niet geacht zou kunnen worden eene juiste [toepassing van de wet te zijn. Laatstgenoemde autoriteiten zijn daar om uitgenoodigd qpi,,jnadat de bestem ming der verschillende lotelingen is vastgesteld, op die bestemming geen inbreuk meer te doen maken, zoodat dus de uit hoofde van het door hen getrokken nummer eenmaal voorkorte oefening bestemde manschappen niet alsnog kunnen worden toegevoegd aan de September-ploeg en dientengevolge ook niet voor vollegë oefening worden bestemd. Afloop Aanbestedingen. Gisterennamiddag omstreeks half vijf kregen een paar bezoekers van het café van V., in de Jonkerfransstraat te Rot terdam twist. De graancontroleur A. J. V. gaf daarbij den slager P. S. een duw, zoodat hij achterover viel. De slager stond op, greep een bierglas en sloeg daarmede naar den graancontroleur, dien hij in het gelaat trof en wel zoo, dat de scherven van het door den slag gebroken glas een zeer ernstige ver wonding in het gelaat en nabij een der ooren veroorzaakte, waardoor vermoe delijk een slagader doorgesneden werd. De verwonde man, die zeer veel bloed verloor, is, na voorloopig in een apotheek verbonden te zijn, naar het ziekenhuis gebracht en daar ter verpleging opge nomen. Na aankomst aldaar was zijn toestand zoo ernstig, dat hij niet in verhoor genomen mocht worden. De dader is kort daarop door de po litie gearresteerd. llurserlfike £ttand. De geneesheer van den Paus en de Pink Pillen. De uitmuntende dokter Lapponi, de man van wetenschap, aan wien de gezondheid en het kostbare leven van het Hoofd der Christenheid, van den Heiligen Vader, is toevertrouwd, hij die gedurende lange jaren zijne zorgen wijdde aan zijne Heiligheid Paus Leo XIII, wat tot uitwerking had voor dezen de grens van een gelukkigen en helderen ouderdom tot op den leeftijd van 93 jaren te verschuiven, was altijd een vurig bewonderaar der Pink Pillen, die bij prees en waarover hij eens het volgende oordeel neerschreef „Ik verklaar de Pink Pillen te hebben aangewend in gevallen van bloedarmoede ten gevolge van den groei. Na eenige weken behandeling beantwoordde het succes ten volle aan mijn verwachting. Ik zal dan ook niet nalaten het gebruik van dit genees middel uit te breiden tot de behandeling van andere ziekelijke vormen van bloedar moede en van bleekzucht, tot organische verzwakkingen, tot zenuwlijden en. andere daarmee overeenkomende ziekten. Ter bevestiging waarvan ik teeken Onderaan dezen brief stond „Gezien voor de deugdelijkheid van de handteekening van den heer Docter Giuseppe Lapponi, Geneesheer van Zijne Heiligheid Paus Pius X. Rome op het Capitool, 27304. Voor den burgemeesterPalomba." De Pink Pillen zijn een wetenschappelijk geneesmiddel van de grootste waarde. In den aanvang dienden zij ter behandeling van de zieken in de hospitalen, maar bij het waarnemen der bewonderenswaardige resultaten en der snelle en ongehoopte ge nezingen, werd de uitvinder er van aange zocht ze onder het bereik van iedereen te brengen. Daarom kunt gij u nu dat genees middel aanschaffen in alle apotheken en in het depótte Brussel, Apotheek Derne- ville, 66, Waterloolaan, voor de prijs van Frs 3.50 de doos; Frs 17.50 de 6 doozen, franco. De Pink Pillen bestrijden alle ziekten die de slapte van het bloed en de zwakte der zenuwen tot oorzaak hebben, te weten bloedarmoede en bleekzucht bij jonge meis jes, algemeene zwakte, zenuwuitputting, overmatige vermoeienis, maagpijnen, onre gelmatigheden bij vrouwen, plaatselijke pijnen, neurasthenie. Prijs fl.75 de doos, f9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Hoofd-depothou- der voor Nederland, 7 Groote Markt te Rotterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat, te 's-Hertogenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apo theek te Waalwijk, en verder bij ver schillende Apothekers en goede drogisten. Marktberichten. Heusden, van 13 tot 20 April. Geboren Joachim Roeland Maria, z. v. R. J. Smits en H. J. van der AaDina Petronella, d. v. P. van den Oever en A. Jonkers. Aanbestedingen. Waterhoogte Maastricht (brug.) 19 April 0.24 M. boven 0. 20 0.41 Advertentlën. GEVRAAGD voor 1 persoon, gemeubileerd of ongemeubileerd, met of zonder Pension. Brieven te adresseeren letter O, bureau dezer Courant. IEDERE ERVAREN HUISVROUW zal op l)in§das '33 April 1909, des voormiddags ten negen uur. ten verzoeke en ten huize van GIJSBERT DIRK BRANDERHORST, landbouwer wo nende te Genderen, publiek tegen contante betaling;, „j® 1 aftandsch paard, 5 melkvaarzen, 4 mmal kalfkoeien, 4 hok- kelingen, 4 jarige kalfvaarzen, 5 schapen m*>t lammeren, 1 beste trekhond, kippen en duiven. Tilbury, kar op veeren, 2 boerenwagens, 2 stortkarren, rolwagen, hondenkar, ploeg, eggen, paardentuig, kafmolen, landbouw gereedschappen, melkgereedschap, mest, zaadsprei, haverkist, kruiwagen, brandhout, schoorboomen, iepenboomen, horren enz. Meubilaire goederen als: kabinet, chiffonnière, bureau, tafels, stoelen, klok, schilderijen, ladetafels, linnenkasten, kachels, koperen kannen, potten, pannen, hanglampen, geweren, rijwielen, naai machine, waschmachine, tobben, ketels en hetgeen meer ten verkoop z J worden aan geboden. Tc zien Maandag; 26 April 1906 van des voormiddags 6 tot des namiddags 3 uur. In den voormiddag wordt het vee ver kocht. zal te Meeuwen, ten herberge van DE GRAAFF, op Donderdagen 20 April en 6 Mei ÏOO». telkens nam. 3 uur precies, bij Inzet en Toeslag krach tens rechterlijk bevel, in het openbaar onder Meeuwen, als: Koop 1. Weiland, in de Oostheng- meng, Sectie C no. 228, groot 1.67.50 heet. 2. Bouwland, in de „40 Mor gen" Sectie D no. 370, groot 1.07.30 heet. 3. W eiland, „de Kuilen", in het Zuiderbroek, Sectie D no. 79. groot 2.01.30 heet. 4. Weiland „het Weike" in het Zuiderbroek, Sectie D no. 54, groot 64.50 aren. Aanvaarding en betaling koopsom 6 Juni 1909. Lasten van af 1 Januari 1909. hl bum,. Levert met succes snelloopende volgens de nieuwste constructie. Reparatiën en levering van BallenXaken, Queuën enz. spoedig en tot de minste prijzen Oe dier Utrechtsche Algemeene opgericht in den jare 1811, is voor de bekende plaatsen baites in i«£, in de pror. Orerijuel. Rtmieü f 0.28 per >18. 27 Mei. Pror. beataur Tam Noord-Hollend, het doen ran ltTeringen ten behoeTe ran de Helderiche zeewering, behoorende tot de Kqkazeewerken in Noord-Holland. Raming 25,000. IC April. Pror. bestuur Tan Priealaad, het uitroeren Tan baggerwerk in de haren en vóór den mond ran de haren te Staroren, behoorende tot de haranwerken in Friesland. Raming 650 Minate inschr. T. ran Haaften, Zaltbommel, ƒ4985. Giuseppe Lapponi, Geneesheer van Zijne Heiligheid Paus Pius X." 22 April. ProT. bestnur Tan Noord hol land, lo. het verbeteren van hoofden op het Noorderstrand van het eiland Vlieland, prov. N.-Holland en het heratellen van hoofden op dat atrand van stormschade. Raming 56000. ?o. Het maken en onderhonden van werken tot verdediging van de Noordzeekust in de pror. N.-Holland, benoorden strandpaal 880. Raming 87800. 26 April. Prov. bestuur van Znidholland. het uitroeren van bageerwerk in het Merwedekansal tusschen Vianen en Ooriichem in de prov. Znidholhad. Ram;ng )50"0 MS. 28 April. Min. van Waterstaat, lo. het maken van werken tot voortzetting der verbetering van de rivier de Maas, tusschen de kilometerraaien XIII plus 300 en XVI plus 500, onder de gemeente Alem (prov. N.-Brab en Drisl (prov. Gelderland). Raming 59550 2o. Het maken van oevervoorzieningen langs de Bergsche Maas. Raming f 38000. 8o. De uitvoering van baggerwerk ia de Waal. Raming 56,50^. 28 April. Prov. bestuur van Drenthe, bet maken van de periodieke boordvoorrieningea langs de Drentsche Hoofd vaart in 't jaar 19)3. Raming 592'. 29 April. Prov. bestnar Tan Overijssel, het verrichten van baggerwerk tot verdieping van het vaarwater tus schen da beide leidammen in het Zwolsche diep en daar- tP ERKEN DA M. De zetting der boter is deze werk op de markt 55 et*., in de winkels dut 6 et', pet half kilo Ei'ren f 0.75 de 26 stukt. SLEEUWIJK. De zetting der boter bedraagt 65 et. per half kilo en die der eieren f 0.87'/, de 26 stuks. GORINCHEM, 19 April. Op de veemarkt waren aan gevoerd 903 runderen, 5 nuchtere kalveren. 27 vette varkens, 914 biggen, schapen en lammeren De prijzen waren als volgtzware kalfkoeien f 240 f 280, kalfvaarzen f 170 «210 gutste vaarzen f 90 a 130, melkkoeien f 200 a 230, twee en-een-halfjarige ossen f a anderhalf jarige f a pinken f 50 a 90 graskaloeren f 3 a 50 nuchtere 10 a 14. schapen f a lammeren f a biggen 8 a 13 per stuk. Vette varkens 23 24 cent per half kilo. Op d' graanmarkt besteedde men voorristarwe f 10. a 10 25 roode dito 9 50 a 9 75 witte dito ƒ9 75 a 10. int. rogge f 7 AO a 7 50 buitenl. dito f 7.25 7.90 gerst f 4.90 a 5.20. haver f 3.80 a 3 90 duivenboonen f 7 65 a 7.75 blauw erwt n f a mats. 75 pond, f 6.25 a 6 40 alles per heet Boter 60 a 70 ct. per half kilo Eieren f 0.80 0.90 per 26. Kippen f 0.80 a 0.90 per stuk. ROTTER DA \t19 20 A ril. On de veemarkt waren heden aangevoerd 1344 vette runderen, 2260 magere dito, 647 vette en graskalveren, 1347 nuchtere kalveren. 169 schapen of lammeren, 876 varkens, 166 biggen. De prijzen waren a's volgt: runderen le kwaliteit 72 2e kw 52 cent, kalveren le kw. 100, 2ekw. 80 ct. schapen le kw 43. 2e kw. 36 ct. vette varkens 48 a 46 ct. licht soort 45 a 43 ct. per kilo. r Nuchtere fokkalveren f 12. - a 20 idem voor de slacht f 7 00 a 10 Biggen f 1.10 a 1.30 per week. ROTTERDAM 19 April. Tarwe puike jarige per 80 kilo, I a per 100 kilo f 13. a 11 75 nienw Rogge f jer heet. Gerst f - aChevalier f -a Saver 8 50 a 7 75, per 100 kilo. Bruine boonen fa witte fa - Erwten f a Op de botermarkt werden aangevoerd 98/8 en 59/16 ton en 274 stuiken van een half kilo Prijs le kwali teit f 52 2e kw. f 49, 3e kw f 46. Per half kilo 67'/» 72»/» cent. Zeeuwsche eieren f 3 80 a 4.00, Overmaassche dito 4 20 a 4 40 per 100. at- ei Sluimer weet, dat Sunlight beteekent een wonderbaarlijke besparing van tijd en arbeid in iedere afdeeling van de schoonmaak. Of men heet of koud water gebruikt, niets neemt het vuil zoo schielijk afdoend en zonder nadeel af als de Sunlight. Sunlight maakt geverfde muren, tegels en houtwerk weder zoo goed als nieuw. 513 Voor de Familie VAN TURNHOUT de volgende Vraag teekeningen en prijsopgaaf.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1909 | | pagina 3